[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 1999/2000

I runda eliminacyjna - 14 lipca, 21 lipca

Barry Town AFC 0-0 Valletta FC 13 lipca
FK Łowecz 3-0 Glentoran FC
Hadji 11, Bushi 35 (k), Petrow 81
ÍBV (Vestmannaeyjar) 1-0 KF Tirana
Johannesson 45
mecz w Reykjaviku
FK Sloga Jugomagnat (Skopje) 1-0 Kəpəz Gəncə
Memedi 66
FK Partizan (Belgrad) 6-0 FC Flora Tallin
S.Ilić 12, Peković 25, 71, Ivić 36, 75, Kežman 54
HB Tórshavn 1-1 FC Haka
Lakjuni 47 - Popowicz 60
AS La Jeunesse d'Esch 0-2 Skonto Ryga
Astafjevs 66, Michołaps 73
St Patrick's Athletic FC 0-5 Zimbru Chișinău
Berco 29, 41, Epureanu 35, 82, Borec 72
Žalgiris Wilno 2-0 Cement Ararat
I.Stesko 45, A.Stesko 88

Valletta FC 3-2 Barry Town AFC
Agius 42, 46, Chetcuti 64 - Stown 49, 65
Glentoran FC 0-2 FK Łowecz
Haxhi 63, Bushi 89
KF Tirana 1-2 ÍBV (Vestmannaeyjar)
Bulku 82 - Johannesson 33, I.Sigurdsson 48
Kəpəz Gəncə 2-1 FK Sloga Jugomagnat (Skopje)
I.Mamiedow 19, Rżajew 90 (k) - R.Arif 34
mecz w Baku
FC Flora Tallin 1-4 FK Partizan (Belgrad)
Viikmäe 52 - Kežman 10, 69, S.Ilić 20, Tomić 82
FC Haka 6-0 HB Tórshavn
Salli 26, Reynders 44, Nyyssonen 46, Wilson 63, Popowicz 80, Torkkeli 90
mecz w Helsinkach
Skonto Ryga 8-0 AS La Jeunesse d'Esch
Bleidelis 37, 50, Michołaps 39, 55, 63, 85 (k), 90 (k), Kolesniczenko 77
Zimbru Chișinău 5-0 St Patrick's Athletic FC
Tropaniec 25, 40, Borec 31, 75, Oprea 83 (k)
Cement Ararat 0-3 Žalgiris Wilno
Novikovas 7, Jokšas 32, Vasilauskas 65
mecz w Erewanie

II runda eliminacyjna - 28 lipca, 4 sierpnia

FK Łowecz 4-1 Widzew Łódź
Todorow 40, 76, M.Żivković 82 (k), Kondew 90 - Wichniarek 89 (k)
AS Anórthossis Ammochóstou 2-1 ŠK Slovan Bratysława
Obiku 28, 88 (k) - Hrnčar 53
Beşiktaş JK 1-1 Hapoel Hajfa
Ayhan 90 - Rosso 76
CSKA Moskwa 2-0 Molde FK
Sziszkin 7, Chomucha 86
Dniepr Mohylew 0-1 AIK (Solna)
Tjernström 90
mecz w Mińsku
Dinamo Tbilisi 2-1 Zimbru Chișinău
Ckitaiszwili 80, Chomeriki 88 - Berko 68
Dynamo Kijów 2-0 Žalgiris Wilno
Szackich 37, 78
FC Haka 1-4 Rangers FC
Niemi 52 - Amoruso 18, Mols 27, 42, Johansson 86
ÍBV (Vestmannaeyjar) 0-2 MTK-Hungária FC
Halmai 26, Preisinger 54
NK Maribor 5-1 KRC Genk
Balajić 25, Galić 62, Karić 69 (k), Simundza 77, Djuranović 90 - Strupar 34
FK Partizan (Belgrad) 3-1 HNK Rijeka
S.Ilić 10, Krstajić 22, 85 - Stipanović 56
Rapid Bukareszt 3-3 Skonto Ryga
Barbu 14, Schumacher 52, Mutica 73 - Chaładze 5, 32, Astafjevs 65
SK Rapid Wiedeń 3-0 Valletta FC
Dowe 54, Savičević 74, Penksa 86
FK Sloga Jugomagnat (Skopje) 0-1 Brøndbyernes IF
Daugaard 15

Widzew Łódź 4-1 FK Łowecz
pd. k. 3-2
Gęsior 14, Wichniarek 52, 60, Michalski 75 - Todorow 30
ŠK Slovan Bratysława 1-1 AS Anórthossis Ammochóstou
Timko 60 - Obiku 58
Hapoel Hajfa 0-0 Beşiktaş JK
Molde FK 4-0 CSKA Moskwa
Tessem 47, Berg Hestad 65, Hoseth 67, 81
AIK (Solna) 2-0 Dniepr Mohylew
Corneliusson 55, Gustafsson 85
Zimbru Chișinău 2-0 Dinamo Tbilisi
Dodul 23, Epureanu 90
Žalgiris Wilno 0-1 Dynamo Kijów
Rebrow 55
Rangers FC 3-0 FC Haka
R.Wallace 15, Johansson 28, Amato 66
MTK-Hungária FC 3-1 ÍBV (Vestmannaeyjar)
Ilea 4, Kuttor 25, Illes 41 - Moller 90
KRC Genk 3-0 NK Maribor
Gudjonsson 45, 58, F.Horvath 62
mecz w Liége
HNK Rijeka 0-3 FK Partizan (Belgrad)
Kežman 7, 83, Ivić 19
Skonto Ryga 2-1 Rapid Bukareszt
Laizans 77, Rubins 87 - Raducanu 33
Valletta FC 0-2 SK Rapid Wiedeń
Dowe 71, Lagonikakis 88
Brøndbyernes IF 1-0 FK Sloga Jugomagnat (Skopje)
Daugaard 4 (k)

III runda eliminacyjna - 11 sierpnia, 25 sierpnia

Olympique Lyonnais 0-1 NK Maribor 10 sierpnia
D.Filipović 89
AC Fiorentina 3-1 Widzew Łódź
Adani 17, Cois 57, Rui Costa 90 - Adani 74 (s)
FK Teplice 0-1 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Nerlinger 66
Ålborg Boldspilklub 1-2 Dynamo Kijów
Strandli 55 - Rebrow 13, Szackich 39
SK Rapid Wiedeń 0-3 Galatasaray SK
Hakan U. 34, Fatih 39, Hagi 90
Spartak Moskwa 2-0 FK Partizan (Belgrad)
Szirko 39, Tichonow 73
Molde FK 0-0 RCD Mallorca
Rangers FC 2-0 Parma AC
Vidmar 33, Reyna 76
Chelsea FC 3-0 Skonto Ryga
Babayaro 76, Poyet 77, Sutton 84
NK Croatia (Zagrzeb) 0-0 MTK-Hungária FC
Zimbru Chișinău 0-0 PSV Eindhoven
Hapoel Hajfa 0-2 València CF
Claudio Lopez 68, Farinos 74
Hertha BSC Berlin 2-0 AS Anórthossis Ammochóstou
Daei 3, Preetz 58
Brøndbyernes IF 1-2 Boavista FC
M.Smith 65 - Mario Silva 25, Moreira 73
AÉK (Ateny) 0-0 AIK (Solna)
SK Sturm Graz 2-1 Servette FC Genewa
Vastic 35, Martens 45 - Lonfat 45

NK Maribor 2-0 Olympique Lyonnais
Simundza 24, Balajić 45
Widzew Łódź 0-2 AC Fiorentina
Chiesa 40, Cois 67
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-0 FK Teplice
Herrlich 90
Dynamo Kijów 2-2 Ålborg Boldspilklub
Gusin 74, Szackich 90 - Oper 9, Garde 47
Galatasaray SK 1-0 SK Rapid Wiedeń
Okan 52
FK Partizan (Belgrad) 1-3 Spartak Moskwa
Kežman 72 - Szirko 19, 46, Titow 83 (k)
RCD Mallorca 1-1 Molde FK
J.Stanković 22 (k) - Lund 85 (k)
Parma AC 1-0 Rangers FC
Walem 68
Skonto Ryga 0-0 Chelsea FC
MTK-Hungária FC 0-2 NK Croatia (Zagrzeb)
Simić 60, 85
PSV Eindhoven 2-0 Zimbru Chișinău
Nilis 81, Ooijer 86
València CF 2-0 Hapoel Hajfa
Juan Sanchez 59, 66
AS Anórthossis Ammochóstou 0-0 Hertha BSC Berlin
Boavista FC 4-2 Brøndbyernes IF
pd.
Litos 13, Ahinful 99, 110, Rui Bento 117 - Christensen 47, Bjur 90
AIK (Solna) 1-0 AÉK (Ateny)
Novaković 58
Servette FC Genewa 2-2 SK Sturm Graz
de Souza 5, Thurre 89 - Kocijan 54, Vastic 78

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1

TSV Bayer 04 Leverkusen 1-1 SS Lazio 14 września
Neuville 14 - S.Mihajlović 18
Dynamo Kijów 0-1 NK Maribor 14 września
Simundza 73

Kolejka 2

NK Maribor 0-2 TSV Bayer 04 Leverkusen 22 września
B.Żivković 83, Kirsten 90
SS Lazio 2-1 Dynamo Kijów 22 września
Negro 70, Salas 72 - Rebrow 68 (k)

Kolejka 3

TSV Bayer 04 Leverkusen 1-1 Dynamo Kijów 29 września
Kirsten 52 - Gusin 71
SS Lazio 4-0 NK Maribor 29 września
S.Inzaghi 60, Sergio Conceiçao 62, Salas 71, 76

Kolejka 4

Dynamo Kijów 4-2 TSV Bayer 04 Leverkusen 19 października
Kosowski 4, Szackich 36, Hołowko 61, Waszczuk 89 - Kirsten 12, Neuville 49
NK Maribor 0-4 SS Lazio 19 października
S.Mihajlović 36, S.Inzaghi 50, 74, D.Stanković 63

Kolejka 5

SS Lazio 1-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 27 października
Nedved 1 - Kirsten 43
NK Maribor 1-2 Dynamo Kijów 27 października
Balajić 50 - Rebrow 37, 84 (k)

Kolejka 6

TSV Bayer 04 Leverkusen 0-0 NK Maribor 2 listopada
Dynamo Kijów 0-1 SS Lazio 2 listopada
R.Mamiedow 18 (s)

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SS Lazio 6 14 4 2 0 13-3 2 1 0 7-2 2 1 0 6-1
2.  Dynamo Kijów 6 7 2 1 3 8-8 1 0 2 4-4 1 1 1 4-4 2 4 1 1 0 5-3
3.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 7 1 4 1 7-7 0 3 0 2-2 1 1 1 5-5 2 1 0 1 1 3-5
4.  NK Maribor 6 4 1 1 4 2-12 0 0 3 1-8 1 1 1 1-4

Grupa B
 
Kolejka 1

AIK (Solna) 1-2 FC Barcelona 14 września
Novaković 73 - Abelardo 86, Dani 90
AC Fiorentina 0-0 Arsenal FC 14 września

Kolejka 2

Arsenal FC 3-1 AIK (Solna) 22 września
Ljungberg 28, Henry 89, Šuker 90 - Nordin 53
mecz na Wembley Stadium
FC Barcelona 4-2 AC Fiorentina 22 września
Figo 7, Luis Enrique 10, Rivaldo 68 (k), 70 - Batistuta 50, Chiesa 79

Kolejka 3

AIK (Solna) 0-0 AC Fiorentina 29 września
FC Barcelona 1-1 Arsenal FC 29 września
Luis Enrique 16 - Kanu 81

Kolejka 4

Arsenal FC 2-4 FC Barcelona 19 października
Bergkamp 44, Overmars 85 - Rivaldo 15 (k), Luis Enrique 16, Figo 56, Cocu 70
mecz na Wembley Stadium
AC Fiorentina 3-0 AIK (Solna) 19 października
Batistuta 5, Chiesa 32, Balbo 86

Kolejka 5

FC Barcelona 5-0 AIK (Solna) 27 października
Kluivert 14, 32, Zenden 42, Gabri 53, Dehu 55
Arsenal FC 0-1 AC Fiorentina 27 października
Batistuta 75
mecz na Wembley Stadium

Kolejka 6

AIK (Solna) 2-3 Arsenal FC 2 listopada
A.Andersson 41, 68 - Overmars 17, 52, Šuker 56
AC Fiorentina 3-3 FC Barcelona 2 listopada
Bressan 14, Balbo 56, 69 - Figo 20, Rivaldo 43, 74

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 14 4 2 0 19-9 2 1 0 10-3 2 1 0 9-6
2.  AC Fiorentina 6 9 2 3 1 9-7 1 2 0 6-3 1 1 1 3-4
3.  Arsenal FC 6 8 2 2 2 9-9 1 0 2 5-6 1 2 0 4-3
4.  AIK (Solna) 6 1 0 1 5 4-16 0 1 2 3-5 0 0 3 1-11

Grupa C
 
Kolejka 1

Boavista FC 0-3 Rosenborg BK 14 września
Sørensen 8, Ø.Berg 43, R.Strand 73
Feyenoord Rotterdam 1-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 14 września
van Wonderen 67 - Bobic 71

Kolejka 2

BV Borussia 1909 (Dortmund) 3-1 Boavista FC 22 września
Möller 40, Bobic 53, 65 - Rui Bento 44
Rosenborg BK 2-2 Feyenoord Rotterdam 22 września
Carew 21, 24 - Tomasson 12, Kalou 22

Kolejka 3

Boavista FC 1-1 Feyenoord Rotterdam 29 września
Mario Silva 87 - Bosvelt 62
Rosenborg BK 2-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 29 września
Sørensen 35, Carew 68 - Barbarez 11, Kohler 22

Kolejka 4

Feyenoord Rotterdam 1-1 Boavista FC 19 października
Tomasson 76 - Timofte 83 (k)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 0-3 Rosenborg BK 19 października
Sørensen 17, 58, Winsnes 70

Kolejka 5

Rosenborg BK 2-0 Boavista FC 27 października
Ø.Berg 62, Dahlum 67
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-1 Feyenoord Rotterdam 27 października
Addo 45 - van Vossen 73

Kolejka 6

Boavista FC 1-0 BV Borussia 1909 (Dortmund) 2 listopada
Pedro Emanuel 16
Feyenoord Rotterdam 1-0 Rosenborg BK 2 listopada
Somalia 85

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rosenborg BK 6 11 3 2 1 12-5 1 2 0 6-4 2 0 1 6-1
2.  Feyenoord Rotterdam 6 8 1 5 0 7-6 1 2 0 3-2 0 3 0 4-4
3.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 6 1 3 2 7-9 1 1 1 4-5 0 2 1 3-4
4.  Boavista FC 6 5 1 2 3 4-10 1 1 1 2-4 0 1 2 2-6

Grupa D
 
Kolejka 1

Manchester United FC 0-0 NK Croatia (Zagrzeb) 14 września
Olympique de Marseille 2-0 SK Sturm Graz 14 września
Pires 6, Ravanelli 33

Kolejka 2

SK Sturm Graz 0-3 Manchester United FC 22 września
Keane 16, Yorke 31, Cole 33
NK Croatia (Zagrzeb) 1-2 Olympique de Marseille 22 września
Šokota 64 - Bakayoko 5, Perez 77

Kolejka 3

Manchester United FC 2-1 Olympique de Marseille 29 września
Cole 79, Scholes 83 - Bakayoko 41
NK Croatia (Zagrzeb) 3-0 SK Sturm Graz 29 września
Rukavina 28, Šokota 34, 58 (k)

Kolejka 4

Olympique de Marseille 1-0 Manchester United FC 19 października
Gallas 69
SK Sturm Graz 1-0 NK Croatia (Zagrzeb) 19 października
Kocijan 40

Kolejka 5

NK Croatia (Zagrzeb) 1-2 Manchester United FC 27 października
Prosinečki 90 - Beckham 32, Keane 49
SK Sturm Graz 3-2 Olympique de Marseille 27 października
Mählich 17, Kocijan 62, 85 - Dugarry 51, 78

Kolejka 6

Manchester United FC 2-1 SK Sturm Graz 2 listopada
Solskjaer 56, Keane 69 - Vastic 88 (k)
Olympique de Marseille 2-2 NK Croatia (Zagrzeb) 2 listopada
Bakayoko 52, Diawarra 89 - Mujčin 42, Mikić 84

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester United FC 6 13 4 1 1 9-4 2 1 0 4-2 2 0 1 5-2
2.  Olympique de Marseille 6 10 3 1 2 10-8 2 1 0 5-2 1 0 2 5-6
3.  SK Sturm Graz 6 6 2 0 4 5-12 2 0 1 4-5 0 0 3 1-7
4.  NK Croatia (Zagrzeb) 6 5 1 2 3 7-7 1 0 2 5-4 0 2 1 2-3

Grupa E
 
Kolejka 1

Olympiakós SFP (Pireus) 3-3 Real Madrid CF 15 września
Giovanni 11, 64, Zahović 67 - Savio 24, Roberto Carlos 32, Raul 80
Molde FK 0-1 FC Porto 15 września
Deco 89

Kolejka 2

FC Porto 2-0 Olympiakós SFP (Pireus) 21 września
Esquardinha 6, Jardel 47
Real Madrid CF 4-1 Molde FK 21 września
Morientes 27, Savio 60, 70 (k), Guti 81 - Lindbaek 80

Kolejka 3

Real Madrid CF 3-1 FC Porto 28 września
Morientes 22, Helguera 41, Hierro 68 (k) - Jardel 23
Olympiakós SFP (Pireus) 3-1 Molde FK 28 września
Giovanni 15, 69, Luciano 77 - Lund 58

Kolejka 4

FC Porto 2-1 Real Madrid CF 20 października
Jardel 13, 35 - Peixe 68 (s)
Molde FK 3-2 Olympiakós SFP (Pireus) 20 października
Lund 55, 59, Berg Hestad 74 - Mavrogenidis 36, Zahović 40

Kolejka 5

Real Madrid CF 3-0 Olympiakós SFP (Pireus) 26 października
Raul 21, Morientes 64, Roberto Carlos 83
FC Porto 3-1 Molde FK 26 października
Deco 1, 28, Jardel 57 - Berg Hestad 82

Kolejka 6

Olympiakós SFP (Pireus) 1-0 FC Porto 3 listopada
Iannakopoulos 56
Molde FK 0-1 Real Madrid CF 3 listopada
Karembeu 43

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 6 13 4 1 1 15-7 3 0 0 10-2 1 1 1 5-5
2.  FC Porto 6 12 4 0 2 9-6 3 0 0 7-2 1 0 2 2-4
3.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 7 2 1 3 9-12 2 1 0 7-4 0 0 3 2-8
4.  Molde FK 6 3 1 0 5 6-14 1 0 2 3-4 0 0 3 3-10

Grupa F
 
Kolejka 1

FC Bayern München 2-1 PSV Eindhoven 15 września
Paulo Sergio 11, 69 - Chochłow 59
València CF 2-0 Rangers FC 15 września
Moore 57 (s), Gonzalez 74

Kolejka 2

Rangers FC 1-1 FC Bayern München 21 września
Albertz 22 - Tarnat 88
PSV Eindhoven 1-1 València CF 21 września
van Nistelrooij 71 (k) - Claudio Lopez 4

Kolejka 3

FC Bayern München 1-1 València CF 28 września
Elber 5 - Gerard 80
PSV Eindhoven 0-1 Rangers FC 28 września
Albertz 84

Kolejka 4

València CF 1-1 FC Bayern München 20 października
A.Ilie 11 - Effenberg 18 (k)
Rangers FC 4-1 PSV Eindhoven 20 października
Amoruso 19, Mols 29, 80, McCann 56 - van Nistelrooij 45 (k)

Kolejka 5

PSV Eindhoven 2-1 FC Bayern München 26 października
van Nistelrooij 40, Nilis 57 - Santa Cruz 51
Rangers FC 1-2 València CF 26 października
Moore 60 - Mendieta 35, Claudio Lopez 45

Kolejka 6

FC Bayern München 1-0 Rangers FC 3 listopada
Strunz 33 (k)
València CF 1-0 PSV Eindhoven 3 listopada
Claudio Lopez 70

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  València CF 6 12 3 3 0 8-4 2 1 0 4-1 1 2 0 4-3
2.  FC Bayern München 6 9 2 3 1 7-6 2 1 0 4-2 0 2 1 3-4
3.  Rangers FC 6 7 2 1 3 7-7 1 1 1 6-4 1 0 2 1-3
4.  PSV Eindhoven 6 4 1 1 4 5-10 1 1 1 3-3 0 0 3 2-7

Grupa G
 
Kolejka 1

AC Sparta Praga 0-0 FC Girondins de Bordeaux 15 września
Willem II Tilburg 1-3 Spartak Moskwa 15 września
Arts 56 - Tichonow 27 (k), 37, 53 (k)

Kolejka 2

Spartak Moskwa 1-1 AC Sparta Praga 21 września
Bezrodnyj 73 - Lokvenc 17
FC Girondins de Bordeaux 3-2 Willem II Tilburg 21 września
Victoria 17 (s), Laslandes 22, Feindouno 82 - Abdellaoui 40, Sanou 70

Kolejka 3

FC Girondins de Bordeaux 2-1 Spartak Moskwa 28 września
Wiltord 9, Micoud 56 - Bezrodnyj 64
AC Sparta Praga 4-0 Willem II Tilburg 28 września
Novotny 26, Prohaska 29 (k), Rosicky 41, Jarošik 58

Kolejka 4

Spartak Moskwa 1-2 FC Girondins de Bordeaux 20 października
Tichonow 55 (k) - Micoud 21, Wiltord 76
Willem II Tilburg 3-4 AC Sparta Praga 20 października
Bombarda 1, Szukow 6, Schenning 50 - Novotny 17, Labant 54 (k), 90 (k), Baranek 62

Kolejka 5

FC Girondins de Bordeaux 0-0 AC Sparta Praga 26 października
Spartak Moskwa 1-1 Willem II Tilburg 26 października
Bezrodnyj 25 - Sanou 69

Kolejka 6

AC Sparta Praga 5-2 Spartak Moskwa 3 listopada
Lokvenc 1, 66, Rosicky 11, Fukal 49, Labant 63 (k) - Bułatow 34, Bezrodnyj 45
Willem II Tilburg 0-0 FC Girondins de Bordeaux 3 listopada

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AC Sparta Praga 6 12 3 3 0 14-6 2 1 0 9-2 1 2 0 5-4 2 2 0 2 0 0-0
2.  FC Girondins de Bordeaux 6 12 3 3 0 7-4 2 1 0 5-3 1 2 0 2-1 2 2 0 2 0 0-0
3.  Spartak Moskwa 6 5 1 2 3 9-12 0 2 1 3-4 1 0 2 6-8
4.  Willem II Tilburg 6 2 0 2 4 7-15 0 1 2 4-7 0 1 2 3-8

Grupa H
 
Kolejka 1

Chelsea FC 0-0 AC Milan 15 września
Galatasaray SK 2-2 Hertha BSC Berlin 15 września
Hakan S. 24, Hagi 86 - Preetz 13, Wosz 14

Kolejka 2

Hertha BSC Berlin 2-1 Chelsea FC 21 września
Daei 3, 70 - Leboeuf 86 (k)
AC Milan 2-1 Galatasaray SK 21 września
Leonardo 44, Szewczenko 45 - Umit 50

Kolejka 3

AC Milan 1-1 Hertha BSC Berlin 28 września
Bierhoff 73 - Daei 69
Chelsea FC 1-0 Galatasaray SK 28 września
Petrescu 55

Kolejka 4

Hertha BSC Berlin 1-0 AC Milan 20 października
Wosz 41
Galatasaray SK 0-5 Chelsea FC 20 października
T.A.Flo 32, 49, Zola 54, Wise 79, Ambrosetti 88

Kolejka 5

AC Milan 1-1 Chelsea FC 26 października
Bierhoff 74 - Wise 77
Hertha BSC Berlin 1-4 Galatasaray SK 26 października
Rekdal 35 (k) - Hakan S. 48, 66, Tugay 81, Okan 90

Kolejka 6

Chelsea FC 2-0 Hertha BSC Berlin 3 listopada
Deschamps 11, Ferrer 44
Galatasaray SK 3-2 AC Milan 3 listopada
Capone 27, Hakan S. 87, Umit 90 (k) - Weah 20, Giunti 51

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chelsea FC 6 11 3 2 1 10-3 2 1 0 3-0 1 1 1 7-3
2.  Hertha BSC Berlin 6 8 2 2 2 7-10 2 0 1 4-5 0 2 1 3-5
3.  Galatasaray SK 6 7 2 1 3 10-13 1 1 1 5-9 1 0 2 5-4
4.  AC Milan 6 6 1 3 2 6-7 1 2 0 4-3 0 1 2 2-4

II faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1

Hertha BSC Berlin 1-1 FC Barcelona 23 listopada
Michalke 33 - Luis Enrique 14
AC Sparta Praga 0-2 FC Porto 23 listopada
Drulović 77, Jardel 84

Kolejka 2

FC Porto 1-0 Hertha BSC Berlin 8 grudnia
Drulović 79
FC Barcelona 5-0 AC Sparta Praga 8 grudnia
Kluivert 44, 63, Luis Enrique 45, 76, Guardiola 60

Kolejka 3

Hertha BSC Berlin 1-1 AC Sparta Praga 1 marca
Veit 45 - Siegl 84
FC Barcelona 4-2 FC Porto 1 marca
Rivaldo 16, 89, F.de Boer 23, Kluivert 44 - Jardel 5, 79

Kolejka 4

FC Porto 0-2 FC Barcelona 7 marca
Abelardo 37, Rivaldo 59
AC Sparta Praga 1-0 Hertha BSC Berlin 7 marca
Fukal 90

Kolejka 5

FC Barcelona 3-1 Hertha BSC Berlin 15 marca
Xavi 11, Gabri 49, Kluivert 83 - Alex Alves 7
FC Porto 2-2 AC Sparta Praga 15 marca
Jorge Costa 16, Capucho 64 - Lokvenc 74, Fukal 90

Kolejka 6

Hertha BSC Berlin 0-1 FC Porto 21 marca
Clayton 69
AC Sparta Praga 1-2 FC Barcelona 21 marca
Svoboda 18 - Gabri 52, 89

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 16 5 1 0 17-5 3 0 0 12-3 2 1 0 5-2
2.  FC Porto 6 10 3 1 2 8-8 1 1 1 3-4 2 0 1 5-4
3.  AC Sparta Praga 6 5 1 2 3 5-12 1 0 2 2-4 0 2 1 3-8
4.  Hertha BSC Berlin 6 2 0 2 4 3-8 0 2 1 2-3 0 0 3 1-5

Grupa B
 
Kolejka 1

AC Fiorentina 2-0 Manchester United FC 23 listopada
Batistuta 24, Balbo 52
València CF 3-0 FC Girondins de Bordeaux 23 listopada
Farinos 60, A.Ilie 68, Gonzalez 89

Kolejka 2

FC Girondins de Bordeaux 0-0 AC Fiorentina 8 grudnia
Manchester United FC 3-0 València CF 8 grudnia
Keane 38, Solskjaer 47, Scholes 70

Kolejka 3

Manchester United FC 2-0 FC Girondins de Bordeaux 1 marca
Giggs 42, Sheringham 84
AC Fiorentina 1-0 València CF 1 marca
P.Mijatović 20 (k)

Kolejka 4

FC Girondins de Bordeaux 1-2 Manchester United FC 7 marca
Pavon 9 - Keane 33, Solskjaer 84
València CF 2-0 AC Fiorentina 7 marca
A.Ilie 35, Mendieta 90 (k)

Kolejka 5

Manchester United FC 3-1 AC Fiorentina 15 marca
Cole 16, Keane 20, Yorke 70 - Batistuta 16
FC Girondins de Bordeaux 1-4 València CF 15 marca
Wiltord 54 - Djukić 41, Mendieta 47 (k), Gonzalez 72, Juan Sanchez 90

Kolejka 6

València CF 0-0 Manchester United FC 21 marca
AC Fiorentina 3-3 FC Girondins de Bordeaux 21 marca
Chiesa 47 (k), Batistuta 61, Rui Costa 64 - Wiltord 5, Zanotti 87, Battles 90

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester United FC 6 13 4 1 1 10-4 3 0 0 8-1 1 1 1 2-3
2.  València CF 6 10 3 1 2 9-5 2 1 0 5-0 1 0 2 4-5
3.  AC Fiorentina 6 8 2 2 2 7-8 2 1 0 6-3 0 1 2 1-5
4.  FC Girondins de Bordeaux 6 2 0 2 4 5-14 0 1 2 2-6 0 1 2 3-8

Grupa C
 
Kolejka 1

Dynamo Kijów 1-2 Real Madrid CF 24 listopada
Rebrow 86 (k) - Morientes 17, Raul 48
Rosenborg BK 1-1 FC Bayern München 24 listopada
Skammelsrud 47 - Jancker 10

Kolejka 2

FC Bayern München 2-1 Dynamo Kijów 7 grudnia
Jancker 6, Paulo Sergio 80 - Rebrow 50
Real Madrid CF 3-1 Rosenborg BK 7 grudnia
Raul 18, Savio 85, Roberto Carlos 90 - Carew 48

Kolejka 3

Dynamo Kijów 2-1 Rosenborg BK 29 lutego
Chackiewicz 9, Rebrow 29 - Jakobsen 48
Real Madrid CF 2-4 FC Bayern München 29 lutego
Morientes 25, Raul 48 - Scholl 21, Effenberg 24, Fink 39, Paulo Sergio 67

Kolejka 4

Rosenborg BK 1-2 Dynamo Kijów 8 marca
Ø.Berg 38 - Rebrow 32, 67
FC Bayern München 4-1 Real Madrid CF 8 marca
Scholl 4, Elber 30, Zickler 79, 90 - Helguera 69

Kolejka 5

FC Bayern München 2-1 Rosenborg BK 14 marca
Scholl 11, Paulo Sergio 40 (k) - Carew 64
Real Madrid CF 2-2 Dynamo Kijów 14 marca
Raul 14 (k), Roberto Carlos 72 - Chackiewicz 42, Hierro 56 (s)

Kolejka 6

Rosenborg BK 0-1 Real Madrid CF 22 marca
Raul 3
Dynamo Kijów 2-0 FC Bayern München 22 marca
Kaładze 34, Demetradze 71

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Bayern München 6 13 4 1 1 13-8 3 0 0 8-3 1 1 1 5-5
2.  Real Madrid CF 6 10 3 1 2 11-12 1 1 1 7-7 2 0 1 4-5 2 4 1 1 0 4-3
3.  Dynamo Kijów 6 10 3 1 2 10-8 2 0 1 5-3 1 1 1 5-5 2 1 0 1 1 3-4
4.  Rosenborg BK 6 1 0 1 5 5-11 0 1 2 2-4 0 0 3 3-7

Grupa D
 
Kolejka 1

Olympique de Marseille 0-2 SS Lazio 24 listopada
D.Stanković 64, Sergio Conceiçao 77
Chelsea FC 3-1 Feyenoord Rotterdam 24 listopada
Babayaro 45, T.A.Flo 67, 87 - Cruz 90

Kolejka 2

Feyenoord Rotterdam 3-0 Olympique de Marseille 7 grudnia
Cruz 72, 90, Bosvelt 83
SS Lazio 0-0 Chelsea FC 7 grudnia

Kolejka 3

SS Lazio 1-2 Feyenoord Rotterdam 29 lutego
Veron 37 - Tomasson 78, 84
Olympique de Marseille 1-0 Chelsea FC 29 lutego
Pires 16

Kolejka 4

Feyenoord Rotterdam 0-0 SS Lazio 8 marca
Chelsea FC 1-0 Olympique de Marseille 8 marca
Wise 27

Kolejka 5

Feyenoord Rotterdam 1-3 Chelsea FC 14 marca
Kalou 59 - Zola 39, Wise 64, T.A.Flo 69
SS Lazio 5-1 Olympique de Marseille 14 marca
S.Inzaghi 17, 37, 38, 71, Bokšić 82 - Leroy 50

Kolejka 6

Olympique de Marseille 0-0 Feyenoord Rotterdam 22 marca
Chelsea FC 1-2 SS Lazio 22 marca
Poyet 44 - S.Inzaghi 56, S.Mihajlović 66

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SS Lazio 6 11 3 2 1 10-4 1 1 1 6-3 2 1 0 4-1
2.  Chelsea FC 6 10 3 1 2 8-5 2 0 1 5-3 1 1 1 3-2
3.  Feyenoord Rotterdam 6 8 2 2 2 7-7 1 1 1 4-3 1 1 1 3-4
4.  Olympique de Marseille 6 4 1 1 4 2-11 1 1 1 1-2 0 0 3 1-9

1/4 finału

FC Porto 1-1 FC Bayern München 4 kwietnia
Jardel 47 - Paulo Sergio 80
Real Madrid CF 0-0 Manchester United FC 4 kwietnia
Chelsea FC 3-1 FC Barcelona 5 kwietnia
Zola 30, T.A.Flo 34, 38 - Figo 64
València CF 5-2 SS Lazio 5 kwietnia
Angulo 2, Gerard 4, 40, 80, Claudio Lopez 90 - S.Inzaghi 28, Salas 76

FC Bayern München 2-1 FC Porto 19 kwietnia
Paulo Sergio 31, Linke 90 - Jardel 89
Manchester United FC 2-3 Real Madrid CF 19 kwietnia
Beckham 64, Scholes 88 (k) - Keane 21 (s), Raul 50, 52
FC Barcelona 5-1 Chelsea FC 18 kwietnia
pd.
Rivaldo 24, 99 (k), Figo 45, Dani 83, Kluivert 104 - T.A.Flo 60
SS Lazio 1-0 València CF 18 kwietnia
Veron 52

1/2 finału

València CF 4-1 FC Barcelona 2 maja
Angulo 10, 43, Mendieta 45 (k), Claudio Lopez 90 - Pellegrino 27 (s)
Real Madrid CF 2-0 FC Bayern München 3 maja
Anelka 4, Jeremies 33 (s)

FC Barcelona 2-1 València CF 10 maja
F.de Boer 78, Cocu 89 - Mendieta 69
FC Bayern München 2-1 Real Madrid CF 9 maja
Jancker 12, Elber 34 - Anelka 31

Finał

Real Madrid CF 3-0 València CF 24 maja (73 000)
Morientes 39, McManaman 67, Raul 75
Paryż (Saint-Denis), Stade de France

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas