[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2004/2005, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Kałuszyn 26 59 18 5 3 57-19 8 4 1 31-11 10 1 2 26-8
2.  Błękitni Stoczek 26 56 17 5 4 57-26 12 1 0 38-9 5 4 4 19-17
3.  Miedzanka Miedzna 26 51 16 3 7 47-27 10 0 3 27-7 6 3 4 20-20
4.  Pogoń II Siedlce 26 46 15 1 10 67-41 9 0 4 41-15 6 1 6 26-26 2 6 2 0 0 5-1
5.  Podlasie II Sokołów Podlaski 26 46 14 4 8 60-31 11 1 1 44-12 3 3 7 16-19 2 0 0 0 2 1-5
6.  Sokół Kołbiel 26 41 12 5 9 61-44 7 3 3 39-15 5 2 6 22-29
7.  Tygrys Huta Mińska 26 40 12 4 10 63-48 8 2 3 37-17 4 2 7 26-31
8.  Amur Wilga 26 38 12 2 12 38-45 8 1 4 23-13 4 1 8 15-32
9.  Kosovia Kosów Lacki 26 30 9 3 14 48-65 9 2 2 40-21 0 1 12 8-44 2 3 1 0 1 7-4
10.  Orzeł Parysów 26 30 9 3 14 44-54 7 2 4 27-19 2 1 10 17-35 2 3 1 0 1 4-7
11.  Wisła Maciejowice 26 27 9 0 17 35-68 7 0 6 24-26 2 0 11 11-42
12.  Hutnik Huta Czechy 26 24 8 0 18 37-70 7 0 6 29-21 1 0 12 8-49
13.  KS Puznówka 1996 26 22 7 1 18 36-67 4 1 8 20-24 3 0 10 16-43
14.  Wilga Miastków Kościelny 26 16 4 4 18 30-75 3 3 7 20-30 1 1 11 10-45
KS Puznówka 1996 awansowała z grupy warszawskiej Klasy B i została przesunięta do grupy siedleckiej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Victoria Kałuszyn    0-0 0-0 2-4 3-3 3-0 1-1 7-0 2-0 2-1 5-1 1-0 2-1 3-0* 
 2 Błękitni Stoczek2-1     1-0 4-2 2-1 3-1 4-2 2-0 3-1 0-0 4-0 2-0 7-1 4-0 
 3 Miedzanka Miedzna1-3 3-0     1-2 1-0 0-1 2-0 4-1 2-0 1-0 3-0 3-0* 2-0 4-0 
 4 Pogoń II Siedlce0-1 1-3 7-1     2-1 2-3 6-2 0-2 3-0* 6-1 6-1 5-0 1-0 2-0 
 5 Podlasie II Sokołów Podlaski2-0 3-3 2-1 0-3     7-0 4-2 2-0 5-2 2-0 3-0* 3-0 7-1 4-0 
 6 Sokół Kołbiel0-0 1-2 1-1 2-3 2-1     3-5 3-0 1-1 5-1 8-0 8-1 4-0 1-0 
 7 Tygrys Huta Mińska1-2 0-3 0-0 4-0 0-2 0-0     5-2 7-0 4-2 3-2 5-1 3-1 5-2 
 8 Amur Wilga0-1 0-1 1-2 2-1 2-0 2-0 1-1     4-2 1-0 1-0 5-1 3-2 1-2 
 9 Kosovia Kosów Lacki0-3* 2-0 4-3 2-1 2-2 1-2 1-0 4-2     7-2 3-0* 5-1 6-2 3-3 
 10 Orzeł Parysów0-3 1-1 1-3 3-1 1-0 3-1 1-3 1-1 2-0     3-1 3-0 1-4 7-1 
 11 Wisła Maciejowice0-6 1-0 1-3 0-2 0-2 1-6 4-1 3-1 3-1 0-4     2-0 5-0 4-0 
 12 Hutnik Huta Czechy0-1 4-2 0-1 4-2 2-1 4-3 2-1 1-2 5-1 2-3 0-1     1-2 4-1 
 13 KS Puznówka 19962-3 0-3 1-2 0-3 1-2 1-1 1-3 0-2 6-0 2-1 2-0 1-3     3-1 
 14 Wilga Miastków Kościelny0-2 1-1 1-3 2-2 1-1 2-4 1-5 0-2 1-0 3-2 1-5 6-1 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18 sierpnia

Podlasie II Sokołów Podlaski 7-0 Sokół Kołbiel
Wisła Maciejowice 2-0 Hutnik Huta Czechy
Victoria Kałuszyn 2-4 Pogoń II Siedlce
Kosovia Kosów Lacki 7-2 Orzeł Parysów
Amur Wilga 1-2 Miedzanka Miedzna
Tygrys Huta Mińska 0-3 Błękitni Stoczek
KS Puznówka 1996 3-1 Wilga Miastków Kościelny

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Sokół Kołbiel 1-0 Wilga Miastków Kościelny
Błękitni Stoczek 7-1 KS Puznówka 1996
Miedzanka Miedzna 2-0 Tygrys Huta Mińska
Orzeł Parysów 1-1 Amur Wilga
Pogoń II Siedlce 3-0 Kosovia Kosów Lacki
(wo)
goście nie dojechali
Hutnik Huta Czechy 0-1 Victoria Kałuszyn
Podlasie II Sokołów Podlaski 3-0 Wisła Maciejowice
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Wisła Maciejowice 1-6 Sokół Kołbiel
Victoria Kałuszyn 3-3 Podlasie II Sokołów Podlaski
Kosovia Kosów Lacki 5-1 Hutnik Huta Czechy
Amur Wilga 2-1 Pogoń II Siedlce
Tygrys Huta Mińska 4-2 Orzeł Parysów
KS Puznówka 1996 1-2 Miedzanka Miedzna
Wilga Miastków Kościelny 1-1 Błękitni Stoczek

Kolejka 4 - 4-5 września

Sokół Kołbiel 1-2 Błękitni Stoczek
Miedzanka Miedzna 4-0 Wilga Miastków Kościelny
Orzeł Parysów 1-4 KS Puznówka 1996
Pogoń II Siedlce 6-2 Tygrys Huta Mińska
Hutnik Huta Czechy 1-2 Amur Wilga
Podlasie II Sokołów Podlaski 5-2 Kosovia Kosów Lacki
Wisła Maciejowice 0-6 Victoria Kałuszyn

Kolejka 5 - 11-12 września

Victoria Kałuszyn 3-0 Sokół Kołbiel
Kosovia Kosów Lacki 3-0 Wisła Maciejowice
(wo)
goście nie przyjechali
Amur Wilga 2-0 Podlasie II Sokołów Podlaski
Tygrys Huta Mińska 5-1 Hutnik Huta Czechy
KS Puznówka 1996 0-3 Pogoń II Siedlce
Wilga Miastków Kościelny 3-2 Orzeł Parysów
Błękitni Stoczek 1-0 Miedzanka Miedzna

Kolejka 6 - 18-19 września

Sokół Kołbiel 1-1 Miedzanka Miedzna
Orzeł Parysów 1-1 Błękitni Stoczek
Pogoń II Siedlce 2-0 Wilga Miastków Kościelny
Hutnik Huta Czechy 1-2 KS Puznówka 1996
Podlasie II Sokołów Podlaski 4-2 Tygrys Huta Mińska
Wisła Maciejowice 3-1 Amur Wilga
Victoria Kałuszyn 2-0 Kosovia Kosów Lacki

Kolejka 7 - 25-26 września

Kosovia Kosów Lacki 1-2 Sokół Kołbiel
Amur Wilga 0-1 Victoria Kałuszyn
Tygrys Huta Mińska 3-2 Wisła Maciejowice
KS Puznówka 1996 1-2 Podlasie II Sokołów Podlaski
Wilga Miastków Kościelny 6-1 Hutnik Huta Czechy
Błękitni Stoczek 4-2 Pogoń II Siedlce
Miedzanka Miedzna 1-0 Orzeł Parysów

Kolejka 8 - 2-3 października

Sokół Kołbiel 5-1 Orzeł Parysów
Pogoń II Siedlce 7-1 Miedzanka Miedzna
Hutnik Huta Czechy 4-2 Błękitni Stoczek
Podlasie II Sokołów Podlaski 4-0 Wilga Miastków Kościelny
Wisła Maciejowice 5-0 KS Puznówka 1996
Victoria Kałuszyn 1-1 Tygrys Huta Mińska
Kosovia Kosów Lacki 4-2 Amur Wilga

Kolejka 9 - 9-10 października

Amur Wilga 2-0 Sokół Kołbiel
Tygrys Huta Mińska 7-0 Kosovia Kosów Lacki
przerwany przy stanie 7-0 w 70. minucie, najprawdopodobniej zostanie utrzymany wynik z boiska
KS Puznówka 1996 2-3 Victoria Kałuszyn
Wilga Miastków Kościelny 1-5 Wisła Maciejowice
Błękitni Stoczek 2-1 Podlasie II Sokołów Podlaski
Miedzanka Miedzna 3-0 Hutnik Huta Czechy
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Parysów 3-1 Pogoń II Siedlce

Kolejka 10 - 16-17 października

Sokół Kołbiel 2-3 Pogoń II Siedlce
Hutnik Huta Czechy 2-3 Orzeł Parysów
Podlasie II Sokołów Podlaski 2-1 Miedzanka Miedzna
Wisła Maciejowice 1-0 Błękitni Stoczek
Victoria Kałuszyn 3-0 Wilga Miastków Kościelny
(wo)
Kosovia Kosów Lacki 6-2 KS Puznówka 1996
Amur Wilga 1-1 Tygrys Huta Mińska

Kolejka 11 - 23-24 października

Tygrys Huta Mińska 0-0 Sokół Kołbiel
KS Puznówka 1996 0-2 Amur Wilga
Wilga Miastków Kościelny 1-0 Kosovia Kosów Lacki
Błękitni Stoczek 2-1 Victoria Kałuszyn
Miedzanka Miedzna 3-0 Wisła Maciejowice
Orzeł Parysów 1-0 Podlasie II Sokołów Podlaski
Pogoń II Siedlce 5-0 Hutnik Huta Czechy
wynik do 45. minuty - goście nie wyszli na drugą połowę

Kolejka 12 - 30-31 października

Sokół Kołbiel 8-1 Hutnik Huta Czechy
Podlasie II Sokołów Podlaski 0-3 Pogoń II Siedlce
Wisła Maciejowice 0-4 Orzeł Parysów
Victoria Kałuszyn 0-0 Miedzanka Miedzna
Kosovia Kosów Lacki 2-0 Błękitni Stoczek
Amur Wilga 1-2 Wilga Miastków Kościelny
Tygrys Huta Mińska 3-1 KS Puznówka 1996

Kolejka 13 - 6-7 listopada

KS Puznówka 1996 1-1 Sokół Kołbiel
Wilga Miastków Kościelny 1-5 Tygrys Huta Mińska
Błękitni Stoczek 2-0 Amur Wilga
Miedzanka Miedzna 2-0 Kosovia Kosów Lacki
Orzeł Parysów 0-3 Victoria Kałuszyn
Pogoń II Siedlce 6-1 Wisła Maciejowice
Hutnik Huta Czechy 2-1 Podlasie II Sokołów Podlaski

Kolejka 14 - 24-26 marca

Sokół Kołbiel 2-1 Podlasie II Sokołów Podlaski
Hutnik Huta Czechy 0-1 Wisła Maciejowice
Pogoń II Siedlce 0-1 Victoria Kałuszyn
Orzeł Parysów 2-0 Kosovia Kosów Lacki
Miedzanka Miedzna 4-1 Amur Wilga
Błękitni Stoczek 4-2 Tygrys Huta Mińska
Wilga Miastków Kościelny 1-2 KS Puznówka 1996 25 maja

Kolejka 15 - 2 kwietnia

Wilga Miastków Kościelny 2-4 Sokół Kołbiel
przełożony
KS Puznówka 1996 0-3 Błękitni Stoczek
przełożony
Tygrys Huta Mińska 0-0 Miedzanka Miedzna
przełożony
Amur Wilga 1-0 Orzeł Parysów
przełożony
Kosovia Kosów Lacki 2-1 Pogoń II Siedlce
Victoria Kałuszyn 1-0 Hutnik Huta Czechy
przełożony
Wisła Maciejowice 0-2 Podlasie II Sokołów Podlaski
przełożony

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Sokół Kołbiel 8-0 Wisła Maciejowice
Podlasie II Sokołów Podlaski 2-0 Victoria Kałuszyn
Hutnik Huta Czechy 5-1 Kosovia Kosów Lacki
Pogoń II Siedlce 0-2 Amur Wilga
Orzeł Parysów 1-3 Tygrys Huta Mińska
Miedzanka Miedzna 2-0 KS Puznówka 1996
Błękitni Stoczek 4-0 Wilga Miastków Kościelny

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Błękitni Stoczek 3-1 Sokół Kołbiel
Wilga Miastków Kościelny 1-3 Miedzanka Miedzna
KS Puznówka 1996 2-1 Orzeł Parysów
Tygrys Huta Mińska 4-0 Pogoń II Siedlce
Amur Wilga 5-1 Hutnik Huta Czechy
Kosovia Kosów Lacki 2-2 Podlasie II Sokołów Podlaski
Victoria Kałuszyn 5-1 Wisła Maciejowice

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Sokół Kołbiel 0-0 Victoria Kałuszyn
Wisła Maciejowice 3-1 Kosovia Kosów Lacki
Podlasie II Sokołów Podlaski 2-0 Amur Wilga
Hutnik Huta Czechy 2-1 Tygrys Huta Mińska
Pogoń II Siedlce 1-0 KS Puznówka 1996
Orzeł Parysów 7-1 Wilga Miastków Kościelny
Miedzanka Miedzna 3-0 Błękitni Stoczek

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Miedzanka Miedzna 0-1 Sokół Kołbiel
Błękitni Stoczek 0-0 Orzeł Parysów
Wilga Miastków Kościelny 2-2 Pogoń II Siedlce
KS Puznówka 1996 1-3 Hutnik Huta Czechy
Tygrys Huta Mińska 0-2 Podlasie II Sokołów Podlaski
Amur Wilga 1-0 Wisła Maciejowice
Kosovia Kosów Lacki 0-3 Victoria Kałuszyn
(wo)
na boisku 0-2

Kolejka 20 - 7-8 maja

Sokół Kołbiel 1-1 Kosovia Kosów Lacki
Victoria Kałuszyn 7-0 Amur Wilga
Wisła Maciejowice 4-1 Tygrys Huta Mińska
Podlasie II Sokołów Podlaski 7-1 KS Puznówka 1996
Hutnik Huta Czechy 4-1 Wilga Miastków Kościelny
Pogoń II Siedlce 1-3 Błękitni Stoczek
Orzeł Parysów 1-3 Miedzanka Miedzna

Kolejka 21 - 14-15 maja

Orzeł Parysów 3-1 Sokół Kołbiel
Miedzanka Miedzna 1-2 Pogoń II Siedlce
Błękitni Stoczek 2-0 Hutnik Huta Czechy
Wilga Miastków Kościelny 1-1 Podlasie II Sokołów Podlaski
KS Puznówka 1996 2-0 Wisła Maciejowice
Tygrys Huta Mińska 1-2 Victoria Kałuszyn
Amur Wilga 4-2 Kosovia Kosów Lacki

Kolejka 22 - 21-22 maja

Sokół Kołbiel 3-0 Amur Wilga
Kosovia Kosów Lacki 1-0 Tygrys Huta Mińska
Victoria Kałuszyn 2-1 KS Puznówka 1996
Wisła Maciejowice 4-0 Wilga Miastków Kościelny
Podlasie II Sokołów Podlaski 3-3 Błękitni Stoczek
Hutnik Huta Czechy 0-1 Miedzanka Miedzna
Pogoń II Siedlce 6-1 Orzeł Parysów

Kolejka 23 - 28-29 maja

Pogoń II Siedlce 2-3 Sokół Kołbiel
Orzeł Parysów 3-0 Hutnik Huta Czechy
Miedzanka Miedzna 1-0 Podlasie II Sokołów Podlaski
Błękitni Stoczek 4-0 Wisła Maciejowice
Wilga Miastków Kościelny 0-2 Victoria Kałuszyn
KS Puznówka 1996 6-0 Kosovia Kosów Lacki
Tygrys Huta Mińska 5-2 Amur Wilga

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Sokół Kołbiel 3-5 Tygrys Huta Mińska
Amur Wilga 3-2 KS Puznówka 1996
Kosovia Kosów Lacki 3-3 Wilga Miastków Kościelny
Victoria Kałuszyn 0-0 Błękitni Stoczek
Wisła Maciejowice 1-3 Miedzanka Miedzna
Podlasie II Sokołów Podlaski 2-0 Orzeł Parysów
Hutnik Huta Czechy 4-2 Pogoń II Siedlce

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Hutnik Huta Czechy 4-3 Sokół Kołbiel
Pogoń II Siedlce 2-1 Podlasie II Sokołów Podlaski
Orzeł Parysów 3-1 Wisła Maciejowice
Miedzanka Miedzna 1-3 Victoria Kałuszyn
Błękitni Stoczek 3-1 Kosovia Kosów Lacki
Wilga Miastków Kościelny 0-2 Amur Wilga
KS Puznówka 1996 1-3 Tygrys Huta Mińska

REKLAMA

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Sokół Kołbiel 4-0 KS Puznówka 1996
Tygrys Huta Mińska 5-2 Wilga Miastków Kościelny
Amur Wilga 0-1 Błękitni Stoczek
Kosovia Kosów Lacki 4-3 Miedzanka Miedzna
Victoria Kałuszyn 2-1 Orzeł Parysów
Wisła Maciejowice 0-2 Pogoń II Siedlce
Podlasie II Sokołów Podlaski 3-0 Hutnik Huta Czechy

Baraże o udział w lidze okręgowej (Siedlce)
Baraże o udział w klasie A (Siedlce)

Liga okręgowa 2004/2005 (Siedlce)

Klasa B 2004/2005 (Siedlce)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas