[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2004/2005, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Bogunice 22 58 19 1 2 88-35 11 0 0 52-15 8 1 2 36-20
2.  LKS Pawłów 22 46 14 4 4 70-37 7 3 1 38-18 7 1 3 32-19
3.  Płonia Racibórz 22 44 14 2 6 73-45 6 2 3 38-23 8 0 3 35-22
4.  LKS Bolesław 22 43 13 4 5 58-32 7 2 2 34-16 6 2 3 24-16
5.  LKS Brzezie (Racibórz) 22 32 9 5 8 35-43 5 3 3 16-17 4 2 5 19-26
6.  Wypoczynek Buków 22 30 9 3 10 43-41 5 3 3 24-17 4 0 7 19-24
7.  LKS Cyprzanów 22 25 7 4 11 44-60 3 2 6 19-30 4 2 5 25-30
8.  LKS Wojnowice 22 24 6 6 10 52-48 5 1 5 24-19 1 5 5 28-29
9.  LKS Rudnik (k. Raciborza) 22 20 6 2 14 36-59 2 1 8 19-35 4 1 6 17-24
10.  Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 22 19 6 1 15 44-72 6 0 5 29-23 0 1 10 15-49 2 4 1 1 0 7-5
11.  LKS Zabełków 22 19 5 4 13 45-89 4 2 5 26-38 1 2 8 19-51 2 1 0 1 1 5-7
12.  LKS Owsiszcze 22 16 4 4 14 37-64 2 1 8 19-36 2 3 6 18-28
Nowa drużyna to: Gosław II Jedłownik.
Zameczek Czernica wycofał się po 5. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
Naprzód II Czyżowice wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LKS Bogunice    2-0 6-1 3-1 3-2 3-2 6-0 7-1 8-3 6-2 3-2 5-1 
 2 LKS Pawłów2-3     3-2 2-2 4-1 3-2 1-0 4-4 2-2 3-1 12-0 2-1 
 3 Płonia Racibórz2-2 1-4     1-2 2-2 3-2 6-7 3-1 2-1 6-0 9-1 3-1 
 4 LKS Bolesław5-2 5-1 2-4     2-1 2-1 4-0 1-1 0-3 10-1 3-2 0-0 
 5 LKS Brzezie (Racibórz)0-5 0-0 2-3 1-1     1-2 1-0 2-1 2-1 3-1 2-1 2-2 
 6 Wypoczynek Buków4-0 4-3 0-2 0-1 2-4     1-1 1-1 2-1 5-1 2-2 3-1 
 7 LKS Cyprzanów1-5 1-4 2-5 0-4 1-1 0-1     4-4 0-1 2-1 4-1 4-3 
 8 LKS Wojnowice1-2 0-1 2-6 0-2 3-1 4-0 3-1     0-2 2-1 7-1 2-2 
 9 LKS Rudnik (k. Raciborza)1-5 1-5 1-3 3-1 1-2 1-5 1-4 1-1     4-1 4-6 1-2 
 10 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)1-2 2-7 1-5 3-1 5-0 4-0 3-4 3-1 4-0     2-0 1-3 
 11 LKS Zabełków2-5 1-3 3-1 1-4 2-3 2-1 2-2 1-12 2-0 5-5     5-2 
 12 LKS Owsiszcze1-5 2-4 0-3 2-5 1-2 1-3 2-6 2-1 2-3 3-1 3-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Płonia Racibórz 6-7 LKS Cyprzanów
LKS Wojnowice 2-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Pawłów 4-1 LKS Brzezie (Racibórz)
Zameczek Czernica - LKS Zabełków
było 3-4, anulowany
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-5 Wypoczynek Buków
LKS Bolesław 5-2 LKS Bogunice
LKS Owsiszcze - Naprzód II Czyżowice
było 5-0, anulowany

Kolejka 2 - 22 sierpnia

LKS Cyprzanów - Naprzód II Czyżowice
było 2-1, anulowany
LKS Bogunice 5-1 LKS Owsiszcze
Wypoczynek Buków 0-1 LKS Bolesław
LKS Zabełków 2-0 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Brzezie (Racibórz) - Zameczek Czernica
było 3-0, anulowany
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-7 LKS Pawłów
Płonia Racibórz 3-1 LKS Wojnowice

Kolejka 3 - 29 sierpnia

LKS Wojnowice 3-1 LKS Cyprzanów
LKS Pawłów 3-2 Płonia Racibórz
Zameczek Czernica - Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
było 1-3, anulowany
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-2 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Bolesław 3-2 LKS Zabełków
LKS Owsiszcze 1-3 Wypoczynek Buków
Naprzód II Czyżowice - LKS Bogunice
było 2-4, anulowany

Kolejka 4 - 5 września

LKS Cyprzanów 1-5 LKS Bogunice
Wypoczynek Buków - Naprzód II Czyżowice
było 2-2, anulowany
LKS Zabełków 5-2 LKS Owsiszcze
LKS Brzezie (Racibórz) 1-1 LKS Bolesław
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4-0 LKS Rudnik (k. Raciborza)
Płonia Racibórz - Zameczek Czernica
było 6-1, anulowany
LKS Wojnowice 0-1 LKS Pawłów

Kolejka 5 - 12 września

LKS Pawłów 1-0 LKS Cyprzanów
Zameczek Czernica - LKS Wojnowice
było 0-10, anulowany
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-3 Płonia Racibórz
LKS Bolesław 10-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Owsiszcze 1-2 LKS Brzezie (Racibórz)
Naprzód II Czyżowice - LKS Zabełków
było 8-3, anulowany
LKS Bogunice 3-2 Wypoczynek Buków

Kolejka 6 - 19 września

Pauza: LKS Pawłów.
 
LKS Cyprzanów 0-1 Wypoczynek Buków
LKS Zabełków 2-5 LKS Bogunice
LKS Brzezie (Racibórz) - Naprzód II Czyżowice
było 3-1, anulowany
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1-3 LKS Owsiszcze
Płonia Racibórz 1-2 LKS Bolesław
LKS Wojnowice 0-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)

Kolejka 7 - 26 września

Pauza: LKS Cyprzanów.
 
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-5 LKS Pawłów
LKS Bolesław 1-1 LKS Wojnowice
LKS Owsiszcze 0-3 Płonia Racibórz
Naprzód II Czyżowice - Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
było 2-3, anulowany
LKS Bogunice 3-2 LKS Brzezie (Racibórz)
Wypoczynek Buków 2-2 LKS Zabełków

Kolejka 8 - 2-3 października

Pauza: LKS Rudnik (k. Raciborza).
 
LKS Cyprzanów 4-1 LKS Zabełków
LKS Brzezie (Racibórz) 1-2 Wypoczynek Buków
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1-2 LKS Bogunice
Płonia Racibórz - Naprzód II Czyżowice
było 10-2, anulowany
LKS Wojnowice 2-2 LKS Owsiszcze
LKS Pawłów 2-2 LKS Bolesław

Kolejka 9 - 9-10 października

Pauza: LKS Bolesław.
 
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-4 LKS Cyprzanów
LKS Owsiszcze 2-4 LKS Pawłów
Naprzód II Czyżowice - LKS Wojnowice
było 3-3, anulowany
LKS Bogunice 6-1 Płonia Racibórz
Wypoczynek Buków 5-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Zabełków 2-3 LKS Brzezie (Racibórz)

Kolejka 10 - 16-17 października

Pauza: LKS Owsiszcze.
 
LKS Cyprzanów 1-1 LKS Brzezie (Racibórz)
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-0 LKS Zabełków
Płonia Racibórz 3-2 Wypoczynek Buków
LKS Wojnowice 1-2 LKS Bogunice
LKS Pawłów - Naprzód II Czyżowice
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-1 LKS Bolesław

Kolejka 11 - 23-24 października

LKS Bolesław 4-0 LKS Cyprzanów
LKS Owsiszcze 2-3 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Bogunice 2-0 LKS Pawłów
Wypoczynek Buków 1-1 LKS Wojnowice
LKS Zabełków 3-1 Płonia Racibórz
LKS Brzezie (Racibórz) 3-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)

Kolejka 12 - 30-31 października

Pauza: LKS Bogunice.
 
LKS Cyprzanów 2-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
Płonia Racibórz 2-2 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Wojnowice 7-1 LKS Zabełków
LKS Pawłów 3-2 Wypoczynek Buków
LKS Rudnik (k. Raciborza) - Naprzód II Czyżowice
było 10-0, anulowany
LKS Bolesław 0-0 LKS Owsiszcze

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Pauza: Wypoczynek Buków.
 
LKS Owsiszcze 2-6 LKS Cyprzanów
Naprzód II Czyżowice - LKS Bolesław
było 2-1, anulowany
LKS Bogunice 8-3 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Zabełków 1-3 LKS Pawłów
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS Wojnowice
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1-5 Płonia Racibórz

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Pauza: LKS Zabełków, LKS Owsiszcze.
 
LKS Cyprzanów 2-5 Płonia Racibórz 3 maja
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-1 LKS Wojnowice 3 maja
LKS Brzezie (Racibórz) 0-0 LKS Pawłów 8 maja
Wypoczynek Buków 2-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 3 maja
LKS Bogunice 3-1 LKS Bolesław 3 maja

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Pauza: LKS Cyprzanów, LKS Brzezie (Racibórz).
 
LKS Owsiszcze 1-5 LKS Bogunice
LKS Bolesław 2-1 Wypoczynek Buków
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-6 LKS Zabełków
LKS Pawłów 3-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Wojnowice 2-6 Płonia Racibórz 11 maja
było 3-3, później anulowany i decyzją Wydziału Gier mecz powtórzono w innym terminie

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Pauza: LKS Bogunice, Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski).
 
LKS Cyprzanów 4-4 LKS Wojnowice
Płonia Racibórz 1-4 LKS Pawłów
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Zabełków 1-4 LKS Bolesław
Wypoczynek Buków 3-1 LKS Owsiszcze

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Pauza: Wypoczynek Buków, Płonia Racibórz.
 
LKS Bogunice 6-0 LKS Cyprzanów
LKS Owsiszcze 3-3 LKS Zabełków
LKS Bolesław 2-1 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Pawłów 4-4 LKS Wojnowice

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: LKS Zabełków, LKS Wojnowice.
 
LKS Cyprzanów 1-4 LKS Pawłów
Płonia Racibórz 2-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-1 LKS Bolesław
LKS Brzezie (Racibórz) 2-2 LKS Owsiszcze
Wypoczynek Buków 4-0 LKS Bogunice

Kolejka 19 - 7-8 maja

Pauza: LKS Brzezie (Racibórz), LKS Pawłów.
 
Wypoczynek Buków 1-1 LKS Cyprzanów
LKS Bogunice 3-2 LKS Zabełków
LKS Owsiszcze 3-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Bolesław 2-4 Płonia Racibórz
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-1 LKS Wojnowice

Kolejka 20 - 14-15 maja

Pauza: Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski), LKS Cyprzanów.
 
LKS Pawłów 2-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Wojnowice 0-2 LKS Bolesław
Płonia Racibórz 3-1 LKS Owsiszcze
LKS Brzezie (Racibórz) 0-5 LKS Bogunice
LKS Zabełków 2-1 Wypoczynek Buków

Kolejka 21 - 21-22 maja

Pauza: LKS Rudnik (k. Raciborza), Płonia Racibórz.
 
LKS Zabełków 2-2 LKS Cyprzanów
Wypoczynek Buków 2-4 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Bogunice 6-2 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Owsiszcze 2-1 LKS Wojnowice
LKS Bolesław 5-1 LKS Pawłów

Kolejka 22 - 26 maja

Pauza: LKS Wojnowice, LKS Bolesław.
 
LKS Cyprzanów 0-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Pawłów 2-1 LKS Owsiszcze
Płonia Racibórz 2-2 LKS Bogunice
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4-0 Wypoczynek Buków
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS Zabełków

Kolejka 23 - 28-29 maja

Pauza: LKS Pawłów, LKS Owsiszcze.
 
LKS Brzezie (Racibórz) 1-0 LKS Cyprzanów
LKS Zabełków 5-5 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
Wypoczynek Buków 0-2 Płonia Racibórz
LKS Bogunice 7-1 LKS Wojnowice
LKS Bolesław 0-3 LKS Rudnik (k. Raciborza)

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

LKS Cyprzanów 0-4 LKS Bolesław
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-2 LKS Owsiszcze
LKS Pawłów 2-3 LKS Bogunice
LKS Wojnowice 4-0 Wypoczynek Buków
Płonia Racibórz 9-1 LKS Zabełków
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 5-0 LKS Brzezie (Racibórz)

Kolejka 25 - 12 czerwca

Pauza: LKS Rudnik (k. Raciborza), LKS Bogunice.
 
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-4 LKS Cyprzanów
LKS Brzezie (Racibórz) 2-3 Płonia Racibórz
LKS Zabełków 1-12 LKS Wojnowice
Wypoczynek Buków 4-3 LKS Pawłów
LKS Owsiszcze 2-5 LKS Bolesław

Kolejka 26 - 19 czerwca

Pauza: LKS Bolesław, Wypoczynek Buków.
 
LKS Cyprzanów 4-3 LKS Owsiszcze
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-5 LKS Bogunice 12 czerwca
LKS Pawłów 12-0 LKS Zabełków
LKS Wojnowice 3-1 LKS Brzezie (Racibórz)
Płonia Racibórz 6-0 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)

Klasa B 2004/2005 (Racibórz)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas