[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Tarnów I (Bochnia)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błyskawica Proszówki 24 59 18 5 1 85-32 8 3 1 36-15 10 2 0 49-17
2.  Tarnavia Tarnawa 24 56 17 5 2 96-35 9 2 1 50-16 8 3 1 46-19
3.  Beskid Żegocina 24 49 15 4 5 58-28 8 3 1 37-13 7 1 4 21-15
4.  Borkowianka Borek 24 45 14 3 7 65-43 8 3 1 34-12 6 0 6 31-31
5.  Ostrowianka Ostrów Królewski 24 43 13 4 7 51-40 7 2 3 31-21 6 2 4 20-19
6.  Tęcza Świniary 24 42 13 3 8 63-39 8 1 3 35-16 5 2 5 28-23
7.  Promień Mikluszowice 24 31 9 4 11 41-49 6 0 6 15-18 3 4 5 26-31
8.  Ceramika Muchówka 24 28 8 4 12 39-56 4 3 5 17-24 4 1 7 22-32 2 4 1 1 0 2-0
9.  LKS Trzciana 2000 24 28 7 7 10 46-37 5 1 6 31-24 2 6 4 15-13 2 1 0 1 1 0-2
10.  ZKS Zbydniów (k. Bochni) 24 24 7 3 14 36-70 3 2 7 18-38 4 1 7 18-32
11.  Polonia Wyżyce 24 14 4 2 18 27-77 2 2 8 16-35 2 0 10 11-42
12.  Pogoń Majkowice 24 13 3 4 17 31-82 1 3 8 18-43 2 1 9 13-39
13.  Motor Bogucice 24 11 3 2 19 30-80 1 0 11 13-42 2 2 8 17-38
ZKS Zbydniów rozgrywa mecze jako gospodarz na boisku LKS Naprzód Sobolów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Błyskawica Proszówki    3-3 1-3 4-1 4-1 5-0 2-1 4-2 0-0 2-2 3-1 5-1 3-0 
 2 Tarnavia Tarnawa3-3     1-3 7-1 2-2 5-2 5-2 2-1 3-1 4-1 6-0 7-0 5-0 
 3 Beskid Żegocina0-4 2-2     4-0 1-1 3-2 5-1 1-0 1-1 3-0 9-1 5-0 3-1 
 4 Borkowianka Borek1-2 2-2 3-3     3-0* 2-0 4-1 3-2 1-1 4-0 5-1 3-0 3-0 
 5 Ostrowianka Ostrów Królewski2-5 2-3 2-0 2-1     2-2 3-3 4-0 2-1 2-3 2-1 2-0 6-2 
 6 Tęcza Świniary1-1 2-1 3-1 3-1 1-2     2-3 10-4 1-0 1-3 2-0 4-0 5-0 
 7 Promień Mikluszowice0-2 2-5 0-1 1-2 0-1 2-1     1-3 2-1 1-0 3-1 1-0 2-1 
 8 Ceramika Muchówka2-5 0-5 2-0 1-4 1-0 1-3 0-0     0-0 2-3 2-1 3-0 3-3 
 9 LKS Trzciana 20001-4 2-4 0-1 1-3 3-1 1-3 4-4 0-2     6-0 7-0 3-2 3-0* 
 10 ZKS Zbydniów (k. Bochni)1-4 1-5 1-0 1-3 1-2 1-10 0-3 3-1 0-0     3-1 4-4 2-5 
 11 Polonia Wyżyce3-6 1-7 0-2 3-2 1-5 0-0 1-1 1-2 1-2 3-2     0-2 2-4 
 12 Pogoń Majkowice2-11 2-5 2-6 1-7 2-3 1-2 5-2 1-1 1-1 0-3* 0-1     1-1 
 13 Motor Bogucice1-2 0-4 0-1 3-6 0-2 0-3 0-5 2-4 1-7 4-1 0-3* 2-4     

Kolejka 1 - 8 sierpnia

Pauza: Polonia Wyżyce.
 
Promień Mikluszowice 2-1 LKS Trzciana 2000
Borkowianka Borek 3-0 Ostrowianka Ostrów Królewski 7 listopada
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Tarnavia Tarnawa 3-3 Błyskawica Proszówki
Tęcza Świniary 4-0 Pogoń Majkowice
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 1-0 Beskid Żegocina
Ceramika Muchówka 3-3 Motor Bogucice

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Beskid Żegocina.
 
Pogoń Majkowice 0-3 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
(wo)
na boisku 2-3
Błyskawica Proszówki 5-0 Tęcza Świniary
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-3 Tarnavia Tarnawa
LKS Trzciana 2000 1-3 Borkowianka Borek
Polonia Wyżyce 1-2 Ceramika Muchówka
Motor Bogucice 0-5 Promień Mikluszowice

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Pauza: Ceramika Muchówka.
 
Promień Mikluszowice 3-1 Polonia Wyżyce
Tarnavia Tarnawa 3-1 LKS Trzciana 2000
Tęcza Świniary 1-2 Ostrowianka Ostrów Królewski
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 1-4 Błyskawica Proszówki
Beskid Żegocina 5-0 Pogoń Majkowice
Borkowianka Borek 3-0 Motor Bogucice

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Pauza: Pogoń Majkowice.
 
Błyskawica Proszówki 1-3 Beskid Żegocina
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-3 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
LKS Trzciana 2000 1-3 Tęcza Świniary
Polonia Wyżyce 3-2 Borkowianka Borek
Ceramika Muchówka 0-0 Promień Mikluszowice
Motor Bogucice 0-4 Tarnavia Tarnawa

Kolejka 5 - 5 września

Pauza: Promień Mikluszowice.
 
Borkowianka Borek 3-2 Ceramika Muchówka
Tarnavia Tarnawa 6-0 Polonia Wyżyce
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 0-0 LKS Trzciana 2000
Beskid Żegocina 1-1 Ostrowianka Ostrów Królewski
Pogoń Majkowice 2-11 Błyskawica Proszówki
Tęcza Świniary 5-0 Motor Bogucice

Kolejka 6 - 12 września

Pauza: Błyskawica Proszówki.
 
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-0 Pogoń Majkowice
LKS Trzciana 2000 0-1 Beskid Żegocina
Polonia Wyżyce 0-0 Tęcza Świniary
Ceramika Muchówka 0-5 Tarnavia Tarnawa
Promień Mikluszowice 1-2 Borkowianka Borek
Motor Bogucice 4-1 ZKS Zbydniów (k. Bochni)

Kolejka 7 - 19 września

Pauza: Borkowianka Borek.
 
Tarnavia Tarnawa 5-2 Promień Mikluszowice
Tęcza Świniary 10-4 Ceramika Muchówka
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 3-1 Polonia Wyżyce
Pogoń Majkowice 1-1 LKS Trzciana 2000
Błyskawica Proszówki 4-1 Ostrowianka Ostrów Królewski
Beskid Żegocina 3-1 Motor Bogucice

Kolejka 8 - 26 września

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
LKS Trzciana 2000 1-4 Błyskawica Proszówki
Polonia Wyżyce 0-2 Beskid Żegocina
Ceramika Muchówka 2-3 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
Promień Mikluszowice 2-1 Tęcza Świniary
Borkowianka Borek 2-2 Tarnavia Tarnawa
Motor Bogucice 2-4 Pogoń Majkowice

Kolejka 9 - 3 października

Pauza: Tarnavia Tarnawa.
 
Tęcza Świniary 3-1 Borkowianka Borek
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 0-3 Promień Mikluszowice
Beskid Żegocina 1-0 Ceramika Muchówka
Pogoń Majkowice 0-1 Polonia Wyżyce
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-1 LKS Trzciana 2000
Błyskawica Proszówki 3-0 Motor Bogucice

Kolejka 10 - 10 października

Pauza: LKS Trzciana 2000.
 
Polonia Wyżyce 3-6 Błyskawica Proszówki
Ceramika Muchówka 3-0 Pogoń Majkowice
Promień Mikluszowice 0-1 Beskid Żegocina
Borkowianka Borek 4-0 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
Tarnavia Tarnawa 5-2 Tęcza Świniary
Motor Bogucice 0-2 Ostrowianka Ostrów Królewski

Kolejka 11 - 17 października

Pauza: Tęcza Świniary.
 
Beskid Żegocina 4-0 Borkowianka Borek
Pogoń Majkowice 5-2 Promień Mikluszowice
Błyskawica Proszówki 4-2 Ceramika Muchówka
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-1 Polonia Wyżyce
Tarnavia Tarnawa 4-1 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
LKS Trzciana 2000 3-0 Motor Bogucice
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

Kolejka 12 - 24 października

Pauza: Motor Bogucice.
 
Polonia Wyżyce 1-2 LKS Trzciana 2000
Ceramika Muchówka 1-0 Ostrowianka Ostrów Królewski
Promień Mikluszowice 0-2 Błyskawica Proszówki
Borkowianka Borek 3-0 Pogoń Majkowice
Tarnavia Tarnawa 1-3 Beskid Żegocina
Tęcza Świniary 1-3 ZKS Zbydniów (k. Bochni)

Kolejka 13 - 31 października

Pauza: ZKS Zbydniów (k. Bochni).
 
Beskid Żegocina 3-2 Tęcza Świniary
Pogoń Majkowice 2-5 Tarnavia Tarnawa
Błyskawica Proszówki 4-1 Borkowianka Borek
Ostrowianka Ostrów Królewski 3-3 Promień Mikluszowice
LKS Trzciana 2000 0-2 Ceramika Muchówka
Motor Bogucice 0-3 Polonia Wyżyce
(wo)
gospodarze nie przystąpili do meczu

Kolejka 14 - 10 kwietnia

Pauza: Polonia Wyżyce.
 
LKS Trzciana 2000 4-4 Promień Mikluszowice
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-1 Borkowianka Borek
Błyskawica Proszówki 3-3 Tarnavia Tarnawa
Pogoń Majkowice 1-2 Tęcza Świniary
Beskid Żegocina 3-0 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
Motor Bogucice 2-4 Ceramika Muchówka

Kolejka 15 - 17 kwietnia

Pauza: Beskid Żegocina.
 
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 4-4 Pogoń Majkowice
Tęcza Świniary 1-1 Błyskawica Proszówki
Tarnavia Tarnawa 2-2 Ostrowianka Ostrów Królewski
Borkowianka Borek 1-1 LKS Trzciana 2000
Ceramika Muchówka 2-1 Polonia Wyżyce
Promień Mikluszowice 2-1 Motor Bogucice

Kolejka 16 - 24 kwietnia

Pauza: Ceramika Muchówka.
 
Polonia Wyżyce 1-1 Promień Mikluszowice
LKS Trzciana 2000 2-4 Tarnavia Tarnawa
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-2 Tęcza Świniary
Błyskawica Proszówki 2-2 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
Pogoń Majkowice 2-6 Beskid Żegocina
Motor Bogucice 3-6 Borkowianka Borek

Kolejka 17 - 1 maja

Pauza: Pogoń Majkowice.
 
Beskid Żegocina 0-4 Błyskawica Proszówki
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 1-2 Ostrowianka Ostrów Królewski
Tęcza Świniary 1-0 LKS Trzciana 2000
Borkowianka Borek 5-1 Polonia Wyżyce
Promień Mikluszowice 1-3 Ceramika Muchówka
Tarnavia Tarnawa 5-0 Motor Bogucice

Kolejka 18 - 3 maja

Pauza: Promień Mikluszowice.
 
Ceramika Muchówka 1-4 Borkowianka Borek
Polonia Wyżyce 1-7 Tarnavia Tarnawa
LKS Trzciana 2000 6-0 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-0 Beskid Żegocina
Błyskawica Proszówki 5-1 Pogoń Majkowice
Motor Bogucice 0-3 Tęcza Świniary

Kolejka 20 (pierwotnie 19) - 15 maja

Pauza: Błyskawica Proszówki.
 
Pogoń Majkowice 2-3 Ostrowianka Ostrów Królewski
Beskid Żegocina 1-1 LKS Trzciana 2000
Tęcza Świniary 2-0 Polonia Wyżyce
Tarnavia Tarnawa 2-1 Ceramika Muchówka
Borkowianka Borek 4-1 Promień Mikluszowice
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 2-5 Motor Bogucice

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 8 maja

Pauza: Borkowianka Borek.
 
Promień Mikluszowice 2-5 Tarnavia Tarnawa
Ceramika Muchówka 1-3 Tęcza Świniary
Polonia Wyżyce 3-2 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
LKS Trzciana 2000 3-2 Pogoń Majkowice
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-5 Błyskawica Proszówki
Motor Bogucice 0-1 Beskid Żegocina

Kolejka 22 (pierwotnie 21) - 26 maja

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Błyskawica Proszówki 0-0 LKS Trzciana 2000
Beskid Żegocina 9-1 Polonia Wyżyce
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 3-1 Ceramika Muchówka
Tęcza Świniary 2-3 Promień Mikluszowice
Tarnavia Tarnawa 7-1 Borkowianka Borek
Pogoń Majkowice 1-1 Motor Bogucice

Kolejka 21 (pierwotnie 22) - 22 maja

Pauza: Tarnavia Tarnawa.
 
Borkowianka Borek 2-0 Tęcza Świniary
Promień Mikluszowice 1-0 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
Ceramika Muchówka 2-0 Beskid Żegocina
Polonia Wyżyce 0-2 Pogoń Majkowice
LKS Trzciana 2000 3-1 Ostrowianka Ostrów Królewski
Motor Bogucice 1-2 Błyskawica Proszówki

Kolejka 23 - 29 maja

Pauza: LKS Trzciana 2000.
 
Błyskawica Proszówki 3-1 Polonia Wyżyce
Pogoń Majkowice 1-1 Ceramika Muchówka
Beskid Żegocina 5-1 Promień Mikluszowice
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 1-3 Borkowianka Borek
Tęcza Świniary 2-1 Tarnavia Tarnawa
Ostrowianka Ostrów Królewski 6-2 Motor Bogucice

Kolejka 24 - 5 czerwca

Pauza: Tęcza Świniary.
 
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 1-5 Tarnavia Tarnawa
Borkowianka Borek 3-3 Beskid Żegocina
Promień Mikluszowice 1-0 Pogoń Majkowice
Ceramika Muchówka 2-5 Błyskawica Proszówki
Polonia Wyżyce 1-5 Ostrowianka Ostrów Królewski
Motor Bogucice 1-7 LKS Trzciana 2000

Kolejka 25 - 12 czerwca

Pauza: Motor Bogucice.
 
LKS Trzciana 2000 7-0 Polonia Wyżyce
Ostrowianka Ostrów Królewski 4-0 Ceramika Muchówka
Błyskawica Proszówki 2-1 Promień Mikluszowice
Pogoń Majkowice 1-7 Borkowianka Borek
Beskid Żegocina 2-2 Tarnavia Tarnawa
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 1-10 Tęcza Świniary

Kolejka 26 - 19 czerwca

Pauza: ZKS Zbydniów (k. Bochni).
 
Tęcza Świniary 3-1 Beskid Żegocina
Tarnavia Tarnawa 7-0 Pogoń Majkowice
Borkowianka Borek 1-2 Błyskawica Proszówki
Promień Mikluszowice 0-1 Ostrowianka Ostrów Królewski
Ceramika Muchówka 0-0 LKS Trzciana 2000
Polonia Wyżyce 2-4 Motor Bogucice

Klasa A 2004/2005 (Tarnów I (Bochnia))

Autor: Grzegorz Witek
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas