[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2004/2005, grupa: Konin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Aluminium Konin 26 75 25 0 1 125-21 13 0 0 83-8 12 0 1 42-13
2.  Warta Kramsk 26 59 19 2 5 81-38 11 1 1 50-14 8 1 4 31-24
3.  Górnik Kłodawa 26 55 17 4 5 62-33 11 1 1 45-11 6 3 4 17-22
4.  Warta Dobrów 26 39 13 0 13 50-55 10 0 3 34-20 3 0 10 16-35 2 3 1 0 1 6-4
5.  Polanin/Promotor Strzałkowo 26 39 11 6 9 44-56 6 3 4 23-21 5 3 5 21-35 2 3 1 0 1 4-6
6.  Wilki Wilczyn 26 38 12 2 12 63-55 10 0 3 46-19 2 2 9 17-36
7.  Victoria II/Błękitni Psary Polskie 26 37 11 4 11 56-48 7 2 4 39-26 4 2 7 17-22
8.  Polonia Golina 26 33 9 6 11 40-51 6 4 3 25-19 3 2 8 15-32
9.  Orzeł Grzegorzew 26 30 8 6 12 39-51 5 3 5 17-18 3 3 7 22-33 2 3 1 0 1 8-3
10.  Strażak Licheń Stary 26 30 9 3 14 46-64 4 1 8 22-37 5 2 6 24-27 2 3 1 0 1 3-8
11.  Znicz Władysławów 26 29 8 5 13 49-48 6 3 4 33-16 2 2 9 16-32
12.  Hetman Orchowo 26 27 7 6 13 43-79 4 5 4 20-22 3 1 9 23-57
13.  GKS Olszówka 26 24 7 3 16 23-64 6 1 6 14-21 1 2 10 9-43
14.  Kosynier Sokołowo 26 6 1 3 22 23-81 1 1 11 9-32 0 2 11 14-49
Polanin Strzałkowo połączył się z Promotorem Strzałkowo.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Aluminium Konin    5-1 6-0 6-1 6-0 7-0 4-2 7-2 8-0 3-0 3-1 17-1 3-0* 8-0 
 2 Warta Kramsk1-3     6-1 3-2 1-1 5-1 3-1 4-1 5-1 3-2 3-0 4-0 5-0 7-1 
 3 Górnik Kłodawa1-3 3-3     4-0 3-0 3-2 2-0 5-1 4-0 3-1 2-0 6-1 4-0 5-0 
 4 Warta Dobrów1-4 2-3 0-2     6-3 3-1 2-1 1-0 3-2 2-0 3-0 3-2 5-0 3-2 
 5 Polanin/Promotor Strzałkowo1-4 2-4 1-1 1-0     2-0 1-0 2-2 2-2 0-1 1-3 3-2 5-1 2-1 
 6 Wilki Wilczyn2-3 1-2 4-2 4-1 6-1     0-1 6-1 1-0 3-0 9-4 4-2 2-1 4-1 
 7 Victoria II/Błękitni Psary Polskie1-4 1-4 3-3 2-5 5-0 2-0     2-1 2-1 3-4 1-1 10-2 5-0 2-1 
 8 Polonia Golina0-5 4-1 0-1 3-1 1-2 2-2 2-1     3-3 1-1 2-0 1-0 4-0 2-2 
 9 Orzeł Grzegorzew0-3 1-0 1-2 2-0 2-4 1-0 1-1 1-0     1-3 2-2 1-2 0-0 4-1 
 10 Strażak Licheń Stary0-3 0-2 0-0 1-2 3-4 4-2 5-2 1-3 0-7     0-3 2-5 3-2 3-2 
 11 Znicz Władysławów1-2 2-3 0-1 5-1 1-1 6-1 2-2 0-1 4-1 2-2     3-0 4-1 3-0 
 12 Hetman Orchowo3-6 1-5 1-0 3-1 0-1 1-1 0-1 1-1 0-0 3-1 3-1     1-1 3-3 
 13 GKS Olszówka1-0 2-1 0-1 1-0 0-3 0-5 0-2 2-1 1-3 1-3 1-0 2-2     3-0* 
 14 Kosynier Sokołowo1-2 0-2 0-3 0-2 1-1 0-2 0-3 0-1 0-2 2-6 2-1 1-4 2-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Polanin/Promotor Strzałkowo 1-0 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Wilki Wilczyn 1-0 Orzeł Grzegorzew
Warta Kramsk 4-1 Polonia Golina
Warta Dobrów 3-0 Znicz Władysławów
GKS Olszówka 1-3 Strażak Licheń Stary
Aluminium Konin 17-1 Hetman Orchowo
Kosynier Sokołowo 0-3 Górnik Kłodawa

Kolejka 2 - 29 sierpnia

Victoria II/Błękitni Psary Polskie 3-3 Górnik Kłodawa
Hetman Orchowo 3-3 Kosynier Sokołowo
Strażak Licheń Stary 0-3 Aluminium Konin
Znicz Władysławów 4-1 GKS Olszówka
Polonia Golina 3-1 Warta Dobrów
Orzeł Grzegorzew 1-0 Warta Kramsk
Polanin/Promotor Strzałkowo 2-0 Wilki Wilczyn

Kolejka 3 - 4-5 września

Wilki Wilczyn 0-1 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Warta Kramsk 1-1 Polanin/Promotor Strzałkowo
Warta Dobrów 3-2 Orzeł Grzegorzew
GKS Olszówka 2-1 Polonia Golina
Aluminium Konin 3-1 Znicz Władysławów
Kosynier Sokołowo 2-6 Strażak Licheń Stary
Górnik Kłodawa 6-1 Hetman Orchowo

Kolejka 4 - 12 września

Victoria II/Błękitni Psary Polskie 10-2 Hetman Orchowo
Strażak Licheń Stary 0-0 Górnik Kłodawa
Znicz Władysławów 3-0 Kosynier Sokołowo
Polonia Golina 0-5 Aluminium Konin
Orzeł Grzegorzew 0-0 GKS Olszówka
Polanin/Promotor Strzałkowo 1-0 Warta Dobrów
Wilki Wilczyn 1-2 Warta Kramsk

Kolejka 5 - 18-19 września

Warta Kramsk 3-1 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Warta Dobrów 3-1 Wilki Wilczyn
GKS Olszówka 0-3 Polanin/Promotor Strzałkowo
Aluminium Konin 8-0 Orzeł Grzegorzew
Kosynier Sokołowo 0-1 Polonia Golina
Górnik Kłodawa 2-0 Znicz Władysławów
Hetman Orchowo 3-1 Strażak Licheń Stary

Kolejka 6 - 26 września

Victoria II/Błękitni Psary Polskie 3-4 Strażak Licheń Stary
Znicz Władysławów 3-0 Hetman Orchowo
Polonia Golina 0-1 Górnik Kłodawa
Orzeł Grzegorzew 4-1 Kosynier Sokołowo
Polanin/Promotor Strzałkowo 1-4 Aluminium Konin
Wilki Wilczyn 2-1 GKS Olszówka
Warta Kramsk 3-2 Warta Dobrów

Kolejka 7 - 2-3 października

Warta Dobrów 2-1 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
GKS Olszówka 2-1 Warta Kramsk
Aluminium Konin 7-0 Wilki Wilczyn
Kosynier Sokołowo 1-1 Polanin/Promotor Strzałkowo
Górnik Kłodawa 4-0 Orzeł Grzegorzew
Hetman Orchowo 1-1 Polonia Golina
Strażak Licheń Stary 0-3 Znicz Władysławów

Kolejka 8 - 10 października

Victoria II/Błękitni Psary Polskie 1-1 Znicz Władysławów
Polonia Golina 1-1 Strażak Licheń Stary
Orzeł Grzegorzew 1-2 Hetman Orchowo
Polanin/Promotor Strzałkowo 1-1 Górnik Kłodawa
Wilki Wilczyn 4-1 Kosynier Sokołowo
Warta Kramsk 1-3 Aluminium Konin
Warta Dobrów 5-0 GKS Olszówka

Kolejka 9 - 16-17 października

GKS Olszówka 0-2 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Aluminium Konin 6-1 Warta Dobrów
Kosynier Sokołowo 0-2 Warta Kramsk
Górnik Kłodawa 3-2 Wilki Wilczyn
Hetman Orchowo 0-1 Polanin/Promotor Strzałkowo
Strażak Licheń Stary 0-7 Orzeł Grzegorzew
Znicz Władysławów 0-1 Polonia Golina

Kolejka 10 - 24 października

Victoria II/Błękitni Psary Polskie 2-1 Polonia Golina
Orzeł Grzegorzew 2-2 Znicz Władysławów
Polanin/Promotor Strzałkowo 0-1 Strażak Licheń Stary
Wilki Wilczyn 4-2 Hetman Orchowo
Warta Kramsk 6-1 Górnik Kłodawa
Warta Dobrów 3-2 Kosynier Sokołowo
GKS Olszówka 1-0 Aluminium Konin

Kolejka 11 - 30-31 października

Aluminium Konin 4-2 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Kosynier Sokołowo 2-3 GKS Olszówka
Górnik Kłodawa 4-0 Warta Dobrów
Hetman Orchowo 1-5 Warta Kramsk
Strażak Licheń Stary 4-2 Wilki Wilczyn
Znicz Władysławów 1-1 Polanin/Promotor Strzałkowo
Polonia Golina 3-3 Orzeł Grzegorzew

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Victoria II/Błękitni Psary Polskie 2-1 Orzeł Grzegorzew
Polanin/Promotor Strzałkowo 2-2 Polonia Golina
Wilki Wilczyn 9-4 Znicz Władysławów
Warta Kramsk 3-2 Strażak Licheń Stary
Warta Dobrów 3-2 Hetman Orchowo
GKS Olszówka 0-1 Górnik Kłodawa
Aluminium Konin 8-0 Kosynier Sokołowo

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Kosynier Sokołowo 0-3 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Górnik Kłodawa 1-3 Aluminium Konin
Hetman Orchowo 1-1 GKS Olszówka
Strażak Licheń Stary 1-2 Warta Dobrów
Znicz Władysławów 2-3 Warta Kramsk
Polonia Golina 2-2 Wilki Wilczyn
Orzeł Grzegorzew 2-4 Polanin/Promotor Strzałkowo

Kolejka 14 - 26 maja

Victoria II/Błękitni Psary Polskie 5-0 Polanin/Promotor Strzałkowo
Orzeł Grzegorzew 1-0 Wilki Wilczyn
Polonia Golina 4-1 Warta Kramsk
Znicz Władysławów 5-1 Warta Dobrów
Strażak Licheń Stary 3-2 GKS Olszówka
Hetman Orchowo 3-6 Aluminium Konin
Górnik Kłodawa 5-0 Kosynier Sokołowo

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Górnik Kłodawa 2-0 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Kosynier Sokołowo 1-4 Hetman Orchowo 20 kwietnia
Aluminium Konin 3-0 Strażak Licheń Stary
GKS Olszówka 1-0 Znicz Władysławów 20 kwietnia
Warta Dobrów 1-0 Polonia Golina 20 kwietnia
Warta Kramsk 5-1 Orzeł Grzegorzew 20 kwietnia
Wilki Wilczyn 6-1 Polanin/Promotor Strzałkowo 20 kwietnia

Kolejka 16 - 10 kwietnia

Victoria II/Błękitni Psary Polskie 2-0 Wilki Wilczyn
Polanin/Promotor Strzałkowo 2-4 Warta Kramsk
Orzeł Grzegorzew 2-0 Warta Dobrów
Polonia Golina 4-0 GKS Olszówka
Znicz Władysławów 1-2 Aluminium Konin
Strażak Licheń Stary 3-2 Kosynier Sokołowo
Hetman Orchowo 1-0 Górnik Kłodawa

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Hetman Orchowo 0-1 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Górnik Kłodawa 3-1 Strażak Licheń Stary
Kosynier Sokołowo 2-1 Znicz Władysławów
Aluminium Konin 7-2 Polonia Golina
GKS Olszówka 1-3 Orzeł Grzegorzew
Warta Dobrów 6-3 Polanin/Promotor Strzałkowo
Warta Kramsk 5-1 Wilki Wilczyn

Kolejka 18 - 24 kwietnia

Victoria II/Błękitni Psary Polskie 1-4 Warta Kramsk
Wilki Wilczyn 4-1 Warta Dobrów
Polanin/Promotor Strzałkowo 5-1 GKS Olszówka
Orzeł Grzegorzew 0-3 Aluminium Konin
Polonia Golina 2-2 Kosynier Sokołowo
Znicz Władysławów 0-1 Górnik Kłodawa
Strażak Licheń Stary 2-5 Hetman Orchowo

Kolejka 19 - 30 kwietnia

Strażak Licheń Stary 5-2 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Hetman Orchowo 3-1 Znicz Władysławów
Górnik Kłodawa 5-1 Polonia Golina
Kosynier Sokołowo 0-2 Orzeł Grzegorzew
Aluminium Konin 6-0 Polanin/Promotor Strzałkowo
GKS Olszówka 0-5 Wilki Wilczyn
Warta Dobrów 2-3 Warta Kramsk

Kolejka 20 - 3 maja

Victoria II/Błękitni Psary Polskie 2-5 Warta Dobrów
Warta Kramsk 5-0 GKS Olszówka
Wilki Wilczyn 2-3 Aluminium Konin
Polanin/Promotor Strzałkowo 2-1 Kosynier Sokołowo
Orzeł Grzegorzew 1-2 Górnik Kłodawa
Polonia Golina 1-0 Hetman Orchowo
Znicz Władysławów 2-2 Strażak Licheń Stary

Kolejka 21 - 7-8 maja

Znicz Władysławów 2-2 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Strażak Licheń Stary 1-3 Polonia Golina
Hetman Orchowo 0-0 Orzeł Grzegorzew
Górnik Kłodawa 3-0 Polanin/Promotor Strzałkowo
Kosynier Sokołowo 0-2 Wilki Wilczyn
Aluminium Konin 5-1 Warta Kramsk
GKS Olszówka 1-0 Warta Dobrów

Kolejka 22 - 15 maja

Victoria II/Błękitni Psary Polskie 5-0 GKS Olszówka
Warta Dobrów 1-4 Aluminium Konin
Warta Kramsk 7-1 Kosynier Sokołowo
Wilki Wilczyn 4-2 Górnik Kłodawa
Polanin/Promotor Strzałkowo 3-2 Hetman Orchowo
Orzeł Grzegorzew 1-3 Strażak Licheń Stary
Polonia Golina 2-0 Znicz Władysławów

Kolejka 23 - 21-22 maja

Polonia Golina 2-1 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Znicz Władysławów 4-1 Orzeł Grzegorzew
Strażak Licheń Stary 3-4 Polanin/Promotor Strzałkowo
Hetman Orchowo 1-1 Wilki Wilczyn
Górnik Kłodawa 3-3 Warta Kramsk
Kosynier Sokołowo 0-2 Warta Dobrów
Aluminium Konin 3-0 GKS Olszówka
(wo)
niestawienie się gości na zawody

Kolejka 24 - 28-29 maja

Victoria II/Błękitni Psary Polskie 1-4 Aluminium Konin
GKS Olszówka 3-0 Kosynier Sokołowo
(wo)
niestawienie się gości na zawody
Warta Dobrów 0-2 Górnik Kłodawa
Warta Kramsk 4-0 Hetman Orchowo
Wilki Wilczyn 3-0 Strażak Licheń Stary
Polanin/Promotor Strzałkowo 1-3 Znicz Władysławów
Orzeł Grzegorzew 1-0 Polonia Golina

Kolejka 25 - 5 czerwca

Orzeł Grzegorzew 1-1 Victoria II/Błękitni Psary Polskie
Polonia Golina 1-2 Polanin/Promotor Strzałkowo
Znicz Władysławów 6-1 Wilki Wilczyn
Strażak Licheń Stary 0-2 Warta Kramsk
Hetman Orchowo 3-1 Warta Dobrów
Górnik Kłodawa 4-0 GKS Olszówka 1 czerwca
Kosynier Sokołowo 1-2 Aluminium Konin

REKLAMA

Kolejka 26 - 12 czerwca

Victoria II/Błękitni Psary Polskie 2-1 Kosynier Sokołowo
Aluminium Konin 6-0 Górnik Kłodawa
GKS Olszówka 2-2 Hetman Orchowo
Warta Dobrów 2-0 Strażak Licheń Stary
Warta Kramsk 3-0 Znicz Władysławów
Wilki Wilczyn 6-1 Polonia Golina
Polanin/Promotor Strzałkowo 2-2 Orzeł Grzegorzew

Klasa okręgowa 2004/2005 (Konin)

Klasa B 2004/2005 (Konin)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas