[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA 1998/1999

Runda przedwstępna - 22 lipca, 29 lipca

KFC Germinal Ekeren 4-1 FK Sarajevo 21 lipca
van Ankeren 26, Morhaye 29, 90, E.Kovacs 41 - Feratović 59
US Luxembourg 0-3 IFK Göteborg
Ekström 58, M.Nilsson 63 (k), Hermansson 86
JK Tallinna Sadam 0-2 Polonia Warszawa
Olisadebe 34, A.Bąk 80
Newtown AFC 0-0 Wisła Kraków
Argeș Piteszti 5-1 Dinamo Baku
Emirbakan 3 (s), Barbu 5, 82, Bardes 26, Jelaveanu 89 - Alijew 37 (k)
Biełszyna Bobrujsk 0-0 CSKA Sofia
AS Omónia Lefkossías 5-1 Linfield FC
Kitanow 40, 60, Rauffmann 42 (k), P.Panayiotou 65, Kontolefteros 88 - G.Ferguson 79
Kolcheti 1913 Poti 0-4 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Ognjenović 20, M.Acimović 55, 75, M.Pantelić 63
AŠK Inter Bratysława 2-0 KF Tirana
Suchančok 14, Mikloš 58
HB Tórshavn 2-0 Vaasan Palloseura
N.Johannesen 28, 71
NK Željezničar (Sarajewo) 1-1 Kilmarnock FC
Vazda 66 - McGolume 55
ŠNK Mura (Murska Sobota) 6-1 Daugava Ryga
Cifer 6, 32, Lukić 17, 88, Cipot 30, Galić 39 - Ridnyj 75
ÍA (Akranes) 3-2 Žalgiris Wilno
S.Adolfsson 42, Eyjolfsson 61, Ivsić 86 - Skinderis 11, Vasiliauškas 72
Hapoel Tel Awiw 3-1 Finnairin Palloilijat
Simerotić 30 (k), Tubi 53, S.Tikva 64 - Hautala 45
Szirak Giumri 0-2 Malmö FF
Pavlović 55, J.Olsson 68
Shelbourne FC 3-5 Rangers FC
Porrini 7 (s), Rutherford 41, Morley 58 - Albertz 59 (k), 85 (k), Amato 74, 82, van Bronckhorst 75
mecz w Birkenhead (Anglia)
Oțelul Galați 3-0 FK Sloga Jugomagnat (Skopje)
Stefan 30, Mihalache 41, Males 88 (k)
Ferencvárosi TC 6-0 CE Principat
Fülöp 25, Selimi 42, Schultz 48, 75, Vamosi 63, Matyus 90
Tiligul Tiraspol 0-1 RSC Anderlecht
Staelens 51
Szachtar Donieck 2-1 Birkirkara FC
Selezniew 62, Kriwencow 69 (k) - Zammit 76

FK Sarajevo 0-0 KFC Germinal Ekeren 28 lipca
IFK Göteborg 4-0 US Luxembourg 28 lipca
Ekström 17, 50, 79, Henriksson 79
Polonia Warszawa 3-1 JK Tallinna Sadam
T.Moskal 8, Wędzyński 16, A.Bąk 21 - Krolov 8
Wisła Kraków 7-0 Newtown AFC
Kulawik 28, 47, Ibrahim 35, Kaliciak 51, Dubicki 54, Pater 61, 66
Dinamo Baku 0-2 Argeș Piteszti
Mutu 51, Jelaveanu 90
CSKA Sofia 3-1 Biełszyna Bobrujsk
M.Petrow 7, Najdenow 37, Stanczew 90 - Bałaszow 50
Linfield FC 5-3 AS Omónia Lefkossías
Feeney 19, A.Gorman 34, 48, McDonald 44, G.Ferguson 72 - Marantos 2, Kitanow 14, Ioakim 22
FK Crvena zvezda (Belgrad) 7-0 Kolcheti 1913 Poti
M.Pantelić 28, Ognjenović 45 (k), 47, Gojković 54, Micić 57, 69, 90
KF Tirana 0-2 AŠK Inter Bratysława
Balonić 55, Mikloš 82
Vaasan Palloseura 4-0 HB Tórshavn
Souste 3, 17, Tarkkio 72, Nygaard 90
Kilmarnock FC 1-0 NK Željezničar (Sarajewo)
Mahood 31
Daugava Ryga 1-2 ŠNK Mura (Murska Sobota)
Szarando 69 - Vugrincić 59, Ristić 66
Žalgiris Wilno 1-0 ÍA (Akranes)
A.Steško 11
Finnairin Palloilijat 1-3 Hapoel Tel Awiw
Geagea 88 - S.Tikva 5, 18, Tubi 74
Malmö FF 5-0 Szirak Giumri
Thylander 19, N.Kindvall 33, 45, 77, N.Gudmundsson 68
Rangers FC 2-0 Shelbourne FC
J.Johansson 4, 89
FK Sloga Jugomagnat (Skopje) 1-1 Oțelul Galați
Stankovski 41 - Mihalache 58
CE Principat 1-8 Ferencvárosi TC
Pasqui 24 - Selimi 18, 74, B.Kovacs 23, 83, Kriston 51, N.Nagy 52, Schultz 84, Jagodies 88
RSC Anderlecht 5-0 Tiligul Tiraspol
Stoica 31, de Boeck 42, Dheedene 55, Taument 59, Aarst 77
Birkirkara FC 0-4 Szachtar Donieck
Selezniew 39, Kriwencow 48, Kowaliew 81 (k), 90

Runda wstępna - 11 sierpnia, 25 sierpnia

Polonia Warszawa 0-1 Dinamo Moskwa
Gusiew 54
Wisła Kraków 5-1 Trabzonspor Kulübü
Dubicki 3, Kulawik 33, 71, 80, B.Zając 89 - Vugrinec 66
FK Crvena zvezda (Belgrad) 2-1 Rotor Wołgograd
Skorić 60 (k), Ognjenović 90 (k) - Abramow 66
Ferencvárosi TC 4-2 AÉK (Ateny)
Selimi 10, Lendvai 29, Nyilas 55, Vincze 83 - Nikolaidis 89, Sebwe 90
KFC Germinal Ekeren 1-4 Servette FC Genewa
Morhaye 85 - Rey 21 (k), 51, Wolf 36, Durix 79
Molde FK 0-0 CSKA Sofia
IFK Göteborg 2-1 Fenerbahçe SK
Hermansson 37, J.Persson 74 - Kamalettin 49
ŠNK Mura (Murska Sobota) 0-0 Silkeborg IF
Rangers FC 2-0 PAÓK
Kanczelskis 55, R.Wallace 68
SK Slavia Praga 4-0 AŠK Inter Bratysława
Vagner 23, 90, Kozel 55, Skala 72
SK Brann 1-0 Žalgiris Wilno
Kvisvik 75
Vejle BK 3-0 Oțelul Galați
Wael 31, 41, Söggard 62
Hapoel Tel Awiw 1-0 Strømsgodset IF
Tubi 75
NK Osijek 3-1 RSC Anderlecht
Krpan 29, Prsić 54, Vranjes 81 - Claeys 80
AS Omónia Lefkossías 3-1 SK Rapid Wiedeń
Rauffmann 42, 57, Malekos 46 - R.Wagner 23
Vaasan Palloseura 0-0 Grazer AK
HNK Hajduk (Split) 1-1 Malmö FF
Brajković 44 - Bjarnasson 72
SK Sigma Ołomuniec 2-0 Kilmarnock FC
Krohmer 27, König 79
FC Zürich 4-0 Szachtar Donieck
Sant'Anna 1, A.Djordjević 61, Chassot 71, Tarrone 88
Argeș Piteszti 2-0 İstanbulspor Kulübü
Mutu 33, Barbu 45

Dinamo Moskwa 1-0 Polonia Warszawa
Terechin 89
Trabzonspor Kulübü 1-2 Wisła Kraków
Huseyin 68 - Ibrahim 52, Kulawik 62
Rotor Wołgograd 1-2 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Zernow 59 - Ognjenović 70, Dudić 80
AÉK (Ateny) 4-0 Ferencvárosi TC
Nikolaidis 8, 13 (k), 26 (k), Donis 63
Servette FC Genewa 1-2 KFC Germinal Ekeren
Rey 83 (k) - Karlen 6 (s), Karagiannis 43
CSKA Sofia 2-0 Molde FK
M.Petkow 39, Stanczew 60
Fenerbahçe SK 1-0 IFK Göteborg
Balić 64
Silkeborg IF 2-0 ŠNK Mura (Murska Sobota)
P.Sørensen 63, R.Larsen 64
PAÓK 0-0 Rangers FC
AŠK Inter Bratysława 2-0 SK Slavia Praga
Babnic 12, Ovad 52
Žalgiris Wilno 0-0 SK Brann
Oțelul Galați 0-3 Vejle BK
Jung 21, Graulund 35, Wael 53
Strømsgodset IF 1-0 Hapoel Tel Awiw
pd. k. 4-2
Michelsen 42
RSC Anderlecht 2-0 NK Osijek
Aarst 4, Stoica 85
SK Rapid Wiedeń 2-0 AS Omónia Lefkossías
Heraf 9, R.Wagner 70
Grazer AK 3-0 Vaasan Palloseura
L.Luhovy 51, Grimm 54, Drechsler 90
Malmö FF 1-2 HNK Hajduk (Split)
Ohlsson 90 - Vučko 41, 55
Kilmarnock FC 0-2 SK Sigma Ołomuniec
Heinz 13, Mucha 19
Szachtar Donieck 3-2 FC Zürich
Orbu 24, 69, Stolcers 90 - Bartlett 16, 26
İstanbulspor Kulübü 4-2 Argeș Piteszti 27 sierpnia
Akyuz 14, Yalcin 20, Yozgatli 78, Kocarnan 86 - Mutu 53, Barbu 73

I runda - 15 września, 29 września

Łódzki KS 1-3 AS Monaco FC
Matys 10 - Bendkowski 59 (s), Trezeguet 69 (k), Spehar 84
NK Maribor 0-2 Wisła Kraków
Frankowski 22, Pater 45
AC Fiorentina 2-1 HNK Hajduk (Split)
Edmundo 51, 82 - Vučko 45
mecz w Bari
Argeș Piteszti 0-1 RC Celta de Vigo
J.Sanchez 25
Aston Villa FC 3-2 Strømsgodset IF
Charles 83, Vassell 89, 90 - Michelsen 21, George 23
Club Atlético de Madrid 2-0 FK Obilić (Belgrad)
Juninho 15, Jose Mari 53
Blackburn Rovers FC 0-1 Olympique Lyonnais
J.Bąk 86
SK Brann 2-0 SV Werder Bremen 1899
Moen 29, Løvvik 48
FK Crvena zvezda (Belgrad) 2-1 FC Metz
Ognjenović 3, Drulić 12 - Rodriguez 90
Dinamo Moskwa 2-2 Skonto Ryga
Gołowskoj 2, Ostrowski 69 - Michołaps 39, Pachars 49
FC Zürich 4-0 AS Anórthossis Ammochóstou
Nixon 35, Hodel 58, Bartlett 69, Chassot 81
Fenerbahçe SK 1-0 Parma AC
Moldovan 23
1.FC Košice 0-3 Liverpool FC
Berger 18, Riedle 23, Owen 59
FC Girondins de Bordeaux 1-1 SK Rapid Wiedeń
Hatz 23 (s) - Freund 65
Leeds United FC 1-0 CS Marítimo
Hasselbaink 84
Liteks Łowecz 1-1 Grazer AK
Stoiłow 60 - Lipa 56
mecz w Burgas
FC Schalke 04 1-0 SK Slavia Praga
Wilmots 40
Servette FC Genewa 2-1 CSKA Sofia
Pizzinat 84, Melunović 89 - Stanczew 45
SK Sigma Ołomuniec 2-2 Olympique de Marseille
Heinz 35, 41 - Ravanelli 29, Roy 83
Silkeborg IF 0-2 AS Roma
Totti 62, Aleniczew 70
AC Sparta Praga 2-4 Real Sociedad de Fútbol
Čižek 31, Lokvenc 40 - D.Kovačević 8, 58, Aldeondo 48, de Pedro 82
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 0-2 Bologna FC 1909
Nervo 16, E.Conceiçao 90
Steaua Bukareszt 3-4 València CF
Lincar 30, Rosu 60, Dumitrescu 84 - A.Ilie 11, 24, Angulo 78, 86
Udinese Calcio 1-1 TSV Bayer 04 Leverkusen
Walem 82 - Kirsten 10
Újpest FC 0-5 Club Brugge KV
Jankausaks 12, A.Ilić 26, Vermant 42, Anić 50, Ekakia 90
mecz na stadionie Hungária úti (stadion MTK)
Vitória SC Guimarães 1-2 Celtic FC
Geraldo 90 - H.Larsson 1, Donnelly 72
VfB Stuttgart 1893 1-3 Feyenoord Rotterdam
Bobic 31 - van Gastel 19, Tomasson 21, 32
Vejle BK 1-0 Real Betis Balompié
Graulund 86
mecz w Odense
SBV Vitesse 3-0 AÉK (Ateny)
Laros 50, Perović 53, Machlas 90
Willem II Tilburg 3-0 Dinamo Tbilisi
Ramzy 74, Arts 80, Schenning 86
RSC Anderlecht 0-2 Grasshopper-Club Zurych 16 września
Comisetti 52, A.Tikva 56
Beitar Jerozolima 1-1 Rangers FC
Abuksis 16 (k) - Albertz 85

AS Monaco FC 0-0 Łódzki KS
Wisła Kraków 3-0 NK Maribor
M.Zając 85, 90, Kulawik 90
HNK Hajduk (Split) 0-0 AC Fiorentina
RC Celta de Vigo 7-0 Argeș Piteszti
Penew 6, 13, 26, Mazinho 16, J.Sanchez 82, Alberto 87, 90
Strømsgodset IF 0-3 Aston Villa FC
Collymore 10, 23, 64
FK Obilić (Belgrad) 0-1 Club Atlético de Madrid
Kiko 55
Olympique Lyonnais 2-2 Blackburn Rovers FC
Caveglia 3, Grassi 36 (k) - S.Perez 26, Flitcroft 56
SV Werder Bremen 1899 4-0 SK Brann
pd.
Wicky 33, Wiedener 70, Maksimow 101, H.Flo 110
FC Metz 2-1 FK Crvena zvezda (Belgrad)
pd. k. 3-4
Kastendeuch 38, Meyrieu 68 (k) - Makrović 18
Skonto Ryga 2-3 Dinamo Moskwa
Pachars 75, 89 - Gusiew 7, Gołowskoj 60, Terechin 78
AS Anórthossis Ammochóstou 2-3 FC Zürich
Fischer 45 (s), Krčmarević 73 - Sant'Anna 12, Bartlett 38, 62
Parma AC 3-1 Fenerbahçe SK
Saffet 23 (s), Crespo 45, Boghossian 73 - Baljić 59
Liverpool FC 5-0 1.FC Košice
Redknapp 23, 55, Ince 52, Fowler 53, 90
SK Rapid Wiedeń 1-2 FC Girondins de Bordeaux
R.Wagner 42 - Alicarte 28, Diabate 87
CS Marítimo 1-0 Leeds United FC
pd. k. 1-4
Jorge Soares 45
Grazer AK 2-0 Liteks Łowecz
Golombek 8, Akwuegbu 82
SK Slavia Praga 1-0 FC Schalke 04
pd. k. 5-4
Dostalek 18
CSKA Sofia 1-0 Servette FC Genewa
Stanczew 10
Olympique de Marseille 4-0 SK Sigma Ołomuniec
Dugarry 19, 76, Pires 23, 86
AS Roma 1-0 Silkeborg IF
Delvecchio 53
Real Sociedad de Fútbol 1-0 AC Sparta Praga
D.Kovačević 52
Bologna FC 1909 2-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona)
Nervo 78, Signori 90 (k) - Leandro 65
València CF 3-0 Steaua Bukareszt
Roche 52, Claudio Lopez 56, Lucarelli 89
TSV Bayer 04 Leverkusen 1-0 Udinese Calcio
Beinlich 77
Club Brugge KV 2-2 Újpest FC
Borkelmans 32, Vermant 70 - Kopunović 49, Szanyo 90 (k)
Celtic FC 2-1 Vitória SC Guimarães
Stubbs 38, H.Larsson 90 - Söderström 87
Feyenoord Rotterdam 0-3 VfB Stuttgart 1893
Bałakow 35, K.Djordjević 70, Bobic 90
Real Betis Balompié 5-0 Vejle BK
Ivan Perez 1, 20, 90, Finidi 71, Galvez 74
AÉK (Ateny) 3-3 SBV Vitesse
Nikolaidis 14, 76, Kopitsis 68 - Machlas 11, 17, Reuser 51
Dinamo Tbilisi 0-3 Willem II Tilburg
Valk 19, Ceesay 81, Ramzy 89
Grasshopper-Club Zurych 0-0 RSC Anderlecht
Rangers FC 4-2 Beitar Jerozolima 1 października
Gattuso 1, Porrini 25, J.Johansson 60, R.Wallace 64 - Salloi 33, Ohana 80 (k)

II runda - 20 października, 3 listopada

Wisła Kraków 1-1 Parma AC
Kulawik 68 - Chiesa 2
Liverpool FC 0-0 València CF
Dinamo Moskwa 2-3 Real Sociedad de Fútbol
Niekrasow 72, 73 - D.Kovačević 3, 11, de Pedro 34 (k)
Grazer AK 3-3 AS Monaco FC
Akwuegbu 26, 57, Ehmann 90 - Spehar 18, 60, Giuly 78
VfB Stuttgart 1893 1-1 Club Brugge KV
Akpoborie 8 - Vermant 70
Celtic FC 1-1 FC Zürich
Brattbakk 23 - Fischer 78
Bologna FC 1909 2-1 SK Slavia Praga
Signori 51, Ingesson 84 - Dostalek 67
SV Werder Bremen 1899 1-1 Olympique de Marseille
A.Herzog 69 - Maurice 67
Willem II Tilburg 1-1 Real Betis Balompié
Bombarda 86 - Alexis 85
Grasshopper-Club Zurych 0-2 AC Fiorentina
Batistuta 28, Robbiati 48
RC Celta de Vigo 0-1 Aston Villa FC
Joachim 15
SBV Vitesse 0-1 FC Girondins de Bordeaux
Wiltord 44
CSKA Sofia 2-4 Club Atlético de Madrid
Genczew 53, Najdenow 88 - Torrisi 43, Kiko 44, 90, Roberto Fresnedoso 62
AS Roma 1-0 Leeds United FC
Delvecchio 17
FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-2 Olympique Lyonnais
Skarić 65 (k) - Grassi 66, Kanoute 85
mecz w Bukareszcie
TSV Bayer 04 Leverkusen 1-2 Rangers FC
Reichenberger 90 - van Bronckhorst 45, J.Johansson 64

Parma AC 2-1 Wisła Kraków
Fiore 21, B.Zając 47 (s) - B.Zając 90
València CF 2-2 Liverpool FC
Claudio Lopez 45, 90 - McManaman 80, Berger 85
Real Sociedad de Fútbol 3-0 Dinamo Moskwa
D.Kovačević 55, 75, de Paula 69
AS Monaco FC 4-0 Grazer AK
Gava 9, 66, Spehar 16, Diawara 55
Club Brugge KV 3-2 VfB Stuttgart 1893
pd.
de Cock 60, Claessens 105, A.Ilić 115 - Verlaat 76, Bobic 109
mecz w Brukseli
FC Zürich 4-2 Celtic FC
Del Signore 51, Chassot 55, Bartlett 61, Sant'Anna 75 - O'Donnell 53, H.Larsson 72
SK Slavia Praga 0-2 Bologna FC 1909
Signori 80, Cappiolli 85
Olympique de Marseille 3-2 SV Werder Bremen 1899
Maurice 36, Issa 52, Dugarry 77 - Eilts 48, A.Herzog 82
Real Betis Balompié 3-0 Willem II Tilburg
Finidi 29, Benjamin 56, F.Sanchez 89
AC Fiorentina - Grasshopper-Club Zurych
mecz w Salerno - przerwany po 48 min. przy stanie 2-1 (Oliveira 12, 39 - Gren 31) z powodu awantur na widowni - Fiorentina wykluczona z rozgrywek
Aston Villa FC 1-3 RC Celta de Vigo
Collymore 30 (k) - Sanchez Moreno 26, Mostowoj 34, Penew 48
FC Girondins de Bordeaux 2-1 SBV Vitesse
Micoud 8, Wiltord 85 - Jochemsen 8
Club Atlético de Madrid 1-0 CSKA Sofia
Juninho 45 (k)
Leeds United FC 0-0 AS Roma
Olympique Lyonnais 3-2 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Caveglia 17, 42, Cocard 40 - Bunjevčević 37, Ognjenović 90
Rangers FC 1-1 TSV Bayer 04 Leverkusen
J.Johansson 56 - Kirsten 78

III runda - 24 listopada, 8 grudnia

AS Roma 1-0 FC Zürich
Totti 90 (k)
Grasshopper-Club Zurych 3-3 FC Girondins de Bordeaux
Kawełaszwili 20, Turkyilmaz 32, Comisetti 53 - Wiltord 5, 73, Micoud 19
Bologna FC 1909 4-1 Real Betis Balompié
Fontolan 25, 74, Koływanow 53, Eriberto 59 - B.Zarandona 62
Real Sociedad de Fútbol 2-1 Club Atlético de Madrid
D.Kovačević 45, Roberto Fresnedoso 85 (s) - Juninho 3
Olympique Lyonnais 1-0 Club Brugge KV
J.Bąk 45
AS Monaco FC 2-2 Olympique de Marseille
Trezeguet 17 (k), Giuly 56 - Pires 10, Camara 39
Rangers FC 1-1 Parma AC
R.Wallace 68 - Balbo 51
RC Celta de Vigo 3-1 Liverpool FC
Mostowoj 49, Karpin 56, Gudelj 90 - Owen 35

FC Zürich 2-2 AS Roma
Bartlett 60, 79 - Delvecchio 14, Totti 90
FC Girondins de Bordeaux 0-0 Grasshopper-Club Zurych
Real Betis Balompié 1-0 Bologna FC 1909
Oli 3
Club Atlético de Madrid 4-1 Real Sociedad de Fútbol
pd.
Jugović 16, 45 (k), Santi 96, Jose Mari 98 - Javier Garcia 51
Club Brugge KV 3-4 Olympique Lyonnais
de Brul 63, de Cock 69, Anić 73 - Caveglia 16, 55, 72, Dhorasso 76
Olympique de Marseille 1-0 AS Monaco FC
Camara 71
Parma AC 3-1 Rangers FC
Balbo 47, Fiore 63, Chiesa 67 (k) - Albertz 29
Liverpool FC 0-1 RC Celta de Vigo
Revivo 57

1/4 finału - 2 marca, 16 marca

Club Atlético de Madrid 2-1 AS Roma
Jose Mari 13, Roberto Fresnedoso 46 - Di Biagio 74
Bologna FC 1909 3-0 Olympique Lyonnais
Signori 5, 49, Binotto 54
FC Girondins de Bordeaux 2-1 Parma AC
Micoud 40, Wiltord 44 - Crespo 85
Olympique de Marseille 2-1 RC Celta de Vigo
Maurice 33, 68 - Mostowoj 64

AS Roma 1-2 Club Atlético de Madrid
Delvecchio 32 - Aguilera 59, Roberto Fresnedoso 89
Olympique Lyonnais 2-0 Bologna FC 1909
Caveglia 16, Job 39
Parma AC 6-0 FC Girondins de Bordeaux
Crespo 37, 66, Chiesa 43, 59, Veron 48, Balbo 89 (k)
RC Celta de Vigo 0-0 Olympique de Marseille

1/2 finału - 6 kwietnia, 20 kwietnia

Olympique de Marseille 0-0 Bologna FC 1909
Club Atlético de Madrid 1-3 Parma AC
Juninho 21 (k) - Chiesa 13, 40, Crespo 61

Bologna FC 1909 1-1 Olympique de Marseille
Paramatti 80 - Blanc 88 (k)
Parma AC 2-1 Club Atlético de Madrid
Balbo 35, Chiesa 82 - Roberto Fresnedoso 61

Finał

Parma AC 3-0 Olympique de Marseille 12 maja (60 000)
Crespo 26, Vanoli 36, Chiesa 55
Moskwa, Łużniki

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas