[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Zdobywców Pucharów 1998/1999

Runda wstępna - 13 sierpnia, 27 sierpnia

Amica Wronki 4-0 Hibernians FC
Kryszałowicz 36, Przerada 56, Sobociński 63, 75
NK Rudar (Velenje) 2-0 Constructorul-93 Chișinău
Vidojević 32, Sumnik 90
FC Vaduz 0-2 Helsingborgs IF
Stavrum 9, Wibran 67
Lausanne-Sports 5-1 Cement Ararat
Celestini 29, 47, 59, 70, Cavin 70 - Oganesjan 36
Cork City FC 2-1 CSKA Kijów
Flanagan 20 (k), Coughlan 42 - Rewut 90
Ekranas Poniewież 1-2 Apóllon FC
Stumbrys 38 - Spoljarić 17, M.Charalambous 90
Apolonia Fier 1-5 KRC Genk
Zeqo 25 - Strupar 30, Olivieri 35, Beniamin 40, Oulare 65, Horvas 79
mecz w Tiranie
Bangor City FC 0-2 FC Haka
Niemi 40, Salli 60
Lewski Sofia 8-1 Łokomotiw-96 Witebsk
G.Iwanow 8, 32, G.Borisow 23, 44, 88, Donew 42, Radukanow 52, Todorow 85 - Demenkowiec 49 (k)
Metalurgs Lipawa 4-2 Keflavík
Bulders 61, 87, 88, Magdisauskas 89 - Tanasik 60, Gylfason 90
CS Grevenmacher 2-6 Rapid Bukareszt
Krahen 38, 72 - Sabau 13, Pancu 63, Dulca 66, Stanciu 69, Lupu 77 (k), Mutica 82
mecz w Luksemburgu
FC Lantana Tallin 0-1 Heart of Midlothian FC
Makel 21
GÍ Gøta 1-3 MTK-Hungária FC
J.P.Olsen 8 - Kenesei 17, Preisinger 19, Szekeres 90
mecz w Toftir
Glentoran FC 0-1 Maccabi Hajfa
Mizrahi 23
FK Vardar (Skopje) 0-1 FC Spartak Trnava
Ujlaky 76
FC København 6-0 Qarabağ Ağdam
M.Nielsen 2, Thorninger 6, P.Nielsen 13, 40, Goldbaek 20, Falch 26
FK Partizan (Belgrad) 2-0 Dinamo Batumi
Bjeković 18, S.Ilić 34

Hibernians FC 0-1 Amica Wronki
Kryszałowicz 70
mecz w Rabat Ta'Qali
Constructorul-93 Chișinău 0-0 NK Rudar (Velenje)
Helsingborgs IF 3-0 FC Vaduz
Wibran 43, Edman 57, Powell 67
Cement Ararat 1-2 Lausanne-Sports
Astrajan 39 - Douglas 66, Hottiger 89
mecz w Erewanie
CSKA Kijów 2-0 Cork City FC
Cichmejstruk 40, Leonienko 56
Apóllon FC 3-3 Ekranas Poniewież
Spoljarić 52 (k), 89 (k), Kavazis 60 - Kaliniševas 6, Vileniskis 9, Varnas 90
KRC Genk 4-0 Apolonia Fier
Oulare 4, N'Sumbu 83, Strupar 85, 90
FC Haka 1-0 Bangor City FC
Ruhanen 29
Łokomotiw-96 Witebsk 1-1 Lewski Sofia
Siwkow 90 - Lazarow 56
Keflavík 1-0 Metalurgs Lipawa
H.Jonsson 29
Rapid Bukareszt 2-0 CS Grevenmacher
Pancu 53, 88
Heart of Midlothian FC 5-0 FC Lantana Tallin
J.Hamilton 18, Fulton 29, McCann 41, Flogel 75, Holmes 90
MTK-Hungária FC 7-0 GÍ Gøta
Kenesei 16, 71, 76, Preisinger 34, Halmai 37, Illes 62, Balasko 73
Maccabi Hajfa 2-1 Glentoran FC
Mizrahi 16 (k), 81 (k) - Batey 42
FC Spartak Trnava 2-0 FK Vardar (Skopje)
Tittel 83, Luis Gomes 85
Qarabağ Ağdam 0-4 FC København
K.Jensen 64, 70, Newson 75, 84
mecz w Baku
Dinamo Batumi 1-0 FK Partizan (Belgrad)
Siczinawa 28

I runda - 17 września, 1 października

sc Heerenveen 3-1 Amica Wronki
Talan 38, Mitrita 45, Phalplatz 67 - Król 64
NK Rudar (Velenje) 0-1 NK Varteks (Varaždin)
Matas 90
Rapid Bukareszt 2-2 Vålerengens IF
Sumudica 51, Bundea 75 - Carew 52, 88
Paniónios GSS 2-0 FC Haka
Haylock 36, Robbins 54
Lewski Sofia 0-2 FC København
Goldbaek 34 (k), K.Jensen 75
SV Ried 1912 2-0 MTK-Hungária FC
Strafner 19, Brunmayr 64
mecz w Linzu
CSKA Kijów 0-2 Łokomotiw Moskwa
Charłaczew 24, Dżanaszija 51
Apóllon FC 2-1 FK Jablonec nad Nisou 1997
Kavazis 45, Crištea 67 - Fukal 39
Metalurgs Lipawa 0-0 SC Braga
Beşiktaş JK 3-0 FC Spartak Trnava
Mehmet 9, Oktay 21, Ohen 49
MSV 02 Duisburg 1-1 KRC Genk
Wedau 83 - Reini 61
Chelsea FC 1-0 Helsingborgs IF
Leboeuf 43
SS Lazio 1-1 Lausanne-Sports
Nedved 37 - Douglas 54
Newcastle United FC 2-1 FK Partizan (Belgrad)
Shearer 12, Dabizas 71 - Rasović 68 (k)
Paris Saint-Germain FC 1-1 Maccabi Hajfa
Simone 82 (k) - Benayoun 87
Heart of Midlothian FC 0-1 RCD Mallorca
Marcelino 71

Amica Wronki 0-1 sc Heerenveen
D.de Nooijer 30
NK Varteks (Varaždin) 1-0 NK Rudar (Velenje)
Kamberović 7
Vålerengens IF 0-0 Rapid Bukareszt
FC Haka 1-3 Paniónios GSS
Salli 75 - Fissas 32, Kouvalis 45, Sapountzis 56
FC København 4-1 Lewski Sofia
M.Nielsen 18, L.H.Nielsen 49, Thorninger 59, 76 - Lazarow 85
MTK-Hungária FC 0-1 SV Ried 1912
Strafner 10
Łokomotiw Moskwa 3-1 CSKA Kijów
Bułykin 19, 53, Dżanaszija 70 - Beżenar 13
FK Jablonec nad Nisou 1997 2-1 Apóllon FC
pd. k. 3-4
Prochazka 24, 45 - Themistocleous 59
mecz w Teplicach
SC Braga 4-0 Metalurgs Lipawa
B.Ferreira 12 (k), 60, Karoglan 35, E.Silva 84
FC Spartak Trnava 2-1 Beşiktaş JK
Formanko 49, Timko 71 - Oktay 45
KRC Genk 5-0 MSV 02 Duisburg
Oulare 12, 48, Strupar 31, T.Gudjonsson 72, 79
mecz w Brukseli
Helsingborgs IF 0-0 Chelsea FC
Lausanne-Sports 2-2 SS Lazio
Douglas 10, Rehn 84 - Salas 7, Sergio Conceiçao 26
FK Partizan (Belgrad) 1-0 Newcastle United FC
Rasović 53 (k)
Maccabi Hajfa 3-2 Paris Saint-Germain FC
Casey 57, Mizrahi 77, 90 - Ouedec 72, Okocha 86
RCD Mallorca 1-1 Heart of Midlothian FC
A.Lopez 50 - J.Hamilton 76

II runda - 22 października, 5 listopada

Paniónios GSS 3-2 Apóllon FC
Sapountzis 22, Haylock 39, Robbins 57 - Spoljarić 14, 43
Łokomotiw Moskwa 3-1 SC Braga
Bułykin 21, 35, Czugajnow 59 (k) - Odair 47
SV Ried 1912 2-1 Maccabi Hajfa
Śliwowski 22, Strafner 88 - Mizrahi 13
mecz w Linzu
sc Heerenveen 2-1 NK Varteks (Varaždin)
D.de Nooijer 57, Hansma 89 - Mumlek 63
Vålerengens IF 1-0 Beşiktaş JK
Levernes 49
KRC Genk 1-1 RCD Mallorca
Oulare 71 - Dani 56
mecz w Brukseli
SS Lazio 0-0 FK Partizan (Belgrad)
Chelsea FC 1-1 FC København
Desailly 90 - Goldbaek 81

Apóllon FC 0-1 Paniónios GSS
Sapountzis 18
SC Braga 1-0 Łokomotiw Moskwa
Karoglan 11
Maccabi Hajfa 4-1 SV Ried 1912
Mizrahi 32, Casey 62, Benayoun 72, Duro 90 - Anicic 70
NK Varteks (Varaždin) 4-2 sc Heerenveen
pd.
Mumlek 67, 117, Kamberović 80, 99 - Samardzić 18, J.de Visser 114
Beşiktaş JK 3-3 Vålerengens IF
Oktay 7, 42, Tayfur 38 - Haraldsen 62, Kaasa 66, Carew 73
RCD Mallorca 0-0 KRC Genk
FK Partizan (Belgrad) 2-3 SS Lazio
Krstajić 18, J.Iljew 85 - Salas 43 (k), 76, D.Stanković 67
FC København 0-1 Chelsea FC
B.Laudrup 32

1/4 finału - 4 marca, 18 marca

Chelsea FC 3-0 Vålerengens IF
Babayaro 9, Zola 30, Wise 85
Łokomotiw Moskwa 3-0 Maccabi Hajfa
Dżanaszija 47, 77, 89
Paniónios GSS 0-4 SS Lazio
D.Stanković 3, 60, Gazis 14 (s), Nedved 63
NK Varteks (Varaždin) 0-0 RCD Mallorca

Vålerengens IF 2-3 Chelsea FC
Kjolner 26, Carew 42 - Vialli 13, Lambourde 15, T.A.Flo 32
Maccabi Hajfa 0-1 Łokomotiw Moskwa
Czugajnow 72 (k)
SS Lazio 3-0 Paniónios GSS
Nedved 70, D.Stanković 77, de la Pena 82
RCD Mallorca 3-1 NK Varteks (Varaždin)
Ibagaza 53, Paunović 55, Dani 75 - Balajić 88

1/2 finału - 8 kwietnia, 22 kwietnia

Łokomotiw Moskwa 1-1 SS Lazio
Dżanaszija 61 - Boksić 77
Chelsea FC 1-1 RCD Mallorca
T.A.Flo 50 - Dani 31

SS Lazio 0-0 Łokomotiw Moskwa
RCD Mallorca 1-0 Chelsea FC
Biagini 15

Finał

SS Lazio 2-1 RCD Mallorca 19 maja (33 021)
Vieri 7, Nedved 81 - Dani 11
Birmingham, Villa Park

Ostatnia edycja - nr 39.

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas