[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2001/2002, grupa: Wielkopolski ZPN - Konin

REKLAMA
REKLAMA

I runda

Czarni Koło 1-7 Orzeł Grzegorzew
LZS Wilczyn 3-3 Sparta Konin
pd. k. 2-3
Czarni Brzeźno 2-6 Olimpia Koło
GKS Olszówka 3-8 Błękitni Mąkolno
Hetman Orchowo 3-2 Polanin Strzałkowo
Warta Kramsk 6-2 Nałęcz Babiak
Tur II Turek 2-0 Wicher Dobra
Victoria II Września 1-0 Błękitni Psary Polskie
GKS Lisewo 0-8 Sokół Kleczew
Sparta Barłogi 0-4 Kasztelania Brudzew
Sokół II Kleczew 2-2 LZS Młodojewo
pd. k. 5-3
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-1 Zjednoczeni Zagórów
pd. k. 2-4
Orlik Miłosław 1-5 Płomień Nekla
Znicz Władysławów 1-1 Zjednoczeni Rychwał
pd. k. 4-3
Orzeł Kawęczyn 3-2 Tulisia Tuliszków
Polonus Kazimierz Biskupi 4-0 Polonia Golina
Kosynier Sokołowo 3-1 Sparta Orzechowo
Strażak Licheń Stary 0-8 GKS Sompolno
LKS Ślesin -
wolny los

II runda

Sokół II Kleczew 0-2 Sparta Konin
Orzeł Kawęczyn 2-4 Kasztelania Brudzew
Victoria II Września 6-2 Kosynier Sokołowo
Polonus Kazimierz Biskupi 2-3 LKS Ślesin
Hetman Orchowo 0-3 Sokół Kleczew
Warta Kramsk 2-4 Błękitni Mąkolno
Tur II Turek 1-1 Olimpia Koło
pd. k. 2-3
GKS Sompolno 5-2 Orzeł Grzegorzew
Znicz Władysławów 4-2 Zjednoczeni Zagórów
Płomień Nekla -
wolny los

III runda

Victoria II Września 1-1 Płomień Nekla
pd. k. 6-5
GKS Sompolno 2-1 Sokół Kleczew
Kasztelania Brudzew 1-2 Sparta Konin
Znicz Władysławów 0-4 Olimpia Koło
Błękitni Mąkolno 5-1 LKS Ślesin

IV runda
Do gry przystępują III-ligowcy: Aluminium Konin i IV-ligowcy: Górnik Kłodawa, SKP Słupca, Tur Turek, Victoria Września, Zryw Dąbie.

Victoria II Września 0-6 Aluminium Konin
Sparta Konin 0-3 Zryw Dąbie
Olimpia Koło 3-1 SKP Słupca
Błękitni Mąkolno 5-0 Górnik Kłodawa
GKS Sompolno 1-3 Tur Turek
Victoria Września -
wolny los

1/4 finału

Zryw Dąbie 0-6 Victoria Września
Błękitni Mąkolno 1-1 Olimpia Koło
pd. k. 6-5
Tur Turek -
wolny los
Aluminium Konin -
wolny los

1/2 finału

Victoria Września 2-0 Tur Turek
Błękitni Mąkolno 2-1 Aluminium Konin

Finał - 8 maja

Victoria Września 4-1 Błękitni Mąkolno 8 maja, 17:00
Nowak 33 (s), Maryniak 41, 45, Tylski 55 - Mańkowski 77
w Koninie

Puchar Polski 2001/2002 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2001/2002 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2001/2002 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2001/2002 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2001/2002 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Specjalne podziękowania dla Przemo P. za zgromadzenie wyników.

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas