[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Częstochowa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 26 65 20 5 1 71-26 10 3 0 41-14 10 2 1 30-12
2.  Polonia Poraj 26 56 17 5 4 52-20 10 1 2 32-11 7 4 2 20-9
3.  LKS Kamienica Polska 26 51 15 6 5 55-26 9 3 1 30-7 6 3 4 25-19
4.  Sokół Olsztyn 26 49 14 7 5 51-18 8 2 3 24-6 6 5 2 27-12
5.  Skra Częstochowa 26 42 13 3 10 65-40 7 2 4 41-17 6 1 6 24-23
6.  Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 26 40 11 7 8 47-29 7 2 4 30-14 4 5 4 17-15
7.  Sparta Szczekociny 26 39 11 6 9 45-46 5 5 3 24-18 6 1 6 21-28
8.  Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 26 38 12 2 12 64-59 6 1 6 41-34 6 1 6 23-25
9.  Warta Zawada 26 33 8 9 9 35-40 6 4 3 20-16 2 5 6 15-24 2 4 1 1 0 5-4
10.  Olimpia Huta Stara 26 33 9 6 11 47-41 6 2 5 26-16 3 4 6 21-25 2 1 0 1 1 4-5
11.  Orkan Rzerzęczyce 26 32 9 5 12 43-49 5 5 3 22-16 4 0 9 21-33
12.  Piast Przyrów 26 21 6 3 17 33-57 3 1 9 18-25 3 2 8 15-32
13.  Błękitni Aniołów (Częstochowa) 26 10 3 1 22 16-98 1 1 11 5-42 2 0 11 11-56
14.  Warta Myszków 26 4 1 1 24 11-86 0 1 12 6-39 1 0 12 5-47
Jura II Niegowa/Lelów wycofała się z rozgrywek przed sezonem. Jej miejsce zajęła B-klasowa Warta Myszków, która następnie wycofała się po rundzie jesiennej.
Specjalne podziękowania dla serwisu http://www.astar.webd.pl i Andrzeja Sucheckiego.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)    0-0 2-2 3-2 3-0 4-1 2-2 5-2 5-0 2-1 3-1 2-1 7-0 3-2 
 2 Polonia Poraj3-2     2-1 0-3 1-0 1-1 1-2 3-0 2-1 3-1 3-0 3-0 7-0 3-0* 
 3 LKS Kamienica Polska1-2 2-1     0-0 2-0 1-1 4-0 1-0 1-1 3-1 3-0 3-1 5-0 4-0 
 4 Sokół Olsztyn0-2 0-1 0-0     3-1 2-0 1-0 0-1 1-0 0-0 2-0 6-0 6-1 3-0* 
 5 Skra Częstochowa1-3 0-1 1-2 4-1     1-1 5-1 2-0 2-3 1-1 7-2 2-1 2-1 13-0 
 6 Orkan Gnaszyn (Częstochowa)1-2 1-1 1-2 1-1 0-3     5-0 1-2 2-1 3-0 3-1 2-1 7-0 3-0 
 7 Sparta Szczekociny1-3 0-0 1-1 1-1 3-0 1-3     4-2 1-0 0-0 2-4 3-3 4-1 3-0 
 8 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)3-3 2-4 4-1 1-4 4-5 1-4 2-3     3-1 2-3 5-2 4-3 7-1 3-0* 
 9 Warta Zawada0-3* 1-1 2-1 0-0 2-1 1-1 2-3 0-0     3-2 2-1 1-2 3-1 3-0* 
 10 Olimpia Huta Stara1-2 2-1 1-2 0-0 1-3 1-0 0-2 7-0 2-2     3-2 5-0 0-2 3-0* 
 11 Orkan Rzerzęczyce0-0 0-1 3-2 1-2 3-3 2-1 4-3 0-1 1-1 1-1     1-1 3-0 3-0* 
 12 Piast Przyrów1-2 0-3 2-4 0-2 1-2 0-0 0-1 1-4 1-2 4-1 0-3     5-1 3-0* 
 13 Błękitni Aniołów (Częstochowa)0-3 0-4 0-4 1-8 0-3 0-1 2-1 0-6 1-1 1-6 0-1 0-1     0-3 
 14 Warta Myszków0-3* 1-2 0-3 0-3 0-3* 0-3* 0-3* 1-5 2-2 2-4 0-4 0-1 0-3*     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-1 Piast Przyrów
Warta Myszków 0-3 Sokół Olsztyn
Polonia Poraj 1-2 Sparta Szczekociny
Skra Częstochowa 1-1 Olimpia Huta Stara
Warta Zawada 1-1 Orkan Gnaszyn (Częstochowa)
LKS Kamienica Polska 3-0 Orkan Rzerzęczyce
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 7-1 Błękitni Aniołów (Częstochowa)

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Piast Przyrów 5-1 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Orkan Rzerzęczyce 0-1 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 1-2 LKS Kamienica Polska
Olimpia Huta Stara 2-2 Warta Zawada
Sparta Szczekociny 3-0 Skra Częstochowa
Sokół Olsztyn 0-1 Polonia Poraj
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-2 Warta Myszków

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Warta Myszków 0-1 Piast Przyrów
Polonia Poraj 3-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Skra Częstochowa 4-1 Sokół Olsztyn
Warta Zawada 2-3 Sparta Szczekociny
LKS Kamienica Polska 3-1 Olimpia Huta Stara
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 1-4 Orkan Gnaszyn (Częstochowa)
Błękitni Aniołów (Częstochowa) 0-1 Orkan Rzerzęczyce

Kolejka 4 - 5 września

Piast Przyrów 0-3 Orkan Rzerzęczyce
Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 7-0 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Olimpia Huta Stara 7-0 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Sparta Szczekociny 1-1 LKS Kamienica Polska
Sokół Olsztyn 1-0 Warta Zawada
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-0 Skra Częstochowa
Warta Myszków 1-2 Polonia Poraj

Kolejka 5 - 12 września

Polonia Poraj 3-0 Piast Przyrów
Skra Częstochowa 13-0 Warta Myszków 11 września
Warta Zawada 0-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
(wo)
na boisku 1-0
LKS Kamienica Polska 0-0 Sokół Olsztyn
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 2-3 Sparta Szczekociny
Błękitni Aniołów (Częstochowa) 1-6 Olimpia Huta Stara 11 września
Orkan Rzerzęczyce 2-1 Orkan Gnaszyn (Częstochowa)

Kolejka 6 - 19 września

Piast Przyrów 0-0 Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 18 września
Olimpia Huta Stara 3-2 Orkan Rzerzęczyce 18 września
Sparta Szczekociny 4-1 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Sokół Olsztyn 0-1 Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 18 września
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-2 LKS Kamienica Polska
Warta Myszków 2-2 Warta Zawada
Polonia Poraj 1-0 Skra Częstochowa

Kolejka 7 - 25-26 września

Skra Częstochowa 2-1 Piast Przyrów 25 września
Warta Zawada 1-1 Polonia Poraj
LKS Kamienica Polska 4-0 Warta Myszków
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 3-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Błękitni Aniołów (Częstochowa) 1-8 Sokół Olsztyn 25 września
Orkan Rzerzęczyce 4-3 Sparta Szczekociny
Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 3-0 Olimpia Huta Stara 25 września

Kolejka 8 - 3 października

Piast Przyrów 4-1 Olimpia Huta Stara 2 października
Sparta Szczekociny 1-3 Orkan Gnaszyn (Częstochowa)
Sokół Olsztyn 2-0 Orkan Rzerzęczyce 2 października
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 7-0 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Warta Myszków 1-5 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Polonia Poraj 2-1 LKS Kamienica Polska
Skra Częstochowa 2-3 Warta Zawada 2 października

Kolejka 9 - 10 października

Warta Zawada 1-2 Piast Przyrów
LKS Kamienica Polska 2-0 Skra Częstochowa
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 2-4 Polonia Poraj
Błękitni Aniołów (Częstochowa) 0-3 Warta Myszków 9 października
Orkan Rzerzęczyce 0-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 1-1 Sokół Olsztyn 9 października
Olimpia Huta Stara 0-2 Sparta Szczekociny 9 października

Kolejka 10 - 17 października

Piast Przyrów 0-1 Sparta Szczekociny 16 października
Sokół Olsztyn 0-0 Olimpia Huta Stara 16 października
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 4-1 Orkan Gnaszyn (Częstochowa)
Warta Myszków 0-4 Orkan Rzerzęczyce
Polonia Poraj 7-0 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Skra Częstochowa 2-0 Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 16 października
Warta Zawada 2-1 LKS Kamienica Polska

Kolejka 11 - 24 października

LKS Kamienica Polska 3-1 Piast Przyrów
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 3-1 Warta Zawada
Błękitni Aniołów (Częstochowa) 0-3 Skra Częstochowa
Orkan Rzerzęczyce 0-1 Polonia Poraj
Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 3-0 Warta Myszków
Olimpia Huta Stara 1-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Sparta Szczekociny 1-1 Sokół Olsztyn

Kolejka 12 - 30 października

Piast Przyrów 0-2 Sokół Olsztyn
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-2 Sparta Szczekociny
Warta Myszków 2-4 Olimpia Huta Stara
Polonia Poraj 1-1 Orkan Gnaszyn (Częstochowa)
Skra Częstochowa 7-2 Orkan Rzerzęczyce
Warta Zawada 3-1 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
LKS Kamienica Polska 1-0 Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 31 października

Kolejka 13 - 7 listopada

Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 4-3 Piast Przyrów
Błękitni Aniołów (Częstochowa) 0-4 LKS Kamienica Polska 6 listopada
Orkan Rzerzęczyce 1-1 Warta Zawada
Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 0-3 Skra Częstochowa 6 listopada
Olimpia Huta Stara 2-1 Polonia Poraj 6 listopada
Sparta Szczekociny 3-0 Warta Myszków
Sokół Olsztyn 0-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 6 listopada

Kolejka 14 - 25 maja

Piast Przyrów 1-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
lub 0-7
Sokół Olsztyn 3-0 Warta Myszków
(wo)
Sparta Szczekociny 0-0 Polonia Poraj
Olimpia Huta Stara 1-3 Skra Częstochowa 2 kwietnia
w Częstochowie
Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 2-1 Warta Zawada 2 kwietnia
Orkan Rzerzęczyce 3-2 LKS Kamienica Polska
lub 2-1
Błękitni Aniołów (Częstochowa) 0-6 Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 2 kwietnia

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Błękitni Aniołów (Częstochowa) 0-1 Piast Przyrów
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 5-2 Orkan Rzerzęczyce
LKS Kamienica Polska 1-1 Orkan Gnaszyn (Częstochowa)
Warta Zawada 3-2 Olimpia Huta Stara
Skra Częstochowa 5-1 Sparta Szczekociny
Polonia Poraj 0-3 Sokół Olsztyn
Warta Myszków 0-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
(wo)

Kolejka 16 - 17 kwietnia

Piast Przyrów 3-0 Warta Myszków
(wo)
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-0 Polonia Poraj
Sokół Olsztyn 3-1 Skra Częstochowa
Sparta Szczekociny 1-0 Warta Zawada
Olimpia Huta Stara 1-2 LKS Kamienica Polska
Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 1-2 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Orkan Rzerzęczyce 3-0 Błękitni Aniołów (Częstochowa)

Kolejka 17 - 24 kwietnia

Orkan Rzerzęczyce 1-1 Piast Przyrów
Błękitni Aniołów (Częstochowa) 0-1 Orkan Gnaszyn (Częstochowa)
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 2-3 Olimpia Huta Stara
LKS Kamienica Polska 4-0 Sparta Szczekociny
Warta Zawada 0-0 Sokół Olsztyn
Skra Częstochowa 1-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Polonia Poraj 3-0 Warta Myszków
(wo)

Kolejka 18 - 30 kwietnia

Piast Przyrów 0-3 Polonia Poraj
Warta Myszków 0-3 Skra Częstochowa
(wo)
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 5-0 Warta Zawada
Sokół Olsztyn 0-0 LKS Kamienica Polska
Sparta Szczekociny 4-2 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Olimpia Huta Stara 0-2 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 3-1 Orkan Rzerzęczyce

Kolejka 19 - 3 maja

Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 2-1 Piast Przyrów
Orkan Rzerzęczyce 1-1 Olimpia Huta Stara
Błękitni Aniołów (Częstochowa) 2-1 Sparta Szczekociny
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 1-4 Sokół Olsztyn
LKS Kamienica Polska 1-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Warta Zawada 3-0 Warta Myszków
(wo)
Skra Częstochowa 0-1 Polonia Poraj

Kolejka 20 - 8 maja

Piast Przyrów 1-2 Skra Częstochowa
Polonia Poraj 2-1 Warta Zawada
Warta Myszków 0-3 LKS Kamienica Polska
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 5-2 Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 17 maja
mecz w pierwotnym terminie nie odbył się ze względu na zły stan boiska
Sokół Olsztyn 6-1 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Sparta Szczekociny 2-4 Orkan Rzerzęczyce
Olimpia Huta Stara 1-0 Orkan Gnaszyn (Częstochowa)

Kolejka 21 - 15 maja

Olimpia Huta Stara 5-0 Piast Przyrów
Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 5-0 Sparta Szczekociny
Orkan Rzerzęczyce 1-2 Sokół Olsztyn
Błękitni Aniołów (Częstochowa) 0-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 3-0 Warta Myszków
(wo)
LKS Kamienica Polska 2-1 Polonia Poraj
Warta Zawada 2-1 Skra Częstochowa

Kolejka 22 - 22 maja

Piast Przyrów 1-2 Warta Zawada
Skra Częstochowa 1-2 LKS Kamienica Polska
Polonia Poraj 3-0 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Warta Myszków 0-3 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
(wo)
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-1 Orkan Rzerzęczyce
Sokół Olsztyn 2-0 Orkan Gnaszyn (Częstochowa)
Sparta Szczekociny 0-0 Olimpia Huta Stara

Kolejka 23 - 29 maja

Sparta Szczekociny 3-3 Piast Przyrów
Olimpia Huta Stara 0-0 Sokół Olsztyn
Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 1-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Orkan Rzerzęczyce 3-0 Warta Myszków
(wo)
Błękitni Aniołów (Częstochowa) 0-4 Polonia Poraj
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 4-5 Skra Częstochowa
LKS Kamienica Polska 1-1 Warta Zawada

Kolejka 24 - 5 czerwca

Piast Przyrów 2-4 LKS Kamienica Polska
Warta Zawada 0-0 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Skra Częstochowa 2-1 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Polonia Poraj 3-0 Orkan Rzerzęczyce
Warta Myszków 0-3 Orkan Gnaszyn (Częstochowa)
(wo)
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-1 Olimpia Huta Stara
Sokół Olsztyn 1-0 Sparta Szczekociny

Kolejka 25 - 12 czerwca

Sokół Olsztyn 6-0 Piast Przyrów
Sparta Szczekociny 1-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Olimpia Huta Stara 3-0 Warta Myszków
(wo)
Orkan Gnaszyn (Częstochowa) 1-1 Polonia Poraj
Orkan Rzerzęczyce 3-3 Skra Częstochowa
Błękitni Aniołów (Częstochowa) 1-1 Warta Zawada
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 4-1 LKS Kamienica Polska

Kolejka 26 - 19 czerwca

Piast Przyrów 1-4 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
LKS Kamienica Polska 5-0 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Warta Zawada 2-1 Orkan Rzerzęczyce
Skra Częstochowa 1-1 Orkan Gnaszyn (Częstochowa)
Polonia Poraj 3-1 Olimpia Huta Stara
Warta Myszków 0-3 Sparta Szczekociny
(wo)
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-2 Sokół Olsztyn

Liga okręgowa 2004/2005 (Częstochowa)

Klasa A 2004/2005 (Częstochowa I)
Klasa A 2004/2005 (Lubliniec)

Klasa B 2004/2005 (Częstochowa II)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas