[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Piła
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lubuszanin Trzcianka 30 67 21 4 5 67-29 14 1 0 45-12 7 3 5 22-17
2.  Leśnik Margonin 30 54 16 6 8 59-34 10 3 2 42-13 6 3 6 17-21
3.  Noteć Czarnków 30 48 15 3 12 33-30 8 2 5 18-12 7 1 7 15-18 4 9 3 0 1 5-2
4.  Derby Stara Łubianka 30 48 14 6 10 66-57 10 2 3 37-21 4 4 7 29-36 4 7 2 1 1 9-8
5.  Włókniarz Okonek 30 48 15 3 12 61-62 11 2 2 37-17 4 1 10 24-45 4 1 0 1 3 6-10
6.  Unia Wapno 30 46 14 4 12 53-47 10 3 2 39-21 4 1 10 14-26
7.  Noteć Rosko 30 44 13 5 12 36-33 8 1 6 23-18 5 4 6 13-15
8.  Zamek Gołańcz 30 43 12 7 11 53-45 10 2 3 36-11 2 5 8 17-34
9.  Wełna Skoki 30 42 12 6 12 54-63 10 3 2 40-22 2 3 10 14-41
10.  Sokół Szamocin 30 41 11 8 11 60-48 6 5 4 39-24 5 3 7 21-24
11.  Orzeł Osiek nad Notecią 30 38 12 2 16 46-52 9 0 6 30-21 3 2 10 16-31
12.  Fortuna Wieleń 30 35 10 5 15 32-45 4 5 6 14-16 6 0 9 18-29 4 7 2 1 1 2-2
13.  Polonia Jastrowie 30 35 8 11 11 51-49 6 5 4 29-19 2 6 7 22-30 4 6 2 0 2 5-6
14.  Tarnovia Tarnówka 30 35 11 2 17 40-61 9 0 6 24-15 2 2 11 16-46 4 4 1 1 2 5-4
15.  Drawa Krzyż Wielkopolski 30 30 8 6 16 36-60 6 4 5 17-21 2 2 11 19-39
16.  Radwan Lubasz 30 25 7 4 19 26-58 5 3 7 19-21 2 1 12 7-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lubuszanin Trzcianka    4-1 1-0 1-0 2-1 1-0 2-0 4-1 5-2 5-3 3-1 2-1 1-0 4-1 1-1 9-0 
 2 Leśnik Margonin1-2     1-2 2-2 2-2 3-0 1-1 5-0 4-0 4-0 3-1 6-1 1-0 3-0 2-1 4-1 
 3 Noteć Czarnków0-3* 0-1     2-0 2-0 1-0 0-1 1-1 2-0 0-2 1-0 0-2 2-1 3-1 0-0 4-0 
 4 Derby Stara Łubianka2-2 0-2 2-0     4-3 2-3 1-0 2-0 2-3 3-2 4-0 2-1 2-2 4-2 3-1 4-0 
 5 Włókniarz Okonek1-0 1-0 0-1 3-3     2-0 3-1 3-2 6-1 1-0 5-1 1-0 2-2 1-2 4-3 4-1 
 6 Unia Wapno1-1 1-3 3-1 2-2 4-1     1-0 1-3 2-1 3-2 2-0 3-1 2-2 6-1 6-2 2-1 
 7 Noteć Rosko2-1 1-1 2-0 1-0 3-2 0-3     3-0 3-0* 0-1 2-1 0-2 1-3 1-2 4-1 0-1 
 8 Zamek Gołańcz0-1 0-0 0-0 5-0 2-0 0-1 1-2     2-0 2-1 3-0 6-1 5-2 5-1 2-1 3-1 
 9 Wełna Skoki4-2 4-1 2-1 2-5 6-1 4-0 1-0 2-2     1-1 1-2 3-0 2-2 2-1 4-3 2-1 
 10 Sokół Szamocin0-1 2-1 1-3 4-4 7-1 2-2 2-0 2-2 1-1     2-3 2-3 2-2 5-1 5-0 2-0 
 11 Orzeł Osiek nad Notecią1-3 4-0 1-2 3-1 1-2 3-1 0-2 1-2 3-0 0-3*     3-1 3-2 4-2 2-0 1-0 
 12 Fortuna Wieleń1-1 0-1 0-1 1-3 3-1 0-2 0-0 3-1 1-1 1-1 1-0     0-2 0-0 3-1 0-1 
 13 Polonia Jastrowie1-0 1-2 2-1 8-1 5-2 2-0 2-2 2-2 1-1 2-3 1-1 0-1     2-0 0-3 0-0 
 14 Tarnovia Tarnówka0-1 2-0 0-1 2-1 2-4 2-1 1-3 2-0 3-0 0-1 1-0 0-1 5-1     3-1 1-0 
 15 Drawa Krzyż Wielkopolski1-4 1-1 0-1 0-5 0-1 1-0 0-0 2-0 5-1 1-1 0-4 1-0 2-1 2-2     1-0 
 16 Radwan Lubasz2-0 0-3 3-1 0-2 2-3 3-1 0-1 1-1 1-3 1-0 2-2 0-3 0-0 4-0 0-1     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Noteć Rosko 0-3 Unia Wapno
Tarnovia Tarnówka 2-0 Zamek Gołańcz
Wełna Skoki 2-2 Polonia Jastrowie
Orzeł Osiek nad Notecią 1-2 Włókniarz Okonek
Radwan Lubasz 0-2 Derby Stara Łubianka
Leśnik Margonin 2-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Noteć Czarnków 0-2 Fortuna Wieleń
Sokół Szamocin 0-1 Lubuszanin Trzcianka

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Unia Wapno 1-1 Lubuszanin Trzcianka
Fortuna Wieleń 1-1 Sokół Szamocin
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-1 Noteć Czarnków
Derby Stara Łubianka 0-2 Leśnik Margonin
Włókniarz Okonek 4-1 Radwan Lubasz
Polonia Jastrowie 1-1 Orzeł Osiek nad Notecią
Zamek Gołańcz 2-0 Wełna Skoki
Noteć Rosko 1-2 Tarnovia Tarnówka

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Tarnovia Tarnówka 2-1 Unia Wapno
Wełna Skoki 1-0 Noteć Rosko
Orzeł Osiek nad Notecią 1-2 Zamek Gołańcz
Radwan Lubasz 0-0 Polonia Jastrowie
Leśnik Margonin 2-2 Włókniarz Okonek
Noteć Czarnków 2-0 Derby Stara Łubianka
Sokół Szamocin 5-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Fortuna Wieleń

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Unia Wapno 3-1 Fortuna Wieleń
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-4 Lubuszanin Trzcianka
Derby Stara Łubianka 3-2 Sokół Szamocin
Włókniarz Okonek 0-1 Noteć Czarnków
Polonia Jastrowie 1-2 Leśnik Margonin
Zamek Gołańcz 3-1 Radwan Lubasz
Noteć Rosko 2-1 Orzeł Osiek nad Notecią
Tarnovia Tarnówka 3-0 Wełna Skoki

Kolejka 5 - 4-5 września

Wełna Skoki 4-0 Unia Wapno
Orzeł Osiek nad Notecią 4-2 Tarnovia Tarnówka
Radwan Lubasz 0-1 Noteć Rosko
Leśnik Margonin 5-0 Zamek Gołańcz
Noteć Czarnków 2-1 Polonia Jastrowie
Sokół Szamocin 7-1 Włókniarz Okonek
Lubuszanin Trzcianka 1-0 Derby Stara Łubianka
Fortuna Wieleń 3-1 Drawa Krzyż Wielkopolski

Kolejka 6 - 11-12 września

Unia Wapno 6-2 Drawa Krzyż Wielkopolski
Derby Stara Łubianka 2-1 Fortuna Wieleń
Włókniarz Okonek 1-0 Lubuszanin Trzcianka
Polonia Jastrowie 2-3 Sokół Szamocin
Zamek Gołańcz 0-0 Noteć Czarnków
Noteć Rosko 1-1 Leśnik Margonin
Tarnovia Tarnówka 1-0 Radwan Lubasz
Wełna Skoki 1-2 Orzeł Osiek nad Notecią

Kolejka 7 - 18-19 września

Orzeł Osiek nad Notecią 3-1 Unia Wapno
Radwan Lubasz 1-3 Wełna Skoki
Leśnik Margonin 3-0 Tarnovia Tarnówka
Noteć Czarnków 0-1 Noteć Rosko
Sokół Szamocin 2-2 Zamek Gołańcz
Lubuszanin Trzcianka 1-0 Polonia Jastrowie
Fortuna Wieleń 3-1 Włókniarz Okonek
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-5 Derby Stara Łubianka

Kolejka 8 - 25-26 września

Unia Wapno 2-2 Derby Stara Łubianka
Włókniarz Okonek 4-3 Drawa Krzyż Wielkopolski
Polonia Jastrowie 0-1 Fortuna Wieleń
Zamek Gołańcz 0-1 Lubuszanin Trzcianka
Noteć Rosko 0-1 Sokół Szamocin
Tarnovia Tarnówka 0-1 Noteć Czarnków
Wełna Skoki 4-1 Leśnik Margonin
Orzeł Osiek nad Notecią 1-0 Radwan Lubasz

Kolejka 9 - 2-3 października

Radwan Lubasz 3-1 Unia Wapno
Leśnik Margonin 3-1 Orzeł Osiek nad Notecią
Noteć Czarnków 2-0 Wełna Skoki
Sokół Szamocin 5-1 Tarnovia Tarnówka
Lubuszanin Trzcianka 2-0 Noteć Rosko
Fortuna Wieleń 3-1 Zamek Gołańcz
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-1 Polonia Jastrowie
Derby Stara Łubianka 4-3 Włókniarz Okonek

Kolejka 10 - 9-10 października

Unia Wapno 4-1 Włókniarz Okonek
Polonia Jastrowie 8-1 Derby Stara Łubianka
Zamek Gołańcz 2-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Noteć Rosko 0-2 Fortuna Wieleń
Tarnovia Tarnówka 0-1 Lubuszanin Trzcianka
Wełna Skoki 1-1 Sokół Szamocin
Orzeł Osiek nad Notecią 1-2 Noteć Czarnków
Radwan Lubasz 0-3 Leśnik Margonin

Kolejka 11 - 16-17 października

Leśnik Margonin 3-0 Unia Wapno
Noteć Czarnków 4-0 Radwan Lubasz
Sokół Szamocin 2-3 Orzeł Osiek nad Notecią
Lubuszanin Trzcianka 5-2 Wełna Skoki
Fortuna Wieleń 0-0 Tarnovia Tarnówka
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-0 Noteć Rosko
Derby Stara Łubianka 2-0 Zamek Gołańcz
Włókniarz Okonek 2-2 Polonia Jastrowie

Kolejka 12 - 23-24 października

Unia Wapno 2-2 Polonia Jastrowie
Zamek Gołańcz 2-0 Włókniarz Okonek
Noteć Rosko 1-0 Derby Stara Łubianka
Tarnovia Tarnówka 3-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Wełna Skoki 3-0 Fortuna Wieleń
Orzeł Osiek nad Notecią 1-3 Lubuszanin Trzcianka
Radwan Lubasz 1-0 Sokół Szamocin
Leśnik Margonin 1-2 Noteć Czarnków

Kolejka 13 - 30 października

Noteć Czarnków 1-0 Unia Wapno
Sokół Szamocin 2-1 Leśnik Margonin
Lubuszanin Trzcianka 9-0 Radwan Lubasz
Fortuna Wieleń 1-0 Orzeł Osiek nad Notecią
Drawa Krzyż Wielkopolski 5-1 Wełna Skoki
Derby Stara Łubianka 4-2 Tarnovia Tarnówka
Włókniarz Okonek 3-1 Noteć Rosko
Polonia Jastrowie 2-2 Zamek Gołańcz

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Unia Wapno 1-3 Zamek Gołańcz
Noteć Rosko 1-3 Polonia Jastrowie
Tarnovia Tarnówka 2-4 Włókniarz Okonek
Wełna Skoki 2-5 Derby Stara Łubianka
Orzeł Osiek nad Notecią 2-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Radwan Lubasz 0-3 Fortuna Wieleń
Leśnik Margonin 1-2 Lubuszanin Trzcianka
Noteć Czarnków 0-2 Sokół Szamocin

Kolejka 15 - 11 listopada

Sokół Szamocin 2-2 Unia Wapno
Lubuszanin Trzcianka 1-0 Noteć Czarnków
Fortuna Wieleń 0-1 Leśnik Margonin
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Radwan Lubasz
Derby Stara Łubianka 4-0 Orzeł Osiek nad Notecią
Włókniarz Okonek 6-1 Wełna Skoki
Polonia Jastrowie 2-0 Tarnovia Tarnówka
Zamek Gołańcz 1-2 Noteć Rosko

Kolejka 16 - 14 listopada

Unia Wapno 1-0 Noteć Rosko
Zamek Gołańcz 5-1 Tarnovia Tarnówka
Polonia Jastrowie 1-1 Wełna Skoki
Włókniarz Okonek 5-1 Orzeł Osiek nad Notecią
Derby Stara Łubianka 4-0 Radwan Lubasz
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-1 Leśnik Margonin
Fortuna Wieleń 0-1 Noteć Czarnków
Lubuszanin Trzcianka 5-3 Sokół Szamocin

Kolejka 17 - 3 maja

Lubuszanin Trzcianka 1-0 Unia Wapno
Sokół Szamocin 2-3 Fortuna Wieleń
Noteć Czarnków 0-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Leśnik Margonin 2-2 Derby Stara Łubianka
Radwan Lubasz 2-3 Włókniarz Okonek
Orzeł Osiek nad Notecią 3-2 Polonia Jastrowie
Wełna Skoki 2-2 Zamek Gołańcz
Tarnovia Tarnówka 1-3 Noteć Rosko

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Unia Wapno 6-1 Tarnovia Tarnówka 11 maja
Noteć Rosko 3-0 Wełna Skoki 11 maja
(wo)
Zamek Gołańcz 3-0 Orzeł Osiek nad Notecią
Polonia Jastrowie 0-0 Radwan Lubasz
Włókniarz Okonek 1-0 Leśnik Margonin
Derby Stara Łubianka 2-0 Noteć Czarnków
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-1 Sokół Szamocin
Fortuna Wieleń 1-1 Lubuszanin Trzcianka

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Fortuna Wieleń 0-2 Unia Wapno
Lubuszanin Trzcianka 1-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Sokół Szamocin 4-4 Derby Stara Łubianka
Noteć Czarnków 2-0 Włókniarz Okonek
Leśnik Margonin 1-0 Polonia Jastrowie
Radwan Lubasz 1-1 Zamek Gołańcz
Orzeł Osiek nad Notecią 0-2 Noteć Rosko
Wełna Skoki 2-1 Tarnovia Tarnówka

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Unia Wapno 2-1 Wełna Skoki
Tarnovia Tarnówka 1-0 Orzeł Osiek nad Notecią
Noteć Rosko 0-1 Radwan Lubasz
Zamek Gołańcz 0-0 Leśnik Margonin
Polonia Jastrowie 2-1 Noteć Czarnków
Włókniarz Okonek 1-0 Sokół Szamocin
Derby Stara Łubianka 2-2 Lubuszanin Trzcianka
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Fortuna Wieleń

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Unia Wapno
Fortuna Wieleń 1-3 Derby Stara Łubianka
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Włókniarz Okonek
Sokół Szamocin 2-2 Polonia Jastrowie
Noteć Czarnków 1-1 Zamek Gołańcz
Leśnik Margonin 1-1 Noteć Rosko
Radwan Lubasz 4-0 Tarnovia Tarnówka
Orzeł Osiek nad Notecią 3-0 Wełna Skoki

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Unia Wapno 2-0 Orzeł Osiek nad Notecią
Wełna Skoki 2-1 Radwan Lubasz
Tarnovia Tarnówka 2-0 Leśnik Margonin
Noteć Rosko 2-0 Noteć Czarnków
Zamek Gołańcz 2-1 Sokół Szamocin
Polonia Jastrowie 1-0 Lubuszanin Trzcianka
Włókniarz Okonek 1-0 Fortuna Wieleń
Derby Stara Łubianka 3-1 Drawa Krzyż Wielkopolski

Kolejka 23 - 7-8 maja

Derby Stara Łubianka 2-3 Unia Wapno
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-1 Włókniarz Okonek
Fortuna Wieleń 0-2 Polonia Jastrowie
Lubuszanin Trzcianka 4-1 Zamek Gołańcz
Sokół Szamocin 2-0 Noteć Rosko
Noteć Czarnków 3-1 Tarnovia Tarnówka
Leśnik Margonin 4-0 Wełna Skoki
Radwan Lubasz 2-2 Orzeł Osiek nad Notecią

Kolejka 24 - 14-15 maja

Unia Wapno 2-1 Radwan Lubasz 26 marca
Orzeł Osiek nad Notecią 4-0 Leśnik Margonin
Wełna Skoki 2-1 Noteć Czarnków
Tarnovia Tarnówka 0-1 Sokół Szamocin
Noteć Rosko 2-1 Lubuszanin Trzcianka
Zamek Gołańcz 6-1 Fortuna Wieleń
Polonia Jastrowie 0-3 Drawa Krzyż Wielkopolski
Włókniarz Okonek 3-3 Derby Stara Łubianka

Kolejka 25 - 21 maja

Włókniarz Okonek 2-0 Unia Wapno
Derby Stara Łubianka 2-2 Polonia Jastrowie
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-0 Zamek Gołańcz
Fortuna Wieleń 0-0 Noteć Rosko
Lubuszanin Trzcianka 4-1 Tarnovia Tarnówka
Sokół Szamocin 1-1 Wełna Skoki
Noteć Czarnków 1-0 Orzeł Osiek nad Notecią
Leśnik Margonin 4-1 Radwan Lubasz

Kolejka 26 - 26 maja

Unia Wapno 1-3 Leśnik Margonin
Radwan Lubasz 3-1 Noteć Czarnków
Orzeł Osiek nad Notecią 0-3 Sokół Szamocin
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika, na boisku 2-0
Wełna Skoki 4-2 Lubuszanin Trzcianka
Tarnovia Tarnówka 0-1 Fortuna Wieleń
Noteć Rosko 4-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Zamek Gołańcz 5-0 Derby Stara Łubianka
Polonia Jastrowie 5-2 Włókniarz Okonek

Kolejka 27 - 29 maja

Polonia Jastrowie 2-0 Unia Wapno
Włókniarz Okonek 3-2 Zamek Gołańcz
Derby Stara Łubianka 1-0 Noteć Rosko
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-2 Tarnovia Tarnówka
Fortuna Wieleń 1-1 Wełna Skoki
Lubuszanin Trzcianka 3-1 Orzeł Osiek nad Notecią
Sokół Szamocin 2-0 Radwan Lubasz
Noteć Czarnków 0-1 Leśnik Margonin

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Unia Wapno 3-1 Noteć Czarnków
Leśnik Margonin 4-0 Sokół Szamocin
Radwan Lubasz 2-0 Lubuszanin Trzcianka
Orzeł Osiek nad Notecią 3-1 Fortuna Wieleń
Wełna Skoki 4-3 Drawa Krzyż Wielkopolski
Tarnovia Tarnówka 2-1 Derby Stara Łubianka
Noteć Rosko 3-2 Włókniarz Okonek
Zamek Gołańcz 5-2 Polonia Jastrowie

Kolejka 29 - 11 czerwca

Zamek Gołańcz 0-1 Unia Wapno
Polonia Jastrowie 2-2 Noteć Rosko
Włókniarz Okonek 1-2 Tarnovia Tarnówka
Derby Stara Łubianka 2-3 Wełna Skoki
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-4 Orzeł Osiek nad Notecią
Fortuna Wieleń 0-1 Radwan Lubasz
Lubuszanin Trzcianka 4-1 Leśnik Margonin
Sokół Szamocin 1-3 Noteć Czarnków

Kolejka 30 - 18 czerwca

Unia Wapno 3-2 Sokół Szamocin
Noteć Czarnków 0-3 Lubuszanin Trzcianka
(wo)
mecz odwołany, władze Czarnkowa obawiały się o bezpieczeństwo zawodów
Leśnik Margonin 6-1 Fortuna Wieleń
Radwan Lubasz 0-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Orzeł Osiek nad Notecią 3-1 Derby Stara Łubianka
Wełna Skoki 6-1 Włókniarz Okonek
Tarnovia Tarnówka 5-1 Polonia Jastrowie
Noteć Rosko 3-0 Zamek Gołańcz

Baraże o udział w klasie okręgowej (Piła)

IV liga 2004/2005 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2004/2005 (Poznań)

Klasa A 2004/2005 (Piła I)
Klasa A 2004/2005 (Piła II)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas