[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA Intertoto 2002

I runda - 22 czerwca, 29 czerwca
(Losowanie - 9 kwietnia 2002 - Nyon)

HNK Rijeka 3-2 St Patrick's Athletic FC
Vincetić 53, Klić 89, 90 - Osam 43, McCarthy 77
Sporting Lokeren Sint-Niklaas Waasland 3-1 WIT Georgia Tbilisi
Bonsdawende 22, Gretarsson 45 (k), Kristinsson 86 - Dolidze 30 (k)
CD Santa Clara 2-0 Szirak Giumri
Pedro Fernandes 57, Brandao 83
BATE Borysów 1-0 Akademisk Boldklub
Koncewoj 10
FK Obilić (Belgrad) 1-2 FC Haka 23 czerwca
Filipović 62 (k) - Kovacs 12, Kangaskorpi 70
FC Zürich 7-0 NK Brotnjo (Čitluk)
Keita 5, 33, Akale 63, 70, 72, 90, Gygax 67
Gloria Bistrița 2-0 US Luxembourg 23 czerwca
Sanmartean 15, Birsan 24
FK Ozeta Dukla Trenčín 3-1 NK Slaven (Koprivnica)
Fabus 23 (k), 74, Duris 42 - Dodik 76
Constructorul-93 Ciobruciu 0-0 1.FC Synot Staré Město
Helsingborgs IF 1-0 FC Koper 23 czerwca
Ekenberg 84
Kispest-Honvéd FC 0-1 Žalgiris Wilno
Saulenas 83
FC Sankt Gallen 5-1 B68 Toftir
Tachie-Mensah 9, 82 (k), 90, Gane 42 (k), Imhof 56 - Petersen 76
Zagłębie Lubin 1-1 Dinaburg Daugavpils 23 czerwca, 17:00 (300)
Grzybowski 31 - Pelcis 28
1.FC Brno 0-5 Ashdod SC 23 czerwca
Fadida 23, Hazan 38, 68, Revivo 57, Ohayon 90
Énossis Néon Paralimníou 0-2 Schwarz-Weiss Bregenz
Rosicky 24, Lawaree 55
UD Leiria 0-3 FC Levadia Maardu
(wo)
Rebelo Fernandes 77
w zespole z Portugalii grał nieuprawniony zawodnik (Rudolph Mbela Douala) - na boisku 1-0
Valletta FC 1-2 Teuta Durrës
Agius 80 - Begeja 10, Imeraj 72
Coleraine FC 5-0 UE Sant Julià
Gaston 17, McHugh 23, Armstrong 75, Ramirez 89 (s), Curran 90
Marek Dupnica 2-0 Caersws FC
Vladov 65, 80
FK Cementarnica 55 (Skopje) 1-3 FH (Hafnarfjörður)
Beganović 77 - Trakys 32, 64, Saevarsson 80

St Patrick's Athletic FC 1-0 HNK Rijeka 30 czerwca
Mbabazi 22
WIT Georgia Tbilisi 3-2 Sporting Lokeren Sint-Niklaas Waasland
Goczaszwili 44, Kipiani 61, Cicunawa 90 - Sylla 14, Kimoto 53
Szirak Giumri 3-3 CD Santa Clara 30 czerwca
Harutjunjan 37, 75 (k), Aleksanjan 89 - Pedro Fernandes 30, 35, 47
Akademisk Boldklub 0-2 BATE Borysów
Koncewoj 34, Biechanskij 42
FC Haka 1-1 FK Obilić (Belgrad) 30 czerwca
Kovacs 78 - Mladenović 45
NK Brotnjo (Čitluk) 2-1 FC Zürich
Corić 67, Krivić 77 - Keita 50
B68 Toftir 0-6 FC Sankt Gallen
Tachie-Mensah 5, Gane 14, 73, 85, Imhof 40, Bieli 61
US Luxembourg 0-0 Gloria Bistrița
NK Slaven (Koprivnica) 5-0 FK Ozeta Dukla Trenčín
Kosić 24, Dodik 26, 90, Kovacić 33, 53
1.FC Synot Staré Město 4-0 Constructorul-93 Ciobruciu 30 czerwca
Meduna 46, 55, Palinek 49, Mica 86
FC Koper 0-0 Helsingborgs IF
Žalgiris Wilno 0-0 Kispest-Honvéd FC
Ashdod SC 1-1 1.FC Brno
Perets 81 - Pacanda 88
Schwarz-Weiss Bregenz 3-1 Énossis Néon Paralimníou
Rosicky 27, Lawaree 49, Hlinka 80 - Goumenos 18
FC Levadia Maardu 1-2 UD Leiria
Leitan 52 - Mbela Douala 80, 82
Teuta Durrës 0-0 Valletta FC
UE Sant Julià 2-2 Coleraine FC
Petit 19 (k), Barranco 65 - McHugh 8, McAuley 90
Caersws FC 1-1 Marek Dupnica
Stoikov 19 (s) - Szankulow 49
mecz w Aberystwyth
FH (Hafnarfjörður) 1-2 FK Cementarnica 55 (Skopje)
Saevarsson 10 - Toleski 24, Naumov 52
Dinaburg Daugavpils 1-0 Zagłębie Lubin 30 czerwca, 19:00
Derjugins 8

II runda - 6 lipca, 13 lipca

NK Slaven (Koprivnica) 2-0 CF "Os Belenenses"
Dodik 25, Kovacić 77
Coleraine FC 1-2 ES Troyes Aube Champagne
McCoosh 49 (k) - Niang 45, Gousse 69
TSV München von 1860 0-1 BATE Borysów 7 lipca
Koncewoj 74
Villarreal CF 2-0 FH (Hafnarfjörður)
Victor 31, Galvan 64
Fulham FC 0-0 FC Haka
FC Sochaux-Montbéliard 2-0 Žalgiris Wilno
Monsoreau 24, Frau 55
KAA Gent 2-0 St Patrick's Athletic FC
Kaklamanos 2, 65
VfB Stuttgart 1893 2-0 Sporting Lokeren Sint-Niklaas Waasland 7 lipca
Seitz 8, Dundee 54
Torino Calcio 1-0 Schwarz-Weiss Bregenz 7 lipca
Ferrante 19
Krylja Sowietow Samara 3-0 Dinaburg Daugavpils
Karjaka 38, Poskus 72, Rogerio Botelho 74
FK Teplice 5-1 CD Santa Clara 7 lipca
Divecky 10, 65, 67, Leitner 71, Verbir 87 - Pedro Fernandes 82
mecz w Litomericach
Willem II Tilburg 1-0 FC Sankt Gallen
Caluwe 14
FC Zürich 1-0 FC Levadia Maardu
Tarone 86 (k)
1.FC Synot Staré Město 4-0 Helsingborgs IF 7 lipca
Kowalik 3, 78, Meduna 13, Cincala 80
Gloria Bistrița 3-0 Teuta Durrës
Coroian 6, 75 (k), Birsan 36
Ashdod SC 1-1 Marek Dupnica
Azrane 42 - Jonkov 70
mecz w Dunajskiej Stredzie (Słowacja)

CF "Os Belenenses" 0-1 NK Slaven (Koprivnica) 14 lipca
Dodik 52
ES Troyes Aube Champagne 2-1 Coleraine FC
Gousse 72, Ghazi 74 - Tolan 66
mecz w Auxerre
BATE Borysów 4-0 TSV München von 1860 14 lipca
Molasz 16, Mironcziuk 35, Szmichera 66, Strachanowicz 80
FH (Hafnarfjörður) 2-2 Villarreal CF
Arnason 14, Bett 67 - Jorge Lopez 30, Galca 88
FC Haka 1-1 Fulham FC 14 lipca
Ristilä 66 - Marlet 47
Žalgiris Wilno 1-2 FC Sochaux-Montbéliard 14 lipca
A.Steško 47 - Monsoreau 30, Mathieu 66
St Patrick's Athletic FC 3-1 KAA Gent
McCarthy 48, Hempte 59 (s), Osam 89 - Hosny 76
Sporting Lokeren Sint-Niklaas Waasland 0-1 VfB Stuttgart 1893
Hleb 90
Schwarz-Weiss Bregenz 1-1 Torino Calcio
Klausz 5 - Lucarelli 47
Dinaburg Daugavpils 0-1 Krylja Sowietow Samara
Bober 24
CD Santa Clara 1-4 FK Teplice
Pedro Fernandes 48 - Zelenka 27, Dolezal 29, Horvath 72 (k), Ryška 81
FC Sankt Gallen 1-1 Willem II Tilburg
pd.
Nixon 90 - Mariana 112
FC Levadia Maardu 0-0 FC Zürich
Helsingborgs IF 2-0 1.FC Synot Staré Město 14 lipca
Dahl 45, Järdler 66
Teuta Durrës 1-0 Gloria Bistrița
Begeja 48
Marek Dupnica 1-0 Ashdod SC
Szankulow 10

III runda - 20 lipca, 27 lipca

Krylja Sowietow Samara 3-1 Willem II Tilburg 21 lipca
Kowba 36, Radimow 44, Rogerio Botelho 75 - Landzaat 35 (k)
NAC (Breda) 1-1 ES Troyes Aube Champagne
Slot 73 - Danjou 51
VfB Stuttgart 1893 3-1 AC Perugia
Bordon 66, Ganea 71, Seitz 90 - Miccoli 14
Fulham FC 1-0 AÓ Egáleo
Saha 77
Gloria Bistrița 0-2 LOSC Lille Métropole
Boutoille 63, Brunel 85
1.FC Kaiserslautern 2-1 FK Teplice 21 lipca
Basler 4, 38 - Horvath 89 (k)
Bologna FC 1909 2-0 BATE Borysów
Cruz 28, Bellucci 79
Málaga CF 3-0 KAA Gent
Dely Valdes 18, 81, Canabal 32
Marek Dupnica 0-3 NK Slaven (Koprivnica)
Crnac 21, Kosić 75, Bozac 90
1.FC Synot Staré Město 0-3 FC Sochaux-Montbéliard 21 lipca
Frau 21, 50, Lonfat 83
Torino Calcio 2-0 Villarreal CF 21 lipca
Comotto 44, Ferrante 48
FC Zürich 2-0 Aston Villa FC 21 lipca
Keita 32, Yasar 83

ES Troyes Aube Champagne 0-0 NAC (Breda)
mecz w Auxerre
AC Perugia 2-1 VfB Stuttgart 1893
Miccoli 73, Berrettoni 90 - Ganea 52
mecz w Bolzano
AÓ Egáleo 1-1 Fulham FC
Chloros 24 - Marlet 34
LOSC Lille Métropole 1-0 Gloria Bistrița
d'Amico 50
FK Teplice 4-0 1.FC Kaiserslautern
Horvath 47, Vorisek 66, Zelenka 86, Verbir 90
BATE Borysów 0-0 Bologna FC 1909
KAA Gent 1-1 Málaga CF
Kaklamanos 41 - Dely Valdes 90
Aston Villa FC 3-0 FC Zürich
Boulding 32, Allbäck 48, Staunton 77
Willem II Tilburg 2-0 Krylja Sowietow Samara
Janssens 37, Sektioui 83
NK Slaven (Koprivnica) 3-1 Marek Dupnica
Kovacić 27, 66, Bozac 87 - Dimitrov 32 (k)
Villarreal CF 2-0 Torino Calcio
pd. k. 4-3
Guayre 46, Arruabarrena 61
FC Sochaux-Montbéliard 0-0 1.FC Synot Staré Město

1/2 finału - 31 lipca, 7 sierpnia
(Losowanie - 15 lipca 2002 - Nyon)

Fulham FC 1-0 FC Sochaux-Montbéliard
Davis 90
LOSC Lille Métropole 1-1 Aston Villa FC
d'Amico 90 - Taylor 83
VfB Stuttgart 1893 2-1 NK Slaven (Koprivnica)
Schneider 10, 63 - Bajsić 86
Villarreal CF 0-0 ES Troyes Aube Champagne
Málaga CF 2-1 Willem II Tilburg
Koke 34, Dely Valdes 64 (k) - Jaliens 61
Bologna FC 1909 5-1 FK Teplice
Nervo 4, Signori 32, 35 (k), Zaccardo 68, Olive 77 - Zelenka 65

FC Sochaux-Montbéliard 0-2 Fulham FC
Legwinski 63, Hayles 77
Aston Villa FC 0-2 LOSC Lille Métropole
Fahmi 45, Bonnal 47
NK Slaven (Koprivnica) 0-1 VfB Stuttgart 1893
Dundee 39
ES Troyes Aube Champagne 0-3 Villarreal CF
(wo)
Ghazi 40, Gousse 57 (k) - Calleja 6
w zespole Troyes wystąpił nieuprawniony gracz (David Vairelles) - na boisku 2-1
Willem II Tilburg 0-1 Málaga CF
Dely Valdes 66
FK Teplice 1-3 Bologna FC 1909
Grlic 90 - Nervo 15, Colucci 19, 38

Finał - 13 sierpnia, 27 sierpnia
Zwycięzcy meczów finałowych awansują do I rundy Pucharu UEFA 2002/2003

Villarreal CF 0-1 Málaga CF
Gerardo 8
Bologna FC 1909 2-2 Fulham FC
Signori 53 (k), 76 (k) - Inamoto 63, Legwinski 87
LOSC Lille Métropole 1-0 VfB Stuttgart 1893
Bonnal 20

Málaga CF 1-1 Villarreal CF
Roteta 31 - Aranda 65
Málaga CF awansowała do I rundy Pucharu UEFA 2002/2003
Fulham FC 3-1 Bologna FC 1909
Inamoto 12, 47, 50 - Locatelli 34
Fulham FC awansował do I rundy Pucharu UEFA 2002/2003
VfB Stuttgart 1893 2-0 LOSC Lille Métropole
Bałakow 81, B.Cheyrou 88 (s)
VfB Stuttgart 1893 awansował do I rundy Pucharu UEFA 2002/2003

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas