[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA 2000/2001

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 10 sierpnia, 24 sierpnia

Kəpəz Gəncə 0-2 Antalyaspor Kulübü 8 sierpnia
Kinali 37, Anjelović 52
mecz w Baku
ÍA (Akranes) 0-3 KAA Gent 8 sierpnia
Schepens 32, Pedersen 78, Olcese 90
mecz w Reykjaviku
Club Brugge KV 4-1 FC Flora Tallin 9 sierpnia
Fadiga 41 (k), 53 (k), Mendoza 79, Verheyen 83 - Saviauk 21
Amica Wronki 3-0 FC Vaduz
Kryszałowicz 33 (k), Dawidowski 78, Król 88
NK Željezničar (Sarajewo) 0-0 Wisła Kraków
Žalgiris Wilno 2-1 Ruch Chorzów
Saulenas 34, Vileniškis 54 - Paluch 14
Ararat Erewan 2-3 1.FC Košice
Migojan 53 (k), Mesropjan 90 - Barsegjan 15 (s), Lubarski 54, Oravec 84
mecz w Giumri
Universitatea Craiova 1-1 FK Pobeda (Prilep)
Papura 31 - Zdravevski 88
SS Folgore 1-5 FC Basel 1893
Zanotti 81 - Tchouga 10, 20, Muff 38, Aziawonou 60, Magro 80
mecz w Serravalle
Neftçı Baku 1-0 ND Gorica
Husejnow 1
SK Rapid Wiedeń 2-0 Teuta Durrës
R.Wagner 51, Schöttel 78
ÍBV (Vestmannaeyjar) 0-2 Heart of Midlothian FC
Severin 49, Jackson 67
mecz w Reykjaviku
Akademisk Boldklub 8-0 B36 Tórshavn
Michaelsen 32, 69, Johansen 45, Daugaard 47, Sule 57, 58, Rasmussen 67, Bjur 68
mecz w Søborg
Coleraine FC 1-2 Örgryte IS
McGlaughlin 59 - Hemberg 8, Johansson 80
FK Napredak (Kruševac) 5-1 JK Tulevik Viljandi
Belić 4, 21, Kojicić 23, 45, 82 (k) - Ustricki 47
MTK-Hungária FC 1-0 FC Jokerit
Illes 7
Worskła Połtawa 2-0 FK Rabotnički (Skopje)
Kobzar 34, Melaszczenko 65
Bangor City FC 0-7 Halmstads BK
R.Andersson 28, M.Svensson 30, Arvidsson 43, Selkovic 50, 81, B.Carlsson 86, Bertilsson 89
mecz w Wrexham
FK Ventspils 2-1 Vasas SC
Landiriew 17, 43 - Szili 88
AS La Jeunesse d'Esch 0-4 Celtic FC
Moravčik 37, 58, H.Larsson 61, Petta 81
mecz w Luksemburgu
FK Drnovice 3-0 NK Budućnost (Banovići)
Zavadil 47, Cupak 65, 72
Tomori Berat 2-3 APÓEL (Nikozja)
Lako 62, Fani 90 - Obiku 23, Skoric 25, Yiasoumis 37 (k)
mecz w Tiranie
Rapid Bukareszt 3-0 Mika Asztarak
Iencsi 37, Maldarasanu 40, Constantin 88
WIT Georgia Tbilisi 0-3 Beitar Jerozolima
Mizrahi 32, Ganon 61, Rosso 90
AS Omónia Lefkossías 0-0 Neftochimik Burgas
Sheriff Tiraspol 0-0 NK Olimpija (Lublana)
Aberdeen FC 1-2 Bohemian FC
Winters 62 - Maher 82, Molloy 90 (k)
GÍ Gøta 0-2 IFK Norrköping
Bjurström 55, Bergström 86
mecz w Torshavn
Metalurgs Lipawa 1-1 SK Brann
Sołoniczyn 80 (k) - Karadas 5
Sławija Mozyrz 1-1 Maccabi Hajfa
Szutow 50 - Katan 47
ŠK Slovan Bratysława 2-0 Lokomotiwi Tbilisi
Jančula 38, Hrnčar 70 (k)
Sliema Wanderers FC 2-1 FK Partizan (Belgrad)
Sylla 10, Busuttil 73 - S.Ilić 34
mecz w Ta'Qali
Constructorul-93 Chișinău 2-3 CSKA Sofia
Druce 30, Zabołotny 83 - Berbatow 10, 25, Mirczew 89
AIK (Solna) 1-0 FK Homel
Tjernström 27
HJK 4-1 CS Grevenmacher
Rafael 3, Roiha 17, Jeremienko 78, Haarala 83 - Huss 56
mecz w Vantaa
Glentoran FC 0-3 Lillestrøm SK
Powell 20, Bernstem 37 (k), Sundgot 53
Ekranas Poniewież 0-3 Koninklijke Lierse SK
Claeys 5, van Meir 10 (k), Cavens 79
Boavista FC 2-0 Barry Town AFC
E.Silva 21, Rogerio 40
Constel.lació Esportiva 0-10 Rayo Vallecano de Madrid
Michel 12, 66, Cembranos 27, Bolić 31, 39, 60, 67, Bolo 35, 42, Sanz 72
Lausanne-Sports 1-0 Cork City FC
Horjak 89
HNK Rijeka 3-2 Valletta FC
A.Mijatović 29, 53, Hasanačić 88 (k) - Giglio 19, Oretan 86

Antalyaspor Kulübü 5-0 Kəpəz Gəncə
Kinali 4, Musić 51, 88, Cakir 67, Kariklar 74
KAA Gent 3-2 ÍA (Akranes)
Kaklamanos 16, 72, Cipi 63 - Hinriksson 8, Reynisson 43
FC Flora Tallin 0-2 Club Brugge KV 23 sierpnia
Vermant 24, Martens 82
FC Vaduz 3-3 Amica Wronki
Wegmann 8, Šlekys 42, Polverino 75 (k) - Andraszak 13, Król 23, Zieńczuk 83
Wisła Kraków 3-1 NK Željezničar (Sarajewo)
Frankowski 24, 54, 59 - Muharemović 34
Ruch Chorzów 6-0 Žalgiris Wilno
Paluch 15, Bizacki 37, Jikia 44, 45, Surma 78, Mizia 88
1.FC Košice 1-1 Ararat Erewan
Lubarski 66 - Migojan 75 (k)
FK Pobeda (Prilep) 1-0 Universitatea Craiova
Zdravevski 78
FC Basel 1893 7-0 SS Folgore
Muff 7, Magro 19, 21, Cantaluppi 31, Tholot 39, 85, Koumantarakis 81
mecz w Zurychu
ND Gorica 3-1 Neftçı Baku
Žlogar 11, 88, Gutalj 90 - Mosajew 62
Teuta Durrës 0-4 SK Rapid Wiedeń
Lagonikakis 20, R.Wagner 25, 65, Wetl 78
mecz w Tiranie
Heart of Midlothian FC 3-0 ÍBV (Vestmannaeyjar)
McSwegan 6, Tomaschek 19, O'Neill 39
B36 Tórshavn 0-1 Akademisk Boldklub
A.Nielsen 70
Örgryte IS 1-0 Coleraine FC
Kuhn 45
JK Tulevik Viljandi 1-1 FK Napredak (Kruševac)
Ustricki 37 - Belić 45
mecz w Valga
FC Jokerit 2-4 MTK-Hungária FC
Hurulainen 70, Sumiala 83 - Ferenczi 20, Illes 60 (k), Kuttor 75, 89
FK Rabotnički (Skopje) 0-2 Worskła Połtawa
Melaszczenko 11, Kobzar 49
Halmstads BK 4-0 Bangor City FC
Arvidsson 6, 25, Bertilsson 34 (k), Selakovic 77
Vasas SC 3-1 FK Ventspils
pd.
Kabat 15, Bekö 75, 120 - Bezdorodow 6
Celtic FC 7-0 AS La Jeunesse d'Esch
Burchill 12, 14, 15, Berkovic 22, 46, 71, Riseth 52
NK Budućnost (Banovići) 0-1 FK Drnovice
Gomes 69
APÓEL (Nikozja) 2-0 Tomori Berat
Yiasoumis 23, Obiku 30
Mika Asztarak 1-0 Rapid Bukareszt
Nikolian 84
mecz w Giumri
Beitar Jerozolima 1-1 WIT Georgia Tbilisi
Sandor 47 - Mechadze 66
Neftochimik Burgas 2-1 AS Omónia Lefkossías
Timnew 15, 44 - V.Mihajlović 36
NK Olimpija (Lublana) 3-0 Sheriff Tiraspol
Oslaj 30, 70, Elmerotić 90
Bohemian FC 0-1 Aberdeen FC
Morrison 69 (s)
IFK Norrköping 2-1 GÍ Gøta
Flödström 41, P.Andersson 57 - Olsen 50
SK Brann 1-0 Metalurgs Lipawa
Ražanauskas 69
Maccabi Hajfa 0-0 Sławija Mozyrz
Lokomotiwi Tbilisi 0-2 ŠK Slovan Bratysława
Meszaros 37, Gögh 80
FK Partizan (Belgrad) 4-1 Sliema Wanderers FC
S.Ilić 4 (k), 32, 45 (k), Ranković 59 - Turner 80
CSKA Sofia 8-0 Constructorul-93 Chișinău
Janczew 16 (k), S.Petrow 18 (k), Berbatow 36, 40, 43, 55, 78, Janew 83
FK Homel 0-2 AIK (Solna)
Alm 76, Mattiansson 87 (k)
mecz w Mińsku
CS Grevenmacher 2-0 HJK
Rodrigues 57, Thill 90
mecz w Luksemburgu
Lillestrøm SK 1-0 Glentoran FC
Powell 60
Koninklijke Lierse SK 4-0 Ekranas Poniewież
Claeys 7, Snoeckx 47, 89, J.Spiteri 59
mecz w Westerlo
Barry Town AFC 0-3 Boavista FC
Rogerio 13, K.Brown 55 (s), E.Sanchez 60
Rayo Vallecano de Madrid 6-0 Constel.lació Esportiva
Cembranos 20, Bolo 41, 54, Sanz 56, Michel 72, Bolić 90
Cork City FC 0-1 Lausanne-Sports
Gobet 61
Valletta FC 4-5 HNK Rijeka
pd.
Agius 29, 49, 70, Carabott 117 - Kremenuvić 31, Milicić 53, Brajković 94, Bonici 103 (s), Hasanačić 119
mecz w Ta'Qali

I runda - 14 września, 28 września

Bohemian FC 1-3 1.FC Kaiserslautern 11 września
Crowe 90 - Reich 71, Hristov 75, Tare 79
1.FC Košice 2-3 Grazer AK 12 września
Zvara 53, Jambor 75 - Akwuegbu 57, Standfest 83, Pamić 90
Koninklijke Lierse SK 0-0 FC Girondins de Bordeaux 12 września
FK Drnovice 0-0 TSV München von 1860 12 września
FC Basel 1893 3-2 SK Brann 12 września
Magro 7, Tchouga 53, Kreuzer 86 - Helstad 7, Ludvigsen 47
mecz w Zurychu
KAA Gent 0-6 AFC Ajax 12 września
S.Arweładze 16, Knopper 40, 69, Gronkjär 74, van der Vaar 82, van der Gun 84
IFK Norrköping 2-2 FC Slovan Liberec 12 września
Flodström 33, P.Andersson 79 - Lazzaro Liuni 70, Nezmar 77
SK Rapid Wiedeń 3-0 Örgryte IS 12 września
R.Wagner 20, Savičević 27, Ratajczyk 79
Vasas SC 2-2 AÉK (Ateny) 12 września
Petö 89, Komodi 90 - Petö 47 (s), Nikolaidis 50
CSKA Moskwa 0-0 Viborg FF
Polonia Warszawa 0-1 Udinese Calcio
Warley 56
mecz w Płocku
Roda JC Kerkrade 0-2 AŠK Inter Bratysława
Sz.Nemeth 21, Babnic 68
AIK (Solna) 0-1 Herfølge BK
Falck 25
Ałanija Władykaukaz 0-3 Amica Wronki
Kryszałowicz 44, Król 49, Zieńczuk 90
Deportivo Alavés 0-0 Gaziantepspor Kulübü
Antalyaspor Kulübü 2-0 SV Werder Bremen 1899
Gaudino 43, Birlik 68
Brøndbyernes IF 1-2 NK Osijek
M.Jonsson 39 - Gaspar 32, Mitu 56
Celtic FC 2-0 HJK
H.Larsson 15, 26
RC Celta de Vigo 0-0 HNK Rijeka
Club Brugge KV 2-0 APÓEL (Nikozja)
Simons 37, Mendoza 62
Chelsea FC 1-0 FC Sankt Gallen
Panucci 24
CSKA Sofia 1-2 MTK-Hungária FC
Janew 6 - Ferenczi 50, Kuttor 69
Dunaferr SE 0-1 Feyenoord Rotterdam
Molnar 60 (s)
mecz w Györ
FC Gueugnon 0-0 AÓ Iraklís (Saloniki)
Halmstads BK 2-1 SL e Benfica
M.Svensson 36, Selakovic 57 - van Hooijdonk 40
ND Gorica 1-4 AS Roma
Žlogar 29 - Delvecchio 17, 19, 49, Samuel 41
Krywbas Krzywy Róg 0-1 FC Nantes Atlantique
Ziani 81
Lausanne-Sports 3-2 Torpiedo Moskwa
Kuźba 22, 48, Mazzoni 51 - Gaszkin 13, Litwinow 33
Leicester City FC 1-1 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Taggart 43 - Acimović 2
Lillestrøm SK 3-1 Dinamo Moskwa
Kristinsson 8, 13, Kihlberg 68 - Ma.Romaszczenko 42
Łokomotiw Moskwa 4-2 Neftochimik Burgas
Sarkisjan 20, Cymbalar 32, Z.Dżanaszija 63, Pimienow 65 - R.Petrow 9, Timniew 56
Molde FK 0-1 Rayo Vallecano de Madrid
Bolo 16
FK Napredak (Kruševac) 0-0 ÓFI
NK Olimpija (Lublana) 2-1 RCD Espanyol
Sinisa Jukić 14, Raković 44 - Galca 44
PAÓK 3-1 Beitar Jerozolima
Camps 44, Cohen 48 (s), Nalitzis 55 - Hamar 39
FK Partizan (Belgrad) 1-1 FC Porto
Ranković 24 - Jesus 89
FK Pobeda (Prilep) 0-2 Parma AC
Sergio Conceiçao 23, Di Vaio 74
mecz w Skopje
Rapid Bukareszt 0-1 Liverpool FC
Barmby 29
Ruch Chorzów 0-3 FC Internazionale Milano
Seedorf 62, Recoba 66, Robbie Keane 71
SK Slavia Praga 3-0 Akademisk Boldklub
Kuchar 29, 73, T.Došek 84
ŠK Slovan Bratysława 0-3 NK Dinamo (Zagrzeb)
Mujčin 38, I.Cvitanović 61, Pilipović 90
VfB Stuttgart 1893 1-0 Heart of Midlothian FC
Bałakow 34
FC Tirol Innsbruck 3-1 AC Fiorentina
Gilewicz 28, 49, Baur 45 - P.Mijatović 54
SBV Vitesse 3-0 Maccabi Hajfa
Martel 19, Peeters 63, M.Amoah 90
Worskła Połtawa 1-2 Boavista FC
Melaszczenko 38 - Jorge Couto 50, Whelliton 89
Real Zaragoza CD 4-1 Wisła Kraków
Acuna 30, Saenz 54, J.Gonzalez 63, 68 - Kałużny 12
Zimbru Chișinău 1-2 Hertha BSC Berlin
Epureanu 1 - Preetz 25, Daei 64
FC Zürich 1-2 KRC Genk
Bartlett 65 - Paas 53, Ban 89

1.FC Kaiserslautern 0-1 Bohemian FC
Crowe 37
Grazer AK 0-0 1.FC Košice
FC Girondins de Bordeaux 5-1 Koninklijke Lierse SK
Pauleta 24, 46, 90, Feindouno 58, 73 - Cavens 60
TSV München von 1860 1-0 FK Drnovice
Kurz 72
SK Brann 4-4 FC Basel 1893
Karadas 4, 40, Brendesaether 8, Terehhov 30 - Tchouga 19, Wassberg 58, Kreuzer 60, Muff 90
AFC Ajax 3-0 KAA Gent
van der Gun 27, 58, van der Vaar 85
FC Slovan Liberec 2-1 IFK Norrköping
Jun 62, Nezmar 63 - Bergström 54
Örgryte IS 1-1 SK Rapid Wiedeń
Johanesson 72 - R.Wagner 20
AÉK (Ateny) 2-0 Vasas SC
Maladenis 28, Nikolaidis 30
Viborg FF 1-0 CSKA Moskwa
pd.
Kaergaard 100
mecz w Silkeborg
Udinese Calcio 2-0 Polonia Warszawa
Walem 32, Muzzi 89
AŠK Inter Bratysława 2-1 Roda JC Kerkrade
Babnic 37, Sz.Nemeth 42 - Tchoutang 53
Herfølge BK 1-1 AIK (Solna)
John Jensen 90 - Novakovic 51
Amica Wronki 2-0 Ałanija Władykaukaz
Kryszałowicz 39, Sobociński 73
Gaziantepspor Kulübü 3-4 Deportivo Alavés
Yigit 13, Polat 35, Erhan 90 - Ivan Alonso 30, I.Tomić 55, 79, Javi Moreno 72
SV Werder Bremen 1899 6-0 Antalyaspor Kulübü
Wicky 3, Bode 41, Stalteri 51, Ailton 55, 58, 64
NK Osijek 0-0 Brøndbyernes IF
HJK 2-1 Celtic FC
pd.
Roiha 41, 77 - Sutton 108
HNK Rijeka 0-1 RC Celta de Vigo
pd.
Djorović 112
APÓEL (Nikozja) 0-1 Club Brugge KV
Mendoza 21
FC Sankt Gallen 2-0 Chelsea FC
S.Müller 28, Ch.Amoah 34
MTK-Hungária FC 0-1 CSKA Sofia
Mirczew 86
Feyenoord Rotterdam 3-1 Dunaferr SE
de Haan 16, Korniejew 47, van Vossen 83 - Tököli 87
AÓ Iraklís (Saloniki) 1-0 FC Gueugnon
M.Konstantinou 77
SL e Benfica 2-2 Halmstads BK
van Hooijdonk 24, Monteiro 90 - Gustafsson 32, Selakovic 88
AS Roma 7-0 ND Gorica
Samuel 8, Montella 11, 19, Delvecchio 23, Totti 41, 47, Batistuta 66
FC Nantes Atlantique 5-0 Krywbas Krzywy Róg
Moldovan 8, 34, 55, da Rocha 35, Gillet 64
Torpiedo Moskwa 0-2 Lausanne-Sports
Kuźba 26, Puce 62
FK Crvena zvezda (Belgrad) 3-1 Leicester City FC
Drulić 22, 71, Gvozdenović 47 - Izzet 42
mecz w Wiedniu (Austria)
Dinamo Moskwa 2-1 Lillestrøm SK
Ma.Romaszczenko 26, Sztaniuk 44 - Sundgot 44
Neftochimik Burgas 0-0 Łokomotiw Moskwa
Rayo Vallecano de Madrid 1-1 Molde FK
Michel 38 - Hulsker 74
ÓFI 6-0 FK Napredak (Kruševac)
Pereira da Silva 12, 45, Iordanidis 20, Gomez 23, 50, Digozis 35
RCD Espanyol 2-0 NK Olimpija (Lublana)
Posse 15, Martinez 25
Beitar Jerozolima 3-3 PAÓK
Sivila 45, 61, Abuksis 54 - Katsampis 5, Nalitzis 43, Konstantinidis 90
FC Porto 1-0 FK Partizan (Belgrad)
Drulović 88
Parma AC 4-0 FK Pobeda (Prilep)
Montano 39, Bonazzoli 53, 80, Di Vaio 88
Liverpool FC 0-0 Rapid Bukareszt
FC Internazionale Milano 4-1 Ruch Chorzów
Recoba 6, Seedorf 41, 87, Colombo 89 - Skwara 85
Akademisk Boldklub 0-2 SK Slavia Praga
Dostalek 46, T.Došek 90
mecz w Søborg
NK Dinamo (Zagrzeb) 1-1 ŠK Slovan Bratysława
Mujčin 70 - Sedlak 5
Heart of Midlothian FC 3-2 VfB Stuttgart 1893
Naysmith 17, Petric 61, Cameron 83 (k) - Hosny 38, Bordon 58
AC Fiorentina 2-2 FC Tirol Innsbruck
P.Mijatović 22, Leandro 62 - Mair 18, Gilewicz 88
Maccabi Hajfa 2-1 SBV Vitesse
Zano 68, Atar 87 - M.Amoah 89
Boavista FC 2-1 Worskła Połtawa
F.Sanchez 28, Rogerio 37 (k) - Onopko 47
Wisła Kraków 4-1 Real Zaragoza CD
pd. k. 4-3
Iheanacho 46, Frankowski 53, 88, K.Moskal 60 - Baszczyński 5 (s)
Hertha BSC Berlin 2-0 Zimbru Chișinău
Hartmann 23, Daei 36
KRC Genk 2-0 FC Zürich
Daerden 31, Hendrikx 90

II runda - 26 października, 9 listopada

AÓ Iraklís (Saloniki) 1-3 1.FC Kaiserslautern 23 października
M.Konstantinou 47 (k) - Klose 7, Hristov 35, Tavlaridis 64 (s)
NK Osijek 2-1 SK Rapid Wiedeń 24 października
Bjelica 27, 90 (k) - Radović 37
Udinese Calcio 1-0 PAÓK 24 października
Margiotta 90
SV Werder Bremen 1899 4-1 KRC Genk 24 października
Ernst 16, Herzog 28, Baumann 56, Bode 72 - Sonck 35
Hertha BSC Berlin 3-1 Amica Wronki
Preetz 8, Beinlich 46, Reiss 65 - Piskuła 88
AÉK (Ateny) 5-0 Herfølge BK
Nikolaidis 48, 53, 64, 75, Zikos 61
Halmstads BK 3-2 TSV München von 1860
M.Svensson 13, Selakovic 34, R.Andersson 56 - Max 35, Hässler 37 (k)
FC Basel 1893 1-2 Feyenoord Rotterdam
Tchouga 62 - Kalou 60, Bosvelt 84
mecz w Zurychu
Boavista FC 0-1 AS Roma
Montella 74
FC Girondins de Bordeaux 1-1 Celtic FC
Dugarry 22 - H.Larsson 24 (k)
Club Brugge KV 2-1 FC Sankt Gallen
Lembi 53 (k), Vermant 76 (k) - Ch.Amoah 28
RCD Espanyol 4-0 Grazer AK
Tamudo 15, Galca 20 (k), Sergio 30, 45
FC Internazionale Milano 0-0 SBV Vitesse
Lausanne-Sports 1-0 AFC Ajax
Mazzoni 38
Lillestrøm SK 1-3 Deportivo Alavés
Helland 84 - Begona 2, Tellez 22, Contra 47
mecz w Drammen
Liverpool FC 1-0 FC Slovan Liberec
Heskey 87
Łokomotiw Moskwa 1-0 AŠK Inter Bratysława
Łoskow 38 (k)
FC Nantes Atlantique 2-1 MTK-Hungária FC
Ziani 63, Gillet 73 - Illes 28
ÓFI 2-2 SK Slavia Praga
Kolitsidakis 42, Mauro Silva 78 - Nečas 30, Rada 70
Parma AC 2-0 NK Dinamo (Zagrzeb)
Amoroso 61, 78
Rayo Vallecano de Madrid 1-0 Viborg FF
Quevedo 18
FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-0 RC Celta de Vigo
Drulić 62
FC Tirol Innsbruck 1-0 VfB Stuttgart 1893
Mair 54
Wisła Kraków 0-0 FC Porto

1.FC Kaiserslautern 2-3 AÓ Iraklís (Saloniki)
H.Koch 25 (k), Djorkaeff 29 - M.Konstantinou 54, 89, Fofonka 90
SK Rapid Wiedeń 0-2 NK Osijek
Bjelica 14, Stjepan Jukić 90
PAÓK 3-0 Udinese Calcio
pd.
Camps 72, 102, Froussos 108
KRC Genk 2-5 SV Werder Bremen 1899
Thijs 26, Zokora 57 - Pizarro 24, 27 (k), 44, Stalteri 73, Maksimow 80
Amica Wronki 1-1 Hertha BSC Berlin
Król 54 - Veit 63
Herfølge BK 2-1 AÉK (Ateny)
L.Jakobsen 1, Hermansen 46 (k) - M.Petkow 34
TSV München von 1860 3-1 Halmstads BK
Max 6, 84, Agostino 45 - R.Andersson 25
Feyenoord Rotterdam 1-0 FC Basel 1893
Kalou 3
AS Roma 1-1 Boavista FC
Nakata 9 - E.Silva 53
Celtic FC 1-2 FC Girondins de Bordeaux
pd.
Moravčik 55 - Laslandes 79, 114
FC Sankt Gallen 1-1 Club Brugge KV
Ch.Amoah 20 - Mendoza 90
mecz w Zurychu
Grazer AK 1-0 RCD Espanyol
Ehmann 65
SBV Vitesse 1-1 FC Internazionale Milano
Peeters 14 - D.Šimić 80
AFC Ajax 2-2 Lausanne-Sports
S.Arweładze 17, van der Gun 78 - Mazzoni 38, Kuźba 77 (k)
Deportivo Alavés 2-2 Lillestrøm SK
Magno 1, Epitie 70 - Strand 4, Sogaard 50
FC Slovan Liberec 2-3 Liverpool FC
Stajner 9, Breda 85 - Barmby 32, Heskey 76, Owen 82
AŠK Inter Bratysława 1-2 Łokomotiw Moskwa
Čisovsky 47 - Czugajnow 31, Z.Dżanaszija 69
MTK-Hungária FC 0-1 FC Nantes Atlantique
Monterrubio 84
SK Slavia Praga 4-1 ÓFI
Kuchar 62, Zelenka 70, 78, 89 - Wilson Munoz 60
NK Dinamo (Zagrzeb) 1-0 Parma AC
Šokota 32
Viborg FF 2-1 Rayo Vallecano de Madrid
H.Fernandez 29, 85 - Michel 77
mecz w Silkeborg
RC Celta de Vigo 3-0 FK Crvena zvezda (Belgrad)
(wo)
Catanha 22, 70, Gustavo Lopez 49 (k), 65 (k), McCarthy 55 - Drulić 14, 38, 90
na boisku 5-3 - nieuprawniony gracz w zespole z Jugosławii
VfB Stuttgart 1893 3-1 FC Tirol Innsbruck
T.Schneider 7, Ganea 18, 45 - Brzęczek 62
FC Porto 3-0 Wisła Kraków
Pena 4, 61, Aleniczew 89

III runda - 23 listopada, 7 grudnia

Hertha BSC Berlin 0-0 FC Internazionale Milano 21 listopada
Parma AC 2-2 TSV München von 1860
Appiah 2, Micoud 11 - Tyce 79, Beierle 90
Feyenoord Rotterdam 2-2 VfB Stuttgart 1893
Tomasson 10, Leonardo II 45 - Dundee 36, Ganea 75
Deportivo Alavés 1-1 Rosenborg BK
Javi Moreno 56 - F.Johnsen 80
TSV Bayer 04 Leverkusen 4-4 AÉK (Ateny)
Kirsten 25, 42, R.Kovać 48, Ramelow 90 - Lakis 5, Navas 46, 79, Tsartas 55 (k)
FC Girondins de Bordeaux 4-1 SV Werder Bremen 1899
Dugarry 20, Battles 40, Wilmots 66, 76 - Pizarro 15
Club Brugge KV 0-2 FC Barcelona
Rivaldo 24, Kluivert 31
RCD Espanyol 0-2 FC Porto
Drulović 47, Pena 72
Łokomotiw Moskwa 0-0 Rayo Vallecano de Madrid
FC Nantes Atlantique 4-3 Lausanne-Sports
Moldovan 18, Monterrubio 43, Puce 73 (s), Gillet 86 - Kuźba 40 (k), 69, Mazzoni 53
Olympiakós SFP (Pireus) 2-2 Liverpool FC
Alexandris 64, 90 - Barmby 38, Gerrard 67
NK Osijek 2-0 SK Slavia Praga
Turković 33, Neretljak 82
PSV Eindhoven 3-0 PAÓK
Bruggink 4, Kežman 15, 44
AS Roma 1-0 Hamburger SV
Guigou 33
Szachtar Donieck 0-0 RC Celta de Vigo
Rangers FC 1-0 1.FC Kaiserslautern 30 listopada
Albertz 88

FC Internazionale Milano 2-1 Hertha BSC Berlin
Recoba 6, Hakan S. 89 - Tretschok 54
TSV München von 1860 0-2 Parma AC 5 grudnia
Amoroso 74 (k), Sergio Conceiçao 86
VfB Stuttgart 1893 2-1 Feyenoord Rotterdam 5 grudnia
Meissner 29, Bałakow 90 (k) - Pauwee 71
Rosenborg BK 1-3 Deportivo Alavés
Skammelsrud 89 (k) - B.Johnsen 18 (s), Vučko 37, Javi Moreno 62
AÉK (Ateny) 2-0 TSV Bayer 04 Leverkusen
Navas 17, Tsartas 49
SV Werder Bremen 1899 0-0 FC Girondins de Bordeaux
FC Barcelona 1-1 Club Brugge KV
Rivaldo 17 (k) - Verheyen 27
FC Porto 0-0 RCD Espanyol
Rayo Vallecano de Madrid 2-0 Łokomotiw Moskwa
Bolić 65, Alcazar 68
Lausanne-Sports 1-3 FC Nantes Atlantique
Lombardo 51 - Ziani 25, Moldovan 60, Carriere 90
Liverpool FC 2-0 Olympiakós SFP (Pireus)
Heskey 28, Barmby 60
SK Slavia Praga 5-1 NK Osijek
T.Došek 15, 53, Zelenka 28, 88, Kuchar 90 - Turković 45
PAÓK 0-1 PSV Eindhoven
Bruggink 44
Hamburger SV 0-3 AS Roma
Aldair 29, Delvecchio 58, Samuel 60
RC Celta de Vigo 1-0 Szachtar Donieck
Catanha 28
1.FC Kaiserslautern 3-0 Rangers FC
Klose 8, Buck 65, Lokvenc 79

IV runda - 15 lutego, 22 lutego

SK Slavia Praga 0-0 1.FC Kaiserslautern
Deportivo Alavés 3-3 FC Internazionale Milano
Javi Moreno 43, Tellez 70, Ivan Alonso 73 - Recoba 45, 50, Vieri 65
AÉK (Ateny) 0-1 FC Barcelona
Luis Enrique 41
AS Roma 0-2 Liverpool FC
Owen 46, 72
VfB Stuttgart 1893 0-0 RC Celta de Vigo
PSV Eindhoven 2-1 Parma AC
Ooijer 24, Rommedahl 73 - Mboma 67
Rayo Vallecano de Madrid 4-1 FC Girondins de Bordeaux
de Quintana 19, Bolić 73, Quevedo 82, Michel 90 - Laslandes 2
FC Porto 3-1 FC Nantes Atlantique
Esquerdinha 17 (k), Gillet 58 (s), Secretario 87 - Ahamada 14

1.FC Kaiserslautern 1-0 SK Slavia Praga
Lokvenc 59
FC Internazionale Milano 0-2 Deportivo Alavés
Cruyff 78, I.Tomić 83
FC Barcelona 5-0 AÉK (Ateny)
Luis Enrique 22, 31, 60, Rivaldo 57, Gerard 87 (k)
Liverpool FC 0-1 AS Roma
Guigou 70
RC Celta de Vigo 2-1 VfB Stuttgart 1893
Karpin 6, Mostowoj 85 - Blank 45
Parma AC 3-2 PSV Eindhoven
Milošević 64 (k), 69, Montano 90 - Rommedahl 32, Kežman 45
FC Girondins de Bordeaux 1-2 Rayo Vallecano de Madrid
Mingo 24 (s) - Cembranos 20 (k), Bolo 50
FC Nantes Atlantique 2-1 FC Porto
M.Vahirua 68, Armand 74 - Pena 35

1/4 finału - 8 marca, 15 marca

Deportivo Alavés 3-0 Rayo Vallecano de Madrid
Azkoitia 30, Eggen 79, Vučko 80
FC Barcelona 2-1 RC Celta de Vigo
Kluivert 13, 56 - Coira 69
FC Porto 0-0 Liverpool FC
1.FC Kaiserslautern 1-0 PSV Eindhoven
H.Koch 31 (k)

Rayo Vallecano de Madrid 2-1 Deportivo Alavés
Quevedo 41, Cembranos 79 (k) - Cruyff 19
RC Celta de Vigo 3-2 FC Barcelona
Catanha 34, Gustavo Lopez 64 (k), Mostowoj 90 - Rivaldo 29, 44
Liverpool FC 2-0 FC Porto
Murphy 33, Owen 38
PSV Eindhoven 0-1 1.FC Kaiserslautern
Basler 71 (k)

1/2 finału - 5 kwietnia, 19 kwietnia

FC Barcelona 0-0 Liverpool FC
Deportivo Alavés 5-1 1.FC Kaiserslautern
Contra 20 (k), 31 (k), Cruyff 43, Ivan Alonso 58 (k), Magno 82 - H.Koch 68 (k)

Liverpool FC 1-0 FC Barcelona
McAllister 44 (k)
1.FC Kaiserslautern 1-4 Deportivo Alavés
Djorkaeff 7 - Ivan Alonso 23, Vučko 64, 86, Raul Ganan 88

Finał

Liverpool FC 5-4 Deportivo Alavés 16 maja, 20:45 (65 000)
pd.
Babbel 4, Gerrard 16, McAllister 41 (k), Fowler 73, Geli 117 (s) - Ivan Alonso 27, Javi Moreno 48, 51, Cruyff 89
Dortmund, Westfalenstadion

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas