[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Sosnowiec II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Poręba 22 60 19 3 0 83-22 10 1 0 43-12 9 2 0 40-10
2.  Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 22 53 17 2 3 104-19 8 1 2 53-11 9 1 1 51-8
3.  Pilica Wierbka 22 46 14 4 4 67-23 9 2 0 42-6 5 2 4 25-17
4.  Huragan Kocikowa 22 42 13 3 6 44-27 8 1 2 23-13 5 2 4 21-14
5.  Niwy Brudzowice 22 38 11 5 6 61-42 7 2 2 38-20 4 3 4 23-22
6.  Olimpia Włodowice 22 30 8 6 8 43-41 6 3 2 26-12 2 3 6 17-29
7.  Skalniak Kroczyce 22 27 8 3 11 49-54 7 1 3 27-20 1 2 8 22-34 2 4 1 1 0 4-3
8.  KS Giebło 22 27 8 3 11 33-53 4 3 4 17-20 4 0 7 16-33 2 1 0 1 1 3-4
9.  Budowlani Ogrodzieniec 22 20 6 2 14 35-42 5 1 5 23-22 1 1 9 12-20
10.  Zapora II Przeczyce 22 17 5 2 15 25-85 3 1 7 18-37 2 1 8 7-48
11.  Korona Rokitno Szlacheckie 22 10 3 1 18 27-87 3 1 7 14-35 0 0 11 13-52
12.  Olimpia Blanowice 22 8 2 2 18 20-96 1 1 9 9-50 1 1 9 11-46
Olimpia Blanowice rozgrywała wszystkie mecze w rundzie wiosennej na wyjazdach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 MKS Poręba    1-1 5-3 2-1 4-2 2-0 4-0 8-2 2-1 6-0 6-1 3-1 
 2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)0-2     0-0 2-1 4-1 5-0 8-3 0-1 2-1 13-0 8-2 11-0 
 3 Pilica Wierbka0-0 1-0     3-1 1-1 9-0 2-1 6-2 2-0 7-0 8-1 3-0 
 4 Huragan Kocikowa0-5 1-4 2-1     1-0 1-0 3-2 1-0 1-0 1-1 4-0 8-0 
 5 Niwy Brudzowice2-3 2-5 2-2 1-1     4-1 2-1 6-1 3-2 7-0 6-2 3-2 
 6 Olimpia Włodowice1-1 0-1 2-0 0-2 4-3     2-2 5-0 2-2 5-0 2-1 3-0 
 7 Skalniak Kroczyce1-2 2-9 3-0 2-1 1-1 3-1     2-1 3-2 1-2 5-0 4-1 
 8 KS Giebło1-2 0-4 0-2 1-1 2-4 1-1 2-2     2-0 3-1 2-1 3-2 
 9 Budowlani Ogrodzieniec0-6 0-3 1-3 1-4 1-2 1-1 6-2 3-1     2-0 3-0 5-0 
 10 Zapora II Przeczyce1-6 1-8 1-5 2-5 1-3 2-2 2-0 1-2 1-0     5-3 1-3 
 11 Korona Rokitno Szlacheckie2-4 0-6 1-5 0-1 1-4 0-6 3-1 1-4 2-1 2-1     2-2 
 12 Olimpia Blanowice2-9 0-10 0-4 0-3 2-2 1-5 0-8 0-2 0-3 1-2 3-2     

Kolejka 1 - 22 sierpnia

Korona Rokitno Szlacheckie 2-4 MKS Poręba 22 sierpnia, 17:00
Budowlani Ogrodzieniec 3-1 KS Giebło 22 sierpnia, 17:00
Pilica Wierbka 1-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 22 sierpnia, 17:00
Skalniak Kroczyce 3-1 Olimpia Włodowice 22 sierpnia, 17:00
Huragan Kocikowa 8-0 Olimpia Blanowice 22 sierpnia, 17:00
Zapora II Przeczyce 1-3 Niwy Brudzowice 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Zapora II Przeczyce 5-3 Korona Rokitno Szlacheckie 29 sierpnia, 17:00
Niwy Brudzowice 1-1 Huragan Kocikowa 28 sierpnia, 17:00
Olimpia Blanowice 0-8 Skalniak Kroczyce 29 sierpnia, 17:00
Olimpia Włodowice 2-0 Pilica Wierbka 29 sierpnia, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-1 Budowlani Ogrodzieniec 28 sierpnia, 17:00
KS Giebło 1-2 MKS Poręba 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5 września

Korona Rokitno Szlacheckie 1-4 KS Giebło 5 września, 17:00
MKS Poręba 1-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 5 września, 17:00
Budowlani Ogrodzieniec 1-1 Olimpia Włodowice 5 września, 17:00
Pilica Wierbka 3-0 Olimpia Blanowice 5 września, 17:00
Skalniak Kroczyce 1-1 Niwy Brudzowice 5 września, 17:00
Huragan Kocikowa 1-1 Zapora II Przeczyce 5 września, 17:00

Kolejka 4 - 12 września

Huragan Kocikowa 4-0 Korona Rokitno Szlacheckie
Zapora II Przeczyce 2-0 Skalniak Kroczyce
Niwy Brudzowice 2-2 Pilica Wierbka
Olimpia Włodowice 1-1 MKS Poręba
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-1 KS Giebło
Budowlani Ogrodzieniec 5-0 Olimpia Blanowice

Kolejka 5 - 19 września

Korona Rokitno Szlacheckie 0-6 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
KS Giebło 1-1 Olimpia Włodowice
MKS Poręba 3-1 Olimpia Blanowice 19 września, 16:00
Budowlani Ogrodzieniec 1-2 Niwy Brudzowice
Pilica Wierbka 7-0 Zapora II Przeczyce
Skalniak Kroczyce 2-1 Huragan Kocikowa

Kolejka 6 - 26 września

Skalniak Kroczyce 5-0 Korona Rokitno Szlacheckie
Huragan Kocikowa 2-1 Pilica Wierbka
Zapora II Przeczyce 1-0 Budowlani Ogrodzieniec 7 listopada, 11:00
Niwy Brudzowice 2-3 MKS Poręba
Olimpia Blanowice 0-2 KS Giebło
Olimpia Włodowice 0-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 7 - 2-3 października

Korona Rokitno Szlacheckie 0-6 Olimpia Włodowice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 11-0 Olimpia Blanowice 2 października, 16:00
KS Giebło 2-4 Niwy Brudzowice
MKS Poręba 6-0 Zapora II Przeczyce
Budowlani Ogrodzieniec 1-4 Huragan Kocikowa
Pilica Wierbka 2-1 Skalniak Kroczyce

Kolejka 8 - 10 października

Pilica Wierbka 8-1 Korona Rokitno Szlacheckie 10 października, 15:00
Skalniak Kroczyce 3-2 Budowlani Ogrodzieniec 10 października, 15:00
Huragan Kocikowa 0-5 MKS Poręba 10 października, 15:00
Zapora II Przeczyce 1-2 KS Giebło 10 października, 11:00
Niwy Brudzowice 2-5 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 10 października, 15:00
Olimpia Blanowice 1-5 Olimpia Włodowice 10 października, 15:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Korona Rokitno Szlacheckie 2-2 Olimpia Blanowice 17 października, 15:00
Olimpia Włodowice 4-3 Niwy Brudzowice 17 października, 15:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 13-0 Zapora II Przeczyce 16 października, 15:00
KS Giebło 1-1 Huragan Kocikowa 17 października, 15:00
MKS Poręba 4-0 Skalniak Kroczyce 17 października, 15:00
Budowlani Ogrodzieniec 1-3 Pilica Wierbka 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 24 października

Budowlani Ogrodzieniec 3-0 Korona Rokitno Szlacheckie 24 października, 15:00
Pilica Wierbka 0-0 MKS Poręba 24 października, 15:00
Skalniak Kroczyce 2-1 KS Giebło 24 października, 15:00
Huragan Kocikowa 1-4 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 24 października, 15:00
Zapora II Przeczyce 2-2 Olimpia Włodowice 24 października, 11:00
Niwy Brudzowice 3-2 Olimpia Blanowice 24 października, 15:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Korona Rokitno Szlacheckie 1-4 Niwy Brudzowice 31 października, 14:00
Olimpia Włodowice 0-2 Huragan Kocikowa 30 października, 14:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 8-3 Skalniak Kroczyce 30 października, 14:00
KS Giebło 0-2 Pilica Wierbka 31 października, 14:00
MKS Poręba 2-1 Budowlani Ogrodzieniec 30 października, 14:00
Zapora II Przeczyce 1-3 Olimpia Blanowice 31 października, 11:00

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

MKS Poręba 6-1 Korona Rokitno Szlacheckie
KS Giebło 2-0 Budowlani Ogrodzieniec
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-0 Pilica Wierbka
Olimpia Włodowice 2-2 Skalniak Kroczyce
Olimpia Blanowice 0-3 Huragan Kocikowa
mecz rozegrany na boisku Huraganu Kocikowa
Niwy Brudzowice 7-0 Zapora II Przeczyce

Kolejka 13 - 17 kwietnia

Korona Rokitno Szlacheckie 2-1 Zapora II Przeczyce
Huragan Kocikowa 1-0 Niwy Brudzowice
Skalniak Kroczyce 4-1 Olimpia Blanowice
Pilica Wierbka 9-0 Olimpia Włodowice
Budowlani Ogrodzieniec 0-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
MKS Poręba 8-2 KS Giebło

Kolejka 14 - 23-24 kwietnia

KS Giebło 2-1 Korona Rokitno Szlacheckie
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-2 MKS Poręba
Olimpia Włodowice 2-2 Budowlani Ogrodzieniec
Olimpia Blanowice 0-4 Pilica Wierbka
Niwy Brudzowice 2-1 Skalniak Kroczyce
Zapora II Przeczyce 2-5 Huragan Kocikowa

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Olimpia Blanowice 0-3 Budowlani Ogrodzieniec
w Ogrodzieńcu
Korona Rokitno Szlacheckie 0-1 Huragan Kocikowa
Skalniak Kroczyce 1-2 Zapora II Przeczyce
Pilica Wierbka 1-1 Niwy Brudzowice
MKS Poręba 2-0 Olimpia Włodowice
KS Giebło 0-4 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 16 - 8 maja

Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 8-2 Korona Rokitno Szlacheckie
Olimpia Włodowice 5-0 KS Giebło
Olimpia Blanowice 2-9 MKS Poręba
mecz w Porębie
Niwy Brudzowice 3-2 Budowlani Ogrodzieniec
Zapora II Przeczyce 1-5 Pilica Wierbka
Huragan Kocikowa 3-2 Skalniak Kroczyce

Kolejka 17 - 15 maja

Korona Rokitno Szlacheckie 3-1 Skalniak Kroczyce
Pilica Wierbka 3-1 Huragan Kocikowa
Budowlani Ogrodzieniec 2-0 Zapora II Przeczyce
MKS Poręba 4-2 Niwy Brudzowice
KS Giebło 3-2 Olimpia Blanowice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 5-0 Olimpia Włodowice

Kolejka 18 - 21 maja

Olimpia Włodowice 2-1 Korona Rokitno Szlacheckie
Olimpia Blanowice 0-10 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Niwy Brudzowice 6-1 KS Giebło
Zapora II Przeczyce 1-6 MKS Poręba
Huragan Kocikowa 1-0 Budowlani Ogrodzieniec
Skalniak Kroczyce 3-0 Pilica Wierbka

Kolejka 19 - 28-29 maja

Korona Rokitno Szlacheckie 1-5 Pilica Wierbka
Budowlani Ogrodzieniec 6-2 Skalniak Kroczyce
MKS Poręba 2-1 Huragan Kocikowa
KS Giebło 3-1 Zapora II Przeczyce
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-1 Niwy Brudzowice
Olimpia Włodowice 3-0 Olimpia Blanowice

Kolejka 20 - 5 czerwca

Olimpia Blanowice 3-2 Korona Rokitno Szlacheckie
Niwy Brudzowice 4-1 Olimpia Włodowice
Zapora II Przeczyce 1-8 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Huragan Kocikowa 1-0 KS Giebło
Skalniak Kroczyce 1-2 MKS Poręba
Pilica Wierbka 2-0 Budowlani Ogrodzieniec

Kolejka 21 - 12 czerwca

Korona Rokitno Szlacheckie 2-1 Budowlani Ogrodzieniec
MKS Poręba 5-3 Pilica Wierbka
KS Giebło 2-2 Skalniak Kroczyce
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-1 Huragan Kocikowa
Olimpia Włodowice 5-0 Zapora II Przeczyce
Olimpia Blanowice 2-2 Niwy Brudzowice

Kolejka 22 - 19 czerwca

Olimpia Blanowice 1-2 Zapora II Przeczyce
Niwy Brudzowice 6-2 Korona Rokitno Szlacheckie
Huragan Kocikowa 1-0 Olimpia Włodowice
Skalniak Kroczyce 2-9 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Pilica Wierbka 6-2 KS Giebło
Budowlani Ogrodzieniec 0-6 MKS Poręba

Baraże o udział w klasie A (Olkusz)
Baraże o udział w klasie A (Sosnowiec)

Klasa A 2004/2005 (Olkusz)
Klasa A 2004/2005 (Sosnowiec)

Klasa B 2004/2005 (Olkusz)
Klasa B 2004/2005 (Sosnowiec I)

Autor: Krzysztof Dąbrowiak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas