[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2004/2005

REKLAMA
REKLAMA

I runda eliminacyjna - 14 lipca, 21 lipca
(Losowanie - 25 czerwca 2004, 12:00 - Nyon)

KR (Reykjavík) 2-2 Shelbourne FC
Sigurgeirsson 47, Ólafsson 54 - Alan Moore 83, Sigurðsson 86 (s)
Skonto Ryga 4-0 Rhyl FC
Miholaps 10, 56, Dedura 65, Višņakovs 78
FC Flora Tallin 2-4 ND Gorica
Zahovaiko 81, Post 90 - Srebrnič 30, Kršić 74, Rodić 76, Panić 90
Linfield FC 0-1 HJK
Kottila 76
FK Pobeda (Prilep) 1-3 Pjunik Erewan 13 lipca
Gešoski 80 - Manuczarjan 15, 41, Chowchannisjan 26
Sheriff Tiraspol 2-0 AS La Jeunesse d'Esch
Priganiuc 32, Kuzniecow 67
WIT Georgia Tbilisi 5-0 HB Tórshavn
Goczaszwili 20, Marcwaładze 30, Digmełaszwili 45, Inckirweli 48, Ebanoidze 55
Sliema Wanderers FC 0-2 FBK Kaunas 13 lipca
Žutautas 55, Sanajevas 77
Ta'Qali
NK Široki Brijeg 2-1 Neftçı Baku 13 lipca
Tabi 67, Juričić 75 - Tağızadə 90
FK Homel 0-2 KF Tirana
Muka 75, Fortuzi 89

Shelbourne FC 0-0 KR (Reykjavík)
Rhyl FC 1-3 Skonto Ryga
Powell 50 - Dedura 45, Miholaps 80, 88
ND Gorica 3-1 FC Flora Tallin
Kokot 17 (k), Šturm 50, 52 - Zahovaiko 68
HJK 1-0 Linfield FC
Kottila 27
Vantaa
Pjunik Erewan 1-1 FK Pobeda (Prilep)
Petrosjan 77 - Dimitrovski 21
AS La Jeunesse d'Esch 1-0 Sheriff Tiraspol
Cardoni 61
HB Tórshavn 3-0 WIT Georgia Tbilisi
Thorsteinsson 66, Jespersen 69, Eliasen 88
FBK Kaunas 4-1 Sliema Wanderers FC
Gedgaudas 28, Sanajevas 43, Mikoliūnas 53, Žaliūkas 90 - Michael Mifsud 71
Neftçı Baku 1-0 NK Široki Brijeg
Quliyev 80
KF Tirana 0-1 FK Homel
Blizniuk 38

II runda eliminacyjna - 28 lipca, 4 sierpnia
(Losowanie - 25 czerwca 2004, 12:00 - Nyon)

WIT Georgia Tbilisi 2-8 Wisła Kraków 27 lipca, 16:00 (6000)
Kobiaszwili 12, Adamia 51 - Frankowski 4, 8, 27, 49, Gorawski 24, Żurawski 57, 67, Kuźba 76
Pjunik Erewan 1-3 Szachtar Donieck 27 lipca
Nazarjan 60 - Marica 31, 75, Aghahowa 86
APÓEL (Nikozja) 2-2 AC Sparta Praga
Alexandrou 6, Charalampidis 48 - Pacanda 83, Sivok 89
Rosenborg BK 2-1 Sheriff Tiraspol
Frode Johnsen 24, George 85 - Cociş 34
BSC Young Boys Berno 2-2 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Chapuisat 6, Eugster 65 - Žigić 78, 88
Zurych
ND Gorica 1-2 FC København 27 lipca
Rodić 57 - Álvaro Santos 44, Peter Møller 69
Neftçı Baku 0-0 CSKA Moskwa 27 lipca
MŠK Žilina 0-1 Dinamo Bukareszt
Dănciulescu 90
HJK 0-0 Maccabi Tel Awiw 27 lipca
Vantaa
Skonto Ryga 1-1 Trabzonspor Kulübü
Kalniņš 67 - Mehmet Yılmaz 86
Club Brugge KV 2-0 Łokomotiw Płowdiw
Balaban 71, 87
KF Tirana 2-3 Ferencvárosi TC 27 lipca
Muka 58, 68 - Huszti 42 (k), 90, Hajdari 90 (s)
HNK Hajduk (Split) 3-2 Shelbourne FC
Blatnjak 18, 85, Šuto 48 - Fitzpatrick 4, Alan Moore 90
Djurgårdens IF 0-0 FBK Kaunas

Wisła Kraków 3-0 WIT Georgia Tbilisi 4 sierpnia, 20:15 (8000)
Kuźba 23, Omeonu 36, Gorawski 63
Szachtar Donieck 1-0 Pjunik Erewan
Hübschman 31
AC Sparta Praga 2-1 APÓEL (Nikozja)
Poborský 31, Pacanda 55 - Charalampidis 52
Sheriff Tiraspol 0-2 Rosenborg BK
Ørjan Berg 36, Brattbakk 40
FK Crvena zvezda (Belgrad) 3-0 BSC Young Boys Berno
Miladinović 38, Milan Dudić 50, Žigić 70
FC København 0-5 ND Gorica
Rodić 28, 52, Šturm 39, 77, Srebrnič 45
CSKA Moskwa 2-0 Neftçı Baku
Gusiew 68, Vágner Love 72
Dinamo Bukareszt 1-0 MŠK Žilina
Dănciulescu 19
Maccabi Tel Awiw 1-0 HJK
Liran Cohen 88
Trabzonspor Kulübü 3-0 Skonto Ryga
Yattara 57, Mehmet Yılmaz 65, Fatih Tekke 83
Łokomotiw Płowdiw 0-4 Club Brugge KV
Balaban 14, 44, Sæternes 74, Čeh 84
Burgas
Ferencvárosi TC 0-1 KF Tirana
Muka 13
FBK Kaunas 0-2 Djurgårdens IF
Andreas Johansson 25, Barsom 68
Shelbourne FC 2-0 HNK Hajduk (Split)
Rogers 78, Alan Moore 90

III runda eliminacyjna - 11 sierpnia, 25 sierpnia
(Losowanie - 30 lipca 2004, 12:00 - Nyon)

Wisła Kraków 0-2 Real Madrid CF 11 sierpnia, 20:45 (12 000)
Morientes 72, 90
Juventus FC 2-2 Djurgårdens IF 10 sierpnia
Trezeguet 50, Emerson 59 - Andreas Johansson 45 (k), Hysén 49
Ferencvárosi TC 1-0 AC Sparta Praga
Vágner 27
Rosenborg BK 2-1 Maccabi Hajfa
Brattbakk 1, Solli 8 - Rosso 45
TSV Bayer 04 Leverkusen 5-0 FC Baník Ostrawa
França 10, 67, 89, Juan 74, Berbatow 82
CSKA Moskwa 2-1 Rangers FC 10 sierpnia
Vágner Love 4, Jarošík 46 - Nacho Novo 37
Szachtar Donieck 4-1 Club Brugge KV
Aghahowa 14, Marica 69, Worobej 77, Brandão 90 - Balaban 49
Dynamo Kijów 1-2 Trabzonspor Kulübü 10 sierpnia
Verpakovskis 22 - Gökdeniz Karadeniz 34, Yattara 65
FK Crvena zvezda (Belgrad) 3-2 PSV Eindhoven
Milan Dudić 29, Janković 38, Pantelić 58 - Ji-Sung Park 9, John de Jong 65
Dinamo Bukareszt 1-2 Manchester United FC
Fortune 9 (s) - Giggs 37, Alistar 72 (s)
FC Basel 1893 1-1 FC Internazionale Milano
Huggel 25 - Adriano 19
SL e Benfica 1-0 RSC Anderlecht 10 sierpnia
Zahovič 12
Shelbourne FC 0-0 RC Deportivo de La Coruña
PAÓK 0-3 Maccabi Tel Awiw 10 sierpnia
(wo)
Yiasoumis 50 - Addo 13, Mesika 43
w drużynie PAÓK grał nieuprawniony zawodnik (Louká Liásis) - na boisku 1-2
ND Gorica 0-3 AS Monaco FC
Kallon 9, 89, Chevanton 76
Grazer AK 0-2 Liverpool FC 10 sierpnia
Gerrard 23, 79

Real Madrid CF 3-1 Wisła Kraków 25 sierpnia, 21:30 (70 000)
Ronaldo 3, 31, Pavón 85 - Gorawski 89
Djurgårdens IF 1-4 Juventus FC
Arneng 19 - del Piero 10, Trezeguet 35, 87, Nedvěd 54
Maccabi Hajfa 2-3 Rosenborg BK 24 sierpnia
pd.
Badir 31, Gustavo Boccoli 38 - Brattbakk 90, Braathen 94, Ørjan Berg 120
Tel-Awiw
FC Baník Ostrawa 2-1 TSV Bayer 04 Leverkusen
Michal Papadopoulos 38, Žůrek 82 - Berbatow 76
Rangers FC 1-1 CSKA Moskwa
Steven Thompson 87 - Vágner Love 60
Trabzonspor Kulübü 0-2 Dynamo Kijów
Gavrančić 6, Diogo Rincón 28
PSV Eindhoven 5-0 FK Crvena zvezda (Belgrad)
van Bommel 9 (k), 56, Beasley 32, John de Jong 57, Vennegoor of Hesselink 80
Manchester United FC 3-0 Dinamo Bukareszt
Alan Smith 47, 50, Bellion 70
FC Internazionale Milano 4-1 FC Basel 1893 24 sierpnia
Adriano 1, 52, Stanković 12, Recoba 59 - Sterjovski 49
RSC Anderlecht 3-0 SL e Benfica 24 sierpnia
Mbo Mpenza 34, 59, Jestrović 73 (k)
Maccabi Tel Awiw 1-0 PAÓK
Liran Cohen 8
AS Monaco FC 6-0 ND Gorica 24 sierpnia
Chevanton 18, Bernardi 32, El-Fakiri 42, Kallon 47, Farnerud 66, Adebayor 84 (k)
Liverpool FC 0-1 Grazer AK 24 sierpnia
Tokić 54
RC Deportivo de La Coruña 3-0 Shelbourne FC 24 sierpnia
Víctor 59, 65, Pandiani 88
AC Sparta Praga 2-0 Ferencvárosi TC
pd.
Zelenka 45, Homola 115
Club Brugge KV 2-2 Szachtar Donieck
Čeh 15, 34 (k) - Vukić 6, 52

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2004, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco)

RC Deportivo de La Coruña 0-0 Olympiakós SFP (Pireus) 15 września
Liverpool FC 2-0 AS Monaco FC 15 września
Cissé 22, Baroš 84

Kolejka 2 - 28-29 września

AS Monaco FC 2-0 RC Deportivo de La Coruña 28 września
Kallon 5, Saviola 10
Olympiakós SFP (Pireus) 1-0 Liverpool FC 28 września
Stoltidis 17

Kolejka 3 - 19-20 października

Liverpool FC 0-0 RC Deportivo de La Coruña 19 października
AS Monaco FC 2-1 Olympiakós SFP (Pireus) 19 października
Saviola 3, Chevanton 10 - Okkas 60

Kolejka 4 - 2-3 listopada

RC Deportivo de La Coruña 0-1 Liverpool FC 3 listopada
Jorge Andrade 14 (s)
Olympiakós SFP (Pireus) 1-0 AS Monaco FC 3 listopada
Schürrer 84

Kolejka 5 - 23-24 listopada

AS Monaco FC 1-0 Liverpool FC 23 listopada
Saviola 55
Olympiakós SFP (Pireus) 1-0 RC Deportivo de La Coruña 23 listopada
Predrag Đorđević 68

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

RC Deportivo de La Coruña 0-5 AS Monaco FC 8 grudnia
Chevanton 22, Givet 37, Saviola 39, Maicon 55, Adebayor 76
Liverpool FC 3-1 Olympiakós SFP (Pireus) 8 grudnia
Sinama-Pongolle 47, Mellor 80, Gerrard 86 - Rivaldo 27

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AS Monaco FC 6 12 4 0 2 10-4 3 0 0 5-1 1 0 2 5-3
2.  Liverpool FC 6 10 3 1 2 6-3 2 1 0 5-1 1 0 2 1-2 2 3 1 0 1 3-2
3.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 10 3 1 2 5-5 3 0 0 3-0 0 1 2 2-5 2 3 1 0 1 2-3
4.  RC Deportivo de La Coruña 6 2 0 2 4 0-9 0 1 2 0-6 0 1 2 0-3

Grupa B
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2004, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco)

TSV Bayer 04 Leverkusen 3-0 Real Madrid CF 15 września
Casillas 39 (s), França 50, Berbatow 55
AS Roma 0-3 Dynamo Kijów 15 września
(wo)
Gavrančić 29
mecz przerwano po 45 minutach przy stanie 0-1, gdyż sędzia Anders Frisk został zraniony nieznanym przedmiotem rzuconym z trybun

Kolejka 2 - 28-29 września

Dynamo Kijów 4-2 TSV Bayer 04 Leverkusen 28 września
Diogo Rincón 30, 69, Cernat 74, 90 - Woronin 59, Nowotny 68
Real Madrid CF 4-2 AS Roma 28 września
Raúl 39, 72, Figo 53 (k), Roberto Carlos 79 - de Rossi 3, Cassano 21

Kolejka 3 - 19-20 października

TSV Bayer 04 Leverkusen 3-1 AS Roma 19 października
Roque Junior 48, Krzynówek 59, França 90 - Berbatow 26 (s)
Real Madrid CF 1-0 Dynamo Kijów 19 października
Owen 35

Kolejka 4 - 2-3 listopada

Dynamo Kijów 2-2 Real Madrid CF 3 listopada
Yussuf 13, Verpakovskis 23 - Raúl 38, Figo 44 (k)
AS Roma 1-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 3 listopada
Montella 90 - Berbatow 82
mecz bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 23-24 listopada

Dynamo Kijów 2-0 AS Roma 23 listopada
Dellas 73 (s), Szackich 82
Real Madrid CF 1-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 23 listopada
Raúl 70 - Berbatow 36

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

TSV Bayer 04 Leverkusen 3-0 Dynamo Kijów 8 grudnia
Juan 51, Woronin 77, Babić 86
AS Roma 0-3 Real Madrid CF 8 grudnia
Ronaldo 9, Figo 60 (k), 82
mecz bez udziału publiczności

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 11 3 2 1 13-7 3 0 0 9-1 0 2 1 4-6 2 4 1 1 0 4-1
2.  Real Madrid CF 6 11 3 2 1 11-8 2 1 0 6-3 1 1 1 5-5 2 1 0 1 1 1-4
3.  Dynamo Kijów 6 10 3 1 2 11-8 2 1 0 8-4 1 0 2 3-4
4.  AS Roma 6 1 0 1 5 4-16 0 1 2 1-7 0 0 3 3-9

Grupa C
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2004, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco)

AFC Ajax 0-1 Juventus FC 15 września
Nedvěd 42
Maccabi Tel Awiw 0-1 FC Bayern München 15 września
Makaay 64 (k)

Kolejka 2 - 28-29 września

FC Bayern München 4-0 AFC Ajax 28 września
Makaay 28, 44, 51 (k), Zé Roberto 55
Juventus FC 1-0 Maccabi Tel Awiw 28 września
Camoranesi 37

Kolejka 3 - 19-20 października

AFC Ajax 3-0 Maccabi Tel Awiw 19 października
Sonck 4, Nigel de Jong 21, van der Vaart 33
Juventus FC 1-0 FC Bayern München 19 października
Nedvěd 75

Kolejka 4 - 2-3 listopada

FC Bayern München 0-1 Juventus FC 3 listopada
del Piero 90
Maccabi Tel Awiw 2-1 AFC Ajax 3 listopada
Dego 49, 57 - de Ridder 88

Kolejka 5 - 23-24 listopada

FC Bayern München 5-1 Maccabi Tel Awiw 23 listopada
Pizarro 12, Salihamidzić 37, Frings 44, Makaay 71, 80 - Dego 56 (k)
Juventus FC 1-0 AFC Ajax 23 listopada
Zalayeta 15

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

AFC Ajax 2-2 FC Bayern München 8 grudnia
Galásek 38, Mitea 64 - Makaay 9, Ballack 78
Maccabi Tel Awiw 1-1 Juventus FC 8 grudnia
Dego 29 (k) - del Piero 71

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Juventus FC 6 16 5 1 0 6-1 3 0 0 3-0 2 1 0 3-1
2.  FC Bayern München 6 10 3 1 2 12-5 2 0 1 9-2 1 1 1 3-3
3.  AFC Ajax 6 4 1 1 4 6-10 1 1 1 5-3 0 0 3 1-7 2 3 1 0 1 4-2
4.  Maccabi Tel Awiw 6 4 1 1 4 4-12 1 1 1 3-3 0 0 3 1-9 2 3 1 0 1 2-4

Grupa D
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2004, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco)

Fenerbahçe SK 1-0 AC Sparta Praga 15 września
van Hooijdonk 16
Olympique Lyonnais 2-2 Manchester United FC 15 września
Cris 35, Frau 45 - van Nistelrooij 56, 61

Kolejka 2 - 28-29 września

Manchester United FC 6-2 Fenerbahçe SK 28 września
Giggs 7, Rooney 17, 28, 54, van Nistelrooij 78, Bellion 81 - Márcio Nobre 46, Tuncay Şanlı 59
AC Sparta Praga 1-2 Olympique Lyonnais 28 września
Jun 7 - Essien 25, Wiltord 58

Kolejka 3 - 19-20 października

Fenerbahçe SK 1-3 Olympique Lyonnais 19 października
Márcio Nobre 68 - Juninho Pernambucano 55, Cris 66, Frau 87
AC Sparta Praga 0-0 Manchester United FC 19 października

Kolejka 4 - 2-3 listopada

Olympique Lyonnais 4-2 Fenerbahçe SK 3 listopada
Essien 22, Malouda 53, Nilmar 90, 90 - Selçuk Şahin 14, Tuncay Şanlı 73
Manchester United FC 4-1 AC Sparta Praga 3 listopada
van Nistelrooij 14, 25 (k), 60, 90 - Zelenka 53

Kolejka 5 - 23-24 listopada

Manchester United FC 2-1 Olympique Lyonnais 23 listopada
Gary Neville 19, van Nistelrooij 53 - Diarra 40
AC Sparta Praga 0-1 Fenerbahçe SK 23 listopada
Radoslav Kováč 20 (s)

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

Fenerbahçe SK 3-0 Manchester United FC 8 grudnia
Tuncay Şanlı 47, 62, 90
Olympique Lyonnais 5-0 AC Sparta Praga 8 grudnia
Essien 7, Nilmar 19, 51, Idangar 83, Bergougnoux 90

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olympique Lyonnais 6 13 4 1 1 17-8 2 1 0 11-4 2 0 1 6-4
2.  Manchester United FC 6 11 3 2 1 14-9 3 0 0 12-4 0 2 1 2-5
3.  Fenerbahçe SK 6 9 3 0 3 10-13 2 0 1 5-3 1 0 2 5-10
4.  AC Sparta Praga 6 1 0 1 5 2-13 0 1 2 1-3 0 0 3 1-10

Grupa E
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2004, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco)

Arsenal FC 1-0 PSV Eindhoven 14 września
Alex 41 (s)
Panathinaïkós AÓ 2-1 Rosenborg BK 14 września
Ezequiel González 43, 79 - Frode Johnsen 90

Kolejka 2 - 28-29 września

PSV Eindhoven 1-0 Panathinaïkós AÓ 29 września
Vennegoor of Hesselink 80
Rosenborg BK 1-1 Arsenal FC 29 września
Strand 52 - Ljungberg 6

Kolejka 3 - 19-20 października

Panathinaïkós AÓ 2-2 Arsenal FC 20 października
Ezequiel González 65, Olisadebe 82 - Ljungberg 18, Henry 74
Rosenborg BK 1-2 PSV Eindhoven 20 października
Storflor 42 - Jefferson Farfán 26, John de Jong 86

Kolejka 4 - 2-3 listopada

Arsenal FC 1-1 Panathinaïkós AÓ 2 listopada
Henry 16 (k) - Cygan 75 (s)
PSV Eindhoven 1-0 Rosenborg BK 2 listopada
Beasley 10

Kolejka 5 - 23-24 listopada

PSV Eindhoven 1-1 Arsenal FC 24 listopada
Ooijer 8 - Henry 31
Rosenborg BK 2-2 Panathinaïkós AÓ 24 listopada
Helstad 68, 76 - Konstantinou 16, Skácel 71

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

Arsenal FC 5-1 Rosenborg BK 7 grudnia
Reyes 3, Henry 24, Fábregas 29, Pirès 41 (k), van Persie 84 - Hoftun 38
Panathinaïkós AÓ 4-1 PSV Eindhoven 7 grudnia
Dimitris Papadopoulos 30, Münch 45 (k), 57, Sânmărtean 84 - Beasley 37

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arsenal FC 6 10 2 4 0 11-6 2 1 0 7-2 0 3 0 4-4 2 4 1 1 0 2-1
2.  PSV Eindhoven 6 10 3 1 2 6-7 2 1 0 3-1 1 0 2 3-6 2 1 0 1 1 1-2
3.  Panathinaïkós AÓ 6 9 2 3 1 11-8 2 1 0 8-4 0 2 1 3-4
4.  Rosenborg BK 6 2 0 2 4 6-13 0 2 1 4-5 0 0 3 2-8

Grupa F
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2004, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco)

Celtic FC 1-3 FC Barcelona 14 września
Sutton 59 - Deco 20, Giuly 78, Larsson 82
Szachtar Donieck 0-1 AC Milan 14 września
Seedorf 84

Kolejka 2 - 28-29 września

FC Barcelona 3-0 Szachtar Donieck 29 września
Deco 15, Ronaldinho 64 (k), Eto'o 89
AC Milan 3-1 Celtic FC 29 września
Szewczenko 8, Filippo Inzaghi 89, Pirlo 90 - Varga 74

Kolejka 3 - 19-20 października

AC Milan 1-0 FC Barcelona 20 października
Szewczenko 31
Szachtar Donieck 3-0 Celtic FC 20 października
Matuzalem 57, 62, Brandão 78

Kolejka 4 - 2-3 listopada

FC Barcelona 2-1 AC Milan 2 listopada
Eto'o 37, Ronaldinho 89 - Szewczenko 17
Celtic FC 1-0 Szachtar Donieck 2 listopada
Alan Thompson 25

Kolejka 5 - 23-24 listopada

FC Barcelona 1-1 Celtic FC 24 listopada
Eto'o 24 - Hartson 45
AC Milan 4-0 Szachtar Donieck 24 listopada
Kaká 52, 90, Crespo 53, 85

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

Celtic FC 0-0 AC Milan 7 grudnia
Szachtar Donieck 2-0 FC Barcelona 7 grudnia
Aghahowa 14, 22

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AC Milan 6 13 4 1 1 10-3 3 0 0 8-1 1 1 1 2-2
2.  FC Barcelona 6 10 3 1 2 9-6 2 1 0 6-2 1 0 2 3-4
3.  Szachtar Donieck 6 6 2 0 4 5-9 2 0 1 5-1 0 0 3 0-8
4.  Celtic FC 6 5 1 2 3 4-10 1 1 1 2-3 0 1 2 2-7

Grupa G
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2004, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco)

FC Internazionale Milano 2-0 SV Werder Bremen 1899 14 września
Adriano 34 (k), 90
València CF 2-0 RSC Anderlecht 14 września
Vicente 16, Baraja 45

Kolejka 2 - 28-29 września

RSC Anderlecht 1-3 FC Internazionale Milano 29 września
Baseggio 90 - Martins 9, Adriano 51, Stanković 55
SV Werder Bremen 1899 2-1 València CF 29 września
Klose 60, Charisteas 84 - Vicente 2

Kolejka 3 - 19-20 października

RSC Anderlecht 1-2 SV Werder Bremen 1899 20 października
Wilhelmsson 26 - Klasnić 36, 59
València CF 1-5 FC Internazionale Milano 20 października
Aimar 73 - Stanković 47, Vieri 49, van der Meyde 76, Adriano 81, Julio Ricardo Cruz 90

Kolejka 4 - 2-3 listopada

SV Werder Bremen 1899 5-1 RSC Anderlecht 2 listopada
Klasnić 2, 16, 79, Klose 33, Jensen 90 - Jaszczuk 30
FC Internazionale Milano 0-0 València CF 2 listopada

Kolejka 5 - 23-24 listopada

RSC Anderlecht 1-2 València CF 24 listopada
Wilhelmsson 24 - Corradi 19, di Vaio 48
SV Werder Bremen 1899 1-1 FC Internazionale Milano 24 listopada
Ismaël 49 (k) - Martins 55

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

FC Internazionale Milano 3-0 RSC Anderlecht 7 grudnia
Julio Ricardo Cruz 33, Martins 60, 63
València CF 0-2 SV Werder Bremen 1899 7 grudnia
Valdéz 83, 90

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Internazionale Milano 6 14 4 2 0 14-3 2 1 0 5-0 2 1 0 9-3
2.  SV Werder Bremen 1899 6 13 4 1 1 12-6 2 1 0 8-3 2 0 1 4-3
3.  València CF 6 7 2 1 3 6-10 1 0 2 3-7 1 1 1 3-3
4.  RSC Anderlecht 6 0 0 0 6 4-17 0 0 3 3-7 0 0 3 1-10

Grupa H
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2004, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco)

FC Porto 0-0 CSKA Moskwa 14 września
Paris Saint-Germain FC 0-3 Chelsea FC 14 września
Terry 29, Drogba 45, 76

Kolejka 2 - 28-29 września

Chelsea FC 3-1 FC Porto 29 września
Smiertin 7, Drogba 50, Terry 70 - McCarthy 68
CSKA Moskwa 2-0 Paris Saint-Germain FC 29 września
Siemak 64, Vágner Love 77 (k)

Kolejka 3 - 19-20 października

Chelsea FC 2-0 CSKA Moskwa 20 października
Terry 9, Eiður Smári Guðjohnsen 45
Paris Saint-Germain FC 2-0 FC Porto 20 października
Coridon 30, Pauleta 31

Kolejka 4 - 2-3 listopada

CSKA Moskwa 0-1 Chelsea FC 2 listopada
Robben 24
FC Porto 0-0 Paris Saint-Germain FC 2 listopada

Kolejka 5 - 23-24 listopada

Chelsea FC 0-0 Paris Saint-Germain FC 24 listopada
CSKA Moskwa 0-1 FC Porto 24 listopada
McCarthy 28

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

FC Porto 2-1 Chelsea FC 7 grudnia
Diego 61, McCarthy 86 - Duff 34
Paris Saint-Germain FC 1-3 CSKA Moskwa 7 grudnia
Pancrate 37 - Siemak 28, 64, 70

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chelsea FC 6 13 4 1 1 10-3 2 1 0 5-1 2 0 1 5-2
2.  FC Porto 6 8 2 2 2 4-6 1 2 0 2-1 1 0 2 2-5
3.  CSKA Moskwa 6 7 2 1 3 5-5 1 0 2 2-2 1 1 1 3-3
4.  Paris Saint-Germain FC 6 5 1 2 3 3-8 1 0 2 3-6 0 2 1 0-2

1/8 finału - 22-23 lutego, 8-9 marca
(Losowanie - 17 grudnia 2004, 12:00 - Nyon)

Real Madrid CF 1-0 Juventus FC 22 lutego
Iván Helguera 31
FC Porto 1-1 FC Internazionale Milano 23 lutego
Ricardo Costa 61 - Martins 24
FC Barcelona 2-1 Chelsea FC 23 lutego
Maxi López 67, Eto'o 73 - Belletti 33 (s)
SV Werder Bremen 1899 0-3 Olympique Lyonnais 23 lutego
Wiltord 9, Diarra 77, Juninho Pernambucano 80
Liverpool FC 3-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 22 lutego
Luis García 15, Riise 35, Hamann 90 - França 90
PSV Eindhoven 1-0 AS Monaco FC 22 lutego
Alex 8
Manchester United FC 0-1 AC Milan 23 lutego
Crespo 78
FC Bayern München 3-1 Arsenal FC 22 lutego
Pizarro 4, 58, Salihamidzić 65 - Touré 88

Juventus FC 2-0 Real Madrid CF 9 marca
pd.
Trezeguet 75, Zalayeta 116
FC Internazionale Milano 3-1 FC Porto 15 marca
Adriano 6, 63, 87 - Jorge Costa 69
Chelsea FC 4-2 FC Barcelona 8 marca
Eiður Smári Guðjohnsen 8, Lampard 17, Duff 19, Terry 76 - Ronaldinho 27 (k), 38
Olympique Lyonnais 7-2 SV Werder Bremen 1899 8 marca
Wiltord 8, 55, 64, Essien 17, 30, Malouda 60, Berthod 80 (k) - Micoud 32, Ismaël 57 (k)
TSV Bayer 04 Leverkusen 1-3 Liverpool FC 9 marca
Krzynówek 88 - Luis García 28, 32, Baroš 67
AS Monaco FC 0-2 PSV Eindhoven 9 marca
Vennegoor of Hesselink 26, Beasley 69
AC Milan 1-0 Manchester United FC 8 marca
Crespo 61
Arsenal FC 1-0 FC Bayern München 9 marca
Henry 66

1/4 finału - 5-6 kwietnia, 12-13 kwietnia
(Losowanie - 18 marca 2005, 12:00 - Nyon)

Liverpool FC 2-1 Juventus FC
Hyypiä 10, Luis García 25 - Cannavaro 63
AC Milan 2-0 FC Internazionale Milano
Stam 45, Szewczenko 74
Olympique Lyonnais 1-1 PSV Eindhoven
Malouda 12 - Cocu 79
Chelsea FC 4-2 FC Bayern München
Joe Cole 4, Lampard 60, 70, Drogba 81 - Schweinsteiger 52, Ballack 90 (k)

Juventus FC 0-0 Liverpool FC
FC Internazionale Milano 0-3 AC Milan
(wo)
Szewczenko 30
mecz przerwano w 75. minucie przy stanie 0-1 z powodu rzucania niebezpiecznych przedmiotów na murawę przez kibiców Internazionale
PSV Eindhoven 1-1 Olympique Lyonnais
pd. k. 4-2
Alex 50 - Wiltord 10
FC Bayern München 3-2 Chelsea FC
Pizarro 65, Guerrero 90, Scholl 90 - Lampard 30, Drogba 80

1/2 finału - 26-27 kwietnia, 3-4 maja
(Losowanie - 18 marca 2005, 12:00 - Nyon)

AC Milan 2-0 PSV Eindhoven
Szewczenko 42, Tomasson 90
Chelsea FC 0-0 Liverpool FC

PSV Eindhoven 3-1 AC Milan
Ji-Sung Park 9, Cocu 65, 90 - Ambrosini 90
Liverpool FC 1-0 Chelsea FC
Luis García 4

Finał - 25 maja

AC Milan 3-3 Liverpool FC
pd. k. 2-3
Maldini 1, Crespo 39, 44 - Gerrard 54, Šmicer 56, Xabi Alonso 60
Stambuł, Atatürk Olimpiyat Stadı

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas