[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Radom III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Magnuszew 19 51 17 0 2 85-19 9 0 0 50-6 8 0 2 35-13
2.  Gryf Policzna 20 47 15 2 3 63-25 9 0 1 39-12 6 2 2 24-13
3.  GKS Sieciechów 20 37 11 4 5 46-38 7 2 1 27-13 4 2 4 19-25
4.  WKS Zajezierze 20 35 11 2 7 44-45 6 2 2 26-20 5 0 5 18-25
5.  MG MZKS II Kozienice 17 31 10 1 6 52-35 7 1 2 38-20 3 0 4 14-15
6.  Megawat Świerże Górne 20 25 7 4 9 32-37 4 3 3 16-15 3 1 6 16-22
7.  Róża Jedlnia-Letnisko 19 23 7 2 10 28-39 6 1 3 17-13 1 1 7 11-26
8.  Plon II Garbatka-Letnisko 19 17 5 2 12 30-58 4 1 4 20-22 1 1 8 10-36
9.  Video Ciepielów 20 16 5 1 14 19-52 4 0 6 13-15 1 1 8 6-37
10.  Wisła Solec 19 15 3 6 10 29-44 3 2 4 15-17 0 4 6 14-27
11.  KS Gózd 19 9 3 0 16 14-50 3 0 6 10-18 0 0 10 4-32
Sparta Sadkowice wycofała się z rozgrywek po czterech kolejkach. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LZS Magnuszew    2-0 6-1 5-0 2-1 3-0* 6-0 13-1 7-2 6-1 
 2 Gryf Policzna0-2     4-1 6-1 4-0 2-1 6-3 5-2 7-0 2-1 3-1 
 3 GKS Sieciechów1-4 1-1     3-2 2-0 5-2 3-1 4-2 3-0* 1-1 4-0 
 4 WKS Zajezierze1-0 4-1 2-2     2-6 3-6 3-1 1-0 4-1 3-3 3-0* 
 5 MG MZKS II Kozienice1-3 0-6 5-2 4-2     5-0 5-2 7-1 3-0* 4-4 4-0 
 6 Megawat Świerże Górne2-0 0-4 3-3 2-3 3-1     1-1 1-2 0-0 2-1 2-0 
 7 Róża Jedlnia-Letnisko0-2 1-2 1-0 3-2 1-0 0-4     4-1 2-0 1-1 4-1 
 8 Plon II Garbatka-Letnisko4-7 2-2 2-5 0-1 3-5 2-0     2-1 2-1 3-0* 
 9 Video Ciepielów0-2 2-3 1-2 0-3* 0-2 1-2 2-0 3-1     3-0* 1-0 
 10 Wisła Solec2-8 1-2 1-2 2-3 0-0 3-0* 1-1 3-0*     2-1 
 11 KS Gózd2-7 0-3* 0-1 0-1 2-0 0-3 4-0 0-3* 2-0     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

KS Gózd 0-3 Video Ciepielów
(wo)
na boisku 0-3
Wisła Solec 0-0 Megawat Świerże Górne
WKS Zajezierze - Sparta Sadkowice
było 3-0 wo, anulowany
Gryf Policzna 4-1 GKS Sieciechów
MG MZKS II Kozienice 1-3 LZS Magnuszew
Róża Jedlnia-Letnisko 4-1 Plon II Garbatka-Letnisko

Kolejka 2 - 4-5 września

Plon II Garbatka-Letnisko 3-0 KS Gózd
(wo)
na boisku 5-1
LZS Magnuszew 3-0 Róża Jedlnia-Letnisko
(wo)
mecz się nie odbył
GKS Sieciechów 2-0 MG MZKS II Kozienice
Sparta Sadkowice - Gryf Policzna
było 1-2, anulowany
Megawat Świerże Górne 2-3 WKS Zajezierze
Video Ciepielów 3-0 Wisła Solec
(wo)
mecz się nie odbył

Kolejka 3 - 11-12 września

WKS Zajezierze 4-1 Video Ciepielów
Gryf Policzna 2-1 Megawat Świerże Górne
MG MZKS II Kozienice - Sparta Sadkowice
było 0-0, anulowany
Róża Jedlnia-Letnisko 1-0 GKS Sieciechów
Plon II Garbatka-Letnisko 4-7 LZS Magnuszew
Wisła Solec 2-1 KS Gózd

Kolejka 4 - 18-19 września

GKS Sieciechów 4-2 Plon II Garbatka-Letnisko
Sparta Sadkowice - Róża Jedlnia-Letnisko
było 2-1, anulowany
Megawat Świerże Górne 3-1 MG MZKS II Kozienice
Video Ciepielów 2-3 Gryf Policzna
Wisła Solec 2-3 WKS Zajezierze
KS Gózd 2-7 LZS Magnuszew

Kolejka 5 - 25-26 września

Pauza: Plon II Garbatka-Letnisko.
 
Gryf Policzna 2-1 Wisła Solec
MG MZKS II Kozienice 3-0 Video Ciepielów
(wo)
na boisku 5-1
Róża Jedlnia-Letnisko 0-4 Megawat Świerże Górne
LZS Magnuszew 6-1 GKS Sieciechów
WKS Zajezierze 3-0 KS Gózd
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 6 - 2-3 października

Pauza: LZS Magnuszew.
 
Megawat Świerże Górne 1-2 Plon II Garbatka-Letnisko
Video Ciepielów 2-0 Róża Jedlnia-Letnisko
Wisła Solec - MG MZKS II Kozienice
nie odbył się
WKS Zajezierze 4-1 Gryf Policzna
KS Gózd 0-1 GKS Sieciechów

Kolejka 7 - 9-10 października

Pauza: GKS Sieciechów.
 
MG MZKS II Kozienice 4-2 WKS Zajezierze
Róża Jedlnia-Letnisko 1-1 Wisła Solec
Plon II Garbatka-Letnisko 2-1 Video Ciepielów
LZS Magnuszew 2-1 Megawat Świerże Górne
Gryf Policzna 3-1 KS Gózd

Kolejka 8 - 16-17 października

Pauza: KS Gózd.
 
Megawat Świerże Górne 3-3 GKS Sieciechów
Video Ciepielów 0-2 LZS Magnuszew
Wisła Solec 1-1 Plon II Garbatka-Letnisko
WKS Zajezierze 3-1 Róża Jedlnia-Letnisko
Gryf Policzna 4-0 MG MZKS II Kozienice

Kolejka 9 - 23-24 października

Pauza: Megawat Świerże Górne.
 
Róża Jedlnia-Letnisko 1-2 Gryf Policzna
Plon II Garbatka-Letnisko 0-1 WKS Zajezierze
LZS Magnuszew 7-2 Wisła Solec
GKS Sieciechów 3-0 Video Ciepielów
(wo)
goście nie dojechali
MG MZKS II Kozienice 4-0 KS Gózd

Kolejka 10 - 30-31 października

Pauza: Video Ciepielów.
 
Wisła Solec 1-2 GKS Sieciechów
WKS Zajezierze 1-0 LZS Magnuszew
Gryf Policzna 5-2 Plon II Garbatka-Letnisko
MG MZKS II Kozienice 5-2 Róża Jedlnia-Letnisko
KS Gózd 2-0 Megawat Świerże Górne

Kolejka 11 - 6 listopada-7 października

Pauza: Wisła Solec.
 
Plon II Garbatka-Letnisko 3-5 MG MZKS II Kozienice
LZS Magnuszew 2-0 Gryf Policzna
GKS Sieciechów 3-2 WKS Zajezierze
Megawat Świerże Górne 0-0 Video Ciepielów
Róża Jedlnia-Letnisko 4-1 KS Gózd

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Pauza: WKS Zajezierze.
 
Video Ciepielów 1-0 KS Gózd 18 maja
Megawat Świerże Górne 2-1 Wisła Solec 20 kwietnia
GKS Sieciechów 1-1 Gryf Policzna 20 kwietnia
LZS Magnuszew - MG MZKS II Kozienice
goście nie dojechali
Plon II Garbatka-Letnisko - Róża Jedlnia-Letnisko 27 kwietnia

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Pauza: Gryf Policzna.
 
KS Gózd 4-0 Plon II Garbatka-Letnisko
Róża Jedlnia-Letnisko 0-2 LZS Magnuszew
MG MZKS II Kozienice 5-2 GKS Sieciechów
WKS Zajezierze 3-6 Megawat Świerże Górne
Wisła Solec 3-0 Video Ciepielów
(wo)

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Pauza: MG MZKS II Kozienice.
 
KS Gózd 2-0 Wisła Solec
Video Ciepielów 0-3 WKS Zajezierze
(wo)
Megawat Świerże Górne 0-4 Gryf Policzna
GKS Sieciechów 3-1 Róża Jedlnia-Letnisko
LZS Magnuszew 6-0 Plon II Garbatka-Letnisko

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Pauza: Róża Jedlnia-Letnisko.
 
LZS Magnuszew 6-1 KS Gózd
Plon II Garbatka-Letnisko 2-5 GKS Sieciechów
MG MZKS II Kozienice 5-0 Megawat Świerże Górne
Gryf Policzna 7-0 Video Ciepielów
przełożony
WKS Zajezierze 3-3 Wisła Solec

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Plon II Garbatka-Letnisko.
 
KS Gózd 0-1 WKS Zajezierze
Wisła Solec 1-2 Gryf Policzna
Video Ciepielów 0-2 MG MZKS II Kozienice
Megawat Świerże Górne 1-1 Róża Jedlnia-Letnisko
GKS Sieciechów 1-4 LZS Magnuszew

Kolejka 17 - 7-8 maja

Pauza: LZS Magnuszew.
 
GKS Sieciechów 4-0 KS Gózd
Plon II Garbatka-Letnisko 2-0 Megawat Świerże Górne
Róża Jedlnia-Letnisko 2-0 Video Ciepielów
MG MZKS II Kozienice 4-4 Wisła Solec
Gryf Policzna 6-1 WKS Zajezierze

Kolejka 18 - 14-15 maja

Pauza: GKS Sieciechów.
 
KS Gózd 0-3 Gryf Policzna
(wo)
mecz się nie odbył
WKS Zajezierze 2-6 MG MZKS II Kozienice
Wisła Solec 3-0 Róża Jedlnia-Letnisko
(wo)
mecz się nie odbył
Video Ciepielów 3-1 Plon II Garbatka-Letnisko
Megawat Świerże Górne 2-0 LZS Magnuszew

Kolejka 19 - 21-22 maja

Pauza: KS Gózd.
 
GKS Sieciechów 5-2 Megawat Świerże Górne
LZS Magnuszew 13-1 Video Ciepielów
Plon II Garbatka-Letnisko 2-1 Wisła Solec
Róża Jedlnia-Letnisko 3-2 WKS Zajezierze
MG MZKS II Kozienice 0-6 Gryf Policzna

Kolejka 20 - 28-29 maja

Pauza: Megawat Świerże Górne.
 
KS Gózd - MG MZKS II Kozienice
w pierwotnym terminie nie odbył się
Gryf Policzna 6-3 Róża Jedlnia-Letnisko
WKS Zajezierze 1-0 Plon II Garbatka-Letnisko
Wisła Solec 2-8 LZS Magnuszew
Video Ciepielów 1-2 GKS Sieciechów

Kolejka 21 - 5 czerwca

Pauza: Video Ciepielów.
 
Megawat Świerże Górne 2-0 KS Gózd
GKS Sieciechów 1-1 Wisła Solec
LZS Magnuszew 5-0 WKS Zajezierze
Plon II Garbatka-Letnisko 2-2 Gryf Policzna
Róża Jedlnia-Letnisko 1-0 MG MZKS II Kozienice

Kolejka 22 - 12 czerwca

Pauza: Wisła Solec.
 
KS Gózd 0-3 Róża Jedlnia-Letnisko
MG MZKS II Kozienice 7-1 Plon II Garbatka-Letnisko
Gryf Policzna 0-2 LZS Magnuszew
WKS Zajezierze 2-2 GKS Sieciechów
Video Ciepielów 1-2 Megawat Świerże Górne

Klasa A 2004/2005 (Radom)

Klasa B 2004/2005 (Radom I)
Klasa B 2004/2005 (Radom II)

Autor: Tomasz Kuna
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas