[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Szczecin

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 31 lipca

Orzeł Prusinowo - Sparta Gryfice
Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo
Grot Gardno - Iskra Banie

I runda - 31 lipca

Orzeł Prusinowo - Sparta Gryfice
Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo
Gryf Kobylanka - Piast Chociwel
Zorza Tychowo - Dąbrovia II Chlebowo
Znicz Niedźwiedź - Dąbrovia Stara Dąbrowa
Zieloni Wyszobór - Sowianka Sowno
Iskra II Golczewo - Orzeł Prusinowo
Piast II Chociwel - Masovia Maszewo
Pionier Żarnowo - Iskra Golczewo
Jantar Dziwnów - Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Wybrzeże/Bałtyk Gostyń - Fala/Flota II Międzyzdroje
Strzelcy Pucice - Jeziorak Załom (Szczecin)
Błękitni Trzygłów - Sarmata Dobra
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Łożnica
Pomorzanin Przybiernów - Wicher Brojce
Gardominka Mechowo - Orkania/Vineta II Wolin
WODR Barzkowice - Sparta Węgorzyno
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) - KP II Police
Dąb Dębice - Mewa Resko
Orkan Dalewo - Promień Mosty
Błyskawica Kluki - Sęp Brzesko
Gwiazda Żalęcino - Bryza Reńsko
Grot Gardno - Ogniwo Babinek
Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa
Czarni Lubanowo - Hutnik Szczecin
Sokół II/Wicher Przelewice - Odrzanka Radziszewo
Czarni Marianowo 5-0 Ina Ińsko
Zryw Góralice - Sparta Godków
Sekwoja Brwice - Orzeł Trzcińsko Zdrój
Pomorzanin Cychry - Morzycko Moryń
Orły Lubiechów Górny - Myśla Dargomyśl
Kłos Kamienny Jaz - Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Olimpia Troszyn - Sokół Różańsko
Grom Krajnik Dolny - Sokół Przyjezierze
Santos Sarbinowo - Witniczanka Witnica
Orkan Rów - Pogoń II Barlinek
Świt Barnimie - Klon Krzęcin
Pomorzanin Zamęcin - Orkan Suchań
Zjednoczeni Zieleniewo - Ina Nadarzyn
Pomorzanka Jarosławsko - Koral Mostkowo
Mercury Nowogródek Pomorski - Gryf Sulimierz
Drawa Drawno - Sokół Granowo
Polonia Giżyn - SKL Jagów 2000
Pionier Nawrocko - Rosnowianka Rosnowo
Korona Raduń - Piast Kolin
Klon Krzymów - Wiarus Szczecin
Trojan Strąpie - Unia Dolice
KLUKS Krzywin - Czcibor Cedynia
Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice
Fedorowicz Dobra Szczecińska - Świt Skolwin (Szczecin)
Orzeł Grzędzice - Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Pomorzanin Krąpiel - Remor Recz
Sparta Lubieniów - Woda Rzecko
Sława Sławęcin 1-3 Stal Lipiany
Unia Swochowo - Gryf Nowielin

II runda - 18 sierpnia

Odra II Chojna 0-1 Orzeł Trzcińsko Zdrój
Błękitni Sarnik 1-0 Gryf Sulimierz
Orzeł Pęzino 0-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Wicher Reptowo 0-5 Jeziorak Załom (Szczecin)
Sowianka Sowno 1-0 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Gardominka Mechowo 7-2 Orzeł Łożnica
Pomorzanin Zamęcin 1-6 Piast Chociwel
Pionier Żarnowo 1-4 Fala/Flota II Międzyzdroje
Bizon Cerkwica 1-2 Wicher Brojce
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-5 Hutnik Szczecin
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-3 Świt Skolwin (Szczecin)
Ogniwo Babinek 3-2 Łabędź Widuchowa
Czarni Marianowo 0-1 Sparta Węgorzyno
Dąbrovia II Chlebowo 3-4 Masovia Maszewo
Orzeł Prusinowo - Sarmata Dobra
Unia Swochowo 0-5 Odrzanka Radziszewo
Czcibor Cedynia 4-2 Sparta Godków
Santos Sarbinowo 1-3 Sokół Różańsko
Rosnowianka Rosnowo 0-3 Mieszko Mieszkowice
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-0 Myśla Dargomyśl
Grom Krajnik Dolny 1-3 Wiarus Szczecin
Pogoń II Barlinek 3-1 Pomorzanin Cychry
Świt Barnimie 1-2 Woda Rzecko
SKL Jagów 2000 0-2 Stal Lipiany
Korona Raduń 6-7 Unia Dolice
Drawa Drawno 1-3 Remor Recz
Pomorzanka Jarosławsko 2-0 Zjednoczeni Zieleniewo
Orkan Dalewo 2-3 Mewa Resko
Gwiazda Żalęcino 3-5 Błyskawica Kluki

III runda - 15 września
Gryf Kamień Pomorski - wolny los

Błękitni Sarnik 1-10 Stal Lipiany
Unia Dolice 0-4 Piast Choszczno
Piast Chociwel 0-1 Zorza Dobrzany
Sowianka Sowno 1-2 Korona Stuchowo
Gardominka Mechowo 1-8 Polonia Płoty
Fala/Flota II Międzyzdroje 2-1 Sparta Gryfice
Wicher Brojce 1-3 Vineta Wolin
Ogniwo Babinek 0-4 Hutnik Szczecin
Sokół Różańsko 0-2 Orzeł Trzcińsko Zdrój
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-4 Mieszko Mieszkowice
Masovia Maszewo 2-5 Pomorzanin Nowogard
Sparta Węgorzyno 0-1 Światowid Łobez
Odrzanka Radziszewo 2-1 Fagus Kołbacz
Pomorzanka Jarosławsko 0-5 Pogoń II Barlinek
Błyskawica Kluki 1-5 Kłos Pełczyce
Mewa Resko 0-3 Radovia Radowo Małe
Świt Skolwin (Szczecin) 9-2 Rybak Trzebież
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-7 GKS Mierzyn
Sarmata Dobra 3-2 Kluczevia Stargard Szczeciński
Czcibor Cedynia 2-1 Iskra Banie
Jeziorak Załom (Szczecin) - Wiarus Szczecin
Woda Rzecko 5-0 Remor Recz

IV runda - 13 października
Piast Choszczno - wolny los

Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński 13 października, 15:45
GKS Mierzyn 2-0 KP Police 13 października, 15:45
Odrzanka Radziszewo 5-1 Energetyk Gryfino 13 października, 15:45
Światowid Łobez 0-1 Ina Goleniów 27 października
Korona Stuchowo 3-6 Wybrzeże Rewalskie Rewal 13 października, 15:45
Mieszko Mieszkowice 1-2 Dąb Dębno 13 października, 15:45
Świt Skolwin (Szczecin) - Arkonia Szczecin
przełożony
Stal Lipiany 1-4 Sokół Pyrzyce 13 października, 15:45
Woda Rzecko 0-1 Pogoń Barlinek 13 października, 15:45
Hutnik Szczecin 1-0 Stal Szczecin 13 października, 15:45
Radovia Radowo Małe 3-2 Victoria 95 Przecław 13 października, 15:45
Orzeł Trzcińsko Zdrój - Osadnik Myślibórz 13 października, 15:45
Fala/Flota II Międzyzdroje 2-0 Gryf Kamień Pomorski 13 października, 15:45
Pomorzanin Nowogard 0-1 Pogoń II Szczecin 13 października, 15:45
Pogoń II Barlinek 3-1 Kłos Pełczyce 13 października, 15:45
Czcibor Cedynia 0-1 Odra Chojna 13 października, 15:45
Polonia Płoty 1-10 Flota Świnoujście 13 października, 15:45
Vineta Wolin - Rega-Merida Trzebiatów 13 października, 15:45
Sarmata Dobra 2-8 Zorza Dobrzany 13 października, 15:45

V runda

Jeziorak Załom (Szczecin) 1-2 Radovia Radowo Małe 27 kwietnia
Hutnik Szczecin 1-2 Pogoń II Szczecin 30 marca, 16:30
Rabe 89 - Śliwiński 40, Grosicki 54
Pogoń II Barlinek 1-3 Osadnik Myślibórz 6 marca
Fala/Flota II Międzyzdroje 2-1 Vineta Wolin 27 kwietnia
Dąb Dębno 0-1 Odra Chojna 30 marca, 16:30
pd.
Zatorski 93
Piast Choszczno 2-0 Pogoń Barlinek 11 maja
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-3 Flota Świnoujście 19 marca
w Międzyzdrojach
Odrzanka Radziszewo 1-0 Sokół Pyrzyce 27 kwietnia
Zorza Dobrzany 2-1 Ina Goleniów 6 marca
Świt Skolwin (Szczecin) 2-1 GKS Mierzyn 27 kwietnia

VI runda - 11 maja

Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 11 maja
Fala/Flota II Międzyzdroje - Odrzanka Radziszewo 11 maja
Radovia Radowo Małe 1-2 Pogoń II Szczecin 11 maja, 17:30
pd.
Świt Skolwin (Szczecin) - Flota Świnoujście 11 maja
Zorza Dobrzany 1-0 Piast Choszczno 18 maja

VII runda
Flota Świnoujście, Pogoń II Szczecin, Zorza Dobrzany - wolny los

Fala/Flota II Międzyzdroje 2-4 Osadnik Myślibórz

1/2 finału - 1 czerwca

Zorza Dobrzany 3-5 Flota Świnoujście 1 czerwca, 17:30 (200)
pd.
Jasnos 60, 84, Szmiłyk 70 - Mikuła 10 (k), 112, Miązek 15, Cebulski 18, Niewiada 98
Osadnik Myślibórz 2-1 Pogoń II Szczecin 1 czerwca, 17:30
Małowiecki 52, Gajewski 90 - Kamrowski 47

Finał - 8 czerwca

Osadnik Myślibórz 1-4 Flota Świnoujście
Kwapis 88 - Mikuła 37, Marcin Łapiński 58, 78, 80

Puchar Polski 2004/2005 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Zachodniopomorski ZPN - Koszalin)

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas