[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Tarnów III (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ikar Odporyszów 26 69 22 3 1 83-24 12 0 1 46-12 10 3 0 37-12
2.  Radłovia Radłów 26 62 20 2 4 66-28 10 1 2 36-13 10 1 2 30-15
3.  Łukovia Łukowa 26 57 18 3 5 84-33 9 1 3 49-16 9 2 2 35-17
4.  Unia Niedomice 26 48 15 3 8 55-41 8 1 4 28-17 7 2 4 27-24
5.  Iskra Tarnów 26 45 14 3 9 55-43 9 2 2 35-16 5 1 7 20-27
6.  Nadwiślanka Wola Rogowska 26 42 13 3 10 78-59 9 0 4 47-18 4 3 6 31-41
7.  Łęgovia Łęg Tarnowski 26 33 10 3 13 43-54 5 1 7 23-31 5 2 6 20-23
8.  MLKS II Żabno 26 31 9 4 13 44-53 6 4 3 28-14 3 0 10 16-39
9.  Olimpia Zabawa 26 29 8 5 13 67-74 6 1 6 42-36 2 4 7 25-38 2 2 0 2 0 4-4
10.  LZS Brzezówka (k. Szczucina) 26 29 7 8 11 44-58 4 5 4 20-19 3 3 7 24-39 2 2 0 2 0 4-4
11.  LZS Olesno 26 28 8 4 14 32-58 5 2 6 22-20 3 2 8 10-38
12.  Powiśle Bolesław 26 27 8 3 15 48-61 6 2 5 30-23 2 1 10 18-38
13.  LKS Szarwark 26 17 5 2 19 39-91 4 2 7 26-45 1 0 12 13-46
14.  Wolania Wola Żelichowska 26 5 1 2 23 29-90 0 2 11 14-41 1 0 12 15-49
LKS Szarwark rozgrywa mecze jako gospodarz na boisku LZS Luszowice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Ikar Odporyszów    2-0 3-2 1-3 4-0 3-0 3-2 3-1 4-2 5-0 6-0 2-0 5-0 5-2 
 2 Radłovia Radłów1-1     3-1 2-1 2-1 1-2 2-0 4-0 4-2 3-2 0-1 3-0* 4-1 7-1 
 3 Łukovia Łukowa2-3 1-2     2-3 0-0 10-0 5-1 4-2 4-2 5-1 7-0 5-1 2-0 2-1 
 4 Unia Niedomice1-2 1-2 1-4     4-0 2-1 0-0 3-0* 4-2 4-2 1-2 2-1 3-0 2-1 
 5 Iskra Tarnów1-2 0-1 1-1 3-2     3-3 3-0 2-0 5-1 6-2 2-1 3-1 5-2 1-0 
 6 Nadwiślanka Wola Rogowska0-5 1-2 0-1 1-2 3-1     3-2 4-0 4-1 5-1 6-0 6-2 4-0 10-1 
 7 Łęgovia Łęg Tarnowski1-4 1-4 2-3 1-3 2-1 1-7     1-2 1-1 1-2 4-0 2-1 4-2 2-1 
 8 MLKS II Żabno0-0 3-1 0-3 0-1 5-2 2-2 0-2     2-2 1-1 1-0 7-0 3-0 4-0 
 9 Olimpia Zabawa2-4 1-6 0-1 5-2 1-2 4-3 2-3 6-4     2-2 6-1 3-4 5-3 5-1 
 10 LZS Brzezówka (k. Szczucina)2-2 0-0 0-3 1-3 0-1 3-3 0-1 1-0 2-2     1-0 1-1 6-1 3-2 
 11 LZS Olesno1-2 0-2 1-4 3-1 0-2 6-0 1-1 0-2 0-2 2-2     1-0 2-1 5-1 
 12 Powiśle Bolesław0-2 2-3 3-3 2-3 2-5 3-1 3-1 6-1 1-1 3-1 0-1     2-1 3-0 
 13 LKS Szarwark0-6 2-5 3-5 2-2 3-2 1-4 0-5 4-2 6-4 1-3 2-2 2-1     0-4 
 14 Wolania Wola Żelichowska1-4 1-2 0-4 1-1 1-3 2-5 1-2 1-2 1-3 1-5 2-2 1-6 1-2     

Kolejka 1 - 8 sierpnia

Łukovia Łukowa 5-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
Unia Niedomice 1-2 LZS Olesno
Radłovia Radłów 2-1 Iskra Tarnów
Olimpia Zabawa 2-4 Ikar Odporyszów
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 6-1 LKS Szarwark
MLKS II Żabno 4-0 Wolania Wola Żelichowska
Powiśle Bolesław 3-1 Nadwiślanka Wola Rogowska

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Łęgovia Łęg Tarnowski 2-1 Wolania Wola Żelichowska
Powiśle Bolesław 6-1 MLKS II Żabno
LKS Szarwark 1-4 Nadwiślanka Wola Rogowska
Ikar Odporyszów 5-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Iskra Tarnów 5-1 Olimpia Zabawa
LZS Olesno 0-2 Radłovia Radłów
Łukovia Łukowa 2-3 Unia Niedomice

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Unia Niedomice 0-0 Łęgovia Łęg Tarnowski 26 sierpnia
Radłovia Radłów 3-1 Łukovia Łukowa
Olimpia Zabawa 6-1 LZS Olesno
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-1 Iskra Tarnów
Nadwiślanka Wola Rogowska 0-5 Ikar Odporyszów
MLKS II Żabno 3-0 LKS Szarwark
Wolania Wola Żelichowska 1-6 Powiśle Bolesław

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Łęgovia Łęg Tarnowski 2-1 Powiśle Bolesław
LKS Szarwark 0-4 Wolania Wola Żelichowska
Ikar Odporyszów 3-1 MLKS II Żabno
Iskra Tarnów 3-3 Nadwiślanka Wola Rogowska
LZS Olesno 2-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Łukovia Łukowa 4-2 Olimpia Zabawa
Unia Niedomice 1-2 Radłovia Radłów

Kolejka 5 - 5 września

Radłovia Radłów 2-0 Łęgovia Łęg Tarnowski
Olimpia Zabawa 5-2 Unia Niedomice
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-3 Łukovia Łukowa
Nadwiślanka Wola Rogowska 6-0 LZS Olesno
MLKS II Żabno 5-2 Iskra Tarnów
Wolania Wola Żelichowska 1-4 Ikar Odporyszów
Powiśle Bolesław 2-1 LKS Szarwark

Kolejka 6 - 12 września

Łęgovia Łęg Tarnowski 4-2 LKS Szarwark
Ikar Odporyszów 2-0 Powiśle Bolesław
Iskra Tarnów 1-0 Wolania Wola Żelichowska
LZS Olesno 0-2 MLKS II Żabno
Łukovia Łukowa 10-0 Nadwiślanka Wola Rogowska
Unia Niedomice 4-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Radłovia Radłów 4-2 Olimpia Zabawa

Kolejka 7 - 19 września

Olimpia Zabawa 2-3 Łęgovia Łęg Tarnowski
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-0 Radłovia Radłów
Nadwiślanka Wola Rogowska 1-2 Unia Niedomice
MLKS II Żabno 0-3 Łukovia Łukowa
Wolania Wola Żelichowska 2-2 LZS Olesno
Powiśle Bolesław 2-5 Iskra Tarnów
LKS Szarwark 0-6 Ikar Odporyszów

Kolejka 8 - 26 września

Łęgovia Łęg Tarnowski 1-4 Ikar Odporyszów
Iskra Tarnów 5-2 LKS Szarwark
LZS Olesno 1-0 Powiśle Bolesław
Łukovia Łukowa 2-1 Wolania Wola Żelichowska
Unia Niedomice 3-0 MLKS II Żabno
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 1-1
Radłovia Radłów 1-2 Nadwiślanka Wola Rogowska
Olimpia Zabawa 2-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 14 listopada

Kolejka 9 - 3 października

LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
Nadwiślanka Wola Rogowska 4-1 Olimpia Zabawa
MLKS II Żabno 3-1 Radłovia Radłów
Powiśle Bolesław 3-3 Łukovia Łukowa
LKS Szarwark 2-2 LZS Olesno
Ikar Odporyszów 4-0 Iskra Tarnów
Unia Niedomice 2-1 Wolania Wola Żelichowska

Kolejka 10 - 10 października

Łęgovia Łęg Tarnowski 2-1 Iskra Tarnów
LZS Olesno 1-2 Ikar Odporyszów
Łukovia Łukowa 2-0 LKS Szarwark
Unia Niedomice 2-1 Powiśle Bolesław
Radłovia Radłów 7-1 Wolania Wola Żelichowska
Olimpia Zabawa 6-4 MLKS II Żabno
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 3-3 Nadwiślanka Wola Rogowska

Kolejka 11 - 17 października

Nadwiślanka Wola Rogowska 3-2 Łęgovia Łęg Tarnowski
MLKS II Żabno 1-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Wolania Wola Żelichowska 1-3 Olimpia Zabawa
Powiśle Bolesław 2-3 Radłovia Radłów
LKS Szarwark 2-2 Unia Niedomice
Ikar Odporyszów 3-2 Łukovia Łukowa
Iskra Tarnów 2-1 LZS Olesno

Kolejka 12 - 24 października

Łęgovia Łęg Tarnowski 4-0 LZS Olesno
Łukovia Łukowa 0-0 Iskra Tarnów
Unia Niedomice 1-2 Ikar Odporyszów
Radłovia Radłów 4-1 LKS Szarwark
Olimpia Zabawa 3-4 Powiśle Bolesław
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 3-2 Wolania Wola Żelichowska
Nadwiślanka Wola Rogowska 4-0 MLKS II Żabno

Kolejka 13 - 31 października

MLKS II Żabno 0-2 Łęgovia Łęg Tarnowski 30 października
Wolania Wola Żelichowska 2-5 Nadwiślanka Wola Rogowska
Powiśle Bolesław 3-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
LKS Szarwark 6-4 Olimpia Zabawa
Ikar Odporyszów 2-0 Radłovia Radłów
Iskra Tarnów 3-2 Unia Niedomice 30 października
LZS Olesno 1-4 Łukovia Łukowa

Kolejka 20 (pierwotnie 14) - 11 maja

Nadwiślanka Wola Rogowska 6-2 Powiśle Bolesław
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-3 Łukovia Łukowa
LZS Olesno 3-1 Unia Niedomice
Iskra Tarnów 0-1 Radłovia Radłów
Ikar Odporyszów 4-2 Olimpia Zabawa
LKS Szarwark 1-3 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Wolania Wola Żelichowska 1-2 MLKS II Żabno

Kolejka 14 (pierwotnie 15) - 10 kwietnia

Wolania Wola Żelichowska 1-2 Łęgovia Łęg Tarnowski
MLKS II Żabno 7-0 Powiśle Bolesław
Nadwiślanka Wola Rogowska 4-0 LKS Szarwark
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-2 Ikar Odporyszów
Olimpia Zabawa 1-2 Iskra Tarnów
Radłovia Radłów 0-1 LZS Olesno
Unia Niedomice 1-4 Łukovia Łukowa

Kolejka 15 (pierwotnie 16) - 17 kwietnia

Łęgovia Łęg Tarnowski 1-3 Unia Niedomice
Łukovia Łukowa 1-2 Radłovia Radłów
LZS Olesno 0-2 Olimpia Zabawa
Iskra Tarnów 6-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Ikar Odporyszów 3-0 Nadwiślanka Wola Rogowska
LKS Szarwark 4-2 MLKS II Żabno
Powiśle Bolesław 3-0 Wolania Wola Żelichowska

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 23-24 kwietnia

Powiśle Bolesław 3-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
Wolania Wola Żelichowska 1-2 LKS Szarwark
MLKS II Żabno 0-0 Ikar Odporyszów
Nadwiślanka Wola Rogowska 3-1 Iskra Tarnów
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-0 LZS Olesno
Olimpia Zabawa 0-1 Łukovia Łukowa
Radłovia Radłów 2-1 Unia Niedomice

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 30 kwietnia-1 maja

Łęgovia Łęg Tarnowski 1-4 Radłovia Radłów
Unia Niedomice 4-2 Olimpia Zabawa
Łukovia Łukowa 5-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
LZS Olesno 6-0 Nadwiślanka Wola Rogowska
Iskra Tarnów 2-0 MLKS II Żabno
Ikar Odporyszów 5-2 Wolania Wola Żelichowska
LKS Szarwark 2-1 Powiśle Bolesław

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 3 maja

LKS Szarwark 0-5 Łęgovia Łęg Tarnowski
Powiśle Bolesław 0-2 Ikar Odporyszów
Wolania Wola Żelichowska 1-3 Iskra Tarnów
MLKS II Żabno 1-0 LZS Olesno
Nadwiślanka Wola Rogowska 0-1 Łukovia Łukowa
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-3 Unia Niedomice
Olimpia Zabawa 1-6 Radłovia Radłów

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 8 maja

Łęgovia Łęg Tarnowski 1-1 Olimpia Zabawa
Radłovia Radłów 3-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Unia Niedomice 2-1 Nadwiślanka Wola Rogowska
Łukovia Łukowa 4-2 MLKS II Żabno
LZS Olesno 5-1 Wolania Wola Żelichowska
Iskra Tarnów 3-1 Powiśle Bolesław
Ikar Odporyszów 5-0 LKS Szarwark

Kolejka 21 - 15 maja

Ikar Odporyszów 3-2 Łęgovia Łęg Tarnowski
LKS Szarwark 3-2 Iskra Tarnów
Powiśle Bolesław 0-1 LZS Olesno
Wolania Wola Żelichowska 0-4 Łukovia Łukowa
MLKS II Żabno 0-1 Unia Niedomice
Nadwiślanka Wola Rogowska 1-2 Radłovia Radłów
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-2 Olimpia Zabawa

Kolejka 22 - 21-22 maja

Wolania Wola Żelichowska 1-1 Unia Niedomice
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Olimpia Zabawa 4-3 Nadwiślanka Wola Rogowska
Radłovia Radłów 4-0 MLKS II Żabno
Łukovia Łukowa 5-1 Powiśle Bolesław
LZS Olesno 2-1 LKS Szarwark
Iskra Tarnów 1-2 Ikar Odporyszów

Kolejka 23 - 29 maja

Iskra Tarnów 3-0 Łęgovia Łęg Tarnowski
Ikar Odporyszów 6-0 LZS Olesno
LKS Szarwark 3-5 Łukovia Łukowa
Powiśle Bolesław 2-3 Unia Niedomice
Wolania Wola Żelichowska 1-2 Radłovia Radłów
MLKS II Żabno 2-2 Olimpia Zabawa
Nadwiślanka Wola Rogowska 5-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Łęgovia Łęg Tarnowski 1-7 Nadwiślanka Wola Rogowska
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-0 MLKS II Żabno 8 czerwca
Olimpia Zabawa 5-1 Wolania Wola Żelichowska
Radłovia Radłów 3-0 Powiśle Bolesław
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Unia Niedomice 3-0 LKS Szarwark
Łukovia Łukowa 2-3 Ikar Odporyszów
LZS Olesno 0-2 Iskra Tarnów

Kolejka 25 - 12 czerwca

LZS Olesno 1-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
Iskra Tarnów 1-1 Łukovia Łukowa
Ikar Odporyszów 1-3 Unia Niedomice
LKS Szarwark 2-5 Radłovia Radłów
Powiśle Bolesław 1-1 Olimpia Zabawa
Wolania Wola Żelichowska 1-5 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
MLKS II Żabno 2-2 Nadwiślanka Wola Rogowska

Kolejka 26 - 19 czerwca

Łęgovia Łęg Tarnowski 1-2 MLKS II Żabno
Nadwiślanka Wola Rogowska 10-1 Wolania Wola Żelichowska
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-1 Powiśle Bolesław
Olimpia Zabawa 5-3 LKS Szarwark
Radłovia Radłów 1-1 Ikar Odporyszów
Unia Niedomice 4-0 Iskra Tarnów
Łukovia Łukowa 7-0 LZS Olesno

Liga okręgowa 2004/2005 (Tarnów)

Klasa A 2004/2005 (Tarnów I (Bochnia))
Klasa A 2004/2005 (Tarnów II (Brzesko))
Klasa A 2004/2005 (Tarnów IV)

Klasa B 2004/2005 (Tarnów III (Żabno))

Autor: Grzegorz Witek
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas