[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA kobiet 2004/2005

REKLAMA
REKLAMA

I faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1
Turnieje grupowe na terenie jednego z uczestników - zwycięzcy grup awansują do następnej rundy.

ŠK ZSNP Žiar nad Hronom 0-4 SK Slavia Praga 20 lipca
Jeřábková 7, Ižová 38, Chlumecká 45, 59
Žiar nad Hronom
Ałma-KTŻ Ałmaty 5-1 LP Super Sport Sofia 20 lipca
Łuczonak 27, Astaszowa 31, Minkina 71, Aniskucawa 78, Li 85 - Stanewa 60
Žiar nad Hronom

Kolejka 2

SK Slavia Praga 3-0 LP Super Sport Sofia 22 lipca
Chlumecká 40, 57, Pěničková 59
Žiar nad Hronom
ŠK ZSNP Žiar nad Hronom 0-4 Ałma-KTŻ Ałmaty 22 lipca
Jałowa 28, Karasiewa 34, 57, Iwanowa 84
Žiar nad Hronom

Kolejka 3

Ałma-KTŻ Ałmaty 2-1 SK Slavia Praga 24 lipca
Jałowa 49, Aniskucawa 90 (k) - Zubková 1
Žiar nad Hronom
ŠK ZSNP Žiar nad Hronom 2-2 LP Super Sport Sofia 24 lipca
Dodoková 43, Surovcová 55 - Stanewa 30, Kostowa 34
Žiar nad Hronom

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ałma-KTŻ Ałmaty 3 9 3 0 0 11-2 2 0 0 7-2 1 0 0 4-0
2.  SK Slavia Praga 3 6 2 0 1 8-2 1 0 0 3-0 1 0 1 5-2
3.  LP Super Sport Sofia 3 1 0 1 2 3-10 0 0 0 0-0 0 1 2 3-10 1 1 0 1 0 2-2
4.  ŠK ZSNP Žiar nad Hronom 3 1 0 1 2 2-10 0 1 2 2-10 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 2-2

Grupa 2
 
Kolejka 1
Turnieje grupowe na terenie jednego z uczestników - zwycięzcy grup awansują do następnej rundy.

Eniergija Woroneż 13-0 ŽFK Šḱiponjat Hasanbeg (Skopje) 20 lipca
Zwarycz 11, 64, 90, Benson 16 (k), 22 (k), 67 (k), Gorbaczewa 30, 52, 60, 65, Apanaszczenko 32, Bukaszkina 81, Kożnikowa 82
Šiauliai
Gintra-Universitetas Szawle 0-3 Gömrükçü Baku 20 lipca
Xodıreva 45, 58, Lişafai 55
Šiauliai

Kolejka 2

Gintra-Universitetas Szawle 0-11 Eniergija Woroneż 22 lipca
Gorbaczewa 18, Tieriechowa 30, 47, Benson 35, Łamtiugina 59, Apanaszczenko 63, 81, Zinczenko 65, 85, 88, 90
Šiauliai
ŽFK Šḱiponjat Hasanbeg (Skopje) 1-13 Gömrükçü Baku 22 lipca
Erahimi 9 - Fedosowa 17, Bondarenko 18, 58, Xodıreva 19, Əliyeva 22, Kryłowa 27, Lişafai 29, 82, Łarionowa 32, Qırxlarova 44, 45, Ihnatowycz 46, İbadullayeva 74
Šiauliai

Kolejka 3

Gintra-Universitetas Szawle 1-0 ŽFK Šḱiponjat Hasanbeg (Skopje) 24 lipca
Kerpienė 63
Šiauliai
Eniergija Woroneż 3-0 Gömrükçü Baku 24 lipca
Tieriechowa 4, 31, Apanaszczenko 12
Panevežys

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Eniergija Woroneż 3 9 3 0 0 27-0 2 0 0 16-0 1 0 0 11-0
2.  Gömrükçü Baku 3 6 2 0 1 16-4 0 0 0 0-0 2 0 1 16-4
3.  Gintra-Universitetas Szawle 3 3 1 0 2 1-14 1 0 2 1-14 0 0 0 0-0
4.  ŽFK Šḱiponjat Hasanbeg (Skopje) 3 0 0 0 3 1-27 0 0 1 1-13 0 0 2 0-14

Grupa 3
 
Kolejka 1
Turnieje grupowe na terenie jednego z uczestników - zwycięzcy grup awansują do następnej rundy.

Bobrujczanka Bobrujsk 2-0 Codru Chișinău 20 lipca
Szramok 56, Nagornaja 70
Mińsk
Viktória FC Szombathely 4-0 Pärnu JK 20 lipca
Adrienn Tóth 27, 41, Takács 62, Szekér 70
Mińsk

Kolejka 2

Bobrujczanka Bobrujsk 2-1 Pärnu JK 22 lipca
Nowikowa 69, 85 - Morkovkina 88
Mińsk
Codru Chișinău 1-1 Viktória FC Szombathely 22 lipca
Pufulete 6 - Weisz 38
Mińsk

Kolejka 3

Bobrujczanka Bobrujsk 3-1 Viktória FC Szombathely 24 lipca
Szramok 40, Lis 50, Wołkowa 59 - Weisz 12
Mińsk
Pärnu JK 1-5 Codru Chișinău 24 lipca
Morkovkina 14 - Pufulete 12, 57, Vera Rusu 66, Grajdean 80, Slonova 81
Mińsk

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bobrujczanka Bobrujsk 3 9 3 0 0 7-2 3 0 0 7-2 0 0 0 0-0
2.  Viktória FC Szombathely 3 4 1 1 1 6-4 1 0 0 4-0 0 1 1 2-4 1 1 0 1 0 1-1
 Codru Chișinău 3 4 1 1 1 6-4 0 1 0 1-1 1 0 1 5-3 1 1 0 1 0 1-1
4.  Pärnu JK 3 0 0 0 3 2-11 0 0 1 1-5 0 0 2 1-6

Grupa 4
 
Kolejka 1
Turnieje grupowe na terenie jednego z uczestników - zwycięzcy grup awansują do następnej rundy.

ŽNK Krka Novo Mesto 2-1 Malmin Palloseura 20 lipca
Vais 29, Todorovič 61 - Bergman 75
Krško
VV Ter Leede 0-1 KR (Reykjavík) 20 lipca
Magnúsdóttir 77
Krško

Kolejka 2

ŽNK Krka Novo Mesto 0-2 VV Ter Leede 22 lipca
van Eyk 39, 53
Krško
KR (Reykjavík) 3-1 Malmin Palloseura 22 lipca
Guðlaug Jónsdóttir 31, Atladóttir 41, Anna Jónsdóttir 84 - Kaaranen 86
Krško

Kolejka 3

ŽNK Krka Novo Mesto 2-1 KR (Reykjavík) 24 lipca
Jovanovič 9, Makowska 63 - Guðlaug Jónsdóttir 25
Krško
Malmin Palloseura 1-1 VV Ter Leede 24 lipca
Hyyrynen 90 - Drommel 80
Brežice

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŽNK Krka Novo Mesto 3 6 2 0 1 4-4 2 0 1 4-4 0 0 0 0-0 1 3 1 0 0 2-1
2.  KR (Reykjavík) 3 6 2 0 1 5-3 1 0 0 3-1 1 0 1 2-2 1 0 0 0 1 1-2
3.  VV Ter Leede 3 4 1 1 1 3-2 0 0 1 0-1 1 1 0 3-1
4.  Malmin Palloseura 3 1 0 1 2 3-6 0 1 0 1-1 0 0 2 2-5

Grupa 5
 
Kolejka 1
Turnieje grupowe na terenie jednego z uczestników - zwycięzcy grup awansują do następnej rundy.

KFC Rapide Wezemaal 1-4 ŽFK Masinac-Classic Niš 20 lipca
Meeus 67 - Mitić 10, 79, Jovanović 16, Smiljković 20
Wezemaal
Hibernian LFC 5-0 ŽNK Maksimir (Zagrzeb) 20 lipca
McWhinnie 4, 40, 62, Ferguson 19, Cook 50
Wezemaal

Kolejka 2

KFC Rapide Wezemaal 2-3 Hibernian LFC 22 lipca
Maes 8, Verelst 19 - Ferguson 7, Ralph 47, McWhinnie 64
Wezemaal
ŽFK Masinac-Classic Niš 2-0 ŽNK Maksimir (Zagrzeb) 22 lipca
Aleksandra Mladenović 43, Mitić 45
Wezemaal

Kolejka 3

KFC Rapide Wezemaal 2-0 ŽNK Maksimir (Zagrzeb) 24 lipca
Meeus 18, 85
Wezemaal
Hibernian LFC 1-4 ŽFK Masinac-Classic Niš 24 lipca
Ferguson 84 - Mitić 37, Jovanović 76, Marina Mladenović 79, Tomić 90
Tremelo

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŽFK Masinac-Classic Niš 3 9 3 0 0 10-2 1 0 0 2-0 2 0 0 8-2
2.  Hibernian LFC 3 6 2 0 1 9-6 1 0 1 6-4 1 0 0 3-2
3.  KFC Rapide Wezemaal 3 3 1 0 2 5-7 1 0 2 5-7 0 0 0 0-0
4.  ŽNK Maksimir (Zagrzeb) 3 0 0 0 3 0-9 0 0 0 0-0 0 0 3 0-9

Grupa 6
 
Kolejka 1
Turnieje grupowe na terenie jednego z uczestników - zwycięzcy grup awansują do następnej rundy.

AZS Wrocław 2-1 Cardiff City LFC 20 lipca
Otrębska 4, Pożerska 63 - Fishlock 31 (k)
Wrocław
Metalist Charków 2-1 KÍ Klaksvík 20 lipca
Mychajlenko 71, 84 - Rannvá Andreasen 47
Wrocław

Kolejka 2

AZS Wrocław 5-1 KÍ Klaksvík 22 lipca
Otrębska 6, Pożerska 26, 90, Gibek 63, Nazarczyk 78 - Rannvá Andreasen 58
Wrocław
Metalist Charków 8-1 Cardiff City LFC 22 lipca
Pekur 12, 15, 32, 41, 78, Tatarinowa 42, Diatel 48, Mozolska 90 - Charlotte Miller 27
Wrocław

Kolejka 3

AZS Wrocław 2-0 Metalist Charków 24 lipca
Otrębska 49, 84
Wrocław
Cardiff City LFC 0-4 KÍ Klaksvík 24 lipca
Skaale 23, Josephsen 43, 52, Rannvá Andreasen 60
Wrocław

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS Wrocław 3 9 3 0 0 9-2 3 0 0 9-2 0 0 0 0-0
2.  Metalist Charków 3 6 2 0 1 10-4 2 0 0 10-2 0 0 1 0-2
3.  KÍ Klaksvík 3 3 1 0 2 6-7 0 0 0 0-0 1 0 2 6-7
4.  Cardiff City LFC 3 0 0 0 3 2-14 0 0 1 0-4 0 0 2 2-10

Grupa 7
 
Kolejka 1
Turnieje grupowe na terenie jednego z uczestników - zwycięzcy grup awansują do następnej rundy.

Athletic Club de Bilbao 10-3 Newtownabbey Strikers WFC 20 lipca
Orueta 5, Leire Zabala 14, Gurutze 20, 90, Lorena 46, 79 (k), Nerea Onaindia 54, Roden 82 (s), Iraia 83, Eba 88 - Clarke 1, McKenna 23, Stewart 71
Câmpia Turzii
CFF Clujana Cluj-Napoca 0-0 Maccabi Holon 20 lipca
Cluj-Napoca

Kolejka 2

Athletic Club de Bilbao 1-1 Maccabi Holon 22 lipca
Tzibi 44 - Fhema 45
Câmpia Turzii
Newtownabbey Strikers WFC 0-3 CFF Clujana Cluj-Napoca 22 lipca
Şerban 53, Striblea 63, McAlorum 87 (s)
Dej

Kolejka 3

CFF Clujana Cluj-Napoca 0-5 Athletic Club de Bilbao 24 lipca
Gurutze 3, 77, Orueta 8, Erika 56, 74
Câmpia Turzii
Maccabi Holon 2-2 Newtownabbey Strikers WFC 24 lipca
Jean 51, Bendel 58 - McKenna 25, Stewart 83
Dej

Grupa 7
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Athletic Club de Bilbao 3 7 2 1 0 16-4 1 1 0 11-4 1 0 0 5-0
2.  CFF Clujana Cluj-Napoca 3 4 1 1 1 3-5 0 1 1 0-5 1 0 0 3-0
3.  Maccabi Holon 3 3 0 3 0 3-3 0 1 0 2-2 0 2 0 1-1
4.  Newtownabbey Strikers WFC 3 1 0 1 2 5-15 0 0 1 0-3 0 1 1 5-12

Grupa 8
 
Kolejka 1
Turnieje grupowe na terenie jednego z uczestników - zwycięzcy grup awansują do następnej rundy.

SFK 2000 Sarajevo 0-4 Frauen FC Zuchwil 20 lipca
Gysin 24, Vögeli 35, 45, Marra 68
Vogošča
AÉ Aígina 7-0 PAÓK Lídra 20 lipca
Stojanović 20, 31, Stojiljković 29, Zouzouli 39, 44, Zafeiropoulou 83, Bentoumi 86
Sarajewo

Kolejka 2

SFK 2000 Sarajevo 0-2 AÉ Aígina 22 lipca
Stojiljković 38 (k), Bentoumi 80
Sarajewo
Frauen FC Zuchwil 13-1 PAÓK Lídra 22 lipca
Schaufelbühl 7, 24, Affolter 9, Marra 20, 74, 90, Marti 49, Vögeli 50 (k), 65, Schär 67, 76, 90, Daetwyler 88 - Modestov 11
Vogošča

Kolejka 3

SFK 2000 Sarajevo 5-0 PAÓK Lídra 24 lipca
Kapetanović 47, 60, Fetahović 70, Vlajić 74, Aščerić 90
Vogošča
AÉ Aígina 1-0 Frauen FC Zuchwil 24 lipca
Brisimi 90
Sarajewo

Grupa 8
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AÉ Aígina 3 9 3 0 0 10-0 2 0 0 8-0 1 0 0 2-0
2.  Frauen FC Zuchwil 3 6 2 0 1 17-2 1 0 0 13-1 1 0 1 4-1
3.  SFK 2000 Sarajevo 3 3 1 0 2 5-6 1 0 2 5-6 0 0 0 0-0
4.  PAÓK Lídra 3 0 0 0 3 1-25 0 0 0 0-0 0 0 3 1-25

Grupa 9
 
Kolejka 1
Turnieje grupowe na terenie jednego z uczestników - zwycięzcy grup awansują do następnej rundy.

Montpellier-Hérault SC 5-0 University College Dublin WFC 20 lipca
Lattaf 16, 61, Faisandier 31, Ayachi 71, Ramos 90
Vendargues
SU 1° de Dezembro 1-3 SV Neulengbach 20 lipca
Carla Couto 18 - Hufnagl 15, Gstöttner 33, Liese 55
Vendargues

Kolejka 2

Montpellier-Hérault SC 7-0 SV Neulengbach 22 lipca
Ramos 2, 23, Lacaze 36, Bompastor 56, 80, Lattaf 59, 90
Vendargues
University College Dublin WFC 1-1 SU 1° de Dezembro 22 lipca
Sweeney 90 - Carla Couto 5
Vendargues

Kolejka 3

Montpellier-Hérault SC 1-0 SU 1° de Dezembro 24 lipca
Ramos 86
Vendargues
SV Neulengbach 4-2 University College Dublin WFC 24 lipca
Brand 33, 61, Celouch 51, Gajdošová 90 - Kissane 26, 89
Montpellier

Grupa 9
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Montpellier-Hérault SC 3 9 3 0 0 13-0 3 0 0 13-0 0 0 0 0-0
2.  SV Neulengbach 3 6 2 0 1 7-10 1 0 0 4-2 1 0 1 3-8
3.  SU 1° de Dezembro 3 1 0 1 2 2-5 0 0 1 1-3 0 1 1 1-2 1 1 0 1 0 1-1
4.  University College Dublin WFC 3 1 0 1 2 3-10 0 1 0 1-1 0 0 2 2-9 1 1 0 1 0 1-1

II faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1
Turnieje grupowe na terenie jednego z uczestników - po 2 najlepsze drużyny z grup awansują do 1/4 finału.

Umeå IK 7-1 ŽNK Krka Novo Mesto 14 września
Ljungberg 9, 18, 28, 42, Sofia Eriksson 23, Makowska 75 (s), Nordbrandt 78 - Jovanovič 66
Niš
ŽFK Masinac-Classic Niš 0-0 Bobrujczanka Bobrujsk 14 września
Niš

Kolejka 2

Umeå IK 5-1 Bobrujczanka Bobrujsk 16 września
Kapstad 21, Lindqvist 34, Sjöström 41, Julin 43, Marta 73 - Koziejewa 74
Niš
ŽFK Masinac-Classic Niš 2-0 ŽNK Krka Novo Mesto 16 września
Ivana Ivanović 44, Aleksandra Mladenović 82
Niš

Kolejka 3

ŽFK Masinac-Classic Niš 0-8 Umeå IK 18 września
Bergkvist 1, Lindqvist 2, 6, Östberg 18, Kalmari 32, Marta 47, Ljungberg 65, Paulson 70
Niš
Bobrujczanka Bobrujsk 4-0 ŽNK Krka Novo Mesto 18 września
Nowikowa 8, Wołkowa 15 (k), Koziejewa 27, Łastoczkina 65
Aleksinački Rudnik

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Umeå IK 3 9 3 0 0 20-2 2 0 0 12-2 1 0 0 8-0
2.  Bobrujczanka Bobrujsk 3 4 1 1 1 5-5 1 0 0 4-0 0 1 1 1-5 1 1 0 1 0 0-0
3.  ŽFK Masinac-Classic Niš 3 4 1 1 1 2-8 1 1 1 2-8 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
4.  ŽNK Krka Novo Mesto 3 0 0 0 3 1-13 0 0 0 0-0 0 0 3 1-13

Grupa 2
 
Kolejka 1
Turnieje grupowe na terenie jednego z uczestników - po 2 najlepsze drużyny z grup awansują do 1/4 finału.

Djurgården/Älvsjö 5-0 AÉ Aígina 14 września
Callebaut 26, James 51, 65, Bengtsson 58, Brisimi 61 (s)
Sztokholm
Arsenal LFC 2-2 Athletic Club de Bilbao 14 września
White 40, Grant 87 (k) - Erika 4, Iraia 56
Sztokholm

Kolejka 2

Djurgården/Älvsjö 3-2 Athletic Club de Bilbao 16 września
Victoria Svensson 40, 45, Bengtsson 82 - Eba 11, Olabarrieta 20
Sztokholm
AÉ Aígina 1-7 Arsenal LFC 16 września
Tefani 44 - Ludlow 8, Fleeting 40, 75, White 57, Grant 66, Wheatley 69, Banks 82
Sztokholm

Kolejka 3

Djurgården/Älvsjö 0-1 Arsenal LFC 18 września
Kemp 8
Sztokholm
Athletic Club de Bilbao 5-1 AÉ Aígina 18 września
Irune 21, Eli Ibarra 41, Erika 54 (k), 90, Gurutze 71 - Stojiljković 90
Sztokholm

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arsenal LFC 3 7 2 1 0 10-3 0 1 0 2-2 2 0 0 8-1
2.  Djurgården/Älvsjö 3 6 2 0 1 8-3 2 0 1 8-3 0 0 0 0-0
3.  Athletic Club de Bilbao 3 4 1 1 1 9-6 1 0 0 5-1 0 1 1 4-5
4.  AÉ Aígina 3 0 0 0 3 2-17 0 0 1 1-7 0 0 2 1-10

Grupa 3
 
Kolejka 1
Turnieje grupowe na terenie jednego z uczestników - po 2 najlepsze drużyny z grup awansują do 1/4 finału.

1.FFC Turbine Potsdam 71 6-0 Montpellier-Hérault SC 14 września
Pohlers 6, 8 (k), 64, Odebrecht 13, Omilade 47, Mittag 70
Poczdam
FC Foroni Verona 5-0 AZS Wrocław 14 września
Gazzoli 21, 76, Merete Pedersen 25, 74, Tona 67
Poczdam

Kolejka 2

1.FFC Turbine Potsdam 71 4-1 AZS Wrocław 16 września
Odebrecht 27, Pohlers 29, 90, Zietz 54 - Otrębska 90
Poczdam
Montpellier-Hérault SC 1-2 FC Foroni Verona 16 września
Ramos 16 - Conti 52, Gazzoli 80
Poczdam

Kolejka 3

1.FFC Turbine Potsdam 71 7-5 FC Foroni Verona 18 września
Wimbersky 24, 88, Omilade 26, Hingst 37, Pohlers 45, 45 (k), 67 - Merete Pedersen 8, 30, Gazzoli 12, Pintus 41, Guarino 48
Poczdam
AZS Wrocław 2-0 Montpellier-Hérault SC 18 września
Nazarczyk 33, Otrębska 53
Poczdam

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  1.FFC Turbine Potsdam 71 3 9 3 0 0 17-6 3 0 0 17-6 0 0 0 0-0
2.  FC Foroni Verona 3 6 2 0 1 12-8 1 0 0 5-0 1 0 1 7-8
3.  AZS Wrocław 3 3 1 0 2 3-9 1 0 0 2-0 0 0 2 1-9
4.  Montpellier-Hérault SC 3 0 0 0 3 1-10 0 0 1 1-2 0 0 2 0-8

Grupa 4
 
Kolejka 1
Turnieje grupowe na terenie jednego z uczestników - po 2 najlepsze drużyny z grup awansują do 1/4 finału.

Trondheims-Ørn SK 3-0 Ałma-KTŻ Ałmaty 14 września
Mørkved 37, Gulbrandsen 85, Heidi Pedersen 87
Brøndby
Brøndbyernes IF 1-1 Eniergija Woroneż 14 września
Paaske Sørensen 29 - Zinczenko 89
Brøndby

Kolejka 2

Trondheims-Ørn SK 1-1 Eniergija Woroneż 16 września
Sandaune 7 - Bosikowa 32
Brøndby
Brøndbyernes IF 2-0 Ałma-KTŻ Ałmaty 16 września
Munch 5, Mia Olsen 59
Brøndby

Kolejka 3

Brøndbyernes IF 0-2 Trondheims-Ørn SK 18 września
Gulbrandsen 29 (k), Engen 81
Brøndby
Eniergija Woroneż 4-1 Ałma-KTŻ Ałmaty 18 września
Rastetter 21, 77, 83, Krasiukowa 45 (s) - Jałowa 8
Brøndby

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Trondheims-Ørn SK 3 7 2 1 0 6-1 1 1 0 4-1 1 0 0 2-0
2.  Eniergija Woroneż 3 5 1 2 0 6-3 1 0 0 4-1 0 2 0 2-2
3.  Brøndbyernes IF 3 4 1 1 1 3-3 1 1 1 3-3 0 0 0 0-0
4.  Ałma-KTŻ Ałmaty 3 0 0 0 3 1-9 0 0 0 0-0 0 0 3 1-9

1/4 finału - 23-27 października, 31 października-6 listopada

Djurgården/Älvsjö 2-1 Umeå IK 27 października
Bengtsson 5, Linda Fagerström 8 - Kalmari 86
FC Foroni Verona 2-0 Arsenal LFC 23 października
Conti 19, Guarino 77
Sassari
Eniergija Woroneż 1-1 1.FFC Turbine Potsdam 71 24 października
Rastetter 47 - Kuznik 86
Bobrujczanka Bobrujsk 0-4 Trondheims-Ørn SK 27 października
Engen 12, 50, Enlid 15 (k), 68 (k)

Umeå IK 0-1 Djurgården/Älvsjö 31 października
Nykvist 51
Arsenal LFC 4-1 FC Foroni Verona 31 października
Banks 36, 38, Ludlow 72, Fleeting 82 - Merete Pedersen 67
Borehamwood
1.FFC Turbine Potsdam 71 4-1 Eniergija Woroneż 31 października
Mittag 15, Wimbersky 64, 72 (k), Odebrecht 82 - Bosikowa 51
Trondheims-Ørn SK 2-1 Bobrujczanka Bobrujsk 6 listopada
Mørkved 55, Sandaune 90 - Koziejewa 36

1/2 finału

Djurgården/Älvsjö 1-1 Arsenal LFC 7 kwietnia
Ekblom 39 - Fleeting 22
Solna
1.FFC Turbine Potsdam 71 4-0 Trondheims-Ørn SK 9 kwietnia
Pohlers 53, 56, 86, Wimbersky 73

Arsenal LFC 0-1 Djurgården/Älvsjö 15 kwietnia
Victoria Svensson 39
Borehamwood
Trondheims-Ørn SK 1-3 1.FFC Turbine Potsdam 71 16 kwietnia
Heidi Pedersen 42 - Hingst 55, 70, Mittag 68

Finał

Djurgården/Älvsjö 0-2 1.FFC Turbine Potsdam 71 15 maja, 13:00
Pohlers 34, Mittag 53

1.FFC Turbine Potsdam 71 3-1 Djurgården/Älvsjö 21 maja, 13:00
Wimbersky 2, Pohlers 9, 16 - Bengtsson 10

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas