[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Zdobywców Pucharów 1997/1998

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 14 sierpnia, 28 sierpnia

HB Tórshavn 1-1 APÓEL (Nikozja) 13 sierpnia
Arge 19 - A.Alexandrou 40
Hibernians FC 0-1 ÍBV (Vestmannaeyjar)
T.Gudmundsson 70
Glenavon F&AC 1-1 Legia Warszawa
Grant 60 - Sokołowski 33
Cwmbrân Town AFC 2-5 Național Bukareszt
Parfitt 76 (k), Townsend 84 - Vasc 34, Niculescu 47, 62, Lita 77, 80
Žalgiris Wilno 0-0 Hapoel Beer Szewa
Zimbru Chișinău 1-1 Szachtar Donieck
Zgura 75 - Atelkin 45
Dinaburg Daugavpils 1-0 Kəpəz Gəncə
Tarasovs 35
Kilmarnock FC 2-1 Shelbourne FC
P.Wright 65 (k), 90 - Rutherford 12
HJK 1-0 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Helin 58
FK Sloga Jugomagnat (Skopje) 1-2 NK Zagreb
Petkov 68 - Bule 76, Čiżmek 90
FC Balzers 1-3 Budapesti VSC
Wornhard 38 - Telser 57 (s), Füzi 76, Csordas 84
JK Tallinna Sadam 1-1 Biełszyna Bobrujsk
Olumets 49 - Chripacz 18
NK Primorje (Ajdovščina) 2-0 US Luxembourg
Sabadin 37, Ščulač 86 (k)
Lewski Sofia 1-1 ŠK Slovan Bratysława
W.Iwanow 18 - Novak 65
Dinamo Batumi 4-2 Ararat Erewan 15 sierpnia
Guczua 25, 31, Glonti 77, Szekiładze 89 - Ter-Petrosjan 59, Nazarjan 85

APÓEL (Nikozja) 6-0 HB Tórshavn
Herdnagl 14, 21, Sotiriou 52, Ioannou 77, 81, Fassouliotis 83
ÍBV (Vestmannaeyjar) 3-0 Hibernians FC 27 sierpnia
Helgasson 21, T.Gudmundsson 33, 90
Legia Warszawa 4-0 Glenavon F&AC
Kacprzak 73, Sokołowski 76, 89 (k), Skrzypek 86
Național Bukareszt 7-0 Cwmbrân Town AFC
Niculescu 15, Pigulea 20, 40, 80, Albeanu 30, 37, Savu 51
Hapoel Beer Szewa 2-1 Žalgiris Wilno
pd.
Benayoun 105 (k), Bochnik 116 - Radżius 96
Szachtar Donieck 3-0 Zimbru Chișinău
Orbu 25, Atelkin 43, Krywiencow 82
Kəpəz Gəncə 0-1 Dinaburg Daugavpils
Isakovs 50 (k)
Shelbourne FC 1-1 Kilmarnock FC
Baker 39 - McIntyre 21
FK Crvena zvezda (Belgrad) 3-0 HJK
Stanković 6, 26, Njeguš 89 (k)
NK Zagreb 2-0 FK Sloga Jugomagnat (Skopje)
Sopić 2, Bule 8
Budapesti VSC 2-0 FC Balzers
Komlosi 12, Bükszegi 90
Biełszyna Bobrujsk 4-1 JK Tallinna Sadam
Smirnych 3, Timofiejew 57, Chlebosołow 73, Putrasz 75 - Ryżkow 69 (k)
US Luxembourg 0-1 NK Primorje (Ajdovščina)
Rudonja 18
ŠK Slovan Bratysława 2-1 Lewski Sofia
Novak 15, Muzlay 53 - Todorow 2
Ararat Erewan 3-0 Dinamo Batumi
(wo)
Torgaszwili 2, Macharadze 38
w drużynie Dinama grał nieuprawniony zawodnik (Sołogaszwili) - na boisku 0-2

I runda - 18 września, 2 października

Vicenza Calcio 2-0 Legia Warszawa
Luiso 10, Ambrosetti 24
Hapoel Beer Szewa 1-4 Roda JC Kerkrade
Benayoun 63 (k) - van Houdt 15, 31, Torma 24, 34
NK Zagreb 3-2 Tromsø IL
Lalić 44, Sopić 50, Baturina 52 - Berg Johansen 56, Arst 80
FC København 3-0 Ararat Erewan
Jonsson 17, M.Nielsen 53, Tur 87
Biełszyna Bobrujsk 1-2 Łokomotiw Moskwa
Chlebosołow 14 (k) - Łoskow 49, Borodiuk 71
Chelsea FC 2-0 ŠK Slovan Bratysława
Di Matteo 6, Granville 80
OGC Nice-Côte d'Azur 3-1 Kilmarnock FC
Kohn 12, 48, Rol 79 - P.Wright 77 (k)
Real Betis Balompié 2-0 Budapesti VSC
Alfonso 58, 72
Kocaelispor Kulübü 2-0 Național Bukareszt
Erhan Albayrak 41, Moshoeu 45
APÓEL (Nikozja) 0-1 SK Sturm Graz
Spiteri 81
ÍBV (Vestmannaeyjar) 1-3 VfB Stuttgart 1893
Olafsson 40 - Bobic 9, 12, Akpoborie 70
Boavista FC 2-3 Szachtar Donieck
Rui Miguel 34, Magalhaes 44 - Zubow 24, Atelkin 62, 64
KFC Germinal Ekeren 3-2 FK Crvena zvezda (Belgrad)
E.Kovacs 17, Hofmans 57, Dauwe 71 - Ognjenović 59, Stanković 63
AIK (Solna) 0-1 NK Primorje (Ajdovščina)
Rudonja 85
AÉK (Ateny) 5-0 Dinaburg Daugavpils
Kopitsis 37 (k), 44, Katsavos 64, Kalitzakis 67, Marcelo 76
SK Slavia Praga 4-2 FC Luzern
Asanin 5, Vacha 14, Vagner 49, Labant 54 - Aleksandrow 7, Koiłow 76

Legia Warszawa 1-1 Vicenza Calcio
Kacprzak 57 - Zauli 87
Roda JC Kerkrade 10-0 Hapoel Beer Szewa
van Houdt 19, 32, 70, G.Lawal 41, 63, Ooijer 49, 85 (k), Vrede 53, Torma 72, 90
Tromsø IL 4-2 NK Zagreb
pd.
Sabitović 15 (s), Arst 74, S.M.Johansen 90, Lange 115 - Bukić 53, Bule 57
Ararat Erewan 0-2 FC København
M.Nielsen 87, Sestan 89
Łokomotiw Moskwa 3-0 Biełszyna Bobrujsk
Maminow 23, Charłaczow 41, Łoskow 74
ŠK Slovan Bratysława 0-2 Chelsea FC
Vialli 27, Di Matteo 60
Kilmarnock FC 1-1 OGC Nice-Côte d'Azur
Reilly 31 - Milinković 76
Budapesti VSC 0-2 Real Betis Balompié
Alexis 8, Alfonso 48
Național Bukareszt 0-1 Kocaelispor Kulübü
Nuri 79
SK Sturm Graz 3-0 APÓEL (Nikozja)
Reinmayr 3, Vastic 29, Haas 42
VfB Stuttgart 1893 2-1 ÍBV (Vestmannaeyjar)
Akpoborie 73, 76 - Larusson 79
Szachtar Donieck 1-1 Boavista FC
Poczwerija 78 - Leteibi 87
FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-1 KFC Germinal Ekeren
Drulić 18 - Radziński 66
NK Primorje (Ajdovščina) 1-1 AIK (Solna)
pd.
Rudonja 110 - Novaković 77
Dinaburg Daugavpils 2-4 AÉK (Ateny)
Fiedotow 34, Isajew 62 - Nikolaidis 35, 80, Vlachos 50, Kostis 72
FC Luzern 0-2 SK Slavia Praga
Koiłow 55 (s), Vagner 74

II runda - 23 października, 6 listopada

Tromsø IL 3-2 Chelsea FC
S.Nilsen 6, Fermann 19, Arst 81 - Vialli 86, 90
KFC Germinal Ekeren 0-4 VfB Stuttgart 1893
Bobic 43, 61, Akpoborie 55, 75
Łokomotiw Moskwa 2-1 Kocaelispor Kulübü
Charłaczow 32, Dżanaszija 82 - Turan 73
Szachtar Donieck 1-3 Vicenza Calcio
Zubow 62 - Luiso 1, 90, Beghetto 55
Real Betis Balompié 2-0 FC København
Oli 25, Canas 38
AÉK (Ateny) 2-0 SK Sturm Graz
Batista 74, Marcelo 84
OGC Nice-Côte d'Azur 2-2 SK Slavia Praga
Aulanier 5 (k), 78 - Vacha 14, 35
NK Primorje (Ajdovščina) 0-2 Roda JC Kerkrade
G.Lawal 15, van der Luer 67

Chelsea FC 7-1 Tromsø IL
Petrescu 13, 86, Vialli 24, 61, 76, Zola 43, Leboeuf 55 (k) - R.Johansen 39
VfB Stuttgart 1893 2-4 KFC Germinal Ekeren
Verlaat 12, Poschner 34 - van Ankeren 43, 82, van Geneugden 45, Karagiannis 72
Kocaelispor Kulübü 0-0 Łokomotiw Moskwa
Vicenza Calcio 2-1 Szachtar Donieck
Luiso 24, Viviani 70 - Atelkin 60
FC København 1-1 Real Betis Balompié
P.Nielsen 61 (k) - Urena 79
SK Sturm Graz 1-0 AÉK (Ateny)
Spiteri 82
SK Slavia Praga 1-1 OGC Nice-Côte d'Azur
Labant 80 - Vandecasteele 75
Roda JC Kerkrade 4-0 NK Primorje (Ajdovščina)
van der Luer 45, Peeters 50, Zafarin 74, Valgaeren 85

1/4 finału - 5 marca, 19 marca

Roda JC Kerkrade 1-4 Vicenza Calcio
Peeters 73 - Luiso 17, 39, Belotti 28, M.Otero 66
SK Slavia Praga 1-1 VfB Stuttgart 1893
Vacha 39 - Poschner 51
AÉK (Ateny) 0-0 Łokomotiw Moskwa
Real Betis Balompié 1-2 Chelsea FC
Alfonso 46 - T.A.Flo 9, 12

Vicenza Calcio 5-0 Roda JC Kerkrade
Luiso 5, Firmani 24, Mendez 39, Ambrosetti 42, Zauli 47
VfB Stuttgart 1893 2-0 SK Slavia Praga
Bałakow 9, 88
Łokomotiw Moskwa 2-1 AÉK (Ateny)
Charłaczow 55, Czugajnow 90 - Kopitsis 68 (k)
Chelsea FC 3-1 Real Betis Balompié
F.Sinclair 30, Di Matteo 50, Zola 90 - Finidi 20

1/2 finału - 2 kwietnia, 16 kwietnia

Vicenza Calcio 1-0 Chelsea FC
Zauli 16
VfB Stuttgart 1893 2-1 Łokomotiw Moskwa
Akpoborie 42, Bobic 90 - Dżanaszija 22

Chelsea FC 3-1 Vicenza Calcio
Poyet 35, Zola 51, M.Hughes 76 - Luiso 32
Łokomotiw Moskwa 0-1 VfB Stuttgart 1893
Bobic 24

Finał

Chelsea FC 1-0 VfB Stuttgart 1893 13 maja (30 216)
Zola 71
Solna, Råsunda

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas