[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA 1997/1998

REKLAMA
REKLAMA

Runda przedwstępna - 23 lipca, 30 lipca

Birkirkara FC 0-1 FC Spartak Trnava 22 lipca
Tittel 14
Bohemian FC 0-1 Ferencvárosi TC
Zavadszky 30
CS Grevenmacher 1-4 HNK Hajduk (Split)
Thill 69 - Erceg 9, Tudor 23, Vulić 31, 89
Inter Cardiff FC 0-3 Celtic FC
Thom 6 (k), T.Johnson 45, Wieghorst 81
Odra Wodzisław Śląski 3-0 FK Pobeda (Prilep)
Polak 34, Paluch 48, Nosal 68
FK Jablonec nad Nisou 1997 5-0 Qarabağ Ağdam
Holub 7, 76, Neumann 11, 37, Hromadko 26
Daugava Ryga 1-3 Worskła Połtawa
Vutsans 72 - Kobzar 51, Czujczenko 57, Antjuchin 70
Dinamo Mińsk 1-0 Kolcheti 1913 Poti
Czerniawski 10
Hapoel Petach Tikwa 1-0 FC Flora Tallin
Marton 90
Dnipro Dniepropietrowsk 6-1 FK Erewan
Gecko 31, Szaran 55, 62, 74, Paljanica 60, H.Moroz 72 - Malal 82
Inkaras Kowno 3-1 FC Boby Brno
Přibyl 14 (s), Šlekys 63 (k), Rudzionis 75 - Holomek 5
Myllykosken Pallo-47 1-1 Apóllon FC
Enberg 36 - Tsolakis 86
Neuchâtel Xamax FC 7-0 Tiligul Tiraspol
Isabella 9, 16, Kunz 15, Sandjak 70, Perret 72, Rothenbühler 76, Gigon 90
Grasshopper-Club Zurych 3-0 Coleraine FC
Hakan Yakin 33, Young 36 (s), Subiat 80
FK Vojvodina (Nowy Sad) 0-2 Viking FK
Skogheim 52, M.Andersen 67
KR (Reykjavík) 2-0 Dinamo Bukareszt
Danielsson 26, Doddersson 51
SK Brann 2-1 Neftochimik Burgas
Mjelde 22, Lövvik 28 - Kisziszew 81
CE Principat 0-8 Dundee United FC
Winters 14, 31, 75, 77, McSwegan 46, 73, 76, Zetterlund 48
ND Gorica 2-0 Oțelul Galați
Demirović 32, Becaj 90
Újpest FC 6-0 KÍ Klaksvík
Z.Kovacs 6, 12, 87, Herczeg 9, 27, S.Jenei 38

FC Spartak Trnava 3-1 Birkirkara FC
Timko 29, Hadviger 45, Formanko 89 - J.Galea 86
Ferencvárosi TC 5-0 Bohemian FC 29 lipca
Albert 15, Jagodics 47, 74, Schultz 58, Zavadszky 71
HNK Hajduk (Split) 2-0 CS Grevenmacher 29 lipca
Bulat 61, Erceg 90
Celtic FC 5-0 Inter Cardiff FC 29 lipca
Thom 19 (k), Jackson 42, T.Johnson 45, Hannah 63, Hay 85
FK Pobeda (Prilep) 2-1 Odra Wodzisław Śląski
Rogerio Oliveira 79, 88 - Zagórski 18
Qarabağ Ağdam 0-3 FK Jablonec nad Nisou 1997
Prochazka 73, Holub 86, Fukal 88
Worskła Połtawa 2-1 Daugava Ryga
Czujczenko 30, Antjuchin 58 - Vutsans 49
Kolcheti 1913 Poti 2-1 Dinamo Mińsk
Mikaberidze 40, Gaganidze 61 - Makowski 18
FC Flora Tallin 1-2 Hapoel Petach Tikwa
Oper 17 - Offri 46, Kakun 63
FK Erewan 0-2 Dnipro Dniepropietrowsk
Gecko 42, Biełkin 90
FC Boby Brno 6-1 Inkaras Kowno
Chaloupka 7, 50, Valnoha 15, 54, Holomek 25, Kolomażnik 63 - Bakus 16
Apóllon FC 3-0 Myllykosken Pallo-47
Mladenović 54, Tsolakis 58, Pittas 82
Tiligul Tiraspol 1-3 Neuchâtel Xamax FC
Łukianczicow 14 - Sandjak 11, Martin 28, Jeanneret 80
Coleraine FC 1-7 Grasshopper-Club Zurych
O'Dowd 22 - Magnin 15, Esposito 27, Ahinful 33, Shiels 51 (s), Tikva 63, Hakan Yakin 64, Aspinall 83 (s)
Viking FK 0-2 FK Vojvodina (Nowy Sad)
pd. k. 5-4
Vulević 4, 88
Dinamo Bukareszt 1-2 KR (Reykjavík)
Chirita 42 - Dadason 12, 22
Neftochimik Burgas 3-2 SK Brann
Trendafiłow 10, Paruszew 26, Kiseliczkow 72 - Hasund 60, 72
Dundee United FC 9-0 CE Principat
McSwegan 8, 24, 65, Winters 23, 42, McLaren 37, Olofsson 55, Zetterlund 59, Thompson 88
Oțelul Galați 4-2 ND Gorica
Stefan 20, 27, State 63, Viorel 75 - Protega 88, Demirović 90
KÍ Klaksvík 2-3 Újpest FC
Danielsen 14, K.Mörköre 73 - Szanyo 39, Sebök 77, 89

Runda wstępna - 12 sierpnia, 26 sierpnia

Rotor Wołgograd 2-0 Odra Wodzisław Śląski
Nidergaus 73, Wierietiennikow 87
SK Rapid Wiedeń 6-1 FC Boby Brno
Ipoua 36, 62, Stöger 45, 86, Prosenik 79, Stumpf 80 - Dostalek 53
RSC Anderlecht 2-0 Worskła Połtawa
Petersen 18, Stoica 90
HNK Hajduk (Split) 3-2 Malmö FF
Skoko 78, Sedloski 80, Sarr 90 - Wirmola 11, Gudmundsson 60
Neuchâtel Xamax FC 3-0 Viking FK
Sandjak 54, 81, Fuglestad 58 (s)
Vejle BK 0-0 Hapoel Petach Tikwa
FC Tirol Innsbruck 2-1 Celtic FC
Mayrleb 22, 29 - Stubbs 82
Trabzonspor Kulübü 1-0 Dundee United FC
Hami 78 (k)
Helsingborgs IF 0-1 Ferencvárosi TC
Vincze 41
Grasshopper-Club Zurych 3-0 SK Brann
Magnin 50, Turkyilmaz 65, Thüler 83
ND Gorica 3-5 Club Brugge KV
Osterc 62, 64, 83 - Claessens 11, 26, Staelens 13 (k), 21, 43 (k)
KR (Reykjavík) 0-0 ÓFI
FK Jablonec nad Nisou 1997 1-1 Örebro SK
Hromadko 20 - Sahlin 67
Apóllon FC 0-0 Royal Excelsior Mouscron
Dinamo Mińsk 0-2 Lillestrøm SK
Mamadou Diallo 43, 75 (k)
Újpest FC 0-0 Århus GF
Ałanija Władykaukaz 2-1 Dnipro Dniepropietrowsk
Żutautas 18, Aszwetija 58 - Paljanica 8
PAÓK 5-3 FC Spartak Trnava
Zagorakis 32, Maragos 35, 45, Frantzeskos 52, Olivares 80 - Ujlaky 22, 27, Luhovy 24

Odra Wodzisław Śląski 3-4 Rotor Wołgograd
M.Staniek 35, Zagórski 44, Brzoza 45 - Berkietow 5, Abramow 50, Wierietiennikow 68, 72
FC Boby Brno 2-0 SK Rapid Wiedeń
Pacanda 4, Valnoha 45
Worskła Połtawa 0-2 RSC Anderlecht
Zetterberg 31, Scifo 42
Malmö FF 0-2 HNK Hajduk (Split)
Vučko 45, Erceg 90
Viking FK 2-1 Neuchâtel Xamax FC
Skogheim 54, Maansson 85 - Kunz 48
Hapoel Petach Tikwa 1-0 Vejle BK
Scholz 32 (s)
Celtic FC 6-3 FC Tirol Innsbruck
Donnelly 34, 69 (k), Thom 45, Burley 70, 90, Wieghorst 85 - Mayrleb 39, Severeyns 45, Krinner 82
Dundee United FC 1-1 Trabzonspor Kulübü
McLaren 56 - Hami 81
Ferencvárosi TC 0-1 Helsingborgs IF
pd. k. 4-3
Jacobsson 43
SK Brann 2-0 Grasshopper-Club Zurych
Paldan 41, 44
Club Brugge KV 3-0 ND Gorica
J'Bari 4, De Brul 84, van der Elst 85
ÓFI 3-1 KR (Reykjavík)
Anastasiou 10, Mitić 66, Papadopoulos 72 (k) - Björsson 41
Örebro SK 0-0 FK Jablonec nad Nisou 1997
Royal Excelsior Mouscron 3-0 Apóllon FC
Pierre 30, 66, Vidović 55
Lillestrøm SK 1-0 Dinamo Mińsk
Mamadou Diallo 40
Århus GF 3-2 Újpest FC
Rieper 25, Hallum 67, Sørensen 70 - Sebök 29, Z.Kovacs 76
Dnipro Dniepropietrowsk 1-4 Ałanija Władykaukaz
Szaran 23 - Gachokidze 2, Kaniszczew 27, Janowski 33, Kobiaszwili 44
FC Spartak Trnava 0-1 PAÓK
Zagorakis 80

I runda - 16 września, 30 września

Widzew Łódź 1-0 Udinese Calcio
Bogusz 63
RC Deportivo de La Coruña 1-2 AJ Auxerre
Djalminha 87 - Diomede 72, Guivarc'h 84
SV Austria Salzburg 4-3 RSC Anderlecht
Klausz 33, 52, Glieder 51, 64 (k) - Jaszczuk 34, Goor 59, Stoica 80
PAÓK 1-0 Arsenal FC
Frantzeskos 61
NK Maribor 1-1 AFC Ajax
Čeh 47 - Litmanen 66
Olympique Lyonnais 4-1 Brøndbyernes IF
Kanoute 20, Linares 50, Carteron 63, Giuly 75 - Daugaard 34 (k)
MPKC Mozyrz 1-1 Dinamo Tbilisi
Kusznir 50 - Mudżiri 42
Real Valladolid CF 2-0 Skonto Ryga
Juan Carlos I 30 (k), Edu 55
Vitória FC Setúbal 0-4 SS Lazio
Casiraghi 48, Fuser 62, Nedved 69, Nesta 79
RC Strasbourg 2-1 Rangers FC
Baticle 45 (k), 61 (k) - Albertz 49 (k)
MTK-Hungária FC 3-0 Ałanija Władykaukaz
Illes 55, Preisinger 71, Lörincz 88
FC Schalke 04 2-0 HNK Hajduk (Split)
Goossens 7, 23
SC Bastia 1-0 SL e Benfica
Andre 80
FC Sion 0-1 Spartak Moskwa
Keczinow 73
ÓFI 3-0 Ferencvárosi TC
Papadopoulos 21, Gounekakis 57, Nioplias 86
UC Sampdoria 1-2 Athletic Club de Bilbao
Boghossian 74 - Rios 19, Javi Gonzalez 62
FC Girondins de Bordeaux 0-0 Aston Villa FC
Steaua Bukareszt 0-0 Fenerbahçe SK
Rotor Wołgograd 2-0 Örebro SK
Burłaczenko 45, Wierietiennikow 55
FC Jazz 0-1 TSV München von 1860
Ayew-Pele 90
Trabzonspor Kulübü 2-1 VfL Bochum 1848
Hami 23, Cetin 44 - Bałuszyński 2 (k)
Celtic FC 2-2 Liverpool FC
McNamara 53, Donnelly 74 (k) - Owen 6, McManaman 89
NK Croatia (Zagrzeb) 4-4 Grasshopper-Club Zurych
Šarić 23, Viduka 41, Prosinečki 58 (k), Cvitanović 78 - Moldovan 20, 79, Mladinić 62 (s), Turkyilmaz 65
SBV Vitesse 2-1 SC Braga
Čurović 33, Trustfull 85 (k) - Karoglan 90 (k)
SK Rapid Wiedeń 1-0 Hapoel Petach Tikwa
O.Freund 37
FC Internazionale Milano 2-0 Neuchâtel Xamax FC
Ronaldo 59, Ze Elias 71
Royal Excelsior Mouscron 0-2 FC Metz
Meyrieu 19, Rodriguez 22
FC Twente 0-1 Lillestrøm SK
Mamadou Diallo 25 (k)
Beitar Jerozolima 2-1 Club Brugge KV
Pisont 47, Salloi 50 - J'Bari 57
Club Atlético de Madrid 2-1 Leicester City FC
Juninho 69, Vieri 71 (k) - Marschall 11
Århus GF 2-2 FC Nantes Atlantique
Piechnik 19, Hallum 77 - Gourvennec 12, N'Diaye 24
Karlsruher SC 2-1 AS Anórthossis Ammochóstou
Regis 26, Schroth 88 - Charalambous 34

Udinese Calcio 3-0 Widzew Łódź
Bierhoff 2, Poggi 7, Locatelli 89
AJ Auxerre 0-0 RC Deportivo de La Coruña
RSC Anderlecht 4-2 SV Austria Salzburg
Peiremans 46, 67, Jaszczuk 57, Dheedene 66 - Glieder 5, Ivanauskas 30
Arsenal FC 1-1 PAÓK
Bergkamp 22 - Vrizas 88
AFC Ajax 9-1 NK Maribor
S.Arweładze 1, 26, Litmanen 21, Richard Witschge 37, Babangida 40, F.de Boer 63, McCarthy 79, 87, Oliseh 85 - Ljubrobratović 83
Brøndbyernes IF 2-3 Olympique Lyonnais
Sand 5, Daugaard 10 (k) - Giuly 15 (k), Job 80, Bardon 88
Dinamo Tbilisi 1-0 MPKC Mozyrz
Aleksidze 73
Skonto Ryga 1-0 Real Valladolid CF
Michołaps 6
SS Lazio 2-1 Vitória FC Setúbal
Signori 40, Nedved 73 - Paas 1
Rangers FC 1-2 RC Strasbourg
Gattuso 11 - Baticle 35, Zitelli 49
Ałanija Władykaukaz 1-1 MTK-Hungária FC
J.Moroz 17 - Halmai 85
HNK Hajduk (Split) 2-3 FC Schalke 04
Vulić 20, Računica 34 - Wilmots 21, Eijkelkamp 68, 73
SL e Benfica 0-0 SC Bastia
Spartak Moskwa 5-1 FC Sion 15 października
Buznikin 6, Titow 34, Keczinow 41, Tichonow 60, Romaszczenko 83 - Camadini 65
mecz powtórzony, gdyż jedna z bramek była za niska o 16 cm !!! - pierwotnie, 30 września padł wynik 2-2 (Szirko 19, Aleniczew 54 - Lota 4, 73)
Ferencvárosi TC 2-1 ÓFI
Niczenko 70, Horvath 86 (k) - Nioplias 14
Athletic Club de Bilbao 2-0 UC Sampdoria
Larrazabal 39 (k), Ziganda 47
Aston Villa FC 1-0 FC Girondins de Bordeaux
pd.
Milošević 111
Fenerbahçe SK 1-2 Steaua Bukareszt
Bolić 63 - Militaru 10, Ciocoiu 44
Örebro SK 1-4 Rotor Wołgograd
Peter Karlsson 84 - Nidergaus 25, 67, Ziernow 40, Wierietiennikow 72
TSV München von 1860 6-1 FC Jazz
Winkler 34, 71, Cerny 45, Böhme 50, P.Nowak 52, M.Hamann 68 - Alvaro Mendez 83
VfL Bochum 1848 5-3 Trabzonspor Kulübü
Stickroth 22, Juran 44, 51, Dickhaut 60, Peschel 68 - Misse-Misse 30, Ogün 73, Osman 78
Liverpool FC 0-0 Celtic FC
Grasshopper-Club Zurych 0-5 NK Croatia (Zagrzeb)
Cvitanović 25, 32, 90, Prosinečki 86 (k), 90
SC Braga 2-0 SBV Vitesse
Artur Jorge 14 (k), 26 (k)
Hapoel Petach Tikwa 1-1 SK Rapid Wiedeń
Kakun 30 (k) - Penksa 73
Neuchâtel Xamax FC 0-2 FC Internazionale Milano
Moriero 26, Ganz 69
FC Metz 4-1 Royal Excelsior Mouscron
Rodriguez 4, 25, Kastendeuch 39, Gaillot 90 - van Durme 10
Lillestrøm SK 1-2 FC Twente
Mamadou Diallo 89 (k) - Vennegoor of Hesselink 56, van Halst 90 (k)
Club Brugge KV 3-0 Beitar Jerozolima
J'Bari 66, Fadiga 70, Verheyen 81
Leicester City FC 0-2 Club Atlético de Madrid
Juninho 72, Kiko 88
FC Nantes Atlantique 0-1 Århus GF
Piechnik 45
AS Anórthossis Ammochóstou 1-1 Karlsruher SC
V.Mihajlović 13 - Schepens 43

II runda - 21 października, 4 listopada

AFC Ajax 1-0 Udinese Calcio
Dani 28
SC Braga 4-0 Dinamo Tbilisi
Rodrigao 22, Toni 55, Karoglan 66, Bruno 77
FC Metz 0-2 Karlsruher SC
Hässler 13, 39
RC Strasbourg 3-0 Liverpool FC
Zitelli 20, 62, Conteh 72
FC Internazionale Milano 1-2 Olympique Lyonnais
Ganz 69 - Giuly 22, Caveglia 80 (k)
Rotor Wołgograd 0-0 SS Lazio
MTK-Hungária FC 1-0 NK Croatia (Zagrzeb)
Lörincz 82
Spartak Moskwa 2-0 Real Valladolid CF
Tichonow 60, Titow 84
Århus GF 1-1 FC Twente
Mølby 41 (k) - Sumiala 16
Club Atlético de Madrid 5-2 PAÓK
Vieri 10, 31, 55, Lardin 12, Kiko 75 - Frantzeskos 19, Maragos 65
Athletic Club de Bilbao 0-0 Aston Villa FC
AJ Auxerre 3-1 ÓFI
Sibierski 15, Guivarc'h 61, 90 - Nioplias 13
Steaua Bukareszt 1-0 SC Bastia
Hrib 66
FC Schalke 04 1-0 RSC Anderlecht
Thon 18
Club Brugge KV 1-0 VfL Bochum 1848
J'Bari 80
SK Rapid Wiedeń 3-0 TSV München von 1860 22 października
Stöger 45 (k), Schöttel 64, Penksa 82

Udinese Calcio 2-1 AFC Ajax
Poggi 25, Bierhoff 32 - S.Arweładze 80
Dinamo Tbilisi 0-1 SC Braga
Toni 49
Karlsruher SC 1-1 FC Metz
Hässler 36 - Boffin 10
Liverpool FC 2-0 RC Strasbourg
Fowler 63 (k), Riedle 84
Olympique Lyonnais 1-3 FC Internazionale Milano
J.Bąk 67 - Moriero 9, 69, Cauet 46
SS Lazio 3-0 Rotor Wołgograd
Casiraghi 4, Mancini 34, Signori 89
NK Croatia (Zagrzeb) 2-0 MTK-Hungária FC
Prosinečki 12, 56
Real Valladolid CF 1-2 Spartak Moskwa
Juan Carlos II 90 - Szirko 64, 87
FC Twente 0-0 Århus GF
PAÓK 4-4 Club Atlético de Madrid
Frantzeskos 17, Oliveira 55, Zagorakis 76 (k), Zouboulis 81 - Lardin 2, Bogdanović 28, Santi 51, Kiko 90
Aston Villa FC 2-1 Athletic Club de Bilbao
Taylor 27, Yorke 50 - Javi Gonzalez 70
ÓFI 3-2 AJ Auxerre
Papadopoulos 57, 75 (k), Anastasiou 90 - Guivarc'h 37, Deniaud 60
SC Bastia 3-2 Steaua Bukareszt
Prince 52, 68, Mendy 80 - C.Munteanu 14, 40
RSC Anderlecht 1-2 FC Schalke 04 5 listopada
de Boeck 16 - van Hoogdalem 59, Wilmots 66
VfL Bochum 1848 4-1 Club Brugge KV 6 listopada
Donkow 13 (k), 57, Juran 83, Wosz 90 - J'Bari 37
TSV München von 1860 2-1 SK Rapid Wiedeń
Borimirow 6, Winkler 23 (k) - Zingler 70

III runda - 25 listopada, 9 grudnia

SK Rapid Wiedeń 0-2 SS Lazio
Casiraghi 38, Mancini 62
SC Braga 0-0 FC Schalke 04
FC Twente 0-1 AJ Auxerre
Diomede 70
NK Croatia (Zagrzeb) 1-1 Club Atlético de Madrid
Mujcin 2 - Caminero 61
RC Strasbourg 2-0 FC Internazionale Milano
Baticle 11, Ismael 19
Steaua Bukareszt 2-1 Aston Villa FC
Oakes 30 (s), Ciocoiu 32 - Yorke 54
Karlsruher SC 0-0 Spartak Moskwa
AFC Ajax 4-2 VfL Bochum 1848
M.Laudrup 34, 36, S.Arweładze 37, R.de Boer 45 - Reis 21, Wałdoch 25

SS Lazio 1-0 SK Rapid Wiedeń
Venturin 86
FC Schalke 04 2-0 SC Braga
Max 46, Eijkelkamp 63
AJ Auxerre 2-0 FC Twente
Marlet 3, Guivarc'h 82 (k)
Club Atlético de Madrid 1-0 NK Croatia (Zagrzeb)
Caminero 44
FC Internazionale Milano 3-0 RC Strasbourg
Ronaldo 27, J.Zanetti 48, Simeone 73
Aston Villa FC 2-0 Steaua Bukareszt
Milošević 71, Taylor 85
Spartak Moskwa 1-0 Karlsruher SC
pd.
Szirko 109
VfL Bochum 1848 2-2 AFC Ajax 11 grudnia
Hofmann 58, Mamić 68 - S.Arweładze 51, Dani 72

1/4 finału - 3 marca, 17 marca

AFC Ajax 1-3 Spartak Moskwa
S.Arweładze 57 - Szirko 26, 52, Keczinow 84
FC Internazionale Milano 1-0 FC Schalke 04
Ronaldo 17
SS Lazio 1-0 AJ Auxerre
Casiraghi 64
Club Atlético de Madrid 1-0 Aston Villa FC
Vieri 42 (k)

Spartak Moskwa 1-0 AFC Ajax
Szirko 85
FC Schalke 04 1-1 FC Internazionale Milano
pd.
Goossens 90 - West 91
AJ Auxerre 2-2 SS Lazio
Guivarc'h 39, 80 - Mancini 7 (k), Gottardi 13
Aston Villa FC 2-1 Club Atlético de Madrid
Taylor 72, Collymore 74 - Caminero 29

1/2 finału - 31 marca, 14 kwietnia

Club Atlético de Madrid 0-1 SS Lazio
Jugović 33
FC Internazionale Milano 2-1 Spartak Moskwa
Zamorano 45, Ze Elias 89 - Aleniczew 47

SS Lazio 0-0 Club Atlético de Madrid
Spartak Moskwa 1-2 FC Internazionale Milano
Tichonow 12 - Ronaldo 45, 76

Finał

FC Internazionale Milano 3-0 SS Lazio 6 maja (48 000)
Zamorano 5, J.Zanetti 60, Ronaldo 70
Paryż, Parc des Princes

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas