[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Dobrzyniewo Duże 18 47 15 2 1 54-14 8 0 1 35-5 7 2 0 19-9
2.  KS Śniadowo 18 37 12 1 5 52-28 8 0 1 34-7 4 1 4 18-21
3.  Podlasiak Knyszyn 18 32 10 2 6 49-29 6 1 2 33-10 4 1 4 16-19
4.  Perspektywa Łomża 18 31 9 4 5 46-27 4 3 2 20-11 5 1 3 26-16
5.  Eurocentr Suchowola 18 26 8 2 8 34-33 6 1 2 23-11 2 1 6 11-22
6.  LUKS Janowszczyzna 18 23 6 5 7 37-43 4 3 2 19-14 2 2 5 18-29 2 6 2 0 0 4-2
7.  Iskra Poryte Jabłoń 18 23 7 2 9 35-35 5 1 3 20-12 2 1 6 15-23 2 0 0 0 2 2-4
8.  Jegrznia Rajgród 18 22 7 1 10 41-49 3 1 5 25-31 4 0 5 16-18
9.  Piorun Jaświły 18 13 4 1 13 21-60 3 1 5 13-22 1 0 8 8-38
10.  Sparta Korycin 18 5 1 2 15 18-69 1 0 8 11-31 0 2 7 7-38
LUKS Janowszczyzna rozgrywa swe mecze na stadionie w Sokółce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Korona Dobrzyniewo Duże    3-0 3-1 2-0 2-0 6-1 1-2 4-0 9-1 5-0 
 2 KS Śniadowo0-1     3-1 4-1 6-1 3-1 7-1 3-1 3-0 5-0 
 3 Podlasiak Knyszyn1-1 2-3     0-1 3-0* 4-2 4-2 3-0* 6-0 10-1 
 4 Perspektywa Łomża1-2 1-1 4-0     2-0 3-0* 1-1 2-5 4-0 2-2 
 5 Eurocentr Suchowola0-1 3-0* 4-1 2-0     5-2 3-2 1-3 4-1 1-1 
 6 LUKS Janowszczyzna1-1 2-3 3-3 1-3 1-1     2-1 3-1 3-0 3-1 
 7 Iskra Poryte Jabłoń0-3* 3-2 1-2 2-2 3-0 1-2     2-1 4-0 4-0 
 8 Jegrznia Rajgród3-4 2-3 0-4 3-8 1-5 4-4 2-1     4-0 6-2 
 9 Piorun Jaświły1-3 3-2 0-2 1-6 3-0 3-3 0-4 0-2     2-0 
 10 Sparta Korycin2-3 2-4 1-2 1-5 1-4 0-3 3-1 0-3 1-6     

Kolejka 1 - 22 sierpnia

Korona Dobrzyniewo Duże 2-0 Eurocentr Suchowola
KS Śniadowo 7-1 Iskra Poryte Jabłoń
Sparta Korycin 0-3 LUKS Janowszczyzna
Perspektywa Łomża 2-5 Jegrznia Rajgród
Podlasiak Knyszyn 6-0 Piorun Jaświły

Kolejka 2 - 29 sierpnia

Podlasiak Knyszyn 1-1 Korona Dobrzyniewo Duże
Piorun Jaświły 1-6 Perspektywa Łomża
Jegrznia Rajgród 6-2 Sparta Korycin
LUKS Janowszczyzna 2-3 KS Śniadowo
Iskra Poryte Jabłoń 3-0 Eurocentr Suchowola

Kolejka 3 - 5 września

Korona Dobrzyniewo Duże 1-2 Iskra Poryte Jabłoń
Eurocentr Suchowola 5-2 LUKS Janowszczyzna
KS Śniadowo 3-1 Jegrznia Rajgród
Sparta Korycin 1-6 Piorun Jaświły
Perspektywa Łomża 4-0 Podlasiak Knyszyn

Kolejka 4 - 12 września

Perspektywa Łomża 1-2 Korona Dobrzyniewo Duże
Podlasiak Knyszyn 10-1 Sparta Korycin
Piorun Jaświły 3-2 KS Śniadowo
Jegrznia Rajgród 1-5 Eurocentr Suchowola
LUKS Janowszczyzna 2-1 Iskra Poryte Jabłoń

Kolejka 5 - 19 września

Korona Dobrzyniewo Duże 6-1 LUKS Janowszczyzna
Iskra Poryte Jabłoń 2-1 Jegrznia Rajgród
Eurocentr Suchowola 4-1 Piorun Jaświły
KS Śniadowo 3-1 Podlasiak Knyszyn
Sparta Korycin 1-5 Perspektywa Łomża

Kolejka 6 - 26 września

Sparta Korycin 2-3 Korona Dobrzyniewo Duże
Perspektywa Łomża 1-1 KS Śniadowo
Podlasiak Knyszyn 3-0 Eurocentr Suchowola
(wo)
Mecz się nie odbył, gdyż nie dojechali sędziowie. Piłkarze gości nie zgodzili się zaś na grę przy sędziach powołanych przez gospodarzy
Piorun Jaświły 0-4 Iskra Poryte Jabłoń
Jegrznia Rajgród 4-4 LUKS Janowszczyzna

Kolejka 7 - 3 października

Korona Dobrzyniewo Duże 4-0 Jegrznia Rajgród
LUKS Janowszczyzna 3-0 Piorun Jaświły
Iskra Poryte Jabłoń 1-2 Podlasiak Knyszyn
Eurocentr Suchowola 2-0 Perspektywa Łomża
KS Śniadowo 5-0 Sparta Korycin

Kolejka 8 - 10 października

KS Śniadowo 0-1 Korona Dobrzyniewo Duże
Sparta Korycin 1-4 Eurocentr Suchowola
Perspektywa Łomża 1-1 Iskra Poryte Jabłoń
Podlasiak Knyszyn 4-2 LUKS Janowszczyzna
Piorun Jaświły 0-2 Jegrznia Rajgród

Kolejka 9 - 17 października

Korona Dobrzyniewo Duże 9-1 Piorun Jaświły
Jegrznia Rajgród 0-4 Podlasiak Knyszyn
LUKS Janowszczyzna 1-3 Perspektywa Łomża
Iskra Poryte Jabłoń 4-0 Sparta Korycin
Eurocentr Suchowola 3-0 KS Śniadowo
(wo)
na boisku 1-5

Kolejka 10 - 10 kwietnia

Eurocentr Suchowola 0-1 Korona Dobrzyniewo Duże
Iskra Poryte Jabłoń 3-2 KS Śniadowo
LUKS Janowszczyzna 3-1 Sparta Korycin
Jegrznia Rajgród 3-8 Perspektywa Łomża
Piorun Jaświły 0-2 Podlasiak Knyszyn

Kolejka 11 - 17 kwietnia

Korona Dobrzyniewo Duże 3-1 Podlasiak Knyszyn
Perspektywa Łomża 4-0 Piorun Jaświły
Sparta Korycin 0-3 Jegrznia Rajgród
KS Śniadowo 3-1 LUKS Janowszczyzna
Eurocentr Suchowola 3-2 Iskra Poryte Jabłoń
lub 2-3

Kolejka 12 - 24 kwietnia

Iskra Poryte Jabłoń 0-3 Korona Dobrzyniewo Duże
(wo)
mecz został przerwany w 80. minucie przy stanie 0-1 po tym, jak jeden z zawodników gospodarzy zaatakował sędziego
LUKS Janowszczyzna 1-1 Eurocentr Suchowola
Jegrznia Rajgród 2-3 KS Śniadowo
Piorun Jaświły 2-0 Sparta Korycin
Podlasiak Knyszyn 0-1 Perspektywa Łomża

Kolejka 13 - 1 maja

Korona Dobrzyniewo Duże 2-0 Perspektywa Łomża
Sparta Korycin 1-2 Podlasiak Knyszyn
KS Śniadowo 3-0 Piorun Jaświły
Eurocentr Suchowola 1-3 Jegrznia Rajgród
Iskra Poryte Jabłoń 1-2 LUKS Janowszczyzna

Kolejka 14 - 8 maja

LUKS Janowszczyzna 1-1 Korona Dobrzyniewo Duże
Jegrznia Rajgród 2-1 Iskra Poryte Jabłoń
Piorun Jaświły 3-0 Eurocentr Suchowola
Podlasiak Knyszyn 2-3 KS Śniadowo
Perspektywa Łomża 2-2 Sparta Korycin

Kolejka 15 - 15 maja

Korona Dobrzyniewo Duże 5-0 Sparta Korycin
KS Śniadowo 4-1 Perspektywa Łomża
Eurocentr Suchowola 4-1 Podlasiak Knyszyn
Iskra Poryte Jabłoń 4-0 Piorun Jaświły
LUKS Janowszczyzna 3-1 Jegrznia Rajgród
przełożony

Kolejka 16 - 22 maja

Jegrznia Rajgród 3-4 Korona Dobrzyniewo Duże
Piorun Jaświły 3-3 LUKS Janowszczyzna
Podlasiak Knyszyn 4-2 Iskra Poryte Jabłoń
Perspektywa Łomża 2-0 Eurocentr Suchowola
Sparta Korycin 2-4 KS Śniadowo

Kolejka 17 - 29 maja

Korona Dobrzyniewo Duże 3-0 KS Śniadowo
Eurocentr Suchowola 1-1 Sparta Korycin
Iskra Poryte Jabłoń 2-2 Perspektywa Łomża
LUKS Janowszczyzna 3-3 Podlasiak Knyszyn
Jegrznia Rajgród 4-0 Piorun Jaświły

Kolejka 18 - 5 czerwca

Piorun Jaświły 1-3 Korona Dobrzyniewo Duże
Podlasiak Knyszyn 3-0 Jegrznia Rajgród
(wo)
goście nie przyjechali
Perspektywa Łomża 3-0 LUKS Janowszczyzna
(wo)
goście nie przyjechali
Sparta Korycin 3-1 Iskra Poryte Jabłoń
KS Śniadowo 6-1 Eurocentr Suchowola

Klasa A 2004/2005 (podlaska)

Klasa B 2004/2005 (podlaska I)

Autor: Paweł Myszkowski
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas