[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Podhale (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ZKP Zakopane 18 42 13 3 2 48-21 7 1 1 22-10 6 2 1 26-11
2.  Skawianin Skawa 18 37 11 4 3 42-22 5 3 1 18-7 6 1 2 24-15
3.  Bystry Nowe Bystre 18 34 10 4 4 49-25 6 1 2 29-10 4 3 2 20-15
4.  Spisz Krempachy 18 30 8 6 4 39-32 6 2 1 20-10 2 4 3 19-22
5.  Lepietnica Klikuszowa 18 28 8 4 6 35-35 5 4 0 20-10 3 0 6 15-25
6.  Wierchy Lasek 18 23 6 5 7 32-31 2 3 4 16-20 4 2 3 16-11
7.  Wiatr II Ludźmierz 18 22 7 1 10 34-43 5 0 4 19-17 2 1 6 15-26
8.  Szarotka Rokiciny Podhalańskie 18 18 5 3 10 30-37 3 2 4 17-18 2 1 6 13-19
9.  Napravia Naprawa 18 14 3 5 10 23-36 2 2 5 13-23 1 3 5 10-13
10.  Bór Szaflary 18 4 1 1 16 9-59 0 0 9 5-37 1 1 7 4-22
Skawianin Skawa rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na boisku LKS Orkan Raba Wyżna.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 ZKP Zakopane    3-2 2-2 4-0 2-0 1-2 1-0 3-2 3-2 3-0 
 2 Skawianin Skawa0-1     3-0 2-2 5-1 1-1 2-1 1-0 1-1 3-0* 
 3 Bystry Nowe Bystre2-0 2-3     2-3 7-1 2-1 5-0 5-1 1-1 3-0* 
 4 Spisz Krempachy2-2 2-2 2-1     3-1 0-1 3-1 3-2 2-0 3-0* 
 5 Lepietnica Klikuszowa2-2 3-0 2-2 2-2     2-2 3-1 2-1 1-0 3-0* 
 6 Wierchy Lasek1-2 1-2 3-3 1-0 1-5     2-2 4-2 2-2 1-2 
 7 Wiatr II Ludźmierz2-5 1-2 0-3 4-3 4-0 3-2     0-1 2-1 3-0* 
 8 Szarotka Rokiciny Podhalańskie2-4 1-6 1-2 2-2 1-3 1-0 7-0     1-0 1-1 
 9 Napravia Naprawa0-2 1-3 0-4 4-4 1-0 1-4 3-4 1-1     2-1 
 10 Bór Szaflary0-8 1-4 2-3 1-3 1-4 0-3* 0-6 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 22 sierpnia

ZKP Zakopane 3-2 Skawianin Skawa
Bór Szaflary 1-4 Lepietnica Klikuszowa
Bystry Nowe Bystre 5-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Wierchy Lasek 1-0 Spisz Krempachy
Wiatr II Ludźmierz 2-1 Napravia Naprawa

Kolejka 2 - 29 sierpnia

Skawianin Skawa 1-1 Napravia Naprawa
Spisz Krempachy 3-1 Wiatr II Ludźmierz
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-0 Wierchy Lasek
Lepietnica Klikuszowa 2-2 Bystry Nowe Bystre
ZKP Zakopane 3-0 Bór Szaflary

Kolejka 3 - 5 września

Bór Szaflary 1-4 Skawianin Skawa
Bystry Nowe Bystre 2-0 ZKP Zakopane
Wierchy Lasek 1-5 Lepietnica Klikuszowa
Wiatr II Ludźmierz 0-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Napravia Naprawa 4-4 Spisz Krempachy

Kolejka 4 - 12 września

Skawianin Skawa 2-2 Spisz Krempachy
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-0 Napravia Naprawa
Lepietnica Klikuszowa 3-1 Wiatr II Ludźmierz
ZKP Zakopane 1-2 Wierchy Lasek
Bór Szaflary 2-3 Bystry Nowe Bystre

Kolejka 5 - 19 września

Bystry Nowe Bystre 2-3 Skawianin Skawa
Wierchy Lasek 1-2 Bór Szaflary
Wiatr II Ludźmierz 2-5 ZKP Zakopane
Napravia Naprawa 1-0 Lepietnica Klikuszowa
Spisz Krempachy 3-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie

Kolejka 6 - 26 września

Skawianin Skawa 1-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Lepietnica Klikuszowa 2-2 Spisz Krempachy
ZKP Zakopane 3-2 Napravia Naprawa
Bór Szaflary 0-6 Wiatr II Ludźmierz
Bystry Nowe Bystre 2-1 Wierchy Lasek

Kolejka 7 - 3 października

Wierchy Lasek 1-2 Skawianin Skawa
Wiatr II Ludźmierz 0-3 Bystry Nowe Bystre
Napravia Naprawa 2-1 Bór Szaflary
Spisz Krempachy 2-2 ZKP Zakopane
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-3 Lepietnica Klikuszowa

Kolejka 8 - 10 października

Skawianin Skawa 5-1 Lepietnica Klikuszowa
ZKP Zakopane 3-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Bór Szaflary 1-3 Spisz Krempachy
Bystry Nowe Bystre 1-1 Napravia Naprawa
Wierchy Lasek 2-2 Wiatr II Ludźmierz

Kolejka 9 - 17 października

Wiatr II Ludźmierz 1-2 Skawianin Skawa
Napravia Naprawa 1-4 Wierchy Lasek
Spisz Krempachy 2-1 Bystry Nowe Bystre
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-1 Bór Szaflary
Lepietnica Klikuszowa 2-2 ZKP Zakopane

Kolejka 10 - 3 maja

Skawianin Skawa 0-1 ZKP Zakopane
Lepietnica Klikuszowa 3-0 Bór Szaflary
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 0-0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-2 Bystry Nowe Bystre
Spisz Krempachy 0-1 Wierchy Lasek
Napravia Naprawa 3-4 Wiatr II Ludźmierz

Kolejka 11 - 8 maja

Napravia Naprawa 1-3 Skawianin Skawa
Wiatr II Ludźmierz 4-3 Spisz Krempachy
Wierchy Lasek 4-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Bystry Nowe Bystre 7-1 Lepietnica Klikuszowa
Bór Szaflary 0-8 ZKP Zakopane

Kolejka 12 - 15 maja

Skawianin Skawa 3-0 Bór Szaflary
(wo)
drużyna Boru wycofała się z rozgrywek
ZKP Zakopane 2-2 Bystry Nowe Bystre
Lepietnica Klikuszowa 2-2 Wierchy Lasek
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 7-0 Wiatr II Ludźmierz
Spisz Krempachy 2-0 Napravia Naprawa

Kolejka 13 - 22 maja

Spisz Krempachy 2-2 Skawianin Skawa
Napravia Naprawa 1-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Wiatr II Ludźmierz 4-0 Lepietnica Klikuszowa
Wierchy Lasek 1-2 ZKP Zakopane
Bystry Nowe Bystre 3-0 Bór Szaflary
(wo)
drużyna Boru wycofała się z rozgrywek

Kolejka 14 - 29 maja

Skawianin Skawa 3-0 Bystry Nowe Bystre
Bór Szaflary 0-3 Wierchy Lasek
(wo)
drużyna Boru wycofała się z rozgrywek
ZKP Zakopane 1-0 Wiatr II Ludźmierz
Lepietnica Klikuszowa 1-0 Napravia Naprawa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-2 Spisz Krempachy

Kolejka 15 - 5 czerwca

Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-6 Skawianin Skawa
Spisz Krempachy 3-1 Lepietnica Klikuszowa
Napravia Naprawa 0-2 ZKP Zakopane
Wiatr II Ludźmierz 3-0 Bór Szaflary
(wo)
drużyna Boru wycofała się z rozgrywek
Wierchy Lasek 3-3 Bystry Nowe Bystre

Kolejka 16 - 12 czerwca

Skawianin Skawa 1-1 Wierchy Lasek
Bystry Nowe Bystre 5-0 Wiatr II Ludźmierz
Bór Szaflary 0-3 Napravia Naprawa
(wo)
drużyna Boru wycofała się z rozgrywek
ZKP Zakopane 4-0 Spisz Krempachy
Lepietnica Klikuszowa 2-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie

Kolejka 17 - 19 czerwca

Lepietnica Klikuszowa 3-0 Skawianin Skawa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-4 ZKP Zakopane
Spisz Krempachy 3-0 Bór Szaflary
(wo)
drużyna Boru wycofała się z rozgrywek
Napravia Naprawa 0-4 Bystry Nowe Bystre
Wiatr II Ludźmierz 3-2 Wierchy Lasek

Kolejka 18 - 25 czerwca

Skawianin Skawa 2-1 Wiatr II Ludźmierz
Wierchy Lasek 2-2 Napravia Naprawa
Bystry Nowe Bystre 2-3 Spisz Krempachy
Bór Szaflary 0-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
(wo)
drużyna Boru wycofała się z rozgrywek
ZKP Zakopane 2-0 Lepietnica Klikuszowa

Klasa A 2004/2005 (Podhale)

Klasa B 2004/2005 (Podhale (wschód))

Klasa C 2004/2005 (Podhale (zachód))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas