[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale

I runda - 15 sierpnia

Harnasie Odrowąż 3-0 Skałki Trybsz
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Bór Dębno 3-0 Skawianin Skawa
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Korona Piekielnik 0-1 Grel Trute
Trzy Korony Sromowce Niżne 6-1 Bystry Nowe Bystre
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-2 Wierchy Lasek
k. 2-4
Delta Pieniążkowice 2-5 Lepietnica Klikuszowa
Jarmuta Szczawnica 1-0 Napravia Naprawa
Skalni Zaskale 3-3 Spływ Sromowce Wyżne
k. 8-7
Zbójnik Podsarnie 0-3 Pieniny Grywałd
(wo)
gospodarze nie przystąpili do meczu
Gorc Ochotnica 2-3 Wicher Dursztyn
Murań Jurgów 2-3 Podgórki Krauszów
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 5-4 Łęgi Nowa Biała
Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-3 Wiatr II Ludźmierz 18 sierpnia
Babia Góra Lipnica Wielka 3-0 Bór Szaflary
Błyskawica Kacwin 0-3 Zapora Kluszkowce
LKS Krośnica 0-6 ZKP Zakopane
Spisz Krempachy 3-0 Skałka Rogoźnik

II runda - 24 października
Grel Trute - wolny los.

Babia Góra Lipnica Wielka 1-2 Wierchy Lasek
Wiatr II Ludźmierz 1-2 Pieniny Grywałd
Spisz Krempachy 2-1 ZKP Zakopane
Harnasie Odrowąż 2-0 Wicher Dursztyn
Podgórki Krauszów 1-4 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Zapora Kluszkowce 1-0 Lepietnica Klikuszowa
Skalni Zaskale 1-5 Jarmuta Szczawnica
Bór Dębno 2-2 Trzy Korony Sromowce Niżne
k. 0-3

III runda - 7 listopada
Do rozgrywek przystąpiły drużyny z klasy A i ligi okręgowej.

Jarmuta Szczawnica 3-5 LKS Szaflary
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-6 Czarni Czarny Dunajec 11 listopada
Spisz Krempachy 1-5 Dunajec Ostrowsko
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-4 Orkan Raba Wyżna
Wierchy Lasek 3-1 Granit Czarna Góra
Zapora Kluszkowce 1-2 Lubań Tylmanowa
Harnasie Odrowąż 0-8 Orawa Jabłonka
Przełęcz Łopuszna 5-2 Jordan Jordanów
Pieniny Grywałd 0-10 Gronik Gronków
Poroniec Poronin 0-3 Watra Białka Tatrzańska 11 listopada
(wo)
gospodarze nie przystąpili do meczu
ZOR Frydman 2-4 Topór Tenczyn 11 listopada
Wiatr Ludźmierz 1-1 Wierchy Rabka Zdrój 11 listopada
k. 5-3
Grel Trute 0-4 Turbacz Mszana Dolna 11 listopada
Szarotka Nowy Targ 2-1 Jutrzenka Zakopane 11 listopada

IV runda - 10 kwietnia
Do gry przystąpiły drużyny z IV ligi.

Wierchy Lasek 1-1 Wiatr Ludźmierz
k. 3-2
w Ludźmierzu
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Przełęcz Łopuszna
Gronik Gronków 1-1 Szarotka Nowy Targ
k. 3-4
Lubań Tylmanowa 6-2 LKS Szaflary
Czarni Czarny Dunajec 1-4 Huragan Waksmund 20 kwietnia
Orkan Raba Wyżna 2-3 Turbacz Mszana Dolna 20 kwietnia
Orawa Jabłonka 2-4 Lubań Maniowy 27 kwietnia
Dunajec Ostrowsko 1-1 Topór Tenczyn 27 kwietnia
k. 1-3

1/4 finału

Wierchy Lasek 2-0 Watra Białka Tatrzańska 11 maja
Szarotka Nowy Targ 2-0 Topór Tenczyn 18 maja
Turbacz Mszana Dolna 0-2 Lubań Maniowy 1 czerwca
Lubań Tylmanowa 2-2 Huragan Waksmund 17 maja
k. 3-4

1/2 finału - 15 czerwca

Wierchy Lasek 0-2 Huragan Waksmund
Szarotka Nowy Targ 1-6 Lubań Maniowy

Finał - 26 czerwca
finał Pucharu Podhala

Lubań Maniowy 4-1 Huragan Waksmund 26 czerwca, 17:00 (500)
Ciesielka 16, 54, 90, Zasadni 76 - Zagata 64
mecz w Maniowach

Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas