[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA kobiet 2001/2002

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 14 sierpnia, 30 sierpnia

Codru Chișinău 9-0 NK Ilirija (Lublana)
Enache 2, 23, 36 (k), 72, Frisko 14, 90, Toma 26, Berinczan 66, Deliu 77

NK Ilirija (Lublana) 0-9 Codru Chișinău
Subotic 19 (s), Enache 32, 40, 56 (k), 69, 80, 90, Titowa 44, Deliu 58

I faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1

Trondheims-Ørn SK 9-0 KR (Reykjavík) 20 września
Sandaune 7, 18, Gulbrandsen 40, Jordanger 51, H.Pedersen 64, 78, 83, 90, Lie 86
turniej w Trondheim
Bobrujczanka Bobrujsk 4-1 KSC Eendracht Aalst 20 września
Kuzniecowa 11, 75, Nowikowa 23, Anyszkucowa 79 - Heyrmann 85
turniej w Trondheim

Kolejka 2

Trondheims-Ørn SK 6-1 Bobrujczanka Bobrujsk 22 września
Rønning 17, 78, Gulbrandsen 19, Lie 45, Enlid 72 (k), 88 (k) - Ryżewicz 15
turniej w Trondheim
KR (Reykjavík) 3-4 KSC Eendracht Aalst 22 września
Johannesdottir 17, 25, 62 - Manghi 10 (s), Maes 42 (k), 57, Heirbaut 89
turniej w Trondheim

Kolejka 3

KSC Eendracht Aalst 0-8 Trondheims-Ørn SK 24 września
Rønning 17, Jordanger 22, Gulbrandsen 49, 58, 74, Lehn 60, Sandaune 70, 78 (k)
turniej w Trondheim
KR (Reykjavík) 1-3 Bobrujczanka Bobrujsk 24 września
Kristjansdottir 90 - Ryżewicz 44, 53, 87
turniej w Trondheim

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Trondheims-Ørn SK 3 9 3 0 0 23-1 2 0 0 15-1 1 0 0 8-0
2.  Bobrujczanka Bobrujsk 3 6 2 0 1 8-8 1 0 0 4-1 1 0 1 4-7
3.  KSC Eendracht Aalst 3 3 1 0 2 5-15 0 0 1 0-8 1 0 1 5-7
4.  KR (Reykjavík) 3 0 0 0 3 4-16 0 0 2 4-7 0 0 1 0-9

Grupa 2
 
Kolejka 1

Riazań TNK 4-0 VV Ter Leede 18 września
Letiuszowa 2, 72, Barbaszina 10, Pustowojtowa 89
turniej w Sassenheim (Holandia)
AÓ Kavála 2-1 ŠKF Žilina 18 września
Michailidou 49, Pouridou 73 (k) - Kubanova 66
turniej w Sassenheim (Holandia)

Kolejka 2

Riazań TNK 11-0 AÓ Kavála 20 września
Zinczenko 8, 25, 45, Barbaszina 26, 38, 41, 61, Letiuszowa 40, 55, Juszkiewicz 82, Werezubowa 85
turniej w Sassenheim (Holandia)
VV Ter Leede 1-0 ŠKF Žilina 20 września
Dijkhuizen 4
turniej w Sassenheim (Holandia)

Kolejka 3

ŠKF Žilina 0-13 Riazań TNK 22 września
Letiuszowa 9, 29, 31, 64, Barbaszina 13, 17, 42, Werezubowa 36, Pustowojtowa 51, 62, 82, Jarajkina 74, Kołomiec 89
turniej w Sassenheim (Holandia)
VV Ter Leede 8-0 AÓ Kavála 22 września
Drommel 25, Noom 43, 77, 90, Blankespoor 53, 55, Burger 58, Dijkhuizen 85
turniej w Sassenheim (Holandia)

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Riazań TNK 3 9 3 0 0 28-0 2 0 0 15-0 1 0 0 13-0
2.  VV Ter Leede 3 6 2 0 1 9-4 2 0 0 9-0 0 0 1 0-4
3.  AÓ Kavála 3 3 1 0 2 2-20 1 0 0 2-1 0 0 2 0-19
4.  ŠKF Žilina 3 0 0 0 3 1-16 0 0 1 0-13 0 0 2 1-3

Grupa 3
 
Kolejka 1

LFC Grand Hotel Warna 0-4 1.FC Femina Budapeszt 3 października
Sebestien 43, Ferenczi 83, 90, Padar 90
turniej w Umeå
Umeå IK 1-0 AC Sparta Praga 3 października
Sjöström 67
turniej w Umeå

Kolejka 2

AC Sparta Praga 1-0 1.FC Femina Budapeszt 5 października
Mackova 8
turniej w Umeå
Umeå IK 3-0 LFC Grand Hotel Warna 5 października
Nordlund 5, Nordbrandt 6, Eriksson 45
turniej w Umeå

Kolejka 3

1.FC Femina Budapeszt 0-6 Umeå IK 7 października
Göras 13, Sjöström 16, 60, Nordbrandt 30, 58, E.Lindqvist 69
turniej w Umeå
AC Sparta Praga 7-0 LFC Grand Hotel Warna 7 października
Chlumecka 17, 25, 29, 59, Mazlova 38, 70, Poincova 51 (k)
turniej w Umeå

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Umeå IK 3 9 3 0 0 10-0 2 0 0 4-0 1 0 0 6-0
2.  AC Sparta Praga 3 6 2 0 1 8-1 2 0 0 8-0 0 0 1 0-1
3.  1.FC Femina Budapeszt 3 3 1 0 2 4-7 0 0 1 0-6 1 0 1 4-1
4.  LFC Grand Hotel Warna 3 0 0 0 3 0-14 0 0 1 0-4 0 0 2 0-10

Grupa 4
 
Kolejka 1

1.FFC Frankfurt 1-0 Levante UD 3 października
Wunderlich 67
turniej we Frankfurcie
Codru Chișinău 9-0 College SC 3 października
Pufulete 4, 5, 39, Enache 32, 56, Berinczan 49, Laslo 61, Deliu 65, Hołowko 83
turniej we Frankfurcie

Kolejka 2

1.FFC Frankfurt 5-0 Codru Chișinău 5 października
Künzer 6, Lingor 45 (k), Hansen 56, Minnert 77, Meier 86 (k)
turniej we Frankfurcie
Levante UD 17-0 College SC 5 października
Prieto Ibanez 2, 12, 38, 61, Jimenez Gonzales 7, 43, 51, 72, Gimber 35, 45 (k), Castillo Varo 36, 60, Del Rio Garcia 39, Monje 51 (k), 76, Fuentes 88 (k), Soler 90
turniej we Frankfurcie

Kolejka 3

College SC 0-18 1.FFC Frankfurt 7 października
Hansen 13, Jones 21, 26, 33, 61, 63, 69, Meier 34, 70, 74, Klein 38, 62, 86, Haase 47, 78, Spee 53, Künzer 81, Wissink 90 (k)
turniej we Frankfurcie
Levante UD 3-1 Codru Chișinău 7 października
Gimber 12 (k), Soler 33, Jimenez Gonzales 43 - Frisko 30
turniej we Frankfurcie

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  1.FFC Frankfurt 3 9 3 0 0 24-0 2 0 0 6-0 1 0 0 18-0
2.  Levante UD 3 6 2 0 1 20-2 2 0 0 20-1 0 0 1 0-1
3.  Codru Chișinău 3 3 1 0 2 10-8 1 0 0 9-0 0 0 2 1-8
4.  College SC 3 0 0 0 3 0-44 0 0 1 0-18 0 0 2 0-26

Grupa 5
 
Kolejka 1

SS Torres Calcio Femminile 1-2 HJK 3 października
Parejo Jimenez 29 - Kalmari 11, L.Lindqvist 90
turniej w Helsinkach
USC Landhaus 1-2 KÍ Klaksvík 3 października
Krivohravek 63 - Andreasen 3, 16
turniej w Helsinkach

Kolejka 2

SS Torres Calcio Femminile 5-0 USC Landhaus 5 października
Conti 3, 45, Parejo Jimenez 57, 77, Masia 90
turniej w Helsinkach
HJK 4-0 KÍ Klaksvík 5 października
Heikari 23, Rantanen 33, Kalmari 52, Sarapää 81
turniej w Helsinkach

Kolejka 3

KÍ Klaksvík 0-4 SS Torres Calcio Femminile 7 października
Sberti 3, 20, 45, Parejo Jimenez 38
turniej w Helsinkach
HJK 8-0 USC Landhaus 7 października
Rantanen 3, 38, Kalmari 9, 78, 90, Miettinen 11, Sarapää 54, Heikari 89
turniej w Helsinkach

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  HJK 3 9 3 0 0 14-1 2 0 0 12-0 1 0 0 2-1
2.  SS Torres Calcio Femminile 3 6 2 0 1 10-2 1 0 1 6-2 1 0 0 4-0
3.  KÍ Klaksvík 3 3 1 0 2 2-9 0 0 1 0-4 1 0 1 2-5
4.  USC Landhaus 3 0 0 0 3 1-15 0 0 1 1-2 0 0 2 0-13

Grupa 6
 
Kolejka 1

Odense Boldklub 3-0 Gatões FC 20 września
S.Pedersen 6, M.Pedersen 45, Møller 70
turniej w Odense
FC Progrès Niedercorn 0-11 ŽFK Masinac-Classic Niš 20 września
Randelovic 16, 56, Ivanovic 18, Mladenovic 28, Todorovic 33, 55, Stefanovic 45, Zukovski 46, 82, Jovanovic 47, ??? 59 (s)
turniej w Odense

Kolejka 2

Odense Boldklub 13-0 FC Progrès Niedercorn 22 września
Bülow 6, 54, Møller 23, M.Pedersen 34, 69, 75, 79, 84, Thomsen 39, S.Pedersen 49, 51, Jakobsen 71, Lund 74
turniej w Odense
Gatões FC 1-7 ŽFK Masinac-Classic Niš 22 września
Santos 50 - Ribeiro 14 (s), Stojanovic 20, Todorovic 57, Stefanovic 70, 82, Jovanovic 85, Zukovski 88 (k)
turniej w Odense

Kolejka 3

ŽFK Masinac-Classic Niš 1-3 Odense Boldklub 24 września
Todorovic 30 - M.Pedersen 4, 19, Møller 77
turniej w Odense
Gatões FC 8-0 FC Progrès Niedercorn 24 września
S.Silva 1, 59, 72, Moreira Barbosa 24, Santos 31, Silva Ferreira 37, 87, ??? 69 (s)
turniej w Odense

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odense Boldklub 3 9 3 0 0 19-1 2 0 0 16-0 1 0 0 3-1
2.  ŽFK Masinac-Classic Niš 3 6 2 0 1 19-4 0 0 1 1-3 2 0 0 18-1
3.  Gatões FC 3 3 1 0 2 9-10 1 0 1 9-7 0 0 1 0-3
4.  FC Progrès Niedercorn 3 0 0 0 3 0-32 0 0 1 0-11 0 0 2 0-21

Grupa 7
 
Kolejka 1

Toulouse FC 1-0 Lehend Czernihów 2 listopada
Lemeszko 78 (s)
turniej w Ayr
ŽNK Osijek 3-3 Ayr United LFC 2 listopada
Kozic 10, 39, 47 - Fleeting 58, Gilmour 62, Brolly 74
turniej w Ayr

Kolejka 2

Toulouse FC 6-0 ŽNK Osijek 4 listopada
Rouquet 22, 56, 71, Pavailler 36, Kramo 38, 76
turniej w Ayr
Lehend Czernihów 1-1 Ayr United LFC 4 listopada
Żdanowa 82 - Fleeting 61
turniej w Ayr

Kolejka 3

Ayr United LFC 2-2 Toulouse FC 6 listopada
Brolly 46, 90 - Samptiaux 9, Monicolle 43
turniej w Ayr
Lehend Czernihów 3-2 ŽNK Osijek 6 listopada
Djatel 40, Karpenkowa 84, Lemeszko 85 - Besker 8, 80
turniej w Ayr

Grupa 7
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Toulouse FC 3 7 2 1 0 9-2 2 0 0 7-0 0 1 0 2-2
2.  Lehend Czernihów 3 4 1 1 1 4-4 1 1 0 4-3 0 0 1 0-1
3.  Ayr United LFC 3 3 0 3 0 6-6 0 1 0 2-2 0 2 0 4-4
4.  ŽNK Osijek 3 1 0 1 2 5-12 0 1 0 3-3 0 0 2 2-9

Grupa 8
 
Kolejka 1

Arsenal LFC 4-0 FFC Bern 1 października
Banks 45, 59, Ludlow 70, Grant 77
turniej w Bernie
Hapoel Tel Awiw 0-7 AZS Wrocław 1 października
Otrębska 5, 16, 35, Stochaj 41, 72, Pozerska 74, Kraus 90
turniej w Bernie

Kolejka 2

Arsenal LFC 7-0 Hapoel Tel Awiw 3 października
Ludlow 5, 9, 53, Grant 10, Coss 77, Ogawa 78, Moore 88
turniej w Bernie
FFC Bern 3-1 AZS Wrocław 3 października
Gaillard 18, Theiler 46, 85 - Kraus 81
turniej w Bernie

Kolejka 3

AZS Wrocław 1-2 Arsenal LFC 5 października
Otrębska 1 - Banks 74, Spacey 77 (k)
turniej w Bernie
FFC Bern 7-0 Hapoel Tel Awiw 5 października
Vonlanthen 5, Meyer 12, Marti 28, Theiler 42 (k), 72 (k), Gaillard 59, 75
turniej w Bernie

Grupa 8
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arsenal LFC 3 9 3 0 0 13-1 2 0 0 11-0 1 0 0 2-1
2.  FFC Bern 3 6 2 0 1 10-5 2 0 0 10-1 0 0 1 0-4
3.  AZS Wrocław 3 3 1 0 2 9-5 0 0 1 1-2 1 0 1 8-3
4.  Hapoel Tel Awiw 3 0 0 0 3 0-21 0 0 1 0-7 0 0 2 0-14

1/4 finału - 16 marca, 30 marca

Odense Boldklub 0-3 1.FFC Frankfurt
Wunderlich 22, Prinz 30, Jones 36
Arsenal LFC 1-1 Toulouse FC
Grant 38 - Rouquet 78
Trondheims-Ørn SK 2-1 HJK
Valkonen 7 (s), Sandaune 24 - Sarapää 50
Umeå IK 4-1 Riazań TNK 17 marca
Ljungberg 45, 81, M.Moström 77 (k), Runesson 80 - Werezubowa 29

1.FFC Frankfurt 2-1 Odense Boldklub 31 marca
Lingor 52, Petignat 67 (k) - S.Pedersen 21
Toulouse FC 2-1 Arsenal LFC
pd.
Briche 81, Kramo 115 - Maggs 90
HJK 2-0 Trondheims-Ørn SK 28 marca
Kalmari 43, 79
Riazań TNK 1-3 Umeå IK 28 marca
Pustowojtowa 70 - Ljungberg 5, 37, Runesson 73
mecz w Albenie (Bułgaria)

1/2 finału - 14 kwietnia, 28 kwietnia

Toulouse FC 1-2 1.FFC Frankfurt
Rouquet 8 - Meier 32, Jones 60
Umeå IK 2-1 HJK
Ljungberg 47, Kapstad 68 - Kalmari 28

1.FFC Frankfurt 0-0 Toulouse FC
HJK 0-1 Umeå IK 27 kwietnia
Ljungberg 9

Finał

1.FFC Frankfurt 2-0 Umeå IK 23 maja (12 106)
Jones 68, Prinz 89
Frankfurt, Waldstadion

Grupa 7 - turniej planowany na wrzesień, został przeniesiony z Tuluzy do Ayr ze względu na zniszczenie stadionu spowodowane wybuchem fabryki (21 września).

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas