[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arka Babice 20 43 13 4 3 52-15 8 1 1 28-6 5 3 2 24-9
2.  Zryw Żarki 20 39 12 3 5 45-21 8 2 0 23-6 4 1 5 22-15
3.  Zryw Kąty (Chrzanów) 20 38 11 5 4 39-20 6 2 2 16-8 5 3 2 23-12 2 2 0 2 0 4-4
4.  MZKS II Alwernia 20 38 11 5 4 44-31 6 2 2 25-16 5 3 2 19-15 2 2 0 2 0 4-4
5.  Polonia Luszowice 20 32 10 2 8 37-35 8 0 2 24-12 2 2 6 13-23
6.  Nadwiślan Rusocice 20 26 8 2 10 35-43 6 1 3 24-19 2 1 7 11-24
7.  Zryw Brodła 20 21 6 3 11 27-51 4 3 3 17-24 2 0 8 10-27 2 3 1 0 1 4-4
8.  UKS Dulowa 20 21 5 6 9 24-39 2 5 3 14-20 3 1 6 10-19 2 3 1 0 1 4-4
9.  Górzanka Nawojowa Góra 20 20 6 2 12 33-41 2 1 7 15-20 4 1 5 18-21
10.  Korona Mętków 20 16 4 4 12 22-43 2 1 7 11-23 2 3 5 11-20 2 4 1 1 0 3-2
11.  Wisła Jankowice 20 16 4 4 12 19-38 1 2 7 5-21 3 2 5 14-17 2 1 0 1 1 2-3
W trakcie sezonu Zryw Żarki zmienił nazwę na LKS Żarki.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Arka Babice    4-2 1-1 0-1 2-0 3-1 5-0 3-0 4-1 5-0 1-0 
 2 Zryw Żarki0-0     1-0 5-1 2-2 6-0 3-2 2-1 1-0 2-0 1-0 
 3 Zryw Kąty (Chrzanów)2-1 1-1     2-2 4-0 2-1 3-0 1-0 0-2 1-0 0-1 
 4 MZKS II Alwernia0-5 3-2 2-2     5-3 1-1 1-0 4-0 5-0 3-1 1-2 
 5 Polonia Luszowice0-5 2-0 4-0 3-0     3-2 3-1 1-2 2-0 4-1 2-1 
 6 Nadwiślan Rusocice2-1 4-1 2-2 0-4 1-0     3-1 4-1 2-3 1-3 5-3 
 7 Zryw Brodła2-5 1-0 0-6 2-2 3-2 1-3     2-1 3-2 1-1 2-2 
 8 UKS Dulowa2-2 0-5 0-4 1-1 0-1 3-0* 3-2     2-2 1-1 2-2 
 9 Górzanka Nawojowa Góra1-1 0-3 0-1 0-3* 4-1 1-2 6-1 1-3     1-3 1-2 
 10 Korona Mętków0-2 0-5 1-2 1-3 2-2 3-1 0-1 0-1 2-5     2-1 
 11 Wisła Jankowice0-2 0-3 1-5 1-2 0-2 1-0 0-2 1-1 0-3 1-1     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: Nadwiślan Rusocice.
 
Wisła Jankowice 1-5 Zryw Kąty (Chrzanów)
Górzanka Nawojowa Góra 0-3 Zryw Żarki
Arka Babice 5-0 Zryw Brodła
Polonia Luszowice 4-1 Korona Mętków
UKS Dulowa 1-1 MZKS II Alwernia

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: MZKS II Alwernia.
 
Korona Mętków 0-1 UKS Dulowa
Zryw Brodła 3-2 Polonia Luszowice
Zryw Żarki 0-0 Arka Babice
Zryw Kąty (Chrzanów) 0-2 Górzanka Nawojowa Góra
Nadwiślan Rusocice 5-3 Wisła Jankowice

Kolejka 3 - 4-5 września

Pauza: Wisła Jankowice.
 
Górzanka Nawojowa Góra 1-2 Nadwiślan Rusocice
Arka Babice 1-1 Zryw Kąty (Chrzanów)
Polonia Luszowice 2-0 Zryw Żarki
UKS Dulowa 3-2 Zryw Brodła
MZKS II Alwernia 3-1 Korona Mętków

Kolejka 4 - 11-12 września

Pauza: Korona Mętków.
 
Zryw Brodła 2-2 MZKS II Alwernia 6 listopada
Zryw Żarki 2-1 UKS Dulowa
Zryw Kąty (Chrzanów) 4-0 Polonia Luszowice
Nadwiślan Rusocice 2-1 Arka Babice
Wisła Jankowice 0-3 Górzanka Nawojowa Góra

Kolejka 5 - 18-19 września

Pauza: Górzanka Nawojowa Góra.
 
Arka Babice 1-0 Wisła Jankowice
Polonia Luszowice 3-2 Nadwiślan Rusocice
UKS Dulowa 0-4 Zryw Kąty (Chrzanów)
MZKS II Alwernia 3-2 Zryw Żarki
Korona Mętków 0-1 Zryw Brodła

Kolejka 6 - 25-26 września

Pauza: Zryw Brodła.
 
Zryw Żarki 2-0 Korona Mętków
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-2 MZKS II Alwernia
Nadwiślan Rusocice 4-1 UKS Dulowa
Wisła Jankowice 0-2 Polonia Luszowice
Górzanka Nawojowa Góra 1-1 Arka Babice

Kolejka 7 - 2-3 października

Pauza: Arka Babice.
 
Polonia Luszowice 2-0 Górzanka Nawojowa Góra
UKS Dulowa 2-2 Wisła Jankowice
MZKS II Alwernia 1-1 Nadwiślan Rusocice
Korona Mętków 1-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
Zryw Brodła 1-0 Zryw Żarki

Kolejka 8 - 9-10 października

Pauza: Zryw Żarki.
 
Zryw Kąty (Chrzanów) 3-0 Zryw Brodła
Nadwiślan Rusocice 1-3 Korona Mętków
Wisła Jankowice 1-2 MZKS II Alwernia
Górzanka Nawojowa Góra 1-3 UKS Dulowa
Arka Babice 2-0 Polonia Luszowice

Kolejka 9 - 16-17 października

Pauza: Polonia Luszowice.
 
UKS Dulowa 2-2 Arka Babice
MZKS II Alwernia 5-0 Górzanka Nawojowa Góra
Korona Mętków 2-1 Wisła Jankowice
Zryw Brodła 1-3 Nadwiślan Rusocice
Zryw Żarki 1-0 Zryw Kąty (Chrzanów)

Kolejka 10 - 23-24 października

Pauza: Zryw Kąty (Chrzanów).
 
Nadwiślan Rusocice 4-1 Zryw Żarki
Wisła Jankowice 0-2 Zryw Brodła
Górzanka Nawojowa Góra 1-3 Korona Mętków
Arka Babice 0-1 MZKS II Alwernia
Polonia Luszowice 1-2 UKS Dulowa

Kolejka 11 - 30-31 października

Pauza: UKS Dulowa.
 
MZKS II Alwernia 5-3 Polonia Luszowice
Korona Mętków 0-2 Arka Babice
Zryw Brodła 3-2 Górzanka Nawojowa Góra
Zryw Żarki 1-0 Wisła Jankowice
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-1 Nadwiślan Rusocice

Kolejka 12 - 26 maja

Pauza: Nadwiślan Rusocice.
 
Zryw Kąty (Chrzanów) 0-1 Wisła Jankowice
Zryw Żarki 1-0 Górzanka Nawojowa Góra
Zryw Brodła 2-5 Arka Babice
Korona Mętków 2-2 Polonia Luszowice
MZKS II Alwernia 4-0 UKS Dulowa

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Pauza: MZKS II Alwernia.
 
UKS Dulowa 1-1 Korona Mętków
Polonia Luszowice 3-1 Zryw Brodła
Arka Babice 4-2 Zryw Żarki
Górzanka Nawojowa Góra 0-1 Zryw Kąty (Chrzanów)
Wisła Jankowice 1-0 Nadwiślan Rusocice

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Pauza: Wisła Jankowice.
 
Nadwiślan Rusocice 2-3 Górzanka Nawojowa Góra
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-1 Arka Babice
Zryw Żarki 2-2 Polonia Luszowice
Zryw Brodła 2-1 UKS Dulowa
Korona Mętków 1-3 MZKS II Alwernia

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Pauza: Korona Mętków.
 
MZKS II Alwernia 1-0 Zryw Brodła
UKS Dulowa 0-5 Zryw Żarki
Polonia Luszowice 4-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
Arka Babice 3-1 Nadwiślan Rusocice
Górzanka Nawojowa Góra 1-2 Wisła Jankowice

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Górzanka Nawojowa Góra.
 
Wisła Jankowice 0-2 Arka Babice
Nadwiślan Rusocice 1-0 Polonia Luszowice
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-0 UKS Dulowa
Zryw Żarki 5-1 MZKS II Alwernia
Zryw Brodła 1-1 Korona Mętków

Kolejka 17 - 8 maja

Pauza: Zryw Brodła.
 
Korona Mętków 0-5 Zryw Żarki
MZKS II Alwernia 2-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
UKS Dulowa 3-0 Nadwiślan Rusocice
(wo)
mecz się nie odbył - brak gości
Polonia Luszowice 2-1 Wisła Jankowice
Arka Babice 4-1 Górzanka Nawojowa Góra

Kolejka 18 - 15 maja

Pauza: Arka Babice.
 
Górzanka Nawojowa Góra 4-1 Polonia Luszowice
Wisła Jankowice 1-1 UKS Dulowa
Nadwiślan Rusocice 0-4 MZKS II Alwernia
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-0 Korona Mętków
Zryw Żarki 3-2 Zryw Brodła

Kolejka 19 - 21-22 maja

Pauza: Zryw Żarki.
 
Zryw Brodła 0-6 Zryw Kąty (Chrzanów)
Korona Mętków 3-1 Nadwiślan Rusocice
MZKS II Alwernia 1-2 Wisła Jankowice
UKS Dulowa 2-2 Górzanka Nawojowa Góra
Polonia Luszowice 0-5 Arka Babice

Kolejka 20 - 29 maja

Pauza: Polonia Luszowice.
 
Arka Babice 3-0 UKS Dulowa
Górzanka Nawojowa Góra 0-3 MZKS II Alwernia
(wo)
na boisku 3-2
Wisła Jankowice 1-1 Korona Mętków
Nadwiślan Rusocice 3-1 Zryw Brodła
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-1 Zryw Żarki

Kolejka 21 - 5 czerwca

Pauza: Zryw Kąty (Chrzanów).
 
Zryw Żarki 6-0 Nadwiślan Rusocice
Zryw Brodła 2-2 Wisła Jankowice
Korona Mętków 2-5 Górzanka Nawojowa Góra
MZKS II Alwernia 0-5 Arka Babice
UKS Dulowa 0-1 Polonia Luszowice

Kolejka 22 - 11 czerwca

Pauza: UKS Dulowa.
 
Polonia Luszowice 3-0 MZKS II Alwernia
Arka Babice 5-0 Korona Mętków
Górzanka Nawojowa Góra 6-1 Zryw Brodła
Wisła Jankowice 0-3 Zryw Żarki
Nadwiślan Rusocice 2-2 Zryw Kąty (Chrzanów)

Baraże o udział w Klasie A (Chrzanów)
Baraże o udział w Klasie B (Chrzanów)

Klasa A 2004/2005 (Chrzanów)

Klasa C 2004/2005 (Chrzanów)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas