[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2000/2001

REKLAMA
REKLAMA

I runda eliminacyjna - 12 lipca, 19 lipca

KÍ Klaksvík 0-3 FK Crvena zvezda (Belgrad)
D.Ilić 45, Stevanović 65, V.Mirković 90
mecz w Toftir
Llansantffraid FC 2-2 FC Levadia Maardu
A.Wright 58, Toner 89 - Bragin 51, Krasnopiorow 88
mecz w Wrexham
FK Sloga Jugomagnat (Skopje) 0-1 Shelbourne FC
D.Baker 87
FBK Kaunas 4-0 NK Brotnjo (Čitluk)
Ksanavicius 13, 37, Żuta 19, Tuotkalis 87
KF Tirana 2-3 Zimbru Chișinău
Dede 13, Fortuzi 16 - Berco 29, 50, Borec 45
Szirak Giumri 1-1 BATE Borysów
Tamazjan 31 - Kutuzow 24
FC Haka 1-0 Linfield FC
D.Wilson 55
Skonto Ryga 2-1 FK Şəmkır
Kolesniczenko 52, 90 (k) - Kulikow 82
Football 1991 Dudelange 0-4 Lewski Sofia
G.Iwanow 12, 87, Iwankow 17 (k), Cychmejstruk 69
mecz w Luksemburgu
Birkirkara FC 1-2 KR (Reykjavík)
Nwoko 28 - Sigthórsson 46, Juliusson 57
mecz w Ta'Qali

FK Crvena zvezda (Belgrad) 2-0 KÍ Klaksvík
B.Bošković 10 (k), Drulić 16
FC Levadia Maardu 4-0 Llansantffraid FC
Krom 45, Fenin 58, Celnokow 60, Edwards 65 (s)
mecz w Tallinie
Shelbourne FC 1-1 FK Sloga Jugomagnat (Skopje)
Haylock 67 - Nahiji 81 (k)
NK Brotnjo (Čitluk) 3-0 FBK Kaunas
Katić 32, 41 (k), Jurcić 39
Zimbru Chișinău 3-2 KF Tirana
Oprea 7, 31, Borec 85 - Rrezart 10, Z.Kenesei 23
BATE Borysów 2-1 Szirak Giumri
Rogożkin 17, Łoszenkow 58 - Tamazjan 73
Linfield FC 2-1 FC Haka
G.Ferguson 21 (k), 74 - P.Kovac 88
FK Şəmkır 4-1 Skonto Ryga
pd.
B.Kwaraczelija 2, 9, 100, Kulikow 110 - Samusevas 30
mecz w Baku
Lewski Sofia 2-0 Football 1991 Dudelange
G.Iwanow 35, Iwankow 53 (k)
KR (Reykjavík) 4-1 Birkirkara FC
Winnie 11, Benediktsson 46, Sigurdsson 60, Marteinsson 66 - M.Spiteri 56

II runda eliminacyjna - 26 lipca, 2 sierpnia

Dinamo Bukareszt 3-4 Polonia Warszawa
Lupu 7 (k), Mihalcea 45, Niculae 63 - Wieszczycki 23, 58, Olisadebe 35, Gołaszewski 58
Zimbru Chișinău 2-0 NK Maribor
Kulik 50 (k), Epureanu 67
mecz w Spea
Brøndbyernes IF 3-1 KR (Reykjavík)
Bagger 14, Lindrup 50, Einarsson 80 (s) - K.Danielsson 20
Helsingborgs IF 0-0 BATE Borysów
Beşiktaş JK 1-0 Lewski Sofia
Nauma 82
FC Haka 0-0 AŠK Inter Bratysława
RSC Anderlecht 4-2 AS Anórthossis Ammochóstou
W.Baseggio 4, Koller 14, 27, 58 - Pavlović 9, Papavasiliou 89
Rangers FC 4-1 FBK Kaunas
A.Johnston 14, Albertz 62 (k), Dodds 89, 90 - Żuta 26
FK Crvena zvezda (Belgrad) 4-0 Torpedo Kutaisi
Drulić 24, 90, B.Bošković 37, Pjanović 39
SK Sturm Graz 3-0 Hapoel Tel Awiw
Vastic 13, Reinmayr 74, Neukirchner 90
HNK Hajduk (Split) 0-2 Dunaferr SE
Tököli 57, Lengyel 90
Shelbourne FC 1-3 Rosenborg BK
Foran 62 - Ø.Berg 1, Winsnes 13, Belsvik 89
Szachtar Donieck 4-1 FC Levadia Maardu
Atelkin 4, 14, 58, Bielik 72 - Ryczkow 82
SK Slavia Praga 1-0 FK Şəmkır
Zelenka 38

Polonia Warszawa 3-1 Dinamo Bukareszt
Olisadebe 60, 62, Gołaszewski 66 - Tameş 44
mecz w Płocku
NK Maribor 1-0 Zimbru Chișinău
Čeh 3
KR (Reykjavík) 0-0 Brøndbyernes IF
BATE Borysów 0-3 Helsingborgs IF
Alvaro Santos 11, Ch.Anderssson 24, Wahlstedt 84
mecz w Mińsku
Lewski Sofia 1-1 Beşiktaş JK
G.Markow 64 - Tayfur 34
AŠK Inter Bratysława 1-0 FC Haka
pd.
Sz.Nemeth 107
AS Anórthossis Ammochóstou 0-0 RSC Anderlecht
mecz w Nikozji
FBK Kaunas 0-0 Rangers FC
Torpedo Kutaisi 2-0 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Imedadze 42, D.Dżanaszija 90
Hapoel Tel Awiw 1-2 SK Sturm Graz
Balili 80 - G.Korsos 70, Kocijan 85
Dunaferr SE 2-2 HNK Hajduk (Split)
Zavadszky 20, Tököli 88 - Bilić 9, 29
mecz w Györ
Rosenborg BK 1-1 Shelbourne FC
Ø.Berg 80 - Foran 58
FC Levadia Maardu 1-5 Szachtar Donieck
Bragin 48 - Worobej 26, 31, 80 (k), Atelkin 89, Zubow 90
mecz w Tallinie
FK Şəmkır 1-4 SK Slavia Praga
B.Kwaraczelija 51 - Dostalek 36, T.Došek 56, 60, Švankera 72
mecz w Baku

III runda eliminacyjna - 9 sierpnia, 23 sierpnia

AŠK Inter Bratysława 1-2 Olympique Lyonnais 7 sierpnia
Sz.Nemeth 75 - S.Anderson 50, Delmotte 90
Zimbru Chișinău 0-1 AC Sparta Praga 8 sierpnia
Obajdin 61
Brøndbyernes IF 0-2 Hamburger SV 8 sierpnia
Barbarez 83, Mahdavikia 85
SK Sturm Graz 2-1 Feyenoord Rotterdam 8 sierpnia
Schopp 21 (k), 90 (k) - Korniejew 7
Beşiktaş JK 3-0 Łokomotiw Moskwa 8 sierpnia
Nihat 10, Nouma 80, Karhan 90
FC Sankt Gallen 1-2 Galatasaray SK
Ch.Amoah 14 - Jardel 35, 74
mecz w Zurychu
Szachtar Donieck 0-1 SK Slavia Praga
Ulich 89
AC Milan 3-1 NK Dinamo (Zagrzeb)
Szewczenko 22, 60, Comandini 90 - Pilipović 20
Polonia Warszawa 2-2 Panathinaïkós AÓ
Kiełbowicz 45, Kaliszan 69 - K.Warzycha 11, Fyssas 38
mecz w Płocku
Dynamo Kijów 0-0 FK Crvena zvezda (Belgrad)
RSC Anderlecht 1-0 FC Porto
Koller 37
Herfølge BK 0-3 Rangers FC
Albertz 28, R.Wallace 31, Amoruso 60
FC Tirol Innsbruck 0-0 València CF
Helsingborgs IF 1-0 FC Internazionale Milano
Hansson 82
Leeds United FC 2-1 TSV München von 1860
A.Smith 16, Harte 71 (k) - Agostino 90
Dunaferr SE 2-2 Rosenborg BK
Lengyel 80, Tököli 85 - R.Strand 52, Knudsen 82
mecz w Györ

Olympique Lyonnais 2-1 AŠK Inter Bratysława
Marlet 56, Malbranque 90 - Pinte 38
AC Sparta Praga 1-0 Zimbru Chișinău 22 sierpnia
Obajdin 57
Hamburger SV 0-0 Brøndbyernes IF 22 sierpnia
Feyenoord Rotterdam 1-1 SK Sturm Graz
Jochemsen 87 - Reinmayr 56
Łokomotiw Moskwa 1-3 Beşiktaş JK
Czerewczenko 51 - Nouma 28, Nihat 72, Tayfur 87
Galatasaray SK 2-2 FC Sankt Gallen 22 sierpnia
Zellweger 22 (s), Jardel 28 (k) - Gane 30, Ch.Amoah 85
SK Slavia Praga 0-2 Szachtar Donieck 22 sierpnia
Worobej 89, Atelkin 90
NK Dinamo (Zagrzeb) 0-3 AC Milan 22 sierpnia
Szewczenko 23, 43, Jose Mari 57
Panathinaïkós AÓ 2-1 Polonia Warszawa
Liberopoulos 30, Pflipsen 60 (k) - A.Bąk 86
FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-1 Dynamo Kijów
B.Bošković 22 - Bielkiewicz 33
FC Porto 0-0 RSC Anderlecht
Rangers FC 3-0 Herfølge BK
R.Wallace 48, A.Johnston 78, Kanczelskis 89
València CF 4-1 FC Tirol Innsbruck
Mendieta 22, 53 (k), Diego Alonso 44, 63 - Gilewicz 69
FC Internazionale Milano 0-0 Helsingborgs IF
TSV München von 1860 0-1 Leeds United FC
A.Smith 46
Rosenborg BK 2-1 Dunaferr SE
Ø.Berg 4, Belsvik 48 - Tököli 17

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1

Spartak Moskwa 2-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 12 września
Titow 51, Bezrodnyj 89
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-2 Real Madrid CF 12 września
Sa Pinto 38, Andre Cruz 42 - Roberto Carlos 75, Rui Jorge 75 (s)

Kolejka 2

TSV Bayer 04 Leverkusen 3-2 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 20 września
Ramelow 65, Brdarić 76, Neuville 79 - Andre Cruz 38, Sa Pinto 79 (k)
Real Madrid CF 1-0 Spartak Moskwa 20 września
Helguera 51

Kolejka 3

TSV Bayer 04 Leverkusen 2-3 Real Madrid CF 27 września
Schneider 26, Ballack 43 - Roberto Carlos 32, 74, Guti 68
Spartak Moskwa 3-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 27 września
Robson 44, Marcao 68, 82 - Sa Pinto 24

Kolejka 4

Real Madrid CF 5-3 TSV Bayer 04 Leverkusen 17 października
Guti 3, 64, Helguera 25, Raul 74, Figo 86 (k) - Brdarić 19, Kirsten 55, Rink 76
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 0-3 Spartak Moskwa 17 października
Dimas 16 (s), Titow 52, 67

Kolejka 5

TSV Bayer 04 Leverkusen 1-0 Spartak Moskwa 25 października
Ballack 52
Real Madrid CF 4-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 25 października
Guti 12, Savio 41, Morientes 61, 70

Kolejka 6

Spartak Moskwa 1-0 Real Madrid CF 7 listopada
Ndjitap 47 (s)
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 0-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 7 listopada

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 6 13 4 1 1 15-8 3 0 0 10-3 1 1 1 5-5
2.  Spartak Moskwa 6 12 4 0 2 9-3 3 0 0 6-1 1 0 2 3-2
3.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 7 2 1 3 9-12 2 0 1 6-5 0 1 2 3-7
4.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 6 2 0 2 4 5-15 0 2 1 2-5 0 0 3 3-10

Grupa B
 
Kolejka 1

Szachtar Donieck 0-3 SS Lazio 12 września
Claudio Lopez 27, Nedved 67, S.Inzaghi 78
AC Sparta Praga 0-1 Arsenal FC 12 września
Silvinho 33

Kolejka 2

Arsenal FC 3-2 Szachtar Donieck 20 września
Wiltord 49, Keown 85, 90 - Bakariew 26, Worobej 29
SS Lazio 3-0 AC Sparta Praga 20 września
S.Inzaghi 35, 70, Simeone 57

Kolejka 3

Arsenal FC 2-0 SS Lazio 27 września
Ljungberg 43, 55
AC Sparta Praga 3-2 Szachtar Donieck 27 września
Rosicky 55, Hornak 70, Jarošik 81 - Zubow 56, Hornak 82 (s)

Kolejka 4

SS Lazio 1-1 Arsenal FC 17 października
Nedved 27 - Pires 88
Szachtar Donieck 2-1 AC Sparta Praga 17 października
Gleveckas 35, Zubow 88 (k) - Jarošik 15

Kolejka 5

Arsenal FC 4-2 AC Sparta Praga 25 października
Parlour 4, Lauren 6, Dixon 34, Kanu 50 - Labant 39 (k), Rosicky 90
SS Lazio 5-1 Szachtar Donieck 25 października
Claudio Lopez 48, 68, 90, Favalli 54, Veron 57 - Worobej 42

Kolejka 6

Szachtar Donieck 3-0 Arsenal FC 7 listopada
Atelkin 34, Worobej 57, Bielik 66
AC Sparta Praga 0-1 SS Lazio 7 listopada
Ravanelli 43

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arsenal FC 6 13 4 1 1 11-8 3 0 0 9-4 1 1 1 2-4 2 4 1 1 0 3-1
2.  SS Lazio 6 13 4 1 1 13-4 2 1 0 9-2 2 0 1 4-2 2 1 0 1 1 1-3
3.  Szachtar Donieck 6 6 2 0 4 10-15 2 0 1 5-4 0 0 3 5-11
4.  AC Sparta Praga 6 3 1 0 5 6-13 1 0 2 3-4 0 0 3 3-9

Grupa C
 
Kolejka 1

Olympique Lyonnais 3-1 sc Heerenveen 12 września
S.Anderson 2, Houttuin 9 (s), Marlet 58 - Talan 35
València CF 2-1 Olympiakós SFP (Pireus) 12 września
Baraja 35, Diego Alonso 44 - Djordjević 73

Kolejka 2

sc Heerenveen 0-1 València CF 20 września
C.Gonzalez 38
Olympiakós SFP (Pireus) 2-1 Olympique Lyonnais 20 września
Ofori-Quaye 19, Giovanni 34 - Foe 87

Kolejka 3

Olympiakós SFP (Pireus) 2-0 sc Heerenveen 27 września
Giovanni 52, 68
València CF 1-0 Olympique Lyonnais 27 września
Zahović 78

Kolejka 4

sc Heerenveen 1-0 Olympiakós SFP (Pireus) 17 października
D.Jensen 83
Olympique Lyonnais 1-2 València CF 17 października
Marlet 90 - Juan Sanchez 45, Baraja 86

Kolejka 5

sc Heerenveen 0-2 Olympique Lyonnais 25 października
Malbranque 68, Marlet 78
Olympiakós SFP (Pireus) 1-0 València CF 25 października
Djordjević 65

Kolejka 6

Olympique Lyonnais 1-0 Olympiakós SFP (Pireus) 7 listopada
Laigle 2
València CF 1-1 sc Heerenveen 7 listopada
Diego Alonso 9 - Venema 37

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  València CF 6 13 4 1 1 7-4 2 1 0 4-2 2 0 1 3-2
2.  Olympique Lyonnais 6 9 3 0 3 8-6 2 0 1 5-3 1 0 2 3-3 2 3 1 0 1 2-2
3.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 9 3 0 3 6-5 3 0 0 5-1 0 0 3 1-4 2 3 1 0 1 2-2
4.  sc Heerenveen 6 4 1 1 4 3-9 1 0 2 1-3 0 1 2 2-6

Grupa D
 
Kolejka 1

Galatasaray SK 3-2 AS Monaco FC 12 września
Jardel 16, Hagi 29, Capone 80 - Nonda 50, Simone 62 (k)
Rangers FC 5-0 SK Sturm Graz 12 września
Mols 9, R.de Boer 19, Albertz 29, van Bronckhorst 71, Dodds 84

Kolejka 2

AS Monaco FC 0-1 Rangers FC 20 września
van Bronckhorst 8
SK Sturm Graz 3-0 Galatasaray SK 20 września
Juran 32, Schopp 64, Schupp 81

Kolejka 3

Galatasaray SK 3-2 Rangers FC 27 września
Hakan U. 50, Bulent A. 52, Jardel 70 - Kanczelskis 72, van Bronckhorst 90
AS Monaco FC 5-0 SK Sturm Graz 27 września
Simone 13, 38, 41, Farmerud 77, Nonda 84

Kolejka 4

Rangers FC 0-0 Galatasaray SK 17 października
SK Sturm Graz 2-0 AS Monaco FC 17 października
Schopp 39, 88

Kolejka 5

AS Monaco FC 4-2 Galatasaray SK 25 października
Contreras 6, Bonnal 18, Simone 21, Nonda 25 - Hakan U. 24, Bulent K. 63
SK Sturm Graz 2-0 Rangers FC 25 października
Juran 20, Prilasnig 90

Kolejka 6

Galatasaray SK 2-2 SK Sturm Graz 7 listopada
Ergun 29 (k), Jardel 75 - Juran 63, Hakan U. 81 (s)
Rangers FC 2-2 AS Monaco FC 7 listopada
Miller 3, Mols 52 - da Costa 39, Simone 78

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SK Sturm Graz 6 10 3 1 2 9-12 3 0 0 7-0 0 1 2 2-12
2.  Galatasaray SK 6 8 2 2 2 10-13 2 1 0 8-6 0 1 2 2-7 2 4 1 1 0 3-2
3.  Rangers FC 6 8 2 2 2 10-7 1 2 0 7-2 1 0 2 3-5 2 1 0 1 1 2-3
4.  AS Monaco FC 6 7 2 1 3 13-10 2 0 1 9-3 0 1 2 4-7

Grupa E
 
Kolejka 1

Hamburger SV 4-4 Juventus FC 13 września
Yeboah 17, Mahdavikia 65, H.-J.Butt 72 (k), N.Kovać 82 - Tudor 6, F.Inzaghi 36, 52, 88 (k)
Panathinaïkós AÓ 1-1 RC Deportivo de La Coruña 13 września
K.Warzycha 29 - Naybet 84

Kolejka 2

RC Deportivo de La Coruña 2-1 Hamburger SV 19 września
Pandiani 43, Scaloni 89 - Barbarez 53
Juventus FC 2-1 Panathinaïkós AÓ 19 września
Nikopolidis 35 (s), Trezeguet 83 - Goumas 47

Kolejka 3

Hamburger SV 0-1 Panathinaïkós AÓ 28 września
Nasiopoulos 36
Juventus FC 0-0 RC Deportivo de La Coruña 28 września

Kolejka 4

RC Deportivo de La Coruña 1-1 Juventus FC 18 października
Victor Sanchez 12 - F.Inzaghi 10
Panathinaïkós AÓ 0-0 Hamburger SV 18 października

Kolejka 5

RC Deportivo de La Coruña 1-0 Panathinaïkós AÓ 24 października
Pandiani 83
Juventus FC 1-3 Hamburger SV 24 października
D.Kovačević 56 - Präger 23, Yeboah 48, Panadić 62

Kolejka 6

Hamburger SV 1-1 RC Deportivo de La Coruña 8 listopada
Mahdavikia 17 - Makaay 68
Panathinaïkós AÓ 3-1 Juventus FC 8 listopada
Paulo Sousa 6, Basinas 59 (k), K.Warzycha 75 - F.Inzaghi 24

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  RC Deportivo de La Coruña 6 10 2 4 0 6-4 2 1 0 4-2 0 3 0 2-2
2.  Panathinaïkós AÓ 6 8 2 2 2 6-5 1 2 0 4-2 1 0 2 2-3
3.  Hamburger SV 6 6 1 3 2 9-9 0 2 1 5-6 1 1 1 4-3 2 4 1 1 0 7-5
4.  Juventus FC 6 6 1 3 2 9-12 1 1 1 3-4 0 2 1 6-8 2 1 0 1 1 5-7

Grupa F
 
Kolejka 1

Helsingborgs IF 1-3 FC Bayern München 13 września
B.Johansen 90 - Scholl 7, Salihamidzić 48, Jancker 55
Rosenborg BK 3-1 Paris Saint-Germain FC 13 września
R.Berg 18, F.Johnsen 62, Skammelsrud 90 - Christian 7

Kolejka 2

FC Bayern München 3-1 Rosenborg BK 19 września
Jancker 73, Elber 77, Linke 80 - Sørensen 38
Paris Saint-Germain FC 4-1 Helsingborgs IF 19 września
Anelka 25, Robert 58, Christian 81, El-Karkouri 81 - B.Johansen 45

Kolejka 3

Paris Saint-Germain FC 1-0 FC Bayern München 28 września
L.Leroy 90
Rosenborg BK 6-1 Helsingborgs IF 28 września
F.Johnsen 20, 29, 80, R.Strand 51, 52 (k), S.Johansen 65 (s) - Prica 90

Kolejka 4

FC Bayern München 2-0 Paris Saint-Germain FC 18 października
Salihamidzić 2, Paulo Sergio 88
Helsingborgs IF 2-0 Rosenborg BK 18 października
J.Jansson 32, Santos 77

Kolejka 5

FC Bayern München 0-0 Helsingborgs IF 24 października
Paris Saint-Germain FC 7-2 Rosenborg BK 24 października
Dehu 17, Christian 25, Anelka 35, 90, Luccin 46, L.Leroy 76, Robert 87 - George 37, 39

Kolejka 6

Helsingborgs IF 1-1 Paris Saint-Germain FC 8 listopada
Persson 70 - Anelka 33
Rosenborg BK 1-1 FC Bayern München 8 listopada
F.Johnsen 27 - Jeremies 88

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Bayern München 6 11 3 2 1 9-4 2 1 0 5-1 1 1 1 4-3
2.  Paris Saint-Germain FC 6 10 3 1 2 14-9 3 0 0 12-3 0 1 2 2-6
3.  Rosenborg BK 6 7 2 1 3 13-15 2 1 0 10-3 0 0 3 3-12
4.  Helsingborgs IF 6 5 1 2 3 6-14 1 1 1 4-4 0 1 2 2-10

Grupa G
 
Kolejka 1

PSV Eindhoven 2-1 Dynamo Kijów 13 września
Lucius 38, Bruggink 53 - Szackich 6
Manchester United FC 5-1 RSC Anderlecht 13 września
Cole 15, 50, 72, Irwin 29 (k), Sheringham 42 - Koller 55

Kolejka 2

RSC Anderlecht 1-0 PSV Eindhoven 19 września
Dheedene 79
Dynamo Kijów 0-0 Manchester United FC 19 września

Kolejka 3

Dynamo Kijów 4-0 RSC Anderlecht 28 września
Gusin 52, Szackich 80, Demetradze 88, 90
PSV Eindhoven 3-1 Manchester United FC 28 września
Bouma 17, van Bommel 38, Kežman 64 - Scholes 3 (k)

Kolejka 4

RSC Anderlecht 4-2 Dynamo Kijów 18 października
Waszczuk 10 (s), Radziński 39, 42, Stoica 45 - Demetradze 1, Bielkiewicz 88
Manchester United FC 3-1 PSV Eindhoven 18 października
Sheringham 8, Scholes 82, Yorke 87 - van Bommel 75

Kolejka 5

RSC Anderlecht 2-1 Manchester United FC 24 października
Radziński 15, 33 - Irwin 36 (k)
Dynamo Kijów 0-1 PSV Eindhoven 24 października
Ooijer 45

Kolejka 6

PSV Eindhoven 2-3 RSC Anderlecht 8 listopada
Ramzi 45, 46 - Crasson 9, Koller 36, Youla 90
Manchester United FC 1-0 Dynamo Kijów 8 listopada
Sheringham 18

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  RSC Anderlecht 6 12 4 0 2 11-14 3 0 0 7-3 1 0 2 4-11
2.  Manchester United FC 6 10 3 1 2 11-7 3 0 0 9-2 0 1 2 2-5
3.  PSV Eindhoven 6 9 3 0 3 9-9 2 0 1 7-5 1 0 2 2-4
4.  Dynamo Kijów 6 4 1 1 4 7-8 1 1 1 4-1 0 0 3 3-7

Grupa H
 
Kolejka 1

FC Barcelona 4-0 Leeds United FC 13 września
Rivaldo 10, F.de Boer 20, Kluivert 74, 83
AC Milan 4-1 Beşiktaş JK 13 września
Coco 36, Bierhoff 44, Szewczenko 47, 77 - Tayfur 20 (k)

Kolejka 2

Beşiktaş JK 3-0 FC Barcelona 19 września
Ahmet Dursun 37, 75, Nouma 86
Leeds United FC 1-0 AC Milan 19 września
Bowyer 88

Kolejka 3

FC Barcelona 0-2 AC Milan 28 września
Coco 45, Bierhoff 71
Leeds United FC 6-0 Beşiktaş JK 28 września
Bowyer 7, 90, Viduka 12, Matteo 22, Bakke 70, Huckerby 89

Kolejka 4

Beşiktaş JK 0-0 Leeds United FC 18 października
AC Milan 3-3 FC Barcelona 18 października
Albertini 25, 39, Jose Mari 45 - Rivaldo 18, 42, 68

Kolejka 5

Beşiktaş JK 0-2 AC Milan 24 października
Szewczenko 38, Jose Mari 43
Leeds United FC 1-1 FC Barcelona 24 października
Bowyer 5 - Rivaldo 90

Kolejka 6

FC Barcelona 5-0 Beşiktaş JK 8 listopada
Cocu 10, Luis Enrique 17, 48, Rivaldo 80 (k), Gabri 87
AC Milan 1-1 Leeds United FC 8 listopada
Serginho 67 - Matteo 45

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AC Milan 6 11 3 2 1 12-6 1 2 0 8-5 2 0 1 4-1
2.  Leeds United FC 6 9 2 3 1 9-6 2 1 0 8-1 0 2 1 1-5
3.  FC Barcelona 6 8 2 2 2 13-9 2 0 1 9-2 0 2 1 4-7
4.  Beşiktaş JK 6 4 1 1 4 4-17 1 1 1 3-2 0 0 3 1-15

II faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1

Manchester United FC 3-1 Panathinaïkós AÓ 21 listopada
Sheringham 48, Scholes 81, 90 - Karagounis 64
València CF 2-0 SK Sturm Graz 21 listopada
Carew 44, Juan Sanchez 47

Kolejka 2

Panathinaïkós AÓ 0-0 València CF 6 grudnia
SK Sturm Graz 0-2 Manchester United FC 6 grudnia
Scholes 18, Giggs 89

Kolejka 3

València CF 0-0 Manchester United FC 14 lutego
SK Sturm Graz 2-0 Panathinaïkós AÓ 14 lutego
Haas 60, Kocijan 85

Kolejka 4

Manchester United FC 1-1 València CF 20 lutego
Cole 9 - W.Brown 87 (s)
Panathinaïkós AÓ 1-2 SK Sturm Graz 20 lutego
Goumas 72 - Schopp 25, Haas 42

Kolejka 5

Panathinaïkós AÓ 1-1 Manchester United FC 7 marca
Seitaridis 25 - Scholes 90
SK Sturm Graz 0-5 València CF 7 marca
Ayala 5, Carew 50, C.Gonzalez 60, Diego Alonso 88, 90

Kolejka 6

Manchester United FC 3-0 SK Sturm Graz 13 marca
N.Butt 5, Sheringham 20, Roy Keane 86
València CF 2-1 Panathinaïkós AÓ 13 marca
Juan Sanchez 39, Angloma 75 - Basinas 28 (k)

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  València CF 6 12 3 3 0 10-2 2 1 0 4-1 1 2 0 6-1 2 2 0 2 0 1-1
2.  Manchester United FC 6 12 3 3 0 10-3 2 1 0 7-2 1 2 0 3-1 2 2 0 2 0 1-1
3.  SK Sturm Graz 6 6 2 0 4 4-13 1 0 2 2-7 1 0 2 2-6
4.  Panathinaïkós AÓ 6 2 0 2 4 4-10 0 2 1 2-3 0 0 3 2-7

Grupa B
 
Kolejka 1

AC Milan 2-2 Galatasaray SK 21 listopada
Jose Mari 48, Szewczenko 73 (k) - Jardel 39, Hasan Sas 41
Paris Saint-Germain FC 1-3 RC Deportivo de La Coruña 21 listopada
Algerino 36 - Naybet 64, Tutu Flores 70, Makaay 90

Kolejka 2

RC Deportivo de La Coruña 0-1 AC Milan 6 grudnia
Helveg 45
Galatasaray SK 1-0 Paris Saint-Germain FC 6 grudnia
Umit D. 51 (k)

Kolejka 3

AC Milan 1-1 Paris Saint-Germain FC 14 lutego
Leonardo I 27 - Anelka 30
Galatasaray SK 1-0 RC Deportivo de La Coruña 14 lutego
Suat 11

Kolejka 4

RC Deportivo de La Coruña 2-0 Galatasaray SK 20 lutego
Victor Sanchez 40, Djalminha 73
Paris Saint-Germain FC 1-1 AC Milan 20 lutego
Robert 75 - Jose Mari 90

Kolejka 5

Galatasaray SK 2-0 AC Milan 7 marca
Hagi 10, Jardel 86
RC Deportivo de La Coruña 4-3 Paris Saint-Germain FC 7 marca
Pandiani 57, 76, 84, Diego Tristan 60 - Okocha 29, L.Leroy 43, 55

Kolejka 6

AC Milan 1-1 RC Deportivo de La Coruña 13 marca
Szewczenko 86 (k) - Djalminha 74 (k)
Paris Saint-Germain FC 2-0 Galatasaray SK 13 marca
Christian 3, 27

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  RC Deportivo de La Coruña 6 10 3 1 2 10-7 2 0 1 6-4 1 1 1 4-3 2 3 1 0 1 2-1
2.  Galatasaray SK 6 10 3 1 2 6-6 3 0 0 4-0 0 1 2 2-6 2 3 1 0 1 1-2
3.  AC Milan 6 7 1 4 1 6-7 0 3 0 4-4 1 1 1 2-3
4.  Paris Saint-Germain FC 6 5 1 2 3 8-10 1 1 1 4-4 0 1 2 4-6

Grupa C
 
Kolejka 1

FC Bayern München 1-0 Olympique Lyonnais 22 listopada
Moller 55 (s)
Spartak Moskwa 4-1 Arsenal FC 22 listopada
Marcao 29, 51, Titow 67, Robson 82 - Silvinho 2

Kolejka 2

Arsenal FC 2-2 FC Bayern München 5 grudnia
Henry 3, Kanu 55 - Tarnat 56, Scholl 67
Olympique Lyonnais 3-0 Spartak Moskwa 5 grudnia
Marlet 2, S.Anderson 31, 41

Kolejka 3

FC Bayern München 1-0 Spartak Moskwa 13 lutego
Elber 79
Olympique Lyonnais 0-1 Arsenal FC 13 lutego
Henry 59

Kolejka 4

Arsenal FC 1-1 Olympique Lyonnais 21 lutego
Bergkamp 33 - Edmilson 90
Spartak Moskwa 0-3 FC Bayern München 21 lutego
Scholl 17, 75 (k), Paulo Sergio 87

Kolejka 5

Arsenal FC 1-0 Spartak Moskwa 8 marca
Henry 82
Olympique Lyonnais 3-0 FC Bayern München 8 marca
Govou 13, 21, Laigle 71

Kolejka 6

FC Bayern München 1-0 Arsenal FC 14 marca
Elber 10
Spartak Moskwa 1-1 Olympique Lyonnais 14 marca
Parfionow 4 (k) - S.Anderson 68 (k)

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Bayern München 6 13 4 1 1 8-5 3 0 0 3-0 1 1 1 5-5
2.  Arsenal FC 6 8 2 2 2 6-8 1 2 0 4-3 1 0 2 2-5 2 4 1 1 0 2-1
3.  Olympique Lyonnais 6 8 2 2 2 8-4 2 0 1 6-1 0 2 1 2-3 2 1 0 1 1 1-2
4.  Spartak Moskwa 6 4 1 1 4 5-10 1 1 1 5-5 0 0 3 0-5

Grupa D
 
Kolejka 1

RSC Anderlecht 1-0 SS Lazio 22 listopada
Radziński 83
Leeds United FC 0-2 Real Madrid CF 22 listopada
Hierro 65, Raul 67

Kolejka 2

SS Lazio 0-1 Leeds United FC 5 grudnia
A.Smith 80
Real Madrid CF 4-1 RSC Anderlecht 5 grudnia
Morientes 12, Figo 23 (k), Helguera 44, Roberto Carlos 73 - Stoica 88

Kolejka 3

Leeds United FC 2-1 RSC Anderlecht 13 lutego
Harte 74, Bowyer 87 - Stoica 65
Real Madrid CF 3-2 SS Lazio 13 lutego
Morientes 32, Helguera 82, Figo 89 (k) - Crespo 4, Gottardi 84

Kolejka 4

SS Lazio 2-2 Real Madrid CF 21 lutego
Nedved 4, Crespo 53 - Solari 32, Raul 73
RSC Anderlecht 1-4 Leeds United FC 21 lutego
Koller 76 - A.Smith 13, 38, Viduka 34, Harte 81 (k)

Kolejka 5

SS Lazio 2-1 RSC Anderlecht 8 marca
Claudio Lopez 40, Baronio 77 - Stoica 49
Real Madrid CF 3-2 Leeds United FC 8 marca
Raul 7, 60, Figo 41 - A.Smith 6, Viduka 54

Kolejka 6

RSC Anderlecht 2-0 Real Madrid CF 14 marca
Dindane 85, Goor 90
Leeds United FC 3-3 SS Lazio 14 marca
Bowyer 28, Wilcox 43, Viduka 62 - Ravanelli 21, S.Mihajlović 29 (k), 90

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 6 13 4 1 1 14-9 3 0 0 10-5 1 1 1 4-4
2.  Leeds United FC 6 10 3 1 2 12-10 1 1 1 5-6 2 0 1 7-4
3.  RSC Anderlecht 6 6 2 0 4 7-12 2 0 1 4-4 0 0 3 3-8
4.  SS Lazio 6 5 1 2 3 9-11 1 1 1 4-4 0 1 2 5-7

1/4 finału

Galatasaray SK 3-2 Real Madrid CF 3 kwietnia
Umit D. 47 (k), Hasan Sas 66, Jardel 75 - Helguera 33, Makelele 43
Manchester United FC 0-1 FC Bayern München 3 kwietnia
Paulo Sergio 86
Leeds United FC 3-0 RC Deportivo de La Coruña 4 kwietnia
Harte 26, A.Smith 51, R.Ferdinand 66
Arsenal FC 2-1 València CF 4 kwietnia
Henry 58, Parlour 60 - Ayala 41

Real Madrid CF 3-0 Galatasaray SK 18 kwietnia
Raul 15, 37, Helguera 28
FC Bayern München 2-1 Manchester United FC 18 kwietnia
Elber 5, Scholl 40 - Giggs 49
RC Deportivo de La Coruña 2-0 Leeds United FC 17 kwietnia
Djalminha 9 (k), Diego Tristan 73
València CF 1-0 Arsenal FC 17 kwietnia
Carew 75

1/2 finału

Real Madrid CF 0-1 FC Bayern München 1 maja
Elber 55
Leeds United FC 0-0 València CF 2 maja

FC Bayern München 2-1 Real Madrid CF 9 maja
Elber 8, Jeremies 34 - Figo 34
València CF 3-0 Leeds United FC 8 maja
Juan Sanchez 15, 47, Mendieta 52

Finał

FC Bayern München 1-1 València CF 23 maja, 20:45 (74 000)
pd. k. 5-4
Effenberg 50 (k) - Mendieta 3 (k)
Mediolan, San Siro

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas