[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA 1999/2000

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 12 sierpnia, 26 sierpnia

Szachtar Donieck 3-1 FK Sileks (Kratovo) 10 sierpnia
Selezniew 61, Stolcers 81, 88 - Gogić 90
HJK 2-0 Szirak Giumri 11 sierpnia
Radael 21, Ilola 70
Metalurgs Lipawa 3-2 Lech Poznań
Bulders 35, Verpakovskis 53, Draguns 62 - Żurawski 23, Najewski 59
FK Erewan 0-2 Hapoel Tel Awiw
R.Harazi 58, 60
Neftçı Baku 2-3 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Wasiliew 27, 68 - Bošković 68, Pjanović 69, M.Pantelić 70
Sheriff Tiraspol 1-1 SK Sigma Ołomuniec
Mudżiri 10 - Kovač 20
BATE Borysów 1-7 Łokomotiw Moskwa
Lisowski 72 - Z.Dżanaszija 6, 34, 60, Łoskow 24, Sarkisjan 55, Bułykin 73, 86
FC Lantana Tallin 0-5 Torpedo Kutaisi
Chwadagiani 2, D.Dżanaszija 34, Ionanidze 39, Cziczetiani 55, Megreładze 66
APÓEL (Nikozja) 0-0 Lewski Sofia
Ferencvárosi TC 3-1 Constructorul-93 Chișinău
P.Horvath 35, Fuzi 41, B.Kovacs 72 - Komleonok 81
IFK Göteborg 3-0 Cork City FC
R.Andersson 36, P.Karlsson 73, 87
AŠK Inter Bratysława 3-1 Bylis Ballsh
Gerich 16, Kratochvil 28 (k), Pernis 75 - Jakupi 62
Lyngby FC 7-0 Birkirkara FC
Hermansen 29, 90, M.B.Jensen 33, L.Jensen 47, Magleby 68, Lüthje 83, Harlykke 86
Viking FK 7-0 CE Principat
Aarsheim 5, M.Svensson 17, 48, Dadason 40, 72, 82, Nygird 64
Grasshopper-Club Zurych 4-0 Bray Wanderers AFC
Chapuisat 30, 63, Isabella 78, 83
Sliema Wanderers FC 0-3 FC Zürich
Kawełaszwili 36, Bartlett 80, Kebe 90
mecz w Ta'Qali
RSC Anderlecht 6-1 Leiftur (Ólafsfjörður)
Goor 19, 41, Gunnarsson 40 (s), Zetterberg 53, Baseggio 56, Radziński 68 - de Boeck 26 (s)
HNK Hajduk (Split) 5-0 Football 1991 Dudelange
Bulat 4, Baturina 24, Grdić 57, Leko 68, Deranja 90
mecz w Varaždin
Lokomotiwi Tbilisi 1-0 Linfield FC
Kebadze 24
KÍ Klaksvík 0-5 Grazer AK
Radović 7, 37, Standfest 9, 86, 90
mecz w Toftir
Vllaznia Shkodër 1-1 FC Spartak Trnava
Leitner 28 - Sinami 43
mecz w Tiranie
FK Bodø/Glimt 1-0 FC Vaduz
Staurvik 27
Maccabi Tel Awiw 3-1 Žalgiris Kowno
Kubica 13, 34, Basis 19 - Papeckis 68
Vaasan Palloseura 1-1 Saint Johnstone FC
Pohja 40 - Lowndes 66
FK Vardar (Skopje) 0-5 Legia Warszawa
Mięciel 8, Czereszewski 19, Śrutwa 58, 74, Wróblewski 66
Biełszyna Bobrujsk 1-5 AS Omónia Lefkossías
Chripacz 21 - Kalotheou 8, Mihajlović 26, Raufmann 34, Kaiafas 54, Konstantinides 89
mecz w Mińsku
FK Rīga 0-0 Helsingborgs IF
Krywbas Krzywy Róg 3-0 FK Şəmkır
Ponomarenko 10, Poljanica 63, Moroz 81
JK Tulevik Viljandi 0-3 Club Brugge KV
Deflandre 50 (k), Jankauskas 59, 68
mecz w Valga
Portadown F&AC 0-3 CSKA Sofia
Manczew 2, Kovaczevicz 77, Bukarew 85
KR (Reykjavík) 1-0 Kilmarnock FC
Henriksson 87
Cwmbrân Town AFC 0-6 Celtic FC
Berkovic 2, Tebily 20, H.Larsson 32, 61, Viduka 52, Brattbakk 84
mecz w Cardiff
NK Olimpija (Lublana) 1-1 Kareda Szawle
Moro 28 - Fomenka 67
Steaua Bukareszt 3-0 FC Levadia Maardu
Bucurel 40, 90, Ciocoiu 79
FK Vojvodina (Nowy Sad) 4-0 Újpest FC
Šuskavčević 3, Janković 19 (k), 47, Jović 61
MKE Ankaragücü SK 1-0 B36 Tórshavn
Karaman 16
ND Gorica 2-0 Inter Cardiff FC
Mitraković 75, Zlogar 83
FC Mondercange 2-6 Dinamo Bukareszt
Christophe 36, Neues 90 - Lupescu 20, Petre 25, Mihalcea 50, Mutu 52, 79, Niculae 82
mecz w Esch-sur-Alzette

FK Sileks (Kratovo) 2-1 Szachtar Donieck
Ignatov 16 (k), Simovski 74 - Matwiejew 40
Szirak Giumri 1-0 HJK
Bernecjan 28
mecz w Erewanie
Lech Poznań 3-1 Metalurgs Lipawa
Goliński 55, Kubicki 72, Maćkiewicz 79 - Bulders 87
Hapoel Tel Awiw 2-1 FK Erewan
Pisont 81, Antebe 90 - Gogoładze 50
FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-0 Neftçı Baku
M.Pantelić 77
SK Sigma Ołomuniec 0-0 Sheriff Tiraspol
Łokomotiw Moskwa 5-0 BATE Borysów 24 sierpnia
Czugajnow 16, Łoskow 24, Smiertin 36, Charłaczow 67, 75
Torpedo Kutaisi 4-2 FC Lantana Tallin
Ionanidze 10, Megreładze 23, 32, 69 - Leitan 37, Dolinin 55
Lewski Sofia 2-0 APÓEL (Nikozja)
Z.Sirakow 67, Pazin 75
Constructorul-93 Chișinău 1-1 Ferencvárosi TC
Zabołotny 38 - P.Horvath 37
Cork City FC 1-0 IFK Göteborg
Morley 30
Bylis Ballsh 0-2 AŠK Inter Bratysława
P.Nemeth 34, 62
mecz w Tiranie
Birkirkara FC 0-0 Lyngby FC
mecz w Ta'Qali
CE Principat 0-11 Viking FK
Dadason 37, 43, Berre 44, 45, 60, 75, Berland 45, Senne 61, 64, 71, Mathiasen 81
Bray Wanderers AFC 0-4 Grasshopper-Club Zurych
Tikva 6, 39, De Napoli 56, Muff 64
mecz w Dublinie
FC Zürich 1-0 Sliema Wanderers FC
Kebe 70
Leiftur (Ólafsfjörður) 0-3 RSC Anderlecht
van Diemen 2, Zetterberg 41 (k), 61 (k)
mecz w Akureyri
Football 1991 Dudelange 1-1 HNK Hajduk (Split)
Kabongo 48 - Jazić 51
Linfield FC 1-1 Lokomotiwi Tbilisi
Larmour 68 - Kebadze 79
Grazer AK 4-0 KÍ Klaksvík
Ramusch 47, Akwuegbu 73, Dmitrović 81, Adu Tutu 88
FC Spartak Trnava 2-0 Vllaznia Shkodër
Ujlaky 58, 89
FC Vaduz 1-2 FK Bodø/Glimt
Wegman 39 - Sternes 29, 83
Žalgiris Kowno 2-1 Maccabi Tel Awiw
Pacevičius 29, 48 - Basis 85
Saint Johnstone FC 2-0 Vaasan Palloseura
Simao 87, 90
Legia Warszawa 4-0 FK Vardar (Skopje)
Czereszewski 5, Karwan 16, Sokołowski 53, Mięciel 77
AS Omónia Lefkossías 3-0 Biełszyna Bobrujsk
Raufmann 65, 67, 73
Helsingborgs IF 5-0 FK Rīga
C.Andersson 4, M.Jonsson 16, Powell 43, Prica 66, Bakkelund 84
FK Şəmkır 0-2 Krywbas Krzywy Róg 24 sierpnia
Simakow 24, 67
mecz w Baku
Club Brugge KV 2-0 JK Tulevik Viljandi
Jankauskas 47, de Brul 57
CSKA Sofia 5-0 Portadown F&AC 24 sierpnia
M.Petkow 14 (k), Litera 28, 49, R.Christow 60 (k), Simeonow 78
Kilmarnock FC 2-0 KR (Reykjavík)
pd.
Wright 90 (k), Bagan 92
Celtic FC 4-0 Cwmbrân Town AFC
Brattbakk 9, T.Smith 60, Mjällby 66, Johnson 90
Kareda Szawle 2-2 NK Olimpija (Lublana)
Fomenka 70, 72 - Moro 22, Kmetch 90
FC Levadia Maardu 1-4 Steaua Bukareszt
Olumets 28 - Reghecamps 51, Rosu 67, 78, S.Ilie 83
mecz w Talinie
Újpest FC 1-1 FK Vojvodina (Nowy Sad)
Z.Kovacs 56 - Bratić 87
B36 Tórshavn 0-1 MKE Ankaragücü SK
Mkhalele 86
Inter Cardiff FC 1-0 ND Gorica
Mainwaring 56
Dinamo Bukareszt 7-0 FC Mondercange
Mutu 8 (k), 20, Niculae 22, 29, 73, Fogel 70 (s), Petre 90

I runda - 16 września, 30 września

FK Crvena zvezda (Belgrad) 0-1 Montpellier-Hérault SC 14 września
Loko 6
mecz w Sofii (Bułgaria)
FK Partizan (Belgrad) 1-3 Leeds United FC 14 września
Tomić 20 - Bowyer 26, 82, Radebe 39
mecz w Heerenveen (Holandia)
VfL Wolfsburg 2-0 Debreceni VSC 14 września
Akonnor 61, Juskowiak 87
Steaua Bukareszt 2-0 Linzer ASK 14 września
Ciocoiu 64, Danciulescu 82
Stabæk IF 1-0 RC Deportivo de La Coruña 14 września
Finstad 57
mecz w Oslo
Udinese Calcio 1-0 Ålborg Boldspilklub 14 września
Sottil 9
HJK 0-1 Olympique Lyonnais 15 września
Vairelles 16
Amica Wronki 2-0 Brøndbyernes IF
Dawidowski 23, Bosacki 83
Skonto Ryga 1-0 Widzew Łódź
Astafjevs 32
Lech Poznań 1-2 IFK Göteborg
Żurawski 44 (k) - P.Andersson 33, Mild 83
AS Anórthossis Ammochóstou 1-0 Legia Warszawa
Engomitis 85
FK Bodø/Glimt 0-5 SV Werder Bremen 1899
C.Pizarro 12, 76, R.Bogdanović 44, 55, Maksimow 60
mecz w Trondheim
1.FC Kaiserslautern 3-0 Kilmarnock FC
Koch 29, Djorkaeff 36, Marschall 39
Torpedo Kutaisi 0-1 AÉK (Ateny)
Vikos 88
ND Gorica 0-1 Panathinaïkós AÓ
Liberopoulos 14
FK Vojvodina (Nowy Sad) 0-0 SK Slavia Praga
mecz w Skopje (Macedonia)
SK Sigma Ołomuniec 1-3 RCD Mallorca
Kobylik 63 - Engonga 12, Diego Tristan 53, J.Stanković 76
Maccabi Tel Awiw 2-2 RC Lens
Ben Dayan 8, Kubica 44 - Sakho 39, Job 55
HNK Hajduk (Split) 0-0 Lewski Sofia
Lokomotiwi Tbilisi 0-7 PAÓK
Georgiatis 17, 26, Sabry 42, Froussos 56, 63, Marangos 67, Vrizas 69
Zienit Sankt Petersburg 0-3 Bologna FC 1909
Ventola 39, Signori 68, 90 (k)
AŠK Inter Bratysława 1-0 SK Rapid Wiedeń
Lalik 45
Roda JC Kerkrade 2-0 Szachtar Donieck
Doomerink 20, Zafarin 26
Lyngby FC 1-2 Łokomotiw Moskwa
Bidstrup 69 - Czugajnow 13, Bułykin 38
Helsingborgs IF 1-1 Karpaty Lwów
M.Jonsson 85 - Gecko 17
Parma AC 3-2 Krywbas Krzywy Róg
Di Vaio 13, 20, D.Baggio 67 - Poljanica 5, Monaru 74
FK Teplice 3-1 Ferencvárosi TC
Frydek 32, Kolomažnik 53, Rižek 71 - B.Kovacs 16
Hapoel Hajfa 3-1 Club Brugge KV
Turgeman 18, 32, Sivilia 45 - Jankauskas 66
AÓ Ionikós Níkeas 1-3 FC Nantes Atlantique
Dimitriadis 90 - Lievre 56, Monterrubio 67, 83
mecz w Atenach
CSKA Sofia 0-2 Newcastle United FC
Solano 52, Kecbaja 77
AS Áris (Saloniki) 1-1 Servette FC Genewa
Matzios 12 - Tetrow 88
AS Omónia Lefkossías 2-5 Juventus FC
Kondolefteros 75, 86 - F.Inzaghi 2, 17, D.Kovačević 22, Esnaider 24, Del Piero 82
Viking FK 3-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona)
M.Svensson 57, Berre 70, Esperoll 78
RSC Anderlecht 3-1 NK Olimpija (Lublana)
Bajrektarević 20 (s), Radziński 35, 67 - Ekmecić 59
FC Zürich 1-0 Koninklijke Lierse SK
Dżamarauli 30
Lausanne-Sports 3-2 RC Celta de Vigo
Kuźba 20, Mazzoni 21, 58 - Revivo 62, Karpin 67
AFC Ajax 6-1 FK Dukla Bańska Bystrzyca
Verlaat 25, Reuser 26, Knopper 48, Machlas 50, 64, Wamberto 72 - Verlaat 14 (s)
Akademisk Boldklub 0-2 Grasshopper-Club Zurych
Yakin 50, Ekoku 81
mecz w Bagsværd
Fenerbahçe SK 0-0 MTK-Hungária FC
Grazer AK 3-0 FC Spartak Trnava
Akwuegbu 12, 56, Tutu 34
AS Monaco FC 3-0 Saint Johnstone FC
Simone 69, 90, Trezeguet 72
Celtic FC 2-0 Hapoel Tel Awiw
H.Larsson 24, 50
Tottenham Hotspur FC 3-0 Zimbru Chișinău
Leonhardsen 2, Perry 31, Sherwood 55
West Ham United FC 3-0 NK Osijek
Wanchope 41, Di Canio 48, Lampard 58
Club Atlético de Madrid 3-0 MKE Ankaragücü SK
Gamarra 41, Hasselbaink 45, Paunović 57
SC Beira-Mar 1-2 SBV Vitesse
Fary 41 - van Hooijdonk 50, Grozdić 82
AS Roma 7-0 Vitória FC Setúbal
Aldair 12, Montella 13, Aleniczew 15, 54, 75, Marcos Asunçao 39, Delvecchio 73
SL e Benfica 0-1 Dinamo Bukareszt
Nastase 34

Montpellier-Hérault SC 2-2 FK Crvena zvezda (Belgrad) 28 września
Ouedec 36, Loko 52 - Jelić 48, Bošković 55 (k)
Leeds United FC 1-0 FK Partizan (Belgrad)
Huckerby 55
Debreceni VSC 2-1 VfL Wolfsburg 28 września
Sabo 54, 85 - Akpoborie 25
Linzer ASK 2-3 Steaua Bukareszt 28 września
Strumpf 5, Sane 90 - Bordeanu 8, S.Ilie 52, Duro 59
RC Deportivo de La Coruña 2-0 Stabæk IF
Jokanović 37, Flavio Conceiçao 63
Ålborg Boldspilklub 1-2 Udinese Calcio
Matrovac 71 - Muzzio 63, Locatelli 90
Olympique Lyonnais 5-1 HJK
S.Anderson 11, S.Blanc 15, Linares 17, Vairelles 71, 86 - Lehkosuo 40
Brøndbyernes IF 4-3 Amica Wronki
P.Madsen 37, 77, da Silva 55, Christiansen 78 - Kryszałowicz 53, 69, Kukiełka 64 (k)
Widzew Łódź 2-0 Skonto Ryga
Wichniarek 1, Gęsior 43
IFK Göteborg 0-0 Lech Poznań
Legia Warszawa 2-0 AS Anórthossis Ammochóstou
Mięciel 47, Czereszewski 68
SV Werder Bremen 1899 1-1 FK Bodø/Glimt
Ailton 76 - Staurvik 36
Kilmarnock FC 0-2 1.FC Kaiserslautern
Djorkaeff 22, Ramzy 29
AÉK (Ateny) 6-1 Torpedo Kutaisi
D.Čirić 8 (k), Bjeković 22, Maladenis 25, Kopitsis 43, 88, Nikolaidis 74 - Megreładze 73
Panathinaïkós AÓ 2-0 ND Gorica
H.Sigurdsson 38, Nassiopoulos 69
SK Slavia Praga 3-2 FK Vojvodina (Nowy Sad)
Petrous 39, Došek 73, Zelenka 82 - Belić 18, I.Bogdanović 47
RCD Mallorca 0-0 SK Sigma Ołomuniec
RC Lens 2-1 Maccabi Tel Awiw
Nouma 70, Delporte 80 - Basis 2
Lewski Sofia 3-0 HNK Hajduk (Split)
Iwankow 16 (k), Baczew 32, Dimitrow 84
PAÓK 2-0 Lokomotiwi Tbilisi
Valencia 52 (k), Salpigidis 88
Bologna FC 1909 2-2 Zienit Sankt Petersburg
Fontolan 39, Cipriani 74 - Panow 35, Kondraszow 89
SK Rapid Wiedeń 1-2 AŠK Inter Bratysława
Zingler 65 - Suchančok 45, Babnič 64
Szachtar Donieck 1-3 Roda JC Kerkrade
Benjo 32 - Tchoutang 27, van der Luer 82, van Dessel 89
Łokomotiw Moskwa 3-0 Lyngby FC
Charłaczow 20, Drozdow 43, Z.Dżanaszija 44
Karpaty Lwów 1-1 Helsingborgs IF
pd. k. 2-4
Gecko 90 - M.Jonsson 89
Krywbas Krzywy Róg 0-3 Parma AC
Boghossian 36, Crespo 40, Di Vaio 67
Ferencvárosi TC 1-1 FK Teplice
Matyus 57 - Rada 53
Club Brugge KV 4-2 Hapoel Hajfa
Verheyen 20, Borkelmans 26, Janssen 52, 90 - Rosso 18, 79
FC Nantes Atlantique 1-0 AÓ Ionikós Níkeas
da Rocha 48
Newcastle United FC 2-2 CSKA Sofia
Shearer 32, Robinson 88 - Litera 29, Simeonow 90
Servette FC Genewa 1-2 AS Áris (Saloniki)
pd.
Lonfat 35 - Andrioli 37, Kizeridis 95
Juventus FC 5-0 AS Omónia Lefkossías
D.Kovačević 21, 47, 86, Tacchinardi 55, Conte 90
mecz w Palermo
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-0 Viking FK
Kwame Ayew 75 (k)
NK Olimpija (Lublana) 0-3 RSC Anderlecht
J.Koller 63, Radziński 69, 72
Koninklijke Lierse SK 3-4 FC Zürich
van Meir 16, Huysegems 71, Zdebel 82 - Dżamarauli 2, Frick 57, Eydelie 87, Daems 89 (s)
RC Celta de Vigo 4-0 Lausanne-Sports
McCarthy 10, 85, 90, Mostowoj 76
FK Dukla Bańska Bystrzyca 1-3 AFC Ajax
Malatinsky 45 - S.Arweładze 47, Robson 64, B.Laudrup 90
Grasshopper-Club Zurych 1-1 Akademisk Boldklub
Magro 79 - Hansen 30
MTK-Hungária FC 2-0 Fenerbahçe SK
Kensei 56, 63
FC Spartak Trnava 2-1 Grazer AK
Muzlay 45, 70 - Standfest 14
Saint Johnstone FC 3-3 AS Monaco FC
Leonard 6 (s), Dasović 34, O'Neill 75 - Prso 9, Riise 25, Legwinski 69
Hapoel Tel Awiw 0-1 Celtic FC
H.Larsson 63
Zimbru Chișinău 0-0 Tottenham Hotspur FC
NK Osijek 1-3 West Ham United FC
Bubalo 70 - Kitson 27, Ruddock 83, Foe 90
MKE Ankaragücü SK 1-0 Club Atlético de Madrid
Alsancak 84
SBV Vitesse 0-0 SC Beira-Mar
Vitória FC Setúbal 1-0 AS Roma
Makinwa 79
Dinamo Bukareszt 0-2 SL e Benfica
Manniche 26, S.Fernandez 70

II runda - 21 października, 4 listopada

Udinese Calcio 1-0 Legia Warszawa 19 października
Sosa 29
AS Áris (Saloniki) 2-2 RC Celta de Vigo 19 października
Andrioli 44, Kyzeriadis 68 - Karpin 40, 41
RC Deportivo de La Coruña 3-1 Montpellier-Hérault SC 19 października
Pauleta 17, Djalminha 50 (k), Makaay 53 - Delaye 6
Club Atlético de Madrid 1-0 Amica Wronki
Baraja 84
Widzew Łódź 1-1 AS Monaco FC
Wichniarek 6 (k) - Giuly 40
Steaua Bukareszt 2-0 West Ham United FC
Rosu 41, S.Ilie 58
MTK-Hungária FC 2-1 AÉK (Ateny)
Egressy 28, Eros 35 - D.Čirić 62
Lewski Sofia 1-3 Juventus FC
Yoffou 55 - Oliseh 24, D.Kovačević 53, 89
Leeds United FC 4-1 Łokomotiw Moskwa
Bowyer 27, 45, A.Smith 56, Kewell 83 - Łoskow 80
Hapoel Hajfa 0-3 AFC Ajax
Machlas 3, Knopper 13, B.Laudrup 56
Parma AC 1-0 Helsingborgs IF
Cannavaro 44
AŠK Inter Bratysława 0-3 FC Nantes Atlantique
Sibierski 26 (k), da Rocha 34, Carriere 86
Roda JC Kerkrade 0-0 VfL Wolfsburg
FC Zürich 1-2 Newcastle United FC
Castillo 68 - Marić 51, Shearer 60
Grazer AK 2-1 Panathinaïkós AÓ
Lipa 57, Panić 81 - Sypniewski 64
RSC Anderlecht 2-1 Bologna FC 1909
J.Koller 19, 37 - Signori 90
SV Werder Bremen 1899 0-0 Viking FK
SK Slavia Praga 3-1 Grasshopper-Club Zurych
Ulich 20, 50, Kuchar 39 - Yakin 23
PAÓK 1-2 SL e Benfica
Frantzeskos 89 - Nuno Gomes 68, Ronaldo Guairo 90
IFK Göteborg 0-2 AS Roma
Montella 37, 51
FK Teplice 1-2 RCD Mallorca
Verbir 67 - Diego Tristan 28, 32
Olympique Lyonnais 1-0 Celtic FC
S.Blanc 63
Tottenham Hotspur FC 1-0 1.FC Kaiserslautern 28 października
Iversen 34 (k)
RC Lens 4-1 SBV Vitesse 28 października
Brunel 3, Nouma 17, Collen 74 (s), Blanchard 87 - van Hooijdonk 72 (k)

Legia Warszawa 1-1 Udinese Calcio
Czereszewski 11 - Sosa 41
RC Celta de Vigo 2-0 AS Áris (Saloniki)
G.Djorović 65, Turdo 90
Montpellier-Hérault SC 0-2 RC Deportivo de La Coruña
Makaay 45, Resendes 83
Amica Wronki 1-4 Club Atlético de Madrid
Jackiewicz 34 - Hasselbaink 31, Capdevilla 44, Baraja 51, Correa 83
AS Monaco FC 2-0 Widzew Łódź 2 listopada
Lamouchi 50, Trezeguet 85
West Ham United FC 0-0 Steaua Bukareszt
AÉK (Ateny) 1-0 MTK-Hungária FC 2 listopada
D.Čirić 74 (k)
Juventus FC 1-1 Lewski Sofia
D.Kovačević 79 - Atanasow 15
Łokomotiw Moskwa 0-3 Leeds United FC
Harte 15 (k), Bridges 28, 45
AFC Ajax 0-1 Hapoel Hajfa
Rosso 60 (k)
Helsingborgs IF 1-3 Parma AC
Stavrum 86 - Di Vaio 11, 42, 43
FC Nantes Atlantique 4-0 AŠK Inter Bratysława
Sibierski 48, Monterrubio 61, Devineau 73, da Rocha 82
VfL Wolfsburg 1-0 Roda JC Kerkrade 2 listopada
Akonnor 87
Newcastle United FC 3-1 FC Zürich
Marić 33, D.Ferguson 58, Speed 61 - Dżamarauli 17
Panathinaïkós AÓ 1-0 Grazer AK
Pflipsen 90 (k)
Bologna FC 1909 3-0 RSC Anderlecht 2 listopada
Eriberto 45, Ze Elias 51, Nervo 90
Viking FK 2-2 SV Werder Bremen 1899
Berland 3, Dadason 84 - Wiedener 43, A.Herzog 63
Grasshopper-Club Zurych 1-0 SK Slavia Praga
Yakin 76
SL e Benfica 1-2 PAÓK
pd. k. 4-1
Kandaurow 25 - Marangos 28, Sabry 44
AS Roma 1-0 IFK Göteborg
Fabio Junior 88
RCD Mallorca 3-0 FK Teplice
Nadal 30, J.Stanković 57, Nino 68
Celtic FC 0-1 Olympique Lyonnais
Vairelles 18
1.FC Kaiserslautern 2-0 Tottenham Hotspur FC
Buck 89, Carr 90 (s)
SBV Vitesse 1-1 RC Lens
Kreek 64 - Blanchard 90

III runda - 25 listopada, 9 grudnia

AÉK (Ateny) 2-2 AS Monaco FC 23 listopada
Nikolaidis 45, 90 - Giuly 25, Simone 77
Udinese Calcio 0-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 23 listopada
Ballack 75
Bologna FC 1909 1-1 Galatasaray SK 23 listopada
Signori 68 - Hakan S. 83
VfL Wolfsburg 2-3 Club Atlético de Madrid 23 listopada
Juskowiak 25, Akonnor 83 (k) - Aguilera 6, 58, Hasselbaink 37
Parma AC 2-1 SK Sturm Graz
Di Vaio 16, Stanić 61 - Schopp 23
Olympique Lyonnais 3-0 SV Werder Bremen 1899
S.Anderson 13, 45, Vairelles 77
RC Deportivo de La Coruña 4-2 Panathinaïkós AÓ
Olivares 7 (s), Pauleta 11, Djalminha 13, Donato 30 - Warzycha 19, Galetto 66
RC Lens 1-2 1.FC Kaiserslautern
Schjönberg 85 (s) - Sikora 30 (s), Wagner 36
AFC Ajax 0-1 RCD Mallorca
Diego Tristan 35
Rangers FC 2-0 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Kohler 18 (s), R.Wallace 45
AS Roma 1-0 Newcastle United FC
Totti 57 (k)
RC Celta de Vigo 7-0 SL e Benfica
Karpin 18 (k), 55, Makelele 30, Turdo 40, 50, Juanfran 42, Mostowoj 61
Olympiakós SFP (Pireus) 1-3 Juventus FC
Iannakopoulos 15 - Tudor 27, D.Kovačević 67, F.Inzaghi 89
mecz w Atenach (Estadio Olímpico-Spiros Louis)
Arsenal FC 3-0 FC Nantes Atlantique
Overmars 13 (k), Winterburn 81, Bergkamp 90
SK Slavia Praga 4-1 Steaua Bukareszt
Dostalek 1, 47, Horvath 35, Došek 55 - Lutu 81
Spartak Moskwa 2-1 Leeds United FC 2 grudnia
Szirko 38, Luis Robson 65 - Kewell 14
mecz w Sofii (Bułgaria)

AS Monaco FC 1-0 AÉK (Ateny)
Simone 32
TSV Bayer 04 Leverkusen 1-2 Udinese Calcio
Ballack 20 - Margiotta 8, 18
Galatasaray SK 2-1 Bologna FC 1909
Hasan Sas 5, Umit 29 - Ventola 8
Club Atlético de Madrid 2-1 VfL Wolfsburg
Hasselbaink 4, Correa 86 - Akonnor 56 (k)
SK Sturm Graz 3-3 Parma AC
pd.
Reinmayr 67, 95, Vastic 87 - Stanić 5, 110, Crespo 120
SV Werder Bremen 1899 4-0 Olympique Lyonnais 7 grudnia
Bode 15, A.Herzog 38 (k), Baumann 56, C.Pizarro 77
Panathinaïkós AÓ 1-1 RC Deportivo de La Coruña
Asanović 77 (k) - Makaay 90
1.FC Kaiserslautern 1-4 RC Lens
M.Christow 21 - Job 20, 40, Strasser 55 (s), Nyarko 90 (k)
RCD Mallorca 2-0 AFC Ajax
F.Soler 3, Biagini 73
BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-0 Rangers FC 7 grudnia
pd. k. 3-1
Ikpeba 28, Bobic 90
Newcastle United FC 0-0 AS Roma
SL e Benfica 1-1 RC Celta de Vigo
Caceres 79 (s) - McCarthy 18
Juventus FC 1-2 Olympiakós SFP (Pireus) 7 grudnia
D.Kovačević 1 - Djordjević 37, 82
mecz w Palermo
FC Nantes Atlantique 3-3 Arsenal FC
Sibierski 12, 58, Vahirua 79 - Grimandi 24, Henry 31, Overmars 42
Steaua Bukareszt 1-1 SK Slavia Praga
Ciocoiu 45 - Dostalek 49
Leeds United FC 1-0 Spartak Moskwa
Radebe 84

IV runda - 2 marca, 9 marca

SK Slavia Praga 1-0 Udinese Calcio 29 lutego
Zanchi 76 (s)
Parma AC 1-0 SV Werder Bremen 1899 29 lutego
Crespo 5
BV Borussia 1909 (Dortmund) 0-2 Galatasaray SK
Hakan S. 32, Hagi 45
Arsenal FC 5-1 RC Deportivo de La Coruña
Dixon 5, Henry 29, 67, Kanu 78, Bergkamp 82 - Djalminha 55 (k)
Juventus FC 1-0 RC Celta de Vigo
D.Kovačević 49
RCD Mallorca 4-1 AS Monaco FC
J.Stanković 42, 52 (k), 60, Diego Tristan 90 - Simone 1
Club Atlético de Madrid 2-2 RC Lens
Hasselbaink 24, 79 - Dacourt 15, 78
AS Roma 0-0 Leeds United FC

Udinese Calcio 2-1 SK Slavia Praga 7 marca
Fiore 22, Sosa 51 - L.Koller 41
SV Werder Bremen 1899 3-1 Parma AC
Dabrowski 29, Bode 45, Cannavaro 66 (s) - Stanić 32
Galatasaray SK 0-0 BV Borussia 1909 (Dortmund)
RC Deportivo de La Coruña 2-1 Arsenal FC
Victor 68, I.Perez 90 - Henry 63
RC Celta de Vigo 4-0 Juventus FC
Makelele 1, Birindelli 33 (s), McCarthy 46, 70
AS Monaco FC 1-0 RCD Mallorca
Simone 33
RC Lens 4-2 Club Atlético de Madrid
Nouma 28, 53, Sakho 38, Brunel 71 - Hasselbaink 45, Kiko 64
Leeds United FC 1-0 AS Roma
Kewell 67

1/4 finału - 16 marca, 23 marca

Leeds United FC 3-0 SK Slavia Praga
Wilcox 39, Kewell 54, Bowyer 59
Arsenal FC 2-0 SV Werder Bremen 1899
Henry 21, Ljungberg 76
RCD Mallorca 1-4 Galatasaray SK
Lauren 78 - Arif E. 44, Emre 49, Hakan S. 58, Okan 65
RC Celta de Vigo 0-0 RC Lens

SK Slavia Praga 2-1 Leeds United FC
Ulich 52, 79 (k) - Kewell 47
SV Werder Bremen 1899 2-4 Arsenal FC
Bode 41, R.Bogdanović 59 - Parlour 8, 25, 70, Henry 59
Galatasaray SK 2-1 RCD Mallorca
Capone 34, Hakan S. 47 - Carlos 63
RC Lens 2-1 RC Celta de Vigo
Ismael 63 (k), Nouma 73 - Revivo 57

1/2 finału - 6 kwietnia, 20 kwietnia

Galatasaray SK 2-0 Leeds United FC
Hakan S. 12, Capone 44
Arsenal FC 1-0 RC Lens
Bergkamp 2

Leeds United FC 2-2 Galatasaray SK
Bakke 16, 68 - Hagi 5 (k), Hakan S. 42
RC Lens 1-2 Arsenal FC
Nouma 73 - Henry 43, Kanu 86

Finał

Galatasaray SK 0-0 Arsenal FC 17 maja (39 000)
pd. k. 4-1
Kopenhaga, Parken

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas