[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2004/2005, grupa: Wadowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb Tomice 20 47 15 2 3 60-24 9 0 1 38-8 6 2 2 22-16
2.  Gronie Zagórnik 20 43 13 4 3 59-29 7 2 1 30-11 6 2 2 29-18
3.  Sokół Chrząstowice 20 38 11 5 4 60-35 7 2 1 36-13 4 3 3 24-22
4.  Victoria Półwieś 20 33 10 3 7 65-43 6 2 2 39-16 4 1 5 26-27
5.  Huragan Inwałd 20 31 9 4 7 48-43 8 1 1 36-17 1 3 6 12-26
6.  Skawa Witanowice 20 30 9 3 8 45-47 7 1 2 30-14 2 2 6 15-33
7.  Orzeł Radocza 20 28 8 4 8 53-44 5 2 3 34-15 3 2 5 19-29
8.  Wikliniarz Woźniki 20 25 7 4 9 38-45 4 4 2 21-15 3 0 7 17-30
9.  Przełęcz Kossowa 20 17 5 2 13 31-39 5 1 4 22-16 0 1 9 9-23
10.  Spartak Przybradz 20 15 4 3 13 38-66 3 2 5 28-32 1 1 8 10-34
11.  Płomień Sosnowice 20 6 2 0 18 21-103 2 0 8 12-35 0 0 10 9-68

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Dąb Tomice    2-3 5-0 3-0 2-1 4-1 7-2 3-0 1-0 3-1 8-0 
 2 Gronie Zagórnik1-3     3-1 3-1 2-1 4-1 1-1 2-1 1-1 3-0 10-1 
 3 Sokół Chrząstowice5-1 0-4     2-1 4-1 2-2 2-2 7-1 1-0 3-0 10-1 
 4 Victoria Półwieś1-2 2-2 2-2     5-0 6-0 3-4 5-1 7-3 2-1 6-1 
 5 Huragan Inwałd4-2 2-7 3-3 7-3     3-0 4-2 3-0 1-0 4-0 5-0 
 6 Skawa Witanowice0-3 1-2 5-1 4-4 3-1     4-0 1-0 2-1 4-0 6-2 
 7 Orzeł Radocza2-2 1-4 1-3 3-0 4-0 2-2     3-4 1-0 9-0 8-0 
 8 Wikliniarz Woźniki1-1 1-1 0-4 0-3 1-1 5-0 3-2     5-2 0-0 5-1 
 9 Przełęcz Kossowa0-2 4-1 2-3 1-3 0-0 2-3 1-0 2-0     6-2 4-2 
 10 Spartak Przybradz2-4 1-3 1-1 3-6 3-3 4-3 3-4 3-6 2-1     6-1 
 11 Płomień Sosnowice0-2 4-2 0-6 1-5 2-4 1-3 1-2 1-4 2-1 0-6     

REKLAMA

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: Wikliniarz Woźniki.
 
Skawa Witanowice 0-3 Dąb Tomice
Płomień Sosnowice 1-2 Orzeł Radocza
Huragan Inwałd 2-7 Gronie Zagórnik
Przełęcz Kossowa 6-2 Spartak Przybradz
Victoria Półwieś 2-2 Sokół Chrząstowice

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: Sokół Chrząstowice.
 
Spartak Przybradz 3-6 Victoria Półwieś
Gronie Zagórnik 1-1 Przełęcz Kossowa
Orzeł Radocza 4-0 Huragan Inwałd
Dąb Tomice 8-0 Płomień Sosnowice
Wikliniarz Woźniki 5-0 Skawa Witanowice

Kolejka 3 - 4-5 września

Pauza: Skawa Witanowice.
 
Płomień Sosnowice 1-4 Wikliniarz Woźniki
Huragan Inwałd 4-2 Dąb Tomice
Przełęcz Kossowa 1-0 Orzeł Radocza
Victoria Półwieś 2-2 Gronie Zagórnik
Sokół Chrząstowice 3-0 Spartak Przybradz

Kolejka 4 - 11-12 września

Pauza: Spartak Przybradz.
 
Gronie Zagórnik 3-1 Sokół Chrząstowice
Orzeł Radocza 3-0 Victoria Półwieś
Dąb Tomice 1-0 Przełęcz Kossowa
Wikliniarz Woźniki 1-1 Huragan Inwałd
Skawa Witanowice 6-2 Płomień Sosnowice

Kolejka 5 - 18-19 września

Pauza: Płomień Sosnowice.
 
Huragan Inwałd 3-0 Skawa Witanowice
Przełęcz Kossowa 2-0 Wikliniarz Woźniki
Victoria Półwieś 1-2 Dąb Tomice
Sokół Chrząstowice 2-2 Orzeł Radocza
Spartak Przybradz 1-3 Gronie Zagórnik

Kolejka 6 - 25-26 września

Pauza: Gronie Zagórnik.
 
Orzeł Radocza 9-0 Spartak Przybradz
Dąb Tomice 5-0 Sokół Chrząstowice
Wikliniarz Woźniki 0-3 Victoria Półwieś
Skawa Witanowice 2-1 Przełęcz Kossowa
Płomień Sosnowice 2-4 Huragan Inwałd

Kolejka 7 - 2-3 października

Pauza: Huragan Inwałd.
 
Przełęcz Kossowa 4-2 Płomień Sosnowice
Victoria Półwieś 6-0 Skawa Witanowice
Sokół Chrząstowice 7-1 Wikliniarz Woźniki
Spartak Przybradz 2-4 Dąb Tomice
Gronie Zagórnik 1-1 Orzeł Radocza

Kolejka 8 - 9-10 października

Pauza: Orzeł Radocza.
 
Dąb Tomice 2-3 Gronie Zagórnik
Wikliniarz Woźniki 0-0 Spartak Przybradz
Skawa Witanowice 5-1 Sokół Chrząstowice
Płomień Sosnowice 1-5 Victoria Półwieś
Huragan Inwałd 1-0 Przełęcz Kossowa

Kolejka 9 - 16-17 października

Pauza: Przełęcz Kossowa.
 
Victoria Półwieś 5-0 Huragan Inwałd
Sokół Chrząstowice 10-1 Płomień Sosnowice
Spartak Przybradz 4-3 Skawa Witanowice
Gronie Zagórnik 2-1 Wikliniarz Woźniki
Orzeł Radocza 2-2 Dąb Tomice

Kolejka 10 - 23-24 października

Pauza: Dąb Tomice.
 
Wikliniarz Woźniki 3-2 Orzeł Radocza
Skawa Witanowice 1-2 Gronie Zagórnik
Płomień Sosnowice 0-6 Spartak Przybradz
Huragan Inwałd 3-3 Sokół Chrząstowice
Przełęcz Kossowa 1-3 Victoria Półwieś

Kolejka 11 - 30-31 października

Pauza: Victoria Półwieś.
 
Sokół Chrząstowice 1-0 Przełęcz Kossowa
Spartak Przybradz 3-3 Huragan Inwałd
Gronie Zagórnik 10-1 Płomień Sosnowice
Orzeł Radocza 2-2 Skawa Witanowice
Dąb Tomice 3-0 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 12 - 10 kwietnia

Pauza: Wikliniarz Woźniki.
 
Dąb Tomice 4-1 Skawa Witanowice
Orzeł Radocza 8-0 Płomień Sosnowice
Gronie Zagórnik 2-1 Huragan Inwałd
Spartak Przybradz 2-1 Przełęcz Kossowa
Sokół Chrząstowice 2-1 Victoria Półwieś

Kolejka 13 - 17 kwietnia

Pauza: Sokół Chrząstowice.
 
Victoria Półwieś 2-1 Spartak Przybradz
Przełęcz Kossowa 4-1 Gronie Zagórnik
Huragan Inwałd 4-2 Orzeł Radocza
Płomień Sosnowice 0-2 Dąb Tomice
Skawa Witanowice 1-0 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 14 - 24 kwietnia

Pauza: Skawa Witanowice.
 
Wikliniarz Woźniki 5-1 Płomień Sosnowice
Dąb Tomice 2-1 Huragan Inwałd
Orzeł Radocza 1-0 Przełęcz Kossowa
Gronie Zagórnik 3-1 Victoria Półwieś
Spartak Przybradz 1-1 Sokół Chrząstowice

Kolejka 15 - 1 maja

Pauza: Spartak Przybradz.
 
Sokół Chrząstowice 0-4 Gronie Zagórnik
Victoria Półwieś 3-4 Orzeł Radocza
Przełęcz Kossowa 0-2 Dąb Tomice
Huragan Inwałd 3-0 Wikliniarz Woźniki
Płomień Sosnowice 1-3 Skawa Witanowice

Kolejka 16 - 8 maja

Pauza: Płomień Sosnowice.
 
Skawa Witanowice 3-1 Huragan Inwałd
Wikliniarz Woźniki 5-2 Przełęcz Kossowa
Dąb Tomice 3-0 Victoria Półwieś
Orzeł Radocza 1-3 Sokół Chrząstowice
Gronie Zagórnik 3-0 Spartak Przybradz

Kolejka 17 - 15 maja

Pauza: Gronie Zagórnik.
 
Spartak Przybradz 3-4 Orzeł Radocza
Sokół Chrząstowice 5-1 Dąb Tomice
Victoria Półwieś 5-1 Wikliniarz Woźniki
Przełęcz Kossowa 2-3 Skawa Witanowice
Huragan Inwałd 5-0 Płomień Sosnowice

Kolejka 18 - 22 maja

Pauza: Huragan Inwałd.
 
Płomień Sosnowice 2-1 Przełęcz Kossowa
Skawa Witanowice 4-4 Victoria Półwieś
Wikliniarz Woźniki 0-4 Sokół Chrząstowice
Dąb Tomice 3-1 Spartak Przybradz
Orzeł Radocza 1-4 Gronie Zagórnik

Kolejka 19 - 29 maja

Pauza: Orzeł Radocza.
 
Gronie Zagórnik 1-3 Dąb Tomice
Spartak Przybradz 3-6 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 2-2 Skawa Witanowice
Victoria Półwieś 6-1 Płomień Sosnowice
Przełęcz Kossowa 0-0 Huragan Inwałd

Kolejka 20 - 5 czerwca

Pauza: Przełęcz Kossowa.
 
Huragan Inwałd 7-3 Victoria Półwieś
Płomień Sosnowice 0-6 Sokół Chrząstowice
Skawa Witanowice 4-0 Spartak Przybradz
Wikliniarz Woźniki 1-1 Gronie Zagórnik
Dąb Tomice 7-2 Orzeł Radocza

Kolejka 21 - 12 czerwca

Pauza: Dąb Tomice.
 
Orzeł Radocza 3-4 Wikliniarz Woźniki
Gronie Zagórnik 4-1 Skawa Witanowice
Spartak Przybradz 6-1 Płomień Sosnowice
Sokół Chrząstowice 4-1 Huragan Inwałd
Victoria Półwieś 7-3 Przełęcz Kossowa

REKLAMA

Kolejka 22 - 19 czerwca

Pauza: Victoria Półwieś.
 
Przełęcz Kossowa 2-3 Sokół Chrząstowice
Huragan Inwałd 4-0 Spartak Przybradz
Płomień Sosnowice 4-2 Gronie Zagórnik
Skawa Witanowice 4-0 Orzeł Radocza
Wikliniarz Woźniki 1-1 Dąb Tomice

Klasa B 2004/2005 (Wadowice I)

Klasa C 2004/2005 (Wadowice I)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas