[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA Intertoto 2001

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 17 czerwca, 24 czerwca

Zagłębie Lubin 4-0 Hibernians FC
Grzybowski 34, 58, Manuszewski 40, 90
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Spartak Warna
Nuckowski 87
Universitatea Craiova 3-3 Bylis Ballsh 16 czerwca
Grigorie 8, 81 (k), Stancu 10 - Xhafa 44, Imeraj 69, Vito 71
Hapoel Hajfa 2-0 Tallinna VMK
Megreliszweli 60, Tal 88 (k)
Ekranas Poniewież 1-1 FC Artmedia Petržalka
Baltusznikas 19 - Kinder 57 (k)
Lombard FC Tatabánya 2-3 Szirak Giumri 16 czerwca
Peković 7, Bajkusa 90 - Badikjan 13, Harutjunjan 74, 84 (k)
NK Zagreb 1-2 FK Pobeda (Prilep)
Lovrek 9 - Karanfiloski 54, Dordieski 57
Århus GF 1-0 NK Publikum (Celje) 16 czerwca
Christensen 86
Dundee FC 0-0 FK Sartid (Smederevo) 16 czerwca
UE Sant Julià 1-3 Lausanne-Sports 16 czerwca
Soria 40 - Chaveriat 5, Simon 9, Lutczenko 87
FC Jazz 1-0 Gloria Bistrița
Iliev 40
AS Anórthossis Ammochóstou 0-2 NK Slaven (Koprivnica) 16 czerwca
Jurcec 37, Muzek 63
NK Čelik (Zenica) 1-0 Denizlispor Kulübü
Pavić 11
WIT Georgia Tbilisi 1-0 SV Ried 1912 16 czerwca
Gogoberiszwili 50
Carmarthen Town AFC 0-0 AIK (Solna) 16 czerwca
mecz w Aberystwyth
B68 Toftir 2-4 Sporting Lokeren Sint-Niklaas Waasland 16 czerwca
Marcolino 31, Johannesen 38 - Mputu Bandu 10, El Bodmossi 45, 64, Kimoto 83
Dinamo Mińsk 6-0 CS Hobscheid 16 czerwca
Kaczuro 35 (k), 58, 86, Ledzianiu 45, Kowalczuk 79, Czumaczenko 90
Tiligul Tiraspol 1-0 Cliftonville F&AC
Kowalciuk 9 (k)
Grindavík 1-0 Viləş Masallı
Bjarnason 80 (k)
Cork City FC 0-1 Metalurgs Lipawa 16 czerwca
Katasonow 70

Hibernians FC 1-0 Zagłębie Lubin 23 czerwca
Chukunyere 80
Spartak Warna 4-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Stanczew 29, 70, 78, Rusinow 90
Bylis Ballsh 0-1 Universitatea Craiova 23 czerwca
Grigorie 57
Tallinna VMK 0-3 Hapoel Hajfa 23 czerwca
Tubi 10, Bitche 70, Azulay 88 (k)
FC Artmedia Petržalka 1-1 Ekranas Poniewież
pd. k. 5-4
Soltis 54 - Luksys 75
Szirak Giumri 1-3 Lombard FC Tatabánya
Hakobjan 77 - Schafranek 41, Veber 44, Peković 86
FK Pobeda (Prilep) 1-1 NK Zagreb
Karanfiloski 17 - Lovrek 20
NK Publikum (Celje) 7-1 Århus GF 23 czerwca
Koren 12, 35, Sumulikoski 14, Bersnjak 17, Bogatinov 70, Jozef 75, Sivko 89 - Pedersen 25 (k)
FK Sartid (Smederevo) 5-2 Dundee FC 23 czerwca
Mudrinić 17 (k), 21 (k), Aleksić 38, Ramović 88, Krizmanić 90 - Caballero 5, Sara 60
Lausanne-Sports 6-0 UE Sant Julià 23 czerwca
Masudi 24, Kuźba 45, Chaveriat 60, 66, Thiaw 61, Magalhaes 81
Gloria Bistrița 2-1 FC Jazz 23 czerwca
Ceausu 20, Popa 77 - Juntunen 59
NK Slaven (Koprivnica) 7-0 AS Anórthossis Ammochóstou 23 czerwca
Dodik 2, 38, 50, 57, Kacić 6, Gersak 45, Medenjak 67
Denizlispor Kulübü 3-5 NK Čelik (Zenica)
Atli 3, Tugrul 58, Kacar 74 - Brkić 10 (k), 36, 54, Tabaković 20, Pavić 40
SV Ried 1912 2-1 WIT Georgia Tbilisi
Angerschmid 16, Lauwers 78 - Melkadze 14
mecz w Grieskirchen
AIK (Solna) 3-0 Carmarthen Town AFC 23 czerwca
Petrović 28, Andersson 45, Thylander 83
Sporting Lokeren Sint-Niklaas Waasland 0-0 B68 Toftir 23 czerwca
CS Hobscheid 1-1 Dinamo Mińsk
El Aouad 54 - Waladzianku 66
Cliftonville F&AC 1-3 Tiligul Tiraspol 23 czerwca
pd.
Scannell 11 - Kowalciuk 100, Priganiuk 113, Iwanienko 120
Viləş Masallı 1-2 Grindavík
Achmiedow 48 - McShane 13, Kekić 18
Metalurgs Lipawa 2-1 Cork City FC 23 czerwca
Skobliakow 8, 32 - Morley 85

II runda - 1 lipca, 8 lipca

Zagłębie Lubin 2-2 Sporting Lokeren Sint-Niklaas Waasland
Grzybowski 44, Żuraw 68 - De Beule 77, Kimoto 86
Odense Boldklub 2-2 AIK (Solna)
Andersen 35, Hemmingsen 68 - Tjernström 16, Wanstrand-bjork 33
Paris Saint-Germain FC 3-0 FC Jazz
L.Robert 44, 53, 67
mecz w Tuluzie; PSG został zaproszony na miejsce przyznane federacji Hiszpanii, po tym jak ze startu zrezygnował Villareal CF
FC Basel 1893 3-0 Grindavík 30 czerwca
Magro 4, Tchouga 18, Tum 60
ES Troyes Aube Champagne 6-0 WIT Georgia Tbilisi 30 czerwca
Meniri 17, Boutal 30, 40, 67, Gousse 47, S.Djukić 59
mecz w Auxerre
SK Sturm Graz 0-1 Lausanne-Sports 30 czerwca
Masudi 64
Metalurgs Lipawa 3-2 sc Heerenveen
Tatarczuk 45, Katasonow 52 (k), 72 - Lurling 6, 51
NK Slaven (Koprivnica) 1-0 SC Bastia 30 czerwca
Dodik 7
FK Pobeda (Prilep) 2-1 Çaykur Rizespor Kulübü 30 czerwca
Krstev 28, Ristovski 66 - Taner 41
TSV München von 1860 3-1 FK Sartid (Smederevo)
Max 21, 59, Riseth 65 - Vasković 66
1.FC Synot Staré Město 3-2 Universitatea Craiova
Trousil 45, 68, Blaha 65 - Craciunescu 51, Grigorie 70
Spartak Warna 0-3 Tawrija Symferopol
(wo)
A.Petrow 10 (k), Stanczew 67
w zespole Spartaka wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 2-0 dla Spartaka
Tiligul Tiraspol 1-1 Lombard FC Tatabánya
Priganiuk 68 - Tuske 81
NK Publikum (Celje) 5-0 FC Artmedia Petržalka
Bogatinov 13, 68, Lungu 30, Gobec 84, Gorenak 90
Dinamo Mińsk 2-0 Hapoel Hajfa 30 czerwca
Ledzianiu 36, 78
NK Čelik (Zenica) 1-0 KAA Gent 30 czerwca
Tabaković 30

Sporting Lokeren Sint-Niklaas Waasland 2-1 Zagłębie Lubin 7 lipca
Gretarsson 41 (k), Kimoto 52 - Vonasek 65 (s)
AIK (Solna) 2-0 Odense Boldklub 7 lipca
Hoch 28, Wanstrand-bjork 71
FC Jazz 1-4 Paris Saint-Germain FC
Juntunen 53 - Okocha 20, 60 (k), L.Robert 32, Hiroux 72
Grindavík 0-2 FC Basel 1893
Muff 14, 80
WIT Georgia Tbilisi 1-1 ES Troyes Aube Champagne
Melkadze 89 - Gousse 81
Lausanne-Sports 3-3 SK Sturm Graz 7 lipca
Masudi 34, Magalhaes 61, Kuźba 69 - Vastić 40 (k), Haas 77, Mählich 86
sc Heerenveen 6-1 Metalurgs Lipawa 7 lipca
Jensen 7, Lurling 11, 86 (k), Allbaek 52, 75, 82 - Dobrecovs 5
SC Bastia 0-1 NK Slaven (Koprivnica) 7 lipca
Dodik 11
Çaykur Rizespor Kulübü 0-2 FK Pobeda (Prilep) 7 lipca
Krstev 6, Angelovski 90
FK Sartid (Smederevo) 2-3 TSV München von 1860 7 lipca
Bogdanović 29, Mudrinić 48 (k) - Max 11, Ipoua 72, Cerny 87
Universitatea Craiova 2-2 1.FC Synot Staré Město 7 lipca
Savu 60, Grigorie 83 - Malar 14, Hlahulek 40
Tawrija Symferopol 2-2 Spartak Warna
Gigiadze 21, Chomenko 45 - Stanczew 26, Adekunle 83
Lombard FC Tatabánya 4-0 Tiligul Tiraspol 7 lipca
Peković 63 (k), Letenyei 71, S.Nagy 80, Tuske 90
FC Artmedia Petržalka 1-1 NK Publikum (Celje)
Bedi 31 - Bogatinov 36 (k)
Hapoel Hajfa 0-1 Dinamo Mińsk
Kaczuro 17
KAA Gent 2-0 NK Čelik (Zenica) 7 lipca
Bradarić 22 (s), 82 (s)

III runda - 14 lipca, 21 lipca

FK Chmel Blšany 0-0 FK Pobeda (Prilep)
Stade Rennais FC 5-0 1.FC Synot Staré Město 15 lipca
Monterrubio 19, 58, Lucas 55, Piquionne 85, 90
NK Slaven (Koprivnica) 2-1 Aston Villa FC
Crnac 61, Gersak 89 - Ginola 87
RKC Waalwijk 1-2 TSV München von 1860 15 lipca
van den Berg 19 - Hässler 44, Max 72
VfL Wolfsburg 4-3 Dinamo Mińsk
Juskowiak 4, 60, M.Petrov 34, Akonnor 38 - Kaczuro 6 (k), 81, Ledzianiu 69
SV Werder Bremen 1899 2-3 KAA Gent
Ailton 27, 83 - Oyawole 58, 72, Anić 87
mecz w Oldenburgu
Brescia Calcio 2-1 Lombard FC Tatabánya
Salgado Jimenez 22, Guana 30 - Tuske 33
ES Troyes Aube Champagne 2-1 AIK (Solna) 15 lipca
Gousse 55, 80 - Aaslund 70
mecz w Auxerre
Tawrija Symferopol 0-1 Paris Saint-Germain FC 15 lipca
Heinze 52
FC Basel 1893 2-1 sc Heerenveen
Koumantarakis 12, Yakin 20 - Nurmela 56
NK Publikum (Celje) 1-1 Lausanne-Sports
Bernsjak 68 - Marguairaz 78
Sporting Lokeren Sint-Niklaas Waasland 0-4 Newcastle United FC
Quinn 13, Ameobi 23, 39, Lua-Lua 86
Newcastle United zaproszony na miejsce przyznane federacji Hiszpanii po tym jak ze startu zrezygnowała Málaga CF

FK Pobeda (Prilep) 0-1 FK Chmel Blšany
Velkoborsky 71
1.FC Synot Staré Město 4-2 Stade Rennais FC
Polach 11, Soldan 24 (k), Blaha 62, 90 - Chapuis 21, Arribage 66
Aston Villa FC 2-0 NK Slaven (Koprivnica)
Hendrie 18, 40
TSV München von 1860 3-1 RKC Waalwijk
Wiesinger 22, Hässler 77, Max 90 - van Loenhout 37
mecz w Augsburgu
Dinamo Mińsk 0-0 VfL Wolfsburg
KAA Gent 0-1 SV Werder Bremen 1899
Herzog 83 (k)
Lombard FC Tatabánya 1-1 Brescia Calcio
Kincses 66 - Guana 41
AIK (Solna) 1-2 ES Troyes Aube Champagne
Alm 66 - Thomas 36, Boutal 72
Paris Saint-Germain FC 4-0 Tawrija Symferopol
Okocha 4, Aloisio 10, 70, Benarbia 62
mecz w Tuluzie
sc Heerenveen 2-3 FC Basel 1893
Allbaek 4, Lurling 75 - Koumantarakis 10, Yakin 24, Tum 69
Lausanne-Sports 0-0 NK Publikum (Celje)
Newcastle United FC 1-0 Sporting Lokeren Sint-Niklaas Waasland
Bellamy 60

1/2 finału - 25 lipca, 1 sierpnia

Stade Rennais FC 2-1 Aston Villa FC
Lucas 19, Chapuis 66 - Vassell 90
KAA Gent 0-0 Paris Saint-Germain FC
FK Chmel Blšany 1-2 Brescia Calcio
Laibl 89 - Del Nero 57, Filippini 83
FC Basel 1893 3-0 Lausanne-Sports
Gimenez 19, 21, Yakin 45
TSV München von 1860 2-3 Newcastle United FC
Agostino 56, Tapalović 66 - Solano 10, 55, A.Hughes 84
ES Troyes Aube Champagne 1-0 VfL Wolfsburg
Gousse 8

Aston Villa FC 1-0 Stade Rennais FC
Dublin 5
Paris Saint-Germain FC 7-1 KAA Gent
Arteta 11, Mendy 35, Anelka 45, 63, Okocha 56 (k), 60, Hiroux 89 - Kraouche 72
Brescia Calcio 2-2 FK Chmel Blšany
Tare 33, Filippini 74 - Velkoborsky 1, Pazdera 60
Lausanne-Sports 2-2 FC Basel 1893
Thiaw 8, 45 - Tum 18, Varela 62
Newcastle United FC 3-1 TSV München von 1860
Speed 5, Lua-Lua 80, Solano 90 (k) - Schroth 42
VfL Wolfsburg 2-2 ES Troyes Aube Champagne
M.Petrov 22, Biliskov 35 - Amzine 29, Rothen 90

Finał - 7 sierpnia, 21 sierpnia

FC Basel 1893 1-1 Aston Villa FC
Gimenez 74 - Merson 58
Paris Saint-Germain FC 0-0 Brescia Calcio
ES Troyes Aube Champagne 0-0 Newcastle United FC

Aston Villa FC 4-1 FC Basel 1893
Vassell 45, Angel 55, 78, Ginola 84 - Chipperfield 30
Aston Villa FC awansowała do I rundy Pucharu UEFA 2001/2002
Brescia Calcio 1-1 Paris Saint-Germain FC
R.Baggio 79 (k) - Aloisio 74
PSG awansował do I rundy Pucharu UEFA 2001/2002
Newcastle United FC 4-4 ES Troyes Aube Champagne
Solano 2, Ameobi 65, Speed 70 (k), A.Hughes 90 - Leroy 25, Gousse 27, Boutal 46, 61
Troyes awansowało do I rundy Pucharu UEFA 2001/2002

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas