[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Lubelski ZPN - Zamość

I runda - 8 września

Olender Sól 1-0 Cosmos Józefów
Tanew Majdan Stary 2-5 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Kryształ II Werbkowice 5-1 Huczwa Tyszowce
Legion Komarów 4-2 Orzeł Cześniki
Łada II Biłgoraj 0-3 Relax Radecznica
(wo)
Sparta Łabunie 0-2 Tomasovia II Tomaszów Lubelski

II runda - 22 września

Olender Sól 3-0 Wrzos Szyszków
(wo)
Legion Komarów 0-6 Tomasovia II Tomaszów Lubelski
Relax Radecznica 3-5 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Szumy Susiec 5-0 Aleksandria Aleksandrów
Metalowiec Goraj 3-0 Granica II Lubycza Królewska
Andoria Mircze 0-1 Kresy Dołhobyczów
Orkan Bełżec 4-3 Kryształ II Werbkowice
pd.

III runda - 13 października

Olender Sól 3-5 Grom Różaniec
Tomasovia II Tomaszów Lubelski 2-3 Sparta Wożuczyn
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-3 Relax Księżpol
pd. k. 1-2
Szumy Susiec 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn
Metalowiec Goraj 0-2 Orzeł Tereszpol
Kresy Dołhobyczów 2-3 Płomień Spartan Nieledew
Orkan Bełżec 3-0 Kryształ Werbkowice
(wo)
Echo Zawada 3-0 Sokół Zwierzyniec
(wo)
Omega Stary Zamość 3-0 Korona Łaszczów
(wo)
Nord 98 Wysokie 3-1 Spartakus Szarowola
Victoria Łukowa/Chmielek 2-0 Ostoja Skierbieszów

IV runda - 13 kwietnia

Szumy Susiec 8-0 Sparta Wożuczyn
Orzeł Tereszpol 2-4 Relax Księżpol
Echo Zawada 0-3 Unia Hrubieszów
(wo)
Orkan Bełżec 1-1 Omega Stary Zamość
pd. k. 3-5
Nord 98 Wysokie 3-0 Płomień Spartan Nieledew
(wo)
Grom Różaniec 0-3 Victoria Łukowa/Chmielek
(wo)

V runda - 20 kwietnia

Victoria Łukowa/Chmielek 7-3 Omega Stary Zamość 20 kwietnia, 17:00
Nord 98 Wysokie 3-2 Unia Hrubieszów 20 kwietnia, 17:00
pd.
Szumy Susiec 3-1 Relax Księżpol 20 kwietnia, 17:00
pd.

1/4 finału - 27 kwietnia
Udział wezmą drużyny grające w IV i III lidze

Hetman II Zamość 2-1 Łada Biłgoraj 27 kwietnia, 17:00
Nord 98 Wysokie 1-3 Hetman Zamość 27 kwietnia, 17:00
pd.
Victoria Łukowa/Chmielek 4-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 27 kwietnia, 17:00
Szumy Susiec 1-2 Granica Lubycza Królewska 27 kwietnia, 17:00

1/2 finału - 11 maja

Victoria Łukowa/Chmielek 3-2 Hetman II Zamość 11 maja, 17:00
pd.
Granica Lubycza Królewska 1-2 Hetman Zamość 11 maja, 17:00
pd.

Finał - 1 czerwca

Victoria Łukowa/Chmielek 0-5 Hetman Zamość 1 czerwca, 17:00
w Tomaszowie Lubelskim

Puchar Polski 2004/2005 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2004/2005 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2004/2005 (Lubelski ZPN - Lublin)

Autor: Artur Tymecki

 

Napisz do nas