[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Kalisz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Bralin 26 64 19 7 0 99-27 9 4 0 52-16 10 3 0 47-11
2.  LKS Jankowy 26 54 17 3 6 79-40 11 1 1 50-17 6 2 5 29-23
3.  GKS Grębanin 26 48 14 6 6 60-42 9 2 2 41-19 5 4 4 19-23
4.  LZS Doruchów 26 45 14 3 9 51-37 9 1 3 30-13 5 2 6 21-24
5.  Pogoń Trębaczów 26 41 12 5 9 54-43 7 1 5 29-21 5 4 4 25-22
6.  Pelikan Grabów nad Prosną 26 36 10 6 10 40-32 6 3 4 28-13 4 3 6 12-19 2 6 2 0 0 8-2
7.  Masovia Kraszewice 26 36 10 6 10 50-57 7 4 2 30-22 3 2 8 20-35 2 0 0 0 2 2-8
8.  Sokół Świba 26 35 9 8 9 55-53 6 3 4 35-28 3 5 5 20-25
9.  Sulimirczyk Sulmierzyce 26 32 10 2 14 57-70 6 1 6 31-29 4 1 8 26-41
10.  Wtórkowianka Wtórek 26 28 8 4 14 28-76 5 3 5 16-31 3 1 9 12-45 2 6 2 0 0 5-3
11.  Ajax Rojów 26 28 8 4 14 43-57 3 4 6 20-26 5 0 8 23-31 2 0 0 0 2 3-5
12.  Lilia Mikstat 26 22 5 7 14 35-61 4 3 6 18-27 1 4 8 17-34 2 4 1 1 0 5-3
13.  LZS Pawłów (k. Międzyborza) 26 22 5 7 14 47-77 4 4 5 18-23 1 3 9 29-54 2 1 0 1 1 3-5
14.  Victoria Laski 26 19 5 4 17 37-63 4 2 7 21-31 1 2 10 16-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sokół Bralin    3-1 2-2 1-1 1-1 5-1 4-2 3-1 6-1 9-0 2-1 4-1 9-1 3-3 
 2 LKS Jankowy2-2     2-0 2-1 3-5 3-1 5-0 2-0 6-2 5-0 3-0 7-2 7-3 3-1 
 3 GKS Grębanin1-4 3-1     4-2 3-3 2-1 3-0 7-1 1-1 5-0 4-1 4-0 3-5 1-0 
 4 LZS Doruchów0-1 5-1 1-2     4-1 0-1 2-0 2-0 3-1 2-0 4-2 3-2 1-1 3-1 
 5 Pogoń Trębaczów1-3 1-5 7-1 2-1     1-1 1-0 1-3 4-3 6-0 0-1 2-1 3-0 0-2 
 6 Pelikan Grabów nad Prosną1-1 4-2 0-0 0-1 0-1     5-1 1-1 5-0 0-1 2-4 2-0 5-1 3-0 
 7 Masovia Kraszewice1-1 2-2 3-1 2-0 1-4 1-3     1-1 4-2 3-2 2-1 3-0 5-5 2-0 
 8 Sokół Świba2-5 2-4 1-1 5-1 2-2 3-1 3-0     2-3 2-0 1-4 2-2 7-4 3-1 
 9 Sulimirczyk Sulmierzyce0-3 0-3 2-4 6-2 0-3 0-1 3-2 2-5     5-0 6-1 2-2 2-1 3-2 
 10 Wtórkowianka Wtórek0-9 1-1 1-2 0-3 1-0 2-1 3-6 1-1 0-4     2-1 0-0 2-1 3-2 
 11 Ajax Rojów2-3 1-3 0-1 0-0 1-1 0-0 2-4 2-2 2-4 2-3     3-2 3-2 2-1 
 12 Lilia Mikstat0-6 0-1 1-0 0-5 1-2 2-0 1-1 0-0 1-3 1-1 1-3     4-2 6-3 
 13 LZS Pawłów (k. Międzyborza)0-4 1-0 1-3 0-1 2-1 0-0 3-3 1-4 4-1 4-3 1-2 1-1     0-0 
 14 Victoria Laski1-5 0-5 2-2 2-3 3-1 0-1 0-1 2-1 3-1 1-2 3-2 1-4 3-3     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

GKS Grębanin 1-0 Victoria Laski
LKS Jankowy 2-0 Sokół Świba
Ajax Rojów 1-1 Pogoń Trębaczów
Sulimirczyk Sulmierzyce 0-1 Pelikan Grabów nad Prosną
Wtórkowianka Wtórek 3-6 Masovia Kraszewice
Lilia Mikstat 4-2 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
LZS Doruchów 0-1 Sokół Bralin

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Victoria Laski 1-5 Sokół Bralin
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 0-1 LZS Doruchów
Masovia Kraszewice 3-0 Lilia Mikstat
Pelikan Grabów nad Prosną 0-1 Wtórkowianka Wtórek
Pogoń Trębaczów 4-3 Sulimirczyk Sulmierzyce
Sokół Świba 1-4 Ajax Rojów
GKS Grębanin 3-1 LKS Jankowy

Kolejka 3 - 4-5 września

LKS Jankowy 3-1 Victoria Laski
Ajax Rojów 0-1 GKS Grębanin
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-5 Sokół Świba
Wtórkowianka Wtórek 1-0 Pogoń Trębaczów
Lilia Mikstat 2-0 Pelikan Grabów nad Prosną
LZS Doruchów 2-0 Masovia Kraszewice
Sokół Bralin 9-1 LZS Pawłów (k. Międzyborza)

Kolejka 4 - 11-12 września

Victoria Laski 3-3 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Masovia Kraszewice 1-1 Sokół Bralin
Pelikan Grabów nad Prosną 0-1 LZS Doruchów
Pogoń Trębaczów 2-1 Lilia Mikstat
Sokół Świba 2-0 Wtórkowianka Wtórek
GKS Grębanin 1-1 Sulimirczyk Sulmierzyce 1-3 maja
LKS Jankowy 3-0 Ajax Rojów

Kolejka 5 - 19 września

Ajax Rojów 2-1 Victoria Laski
Sulimirczyk Sulmierzyce 0-3 LKS Jankowy
Wtórkowianka Wtórek 1-2 GKS Grębanin
Lilia Mikstat 0-0 Sokół Świba
LZS Doruchów 4-1 Pogoń Trębaczów
Sokół Bralin 5-1 Pelikan Grabów nad Prosną
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 3-3 Masovia Kraszewice

Kolejka 6 - 26 września

Victoria Laski 0-1 Masovia Kraszewice
Pelikan Grabów nad Prosną 5-1 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Pogoń Trębaczów 1-3 Sokół Bralin
Sokół Świba 5-1 LZS Doruchów
GKS Grębanin 4-0 Lilia Mikstat
LKS Jankowy 5-0 Wtórkowianka Wtórek
Ajax Rojów 2-4 Sulimirczyk Sulmierzyce

Kolejka 7 - 3 października

Sulimirczyk Sulmierzyce 3-2 Victoria Laski
Wtórkowianka Wtórek 2-1 Ajax Rojów
Lilia Mikstat 0-1 LKS Jankowy
LZS Doruchów 1-2 GKS Grębanin
Sokół Bralin 3-1 Sokół Świba
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 2-1 Pogoń Trębaczów
Masovia Kraszewice 1-3 Pelikan Grabów nad Prosną

Kolejka 8 - 10 października

Victoria Laski 0-1 Pelikan Grabów nad Prosną
Pogoń Trębaczów 1-0 Masovia Kraszewice
Sokół Świba 7-4 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
GKS Grębanin 1-4 Sokół Bralin
LKS Jankowy 2-1 LZS Doruchów
Ajax Rojów 3-2 Lilia Mikstat
Sulimirczyk Sulmierzyce 5-0 Wtórkowianka Wtórek

Kolejka 9 - 17 października

Wtórkowianka Wtórek 3-2 Victoria Laski
Lilia Mikstat 1-3 Sulimirczyk Sulmierzyce
LZS Doruchów 4-2 Ajax Rojów
Sokół Bralin 3-1 LKS Jankowy
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 1-3 GKS Grębanin
Masovia Kraszewice 1-1 Sokół Świba
Pelikan Grabów nad Prosną 0-1 Pogoń Trębaczów

Kolejka 10 - 24 października

Victoria Laski 3-1 Pogoń Trębaczów
Sokół Świba 3-1 Pelikan Grabów nad Prosną
GKS Grębanin 3-0 Masovia Kraszewice
LKS Jankowy 7-3 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Ajax Rojów 2-3 Sokół Bralin
Sulimirczyk Sulmierzyce 6-2 LZS Doruchów
Wtórkowianka Wtórek 0-0 Lilia Mikstat

Kolejka 11 - 31 października

Lilia Mikstat 6-3 Victoria Laski
LZS Doruchów 2-0 Wtórkowianka Wtórek
Sokół Bralin 6-1 Sulimirczyk Sulmierzyce
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 1-2 Ajax Rojów
Masovia Kraszewice 2-2 LKS Jankowy
Pelikan Grabów nad Prosną 0-0 GKS Grębanin
Pogoń Trębaczów 1-3 Sokół Świba

Kolejka 12 - 7 listopada

Victoria Laski 2-1 Sokół Świba
GKS Grębanin 3-3 Pogoń Trębaczów
LKS Jankowy 3-1 Pelikan Grabów nad Prosną
Ajax Rojów 2-4 Masovia Kraszewice
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-1 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Wtórkowianka Wtórek 0-9 Sokół Bralin
Lilia Mikstat 0-5 LZS Doruchów

Kolejka 13 - 11 listopada

LZS Doruchów 3-1 Victoria Laski
Sokół Bralin 4-1 Lilia Mikstat
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 4-3 Wtórkowianka Wtórek
Masovia Kraszewice 4-2 Sulimirczyk Sulmierzyce
Pelikan Grabów nad Prosną 2-4 Ajax Rojów
Pogoń Trębaczów 1-5 LKS Jankowy
Sokół Świba 1-1 GKS Grębanin

Kolejka 14 - 26 marca

Victoria Laski 2-2 GKS Grębanin
Sokół Świba 2-4 LKS Jankowy
Pogoń Trębaczów 0-1 Ajax Rojów
Pelikan Grabów nad Prosną 5-0 Sulimirczyk Sulmierzyce
Masovia Kraszewice 3-2 Wtórkowianka Wtórek
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 1-1 Lilia Mikstat
Sokół Bralin 1-1 LZS Doruchów

Kolejka 15 - 3 maja

Sokół Bralin 3-3 Victoria Laski
LZS Doruchów 1-1 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Lilia Mikstat 1-1 Masovia Kraszewice
Wtórkowianka Wtórek 2-1 Pelikan Grabów nad Prosną
Sulimirczyk Sulmierzyce 0-3 Pogoń Trębaczów
Ajax Rojów 2-2 Sokół Świba
LKS Jankowy 2-0 GKS Grębanin

Kolejka 16 - 10 kwietnia

Victoria Laski 0-5 LKS Jankowy
GKS Grębanin 4-1 Ajax Rojów
Sokół Świba 2-3 Sulimirczyk Sulmierzyce
Pogoń Trębaczów 6-0 Wtórkowianka Wtórek
Pelikan Grabów nad Prosną 2-0 Lilia Mikstat
Masovia Kraszewice 2-0 LZS Doruchów
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 0-4 Sokół Bralin

Kolejka 17 - 17 kwietnia

LZS Pawłów (k. Międzyborza) 0-0 Victoria Laski
Sokół Bralin 4-2 Masovia Kraszewice
LZS Doruchów 0-1 Pelikan Grabów nad Prosną
Lilia Mikstat 1-2 Pogoń Trębaczów
Wtórkowianka Wtórek 1-1 Sokół Świba
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-4 GKS Grębanin
Ajax Rojów 1-3 LKS Jankowy

Kolejka 18 - 24 kwietnia

Victoria Laski 3-2 Ajax Rojów
LKS Jankowy 6-2 Sulimirczyk Sulmierzyce
GKS Grębanin 5-0 Wtórkowianka Wtórek
Sokół Świba 2-2 Lilia Mikstat
Pogoń Trębaczów 2-1 LZS Doruchów
Pelikan Grabów nad Prosną 1-1 Sokół Bralin
Masovia Kraszewice 5-5 LZS Pawłów (k. Międzyborza)

Kolejka 19 - 1 maja

Masovia Kraszewice 2-0 Victoria Laski
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 0-0 Pelikan Grabów nad Prosną
Sokół Bralin 1-1 Pogoń Trębaczów
LZS Doruchów 2-0 Sokół Świba
Lilia Mikstat 1-0 GKS Grębanin
Wtórkowianka Wtórek 1-1 LKS Jankowy
Sulimirczyk Sulmierzyce 6-1 Ajax Rojów

Kolejka 20 - 8 maja

Victoria Laski 3-1 Sulimirczyk Sulmierzyce
Ajax Rojów 2-3 Wtórkowianka Wtórek
LKS Jankowy 7-2 Lilia Mikstat
GKS Grębanin 4-2 LZS Doruchów
Sokół Świba 2-5 Sokół Bralin
Pogoń Trębaczów 3-0 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Pelikan Grabów nad Prosną 5-1 Masovia Kraszewice

Kolejka 21 - 15 maja

Pelikan Grabów nad Prosną 3-0 Victoria Laski
Masovia Kraszewice 1-4 Pogoń Trębaczów
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 1-4 Sokół Świba
Sokół Bralin 2-2 GKS Grębanin
LZS Doruchów 5-1 LKS Jankowy
Lilia Mikstat 1-3 Ajax Rojów
Wtórkowianka Wtórek 0-4 Sulimirczyk Sulmierzyce

Kolejka 22 - 22 maja

Victoria Laski 1-2 Wtórkowianka Wtórek
lub 2-1
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-2 Lilia Mikstat
Ajax Rojów 0-0 LZS Doruchów
LKS Jankowy 2-2 Sokół Bralin
GKS Grębanin 3-5 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Sokół Świba 3-0 Masovia Kraszewice
Pogoń Trębaczów 1-1 Pelikan Grabów nad Prosną

Kolejka 23 - 26 maja

Pogoń Trębaczów 0-2 Victoria Laski
Pelikan Grabów nad Prosną 1-1 Sokół Świba
Masovia Kraszewice 3-1 GKS Grębanin
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 1-0 LKS Jankowy
Sokół Bralin 2-1 Ajax Rojów
LZS Doruchów 3-1 Sulimirczyk Sulmierzyce
Lilia Mikstat 1-1 Wtórkowianka Wtórek

Kolejka 24 - 29 maja

Victoria Laski 1-4 Lilia Mikstat
Wtórkowianka Wtórek 0-3 LZS Doruchów
Sulimirczyk Sulmierzyce 0-3 Sokół Bralin
Ajax Rojów 3-2 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
LKS Jankowy 5-0 Masovia Kraszewice
GKS Grębanin 2-1 Pelikan Grabów nad Prosną
Sokół Świba 2-2 Pogoń Trębaczów

Kolejka 25 - 5 czerwca

Sokół Świba 3-1 Victoria Laski
Pogoń Trębaczów 7-1 GKS Grębanin
Pelikan Grabów nad Prosną 4-2 LKS Jankowy
Masovia Kraszewice 2-1 Ajax Rojów
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 4-1 Sulimirczyk Sulmierzyce
Sokół Bralin 9-0 Wtórkowianka Wtórek
LZS Doruchów 3-2 Lilia Mikstat

Kolejka 26 - 12 czerwca

Victoria Laski 2-3 LZS Doruchów
Lilia Mikstat 0-6 Sokół Bralin
Wtórkowianka Wtórek 2-1 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Sulimirczyk Sulmierzyce 3-2 Masovia Kraszewice
Ajax Rojów 0-0 Pelikan Grabów nad Prosną
LKS Jankowy 3-5 Pogoń Trębaczów
GKS Grębanin 7-1 Sokół Świba

Baraże o udział w klasie A (Kalisz)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Kalisz)

Klasa A 2004/2005 (Kalisz I)

Klasa B 2004/2005 (Kalisz I)
Klasa B 2004/2005 (Kalisz II)
Klasa B 2004/2005 (Kalisz III)
Klasa B 2004/2005 (Kalisz IV)

Autor: Łukasz Czuku

 

Napisz do nas