[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga futsalu 2004/2005
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Baustal Kraków 22 56 18 2 2 129-68 9 1 1 61-36 9 1 1 68-32
2.  Clearex Chorzów 22 54 17 3 2 129-56 8 2 1 70-33 9 1 1 59-23
3.  Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 22 48 15 3 4 102-64 8 1 2 51-32 7 2 2 51-32
4.  Akademia Słowa Poznań 22 37 11 4 7 103-86 7 3 1 56-31 4 1 6 47-55
5.  P.A. Nova Gliwice 22 29 8 5 9 70-70 5 2 4 38-33 3 3 5 32-37 4 5 1 2 1 11-10
6.  Marioss Opole 22 29 8 5 9 67-70 4 3 4 34-31 4 2 5 33-39 4 5 1 2 1 9-9
7.  Jango Mysłowice 22 29 8 5 9 65-79 6 1 4 34-40 2 4 5 31-39 4 5 1 2 1 9-10
8.  Inpuls Siemianowice Śląskie 22 28 8 4 10 97-99 4 2 5 42-39 4 2 5 55-60 2 6 2 0 0 11-7
9.  Radan Gliwice 22 28 9 1 12 73-77 7 0 4 46-31 2 1 8 27-46 2 0 0 0 2 7-11
10.  Owlex Łódź 22 22 6 4 12 78-96 3 3 5 40-44 3 1 7 38-52
11.  Rekord Bielsko-Biała 22 15 4 3 15 64-106 3 1 7 35-56 1 2 8 29-50
12.  Wulkan Wrocław 22 1 0 1 21 33-139 0 1 10 21-76 0 0 11 12-63
Kadimex Chocianów zmienił nazwę na Fire Max AZS Wrocław, a później na Wulkan Wrocław.
Agra-Marioss Opole zmieniła nazwę na Marioss Opole.
Wulkan Wrocław wycofał się w trakcie z rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Baustal Kraków    4-3 2-2 6-2 6-3 6-3 9-5 7-4 1-4 9-6 6-4 5-0* 
 2 Clearex Chorzów4-3     6-8 11-3 5-4 9-2 2-2 8-2 6-4 3-3 5-0 11-2 
 3 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice1-6 2-5     8-2 6-6 4-1 3-2 9-6 2-0 6-3 5-1 5-0* 
 4 Akademia Słowa Poznań2-9 3-3 5-0*     5-0 3-3 6-3 7-2 4-4 6-3 7-3 8-1 
 5 P.A. Nova Gliwice2-3 3-5 1-1 0-3     4-2 3-3 9-5 5-1 3-4 3-2 5-4 
 6 Marioss Opole4-5 2-4 4-5 3-4 2-2     1-1 4-4 2-1 5-4 2-1 5-0* 
 7 Jango Mysłowice4-6 0-8 0-5* 4-3 3-2 2-4     4-4 5-1 3-2 6-3 3-2 
 8 Inpuls Siemianowice Śląskie2-7 2-3 3-4 3-4 7-2 3-3 3-3     6-3 5-4 2-3 6-3 
 9 Radan Gliwice2-5 2-5 5-2 8-5 0-2 2-1 4-1 4-5     8-1 6-4 5-0* 
 10 Owlex Łódź5-5 3-7 4-8 4-3 2-2 0-2 3-4 3-7 8-3     3-3 5-0* 
 11 Rekord Bielsko-Biała3-6 2-11 1-6 5-5 1-4 2-7 5-2 5-11 4-1 2-3     5-0* 
 12 Wulkan Wrocław3-13 0-5* 1-10 3-13 0-5* 4-5 0-5* 0-5* 3-5 2-5 5-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19 września

Baustal Kraków 6-4 Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów 11-3 Akademia Słowa Poznań 15 września
Wulkan Wrocław 4-5 Marioss Opole 26 września
Owlex Łódź 4-8 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Radan Gliwice 0-2 P.A. Nova Gliwice
Jango Mysłowice 4-4 Inpuls Siemianowice Śląskie

Kolejka 2 - 3 października

Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 2-0 Radan Gliwice
Jango Mysłowice 4-6 Baustal Kraków 26 września
mecz rozegrany awansem ze względu na występy Baustalu w turnieju Pucharu Europy
P.A. Nova Gliwice 3-4 Owlex Łódź
Marioss Opole 2-4 Clearex Chorzów
w Otmęcie
Wulkan Wrocław 3-13 Akademia Słowa Poznań 10 listopada
Rekord Bielsko-Biała 5-11 Inpuls Siemianowice Śląskie

Kolejka 3 - 10 października

Clearex Chorzów 5-4 P.A. Nova Gliwice
Wulkan Wrocław 1-10 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 15 października
Radan Gliwice 6-4 Rekord Bielsko-Biała
Akademia Słowa Poznań 2-9 Baustal Kraków 22 listopada
Owlex Łódź 3-4 Jango Mysłowice
Inpuls Siemianowice Śląskie 3-3 Marioss Opole

Kolejka 4 - 24 października

Akademia Słowa Poznań 6-3 Owlex Łódź
P.A. Nova Gliwice 5-4 Wulkan Wrocław
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 9-6 Inpuls Siemianowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała 2-11 Clearex Chorzów 15 października
Jango Mysłowice 5-1 Radan Gliwice
Marioss Opole 4-5 Baustal Kraków 19 grudnia

Kolejka 5 - 31 października

Owlex Łódź 0-2 Marioss Opole
Wulkan Wrocław 5-5 Rekord Bielsko-Biała
Radan Gliwice 8-5 Akademia Słowa Poznań
Baustal Kraków 2-2 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Clearex Chorzów 2-2 Jango Mysłowice
Inpuls Siemianowice Śląskie 7-2 P.A. Nova Gliwice

Kolejka 6 - 7 listopada

Marioss Opole 2-1 Radan Gliwice
P.A. Nova Gliwice 2-3 Baustal Kraków
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 2-5 Clearex Chorzów
Jango Mysłowice 3-2 Wulkan Wrocław
Akademia Słowa Poznań 7-2 Inpuls Siemianowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Owlex Łódź

Kolejka 7 - 14 listopada

Clearex Chorzów 11-2 Wulkan Wrocław
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 3-2 Jango Mysłowice
Radan Gliwice 4-5 Inpuls Siemianowice Śląskie
Marioss Opole 3-4 Akademia Słowa Poznań
P.A. Nova Gliwice 3-2 Rekord Bielsko-Biała
Baustal Kraków 9-6 Owlex Łódź

Kolejka 8 - 21 listopada

Wulkan Wrocław 3-13 Baustal Kraków
Rekord Bielsko-Biała 1-6 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Inpuls Siemianowice Śląskie 2-3 Clearex Chorzów 20 listopada
Akademia Słowa Poznań 5-0 P.A. Nova Gliwice 19 listopada
Jango Mysłowice 2-4 Marioss Opole
Owlex Łódź 8-3 Radan Gliwice

Kolejka 9 - 28 listopada

P.A. Nova Gliwice 1-1 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Baustal Kraków 7-4 Inpuls Siemianowice Śląskie
Akademia Słowa Poznań 6-3 Jango Mysłowice
Wulkan Wrocław 2-5 Owlex Łódź
Clearex Chorzów 6-4 Radan Gliwice
Marioss Opole 2-1 Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 10 - 5 grudnia

Jango Mysłowice 3-2 P.A. Nova Gliwice
Rekord Bielsko-Biała 5-5 Akademia Słowa Poznań
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 4-1 Marioss Opole
Radan Gliwice 2-5 Baustal Kraków
Owlex Łódź 3-7 Clearex Chorzów
Inpuls Siemianowice Śląskie 6-3 Wulkan Wrocław

Kolejka 11 - 12 grudnia

Wulkan Wrocław 3-5 Radan Gliwice
Clearex Chorzów 4-3 Baustal Kraków 10 grudnia
Marioss Opole 2-2 P.A. Nova Gliwice
Jango Mysłowice 6-3 Rekord Bielsko-Biała
Akademia Słowa Poznań 5-0 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
(wo)
drużyna gości w 40. minucie spotkania przy wyniku 3-2 dla gospodarzy opuściła boisko
Owlex Łódź 3-7 Inpuls Siemianowice Śląskie

Kolejka 12 - 15 stycznia

Inpuls Siemianowice Śląskie 3-3 Jango Mysłowice
Rekord Bielsko-Biała 3-6 Baustal Kraków
Akademia Słowa Poznań 3-3 Clearex Chorzów
Marioss Opole 5-0 Wulkan Wrocław
(wo)
goście nie stawili się na meczu
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 6-3 Owlex Łódź
P.A. Nova Gliwice 5-1 Radan Gliwice

Kolejka 13 - 23 stycznia

Akademia Słowa Poznań 8-1 Wulkan Wrocław
Inpuls Siemianowice Śląskie 2-3 Rekord Bielsko-Biała 22 stycznia
Radan Gliwice 5-2 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Baustal Kraków 9-5 Jango Mysłowice 21 stycznia
Owlex Łódź 2-2 P.A. Nova Gliwice
Clearex Chorzów 9-2 Marioss Opole

Kolejka 14 - 30 stycznia

Jango Mysłowice 3-2 Owlex Łódź 29 stycznia
Marioss Opole 4-4 Inpuls Siemianowice Śląskie
P.A. Nova Gliwice 3-5 Clearex Chorzów
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 5-0 Wulkan Wrocław
(wo)
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Radan Gliwice
Baustal Kraków 6-2 Akademia Słowa Poznań

Kolejka 15 - 6 lutego

Clearex Chorzów 5-0 Rekord Bielsko-Biała
Radan Gliwice 4-1 Jango Mysłowice
Baustal Kraków 6-3 Marioss Opole
Owlex Łódź 4-3 Akademia Słowa Poznań
Wulkan Wrocław 0-5 P.A. Nova Gliwice
(wo)
Inpuls Siemianowice Śląskie 3-4 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice

Kolejka 16 - 20 lutego

Marioss Opole 5-4 Owlex Łódź
Rekord Bielsko-Biała 5-0 Wulkan Wrocław
(wo)
Akademia Słowa Poznań 4-4 Radan Gliwice
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 1-6 Baustal Kraków
Jango Mysłowice 0-8 Clearex Chorzów
P.A. Nova Gliwice 9-5 Inpuls Siemianowice Śląskie

Kolejka 17 - 27 lutego

Inpuls Siemianowice Śląskie 3-4 Akademia Słowa Poznań 26 lutego
Owlex Łódź 3-3 Rekord Bielsko-Biała
Radan Gliwice 2-1 Marioss Opole
Baustal Kraków 6-3 P.A. Nova Gliwice
Clearex Chorzów 6-8 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 25 lutego
Wulkan Wrocław 0-5 Jango Mysłowice
(wo)

Kolejka 18 - 13 marca

Rekord Bielsko-Biała 1-4 P.A. Nova Gliwice
Owlex Łódź 5-5 Baustal Kraków
Wulkan Wrocław 0-5 Clearex Chorzów
(wo)
Jango Mysłowice 0-5 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
(wo)
na boisku 2-3, w drużynie Jango wystąpił nieuprawniony do gry zawodnik
Inpuls Siemianowice Śląskie 6-3 Radan Gliwice
Akademia Słowa Poznań 3-3 Marioss Opole

Kolejka 19 - 20 marca

Baustal Kraków 5-0 Wulkan Wrocław
(wo)
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 5-1 Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów 8-2 Inpuls Siemianowice Śląskie
P.A. Nova Gliwice 0-3 Akademia Słowa Poznań
Marioss Opole 1-1 Jango Mysłowice
Radan Gliwice 8-1 Owlex Łódź

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Owlex Łódź 5-0 Wulkan Wrocław
(wo)
Radan Gliwice 2-5 Clearex Chorzów 14 kwietnia
Rekord Bielsko-Biała 2-7 Marioss Opole 12 kwietnia
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 6-6 P.A. Nova Gliwice 19 kwietnia
Inpuls Siemianowice Śląskie 2-7 Baustal Kraków
Jango Mysłowice 4-3 Akademia Słowa Poznań 14 kwietnia

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Marioss Opole 4-5 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 15 kwietnia
Baustal Kraków 1-4 Radan Gliwice
Clearex Chorzów 3-3 Owlex Łódź
Wulkan Wrocław 0-5 Inpuls Siemianowice Śląskie
(wo)
P.A. Nova Gliwice 3-3 Jango Mysłowice
Akademia Słowa Poznań 7-3 Rekord Bielsko-Biała

REKLAMA

Kolejka 22 - 24 kwietnia

Baustal Kraków 4-3 Clearex Chorzów
P.A. Nova Gliwice 4-2 Marioss Opole 22 kwietnia
Rekord Bielsko-Biała 5-2 Jango Mysłowice 21 kwietnia
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 8-2 Akademia Słowa Poznań 22 kwietnia
Inpuls Siemianowice Śląskie 5-4 Owlex Łódź 23 kwietnia
Radan Gliwice 5-0 Wulkan Wrocław
(wo)

Baraże o udział w I lidze futsalu

II liga futsalu 2004/2005 (południowa)
II liga futsalu 2004/2005 (północna)

Autor: Dominik Kasprzak

 

Napisz do nas