[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Śląski ZPN - Częstochowa

I runda - 8 sierpnia

Grom Cykarzew 0-1 Orkan Rzerzęczyce
Kmicic Kruszyna 2-2 Unia Rędziny
pd. k. 3-2
Pogoń Kłomnice 5-3 I.P.A. Częstochowa
Świt Borowno 0-3 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Metal Rzeki Wielkie 2-1 Płomień Czarny Las
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 1-2 Oksza Łobodno
Grom Miedźno 1-2 Pogoń Kamyk
Junior II Szarlejka 2-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Sokół Wręczyca Wielka 2-7 Odlewnia Kłobuck
Liswarta Krzepice 1-3 Liswarta Popów
Błękitni Libidza 1-2 Skra Częstochowa
Sokół Parzymiechy 4-5 Naprzód Ostrowy
pd.
Płomień Lgota Mała 1-5 Warta Zawada
Biała Gwiazda Krasice 0-3 Polonia-Unia Widzów
(wo)
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 0-3 Piast Przyrów
(wo)
Unia Masłońskie 3-0 Jura II Niegowa
(wo)
Czarni Starcza 0-5 Polonia Poraj
Sparta Siedlec Duży 2-3 LKS Kamienica Polska
Raków II Częstochowa 3-1 Orkan Gnaszyn (Częstochowa)
Orlęta Gniazdów 3-2 Sokół Olsztyn
Alkas Aleksandria 2-6 Olimpia Huta Stara
Gryf Pińczyce 0-5 Sparta Szczekociny
LKS II Kamienica Polska 3-2 Warta Myszków

II runda - 25 sierpnia
LKS II Kamienica Polska - wolny los.

Kmicic Kruszyna 2-1 Orkan Rzerzęczyce
pd.
Pogoń Kłomnice 4-2 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Metal Rzeki Wielkie 0-2 Oksza Łobodno
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-1 Pogoń Kamyk
Odlewnia Kłobuck 1-2 Liswarta Popów
Naprzód Ostrowy 2-1 Skra Częstochowa
Warta Zawada 1-0 Polonia-Unia Widzów
Piast Przyrów 4-0 Unia Masłońskie
LKS Kamienica Polska 0-3 Polonia Poraj
Raków II Częstochowa 3-0 Orlęta Gniazdów
(wo)
goście nie dojechali
Olimpia Huta Stara 4-1 Sparta Szczekociny

III runda - 29 września
Zwycięzcy awansowali na szczebel Częstochowa-Lubliniec.

Raków II Częstochowa 2-0 Polonia Poraj 22 września
Warta Zawada 2-6 Piast Przyrów
LKS II Kamienica Polska 1-7 Olimpia Huta Stara
Kmicic Kruszyna 2-3 Pogoń Kłomnice
Oksza Łobodno 4-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Naprzód Ostrowy 0-4 Liswarta Popów

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas