[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski w futsalu 2003/2004

I runda - 21 marca
21 marca 2004 rozegrano turnieje I rundy eliminacyjnej z udziałem zespołów środowiskowych. Awans do II etapu uzyskały następujące zespoły: Grupa A - Marex Chorzów, Stokson Chorzów; Grupa B - Huta Jedność Siemianowice Śląskie, MCKiS Jaworzno; Grupa C - Kupczyk Kraków, Marysieńka Giszowiec, Mirola-Forum Gliwice; Grupa D - HDT Ozimek, Apollo Kurczyński Polkowice, TECH-PAK Września; Grupa E - ZL PKP S.A. Opole, Ekombud Polkowice; Grupa F - SITA Warszawa, Juventus Łódź, Grembach Łódź.

Grupa A
 
II runda - 18 kwietnia
Awans uzyskały dwa najlepsze zespoły z grupy.
Przed turniejami wycofały się: Juventus Łódź (Grupa A), FRIB-EX Ruda Śląska (Grupa B), TPC Komputery Legnica (Grupa C), Cuprum Polkowice (Grupa D), Seat Arpol Toruń i Grembach Łódź (Grupa E), Polindex Włocławek (Grupa F).
Poszczególne grupy rozegrały turnieje w: Grupa A - Chorzów, Grupa B - Siemianowice Śląskie, Grupa C - Gorzów Wielkopolski, Grupa D - Nowa Ruda, Grupa E - Buk, Grupa F - Poddębice, Grupa G - Gorzyczki, Grupa H - Bielsko-Biała.

Skała-Inter Tychy 3-0 WSB Chorzów
WSB Chorzów 3-7 Baustal Kraków
MCKiS Jaworzno 0-5 Skała-Inter Tychy
Baustal Kraków 11-2 MCKiS Jaworzno
WSB Chorzów 7-3 MCKiS Jaworzno
Baustal Kraków 5-1 Skała-Inter Tychy

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Baustal Kraków 3 9 3 0 0 23-6 2 0 0 16-3 1 0 0 7-3
2.  Skała-Inter Tychy 3 6 2 0 1 9-5 1 0 0 3-0 1 0 1 6-5
3.  WSB Chorzów 3 3 1 0 2 10-13 1 0 1 10-10 0 0 1 0-3
4.  MCKiS Jaworzno 3 0 0 0 3 5-23 0 0 1 0-5 0 0 2 5-18

Grupa B
 
II runda - 18 kwietnia
Awans uzyskały dwa najlepsze zespoły z grupy.
Przed turniejami wycofały się: Juventus Łódź (Grupa A), FRIB-EX Ruda Śląska (Grupa B), TPC Komputery Legnica (Grupa C), Cuprum Polkowice (Grupa D), Seat Arpol Toruń i Grembach Łódź (Grupa E), Polindex Włocławek (Grupa F).
Poszczególne grupy rozegrały turnieje w: Grupa A - Chorzów, Grupa B - Siemianowice Śląskie, Grupa C - Gorzów Wielkopolski, Grupa D - Nowa Ruda, Grupa E - Buk, Grupa F - Poddębice, Grupa G - Gorzyczki, Grupa H - Bielsko-Biała.

Clearex Chorzów 1-0 Huta Jedność Siemianowice Śląskie
Huta Jedność Siemianowice Śląskie 2-1 Mersan Polska Gliwice
Mersan Polska Gliwice 0-3 Inpuls Siemianowice Śląskie
Clearex Chorzów 7-0 Mersan Polska Gliwice
Inpuls Siemianowice Śląskie 0-3 Huta Jedność Siemianowice Śląskie
Clearex Chorzów 5-4 Inpuls Siemianowice Śląskie

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Clearex Chorzów 3 9 3 0 0 13-4 3 0 0 13-4 0 0 0 0-0
2.  Huta Jedność Siemianowice Śląskie 3 6 2 0 1 5-2 1 0 0 2-1 1 0 1 3-1
3.  Inpuls Siemianowice Śląskie 3 3 1 0 2 7-8 0 0 1 0-3 1 0 1 7-5
4.  Mersan Polska Gliwice 3 0 0 0 3 1-12 0 0 1 0-3 0 0 2 1-9

Grupa C
 
II runda - 18 kwietnia
Awans uzyskały dwa najlepsze zespoły z grupy.
Przed turniejami wycofały się: Juventus Łódź (Grupa A), FRIB-EX Ruda Śląska (Grupa B), TPC Komputery Legnica (Grupa C), Cuprum Polkowice (Grupa D), Seat Arpol Toruń i Grembach Łódź (Grupa E), Polindex Włocławek (Grupa F).
Poszczególne grupy rozegrały turnieje w: Grupa A - Chorzów, Grupa B - Siemianowice Śląskie, Grupa C - Gorzów Wielkopolski, Grupa D - Nowa Ruda, Grupa E - Buk, Grupa F - Poddębice, Grupa G - Gorzyczki, Grupa H - Bielsko-Biała.

Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 6-1 Ekombud Polkowice
Ekombud Polkowice 3-7 Nielba Wągrowiec
Kadimex Chocianów 3-5 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Ekombud Polkowice 3-4 Kadimex Chocianów
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 6-2 Nielba Wągrowiec
Kadimex Chocianów 4-0 Nielba Wągrowiec

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 3 9 3 0 0 17-6 2 0 0 12-3 1 0 0 5-3
2.  Kadimex Chocianów 3 6 2 0 1 11-8 1 0 1 7-5 1 0 0 4-3
3.  Nielba Wągrowiec 3 3 1 0 2 9-13 0 0 0 0-0 1 0 2 9-13
4.  Ekombud Polkowice 3 0 0 0 3 7-17 0 0 2 6-11 0 0 1 1-6

Grupa D
 
II runda - 18 kwietnia
Awans uzyskały dwa najlepsze zespoły z grupy.
Przed turniejami wycofały się: Juventus Łódź (Grupa A), FRIB-EX Ruda Śląska (Grupa B), TPC Komputery Legnica (Grupa C), Cuprum Polkowice (Grupa D), Seat Arpol Toruń i Grembach Łódź (Grupa E), Polindex Włocławek (Grupa F).
Poszczególne grupy rozegrały turnieje w: Grupa A - Chorzów, Grupa B - Siemianowice Śląskie, Grupa C - Gorzów Wielkopolski, Grupa D - Nowa Ruda, Grupa E - Buk, Grupa F - Poddębice, Grupa G - Gorzyczki, Grupa H - Bielsko-Biała.

Agra-Marioss Opole 4-1 TECH-PAK Września
TECH-PAK Września 0-6 Apollo Kurczyński Polkowice
Centrum Nowa Ruda 4-2 Agra-Marioss Opole
TECH-PAK Września 1-7 Centrum Nowa Ruda
Agra-Marioss Opole 1-3 Apollo Kurczyński Polkowice
Centrum Nowa Ruda 3-2 Apollo Kurczyński Polkowice

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Centrum Nowa Ruda 3 9 3 0 0 14-5 2 0 0 7-4 1 0 0 7-1
2.  Apollo Kurczyński Polkowice 3 6 2 0 1 11-4 0 0 0 0-0 2 0 1 11-4
3.  Agra-Marioss Opole 3 3 1 0 2 7-8 1 0 1 5-4 0 0 1 2-4
4.  TECH-PAK Września 3 0 0 0 3 2-17 0 0 2 1-13 0 0 1 1-4

Grupa E
 
II runda - 18 kwietnia
Awans uzyskały dwa najlepsze zespoły z grupy.
Przed turniejami wycofały się: Juventus Łódź (Grupa A), FRIB-EX Ruda Śląska (Grupa B), TPC Komputery Legnica (Grupa C), Cuprum Polkowice (Grupa D), Seat Arpol Toruń i Grembach Łódź (Grupa E), Polindex Włocławek (Grupa F).
Poszczególne grupy rozegrały turnieje w: Grupa A - Chorzów, Grupa B - Siemianowice Śląskie, Grupa C - Gorzów Wielkopolski, Grupa D - Nowa Ruda, Grupa E - Buk, Grupa F - Poddębice, Grupa G - Gorzyczki, Grupa H - Bielsko-Biała.

Akademia Słowa Poznań 9-2 SITA Warszawa
NPI Szczecin 1-12 Akademia Słowa Poznań
SITA Warszawa 8-2 NPI Szczecin

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Akademia Słowa Poznań 2 6 2 0 0 21-3 1 0 0 9-2 1 0 0 12-1
2.  SITA Warszawa 2 3 1 0 1 10-11 1 0 0 8-2 0 0 1 2-9
3.  NPI Szczecin 2 0 0 0 2 3-20 0 0 1 1-12 0 0 1 2-8

Grupa F
 
II runda - 18 kwietnia
Awans uzyskały dwa najlepsze zespoły z grupy.
Przed turniejami wycofały się: Juventus Łódź (Grupa A), FRIB-EX Ruda Śląska (Grupa B), TPC Komputery Legnica (Grupa C), Cuprum Polkowice (Grupa D), Seat Arpol Toruń i Grembach Łódź (Grupa E), Polindex Włocławek (Grupa F).
Poszczególne grupy rozegrały turnieje w: Grupa A - Chorzów, Grupa B - Siemianowice Śląskie, Grupa C - Gorzów Wielkopolski, Grupa D - Nowa Ruda, Grupa E - Buk, Grupa F - Poddębice, Grupa G - Gorzyczki, Grupa H - Bielsko-Biała.

P.A. Nova Gliwice 2-1 Marysieńka Giszowiec
Marysieńka Giszowiec 3-4 HDT Ozimek
HDT Ozimek 5-3 Owlex Łódź
P.A. Nova Gliwice 5-2 HDT Ozimek
Owlex Łódź 4-4 Marysieńka Giszowiec
P.A. Nova Gliwice 2-2 Owlex Łódź

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  P.A. Nova Gliwice 3 7 2 1 0 9-5 2 1 0 9-5 0 0 0 0-0
2.  HDT Ozimek 3 6 2 0 1 11-11 1 0 0 5-3 1 0 1 6-8
3.  Owlex Łódź 3 2 0 2 1 9-11 0 1 0 4-4 0 1 1 5-7
4.  Marysieńka Giszowiec 3 1 0 1 2 8-10 0 0 1 3-4 0 1 1 5-6

Grupa G
 
II runda - 18 kwietnia
Awans uzyskały dwa najlepsze zespoły z grupy.
Przed turniejami wycofały się: Juventus Łódź (Grupa A), FRIB-EX Ruda Śląska (Grupa B), TPC Komputery Legnica (Grupa C), Cuprum Polkowice (Grupa D), Seat Arpol Toruń i Grembach Łódź (Grupa E), Polindex Włocławek (Grupa F).
Poszczególne grupy rozegrały turnieje w: Grupa A - Chorzów, Grupa B - Siemianowice Śląskie, Grupa C - Gorzów Wielkopolski, Grupa D - Nowa Ruda, Grupa E - Buk, Grupa F - Poddębice, Grupa G - Gorzyczki, Grupa H - Bielsko-Biała.

Jango Mysłowice 3-1 Marex Chorzów
Strzelec Gorzyczki 6-3 UPOS System Knurów
Marex Chorzów 4-2 ZL PKP S.A. Opole
UPOS System Knurów 1-3 Jango Mysłowice
ZL PKP S.A. Opole 5-5 Strzelec Gorzyczki
Marex Chorzów 8-2 UPOS System Knurów
Jango Mysłowice 6-2 ZL PKP S.A. Opole
Strzelec Gorzyczki 4-11 Marex Chorzów
UPOS System Knurów 5-5 ZL PKP S.A. Opole
Jango Mysłowice 14-0 Strzelec Gorzyczki

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jango Mysłowice 4 12 4 0 0 26-4 3 0 0 23-3 1 0 0 3-1
2.  Marex Chorzów 4 9 3 0 1 24-11 2 0 0 12-4 1 0 1 12-7
3.  Strzelec Gorzyczki 4 4 1 1 2 15-33 1 0 1 10-14 0 1 1 5-19
4.  ZL PKP S.A. Opole 4 2 0 2 2 14-20 0 1 0 5-5 0 1 2 9-15
5.  UPOS System Knurów 4 1 0 1 3 11-22 0 1 1 6-8 0 0 2 5-14

Grupa H
 
II runda - 18 kwietnia
Awans uzyskały dwa najlepsze zespoły z grupy.
Przed turniejami wycofały się: Juventus Łódź (Grupa A), FRIB-EX Ruda Śląska (Grupa B), TPC Komputery Legnica (Grupa C), Cuprum Polkowice (Grupa D), Seat Arpol Toruń i Grembach Łódź (Grupa E), Polindex Włocławek (Grupa F).
Poszczególne grupy rozegrały turnieje w: Grupa A - Chorzów, Grupa B - Siemianowice Śląskie, Grupa C - Gorzów Wielkopolski, Grupa D - Nowa Ruda, Grupa E - Buk, Grupa F - Poddębice, Grupa G - Gorzyczki, Grupa H - Bielsko-Biała.

Rekord Bielsko-Biała 4-1 Kupczyk Kraków
Radan Gliwice 3-1 Orły Chrzanów
Kupczyk Kraków 9-2 Stokson Chorzów
Orły Chrzanów 1-5 Rekord Bielsko-Biała
Stokson Chorzów 2-10 Radan Gliwice
Kupczyk Kraków 10-4 Orły Chrzanów
Rekord Bielsko-Biała 19-2 Stokson Chorzów
Radan Gliwice 0-3 Kupczyk Kraków
Orły Chrzanów 5-1 Stokson Chorzów
Rekord Bielsko-Biała 5-2 Radan Gliwice

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rekord Bielsko-Biała 4 12 4 0 0 33-6 3 0 0 28-5 1 0 0 5-1
2.  Kupczyk Kraków 4 9 3 0 1 23-10 2 0 0 19-6 1 0 1 4-4
3.  Radan Gliwice 4 6 2 0 2 15-11 1 0 1 3-4 1 0 1 12-7
4.  Orły Chrzanów 4 3 1 0 3 11-19 1 0 1 6-6 0 0 2 5-13
5.  Stokson Chorzów 4 0 0 0 4 7-43 0 0 1 2-10 0 0 3 5-33

Grupa I
 
Grupy półfinałowe - 25 kwietnia
Awans uzyskał najlepszy zespół z grupy.
Poszczególne grupy rozegrały turnieje w: Grupa I - Zielonki, Grupa J - Chorzów, Grupa K - Chojnice, Grupa L - Nowa Ruda.
Przed turniejem wycofała się Skała-Inter Tychy (Grupa K).

Baustal Kraków 3-1 HDT Ozimek
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Kadimex Chocianów
Baustal Kraków 5-2 Kadimex Chocianów
Rekord Bielsko-Biała 6-1 HDT Ozimek
HDT Ozimek 0-1 Kadimex Chocianów
Rekord Bielsko-Biała 5-7 Baustal Kraków

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Baustal Kraków 3 9 3 0 0 15-8 2 0 0 8-3 1 0 0 7-5
2.  Kadimex Chocianów 3 6 2 0 1 6-7 0 0 0 0-0 2 0 1 6-7
3.  Rekord Bielsko-Biała 3 3 1 0 2 13-11 1 0 2 13-11 0 0 0 0-0
4.  HDT Ozimek 3 0 0 0 3 2-10 0 0 1 0-1 0 0 2 2-9

Grupa J
 
Grupy półfinałowe - 25 kwietnia
Awans uzyskał najlepszy zespół z grupy.
Poszczególne grupy rozegrały turnieje w: Grupa I - Zielonki, Grupa J - Chorzów, Grupa K - Chojnice, Grupa L - Nowa Ruda.
Przed turniejem wycofała się Skała-Inter Tychy (Grupa K).

Clearex Chorzów 4-2 Kupczyk Kraków
Jango Mysłowice 6-2 Apollo Kurczyński Polkowice
Clearex Chorzów 4-2 Apollo Kurczyński Polkowice
Jango Mysłowice 3-0 Kupczyk Kraków
Kupczyk Kraków 4-3 Apollo Kurczyński Polkowice
Jango Mysłowice 2-3 Clearex Chorzów

Grupa J
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Clearex Chorzów 3 9 3 0 0 11-6 2 0 0 8-4 1 0 0 3-2
2.  Jango Mysłowice 3 6 2 0 1 11-5 2 0 1 11-5 0 0 0 0-0
3.  Kupczyk Kraków 3 3 1 0 2 6-10 1 0 0 4-3 0 0 2 2-7
4.  Apollo Kurczyński Polkowice 3 0 0 0 3 7-14 0 0 0 0-0 0 0 3 7-14

Grupa K
 
Grupy półfinałowe - 25 kwietnia
Awans uzyskał najlepszy zespół z grupy.
Poszczególne grupy rozegrały turnieje w: Grupa I - Zielonki, Grupa J - Chorzów, Grupa K - Chojnice, Grupa L - Nowa Ruda.
Przed turniejem wycofała się Skała-Inter Tychy (Grupa K).

Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 3-1 SITA Warszawa
P.A. Nova Gliwice 4-1 SITA Warszawa
P.A. Nova Gliwice 2-5 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice

Grupa K
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 2 6 2 0 0 8-3 1 0 0 3-1 1 0 0 5-2
2.  P.A. Nova Gliwice 2 3 1 0 1 6-6 1 0 1 6-6 0 0 0 0-0
3.  SITA Warszawa 2 0 0 0 2 2-7 0 0 0 0-0 0 0 2 2-7

Grupa L
 
Grupy półfinałowe - 25 kwietnia
Awans uzyskał najlepszy zespół z grupy.
Poszczególne grupy rozegrały turnieje w: Grupa I - Zielonki, Grupa J - Chorzów, Grupa K - Chojnice, Grupa L - Nowa Ruda.
Przed turniejem wycofała się Skała-Inter Tychy (Grupa K).

Centrum Nowa Ruda 4-2 Marex Chorzów
Akademia Słowa Poznań 3-0 Huta Jedność Siemianowice Śląskie
Centrum Nowa Ruda 3-2 Huta Jedność Siemianowice Śląskie
Akademia Słowa Poznań 4-1 Marex Chorzów
Marex Chorzów 6-5 Huta Jedność Siemianowice Śląskie
Akademia Słowa Poznań 2-1 Centrum Nowa Ruda

Grupa L
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Akademia Słowa Poznań 3 9 3 0 0 9-2 3 0 0 9-2 0 0 0 0-0
2.  Centrum Nowa Ruda 3 6 2 0 1 8-6 2 0 0 7-4 0 0 1 1-2
3.  Marex Chorzów 3 3 1 0 2 9-13 1 0 0 6-5 0 0 2 3-8
4.  Huta Jedność Siemianowice Śląskie 3 0 0 0 3 7-12 0 0 0 0-0 0 0 3 7-12

Turniej finałowy - 1/2 finału - 2 maja

Baustal Kraków 4-4 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 2 maja, 13:00
pd. k. 7-8
Kusia 18, Marzec 23, Filipczak 35, 48 - Kalkowski 18, Widzicki 32, 39, Suchomski 48
w Jaworznie
Clearex Chorzów 3-0 Akademia Słowa Poznań 2 maja, 14:30
Kryger 5, Jasiński 7, Pięta 35
w Jaworznie

Turniej finałowy - Finał - 2 maja

Clearex Chorzów 4-2 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 2 maja, 16:30
Kuchciak 14, Jasiński 18, 22, Miozga 19 - Laskowski 18, Hartman 40
w Jaworznie

Autor: Marcin Kasprzak

 

Napisz do nas