[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przebój Wolbrom 30 74 23 5 2 79-14 11 2 2 42-8 12 3 0 37-6
2.  Beskidy Andrychów 30 67 21 4 5 70-23 13 0 2 41-10 8 4 3 29-13
3.  Błyskawica Marcówka 30 63 19 6 5 54-27 12 2 1 32-7 7 4 4 22-20
4.  Janina Libiąż 30 56 17 5 8 67-38 10 3 2 36-19 7 2 6 31-19
5.  Górnik Brzeszcze 30 46 13 7 10 65-52 8 1 6 31-26 5 6 4 34-26
6.  Orzeł Balin 30 44 13 5 12 54-46 9 3 3 38-19 4 2 9 16-27
7.  Iskra Klecza Dolna 30 43 12 7 11 50-44 7 2 6 30-23 5 5 5 20-21
8.  Nadwiślanin Gromiec 30 41 10 11 9 38-42 5 6 4 18-17 5 5 5 20-25 2 4 1 1 0 3-1
9.  Przeciszovia Przeciszów 30 41 11 8 11 37-43 7 5 3 23-20 4 3 8 14-23 2 1 0 1 1 1-3
10.  Halniak Maków Podhalański 30 36 8 12 10 34-42 6 8 1 23-16 2 4 9 11-26
11.  Hejnał Kęty 30 35 11 2 17 26-52 6 1 8 15-22 5 1 9 11-30
12.  Stanisławianka Stanisław Dolny 30 34 9 7 14 40-54 7 3 5 27-23 2 4 9 13-31
13.  Babia Góra Sucha Beskidzka 30 29 8 5 17 41-66 6 3 6 22-25 2 2 11 19-41
14.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 30 24 6 6 18 27-69 3 5 7 12-31 3 1 11 15-38
15.  Zgoda Malec 30 21 4 9 17 26-53 4 5 6 14-18 0 4 11 12-35
16.  Żarek Barwałd Górny 30 14 3 5 22 21-64 2 3 10 12-29 1 2 12 9-35
Po sezonie MZPN podjął decyzję o powiększeniu ligi do 18 drużyn, dzięki czemu przed spadkiem uratowały się Babia Góra Sucha Beskidzka i Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Przebój Wolbrom    0-2 1-1 1-0 1-2 2-0 1-1 3-1 2-0 6-0 7-0 1-0 3-0 4-0 5-0 5-1 
 2 Beskidy Andrychów0-2     1-0 2-1 8-0 2-1 0-1 4-0 3-1 1-0 2-0 6-1 5-2 2-0 2-1 3-0 
 3 Błyskawica Marcówka0-0 2-0     1-0 1-0 4-0 1-3 2-0 2-0 2-1 4-1 2-2 1-0 4-0 2-0 4-0 
 4 Janina Libiąż0-2 1-4 4-2     1-1 3-2 3-1 1-1 3-2 2-1 2-0 2-0 1-0 8-0 2-2 3-1 
 5 Górnik Brzeszcze0-7 1-0 0-1 1-2     3-0 6-0 2-2 3-1 4-0 0-1 3-2 3-0 2-5 3-2 0-3 
 6 Orzeł Balin0-1 0-2 5-3 2-3 3-3     4-2 1-1 2-0 1-1 2-0 5-0 6-3 3-0 2-0 2-0 
 7 Iskra Klecza Dolna0-3 1-3 0-2 1-2 3-3 1-3     2-1 1-1 4-1 1-2 3-0 4-1 3-0 3-1 3-0 
 8 Nadwiślanin Gromiec2-2 1-0 2-3 1-4 0-2 1-1 0-0     0-0 0-0 0-2 1-1 3-1 3-1 3-0 1-0 
 9 Przeciszovia Przeciszów1-6 1-1 3-1 0-4 3-1 1-1 1-1 1-3     1-0 6-2 2-0 1-0 0-0 0-0 2-0 
 10 Halniak Maków Podhalański2-2 1-1 0-0 3-1 1-1 0-3 1-1 1-1 2-0     0-0 3-1 3-1 1-0 3-2 2-2 
 11 Hejnał Kęty0-1 2-4 1-2 0-6 0-3 2-1 1-0 0-1 1-0 0-1     0-0 0-1 2-0 3-2 3-0 
 12 Stanisławianka Stanisław Dolny0-1 0-0 1-1 3-2 2-1 0-1 1-0 4-1 0-2 2-2 3-0     5-6 1-4 3-1 2-1 
 13 Babia Góra Sucha Beskidzka1-2 1-4 1-2 1-1 2-2 3-1 1-5 2-3 1-1 1-0 1-0 3-1     0-3 3-0 1-0 
 14 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska0-4 2-2 1-2 1-1 0-11 2-1 0-1 0-2 1-2 1-1 1-0 0-3 2-0     0-0 1-1 
 15 Zgoda Malec0-2 0-4 0-2 2-1 1-1 0-1 0-0 1-1 2-3 1-0 0-1 0-0 1-1 3-1     3-0 
 16 Żarek Barwałd Górny0-2 0-2 0-0 0-3 0-3 3-0 1-4 1-2 0-1 0-3 1-2 0-2 3-3 2-1 1-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Halniak Maków Podhalański 1-1 Górnik Brzeszcze
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-1 Żarek Barwałd Górny
Zgoda Malec 0-2 Przebój Wolbrom
Przeciszovia Przeciszów 3-1 Błyskawica Marcówka
Orzeł Balin 2-3 Janina Libiąż
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Beskidy Andrychów 4-0 Nadwiślanin Gromiec
Iskra Klecza Dolna 1-2 Hejnał Kęty

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Górnik Brzeszcze 0-1 Hejnał Kęty
Nadwiślanin Gromiec 0-0 Iskra Klecza Dolna
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-2 Beskidy Andrychów
Janina Libiąż 1-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Błyskawica Marcówka 4-0 Orzeł Balin
Przebój Wolbrom 2-0 Przeciszovia Przeciszów
Żarek Barwałd Górny 1-1 Zgoda Malec
Halniak Maków Podhalański 3-1 Stanisławianka Stanisław Dolny

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Stanisławianka Stanisław Dolny 2-1 Górnik Brzeszcze
Zgoda Malec 1-0 Halniak Maków Podhalański
Przeciszovia Przeciszów 2-0 Żarek Barwałd Górny
Orzeł Balin 0-1 Przebój Wolbrom
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Błyskawica Marcówka
Beskidy Andrychów 2-1 Janina Libiąż
Iskra Klecza Dolna 3-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Hejnał Kęty 0-1 Nadwiślanin Gromiec

Kolejka 4 - 4-5 września

Górnik Brzeszcze 2-2 Nadwiślanin Gromiec
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-0 Hejnał Kęty
Janina Libiąż 3-1 Iskra Klecza Dolna
Błyskawica Marcówka 2-0 Beskidy Andrychów
Przebój Wolbrom 3-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Żarek Barwałd Górny 3-0 Orzeł Balin
Halniak Maków Podhalański 2-0 Przeciszovia Przeciszów
Stanisławianka Stanisław Dolny 3-1 Zgoda Malec

Kolejka 5 - 8 września

Zgoda Malec 1-1 Górnik Brzeszcze
Przeciszovia Przeciszów 2-0 Stanisławianka Stanisław Dolny
Orzeł Balin 1-1 Halniak Maków Podhalański
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-0 Żarek Barwałd Górny
Beskidy Andrychów 0-2 Przebój Wolbrom
Iskra Klecza Dolna 0-2 Błyskawica Marcówka
Hejnał Kęty 0-6 Janina Libiąż
Nadwiślanin Gromiec 3-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

Kolejka 6 - 11-12 września

Górnik Brzeszcze 2-5 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Janina Libiąż 1-1 Nadwiślanin Gromiec
Błyskawica Marcówka 4-1 Hejnał Kęty
Przebój Wolbrom 1-1 Iskra Klecza Dolna
Żarek Barwałd Górny 0-2 Beskidy Andrychów
Halniak Maków Podhalański 3-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Stanisławianka Stanisław Dolny 0-1 Orzeł Balin
Zgoda Malec 2-3 Przeciszovia Przeciszów

Kolejka 7 - 18-19 września

Przeciszovia Przeciszów 3-1 Górnik Brzeszcze
Orzeł Balin 2-0 Zgoda Malec
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-1 Stanisławianka Stanisław Dolny
Beskidy Andrychów 1-0 Halniak Maków Podhalański
Iskra Klecza Dolna 3-0 Żarek Barwałd Górny
Hejnał Kęty 0-1 Przebój Wolbrom
Nadwiślanin Gromiec 2-3 Błyskawica Marcówka
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Janina Libiąż

Kolejka 8 - 25-26 września

Górnik Brzeszcze 1-2 Janina Libiąż
Błyskawica Marcówka 4-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Przebój Wolbrom 3-1 Nadwiślanin Gromiec
Żarek Barwałd Górny 1-2 Hejnał Kęty
Halniak Maków Podhalański 1-1 Iskra Klecza Dolna
Stanisławianka Stanisław Dolny 0-0 Beskidy Andrychów
Zgoda Malec 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Przeciszovia Przeciszów 1-1 Orzeł Balin

Kolejka 9 - 2-3 października

Orzeł Balin 3-3 Górnik Brzeszcze
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1 Przeciszovia Przeciszów
Beskidy Andrychów 2-1 Zgoda Malec
Iskra Klecza Dolna 3-0 Stanisławianka Stanisław Dolny
Hejnał Kęty 0-1 Halniak Maków Podhalański
Nadwiślanin Gromiec 1-0 Żarek Barwałd Górny
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-4 Przebój Wolbrom
Janina Libiąż 4-2 Błyskawica Marcówka

Kolejka 10 - 9-10 października

Górnik Brzeszcze 0-1 Błyskawica Marcówka
Przebój Wolbrom 1-0 Janina Libiąż
Żarek Barwałd Górny 2-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Halniak Maków Podhalański 1-1 Nadwiślanin Gromiec
Stanisławianka Stanisław Dolny 3-0 Hejnał Kęty
Zgoda Malec 0-0 Iskra Klecza Dolna
Przeciszovia Przeciszów 1-1 Beskidy Andrychów
Orzeł Balin 6-3 Babia Góra Sucha Beskidzka

Kolejka 11 - 16-17 października

Babia Góra Sucha Beskidzka 2-2 Górnik Brzeszcze
Beskidy Andrychów 2-1 Orzeł Balin
Iskra Klecza Dolna 1-1 Przeciszovia Przeciszów
Hejnał Kęty 3-2 Zgoda Malec
Nadwiślanin Gromiec 1-1 Stanisławianka Stanisław Dolny
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Halniak Maków Podhalański
Janina Libiąż 3-1 Żarek Barwałd Górny
Błyskawica Marcówka 0-0 Przebój Wolbrom

Kolejka 12 - 23-24 października

Górnik Brzeszcze 0-7 Przebój Wolbrom
Żarek Barwałd Górny 0-0 Błyskawica Marcówka
Halniak Maków Podhalański 3-1 Janina Libiąż
Stanisławianka Stanisław Dolny 1-4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Zgoda Malec 1-1 Nadwiślanin Gromiec
Przeciszovia Przeciszów 6-2 Hejnał Kęty
Orzeł Balin 4-2 Iskra Klecza Dolna
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-4 Beskidy Andrychów

Kolejka 13 - 30-31 października

Beskidy Andrychów 8-0 Górnik Brzeszcze
Iskra Klecza Dolna 4-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Hejnał Kęty 2-1 Orzeł Balin
Nadwiślanin Gromiec 0-0 Przeciszovia Przeciszów
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Zgoda Malec
Janina Libiąż 2-0 Stanisławianka Stanisław Dolny
Błyskawica Marcówka 2-1 Halniak Maków Podhalański
Przebój Wolbrom 5-1 Żarek Barwałd Górny

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Górnik Brzeszcze 0-3 Żarek Barwałd Górny
Halniak Maków Podhalański 2-2 Przebój Wolbrom
Stanisławianka Stanisław Dolny 1-1 Błyskawica Marcówka
Zgoda Malec 2-1 Janina Libiąż
Przeciszovia Przeciszów 0-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Orzeł Balin 1-1 Nadwiślanin Gromiec
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-0 Hejnał Kęty
Beskidy Andrychów 0-1 Iskra Klecza Dolna

Kolejka 15 - 11 listopada

Iskra Klecza Dolna 3-3 Górnik Brzeszcze
Hejnał Kęty 2-4 Beskidy Andrychów
Nadwiślanin Gromiec 3-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-1 Orzeł Balin
Janina Libiąż 3-2 Przeciszovia Przeciszów
Błyskawica Marcówka 2-0 Zgoda Malec
Przebój Wolbrom 1-0 Stanisławianka Stanisław Dolny
Żarek Barwałd Górny 0-3 Halniak Maków Podhalański

Kolejka 16 - 11 maja

Górnik Brzeszcze 4-0 Halniak Maków Podhalański
Żarek Barwałd Górny 0-2 Stanisławianka Stanisław Dolny
Przebój Wolbrom 5-0 Zgoda Malec
Błyskawica Marcówka 2-0 Przeciszovia Przeciszów
Janina Libiąż 3-2 Orzeł Balin
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Nadwiślanin Gromiec 1-0 Beskidy Andrychów
Hejnał Kęty 1-0 Iskra Klecza Dolna

Kolejka 17 - 2 kwietnia

Hejnał Kęty 0-3 Górnik Brzeszcze
Iskra Klecza Dolna 2-1 Nadwiślanin Gromiec
Beskidy Andrychów 2-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1 Janina Libiąż
Orzeł Balin 5-3 Błyskawica Marcówka 13 kwietnia
Przeciszovia Przeciszów 1-6 Przebój Wolbrom 13 kwietnia
Zgoda Malec 3-0 Żarek Barwałd Górny 13 kwietnia
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-2 Halniak Maków Podhalański

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Górnik Brzeszcze 3-2 Stanisławianka Stanisław Dolny
Halniak Maków Podhalański 3-2 Zgoda Malec
Żarek Barwałd Górny 0-1 Przeciszovia Przeciszów
Przebój Wolbrom 2-0 Orzeł Balin
Błyskawica Marcówka 1-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Janina Libiąż 1-4 Beskidy Andrychów
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-1 Iskra Klecza Dolna
Nadwiślanin Gromiec 0-2 Hejnał Kęty

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Nadwiślanin Gromiec 0-2 Górnik Brzeszcze
Hejnał Kęty 2-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Iskra Klecza Dolna 1-2 Janina Libiąż
Beskidy Andrychów 1-0 Błyskawica Marcówka
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Przebój Wolbrom
Orzeł Balin 2-0 Żarek Barwałd Górny
Przeciszovia Przeciszów 1-0 Halniak Maków Podhalański
Zgoda Malec 0-0 Stanisławianka Stanisław Dolny

Kolejka 20 - 23-24 kwietnia

Górnik Brzeszcze 3-2 Zgoda Malec
Stanisławianka Stanisław Dolny 0-2 Przeciszovia Przeciszów
Halniak Maków Podhalański 0-3 Orzeł Balin
Żarek Barwałd Górny 3-3 Babia Góra Sucha Beskidzka
Przebój Wolbrom 0-2 Beskidy Andrychów
Błyskawica Marcówka 1-3 Iskra Klecza Dolna
Janina Libiąż 2-0 Hejnał Kęty
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-2 Nadwiślanin Gromiec

Kolejka 21 - 30 kwietnia

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-11 Górnik Brzeszcze
Nadwiślanin Gromiec 1-4 Janina Libiąż
Hejnał Kęty 1-2 Błyskawica Marcówka
Iskra Klecza Dolna 0-3 Przebój Wolbrom
Beskidy Andrychów 3-0 Żarek Barwałd Górny
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-0 Halniak Maków Podhalański
Orzeł Balin 5-0 Stanisławianka Stanisław Dolny
Przeciszovia Przeciszów 0-0 Zgoda Malec

Kolejka 22 - 3 maja

Górnik Brzeszcze 3-1 Przeciszovia Przeciszów
Zgoda Malec 0-1 Orzeł Balin
Stanisławianka Stanisław Dolny 5-6 Babia Góra Sucha Beskidzka
Halniak Maków Podhalański 1-1 Beskidy Andrychów
Żarek Barwałd Górny 1-4 Iskra Klecza Dolna
Przebój Wolbrom 7-0 Hejnał Kęty
Błyskawica Marcówka 2-0 Nadwiślanin Gromiec
Janina Libiąż 8-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

Kolejka 23 - 7 maja

Janina Libiąż 1-1 Górnik Brzeszcze
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 Błyskawica Marcówka
Nadwiślanin Gromiec 2-2 Przebój Wolbrom
Hejnał Kęty 3-0 Żarek Barwałd Górny
Iskra Klecza Dolna 4-1 Halniak Maków Podhalański
Beskidy Andrychów 6-1 Stanisławianka Stanisław Dolny
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-0 Zgoda Malec
Orzeł Balin 2-0 Przeciszovia Przeciszów

Kolejka 24 - 14-15 maja

Górnik Brzeszcze 3-0 Orzeł Balin
Przeciszovia Przeciszów 1-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Zgoda Malec 0-4 Beskidy Andrychów
Stanisławianka Stanisław Dolny 1-0 Iskra Klecza Dolna
Halniak Maków Podhalański 0-0 Hejnał Kęty
Żarek Barwałd Górny 1-2 Nadwiślanin Gromiec
Przebój Wolbrom 4-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Błyskawica Marcówka 1-0 Janina Libiąż

Kolejka 25 - 21 maja

Błyskawica Marcówka 1-0 Górnik Brzeszcze
Janina Libiąż 0-2 Przebój Wolbrom
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Żarek Barwałd Górny
Nadwiślanin Gromiec 0-0 Halniak Maków Podhalański
Hejnał Kęty 0-0 Stanisławianka Stanisław Dolny
Iskra Klecza Dolna 3-1 Zgoda Malec
Beskidy Andrychów 3-1 Przeciszovia Przeciszów
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-1 Orzeł Balin

Kolejka 26 - 25 maja

Górnik Brzeszcze 3-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Orzeł Balin 0-2 Beskidy Andrychów
Przeciszovia Przeciszów 1-1 Iskra Klecza Dolna
Zgoda Malec 0-1 Hejnał Kęty
Stanisławianka Stanisław Dolny 4-1 Nadwiślanin Gromiec
Halniak Maków Podhalański 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Żarek Barwałd Górny 0-3 Janina Libiąż
Przebój Wolbrom 1-1 Błyskawica Marcówka

Kolejka 27 - 28-29 maja

Przebój Wolbrom 1-2 Górnik Brzeszcze
Błyskawica Marcówka 4-0 Żarek Barwałd Górny
Janina Libiąż 2-1 Halniak Maków Podhalański
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-3 Stanisławianka Stanisław Dolny
Nadwiślanin Gromiec 3-0 Zgoda Malec
Hejnał Kęty 1-0 Przeciszovia Przeciszów
Iskra Klecza Dolna 1-3 Orzeł Balin
Beskidy Andrychów 5-2 Babia Góra Sucha Beskidzka

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Górnik Brzeszcze 1-0 Beskidy Andrychów
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-5 Iskra Klecza Dolna
Orzeł Balin 2-0 Hejnał Kęty
Przeciszovia Przeciszów 1-3 Nadwiślanin Gromiec
Zgoda Malec 3-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Stanisławianka Stanisław Dolny 3-2 Janina Libiąż
Halniak Maków Podhalański 0-0 Błyskawica Marcówka
Żarek Barwałd Górny 0-2 Przebój Wolbrom

Kolejka 29 - 11 czerwca

Żarek Barwałd Górny 0-3 Górnik Brzeszcze
Przebój Wolbrom 6-0 Halniak Maków Podhalański
Błyskawica Marcówka 2-2 Stanisławianka Stanisław Dolny
Janina Libiąż 2-2 Zgoda Malec
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 Przeciszovia Przeciszów
Nadwiślanin Gromiec 1-1 Orzeł Balin
Hejnał Kęty 0-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Iskra Klecza Dolna 1-3 Beskidy Andrychów

Kolejka 30 - 18 czerwca

Górnik Brzeszcze 6-0 Iskra Klecza Dolna
Beskidy Andrychów 2-0 Hejnał Kęty
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-3 Nadwiślanin Gromiec
Orzeł Balin 3-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Przeciszovia Przeciszów 0-4 Janina Libiąż
Zgoda Malec 0-2 Błyskawica Marcówka
Stanisławianka Stanisław Dolny 0-1 Przebój Wolbrom
Halniak Maków Podhalański 2-2 Żarek Barwałd Górny

IV liga 2004/2005 (małopolska (Kraków))

Liga okręgowa 2004/2005 (Kraków)

Klasa A 2004/2005 (Chrzanów)
Klasa A 2004/2005 (Olkusz)
Klasa A 2004/2005 (Oświęcim)
Klasa A 2004/2005 (Wadowice)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas