[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: świętokrzyska III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Skalbmierz 26 67 21 4 1 78-17 10 2 1 43-7 11 2 0 35-10
2.  Gród Wiślica 26 60 19 3 4 75-27 10 2 1 39-8 9 1 3 36-19
3.  Zorza Tempo Pacanów 26 56 17 5 4 72-25 10 0 3 42-10 7 5 1 30-15
4.  Piast Stopnica 26 46 13 7 6 58-36 6 4 3 30-15 7 3 3 28-21
5.  Victoria Kurozwęki 26 45 14 3 9 49-47 8 2 3 30-21 6 1 6 19-26
6.  Świt Działoszyce 26 44 14 2 10 56-56 9 1 3 34-18 5 1 7 22-38
7.  GKS Łoniów 26 42 13 3 10 54-46 6 2 5 29-20 7 1 5 25-26
8.  Pogoń II Staszów 26 35 10 5 11 40-48 6 3 4 21-13 4 2 7 19-35
9.  LZS Koniemłoty 26 33 9 6 11 45-46 7 1 5 30-22 2 5 6 15-24
10.  Baszta Rytwiany 26 24 6 6 14 34-59 3 4 6 22-31 3 2 8 12-28
11.  Wisła Nowy Korczyn 26 18 5 3 18 27-59 3 1 9 15-29 2 2 9 12-30 2 4 1 1 0 3-1
12.  Źródło Solec Zdrój 26 18 4 6 16 33-66 3 4 6 19-29 1 2 10 14-37 2 1 0 1 1 1-3
13.  GKS Szydłów 26 17 5 2 19 32-60 2 2 9 19-30 3 0 10 13-30
14.  Leśnik Wiązownica 26 12 3 3 20 29-90 2 1 10 18-38 1 2 10 11-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Victoria Skalbmierz    2-0 1-1 2-3 3-0 3-0 1-0 5-1 1-1 4-1 9-0 7-0 2-0 3-0* 
 2 Gród Wiślica0-2     1-1 3-0* 2-1 5-0 5-1 6-1 1-1 3-0 1-0 6-1 2-0 4-0 
 3 Zorza Tempo Pacanów0-3 0-2     2-1 6-0 6-0 6-0 1-0 1-2 5-0 2-0 3-1 4-1 6-0 
 4 Piast Stopnica0-2 0-2 2-2     3-0* 3-3 1-1 1-2 3-0 1-1 3-1 2-1 1-0 10-0 
 5 Victoria Kurozwęki0-3 3-3 0-2 3-0     4-3 3-0 4-1 3-2 0-2 3-1 2-0 2-1 3-3 
 6 Świt Działoszyce2-2 2-1 2-4 2-3 3-0     7-0 2-1 3-1 2-1 0-2 3-1 3-2 3-0* 
 7 GKS Łoniów1-2 1-2 2-1 1-3 5-1 3-0     3-4 2-2 2-1 3-1 1-1 1-2 4-0 
 8 Pogoń II Staszów0-1 4-0 1-1 2-2 0-1 0-3 0-2     3-0 3-0 3-1 1-1 1-0 3-1 
 9 LZS Koniemłoty0-2 2-3 0-6 2-2 0-2 2-1 1-2 5-1     2-0 2-1 2-0 7-1 5-1 
 10 Baszta Rytwiany2-6 2-5 1-1 1-1 1-5 2-3 2-4 3-1 1-1     0-2 3-1 3-0 1-1 
 11 Wisła Nowy Korczyn0-3 0-3 2-4 0-2 0-1 1-2 0-5 2-2 1-0 0-2     3-1 3-0 3-4 
 12 Źródło Solec Zdrój3-3 2-9 0-1 0-4 0-0 1-2 0-3 3-3 2-1 3-0 0-0     1-3 4-0 
 13 GKS Szydłów0-1 0-2 1-3 2-5 0-2 3-4 0-4 0-1 2-3 3-3 1-1 4-0     3-1 
 14 Leśnik Wiązownica2-5 1-4 2-3 1-2 3-6 5-1 0-3* 0-1 1-1 0-1 3-2 0-6 0-3*     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Zorza Tempo Pacanów 0-3 Victoria Skalbmierz
Baszta Rytwiany 1-1 LZS Koniemłoty
GKS Szydłów 0-2 Gród Wiślica
Świt Działoszyce 2-3 Piast Stopnica
Źródło Solec Zdrój 4-0 Leśnik Wiązownica
Victoria Kurozwęki 3-1 Wisła Nowy Korczyn 1 września
Pogoń II Staszów 0-2 GKS Łoniów

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Piast Stopnica 2-1 Źródło Solec Zdrój
Gród Wiślica 5-0 Świt Działoszyce
LZS Koniemłoty 7-1 GKS Szydłów
Victoria Kurozwęki 0-2 Baszta Rytwiany
Victoria Skalbmierz 9-0 Wisła Nowy Korczyn
GKS Łoniów 2-1 Zorza Tempo Pacanów
Pogoń II Staszów 3-1 Leśnik Wiązownica

Kolejka 3 - 4-5 września

Wisła Nowy Korczyn 0-5 GKS Łoniów
Baszta Rytwiany 2-6 Victoria Skalbmierz
GKS Szydłów 0-2 Victoria Kurozwęki
Świt Działoszyce 3-1 LZS Koniemłoty
Źródło Solec Zdrój 2-9 Gród Wiślica
Leśnik Wiązownica 1-2 Piast Stopnica
Zorza Tempo Pacanów 1-0 Pogoń II Staszów

Kolejka 4 - 11-12 września

Gród Wiślica 4-0 Leśnik Wiązownica
LZS Koniemłoty 2-0 Źródło Solec Zdrój
Victoria Kurozwęki 4-3 Świt Działoszyce
Victoria Skalbmierz 2-0 GKS Szydłów
GKS Łoniów 2-1 Baszta Rytwiany
Zorza Tempo Pacanów 2-0 Wisła Nowy Korczyn
Pogoń II Staszów 2-2 Piast Stopnica

Kolejka 5 - 18-19 września

Baszta Rytwiany 1-1 Zorza Tempo Pacanów
GKS Szydłów 0-4 GKS Łoniów
Świt Działoszyce 2-2 Victoria Skalbmierz
Źródło Solec Zdrój 0-0 Victoria Kurozwęki
Leśnik Wiązownica 1-1 LZS Koniemłoty
Piast Stopnica 0-2 Gród Wiślica
Wisła Nowy Korczyn 2-2 Pogoń II Staszów

Kolejka 6 - 25-26 września

LZS Koniemłoty 2-2 Piast Stopnica
Victoria Kurozwęki 3-3 Leśnik Wiązownica
Victoria Skalbmierz 7-0 Źródło Solec Zdrój
GKS Łoniów 3-0 Świt Działoszyce 13 października
Zorza Tempo Pacanów 4-1 GKS Szydłów
Wisła Nowy Korczyn 0-2 Baszta Rytwiany
Pogoń II Staszów 4-0 Gród Wiślica

Kolejka 7 - 2-3 października

GKS Szydłów 1-1 Wisła Nowy Korczyn
Świt Działoszyce 2-4 Zorza Tempo Pacanów
Źródło Solec Zdrój 0-3 GKS Łoniów
Leśnik Wiązownica 2-5 Victoria Skalbmierz
Piast Stopnica 3-0 Victoria Kurozwęki
(wo)
zweryfikowany, mecz przerwany w 73. minucie przy stanie 1-1, po tym jak jeden z graczy Kurozwęk popchnął sędziego
Gród Wiślica 1-1 LZS Koniemłoty
Baszta Rytwiany 3-1 Pogoń II Staszów

Kolejka 8 - 9-10 października

Victoria Kurozwęki 3-3 Gród Wiślica
Victoria Skalbmierz 2-3 Piast Stopnica
GKS Łoniów 4-0 Leśnik Wiązownica
Zorza Tempo Pacanów 3-1 Źródło Solec Zdrój
Wisła Nowy Korczyn 1-2 Świt Działoszyce
Baszta Rytwiany 3-0 GKS Szydłów
Pogoń II Staszów 3-0 LZS Koniemłoty

Kolejka 9 - 16-17 października

Świt Działoszyce 2-1 Baszta Rytwiany
Źródło Solec Zdrój 0-0 Wisła Nowy Korczyn
Leśnik Wiązownica 2-3 Zorza Tempo Pacanów
Piast Stopnica 1-1 GKS Łoniów
Gród Wiślica 0-2 Victoria Skalbmierz
LZS Koniemłoty 0-2 Victoria Kurozwęki
GKS Szydłów 0-1 Pogoń II Staszów

Kolejka 10 - 23-24 października

Victoria Skalbmierz 1-1 LZS Koniemłoty
GKS Łoniów 1-2 Gród Wiślica
Zorza Tempo Pacanów 2-1 Piast Stopnica
Wisła Nowy Korczyn 3-4 Leśnik Wiązownica
Baszta Rytwiany 3-1 Źródło Solec Zdrój
GKS Szydłów 3-4 Świt Działoszyce
Pogoń II Staszów 0-1 Victoria Kurozwęki

Kolejka 11 - 30-31 października

Źródło Solec Zdrój 1-3 GKS Szydłów
Leśnik Wiązownica 0-1 Baszta Rytwiany
Piast Stopnica 3-1 Wisła Nowy Korczyn
Gród Wiślica 1-1 Zorza Tempo Pacanów
LZS Koniemłoty 1-2 GKS Łoniów
Victoria Kurozwęki 0-3 Victoria Skalbmierz
Świt Działoszyce 2-1 Pogoń II Staszów

Kolejka 12 - 6-7 listopada

GKS Łoniów 5-1 Victoria Kurozwęki
Zorza Tempo Pacanów 1-2 LZS Koniemłoty
Wisła Nowy Korczyn 0-3 Gród Wiślica
Baszta Rytwiany 1-1 Piast Stopnica
GKS Szydłów 3-1 Leśnik Wiązownica
Świt Działoszyce 3-1 Źródło Solec Zdrój
Pogoń II Staszów 0-1 Victoria Skalbmierz

Kolejka 13 - 11 listopada

Leśnik Wiązownica 5-1 Świt Działoszyce
Piast Stopnica 1-0 GKS Szydłów
Gród Wiślica 3-0 Baszta Rytwiany
LZS Koniemłoty 2-1 Wisła Nowy Korczyn
Victoria Kurozwęki 0-2 Zorza Tempo Pacanów
Victoria Skalbmierz 1-0 GKS Łoniów
Źródło Solec Zdrój 3-3 Pogoń II Staszów

Kolejka 14 - 3 maja

Wisła Nowy Korczyn 0-1 Victoria Kurozwęki
Victoria Skalbmierz 1-1 Zorza Tempo Pacanów
LZS Koniemłoty 2-0 Baszta Rytwiany
Gród Wiślica 2-0 GKS Szydłów
Piast Stopnica 3-3 Świt Działoszyce
Leśnik Wiązownica 0-6 Źródło Solec Zdrój
GKS Łoniów 3-4 Pogoń II Staszów

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Źródło Solec Zdrój 0-4 Piast Stopnica
Świt Działoszyce 2-1 Gród Wiślica
GKS Szydłów 2-3 LZS Koniemłoty
Baszta Rytwiany 1-5 Victoria Kurozwęki
Wisła Nowy Korczyn 0-3 Victoria Skalbmierz
Zorza Tempo Pacanów 6-0 GKS Łoniów
Leśnik Wiązownica 0-1 Pogoń II Staszów

Kolejka 16 - 17 kwietnia

GKS Łoniów 3-1 Wisła Nowy Korczyn
w Nowym Korczynie?
Victoria Skalbmierz 4-1 Baszta Rytwiany
Victoria Kurozwęki 2-1 GKS Szydłów
LZS Koniemłoty 2-1 Świt Działoszyce
Gród Wiślica 6-1 Źródło Solec Zdrój
Piast Stopnica 10-0 Leśnik Wiązownica
Pogoń II Staszów 1-1 Zorza Tempo Pacanów

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Leśnik Wiązownica 1-4 Gród Wiślica
Źródło Solec Zdrój 2-1 LZS Koniemłoty
Świt Działoszyce 3-0 Victoria Kurozwęki
GKS Szydłów 0-1 Victoria Skalbmierz
Baszta Rytwiany 2-4 GKS Łoniów
Wisła Nowy Korczyn 2-4 Zorza Tempo Pacanów
Piast Stopnica 1-2 Pogoń II Staszów

Kolejka 18 - 30 kwietnia

Zorza Tempo Pacanów 5-0 Baszta Rytwiany
GKS Łoniów 1-2 GKS Szydłów
Victoria Skalbmierz 3-0 Świt Działoszyce
Victoria Kurozwęki 2-0 Źródło Solec Zdrój
LZS Koniemłoty 5-1 Leśnik Wiązownica
Gród Wiślica 3-0 Piast Stopnica
(wo)
w drużynie Piasta wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 2-1
Pogoń II Staszów 3-1 Wisła Nowy Korczyn

Kolejka 19 - 8 maja

Piast Stopnica 3-0 LZS Koniemłoty
Leśnik Wiązownica 3-6 Victoria Kurozwęki
Źródło Solec Zdrój 3-3 Victoria Skalbmierz
Świt Działoszyce 7-0 GKS Łoniów
GKS Szydłów 1-3 Zorza Tempo Pacanów
Baszta Rytwiany 0-2 Wisła Nowy Korczyn
Gród Wiślica 6-1 Pogoń II Staszów

Kolejka 20 - 14-15 maja

Wisła Nowy Korczyn 3-0 GKS Szydłów
Zorza Tempo Pacanów 6-0 Świt Działoszyce
GKS Łoniów 1-1 Źródło Solec Zdrój
Victoria Skalbmierz 3-0 Leśnik Wiązownica
(wo)
goście nie dojechali
Victoria Kurozwęki 3-0 Piast Stopnica
LZS Koniemłoty 2-3 Gród Wiślica
Pogoń II Staszów 3-0 Baszta Rytwiany

Kolejka 21 - 22 maja

Gród Wiślica 2-1 Victoria Kurozwęki
Piast Stopnica 0-2 Victoria Skalbmierz
Leśnik Wiązownica 0-3 GKS Łoniów
(wo)
Źródło Solec Zdrój 0-1 Zorza Tempo Pacanów
Świt Działoszyce 0-2 Wisła Nowy Korczyn
GKS Szydłów 3-3 Baszta Rytwiany
LZS Koniemłoty 5-1 Pogoń II Staszów

Kolejka 22 - 26 maja

Baszta Rytwiany 2-3 Świt Działoszyce
Wisła Nowy Korczyn 3-1 Źródło Solec Zdrój
Zorza Tempo Pacanów 6-0 Leśnik Wiązownica
GKS Łoniów 1-3 Piast Stopnica
Victoria Skalbmierz 2-0 Gród Wiślica
Victoria Kurozwęki 3-2 LZS Koniemłoty
Pogoń II Staszów 1-0 GKS Szydłów

Kolejka 23 - 28-29 maja

LZS Koniemłoty 0-2 Victoria Skalbmierz
Gród Wiślica 5-1 GKS Łoniów
Piast Stopnica 2-2 Zorza Tempo Pacanów
Leśnik Wiązownica 3-2 Wisła Nowy Korczyn
Źródło Solec Zdrój 3-0 Baszta Rytwiany 26 czerwca
Świt Działoszyce 3-2 GKS Szydłów
Victoria Kurozwęki 4-1 Pogoń II Staszów

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

GKS Szydłów 4-0 Źródło Solec Zdrój
Baszta Rytwiany 1-1 Leśnik Wiązownica
Wisła Nowy Korczyn 0-2 Piast Stopnica
Zorza Tempo Pacanów 0-2 Gród Wiślica 8 czerwca
GKS Łoniów 2-2 LZS Koniemłoty
Victoria Skalbmierz 3-0 Victoria Kurozwęki
Pogoń II Staszów 0-3 Świt Działoszyce
na boisku 3-2; w Pogonii II wystąpili zawodnicy nieuprawnieni do gry

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Victoria Kurozwęki 3-0 GKS Łoniów 26 czerwca
LZS Koniemłoty 0-6 Zorza Tempo Pacanów
Gród Wiślica 1-0 Wisła Nowy Korczyn
Piast Stopnica 1-1 Baszta Rytwiany
Leśnik Wiązownica 0-3 GKS Szydłów
(wo)
Leśnikowi odebrano licencję
Źródło Solec Zdrój 1-2 Świt Działoszyce
Victoria Skalbmierz 5-1 Pogoń II Staszów

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Świt Działoszyce 3-0 Leśnik Wiązownica
(wo)
GKS Szydłów 2-5 Piast Stopnica
Baszta Rytwiany 2-5 Gród Wiślica
Wisła Nowy Korczyn 1-0 LZS Koniemłoty
Zorza Tempo Pacanów 6-0 Victoria Kurozwęki
GKS Łoniów 1-2 Victoria Skalbmierz
Pogoń II Staszów 1-1 Źródło Solec Zdrój

Baraże o udział w V lidze (świętokrzyska)

V liga 2004/2005 (świętokrzyska)

Klasa A 2004/2005 (świętokrzyska I)
Klasa A 2004/2005 (świętokrzyska II)
Klasa A 2004/2005 (świętokrzyska IV)

Autor: Grzegorz Sojka
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas