[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Rzeszów III - Łańcut
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sawa Sonina 21 43 13 4 4 64-33 8 2 1 34-14 5 2 3 30-19
2.  KS Stobierna 20 42 11 9 0 45-19 8 3 0 33-11 3 6 0 12-8
3.  Dąb Kosina 21 36 11 3 7 41-35 6 2 2 21-11 5 1 5 20-24 2 3 1 0 1 2-1
4.  Budy Łańcuckie 21 36 10 6 5 38-22 6 2 2 22-10 4 4 3 16-12 2 3 1 0 1 1-2
5.  Czarni Kraczkowa 21 32 8 8 5 29-30 4 6 1 17-14 4 2 4 12-16
6.  Wisłok Dąbrówki 20 30 9 3 8 36-27 5 2 2 13-7 4 1 6 23-20
7.  Astra Medynia Głogowska 21 26 7 5 9 32-36 5 2 4 21-21 2 3 5 11-15 2 3 1 0 1 3-1
8.  Start Brzóza Stadnicka 21 26 7 5 9 28-29 6 2 2 20-12 1 3 7 8-17 2 3 1 0 1 1-3
9.  Leśna Wólka Podleśna 21 24 6 6 9 32-39 3 4 4 16-17 3 2 5 16-22
10.  Brzeg Białobrzegi 21 20 5 5 11 28-36 4 2 4 14-16 1 3 7 14-20
11.  Błękit Żołynia 21 17 4 5 12 16-40 4 2 4 10-17 0 3 8 6-23
12.  Plantator Nienadówka 21 11 2 5 14 16-59 2 3 6 11-23 0 2 8 5-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sawa Sonina    0-2 4-0 1-1 3-2 3-1 2-1 2-1 4-1 4-3 2-2 9-0 
 2 KS Stobierna3-1     4-2 0-0 6-1 1-0 2-1 2-2 5-1 3-1 2-2 5-0 
 3 Dąb Kosina4-2 1-2     2-0 1-1 6-1 1-0 4-0 0-4 2-1 0-0 
 4 Budy Łańcuckie1-1 2-2 1-0     3-2 1-2 3-0 0-1 2-1 1-0 8-1 
 5 Czarni Kraczkowa1-1 1-1 2-2 1-1     1-4 1-1 1-0 3-2 2-2 2-0 2-0 
 6 Wisłok Dąbrówki1-0 1-2 0-2 1-1     3-1 1-0 2-0 3-0 1-1 
 7 Astra Medynia Głogowska1-3 1-1 2-4 1-3 3-0 0-6     3-0 3-2 1-1 4-0 2-1 
 8 Start Brzóza Stadnicka1-1 5-1 1-1 1-4 2-1 1-0     1-3 2-1 2-0 4-0 
 9 Leśna Wólka Podleśna4-7 0-1 1-2 4-1 0-1 0-0 1-1 1-1     2-1 0-0 3-2 
 10 Brzeg Białobrzegi1-2 3-0 0-5 0-1 1-3 2-2 2-1 2-2     1-0 2-0 
 11 Błękit Żołynia1-6 1-1 1-4 0-2 1-0 2-1 2-1 0-2 0-0 2-0     
 12 Plantator Nienadówka2-7 1-1 0-3 2-0 0-1 1-4 0-1 1-1 0-4 0-0 4-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Leśna Wólka Podleśna 0-0 Wisłok Dąbrówki
Czarni Kraczkowa 1-1 Budy Łańcuckie
Astra Medynia Głogowska 2-4 Dąb Kosina
Plantator Nienadówka 4-1 Błękit Żołynia
KS Stobierna 3-1 Brzeg Białobrzegi
Sawa Sonina 2-1 Start Brzóza Stadnicka

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Start Brzóza Stadnicka 1-3 Leśna Wólka Podleśna
Brzeg Białobrzegi 1-2 Sawa Sonina
Błękit Żołynia 1-1 KS Stobierna
Dąb Kosina 0-0 Plantator Nienadówka
Budy Łańcuckie 1-2 Astra Medynia Głogowska
Wisłok Dąbrówki 1-1 Czarni Kraczkowa

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Leśna Wólka Podleśna 0-1 Czarni Kraczkowa
Astra Medynia Głogowska 0-6 Wisłok Dąbrówki
Plantator Nienadówka 2-0 Budy Łańcuckie
KS Stobierna 4-2 Dąb Kosina
Sawa Sonina 2-2 Błękit Żołynia
Start Brzóza Stadnicka 2-1 Brzeg Białobrzegi

Kolejka 4 - 5 września

Brzeg Białobrzegi 2-2 Leśna Wólka Podleśna
Błękit Żołynia 0-2 Start Brzóza Stadnicka
Dąb Kosina 4-2 Sawa Sonina
Budy Łańcuckie 2-2 KS Stobierna
Wisłok Dąbrówki 1-1 Plantator Nienadówka
Czarni Kraczkowa 1-1 Astra Medynia Głogowska

Kolejka 5 - 12 września

Leśna Wólka Podleśna 1-1 Astra Medynia Głogowska
Plantator Nienadówka 0-1 Czarni Kraczkowa
KS Stobierna 1-0 Wisłok Dąbrówki
Sawa Sonina 1-1 Budy Łańcuckie
Start Brzóza Stadnicka 5-1 Dąb Kosina
Brzeg Białobrzegi 1-0 Błękit Żołynia

Kolejka 6 - 19 września

Błękit Żołynia 0-0 Leśna Wólka Podleśna
Dąb Kosina 0-4 Brzeg Białobrzegi
Budy Łańcuckie 3-0 Start Brzóza Stadnicka
Wisłok Dąbrówki 1-0 Sawa Sonina
Czarni Kraczkowa 1-1 KS Stobierna
Astra Medynia Głogowska 2-1 Plantator Nienadówka

Kolejka 7 - 26 września

Leśna Wólka Podleśna 3-2 Plantator Nienadówka
KS Stobierna 2-1 Astra Medynia Głogowska
Sawa Sonina 3-2 Czarni Kraczkowa
Start Brzóza Stadnicka 2-1 Wisłok Dąbrówki
Brzeg Białobrzegi 0-5 Budy Łańcuckie
Błękit Żołynia 1-4 Dąb Kosina

Kolejka 8 - 3 października

Dąb Kosina 4-0 Leśna Wólka Podleśna
Budy Łańcuckie 1-0 Błękit Żołynia
Wisłok Dąbrówki 2-0 Brzeg Białobrzegi
Czarni Kraczkowa 1-0 Start Brzóza Stadnicka
Astra Medynia Głogowska 1-3 Sawa Sonina
Plantator Nienadówka 1-1 KS Stobierna

Kolejka 9 - 10 października

Leśna Wólka Podleśna 0-1 KS Stobierna
Sawa Sonina 9-0 Plantator Nienadówka
Start Brzóza Stadnicka 1-0 Astra Medynia Głogowska
Brzeg Białobrzegi 0-1 Czarni Kraczkowa
Błękit Żołynia 2-1 Wisłok Dąbrówki
Dąb Kosina 2-0 Budy Łańcuckie

Kolejka 10 - 17 października

Wisłok Dąbrówki 1-2 Dąb Kosina
Czarni Kraczkowa 2-0 Błękit Żołynia
Astra Medynia Głogowska 1-1 Brzeg Białobrzegi
Plantator Nienadówka 1-1 Start Brzóza Stadnicka
KS Stobierna 3-1 Sawa Sonina
Leśna Wólka Podleśna 4-1 Budy Łańcuckie

Kolejka 11 - 24 października

Start Brzóza Stadnicka 1-1 KS Stobierna
Brzeg Białobrzegi 2-0 Plantator Nienadówka
Błękit Żołynia 2-1 Astra Medynia Głogowska
Dąb Kosina 1-1 Czarni Kraczkowa
Budy Łańcuckie 3-2 Wisłok Dąbrówki
Sawa Sonina 4-1 Leśna Wólka Podleśna

Kolejka 12 - 3 kwietnia

Wisłok Dąbrówki - Leśna Wólka Podleśna
mecz odwołano
Budy Łańcuckie - Czarni Kraczkowa
mecz odwołano
Dąb Kosina - Astra Medynia Głogowska
mecz odwołano
Błękit Żołynia - Plantator Nienadówka
mecz odwołano
Brzeg Białobrzegi - KS Stobierna
mecz odwołano
Start Brzóza Stadnicka - Sawa Sonina
mecz odwołano

Kolejka 13 - 10 kwietnia

Leśna Wólka Podleśna 1-1 Start Brzóza Stadnicka
Sawa Sonina 4-3 Brzeg Białobrzegi
KS Stobierna 2-2 Błękit Żołynia
Plantator Nienadówka 0-3 Dąb Kosina
Astra Medynia Głogowska 1-3 Budy Łańcuckie
Czarni Kraczkowa 1-4 Wisłok Dąbrówki

Kolejka 14 - 17 kwietnia

Czarni Kraczkowa 3-2 Leśna Wólka Podleśna
Wisłok Dąbrówki 3-1 Astra Medynia Głogowska
Budy Łańcuckie 8-1 Plantator Nienadówka
Dąb Kosina 1-2 KS Stobierna
Błękit Żołynia 1-6 Sawa Sonina
Brzeg Białobrzegi 2-1 Start Brzóza Stadnicka

Kolejka 15 - 24 kwietnia

Leśna Wólka Podleśna 2-1 Brzeg Białobrzegi
Start Brzóza Stadnicka 2-0 Błękit Żołynia
Sawa Sonina 4-0 Dąb Kosina
KS Stobierna 0-0 Budy Łańcuckie
Plantator Nienadówka 1-4 Wisłok Dąbrówki
Astra Medynia Głogowska 3-0 Czarni Kraczkowa

Kolejka 16 - 1 maja

Astra Medynia Głogowska 3-2 Leśna Wólka Podleśna
Czarni Kraczkowa 2-0 Plantator Nienadówka
Wisłok Dąbrówki - KS Stobierna 3 maja
przełożony
Budy Łańcuckie 1-1 Sawa Sonina
Dąb Kosina 1-0 Start Brzóza Stadnicka
Błękit Żołynia 2-0 Brzeg Białobrzegi

Kolejka 17 - 8 maja

Leśna Wólka Podleśna 0-0 Błękit Żołynia
Brzeg Białobrzegi 3-0 Dąb Kosina
Start Brzóza Stadnicka 1-1 Budy Łańcuckie
Sawa Sonina 3-1 Wisłok Dąbrówki
KS Stobierna 6-1 Czarni Kraczkowa
Plantator Nienadówka 0-1 Astra Medynia Głogowska

Kolejka 18 - 15 maja

Plantator Nienadówka 0-4 Leśna Wólka Podleśna
Astra Medynia Głogowska 1-1 KS Stobierna
Czarni Kraczkowa 1-1 Sawa Sonina
Wisłok Dąbrówki 1-0 Start Brzóza Stadnicka
Budy Łańcuckie 2-1 Brzeg Białobrzegi
Dąb Kosina 2-1 Błękit Żołynia

Kolejka 19 - 22 maja

Leśna Wólka Podleśna 1-2 Dąb Kosina
Błękit Żołynia 0-2 Budy Łańcuckie
Brzeg Białobrzegi 1-3 Wisłok Dąbrówki
Start Brzóza Stadnicka 1-4 Czarni Kraczkowa
Sawa Sonina 2-1 Astra Medynia Głogowska
KS Stobierna 5-0 Plantator Nienadówka

Kolejka 20 - 29 maja

KS Stobierna 5-1 Leśna Wólka Podleśna
Plantator Nienadówka 2-7 Sawa Sonina
Astra Medynia Głogowska 3-0 Start Brzóza Stadnicka
Czarni Kraczkowa 2-2 Brzeg Białobrzegi
Wisłok Dąbrówki 3-0 Błękit Żołynia
Budy Łańcuckie 1-0 Dąb Kosina

Kolejka 21 - 5 czerwca

Budy Łańcuckie 0-1 Leśna Wólka Podleśna
Dąb Kosina 6-1 Wisłok Dąbrówki
Błękit Żołynia 1-0 Czarni Kraczkowa
Brzeg Białobrzegi 2-2 Astra Medynia Głogowska
Start Brzóza Stadnicka 4-0 Plantator Nienadówka
Sawa Sonina 0-2 KS Stobierna

Kolejka 22 - 12 czerwca

Leśna Wólka Podleśna 4-7 Sawa Sonina
KS Stobierna 2-2 Start Brzóza Stadnicka
Plantator Nienadówka 0-0 Brzeg Białobrzegi
Astra Medynia Głogowska 4-0 Błękit Żołynia
Czarni Kraczkowa 2-2 Dąb Kosina
Wisłok Dąbrówki 0-2 Budy Łańcuckie

Klasa okręgowa 2004/2005 (Rzeszów)

Klasa A 2004/2005 (Rzeszów II)
Klasa A 2004/2005 (Rzeszów IV - Mielec)

Klasa B 2004/2005 (Rzeszów III - Łańcut)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas