[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2002/2003

I runda eliminacyjna - 17 lipca, 24 lipca
(Losowanie - 21 czerwca 2002, 12:00 - Hotel Hilton, Genewa) - 20 drużyn

Tampere United 0-4 Pjunik Erewan
Karamjan 32, 48, 67, Mkrczjan 72
Skonto Ryga 5-0 Barry Town AFC
Kolesniczenko 13, Zemlinskis 61, Korgalidze 65, Ksanavicius 87, Jelisjevs 90
Portadown F&AC 0-0 Biełszyna Bobrujsk
Football 1991 Dudelange 1-1 FK Vardar (Skopje)
Remy 54 - Georgievski 68
mecz w Luxembourg
FBK Kaunas 2-3 Dinamo Tirana
Velicka 38, 42 (k) - Ahmataj 54, Pisha 57, Qorri 74
FC Flora Tallin 0-0 APÓEL (Nikozja)
NK Željezničar (Sarajewo) 3-0 ÍA (Akranes)
Guvo 5, 56, Gredić 38
Hibernians FC 2-2 Shelbourne FC
Chukunyere 7, Pulis 37 - S.Byrne 6, Gannon 66
Torpedo Kutaisi 5-2 B36 Tórshavn
Akofjan 16, Ionanidze 34, Kutateładze 47, Kwetenadze 69, Porosjan 74 - Lakjuni 52, Mortansson 78
Sheriff Tiraspol 2-1 Żenis Astana
Priganiuk 58, Tarchniszwili 87 (k) - Łowczew 8

Pjunik Erewan 2-0 Tampere United
Diawara 53, Cisterna 90
Barry Town AFC 0-1 Skonto Ryga
Kolesniczenko 52
Biełszyna Bobrujsk 3-2 Portadown F&AC
Strypeikis 6, Karolik 22, 59 - G.Hamilton 39, Fitzgerald 74
mecz w Borysowie
FK Vardar (Skopje) 3-0 Football 1991 Dudelange
Spasovski 70, 75, Petkov 85
Dinamo Tirana 0-0 FBK Kaunas
APÓEL (Nikozja) 1-0 FC Flora Tallin
Georgiou 51
ÍA (Akranes) 0-1 NK Željezničar (Sarajewo)
Gredić 33
Shelbourne FC 0-1 Hibernians FC
Chukunyere 90
B36 Tórshavn 0-1 Torpedo Kutaisi
Janaszija 76
Żenis Astana 3-2 Sheriff Tiraspol
Tlechugow 32, Łowczew 41, Kliszyn 52 - Boret 58, Niestieruk 59

II runda eliminacyjna - 31 lipca, 7 sierpnia
(Losowanie - 21 czerwca 2002, 12:00 - Hotel Hilton, Genewa) - 28 drużyn (18 drużyn + 10 zwycięzców z I rundy elim.)

FK Vardar (Skopje) 1-3 Legia Warszawa 31 lipca, 20:00 (8000)
Ristovski 63 - Kucharski 3, Yahaya 37, Svitlica 90
Zalaegerszegi TE FC 1-0 NK Zagreb
Ljubojević 17
mecz w Budapeszcie
Club Brugge KV 3-1 Dinamo Bukareszt
Lange 24, Mendoza 44, 85 - Alexa 43
MŠK Žilina 1-1 FC Basel 1893
Barcik 30 - Klago 39 (s)
Skonto Ryga 0-0 Lewski Sofia
Dynamo Kijów 4-0 Pjunik Erewan
Cernat 15, Szackich 65, Leandro 85, Bodnar 90
Brøndbyernes IF 1-0 Dinamo Tirana
Bagger 90
NK Maribor 2-1 APÓEL (Nikozja)
Corović 45, 64 - Sirakow 90
Boavista FC 4-0 Hibernians FC
Silva 16 (k), 29, Goulart 17, Avalos 89
Maccabi Hajfa 4-0 Biełszyna Bobrujsk
Cohen 19, 22, Rosso 45, Abiodun 86
mecz w Nikozji
Lillestrøm SK 0-1 NK Željezničar (Sarajewo)
Gredić 49
Hammarby IF 1-1 FK Partizan (Belgrad)
Winsnes 17 - Lazović 37
mecz w Solna
AC Sparta Praga 3-0 Torpedo Kutaisi
Baranek 7, 20, Pospisil 75
Sheriff Tiraspol 1-4 Grazer AK
Tarchniszwili 51 (k) - Bazina 3, 50, Aufhauser 45, Hastings 71

Legia Warszawa 1-1 FK Vardar (Skopje) 7 sierpnia, 20:00 (6000)
Kucharski 33 - Da Costa 51
NK Zagreb 2-1 Zalaegerszegi TE FC
Milinović 2, Lovrek 28 - Urban 89 (k)
Dinamo Bukareszt 0-1 Club Brugge KV
Lange 20
FC Basel 1893 3-0 MŠK Žilina
Gimenez 12, 50, H.Yakin 23
Lewski Sofia 2-0 Skonto Ryga
Czilikow 12, Simonović 31
Pjunik Erewan 2-2 Dynamo Kijów
Karamjan 31, 57 - Szackich 8, Melaszczenko 28
Dinamo Tirana 0-4 Brøndbyernes IF
Madsen 47, Bagger 50, 87, Skarbalius 89 (k)
APÓEL (Nikozja) 4-2 NK Maribor
Malekkos 33 (k), Ilia 44, Charalambides 56, Daskalakis 69 - Duro 31 (k), 81
Hibernians FC 3-3 Boavista FC
Mifsud 32, 55 (k), Chukunyere 52 - Liberato 28, Soares de Barros 38, Paulo Turra 41
mecz w Ta`Qali
Biełszyna Bobrujsk 0-1 Maccabi Hajfa
Pralija 7 (k)
mecz w Borysowie
NK Željezničar (Sarajewo) 1-0 Lillestrøm SK
Biscević 90
FK Partizan (Belgrad) 4-0 Hammarby IF
Ivić 49, Lazović 54, Iliev 64, Ilić 75
Torpedo Kutaisi 1-2 AC Sparta Praga
Ionanidze 32 - Zelenka 41, Jun 56
Grazer AK 2-0 Sheriff Tiraspol
Pötscher 58, Bazina 88 (k)

III runda eliminacyjna - 14 sierpnia, 28 sierpnia
(Losowanie - 26 lipca 2002, 12:00 - Nyon) - 32 drużyny (14 zwycięzców z II rundy elim. + 18 drużyn: FC Bayern München, Manchester United FC, FC Barcelona, FC Internazionale Milano, SC Feyenoord, Milan AC, Lokomotiw Moskwa, AÉK, Rosenborg BK, Newcastle United FC, SK Sturm Graz, Celtic FC, Sporting Clube de Portugal, AJ Auxerre, FC Slovan Liberec, Szachtar Donieck, KRC Genk, Fenerbahçe SK)

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 0-0 FC Internazionale Milano
AC Milan 1-0 FC Slovan Liberec
F.Inzaghi 68
Rosenborg BK 1-0 Brøndbyernes IF
Brattbakk 53
Szachtar Donieck 1-1 Club Brugge KV
Aghahowa 47 - Simons 86 (k)
APÓEL (Nikozja) 2-3 AÉK (Ateny) 13 sierpnia
Ouzounidis 23, Malekkos 89 (k) - Borbokis 44, 47, Nikolaidis 90
FC Barcelona 3-0 Legia Warszawa 14 sierpnia, 21:30 (67 078)
F.de Boer 8, Riquelme 80, Cocu 90
Lewski Sofia 0-1 Dynamo Kijów
Cernat 60
NK Željezničar (Sarajewo) 0-1 Newcastle United FC
Dyer 56
FK Partizan (Belgrad) 0-3 FC Bayern München
Tarnat 21, Jeremies 70, Pizarro 77
KRC Genk 2-0 AC Sparta Praga 13 sierpnia
Thijs 33, Beslija 40
Maccabi Hajfa 2-0 SK Sturm Graz 13 sierpnia
Ayegbeni 18, 90
mecz w Sofii
Celtic FC 3-1 FC Basel 1893
H.Larsson 3 (k), Sutton 52, Sylla 88 - Gimenez 2
Feyenoord Rotterdam 1-0 Fenerbahçe SK 13 sierpnia
Ono 64
Zalaegerszegi TE FC 1-0 Manchester United FC
Koplarovics 90
mecz w Budapeszcie
Boavista FC 0-1 AJ Auxerre 13 sierpnia
Cisse 71
Grazer AK 0-2 Łokomotiw Moskwa
Lekgetho 5, Łoskow 42

FC Internazionale Milano 2-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 27 sierpnia
Di Biagio 31, Recoba 44
FC Slovan Liberec 2-1 AC Milan
Slepicka 47, Langer 87 - F.Inzaghi 20
Brøndbyernes IF 2-3 Rosenborg BK
Jonson 81, Jørgensen 83 - F.Johnsen 29, 72
Club Brugge KV 1-1 Szachtar Donieck
pd. k. 4-1
Ceh 75 - Worobiej 13
AÉK (Ateny) 1-0 APÓEL (Nikozja)
M.Wright 58
Legia Warszawa 0-1 FC Barcelona 28 sierpnia, 19:00 (12 000)
Mendieta 68 (k)
Newcastle United FC 4-0 NK Željezničar (Sarajewo)
Dyer 23, Lua Lua 37, Viana 74, Shearer 80
FC Bayern München 3-1 FK Partizan (Belgrad) 27 sierpnia
Ballack 26, Elber 71, Salihamidzić 74 (k) - Cakar 72
AC Sparta Praga 4-2 KRC Genk 27 sierpnia
Poborsky 56, Jarosik 59, 64, Mares 84 - Dagano 25, Sonck 57
SK Sturm Graz 3-3 Maccabi Hajfa
Bosnar 11, Szabics 58, Neukirchner 71 - Rosso 26, Keise 78, Badier 90
FC Basel 1893 2-0 Celtic FC
Gimenez 9, H.Yakin 22
Fenerbahçe SK 0-2 Feyenoord Rotterdam 27 sierpnia
Ono 48, Buffel 88
Manchester United FC 5-0 Zalaegerszegi TE FC 27 sierpnia
van Nistelrooij 6, 75 (k), Beckham 15, Scholes 20, Solskjaer 83
AJ Auxerre 0-0 Boavista FC
Łokomotiw Moskwa 3-3 Grazer AK
Ignaszewicz 6, Jewsiejew 32, Julio Cesar 45 - Naumoski 38, Bazina 48, Aufhauser 63
Dynamo Kijów 1-0 Lewski Sofia
Cernat 42

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1
(Losowanie - 29 sierpnia 2002, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 zwycięzców z III rundy elim. + 16 drużyn zwolnionych z eliminacji: Real Madrid CF, Valencia CF, Juventus FC, Arsenal FC, RC Deportivo de la Coruña, TSV Bayer 04 Leverkusen, Liverpool FC, Galatasaray SK, AS Roma, Olympique Lyonnais, BV Borussia 1909, PSV Eindhoven, Spartak Moskwa, Olympiakós SFP, AFC Ajax, RC Lens)

Arsenal FC 2-0 BV Borussia 1909 (Dortmund) 17 września
Bergkamp 62, Ljungberg 77
AJ Auxerre 0-0 PSV Eindhoven 17 września

Kolejka 2

BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-1 AJ Auxerre 25 września
Koller 6, Amoroso 78 - Mwaruwari 83
PSV Eindhoven 0-4 Arsenal FC 25 września
Gilberto Silva 1, Ljungberg 66, Henry 81, 90

Kolejka 3

AJ Auxerre 0-1 Arsenal FC 2 października
Gilberto Silva 48
PSV Eindhoven 1-3 BV Borussia 1909 (Dortmund) 2 października
van der Schaaf 74 - Koller 21, Rosicky 69, Amoroso 90

Kolejka 4

Arsenal FC 1-2 AJ Auxerre 22 października
Kanu 53 - Kapo 8, Fadiga 27
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-1 PSV Eindhoven 22 października
Koller 10 - Bruggink 47

Kolejka 5

BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-1 Arsenal FC 30 października
Gilberto Silva 38 (s), Rosicky 62 (k) - Henry 18
PSV Eindhoven 3-0 AJ Auxerre 30 października
Bruggink 34, Rommedahl 48, Robben 64

Kolejka 6

Arsenal FC 0-0 PSV Eindhoven 12 listopada
AJ Auxerre 1-0 BV Borussia 1909 (Dortmund) 12 listopada
Mwaruwari 76

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arsenal FC 6 10 3 1 2 9-4 1 1 1 3-2 2 0 1 6-2 2 3 1 0 1 3-2
2.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 10 3 1 2 8-7 2 1 0 5-3 1 0 2 3-4 2 3 1 0 1 2-3
3.  AJ Auxerre 6 7 2 1 3 4-7 1 1 1 1-1 1 0 2 3-6
4.  PSV Eindhoven 6 6 1 3 2 5-8 1 0 2 4-7 0 3 0 1-1

Grupa B
 
Kolejka 1
(Losowanie - 29 sierpnia 2002, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 zwycięzców z III rundy elim. + 16 drużyn zwolnionych z eliminacji: Real Madrid CF, Valencia CF, Juventus FC, Arsenal FC, RC Deportivo de la Coruña, TSV Bayer 04 Leverkusen, Liverpool FC, Galatasaray SK, AS Roma, Olympique Lyonnais, BV Borussia 1909, PSV Eindhoven, Spartak Moskwa, Olympiakós SFP, AFC Ajax, RC Lens)

FC Basel 1893 2-0 Spartak Moskwa 17 września
H.Yakin 50, Rossi 55
València CF 2-0 Liverpool FC 17 września
Aimar 20, Baraja 38

Kolejka 2

Liverpool FC 1-1 FC Basel 1893 25 września
Baros 34 - Rossi 43
Spartak Moskwa 0-3 València CF 25 września
Angulo 6, Mista 71, Juan Sanchez 85

Kolejka 3

Liverpool FC 5-0 Spartak Moskwa 2 października
Heskey 7, 89, Cheyrou 15, Hyypia 28, Diao 81
València CF 6-2 FC Basel 1893 2 października
Carew 10, 13, Fabio Aurelio 17, Baraja 28, Aimar 58, Mista 60 - Rossi 46, H.Yakin 90

Kolejka 4

FC Basel 1893 2-2 València CF 22 października
Ergić 32, 90 - Baraja 36, Curro Torres 72
Spartak Moskwa 1-3 Liverpool FC 22 października
Daniszewski 23 - Owen 29, 70, 90

Kolejka 5

Liverpool FC 0-1 València CF 30 października
Rufete 34
Spartak Moskwa 0-2 FC Basel 1893 6 listopada
Rossi 17, Gimenez 89
mecz przełożony z 30 października z powodu tragicznych wydarzeń w Moskwie - atak terrorystów na teatr na Dubrowce

Kolejka 6

FC Basel 1893 3-3 Liverpool FC 12 listopada
Rossi 2, Gimenez 22, Atouba 29 - Murphy 61, Smicer 64, Owen 85 (k)
València CF 3-0 Spartak Moskwa 12 listopada
Juan Sanchez 38, 46, Fabio Aurelio 78

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  València CF 6 16 5 1 0 17-4 3 0 0 11-2 2 1 0 6-2
2.  FC Basel 1893 6 9 2 3 1 12-12 1 2 0 7-5 1 1 1 5-7
3.  Liverpool FC 6 8 2 2 2 12-8 1 1 1 6-2 1 1 1 6-6
4.  Spartak Moskwa 6 0 0 0 6 1-18 0 0 3 1-8 0 0 3 0-10

Grupa C
 
Kolejka 1
(Losowanie - 29 sierpnia 2002, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 zwycięzców z III rundy elim. + 16 drużyn zwolnionych z eliminacji: Real Madrid CF, Valencia CF, Juventus FC, Arsenal FC, RC Deportivo de la Coruña, TSV Bayer 04 Leverkusen, Liverpool FC, Galatasaray SK, AS Roma, Olympique Lyonnais, BV Borussia 1909, PSV Eindhoven, Spartak Moskwa, Olympiakós SFP, AFC Ajax, RC Lens)

KRC Genk 0-0 AÉK (Ateny) 17 września
AS Roma 0-3 Real Madrid CF 17 września
Guti 41, 74, Raul 56

Kolejka 2

AÉK (Ateny) 0-0 AS Roma 25 września
Real Madrid CF 6-0 KRC Genk 25 września
Zokora 44 (s), Michel Salgado 45, Figo 55 (k), Guti 64, Celades 74, Raul 76

Kolejka 3

AÉK (Ateny) 3-3 Real Madrid CF 2 października
Tsartas 6, Maladenidis 25, Nikolaidis 28 - Zidane 15, 39, Guti 60
KRC Genk 0-1 AS Roma 2 października
Cassano 81

Kolejka 4

Real Madrid CF 2-2 AÉK (Ateny) 22 października
McManaman 24, 43 - Katsouranis 74, Centeno 86
AS Roma 0-0 KRC Genk 22 października

Kolejka 5

AÉK (Ateny) 1-1 KRC Genk 30 października
Lakis 30 - Sonck 22
Real Madrid CF 0-1 AS Roma 30 października
Totti 27

Kolejka 6

KRC Genk 1-1 Real Madrid CF 12 listopada
Sonck 86 - Tote 21
AS Roma 1-1 AÉK (Ateny) 12 listopada
Delvecchio 40 - Centeno 90

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 6 9 2 3 1 15-7 1 1 1 8-3 1 2 0 7-4 2 3 1 0 1 3-1
2.  AS Roma 6 9 2 3 1 3-4 0 2 1 1-4 2 1 0 2-0 2 3 1 0 1 1-3
3.  AÉK (Ateny) 6 6 0 6 0 7-7 0 3 0 4-4 0 3 0 3-3
4.  KRC Genk 6 4 0 4 2 2-9 0 2 1 1-2 0 2 1 1-7

Grupa D
 
Kolejka 1
(Losowanie - 29 sierpnia 2002, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 zwycięzców z III rundy elim. + 16 drużyn zwolnionych z eliminacji: Real Madrid CF, Valencia CF, Juventus FC, Arsenal FC, RC Deportivo de la Coruña, TSV Bayer 04 Leverkusen, Liverpool FC, Galatasaray SK, AS Roma, Olympique Lyonnais, BV Borussia 1909, PSV Eindhoven, Spartak Moskwa, Olympiakós SFP, AFC Ajax, RC Lens)

AFC Ajax 2-1 Olympique Lyonnais 17 września
Ibrahimović 11, 34 - S.Anderson 84
Rosenborg BK 2-2 FC Internazionale Milano 17 września
Karadas 52, 65 - Crespo 33, 79

Kolejka 2

FC Internazionale Milano 1-0 AFC Ajax 25 września
Crespo 74
Olympique Lyonnais 5-0 Rosenborg BK 25 września
Carriere 6, Vairelles 26, 45, S.Anderson 34, Luyindula 75

Kolejka 3

FC Internazionale Milano 1-2 Olympique Lyonnais 2 października
Cannavaro 73 - Govou 21, S.Anderson 60
Rosenborg BK 0-0 AFC Ajax 2 października

Kolejka 4

AFC Ajax 1-1 Rosenborg BK 22 października
Ibrahimović 41 - Enerly 85 (k)
Olympique Lyonnais 3-3 FC Internazionale Milano 22 października
S.Anderson 21, 75, Carriere 44 - Caçapa 31 (s), Crespo 56, 66

Kolejka 5

FC Internazionale Milano 3-0 Rosenborg BK 30 października
Recoba 31, Saarinen 52 (s), Crespo 72
Olympique Lyonnais 0-2 AFC Ajax 30 października
Pienaar 7, van der Vaart 90

Kolejka 6

AFC Ajax 1-2 FC Internazionale Milano 12 listopada
van der Vaart 90 - Crespo 50, 52
Rosenborg BK 1-1 Olympique Lyonnais 12 listopada
Brattbakk 69 - Govou 84

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Internazionale Milano 6 11 3 2 1 12-8 2 0 1 5-2 1 2 0 7-6
2.  AFC Ajax 6 8 2 2 2 6-5 1 1 1 4-4 1 1 1 2-1 2 6 2 0 0 4-1
3.  Olympique Lyonnais 6 8 2 2 2 12-9 1 1 1 8-5 1 1 1 4-4 2 0 0 0 2 1-4
4.  Rosenborg BK 6 4 0 4 2 4-12 0 3 0 3-3 0 1 2 1-9

Grupa E
 
Kolejka 1
(Losowanie - 29 sierpnia 2002, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 zwycięzców z III rundy elim. + 16 drużyn zwolnionych z eliminacji: Real Madrid CF, Valencia CF, Juventus FC, Arsenal FC, RC Deportivo de la Coruña, TSV Bayer 04 Leverkusen, Liverpool FC, Galatasaray SK, AS Roma, Olympique Lyonnais, BV Borussia 1909, PSV Eindhoven, Spartak Moskwa, Olympiakós SFP, AFC Ajax, RC Lens)

Dynamo Kijów 2-0 Newcastle United FC 18 września
Szackich 17, Chackiewicz 62
Feyenoord Rotterdam 1-1 Juventus FC 18 września
van Hooijdonk 75 - Camoranesi 32

Kolejka 2

Juventus FC 5-0 Dynamo Kijów 24 września
Di Vaio 14, 52, Del Piero 22, Davids 67, Nedved 79
Newcastle United FC 0-1 Feyenoord Rotterdam 24 września
Pardo 4

Kolejka 3

Feyenoord Rotterdam 0-0 Dynamo Kijów 1 października
Juventus FC 2-0 Newcastle United FC 1 października
Del Piero 66, 81

Kolejka 4

Dynamo Kijów 2-0 Feyenoord Rotterdam 23 października
Chackiewicz 16, Bielkiewicz 47
Newcastle United FC 1-0 Juventus FC 23 października
Griffin 62

Kolejka 5

Juventus FC 2-0 Feyenoord Rotterdam 29 października
Di Vaio 4, 69
Newcastle United FC 2-1 Dynamo Kijów 29 października
Speed 58, Shearer 69 (k) - Szackich 47

Kolejka 6

Dynamo Kijów 1-2 Juventus FC 13 listopada
Szackich 50 - Salas 53, Zalayeta 61
Feyenoord Rotterdam 2-3 Newcastle United FC 13 listopada
Bombarda 65, Lurling 71 - Bellamy 45, 90, Viana 49

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Juventus FC 6 13 4 1 1 12-3 3 0 0 9-0 1 1 1 3-3
2.  Newcastle United FC 6 9 3 0 3 6-8 2 0 1 3-2 1 0 2 3-6
3.  Dynamo Kijów 6 7 2 1 3 6-9 2 0 1 5-2 0 1 2 1-7
4.  Feyenoord Rotterdam 6 5 1 2 3 4-8 0 2 1 3-4 1 0 2 1-4

Grupa F
 
Kolejka 1
(Losowanie - 29 sierpnia 2002, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 zwycięzców z III rundy elim. + 16 drużyn zwolnionych z eliminacji: Real Madrid CF, Valencia CF, Juventus FC, Arsenal FC, RC Deportivo de la Coruña, TSV Bayer 04 Leverkusen, Liverpool FC, Galatasaray SK, AS Roma, Olympique Lyonnais, BV Borussia 1909, PSV Eindhoven, Spartak Moskwa, Olympiakós SFP, AFC Ajax, RC Lens)

Manchester United FC 5-2 Maccabi Hajfa 18 września
Giggs 10, Solskjaer 35, Veron 46, van Nistelrooij 54, Forlan 89 (k) - Katan 8, Cohen 85
Olympiakós SFP (Pireus) 6-2 TSV Bayer 04 Leverkusen 18 września
Kleine 27 (s), Giannakopoulos 38, Djordjević 44, 64 (k), 73, Zetterberg 87 - Schneider 22, 78 (k)

Kolejka 2

TSV Bayer 04 Leverkusen 1-2 Manchester United FC 24 września
Berbatow 52 - van Nistelrooij 31, 44
Maccabi Hajfa 3-0 Olympiakós SFP (Pireus) 24 września
Ayegbeni 27 (k), 60, 86
mecz w Nikozji (Cypr)

Kolejka 3

Maccabi Hajfa 0-2 TSV Bayer 04 Leverkusen 1 października
Babić 31, 64
mecz w Nikozji (Cypr)
Manchester United FC 4-0 Olympiakós SFP (Pireus) 1 października
Giggs 19, 66, Veron 26, Solskjaer 77

Kolejka 4

TSV Bayer 04 Leverkusen 2-1 Maccabi Hajfa 23 października
Babić 45, Juan 67 - Pralija 53
Olympiakós SFP (Pireus) 2-3 Manchester United FC 23 października
Choutos 70, Djordjević 74 - Blanc 21, Veron 59, Scholes 84

Kolejka 5

TSV Bayer 04 Leverkusen 2-0 Olympiakós SFP (Pireus) 29 października
Juan 14, Schneider 90 (k)
Maccabi Hajfa 3-0 Manchester United FC 29 października
Katan 40, Zutautas 56, Ayegbeni 77 (k)
mecz w Nikozji (Cypr)

Kolejka 6

Manchester United FC 2-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 13 listopada
Veron 42, van Nistelrooij 69
Olympiakós SFP (Pireus) 3-3 Maccabi Hajfa 13 listopada
Alexandris 37, Niniadis 51, Antzas 79 - Badier 9, Ayegbeni 10, Katan 41

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester United FC 6 15 5 0 1 16-8 3 0 0 11-2 2 0 1 5-6
2.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 9 3 0 3 9-11 2 0 1 5-3 1 0 2 4-8
3.  Maccabi Hajfa 6 7 2 1 3 12-12 2 0 1 6-2 0 1 2 6-10
4.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 4 1 1 4 11-17 1 1 1 11-8 0 0 3 0-9

Grupa G
 
Kolejka 1
(Losowanie - 29 sierpnia 2002, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 zwycięzców z III rundy elim. + 16 drużyn zwolnionych z eliminacji: Real Madrid CF, Valencia CF, Juventus FC, Arsenal FC, RC Deportivo de la Coruña, TSV Bayer 04 Leverkusen, Liverpool FC, Galatasaray SK, AS Roma, Olympique Lyonnais, BV Borussia 1909, PSV Eindhoven, Spartak Moskwa, Olympiakós SFP, AFC Ajax, RC Lens)

FC Bayern München 2-3 RC Deportivo de La Coruña 18 września
Salihamidzić 57, Elber 64 - Makaay 12, 45, 77
AC Milan 2-1 RC Lens 18 września
F.Inzaghi 57, 61 - Moreira 75

Kolejka 2

RC Deportivo de La Coruña 0-4 AC Milan 24 września
Seedorf 17, F.Inzaghi 33, 55, 62
RC Lens 1-1 FC Bayern München 24 września
Utaka 76 - Linke 23

Kolejka 3

FC Bayern München 1-2 AC Milan 1 października
Pizarro 54 - F.Inzaghi 52, 84
RC Deportivo de La Coruña 3-1 RC Lens 1 października
Makaay 49, Capdevila 79, Cesar 84 - Moreira 10

Kolejka 4

RC Lens 3-1 RC Deportivo de La Coruña 23 października
Coulibaly 61, Moreira 79, Thomert 84 - Makaay 15
AC Milan 2-1 FC Bayern München 23 października
Serginho 11, F.Inzaghi 64 - Tarnat 23

Kolejka 5

RC Deportivo de La Coruña 2-1 FC Bayern München 29 października
Victor 54, Makaay 89 - Santa Cruz 77
RC Lens 2-1 AC Milan 29 października
Moreira 41, Utaka 49 - Szewczenko 31

Kolejka 6

FC Bayern München 3-3 RC Lens 13 listopada
N.Kovac 6, Salihamidzić 19, Feulner 87 - Fink 20 (s), Bakari 54, Blanchard 90
AC Milan 1-2 RC Deportivo de La Coruña 13 listopada
Tomasson 34 - Diego Tristan 58, Makaay 70

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AC Milan 6 12 4 0 2 12-7 2 0 1 5-4 2 0 1 7-3 2 3 1 0 1 5-2
2.  RC Deportivo de La Coruña 6 12 4 0 2 11-12 2 0 1 5-6 2 0 1 6-6 2 3 1 0 1 2-5
3.  RC Lens 6 8 2 2 2 11-11 2 1 0 6-3 0 1 2 5-8
4.  FC Bayern München 6 2 0 2 4 9-13 0 1 2 6-8 0 1 2 3-5

Grupa H
 
Kolejka 1
(Losowanie - 29 sierpnia 2002, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 zwycięzców z III rundy elim. + 16 drużyn zwolnionych z eliminacji: Real Madrid CF, Valencia CF, Juventus FC, Arsenal FC, RC Deportivo de la Coruña, TSV Bayer 04 Leverkusen, Liverpool FC, Galatasaray SK, AS Roma, Olympique Lyonnais, BV Borussia 1909, PSV Eindhoven, Spartak Moskwa, Olympiakós SFP, AFC Ajax, RC Lens)

FC Barcelona 3-2 Club Brugge KV 18 września
Luis Enrique 5, Mendieta 40, Saviola 44 - Simons 22 (k), Englebert 85
Łokomotiw Moskwa 0-2 Galatasaray SK 18 września
Sarr 72, Arif Erdem 81

Kolejka 2

Club Brugge KV 0-0 Łokomotiw Moskwa 24 września
Galatasaray SK 0-2 FC Barcelona 24 września
Kluivert 27, Luis Enrique 59

Kolejka 3

Galatasaray SK 0-0 Club Brugge KV 1 października
Łokomotiw Moskwa 1-3 FC Barcelona 1 października
Obiorah 56 - Kluivert 29, Saviola 32, 49

Kolejka 4

FC Barcelona 1-0 Łokomotiw Moskwa 23 października
F.de Boer 76
Club Brugge KV 3-1 Galatasaray SK 23 października
Martens 45, Verheyen 72, Saeternes 90 - Fabio Pinto 56

Kolejka 5

Club Brugge KV 0-1 FC Barcelona 29 października
Riquelme 64
Galatasaray SK 1-2 Łokomotiw Moskwa 29 października
Hasan Sas 73 - Łoskow 70, Jewsiejew 75

Kolejka 6

FC Barcelona 3-1 Galatasaray SK 13 listopada
Dani 10, Gerard 44, Geovanni 56 - Cihan Haspolatli 20
Łokomotiw Moskwa 2-0 Club Brugge KV 13 listopada
Julio Cesar 44, Łoskow 90

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 18 6 0 0 13-4 3 0 0 7-3 3 0 0 6-1
2.  Łokomotiw Moskwa 6 7 2 1 3 5-7 1 0 2 3-5 1 1 1 2-2
3.  Club Brugge KV 6 5 1 2 3 5-7 1 1 1 3-2 0 1 2 2-5
4.  Galatasaray SK 6 4 1 1 4 5-10 0 1 2 1-4 1 0 2 4-6

II faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1
(Losowanie - 15 listopada 2002, 11:30 - Hotel Hilton, Genewa)

TSV Bayer 04 Leverkusen 1-2 FC Barcelona 27 listopada
Berbatow 39 - Saviola 48, Overmars 88
Newcastle United FC 1-4 FC Internazionale Milano 27 listopada
Solano 72 - Morfeo 2, Almeyda 35, Crespo 45, Recoba 81

Kolejka 2

FC Barcelona 3-1 Newcastle United FC 11 grudnia
Dani 7, Kluivert 35, Motta 58 - Ameobi 24
pierwotnie mecz miał się odbyć 10 grudnia, ale z powodu gwałtownych ulew i fatalnego stanu murawy, mecz przełożono na następny dzień
FC Internazionale Milano 3-2 TSV Bayer 04 Leverkusen 10 grudnia
Di Biagio 15, 27, Butt 80 (s) - Zivković 63, França 90

Kolejka 3

FC Barcelona 3-0 FC Internazionale Milano 18 lutego
Saviola 7, Cocu 29, Kluivert 67
TSV Bayer 04 Leverkusen 1-3 Newcastle United FC 18 lutego
França 26 - Ameobi 5, 16, Lua Lua 32

Kolejka 4

FC Internazionale Milano 0-0 FC Barcelona 26 lutego
Newcastle United FC 3-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 26 lutego
Shearer 5, 11, 36 - Babić 73

Kolejka 5

FC Barcelona 2-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 11 marca
Saviola 17, F.de Boer 49
FC Internazionale Milano 2-2 Newcastle United FC 11 marca
Vieri 47, Cordoba 61 - Shearer 42, 49

Kolejka 6

TSV Bayer 04 Leverkusen 0-2 FC Internazionale Milano 19 marca
Martins 36, Emre 90
Newcastle United FC 0-2 FC Barcelona 19 marca
Kluivert 60, Motta 75

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 16 5 1 0 12-2 3 0 0 8-1 2 1 0 4-1
2.  FC Internazionale Milano 6 11 3 2 1 11-8 1 2 0 5-4 2 0 1 6-4
3.  Newcastle United FC 6 7 2 1 3 10-13 1 0 2 4-7 1 1 1 6-6
4.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 0 0 0 6 5-15 0 0 3 2-7 0 0 3 3-8

Grupa B
 
Kolejka 1
(Losowanie - 15 listopada 2002, 11:30 - Hotel Hilton, Genewa)

AS Roma 1-3 Arsenal FC 27 listopada
Cassano 4 - Henry 6, 70, 75
València CF 1-1 AFC Ajax 27 listopada
Angulo 90 - Ibrahimović 88

Kolejka 2

AFC Ajax 2-1 AS Roma 10 grudnia
Ibrahimović 11, Litmanen 66 - Batistuta 89
Arsenal FC 0-0 València CF 10 grudnia

Kolejka 3

Arsenal FC 1-1 AFC Ajax 18 lutego
Wiltord 5 - De Jong 17
AS Roma 0-1 València CF 18 lutego
Carew 78

Kolejka 4

AFC Ajax 0-0 Arsenal FC 26 lutego
València CF 0-3 AS Roma 26 lutego
Totti 24, 30, Emerson 36

Kolejka 5

AFC Ajax 1-1 València CF 11 marca
Pasanen 57 - Kily Gonzalez 28 (k)
Arsenal FC 1-1 AS Roma 11 marca
Vieira 12 - Cassano 45

Kolejka 6

AS Roma 1-1 AFC Ajax 19 marca
Cassano 24 - van der Meyde 1
València CF 2-1 Arsenal FC 19 marca
Carew 34, 57 - Henry 49

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  València CF 6 9 2 3 1 5-6 1 1 1 3-5 1 2 0 2-1
2.  AFC Ajax 6 8 1 5 0 6-5 1 2 0 3-2 0 3 0 3-3
3.  Arsenal FC 6 7 1 4 1 6-5 0 3 0 2-2 1 1 1 4-3
4.  AS Roma 6 5 1 2 3 7-8 0 1 2 2-5 1 1 1 5-3

Grupa C
 
Kolejka 1
(Losowanie - 15 listopada 2002, 11:30 - Hotel Hilton, Genewa)

Łokomotiw Moskwa 1-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 26 listopada
Ignaszewicz 31 - Frings 33, Koller 43
AC Milan 1-0 Real Madrid CF 26 listopada
Szewczenko 40

Kolejka 2

BV Borussia 1909 (Dortmund) 0-1 AC Milan 11 grudnia
F.Inzaghi 49
Real Madrid CF 2-2 Łokomotiw Moskwa 11 grudnia
Raul 21, 76 - Obiorah 47, Mnguni 74

Kolejka 3

Real Madrid CF 2-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 19 lutego
Raul 43, Ronaldo 56 - Koller 30
AC Milan 1-0 Łokomotiw Moskwa 19 lutego
Tomasson 62

Kolejka 4

BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-1 Real Madrid CF 25 lutego
Koller 23 - Portillo 90
Łokomotiw Moskwa 0-1 AC Milan 25 lutego
Rivaldo 34 (k)

Kolejka 5

BV Borussia 1909 (Dortmund) 3-0 Łokomotiw Moskwa 12 marca
Frings 39, Koller 58, Amoroso 66
Real Madrid CF 3-1 AC Milan 12 marca
Raul 12, 57, Guti 86 - Rivaldo 81

Kolejka 6

Łokomotiw Moskwa 0-1 Real Madrid CF 18 marca
Ronaldo 35
AC Milan 0-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 18 marca
Koller 80

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AC Milan 6 12 4 0 2 5-4 2 0 1 2-1 2 0 1 3-3
2.  Real Madrid CF 6 11 3 2 1 9-6 2 1 0 7-4 1 1 1 2-2
3.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 10 3 1 2 8-5 1 1 1 4-2 2 0 1 4-3
4.  Łokomotiw Moskwa 6 1 0 1 5 3-10 0 0 3 1-4 0 1 2 2-6

Grupa D
 
Kolejka 1
(Losowanie - 15 listopada 2002, 11:30 - Hotel Hilton, Genewa)

FC Basel 1893 1-3 Manchester United FC 26 listopada
Gimenez 1 - van Nistelrooij 62, 63, Solskjaer 68
RC Deportivo de La Coruña 2-2 Juventus FC 26 listopada
Diego Tristan 9, Makaay 11 - Birindelli 38, Nedved 57

Kolejka 2

Juventus FC 4-0 FC Basel 1893 11 grudnia
Trezeguet 3, Montero 34, Tacchinardi 43, Del Piero 51 (k)
Manchester United FC 2-0 RC Deportivo de La Coruña 11 grudnia
van Nistelrooij 7, 55

Kolejka 3

FC Basel 1893 1-0 RC Deportivo de La Coruña 19 lutego
H.Yakin 30
Manchester United FC 2-1 Juventus FC 19 lutego
W.Brown 4, van Nistelrooij 85 - Nedved 90

Kolejka 4

RC Deportivo de La Coruña 1-0 FC Basel 1893 25 lutego
Diego Tristan 4
Juventus FC 0-3 Manchester United FC 25 lutego
Giggs 15, 41, van Nistelrooij 63

Kolejka 5

Juventus FC 3-2 RC Deportivo de La Coruña 12 marca
Ferrara 12, Trezeguet 63, Tudor 90 - Diego Tristan 34, Makaay 52
Manchester United FC 1-1 FC Basel 1893 12 marca
G.Neville 53 - Gimenez 14

Kolejka 6

FC Basel 1893 2-1 Juventus FC 18 marca
Cantaluppi 38, Gimenez 90 - Tacchinardi 10
RC Deportivo de La Coruña 2-0 Manchester United FC 18 marca
Victor 32, Lynch 47 (s)

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester United FC 6 13 4 1 1 11-5 2 1 0 5-2 2 0 1 6-3
2.  Juventus FC 6 7 2 1 3 11-11 2 0 1 7-5 0 1 2 4-6 4 7 2 1 1 10-6
3.  FC Basel 1893 6 7 2 1 3 5-10 2 0 1 4-4 0 1 2 1-6 4 6 2 0 2 3-6
4.  RC Deportivo de La Coruña 6 7 2 1 3 7-8 2 1 0 5-2 0 0 3 2-6 4 4 1 1 2 5-6

1/4 finału
(Losowanie - 21 marca 2003, 12:30 - Nyon)

Real Madrid CF 3-1 Manchester United FC 8 kwietnia
Figo 12, Raul 28, 49 - van Nistelrooij 52
FC Internazionale Milano 1-0 València CF 9 kwietnia
Vieri 14
AFC Ajax 0-0 AC Milan 8 kwietnia
Juventus FC 1-1 FC Barcelona 9 kwietnia
Montero 16 - Saviola 78

Manchester United FC 4-3 Real Madrid CF 23 kwietnia
van Nistelrooij 43, Helguera 52 (s), Beckham 71, 85 - Ronaldo 12, 50, 59
València CF 2-1 FC Internazionale Milano 22 kwietnia
Aimar 7, Baraja 51 - Vieri 5
AC Milan 3-2 AFC Ajax 23 kwietnia
F.Inzaghi 30, Szewczenko 65, Tomasson 90 - Litmanen 63, Pienaar 78
FC Barcelona 1-2 Juventus FC 22 kwietnia
pd.
Xavi 66 - Nedved 53, Zalayeta 114

1/2 finału
(Losowanie - 21 marca 2003, 12:00 - Nyon)

Real Madrid CF 2-1 Juventus FC 6 maja
Ronaldo 23, Roberto Carlos 73 - Trezeguet 45
AC Milan 0-0 FC Internazionale Milano 7 maja

Juventus FC 3-1 Real Madrid CF 14 maja
Trezeguet 12, Del Piero 43, Nedved 73 - Zidane 89
FC Internazionale Milano 1-1 AC Milan 13 maja
Martins 84 - Szewczenko 45

Finał - 28 maja

Juventus FC 0-0 AC Milan (63 215)
pd. k. 2-3
Manchester, Old Trafford

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas