[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Poznań I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Clescevia Kleszczewo 22 49 15 4 3 74-33 9 1 1 44-11 6 3 2 30-22
2.  Wełnianka Kiszkowo 22 40 12 4 6 53-35 7 3 1 27-12 5 1 5 26-23 2 3 1 0 1 4-3
3.  Gmina Mieleszyn 22 40 12 4 6 43-27 9 1 1 29-11 3 3 5 14-16 2 3 1 0 1 3-4
4.  Orkan Działyń 22 39 11 6 5 43-29 7 2 2 22-8 4 4 3 21-21
5.  Dragon Tulce 22 35 10 5 7 47-39 5 3 3 23-19 5 2 4 24-20
6.  Maratończyk Brzeźno 22 34 10 4 8 47-39 6 2 3 31-21 4 2 5 16-18
7.  Orkan Jarosławiec 22 31 8 7 7 47-37 5 5 1 28-16 3 2 6 19-21
8.  LKS Kicin 22 28 7 7 8 37-34 5 3 3 23-11 2 4 5 14-23
9.  Orkan Błażejewko 22 25 6 7 9 28-35 6 2 3 20-11 0 5 6 8-24
10.  Vitcovia II Witkowo 22 21 5 6 11 33-53 3 4 4 18-23 2 2 7 15-30
11.  Pelikan Niechanowo 22 17 4 5 13 26-51 3 2 6 19-21 1 3 7 7-30
12.  Kasztelania Dominowo 22 6 1 3 18 24-90 0 3 8 10-44 1 0 10 14-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Clescevia Kleszczewo    8-2 3-3 1-2 4-2 6-0* 6-0 3-0 1-0 7-1 1-0 4-1 
 2 Wełnianka Kiszkowo2-2     3-1 3-1 1-2 1-0 2-1 1-1 1-1 4-3 5-0 4-0 
 3 Gmina Mieleszyn2-5 2-1     4-2 3-1 3-1 1-1 3-0* 3-0 1-0 5-0 2-0 
 4 Orkan Działyń4-1 0-0 1-0     1-2 2-1 0-1 2-0 4-0 1-1 3-0* 4-2 
 5 Dragon Tulce3-5 1-2 1-1 3-1     0-1 3-2 1-1 3-1 4-2 2-2 2-1 
 6 Maratończyk Brzeźno5-2 4-2 1-4 2-2 2-3     2-2 0-2 2-0 4-2 3-1 6-1 
 7 Orkan Jarosławiec1-1 2-3 2-1 3-3 2-1 3-1     3-3 1-1 3-0 1-1 7-1 
 8 LKS Kicin0-3 1-0 0-1 1-1 4-1 0-0 3-0     1-1 1-2 4-1 8-1 
 9 Orkan Błażejewko1-1 1-4 1-0 2-3 0-0 1-3 1-0 3-0     2-0 5-0 3-0* 
 10 Vitcovia II Witkowo2-6 1-3 3-1 2-2 2-2 0-0 1-0 1-1 5-1     0-1 1-6 
 11 Pelikan Niechanowo1-2 3-1 0-0 0-1 1-4 1-3 0-3 5-2 2-2 1-2     5-1 
 12 Kasztelania Dominowo1-2 0-8 1-2 0-3 0-6 1-6 2-9 1-4 1-1 2-2 1-1     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Orkan Działyń 4-0 Orkan Błażejewko 29 sierpnia, 14:00
Dragon Tulce 2-1 Kasztelania Dominowo 29 sierpnia, 12:00
Maratończyk Brzeźno 4-2 Wełnianka Kiszkowo 29 sierpnia, 15:00
Gmina Mieleszyn 2-5 Clescevia Kleszczewo 29 sierpnia, 14:00
Pelikan Niechanowo 5-2 LKS Kicin 28 sierpnia, 16:00
Orkan Jarosławiec 3-0 Vitcovia II Witkowo 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 4-5 września

Clescevia Kleszczewo 1-0 Pelikan Niechanowo 4 września, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 3-1 Gmina Mieleszyn 5 września, 14:00
Orkan Błażejewko 0-0 Dragon Tulce 5 września, 12:00
Orkan Jarosławiec 3-3 Orkan Działyń 5 września, 15:00
Maratończyk Brzeźno 6-1 Kasztelania Dominowo 5 września, 14:00
Vitcovia II Witkowo 1-1 LKS Kicin 5 września, 14:00

Kolejka 3 - 11-12 września

Dragon Tulce 3-2 Orkan Jarosławiec 12 września, 12:00
Maratończyk Brzeźno 2-0 Orkan Błażejewko 12 września, 15:00
Gmina Mieleszyn 2-0 Kasztelania Dominowo 12 września, 14:00
Pelikan Niechanowo 3-1 Wełnianka Kiszkowo 11 września, 16:00
LKS Kicin 0-3 Clescevia Kleszczewo 12 września, 12:00
Orkan Działyń 1-1 Vitcovia II Witkowo 12 września, 14:00

Kolejka 4 - 19 września

Wełnianka Kiszkowo 1-1 LKS Kicin 19 września, 14:00
Kasztelania Dominowo 1-1 Pelikan Niechanowo 19 września, 14:00
Orkan Błażejewko 1-0 Gmina Mieleszyn 19 września, 12:00
Orkan Jarosławiec 3-1 Maratończyk Brzeźno 19 września, 15:00
Orkan Działyń 1-2 Dragon Tulce 19 września, 14:00
Vitcovia II Witkowo 2-6 Clescevia Kleszczewo 19 września, 14:00

Kolejka 5 - 25-26 września

Maratończyk Brzeźno 2-2 Orkan Działyń 26 września, 15:00
Gmina Mieleszyn 1-1 Orkan Jarosławiec 26 września, 14:00
Pelikan Niechanowo 2-2 Orkan Błażejewko 25 września, 16:00
LKS Kicin 8-1 Kasztelania Dominowo 26 września, 12:00
Clescevia Kleszczewo 8-2 Wełnianka Kiszkowo 25 września, 16:00
Vitcovia II Witkowo 2-2 Dragon Tulce 26 września, 14:00

Kolejka 6 - 3 października

Kasztelania Dominowo 1-2 Clescevia Kleszczewo 3 października, 14:00
Orkan Jarosławiec 1-1 Pelikan Niechanowo 3 października, 15:00
Orkan Działyń 1-0 Gmina Mieleszyn 3 października, 14:00
Dragon Tulce 0-1 Maratończyk Brzeźno 3 października, 12:00
LKS Kicin 1-1 Orkan Błażejewko 3 października, 10:00
Vitcovia II Witkowo 1-3 Wełnianka Kiszkowo 3 października, 14:00

Kolejka 7 - 9-10 października

Gmina Mieleszyn 3-1 Dragon Tulce 10 października, 14:00
Pelikan Niechanowo 0-1 Orkan Działyń 9 października, 15:00
LKS Kicin 3-0 Orkan Jarosławiec 10 października, 12:00
Clescevia Kleszczewo 1-0 Orkan Błażejewko 9 października, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 4-0 Kasztelania Dominowo 10 października, 14:00
Maratończyk Brzeźno 4-2 Vitcovia II Witkowo 10 października, 15:00

Kolejka 8 - 17 października

Orkan Jarosławiec 1-1 Clescevia Kleszczewo 17 października, 15:00
Orkan Działyń 2-0 LKS Kicin 17 października, 14:00
Dragon Tulce 2-2 Pelikan Niechanowo 17 października, 12:00
Maratończyk Brzeźno 1-4 Gmina Mieleszyn 17 października, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 1-1 Orkan Błażejewko 17 października, 14:00
Vitcovia II Witkowo 1-6 Kasztelania Dominowo 17 października, 14:00

Kolejka 9 - 23-24 października

Pelikan Niechanowo 1-3 Maratończyk Brzeźno 23 października, 14:00
LKS Kicin 4-1 Dragon Tulce 24 października, 11:00
Clescevia Kleszczewo 1-2 Orkan Działyń 23 października, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 2-1 Orkan Jarosławiec 24 października, 14:00
Kasztelania Dominowo 1-1 Orkan Błażejewko 24 października, 14:00
Gmina Mieleszyn 1-0 Vitcovia II Witkowo 24 października, 14:00

Kolejka 10 - 31 października

Orkan Jarosławiec 7-1 Kasztelania Dominowo 31 października, 14:00
Orkan Działyń 0-0 Wełnianka Kiszkowo 31 października, 14:00
Dragon Tulce 3-5 Clescevia Kleszczewo 31 października, 12:00
Maratończyk Brzeźno 0-2 LKS Kicin 31 października, 14:00
Gmina Mieleszyn 5-0 Pelikan Niechanowo 31 października, 14:00
Vitcovia II Witkowo 5-1 Orkan Błażejewko 31 października, 14:00

Kolejka 11 - 6-7 listopada

LKS Kicin 0-1 Gmina Mieleszyn 7 listopada, 12:00
Clescevia Kleszczewo 6-0 Maratończyk Brzeźno 6 listopada, 13:00
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika
Wełnianka Kiszkowo 1-2 Dragon Tulce 7 listopada, 13:00
Kasztelania Dominowo 0-3 Orkan Działyń 7 listopada, 13:00
Orkan Jarosławiec 1-1 Orkan Błażejewko 7 listopada, 12:00
Pelikan Niechanowo 1-2 Vitcovia II Witkowo 6 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Orkan Błażejewko 2-3 Orkan Działyń 3 maja, 14:00
Kasztelania Dominowo 0-6 Dragon Tulce 26 maja, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 1-0 Maratończyk Brzeźno 3 maja, 14:00
Clescevia Kleszczewo 3-3 Gmina Mieleszyn 2 kwietnia, 16:00
LKS Kicin 4-1 Pelikan Niechanowo 3 maja, 14:00
Vitcovia II Witkowo 1-0 Orkan Jarosławiec 3 maja, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Kasztelania Dominowo 1-6 Maratończyk Brzeźno 10 kwietnia, 14:00
Pelikan Niechanowo 1-2 Clescevia Kleszczewo 9 kwietnia, 16:00
Gmina Mieleszyn 2-1 Wełnianka Kiszkowo 10 kwietnia, 15:00
Dragon Tulce 3-1 Orkan Błażejewko 10 kwietnia, 12:00
Orkan Działyń 0-1 Orkan Jarosławiec 10 kwietnia, 14:00
LKS Kicin 1-2 Vitcovia II Witkowo 10 kwietnia, 12:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Orkan Jarosławiec 2-1 Dragon Tulce 17 kwietnia, 15:00
Orkan Błażejewko 1-3 Maratończyk Brzeźno 17 kwietnia, 14:00
Kasztelania Dominowo 1-2 Gmina Mieleszyn 17 kwietnia, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 5-0 Pelikan Niechanowo 17 kwietnia, 14:00
Clescevia Kleszczewo 3-0 LKS Kicin 16 kwietnia, 16:00
Vitcovia II Witkowo 2-2 Orkan Działyń 17 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

LKS Kicin 1-0 Wełnianka Kiszkowo 24 kwietnia, 12:00
Pelikan Niechanowo 5-1 Kasztelania Dominowo 23 kwietnia, 16:00
Gmina Mieleszyn 3-0 Orkan Błażejewko 24 kwietnia, 15:00
Maratończyk Brzeźno 2-2 Orkan Jarosławiec 24 kwietnia, 15:00
Dragon Tulce 3-1 Orkan Działyń 24 kwietnia, 12:00
Clescevia Kleszczewo 7-1 Vitcovia II Witkowo 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 1 maja

Orkan Działyń 2-1 Maratończyk Brzeźno 1 maja, 14:00
Orkan Jarosławiec 2-1 Gmina Mieleszyn 1 maja, 15:00
Orkan Błażejewko 5-0 Pelikan Niechanowo 1 maja, 14:00
Kasztelania Dominowo 1-4 LKS Kicin 1 maja, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 2-2 Clescevia Kleszczewo 1 maja, 14:00
Dragon Tulce 4-2 Vitcovia II Witkowo 1 maja, 12:00

Kolejka 17 - 7-8 maja

Orkan Błażejewko 3-0 LKS Kicin 8 maja, 14:00
Clescevia Kleszczewo 4-1 Kasztelania Dominowo 7 maja, 16:00
Pelikan Niechanowo 0-3 Orkan Jarosławiec 7 maja, 16:00
Gmina Mieleszyn 4-2 Orkan Działyń 8 maja, 15:00
Maratończyk Brzeźno 2-3 Dragon Tulce 8 maja, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 4-3 Vitcovia II Witkowo 8 maja, 14:00

Kolejka 18 - 15 maja

Dragon Tulce 1-1 Gmina Mieleszyn 15 maja, 12:00
Orkan Działyń 3-0 Pelikan Niechanowo 15 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Orkan Jarosławiec 3-3 LKS Kicin 15 maja, 15:00
Orkan Błażejewko 1-1 Clescevia Kleszczewo 15 maja, 14:00
Kasztelania Dominowo 0-8 Wełnianka Kiszkowo 15 maja, 14:00
Vitcovia II Witkowo 0-0 Maratończyk Brzeźno 15 maja, 14:00

Kolejka 19 - 21-22 maja

Orkan Błażejewko 1-4 Wełnianka Kiszkowo 22 maja, 14:00
Clescevia Kleszczewo 6-0 Orkan Jarosławiec 21 maja, 16:00
LKS Kicin 1-1 Orkan Działyń 22 maja, 12:00
Pelikan Niechanowo 1-4 Dragon Tulce 21 maja, 16:00
Gmina Mieleszyn 3-1 Maratończyk Brzeźno 22 maja, 15:00
Kasztelania Dominowo 2-2 Vitcovia II Witkowo 22 maja, 14:00

Kolejka 20 - 29 maja

Maratończyk Brzeźno 3-1 Pelikan Niechanowo 29 maja, 15:00
Dragon Tulce 1-1 LKS Kicin 29 maja, 14:00
Orkan Działyń 4-1 Clescevia Kleszczewo 29 maja, 14:00
Orkan Jarosławiec 2-3 Wełnianka Kiszkowo 29 maja, 15:00
Orkan Błażejewko 3-0 Kasztelania Dominowo 29 maja, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Vitcovia II Witkowo 3-1 Gmina Mieleszyn 29 maja, 14:00

Kolejka 21 - 5 czerwca

Kasztelania Dominowo 2-9 Orkan Jarosławiec 5 czerwca, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 3-1 Orkan Działyń 5 czerwca, 14:00
Clescevia Kleszczewo 4-2 Dragon Tulce 5 czerwca, 14:00
LKS Kicin 0-0 Maratończyk Brzeźno 26 maja, 14:00
Pelikan Niechanowo 0-0 Gmina Mieleszyn 5 czerwca, 14:00
Orkan Błażejewko 2-0 Vitcovia II Witkowo 5 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 12 czerwca

Orkan Błażejewko 1-0 Orkan Jarosławiec 12 czerwca, 14:00
Gmina Mieleszyn 3-0 LKS Kicin 12 czerwca, 14:00
(wo)
niestawienie się gości na zawody
Maratończyk Brzeźno 5-2 Clescevia Kleszczewo 12 czerwca, 14:00
Dragon Tulce 1-2 Wełnianka Kiszkowo 12 czerwca, 14:00
Orkan Działyń 4-2 Kasztelania Dominowo 12 czerwca, 14:00
Vitcovia II Witkowo 0-1 Pelikan Niechanowo 12 czerwca, 14:00

Klasa A 2004/2005 (Poznań I)
Klasa A 2004/2005 (Poznań II)
Klasa A 2004/2005 (Poznań III)

Klasa B 2004/2005 (Poznań II)
Klasa B 2004/2005 (Poznań III)
Klasa B 2004/2005 (Poznań IV)
Klasa B 2004/2005 (Poznań V)
Klasa B 2004/2005 (Poznań VI)

Autor: Jarosław Janiak

 

Napisz do nas