[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA Intertoto 2004

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 19-20 czerwca, 26-27 czerwca
(Losowanie - 5 kwietnia 2004 - House of European Football, Nyon)

NK Publikum (Celje) 2-1 FK Sloboda (Tuzla)
Baldovaliev 41, Vršič 57 - Vojvodić 58
Vllaznia Shkodër 1-2 Hapoel Beer Szewa
Salihi 2 - Vaknin 65, Sagron 90
AS Ethnikós Áchnas 1-5 FK Vardar (Skopje)
Apostolou 56 - Wandeir 47, 71, Kadjis 57 (s), Načevski 89, Serafimovski 90
Hibernians FC 2-1 NK Slaven (Koprivnica)
Scerri 13, Schembri 63 - Posavec 42 (k)
UE Sant Julià 0-8 FK Sartid (Smederevo)
Mirosavljević 18 (k), 67, 71, Zečević 42, 59, Radosavljević 53, Roig Mauri 56 (s), Jevtić 81
Andorra la Vella
Marek Dupnica 0-0 Dila Gori
Spartak Moskwa 2-0 Atlantas Kłajpeda
Pogriebniak 7 (k), Leszonok 35
FC Sopron 1-0 FK Teplice
Balaskó 63 (k)
FC Thun 1898 2-0 Gloria Bistrița
Lustrinelli 63, Raimondi 65
Myllykosken Pallo-47 1-1 FC Zlín
Puhakainen 79 - Fabio Gomes 65
Schwarz-Weiss Bregenz 0-3 Xəzər Universiteti Baku
(wo)
Ikanović 14, 23, Pircher 33, Schepens 45 (k)
w zespole gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik - na boisku 4-0
FC Spartak Trnava 3-0 Debreceni VSC
Molnár 11, Kriss 48, Masaryk 90
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Dinamo Mińsk 20 czerwca, 18:00 (580)
Kubisz 38
Teuta Durrës 0-0 FK ZŤS Dubnica nad Váhom
KAA Gent 2-1 Fylkir (Reykjavík)
Ribus 66 (k), 90 (k) - Kolbeinsson 75 (k)
Cork City FC 3-1 Malmö FF
John O’Flynn 11, Dan Murray 34, 60 - Lukanovic 85
Vėtra Rūdiškės 3-0 JK Trans Narva
Vasiliauskas 13, 75, Karvelis 15
Wilno
Odense Boldklub 0-0 Ballymena United FC
CS Grevenmacher 1-1 Tampere United
Schmitt 37 - Wiss 64
Luxembourg
Aberystwyth Town FC 0-0 Dinaburg Daugavpils
Newtown
Esbjerg fB 3-1 NSÍ Runavík
Lucena 6, Barslund 35, Thorup 37 - Højgaard 30

Dinamo Mińsk 2-0 Odra Wodzisław Śląski 27 czerwca, 17:00 (3000)
Cygałko 43, Wołodenkow 75
FK Sloboda (Tuzla) 1-0 NK Publikum (Celje)
Sarajlić 2
Ugljevik
Hapoel Beer Szewa 0-3 Vllaznia Shkodër
(wo)
Salihi 40
Rishon le-Zion / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawiony zawodnik - na boisku 0-1
FK Vardar (Skopje) 5-1 AS Ethnikós Áchnas
Wandeir 3 (k), 21, 30, 66, Ðoševski 16 - Kounoushis 25
NK Slaven (Koprivnica) 3-0 Hibernians FC
Vručina 15, Višković 82 (k), Mario Mijatović 88
FK Sartid (Smederevo) 3-0 UE Sant Julià
Zečević 6, 42, Mirosavljević 27
Dila Gori 0-2 Marek Dupnica
Pargow 42, 90
Tbilisi
Atlantas Kłajpeda 1-0 Spartak Moskwa
Navikas 76
FK Teplice 3-1 FC Sopron
Veleba 29, 40, Lambulić 39 (s) - Sira 10
Gloria Bistrița 0-0 FC Thun 1898
FC Zlín 3-2 Myllykosken Pallo-47
Lička 1, Červenka 2, Fabio Gomes 57 - Taipale 67, Tarvajärvi 71
Kroměříž
Xəzər Universiteti Baku 2-1 Schwarz-Weiss Bregenz
Krautberger 29 (s), Abdulajew 68 - Schepens 51 (k)
Debreceni VSC 4-1 FC Spartak Trnava
Bajzát 23, Éger 34, Madar 77, Bogdanović 84 - Kriss 44
FK ZŤS Dubnica nad Váhom 4-0 Teuta Durrës
Ižvolt 2, 65, Švestka 47, Porázik 67
Fylkir (Reykjavík) 0-1 KAA Gent
Sandy Martens 24
Malmö FF 0-1 Cork City FC
Kearney 59
JK Trans Narva 0-1 Vėtra Rūdiškės
Litvinas 85
Tallin
Ballymena United FC 0-7 Odense Boldklub
Miti 25, 62, 88, Højer 33, 55, Møller Pedersen 80, Borre 82
Tampere United 0-0 CS Grevenmacher
Dinaburg Daugavpils 4-0 Aberystwyth Town FC
Riževskis 17, Musajevs 53, 57, Logins 76
NSÍ Runavík 0-4 Esbjerg fB
Kristiansen 25, 73, Egholm 27, Poulsen 69
Toftír

II runda - 3-4 lipca, 10-11 lipca
(Losowanie - 5 kwietnia 2004 - House of European Football, Nyon)

KVC Westerlo 0-0 FC Zlín
Hibernian FC 1-1 Vėtra Rūdiškės
O'Connor 78 - Sasnauskas 63
KRC Genk 2-1 Marek Dupnica
Kpaka 26, Daerden 66 - Kjuczukow 65
Odense Boldklub 0-3 Villarreal CF
Sonny Anderson 66, Santi 67, Guayre 87
Århus
FK Teplice 1-2 Szynnik Jarosław
Verbíř 27 (k) - Archipow 33, Tumienko 45
FK ZŤS Dubnica nad Váhom 1-2 FC Slovan Liberec
Dovičovič 73 - Hološko 31, Poštrk 66 (s)
VfL Wolfsburg 2-3 FC Thun 1898
Schnoor 75, Präger 88 - Kulaksizoglu 15, Ojong 60, Raimondi 71
OFK (Belgrad) 3-1 Dinaburg Daugavpils
Kolaković 3, 18, Tošić 54 - Sokolovs 35
NEC (Nijmegen) 0-0 Cork City FC
Esbjerg fB 1-0 OGC Nice-Côte d'Azur
Berglund 2
Herning
Spartak Moskwa 4-1 NK Kamen Ingrad (Velika)
Samiedow 34, Pogriebniak 77, Petković 82, Pawluczenko 86 - Šaranović 83
Tampere United 3-0 Xəzər Universiteti Baku
Scheweleff 18, Pohja 54, Wiss 85
Dinamo Mińsk 1-2 FK Sartid (Smederevo)
Razin 49 - Mirosavljević 12, 62
FC Spartak Trnava 2-1 FK Sloboda (Tuzla)
Kopúnek 46, Fall 78 - Lamešić 77
FK Vardar (Skopje) 1-0 KAA Gent
Wandeir 90
NK Slaven (Koprivnica) 2-0 Vllaznia Shkodër
Dodik 26, Srpak 51

FC Zlín 3-0 KVC Westerlo
Činčala 20, Lukaštík 27, Vangeffelen 86 (s)
Vėtra Rūdiškės 1-0 Hibernian FC
Vasiliauskas 61
Wilno
Marek Dupnica 0-0 KRC Genk
Villarreal CF 2-0 Odense Boldklub
José Mari 24, Font 38
Szynnik Jarosław 2-0 FK Teplice
Kuszew 44 (k), Archipow 86
FC Slovan Liberec 5-0 FK ZŤS Dubnica nad Váhom
Košťál 6, Ančic 21, Hološko 34, Pospíšil 56, Papoušek 59
FC Thun 1898 4-1 VfL Wolfsburg
Lustrinelli 21, Renggli 35, Antonio dos Santos 42, Raimondi 45 (k) - Sarpei 78
Dinaburg Daugavpils 0-2 OFK (Belgrad)
Vukotić 62, Mrdaković 89
Cork City FC 1-0 NEC (Nijmegen)
Kevin Doyle 47
NK Kamen Ingrad (Velika) 0-1 Spartak Moskwa
Pogriebniak 37
OGC Nice-Côte d'Azur 1-1 Esbjerg fB
Varrault 45 - Lucena 89
Xəzər Universiteti Baku 1-0 Tampere United
Bachsziew 85
KAA Gent 1-0 FK Vardar (Skopje)
pd. k. 3-4
Ðoševski 89 (s)
FK Sartid (Smederevo) 1-3 Dinamo Mińsk
pd.
Mirosavljević 89 (k) - Razin 45 (k), Lencewicz 74, Szukanow 94
Vllaznia Shkodër 1-0 NK Slaven (Koprivnica)
Abilio 7
FK Sloboda (Tuzla) 0-1 FC Spartak Trnava
Šimko 72
Ugljevik

III runda - 17-18 lipca, 24 lipca
(Losowanie - 5 kwietnia 2004 - House of European Football, Nyon)

FC Zlín 2-4 Club Atlético de Madrid
Švach 52, 89 - Novo 2, Paunović 72, 86, Musampa 83
FC Nantes Atlantique 3-1 Cork City FC
Quint 12, Ahamada 22, da Rocha 65 - Fenn 80
KRC Genk 0-1 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Odonkor 42
FC Thun 1898 2-2 Hamburger SV
Antonio dos Santos 28, Raimondi 31 (k) - Romeo 50, 85
Szynnik Jarosław 1-4 UD Leiria
Charitonskij 16 - Laranjeiro 42, Fábio Felício 73, Kariew 76 (s), Edson 90
FC Schalke 04 5-0 FK Vardar (Skopje)
Krstajić 19, Hamit Altintop 40, Ailton 49, Kläsener 80, Tanevski 90 (s)
FC Slovan Liberec 1-0 Roda JC Kerkrade
Papoušek 20
LOSC Lille Métropole 2-1 Dinamo Mińsk
Plestan 23, Moussilou 29 - Kowiel 26
NK Slaven (Koprivnica) 0-0 FC Spartak Trnava
Tampere United 0-0 OFK (Belgrad)
Villarreal CF 1-0 Spartak Moskwa
Sonny Anderson 51
Vėtra Rūdiškės 1-1 Esbjerg fB
Karvelis 68 - Thorup 41
Wilno

Club Atlético de Madrid 0-2 FC Zlín
Malár 12, Kroča 70
Cork City FC 1-1 FC Nantes Atlantique
Kevin Doyle 5 - Pujol 73
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-2 KRC Genk
Dede 55 - Igor de Camargo 13, 86
UD Leiria 2-1 Szynnik Jarosław
Freddy 36, Fábio Felício 54 - Lucenko 61
FK Vardar (Skopje) 1-2 FC Schalke 04
Wandeir 83 - Pander 4, Sand 15
Roda JC Kerkrade 1-1 FC Slovan Liberec
pd.
Cristiano 6 - Hološko 109
Dinamo Mińsk 2-2 LOSC Lille Métropole
Razin 33, Kowiel 50 - Moussilou 41, 66
Hamburger SV 3-1 FC Thun 1898
Romeo 2, 72, Emile Mpenza 67 - Moser 81
FC Spartak Trnava 2-2 NK Slaven (Koprivnica)
Kožuch 49, Ujlaky 58 - Ferenčina 16, Guć 29
OFK (Belgrad) 1-0 Tampere United
Baša 75
Spartak Moskwa 2-2 Villarreal CF
Pawluczenko 11, 36 - Sonny Anderson 33, Roger 53
Esbjerg fB 4-0 Vėtra Rūdiškės
Berglund 3, 8, 36, Thorup 47 (k)
Herning

1/2 finału - 28 lipca, 4 sierpnia
(Losowanie - 12 lipca 2004 - House of European Football, Nyon)

Esbjerg fB 1-3 FC Schalke 04
Lucena 8 - Ailton 43, Hanke 70, Hamit Altintop 87
Herning
OFK (Belgrad) 1-3 Club Atlético de Madrid
Simić 53 - Ibagaza 20, Fernando Torres 40 (k), Simeone 66
KRC Genk 0-0 UD Leiria
Villarreal CF 1-0 Hamburger SV
Sonny Anderson 62 (k)
LOSC Lille Métropole 3-0 NK Slaven (Koprivnica)
Landrin 8, Moussilou 29, Ačimovič 48
FC Slovan Liberec 1-0 FC Nantes Atlantique
Pospíšil 27

FC Schalke 04 3-0 Esbjerg fB 3 sierpnia
Hanke 11, Hamit Altintop 54, Asamoah 63
Club Atlético de Madrid 2-0 OFK (Belgrad)
Fernando Torres 9, Aguilera 50
UD Leiria 2-0 KRC Genk
Fábio Felício 22, Edson 45
Hamburger SV 0-1 Villarreal CF
José Mari 68
NK Slaven (Koprivnica) 1-1 LOSC Lille Métropole
Pejić 5 - Manczew 50
FC Nantes Atlantique 2-1 FC Slovan Liberec
Yapi-Yapo 5, 44 - Hološko 21

Finał - 10 sierpnia, 24 sierpnia
(Losowanie - 12 lipca 2004 - House of European Football, Nyon)

LOSC Lille Métropole 0-0 UD Leiria
FC Schalke 04 2-1 FC Slovan Liberec
Ailton 26, Asamoah 41 - Zápotočný 75
Villarreal CF 2-0 Club Atlético de Madrid
Roger 53, Gonzalo 76

FC Slovan Liberec 0-1 FC Schalke 04
Ailton 87
FC Schalke 04 awansował do I rundy Pucharu UEFA
UD Leiria 0-2 LOSC Lille Métropole
pd.
Moussilou 105, Ačimovič 116
Lille OSC awansował do I rundy Pucharu UEFA
Club Atlético de Madrid 2-0 Villarreal CF
pd. k. 1-3
Ibagaza 47, García Calvo 58
Villarreal CF awansował do I rundy Pucharu UEFA

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas