[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Gdańsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przylesie Sopot 22 53 16 5 1 49-20 7 4 0 27-12 9 1 1 22-8
2.  Olimpia Osowa (Gdańsk) 22 47 14 5 3 58-17 6 3 2 30-7 8 2 1 28-10
3.  GTS Rusocin 22 37 11 4 7 43-28 8 1 2 28-8 3 3 5 15-20
4.  Czarni II Pruszcz Gdański 22 36 11 3 8 55-40 8 2 1 34-13 3 1 7 21-27
5.  Wisła Steblewo 22 33 10 3 9 58-38 5 2 4 32-11 5 1 5 26-27
6.  Champion Gdańsk 22 30 9 3 10 41-51 5 0 6 24-26 4 3 4 17-25
7.  Handy Gdańsk 22 29 9 2 11 51-58 4 0 7 25-32 5 2 4 26-26 2 4 1 1 0 4-3
8.  Fosfory Wiślinka 22 29 8 5 9 48-55 6 2 3 32-25 2 3 6 16-30 2 1 0 1 1 3-4
9.  Sokół Ełganowo 22 27 7 6 9 26-35 3 6 2 11-11 4 0 7 15-24
10.  Osiczanka Osice 22 23 6 5 11 37-44 5 1 5 27-26 1 4 6 10-18 2 4 1 1 0 6-3
11.  Kasztelania Garczyn 22 23 7 2 13 47-62 5 0 6 29-31 2 2 7 18-31 2 1 0 1 1 3-6
12.  Olivia Gdańsk 22 6 1 3 18 24-89 1 2 8 10-26 0 1 10 14-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Przylesie Sopot    1-0 1-1 3-1 6-1 1-1 3-1 3-3 2-0 1-1 2-1 4-2 
 2 Olimpia Osowa (Gdańsk)1-1     1-0 1-1 2-0 5-0 1-2 0-1 3-1 1-1 6-0 9-0 
 3 GTS Rusocin0-1 0-2     3-2 3-2 0-0 1-0 5-0 3-0 2-1 2-0 9-0 
 4 Czarni II Pruszcz Gdański2-0 1-2 1-1     3-1 6-1 1-1 4-1 4-1 2-0 4-1 6-4 
 5 Wisła Steblewo0-1 0-2 1-2 1-0     3-4 8-0 2-2 1-0 0-0 4-0 12-0 
 6 Champion Gdańsk0-4 0-1 4-1 3-4 1-4     0-3 3-1 0-2 6-3 3-2 4-1 
 7 Handy Gdańsk0-1 1-5 1-2 3-4 4-5 3-5     2-1 4-2 1-0 0-7 6-0 
 8 Fosfory Wiślinka1-3 3-8 1-2 3-2 5-4 1-1 2-2     4-1 4-1 5-0 3-1 
 9 Sokół Ełganowo0-2 0-0 1-0 2-0 0-0 1-0 2-4 2-2     0-0 2-2 1-1 
 10 Osiczanka Osice3-5 0-2 3-1 5-2 1-3 0-1 5-3 5-3 0-2     3-3 2-1 
 11 Kasztelania Garczyn0-2 2-4 4-3 3-2 2-3 5-1 0-4 4-1 2-4 0-3     7-4 
 12 Olivia Gdańsk1-2 2-2 2-2 0-3* 0-3 0-3* 3-6 0-1 1-2 1-0 0-2     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Olivia Gdańsk 0-2 Kasztelania Garczyn
Sokół Ełganowo 2-4 Handy Gdańsk
Przylesie Sopot 6-1 Wisła Steblewo
GTS Rusocin 0-0 Champion Gdańsk
Czarni II Pruszcz Gdański 1-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Osiczanka Osice 5-3 Fosfory Wiślinka

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Kasztelania Garczyn 4-1 Fosfory Wiślinka
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-1 Osiczanka Osice
Champion Gdańsk 3-4 Czarni II Pruszcz Gdański
Wisła Steblewo 1-2 GTS Rusocin
Handy Gdańsk 0-1 Przylesie Sopot
Olivia Gdańsk 1-2 Sokół Ełganowo

Kolejka 3 - 4-5 września

Sokół Ełganowo 2-2 Kasztelania Garczyn
Przylesie Sopot 4-2 Olivia Gdańsk
GTS Rusocin 1-0 Handy Gdańsk
Czarni II Pruszcz Gdański 3-1 Wisła Steblewo
Osiczanka Osice 0-1 Champion Gdańsk
Fosfory Wiślinka 3-8 Olimpia Osowa (Gdańsk)

Kolejka 4 - 11-12 września

Kasztelania Garczyn 2-4 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Champion Gdańsk 3-1 Fosfory Wiślinka
Wisła Steblewo 0-0 Osiczanka Osice
Handy Gdańsk 3-4 Czarni II Pruszcz Gdański
Olivia Gdańsk 2-2 GTS Rusocin
Sokół Ełganowo 0-2 Przylesie Sopot

Kolejka 5 - 18-19 września

Przylesie Sopot 2-1 Kasztelania Garczyn
GTS Rusocin 3-0 Sokół Ełganowo
Czarni II Pruszcz Gdański 6-4 Olivia Gdańsk
Osiczanka Osice 5-3 Handy Gdańsk
Fosfory Wiślinka 5-4 Wisła Steblewo
Olimpia Osowa (Gdańsk) 5-0 Champion Gdańsk

Kolejka 6 - 26 września

Kasztelania Garczyn 5-1 Champion Gdańsk
Wisła Steblewo 0-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Handy Gdańsk 2-1 Fosfory Wiślinka
Olivia Gdańsk 1-0 Osiczanka Osice
Sokół Ełganowo 2-0 Czarni II Pruszcz Gdański
Przylesie Sopot 1-1 GTS Rusocin

Kolejka 7 - 2-3 października

GTS Rusocin 2-0 Kasztelania Garczyn
Czarni II Pruszcz Gdański 2-0 Przylesie Sopot
Osiczanka Osice 0-2 Sokół Ełganowo
Fosfory Wiślinka 3-1 Olivia Gdańsk
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-2 Handy Gdańsk
Champion Gdańsk 1-4 Wisła Steblewo

Kolejka 8 - 9-10 października

Kasztelania Garczyn 2-3 Wisła Steblewo
Handy Gdańsk 3-5 Champion Gdańsk
Olivia Gdańsk 2-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Sokół Ełganowo 2-2 Fosfory Wiślinka
Przylesie Sopot 1-1 Osiczanka Osice
GTS Rusocin 3-2 Czarni II Pruszcz Gdański

Kolejka 9 - 16-17 października

Czarni II Pruszcz Gdański 4-1 Kasztelania Garczyn
Osiczanka Osice 3-1 GTS Rusocin
Fosfory Wiślinka 1-3 Przylesie Sopot
Olimpia Osowa (Gdańsk) 3-1 Sokół Ełganowo
Champion Gdańsk 4-1 Olivia Gdańsk
Wisła Steblewo 8-0 Handy Gdańsk

Kolejka 10 - 23-24 października

Kasztelania Garczyn 0-4 Handy Gdańsk
Olivia Gdańsk 0-3 Wisła Steblewo
Sokół Ełganowo 1-0 Champion Gdańsk
Przylesie Sopot 1-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
GTS Rusocin 5-0 Fosfory Wiślinka
Czarni II Pruszcz Gdański 2-0 Osiczanka Osice

Kolejka 11 - 30-31 października

Osiczanka Osice 3-3 Kasztelania Garczyn
Fosfory Wiślinka 3-2 Czarni II Pruszcz Gdański
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-0 GTS Rusocin
Champion Gdańsk 0-4 Przylesie Sopot
Wisła Steblewo 1-0 Sokół Ełganowo
Handy Gdańsk 6-0 Olivia Gdańsk

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Kasztelania Garczyn 7-4 Olivia Gdańsk 3 maja
Handy Gdańsk 4-2 Sokół Ełganowo 3 maja
Wisła Steblewo 0-1 Przylesie Sopot 3 maja
Champion Gdańsk 4-1 GTS Rusocin
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-1 Czarni II Pruszcz Gdański
Fosfory Wiślinka 4-1 Osiczanka Osice 3 maja

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Fosfory Wiślinka 5-0 Kasztelania Garczyn
Osiczanka Osice 0-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Czarni II Pruszcz Gdański 6-1 Champion Gdańsk
GTS Rusocin 3-2 Wisła Steblewo
Przylesie Sopot 3-1 Handy Gdańsk
Sokół Ełganowo 1-1 Olivia Gdańsk

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Kasztelania Garczyn 2-4 Sokół Ełganowo
Olivia Gdańsk 1-2 Przylesie Sopot
Handy Gdańsk 1-2 GTS Rusocin
Wisła Steblewo 1-0 Czarni II Pruszcz Gdański
Champion Gdańsk 6-3 Osiczanka Osice
Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-1 Fosfory Wiślinka

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Olimpia Osowa (Gdańsk) 6-0 Kasztelania Garczyn
Fosfory Wiślinka 1-1 Champion Gdańsk
Osiczanka Osice 1-3 Wisła Steblewo
Czarni II Pruszcz Gdański 1-1 Handy Gdańsk
GTS Rusocin 9-0 Olivia Gdańsk
Przylesie Sopot 2-0 Sokół Ełganowo

Kolejka 16 - 30 kwietnia

Kasztelania Garczyn 0-2 Przylesie Sopot
Sokół Ełganowo 1-0 GTS Rusocin
Olivia Gdańsk 0-3 Czarni II Pruszcz Gdański
(wo)
Handy Gdańsk 1-0 Osiczanka Osice
Wisła Steblewo 2-2 Fosfory Wiślinka
Champion Gdańsk 0-1 Olimpia Osowa (Gdańsk)

Kolejka 17 - 7-8 maja

Champion Gdańsk 3-2 Kasztelania Garczyn
Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-0 Wisła Steblewo
Fosfory Wiślinka 2-2 Handy Gdańsk
Osiczanka Osice 2-1 Olivia Gdańsk
Czarni II Pruszcz Gdański 4-1 Sokół Ełganowo
GTS Rusocin 0-1 Przylesie Sopot

Kolejka 18 - 14-15 maja

Kasztelania Garczyn 4-3 GTS Rusocin
Przylesie Sopot 3-1 Czarni II Pruszcz Gdański
Sokół Ełganowo 0-0 Osiczanka Osice
Olivia Gdańsk 0-1 Fosfory Wiślinka
Handy Gdańsk 1-5 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Wisła Steblewo 3-4 Champion Gdańsk

Kolejka 19 - 21-22 maja

Wisła Steblewo 4-0 Kasztelania Garczyn
Champion Gdańsk 0-3 Handy Gdańsk
Olimpia Osowa (Gdańsk) 9-0 Olivia Gdańsk
Fosfory Wiślinka 4-1 Sokół Ełganowo
Osiczanka Osice 3-5 Przylesie Sopot
Czarni II Pruszcz Gdański 1-1 GTS Rusocin

Kolejka 20 - 28-29 maja

Kasztelania Garczyn 3-2 Czarni II Pruszcz Gdański
GTS Rusocin 2-1 Osiczanka Osice
Przylesie Sopot 3-3 Fosfory Wiślinka
Sokół Ełganowo 0-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Olivia Gdańsk 0-3 Champion Gdańsk
(wo)
nie odbył się
Handy Gdańsk 4-5 Wisła Steblewo

Kolejka 21 - 5 czerwca

Handy Gdańsk 0-7 Kasztelania Garczyn
Wisła Steblewo 12-0 Olivia Gdańsk
Champion Gdańsk 0-2 Sokół Ełganowo
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-1 Przylesie Sopot
Fosfory Wiślinka 1-2 GTS Rusocin
Osiczanka Osice 5-2 Czarni II Pruszcz Gdański

Kolejka 22 - 12 czerwca

Kasztelania Garczyn 0-3 Osiczanka Osice
Czarni II Pruszcz Gdański 4-1 Fosfory Wiślinka
GTS Rusocin 0-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Przylesie Sopot 1-1 Champion Gdańsk
Sokół Ełganowo 0-0 Wisła Steblewo
Olivia Gdańsk 3-6 Handy Gdańsk

Baraże o udział w klasie okręgowej (Gdańsk)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Gdańsk II)

Klasa A 2004/2005 (Gdańsk I)
Klasa A 2004/2005 (Gdańsk III)
Klasa A 2004/2005 (Gdańsk IV)

Autor: Robert Szychowski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas