[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2002/2003, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  1.FC Brudzyń 14 29 9 2 3 37-21 5 1 1 21-7 4 1 2 16-14
2.  Sparta II Janowiec Wielkopolski 14 28 9 1 4 43-29 6 0 1 30-13 3 1 3 13-16
3.  Pałuki Królikowo 14 26 8 2 4 43-31 5 0 2 29-14 3 2 2 14-17
4.  UPKS Ślesin 14 22 6 4 4 29-27 3 2 2 14-12 3 2 2 15-15
5.  Agropin Pińsko 14 16 5 1 8 32-38 4 0 3 21-15 1 1 5 11-23
6.  Zieloni Zalesie 14 15 4 3 7 28-43 2 2 3 13-17 2 1 4 15-26
7.  Orion Mrozowo 14 13 4 1 9 23-26 3 1 3 18-11 1 0 6 5-15
8.  Iskra Samoklęski Duże 14 10 2 4 8 24-44 2 3 2 12-12 0 1 6 12-32

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 1.FC Brudzyń    2-0 1-1 3-0 5-1 3-4 3-1 4-0 
 2 Sparta II Janowiec Wielkopolski3-2     4-2 2-3 4-2 6-3 1-0 10-1 
 3 Pałuki Królikowo3-4 9-3     4-5 2-0 5-0 2-0 4-2 
 4 UPKS Ślesin2-2 2-1 1-3     3-0 3-3 1-2 2-1 
 5 Agropin Pińsko1-2 1-2 1-3 3-2     5-1 3-1 7-4 
 6 Zieloni Zalesie1-3 1-4 0-2 1-1 6-4     1-0 3-3 
 7 Orion Mrozowo1-2 1-3 7-0 2-2 1-2 4-1     2-1 
 8 Iskra Samoklęski Duże3-1 0-0 3-3 0-2 2-2 0-3 4-1     

Kolejka 1 - 1 września

Pauza: Agropin Pińsko, Zieloni Zalesie.
 
1.FC Brudzyń 2-0 Sparta II Janowiec Wielkopolski
Iskra Samoklęski Duże 3-3 Pałuki Królikowo
UPKS Ślesin 1-2 Orion Mrozowo

Kolejka 2 - 7-8 września

Pauza: Zieloni Zalesie, 1.FC Brudzyń.
 
Orion Mrozowo 1-2 Agropin Pińsko
Pałuki Królikowo 4-5 UPKS Ślesin
Sparta II Janowiec Wielkopolski 10-1 Iskra Samoklęski Duże

Kolejka 3 - 14-15 września

Pauza: Orion Mrozowo, Iskra Samoklęski Duże.
 
1.FC Brudzyń 3-4 Zieloni Zalesie
UPKS Ślesin 2-1 Sparta II Janowiec Wielkopolski
Agropin Pińsko 1-3 Pałuki Królikowo

Kolejka 4 - 22 września

Pauza: Pałuki Królikowo, UPKS Ślesin.
 
Zieloni Zalesie 1-0 Orion Mrozowo
Sparta II Janowiec Wielkopolski 4-2 Agropin Pińsko
1.FC Brudzyń 4-0 Iskra Samoklęski Duże

Kolejka 5 - 29 września

Pauza: Agropin Pińsko, Sparta II Janowiec Wielkopolski.
 
Iskra Samoklęski Duże 0-3 Zieloni Zalesie
UPKS Ślesin 2-2 1.FC Brudzyń
Orion Mrozowo 7-0 Pałuki Królikowo

Kolejka 6 - 6 października

Zieloni Zalesie 0-2 Pałuki Królikowo
Sparta II Janowiec Wielkopolski 1-0 Orion Mrozowo
1.FC Brudzyń 5-1 Agropin Pińsko
Iskra Samoklęski Duże 0-2 UPKS Ślesin

Kolejka 7 - 13 października

Pauza: Orion Mrozowo, 1.FC Brudzyń.
 
UPKS Ślesin 3-3 Zieloni Zalesie
Agropin Pińsko 7-4 Iskra Samoklęski Duże
Pałuki Królikowo 9-3 Sparta II Janowiec Wielkopolski

Kolejka 8 - 20 października

Pauza: Pałuki Królikowo, Iskra Samoklęski Duże.
 
Zieloni Zalesie 1-4 Sparta II Janowiec Wielkopolski
1.FC Brudzyń 3-1 Orion Mrozowo
UPKS Ślesin 3-0 Agropin Pińsko

Kolejka 9 - 27 października

Pauza: UPKS Ślesin, Sparta II Janowiec Wielkopolski.
 
Agropin Pińsko 5-1 Zieloni Zalesie
Orion Mrozowo 2-1 Iskra Samoklęski Duże
Pałuki Królikowo 3-4 1.FC Brudzyń

Kolejka 10 - 13 kwietnia

Pauza: Agropin Pińsko, Zieloni Zalesie.
 
Sparta II Janowiec Wielkopolski 3-2 1.FC Brudzyń
Pałuki Królikowo 4-2 Iskra Samoklęski Duże
Orion Mrozowo 2-2 UPKS Ślesin

Kolejka 11 - 27 kwietnia

Pauza: 1.FC Brudzyń, Zieloni Zalesie.
 
Agropin Pińsko 3-1 Orion Mrozowo
UPKS Ślesin 1-3 Pałuki Królikowo
Iskra Samoklęski Duże 0-0 Sparta II Janowiec Wielkopolski

Kolejka 12 - 3-4 maja

Pauza: Iskra Samoklęski Duże, Orion Mrozowo.
 
Zieloni Zalesie 1-3 1.FC Brudzyń
Sparta II Janowiec Wielkopolski 2-3 UPKS Ślesin
Pałuki Królikowo 2-0 Agropin Pińsko

Kolejka 13 - 11 maja

Pauza: Pałuki Królikowo, UPKS Ślesin.
 
Orion Mrozowo 4-1 Zieloni Zalesie
Agropin Pińsko 1-2 Sparta II Janowiec Wielkopolski
Iskra Samoklęski Duże 3-1 1.FC Brudzyń

Kolejka 14 - 18 maja

Pauza: Sparta II Janowiec Wielkopolski, Agropin Pińsko.
 
Zieloni Zalesie 3-3 Iskra Samoklęski Duże
1.FC Brudzyń 3-0 UPKS Ślesin
Pałuki Królikowo 2-0 Orion Mrozowo

Kolejka 15 - 25 maja

Pałuki Królikowo 5-0 Zieloni Zalesie
Orion Mrozowo 1-3 Sparta II Janowiec Wielkopolski
Agropin Pińsko 1-2 1.FC Brudzyń
UPKS Ślesin 2-1 Iskra Samoklęski Duże

Kolejka 16 - 1 czerwca

Pauza: Orion Mrozowo, 1.FC Brudzyń.
 
Zieloni Zalesie 1-1 UPKS Ślesin
Iskra Samoklęski Duże 2-2 Agropin Pińsko
Sparta II Janowiec Wielkopolski 4-2 Pałuki Królikowo

Kolejka 17 - 8 czerwca

Pauza: Pałuki Królikowo, Iskra Samoklęski Duże.
 
Sparta II Janowiec Wielkopolski 6-3 Zieloni Zalesie
Orion Mrozowo 1-2 1.FC Brudzyń
Agropin Pińsko 3-2 UPKS Ślesin

Kolejka 18 - 15 czerwca

Pauza: Sparta II Janowiec Wielkopolski, UPKS Ślesin.
 
Zieloni Zalesie 6-4 Agropin Pińsko
Iskra Samoklęski Duże 4-1 Orion Mrozowo
1.FC Brudzyń 1-1 Pałuki Królikowo

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://kpzpn.pl/

 

Napisz do nas