[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Wadowice

I runda - 25 lipca
Do gry przystępują kluby z Klasy A, Klasy B i Klasy C.

Halny Andrychów 3-2 Łysa Góra Zawadka
Cedron Brody 4-3 Jastrzębianka Jastrzębia
Żarek Stronie 2-2 Relaks Wysoka
k. 4-3
Spartak Skawce 1-2 Korona Skawinki
Huragan Inwałd 4-4 Orzeł Wieprz
k. 4-2
Halniak Targanice 3-4 Astra Spytkowice
Sokół Chrząstowice 1-1 Przełęcz Kossowa
k. 5-4
Świt Osielec 5-0 Lachy Lachowice
Żuraw Krzeszów 2-2 Watra Zawoja
k. 3-4
Czarni Koziniec 6-1 Grom Grzechynia
Burza Roczyny 5-1 Olimpia Chocznia
Gród Grodzisko 0-8 Dąb Paszkówka
Amator Babica 3-2 Skawa II Wadowice
Halniak Maków Podhalański 3-0 LKS Bieńkówka
Wisła Łączany 3-0 Naroże Juszczyn
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Zryw Lanckorona 2-5 Chełm Stryszów
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-2 Olimpia Zebrzydowice
Jubilat Izdebnik 2-1 Leńczanka Leńcze
Nadwiślanka Brzeźnica 3-4 Orzeł Ryczów

II runda - 1 sierpnia
Halniak Maków Podhalański - wolny los.

Sokół Chrząstowice 1-3 Żarek Stronie
Cedron Brody 5-3 Chełm Stryszów
Olimpia Zebrzydowice 2-1 Korona Skawinki
Orzeł Ryczów 3-3 Jubilat Izdebnik
k. 4-3
Świt Osielec 4-0 Watra Zawoja
Czarni Koziniec 1-1 Burza Roczyny
k. 1-3
Huragan Inwałd 2-5 Halny Andrychów
Astra Spytkowice 0-2 Dąb Paszkówka
Amator Babica 1-3 Wisła Łączany

III runda - 8 sierpnia
Do gry przystępują kluby z ligi okręgowej i IV ligi.
Dąb Paszkówka - wolny los.

Halniak Maków Podhalański 1-5 Garbarz Zembrzyce 7 sierpnia
Cedron Brody 2-5 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 7 sierpnia
Halny Andrychów 2-4 Iskra Klecza Dolna
Żarek Stronie 1-5 Stanisławianka Stanisław Dolny
Orzeł Ryczów 5-9 Błyskawica Marcówka
Świt Osielec 4-2 Babia Góra Sucha Beskidzka
Burza Roczyny 1-1 Beskidy Andrychów
k. 3-1
Wisła Łączany 2-4 Skawa Wadowice
Olimpia Zebrzydowice 4-2 Żarek Barwałd Górny

IV runda - 25 sierpnia
Pozostałe drużyny uczestniczące w rozgrywkach - wolny los.

Świt Osielec 3-0 Burza Roczyny
Dąb Paszkówka 5-1 Iskra Klecza Dolna

1/4 finału - 15 września

Stanisławianka Stanisław Dolny 0-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Olimpia Zebrzydowice 1-3 Błyskawica Marcówka
Świt Osielec 1-2 Garbarz Zembrzyce
Dąb Paszkówka 2-2 Skawa Wadowice
k. 3-5

1/2 finału - 14 listopada

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-4 Skawa Wadowice
Błyskawica Marcówka 1-0 Garbarz Zembrzyce

Finał - 20 kwietnia

Błyskawica Marcówka 1-1 Skawa Wadowice (50)
k. 3-1
Wysowski 15 - Wiecheć 42
w Suchej Beskidzkiej

Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Wadowice - Chrzanów)
Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Wadowice - Olkusz)
Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Wadowice - Oświęcim)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas