[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 1998/1999

Runda przedwstępna - 22 lipca, 29 lipca

Beitar Jerozolima 4-1 B36 Tórshavn
Szitrit 2, Salloi 9, 45, 78 - J.Petersen 73 (k)
Celtic FC 0-0 St Patrick's Athletic FC
FK Obilić (Belgrad) 2-0 ÍBV (Vestmannaeyjar)
Juksić 17, Grozdić 64
HJK 2-0 FK Erewan
Wiss 50, Kuqi 85
Liteks Łowecz 2-0 Halmstads BK
Bushi 9, Jurukow 90
Steaua Bukareszt 4-1 FC Flora Tallin
Ciocoiu 12, 38, Serban 78 (k), Danciulescu 90 - Terehhov 40
Łódzki KS 4-1 Kəpəz Gəncə
Cebula 12, Trzeciak 50 (k), 76 (k), Wieszczycki 72 - I.Sulejmanow 82
Kareda Szawle 0-3 NK Maribor
Gajser 42, 87, D.Filipović 70
Dinamo Tbilisi 3-0 Vllaznia Shkodër
(wo)
Chomeriki 52
walkower z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w zespole albańskim - na boisku 1-0 dla Dinama
Valletta FC 0-2 AS Anórthossis Ammochóstou
Elia 49, Okkas 78
mecz w Rabat Ta'Qali
Zimbru Chișinău 1-0 Újpest FC
Kulik 11 (k)
Grasshopper-Club Zurych 6-0 AS La Jeunesse d'Esch
N'Kufo 6, 51, Kawełaszwili 28, Cabanas 41, A.Tikva 65, Magnin 90
Dynamo Kijów 8-0 Barry Town AFC
Rebrow 9, 16, 37, 81, Szewczenko 32, 58, Gerasimienko 48, Bielkiewicz 65
FK Sileks (Kratovo) 0-0 Club Brugge KV
Cliftonville F&AC 1-5 1.FC Košice
Flynn 45 - Zvara 22, 29, Nemeth 36, Lubarski 65, Prohaška 76
Skonto Ryga 0-0 Dinamo Mińsk

B36 Tórshavn 0-1 Beitar Jerozolima
Hamar 68
mecz w Toftir
St Patrick's Athletic FC 0-2 Celtic FC
Brattbakk 12, H.Larsson 71
ÍBV (Vestmannaeyjar) 1-2 FK Obilić (Belgrad)
Haflidason 21 - Vesiljević 61, Grozdić 89
FK Erewan 0-3 HJK
Lehkosuo 1, 79 (k), Jäväjä 28
Halmstads BK 2-1 Liteks Łowecz
Sakiri 38, Arvidsson 42 - Jurukow 78
FC Flora Tallin 3-1 Steaua Bukareszt
Smirnov 41, Zelinski 46, Oper 80 - Danciulescu 70
Kəpəz Gəncə 1-3 Łódzki KS
Smirnow 55 - Trzeciak 45, 49, Wieszczycki 82
NK Maribor 1-0 Kareda Szawle
Bulajić 78
Vllaznia Shkodër 3-1 Dinamo Tbilisi
Cungu 14, Miloti 86, Noga 90 (k) - Aszwetija 88
AS Anórthossis Ammochóstou 6-0 Valletta FC
Civić 16, Z.Charalambous 18, Andreou 45 (k), Sotiriou 52, 90, Okkas 71
Újpest FC 3-1 Zimbru Chișinău
Miriuta 18, Z.Kovacs 72, 89 - Kulik 28
AS La Jeunesse d'Esch 0-2 Grasshopper-Club Zurych
Esposito 36, Turkyilmaz 44
Barry Town AFC 1-2 Dynamo Kijów
E.Williams 30 - Michajlenko 10, Wenglinski 49
Club Brugge KV 2-1 FK Sileks (Kratovo)
Vermant 3, Claessens 30 - Bożinov 76
1.FC Košice 8-0 Cliftonville F&AC
Kozak 4, Janočko 15, 54, Nemeth 32, Prohaška 58, 73, Lubarski 67, Kožlej 83
Dinamo Mińsk 1-2 Skonto Ryga
Osipowicz 25 - Astafjevs 44, Novikovs 72

Runda wstępna - 12 sierpnia, 26 sierpnia

Rosenborg BK 2-0 Club Brugge KV
Rushfeldt 61, Skammelsrud 81
Manchester United FC 2-0 Łódzki KS
Giggs 16, Cole 80
Liteks Łowecz 0-5 Spartak Moskwa
Pisariew 55, 86, Titow 66, Samarone 76, Cymbalar 90
Galatasaray SK 2-1 Grasshopper-Club Zurych
Hagi 58 (k), Hakan S. 66 - Vogel 87 (k)
Celtic FC 1-0 NK Croatia (Zagrzeb)
Jackson 51
NK Maribor 2-1 PSV Eindhoven
D.Filipović 12, Breznik 84 - dos Santos 61
Dynamo Kijów 0-1 AC Sparta Praga
Baranek 5
1.FC Košice 0-2 Brøndbyernes IF
Daugaard 54, Thygesen 89
FC Internazionale Milano 4-0 Skonto Ryga
Zamorano 6, Simeone 10, Ventola 20, R.Baggio 59
Olympiakós SFP (Pireus) 2-1 AS Anórthossis Ammochóstou
Iannakopoulos 11, de Souza 32 - V.Mihajlović 64
SL e Benfica 6-0 Beitar Jerozolima
Pembridge 25, 82, Deane 29, Calado 64, Szelah 79, Nuno Gomes 85
Dinamo Tbilisi 2-1 Athletic Club de Bilbao
Chomeriki 15, Ckitiszwili 30 - Imaz Garmendia 46
HJK 1-0 FC Metz
Riihilahti 72
FC Bayern München 4-0 FK Obilić (Belgrad)
Effenberg 59, Elber 63, Zickler 64, Fink 76
SK Sturm Graz 4-0 Újpest FC
Vastic 6, 70, Neukirchner 81, Haas 88
Steaua Bukareszt 2-2 Panathinaïkós AÓ
Serban 10, Szekely 76 - Asanović 6, Liberopoulos 68

Club Brugge KV 4-2 Rosenborg BK
Fadiga 22, Claessens 47, 83, Schockaert 78 - Rushfeldt 44, 72
Łódzki KS 0-0 Manchester United FC
Spartak Moskwa 6-2 Liteks Łowecz
Tichonow 6, 31, Titow 35, Cymbalar 49, Luis Robson 54, 90 - Bieliakow 27, Bushi 70
Grasshopper-Club Zurych 2-3 Galatasaray SK
Turkyilmaz 45, Vogel 70 (k) - Hakan S. 17, 43, Hagi 65 (k)
NK Croatia (Zagrzeb) 3-0 Celtic FC
Marić 23, Prosinečki 45 (k), 68
PSV Eindhoven 4-1 NK Maribor
pd.
van Nistelrooij 8, Bruggink 69, Rommedahl 100, de Bilde 102 - D.Filipović 5
AC Sparta Praga 0-1 Dynamo Kijów
pd. k. 1-3
Szewczenko 88
Brøndbyernes IF 0-1 1.FC Košice
Lapsansky 39
Skonto Ryga 1-3 FC Internazionale Milano
Michołaps 21 - Zamorano 9, Galante 53, Djorkaeff 69
AS Anórthossis Ammochóstou 2-4 Olympiakós SFP (Pireus)
V.Mihajlović 39, Krčmarević 80 - Georgatos 48, P.Djordjević 60, 87, Gogic 90
Beitar Jerozolima 4-2 SL e Benfica
Hamar 24, Salloi 26 (k), Szitrit 51, Abuksis 81 - Nuno Gomes 18 (k), Pringle 90
Athletic Club de Bilbao 1-0 Dinamo Tbilisi
Etxeberria 52
FC Metz 1-1 HJK
Meyrieu 78 (k) - Vassara 68
FK Obilić (Belgrad) 1-1 FC Bayern München
Sarać 67 - Matthäus 88
Újpest FC 2-3 SK Sturm Graz
Z.Kovacs 36, Jenei 72 - Haas 8, Reinmayr 49, 55
Panathinaïkós AÓ 6-3 Steaua Bukareszt
Milojević 8 (k), Lincar 28 (s), Liberopoulos 34, Warzycha 58, 66, Asanović 87 (k) - Rachita 12, Liberopoulos 16 (s), Belodedici 60

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 16 września

FC Porto 2-2 Olympiakós SFP (Pireus)
Zahović 64, Jardel 85 - Iannakopoulos 87, Gogic 90
NK Croatia (Zagrzeb) 0-0 AFC Ajax

Kolejka 2 - 30 września

AFC Ajax 2-1 FC Porto
Rudy 57, Litmanen 86 (k) - Zahović 69
Olympiakós SFP (Pireus) 2-0 NK Croatia (Zagrzeb)
Alexandris 22, Gogic 81

Kolejka 3 - 21 października

Olympiakós SFP (Pireus) 1-0 AFC Ajax
Alexandris 38
FC Porto 3-0 NK Croatia (Zagrzeb)
Doriva 33, Zahović 43, 75

Kolejka 4 - 4 listopada

AFC Ajax 2-0 Olympiakós SFP (Pireus)
Richard Witschge 33, Gorre 88
NK Croatia (Zagrzeb) 3-1 FC Porto
Mikić 7, Rukavina 37, Mujčin 61 - Jardel 39

Kolejka 5 - 25 listopada

AFC Ajax 0-1 NK Croatia (Zagrzeb)
Simić 68
Olympiakós SFP (Pireus) 2-1 FC Porto
Gogic 17, P.Djordjević 55 - Zahović 76

Kolejka 6 - 9 grudnia

NK Croatia (Zagrzeb) 1-1 Olympiakós SFP (Pireus)
Jelicić 35 - Iannakopoulos 64
FC Porto 3-0 AFC Ajax
Zahović 55, 73, Drulović 82

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 11 3 2 1 8-6 3 0 0 5-1 0 2 1 3-5
2.  NK Croatia (Zagrzeb) 6 8 2 2 2 5-7 1 2 0 4-2 1 0 2 1-5
3.  FC Porto 6 7 2 1 3 11-9 2 1 0 8-2 0 0 3 3-7 2 3 1 0 1 4-2
4.  AFC Ajax 6 7 2 1 3 4-6 2 0 1 4-2 0 1 2 0-4 2 3 1 0 1 2-4

Grupa B
 
Kolejka 1 - 16 września

Athletic Club de Bilbao 1-1 Rosenborg BK
Etxeberria 5 - R.Strand 66
Juventus FC 2-2 Galatasaray SK
F.Inzaghi 17, Birindelli 68 - Hakan S. 42, Umit D. 63

Kolejka 2 - 30 września

Galatasaray SK 2-1 Athletic Club de Bilbao
Okan 15, Hagi 90 - Urzaiz 16
Rosenborg BK 1-1 Juventus FC
Skammelsrud 69 (k) - F.Inzaghi 27

Kolejka 3 - 21 października

Athletic Club de Bilbao 0-0 Juventus FC
Rosenborg BK 3-0 Galatasaray SK
Rushfeldt 68, 86, 90

Kolejka 4 - 4 listopada

Galatasaray SK 3-0 Rosenborg BK
Hakan S. 55, 74, Arif 66
Juventus FC 1-1 Athletic Club de Bilbao
Lasa 68 (s) - Guerrero 44

Kolejka 5 - 25 listopada

Rosenborg BK 2-1 Athletic Club de Bilbao
Sørensen 2, 50 - Jorge Perez 90
Galatasaray SK 1-1 Juventus FC
Suat 90 - Amoruso 78

Kolejka 6 - 9 grudnia

Athletic Club de Bilbao 1-0 Galatasaray SK
Guerrero 44
Juventus FC 2-0 Rosenborg BK
F.Inzaghi 16, Amoruso 39

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Juventus FC 6 8 1 5 0 7-5 1 2 0 5-3 0 3 0 2-2 4 6 1 3 0 6-4
2.  Galatasaray SK 6 8 2 2 2 8-8 2 1 0 6-2 0 1 2 2-6 4 5 1 2 1 6-6
3.  Rosenborg BK 6 8 2 2 2 7-8 2 1 0 6-2 0 1 2 1-6 4 4 1 1 2 4-6
4.  Athletic Club de Bilbao 6 6 1 3 2 5-6 1 2 0 2-1 0 1 2 3-5

Grupa C
 
Kolejka 1 - 16 września

Real Madrid CF 2-0 FC Internazionale Milano
Hierro 79 (k), Seedorf 90
mecz w Sewilli
SK Sturm Graz 0-2 Spartak Moskwa
Titow 62, Cymbalar 64

Kolejka 2 - 30 września

FC Internazionale Milano 1-0 SK Sturm Graz
Djorkaeff 90
Spartak Moskwa 2-1 Real Madrid CF
Cymbalar 72, Titow 78 - Raul 64

Kolejka 3 - 21 października

FC Internazionale Milano 2-1 Spartak Moskwa
Ventola 32, Ronaldo 59 - Cymbalar 65
Real Madrid CF 6-1 SK Sturm Graz
Savio 12, 90, Raul 22, Jarni 60, 79, Popović 66 (s) - Vastic 8

Kolejka 4 - 4 listopada

Spartak Moskwa 1-1 FC Internazionale Milano
Tichonow 68 - Simeone 89
SK Sturm Graz 1-5 Real Madrid CF
Haas 4 - Panucci 7, 61, Mijatović 35, Seedorf 57, Šuker 74

Kolejka 5 - 25 listopada

FC Internazionale Milano 3-1 Real Madrid CF
Zamorano 50, R.Baggio 86, 90 - Seedorf 58
Spartak Moskwa 0-0 SK Sturm Graz

Kolejka 6 - 9 grudnia

Real Madrid CF 2-1 Spartak Moskwa
Raul 33, Savio 65 - Chlestow 89
SK Sturm Graz 0-2 FC Internazionale Milano
J.Zanetti 64, R.Baggio 80

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Internazionale Milano 6 13 4 1 1 9-5 3 0 0 6-2 1 1 1 3-3
2.  Real Madrid CF 6 12 4 0 2 17-8 3 0 0 10-2 1 0 2 7-6
3.  Spartak Moskwa 6 8 2 2 2 7-6 1 2 0 3-2 1 0 2 4-4
4.  SK Sturm Graz 6 1 0 1 5 2-16 0 0 3 1-9 0 1 2 1-7

Grupa D
 
Kolejka 1 - 16 września

Brøndbyernes IF 2-1 FC Bayern München
Hansen 88, Ravn 90 - Babbel 78
Manchester United FC 3-3 FC Barcelona
Giggs 17, Scholes 25, Beckham 64 - S.Anderson 47, Giovanni 60 (k), Luis Enrique 71 (k)

Kolejka 2 - 30 września

FC Barcelona 2-0 Brøndbyernes IF
S.Anderson 42, 85
FC Bayern München 2-2 Manchester United FC
Elber 11, 90 - Yorke 30, Scholes 49

Kolejka 3 - 21 października

FC Bayern München 1-0 FC Barcelona
Effenberg 44
Brøndbyernes IF 2-6 Manchester United FC
Daugaard 34, Sand 90 - Giggs 2, 21, Cole 27, Keane 54, Yorke 59, Solskjaer 61

Kolejka 4 - 4 listopada

FC Barcelona 1-2 FC Bayern München
Giovanni 29 (k) - Zickler 48, Salihamidzić 87
Manchester United FC 5-0 Brøndbyernes IF
Beckham 7, Cole 13, P.Neville 16, Yorke 28, Scholes 62

Kolejka 5 - 25 listopada

FC Barcelona 3-3 Manchester United FC
S.Anderson 1, Rivaldo 56, 72 - Yorke 25, 67, Cole 52
FC Bayern München 2-0 Brøndbyernes IF
Jancker 51, Basler 57

Kolejka 6 - 9 grudnia

Brøndbyernes IF 0-2 FC Barcelona
Figo 4, Rivaldo 34
Manchester United FC 1-1 FC Bayern München
Keane 43 - Salihamidzić 56

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Bayern München 6 11 3 2 1 9-6 2 1 0 5-2 1 1 1 4-4
2.  Manchester United FC 6 10 2 4 0 20-11 1 2 0 9-4 1 2 0 11-7
3.  FC Barcelona 6 8 2 2 2 11-9 1 1 1 6-5 1 1 1 5-4
4.  Brøndbyernes IF 6 3 1 0 5 4-18 1 0 2 4-9 0 0 3 0-9

Grupa E
 
Kolejka 1 - 16 września

Panathinaïkós AÓ 2-1 Dynamo Kijów
Mykland 57, Liberopoulos 69 - Rebrow 31
mecz na stadionie Nikosa Goumasa (stadion AÉK)
RC Lens 1-1 Arsenal FC
Vairelles 90 - Overmars 51

Kolejka 2 - 30 września

Arsenal FC 2-1 Panathinaïkós AÓ
Adams 65, Keown 73 - Mauro 88
mecz na Wembley Stadium
Dynamo Kijów 1-1 RC Lens
Szewczenko 61 - Vairelles 62

Kolejka 3 - 21 października

Arsenal FC 1-1 Dynamo Kijów
Bergkamp 74 - Rebrow 90
mecz na Wembley Stadium
RC Lens 1-0 Panathinaïkós AÓ
Eloi 80

Kolejka 4 - 4 listopada

Dynamo Kijów 3-1 Arsenal FC
Rebrow 27 (k), Hołowko 62, Szewczenko 72 - M.Hughes 83
Panathinaïkós AÓ 1-0 RC Lens
Vokolos 53

Kolejka 5 - 25 listopada

Arsenal FC 0-1 RC Lens
Debeve 73
mecz na Wembley Stadium
Dynamo Kijów 2-1 Panathinaïkós AÓ
Rebrow 72, Basinas 79 (s) - Lagonikakis 35

Kolejka 6 - 9 grudnia

RC Lens 1-3 Dynamo Kijów
Šmicer 78 - Kaładze 60, Waszczuk 76, Szewczenko 85
Panathinaïkós AÓ 1-3 Arsenal FC
Sypniewski 74 - Asanović 65 (s), Anelka 80, Boa Morte 86

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dynamo Kijów 6 11 3 2 1 11-7 2 1 0 6-3 1 1 1 5-4
2.  RC Lens 6 8 2 2 2 5-6 1 1 1 3-4 1 1 1 2-2 2 4 1 1 0 2-1
3.  Arsenal FC 6 8 2 2 2 8-8 1 1 1 3-3 1 1 1 5-5 2 1 0 1 1 1-2
4.  Panathinaïkós AÓ 6 6 2 0 4 6-9 2 0 1 4-4 0 0 3 2-5

Grupa F
 
Kolejka 1 - 16 września

1.FC Kaiserslautern 1-0 SL e Benfica
Wagner 41
PSV Eindhoven 2-1 HJK
Ooijer 59, Bruggink 89 - Kottila 31

Kolejka 2 - 30 września

SL e Benfica 2-1 PSV Eindhoven
Nuno Gomes 47, Joao M.V.Pinto 77 - Rommedahl 70
HJK 0-0 1.FC Kaiserslautern

Kolejka 3 - 21 października

HJK 2-0 SL e Benfica
Lehkosuo 19 (k), Kottila 68
PSV Eindhoven 1-2 1.FC Kaiserslautern
Chochłow 78 - Riedl 63, Rische 83

Kolejka 4 - 4 listopada

SL e Benfica 2-2 HJK
Nuno Gomes 78, Calado 80 - Minto 3 (s), Luiz Antonio 85
1.FC Kaiserslautern 3-1 PSV Eindhoven
Rische 68, Reich 77, Christow 90 - van Nistelrooij 18

Kolejka 5 - 25 listopada

SL e Benfica 2-1 1.FC Kaiserslautern
Nuno Gomes 31, Joao M.V.Pinto 69 - Rische 90
HJK 1-3 PSV Eindhoven
Lehkosuo 70 (k) - van Nistelrooij 29, 67, 81 (k)

Kolejka 6 - 9 grudnia

1.FC Kaiserslautern 5-2 HJK
Rösler 44, 61, 80, Marschall 49, Rische 85 - Ilola 29, Luiz Antonio 68
PSV Eindhoven 2-2 SL e Benfica
Chochłow 41, van Nistelrooij 88 - Nuno Gomes 47 (k), 65

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  1.FC Kaiserslautern 6 13 4 1 1 12-6 3 0 0 9-3 1 1 1 3-3
2.  SL e Benfica 6 8 2 2 2 8-9 2 1 0 6-4 0 1 2 2-5
3.  PSV Eindhoven 6 7 2 1 3 10-11 1 1 1 5-5 1 0 2 5-6
4.  HJK 6 5 1 2 3 8-12 1 1 1 3-3 0 1 2 5-9

1/4 finału - 3 marca, 17 marca

FC Bayern München 2-0 1.FC Kaiserslautern
Elber 31, Effenberg 35
Juventus FC 2-1 Olympiakós SFP (Pireus)
F.Inzaghi 38, Conte 79 - Niniadis 90 (k)
Manchester United FC 2-0 FC Internazionale Milano
Yorke 7, 45
Real Madrid CF 1-1 Dynamo Kijów
Mijatović 67 - Szewczenko 55

1.FC Kaiserslautern 0-4 FC Bayern München
Effenberg 9 (k), Rösler 22 (s), Jancker 29, Basler 56
Olympiakós SFP (Pireus) 1-1 Juventus FC
Gogic 12 - Conte 85
FC Internazionale Milano 1-1 Manchester United FC
Ventola 63 - Scholes 88
Dynamo Kijów 2-0 Real Madrid CF
Szewczenko 62 (k), 79

1/2 finału - 7 kwietnia, 21 kwietnia

Dynamo Kijów 3-3 FC Bayern München
Szewczenko 16, 43, Kosowski 50 - Tarnat 45, Effenberg 78, Jancker 90
Manchester United FC 1-1 Juventus FC
Giggs 90 - Conte 25

FC Bayern München 1-0 Dynamo Kijów
Basler 36
Juventus FC 2-3 Manchester United FC
F.Inzaghi 6, 10 - Keane 24, Yorke 34, Cole 84

Finał

Manchester United FC 2-1 FC Bayern München 26 maja (90 000)
Sheringham 90, Solskjaer 90 - Basler 6
Barcelona, Nou Camp

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas