[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Koszalin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radew Białogórzyno 26 65 21 2 3 92-33 10 2 1 51-17 11 0 2 41-16
2.  Orzeł Lubiechowo 26 59 19 2 5 63-46 11 1 1 39-24 8 1 4 24-22
3.  Legion Dobrzyca 26 53 17 2 7 94-38 10 0 3 58-17 7 2 4 36-21 2 3 1 0 1 3-3
4.  Wicher R±bino 26 53 17 2 7 90-39 11 1 1 57-13 6 1 6 33-26 2 3 1 0 1 3-3
5.  Drzewiarz Krosino 26 46 14 4 8 73-50 7 4 2 36-19 7 0 6 37-31
6.  Wrzos Wrzosowo 26 43 14 1 11 56-51 10 1 2 36-12 4 0 9 20-39
7.  Olimp Go¶cino 26 42 14 0 12 68-49 9 0 4 35-12 5 0 8 33-37
8.  Syrena/Grot Rymań 26 33 10 3 13 62-45 7 0 6 48-19 3 3 7 14-26
9.  Aksa/Ikar Krosino 26 31 10 1 15 47-62 9 0 4 31-19 1 1 11 16-43 2 3 1 0 1 4-2
10.  Contra Rusinowo 26 31 10 1 15 64-77 7 0 6 35-27 3 1 9 29-50 2 3 1 0 1 2-4
11.  Saturn G±ski 26 30 9 3 14 51-72 7 0 6 27-26 2 3 8 24-46
12.  Żaki 94 Kołobrzeg 26 21 6 3 17 46-87 5 1 7 35-43 1 2 10 11-44
13.  Graf Bukówko 26 18 5 3 18 40-81 4 3 6 26-29 1 0 12 14-52
14.  Derby Kar¶cino 26 6 1 3 22 27-143 0 2 11 19-63 1 1 11 8-80

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Radew Białogórzyno    1-0 1-1 1-1 1-3 6-2 4-2 2-1 5-0 4-3 8-3 3-0* 3-0 12-1 
 2 Orzeł Lubiechowo4-3     3-2 2-5 4-3 5-3 1-0 1-0 3-3 6-2 1-0 1-0 4-1 4-2 
 3 Legion Dobrzyca1-5 6-2     2-0 3-1 10-0 1-2 4-0 7-0 8-1 0-3* 5-2 4-1 7-0 
 4 Wicher R±bino1-2 3-0* 3-1     4-0 3-0 5-2 4-2 4-1 4-2 2-2 4-0 6-1 14-0 
 5 Drzewiarz Krosino2-5 3-0 0-0 3-2     3-1 0-3* 0-0 4-2 2-2 2-2 4-2 7-0 6-0 
 6 Wrzos Wrzosowo1-0 2-3 0-2 2-0 4-2     3-1 1-1 2-0 2-1 2-1 4-0 4-1 9-0 
 7 Olimp Go¶cino0-2 0-1 1-2 2-0 3-1 0-1     4-1 2-0 4-2 4-2 3-0 4-0 8-0 
 8 Syrena/Grot Rymań2-3 1-3 1-3 4-1 1-2 0-1 1-4     3-0 8-1 10-0 5-0 4-1 8-0 
 9 Aksa/Ikar Krosino0-5 1-2 4-3 1-4 3-1 3-0 3-1 0-1     3-0 3-0* 4-0 3-1 3-1 
 10 Contra Rusinowo1-3 2-4 3-1 0-4 1-3 2-1 6-2 3-1 2-1     2-4 7-0 5-1 1-2 
 11 Saturn G±ski2-3 0-1 2-6 3-1 2-5 1-0 4-1 3-0* 3-1 0-4     0-3 2-1 5-0 
 12 Żaki 94 Kołobrzeg1-3 1-2 0-8 4-6 3-7 2-3 4-3 1-3 4-2 6-3 4-2     4-0 1-1 
 13 Graf Bukówko0-4 2-2 0-3 2-3 2-3 3-2 2-3 1-1 3-0 1-2 6-3 2-2     2-1 
 14 Derby Kar¶cino1-3 0-4 3-4 0-6 0-6 1-6 3-9 2-3 1-6 2-6 2-2 2-2 2-6     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Graf Bukówko 0-3 Legion Dobrzyca
Orzeł Lubiechowo 3-3 Aksa/Ikar Krosino
Derby Kar¶cino 2-2 Saturn G±ski
Wicher R±bino 4-2 Contra Rusinowo
Wrzos Wrzosowo 3-1 Olimp Go¶cino
Radew Białogórzyno 1-3 Drzewiarz Krosino
Żaki 94 Kołobrzeg 1-3 Syrena/Grot Rymań

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Legion Dobrzyca 4-0 Syrena/Grot Rymań
Drzewiarz Krosino 4-2 Żaki 94 Kołobrzeg
Olimp Go¶cino 0-2 Radew Białogórzyno
Contra Rusinowo 2-1 Wrzos Wrzosowo
Saturn G±ski 3-1 Wicher R±bino
Aksa/Ikar Krosino 3-1 Derby Kar¶cino
Graf Bukówko 2-2 Orzeł Lubiechowo

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Orzeł Lubiechowo 3-2 Legion Dobrzyca
Derby Kar¶cino 2-6 Graf Bukówko
Wicher R±bino 4-1 Aksa/Ikar Krosino
Wrzos Wrzosowo 2-1 Saturn G±ski
Radew Białogórzyno 4-3 Contra Rusinowo
Żaki 94 Kołobrzeg 4-3 Olimp Go¶cino
Syrena/Grot Rymań 1-2 Drzewiarz Krosino

Kolejka 4 - 1 wrze¶nia

Legion Dobrzyca 3-1 Drzewiarz Krosino
Olimp Go¶cino 4-1 Syrena/Grot Rymań
Contra Rusinowo 7-0 Żaki 94 Kołobrzeg
Saturn G±ski 2-3 Radew Białogórzyno
Aksa/Ikar Krosino 3-0 Wrzos Wrzosowo
Graf Bukówko 2-3 Wicher R±bino
Orzeł Lubiechowo 4-2 Derby Kar¶cino

Kolejka 5 - 8 wrze¶nia

Derby Kar¶cino 3-4 Legion Dobrzyca
Wicher R±bino 3-0 Orzeł Lubiechowo
(wo)
Na boisku 5-0 (2-0)
Wrzos Wrzosowo 4-1 Graf Bukówko
Radew Białogórzyno 5-0 Aksa/Ikar Krosino
Żaki 94 Kołobrzeg 4-2 Saturn G±ski
Syrena/Grot Rymań 8-1 Contra Rusinowo
Drzewiarz Krosino 0-3 Olimp Go¶cino
(wo)
Przerwany w 78 min. przy stanie 2-2 (2-1)

Kolejka 6 - 15 wrze¶nia

Legion Dobrzyca 1-2 Olimp Go¶cino
Contra Rusinowo 1-3 Drzewiarz Krosino
Saturn G±ski 3-0 Syrena/Grot Rymań
(wo)
Brak badań lekarskich
Aksa/Ikar Krosino 4-0 Żaki 94 Kołobrzeg
Graf Bukówko 0-4 Radew Białogórzyno
Orzeł Lubiechowo 5-3 Wrzos Wrzosowo
Derby Kar¶cino 0-6 Wicher R±bino

Kolejka 7 - 22 wrze¶nia

Wicher R±bino 3-1 Legion Dobrzyca
Wrzos Wrzosowo 9-0 Derby Kar¶cino
Radew Białogórzyno 1-0 Orzeł Lubiechowo
Żaki 94 Kołobrzeg 4-0 Graf Bukówko
Syrena/Grot Rymań 3-0 Aksa/Ikar Krosino
Drzewiarz Krosino 2-2 Saturn G±ski
Olimp Go¶cino 4-2 Contra Rusinowo

Kolejka 8 - 29 wrze¶nia

Legion Dobrzyca 8-1 Contra Rusinowo
Saturn G±ski 4-1 Olimp Go¶cino
Aksa/Ikar Krosino 3-1 Drzewiarz Krosino
Graf Bukówko 1-1 Syrena/Grot Rymań
Orzeł Lubiechowo 1-0 Żaki 94 Kołobrzeg
Derby Kar¶cino 1-3 Radew Białogórzyno
Wicher R±bino 3-0 Wrzos Wrzosowo

Kolejka 9 - 6 paĽdziernika

Wrzos Wrzosowo 0-2 Legion Dobrzyca
Radew Białogórzyno 1-1 Wicher R±bino
Żaki 94 Kołobrzeg 1-1 Derby Kar¶cino
Syrena/Grot Rymań 1-3 Orzeł Lubiechowo
Drzewiarz Krosino 7-0 Graf Bukówko
Olimp Go¶cino 2-0 Aksa/Ikar Krosino
Contra Rusinowo 2-4 Saturn G±ski

Kolejka 10 - 13 paĽdziernika

Legion Dobrzyca 0-3 Saturn G±ski
(wo)
Na boisku 5-1 (3-1)
Aksa/Ikar Krosino 3-0 Contra Rusinowo
Graf Bukówko 2-3 Olimp Go¶cino
Orzeł Lubiechowo 4-3 Drzewiarz Krosino
Derby Kar¶cino 2-3 Syrena/Grot Rymań
Wicher R±bino 4-0 Żaki 94 Kołobrzeg
Wrzos Wrzosowo 1-0 Radew Białogórzyno

Kolejka 11 - 20 paĽdziernika

Radew Białogórzyno 1-1 Legion Dobrzyca
Żaki 94 Kołobrzeg 2-3 Wrzos Wrzosowo
Syrena/Grot Rymań 4-1 Wicher R±bino
Drzewiarz Krosino 6-0 Derby Kar¶cino
Olimp Go¶cino 0-1 Orzeł Lubiechowo
Contra Rusinowo 5-1 Graf Bukówko
Saturn G±ski 3-1 Aksa/Ikar Krosino

Kolejka 12 - 27 paĽdziernika

Legion Dobrzyca 7-0 Aksa/Ikar Krosino
Graf Bukówko 6-3 Saturn G±ski
Orzeł Lubiechowo 6-2 Contra Rusinowo
Derby Kar¶cino 3-9 Olimp Go¶cino
Wicher R±bino 4-0 Drzewiarz Krosino
Wrzos Wrzosowo 1-1 Syrena/Grot Rymań
Radew Białogórzyno 3-0 Żaki 94 Kołobrzeg
(wo)

Kolejka 13 - 3 listopada

Żaki 94 Kołobrzeg 0-8 Legion Dobrzyca
Syrena/Grot Rymań 2-3 Radew Białogórzyno
Drzewiarz Krosino 3-1 Wrzos Wrzosowo
Olimp Go¶cino 2-0 Wicher R±bino
Contra Rusinowo 1-2 Derby Kar¶cino
Saturn G±ski 0-1 Orzeł Lubiechowo
Aksa/Ikar Krosino 3-1 Graf Bukówko

Kolejka 14 - 23 marca

Legion Dobrzyca 4-1 Graf Bukówko
Aksa/Ikar Krosino 1-2 Orzeł Lubiechowo
Saturn G±ski 5-0 Derby Kar¶cino
Contra Rusinowo 0-4 Wicher R±bino
Olimp Go¶cino 0-1 Wrzos Wrzosowo
Drzewiarz Krosino 2-5 Radew Białogórzyno
Syrena/Grot Rymań 5-0 Żaki 94 Kołobrzeg

Kolejka 15 - 30 marca

Syrena/Grot Rymań 1-3 Legion Dobrzyca
Żaki 94 Kołobrzeg 3-7 Drzewiarz Krosino
Radew Białogórzyno 4-2 Olimp Go¶cino
Wrzos Wrzosowo 2-1 Contra Rusinowo
Wicher R±bino 2-2 Saturn G±ski
Derby Kar¶cino 1-6 Aksa/Ikar Krosino
Orzeł Lubiechowo 4-1 Graf Bukówko

Kolejka 16 - 6 kwietnia

Legion Dobrzyca 6-2 Orzeł Lubiechowo 1 maja
Przerwany w 40 min. przy stanie 1-1 (opady ¶niegu)
Graf Bukówko 2-1 Derby Kar¶cino
Aksa/Ikar Krosino 1-4 Wicher R±bino
Saturn G±ski 1-0 Wrzos Wrzosowo 30 kwietnia
Przełożony z powodu opadów ¶niegu
Contra Rusinowo 1-3 Radew Białogórzyno
Olimp Go¶cino 3-0 Żaki 94 Kołobrzeg
Drzewiarz Krosino 0-0 Syrena/Grot Rymań

Kolejka 17 - 13 kwietnia

Drzewiarz Krosino 0-0 Legion Dobrzyca
Syrena/Grot Rymań 1-4 Olimp Go¶cino
Żaki 94 Kołobrzeg 6-3 Contra Rusinowo
Radew Białogórzyno 8-3 Saturn G±ski
Wrzos Wrzosowo 2-0 Aksa/Ikar Krosino
Wicher R±bino 6-1 Graf Bukówko
Derby Kar¶cino 0-4 Orzeł Lubiechowo

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Legion Dobrzyca 7-0 Derby Kar¶cino
Orzeł Lubiechowo 2-5 Wicher R±bino
Graf Bukówko 3-2 Wrzos Wrzosowo
Aksa/Ikar Krosino 0-5 Radew Białogórzyno
Saturn G±ski 0-3 Żaki 94 Kołobrzeg
Contra Rusinowo 3-1 Syrena/Grot Rymań
Olimp Go¶cino 3-1 Drzewiarz Krosino

Kolejka 19 - 4 maja

Olimp Go¶cino 1-2 Legion Dobrzyca
Drzewiarz Krosino 2-2 Contra Rusinowo
Syrena/Grot Rymań 10-0 Saturn G±ski
Żaki 94 Kołobrzeg 4-2 Aksa/Ikar Krosino
Radew Białogórzyno 3-0 Graf Bukówko
Wrzos Wrzosowo 2-3 Orzeł Lubiechowo
Wicher R±bino 14-0 Derby Kar¶cino

Kolejka 20 - 11 maja

Legion Dobrzyca 2-0 Wicher R±bino
Derby Kar¶cino 1-6 Wrzos Wrzosowo
Orzeł Lubiechowo 4-3 Radew Białogórzyno
Graf Bukówko 2-2 Żaki 94 Kołobrzeg
Aksa/Ikar Krosino 0-1 Syrena/Grot Rymań
Saturn G±ski 2-5 Drzewiarz Krosino
Contra Rusinowo 6-2 Olimp Go¶cino

Kolejka 21 - 18 maja

Contra Rusinowo 3-1 Legion Dobrzyca
Olimp Go¶cino 4-2 Saturn G±ski
Drzewiarz Krosino 4-2 Aksa/Ikar Krosino
Syrena/Grot Rymań 4-1 Graf Bukówko
Żaki 94 Kołobrzeg 1-2 Orzeł Lubiechowo
Radew Białogórzyno 12-1 Derby Kar¶cino
Wrzos Wrzosowo 2-0 Wicher R±bino

Kolejka 22 - 25 maja

Legion Dobrzyca 10-0 Wrzos Wrzosowo
Wicher R±bino 1-2 Radew Białogórzyno
Derby Kar¶cino 2-2 Żaki 94 Kołobrzeg
Orzeł Lubiechowo 1-0 Syrena/Grot Rymań
Graf Bukówko 2-3 Drzewiarz Krosino
Aksa/Ikar Krosino 3-1 Olimp Go¶cino
Saturn G±ski 0-4 Contra Rusinowo

Kolejka 23 - 1 czerwca

Saturn G±ski 2-6 Legion Dobrzyca
Contra Rusinowo 2-1 Aksa/Ikar Krosino
Olimp Go¶cino 4-0 Graf Bukówko
Drzewiarz Krosino 3-0 Orzeł Lubiechowo
Syrena/Grot Rymań 8-0 Derby Kar¶cino
Żaki 94 Kołobrzeg 4-6 Wicher R±bino
Radew Białogórzyno 6-2 Wrzos Wrzosowo

Kolejka 24 - 8 czerwca

Legion Dobrzyca 1-5 Radew Białogórzyno
Wrzos Wrzosowo 4-0 Żaki 94 Kołobrzeg
Wicher R±bino 4-2 Syrena/Grot Rymań
Derby Kar¶cino 0-6 Drzewiarz Krosino
Orzeł Lubiechowo 1-0 Olimp Go¶cino
Graf Bukówko 1-2 Contra Rusinowo
Aksa/Ikar Krosino 3-0 Saturn G±ski
(wo)

Kolejka 25 - 15 czerwca

Aksa/Ikar Krosino 4-3 Legion Dobrzyca
Saturn G±ski 2-1 Graf Bukówko
Contra Rusinowo 2-4 Orzeł Lubiechowo
Olimp Go¶cino 8-0 Derby Kar¶cino
Drzewiarz Krosino 3-2 Wicher R±bino
Syrena/Grot Rymań 0-1 Wrzos Wrzosowo
Żaki 94 Kołobrzeg 1-3 Radew Białogórzyno

Kolejka 26 - 22 czerwca

Legion Dobrzyca 5-2 Żaki 94 Kołobrzeg
Radew Białogórzyno 2-1 Syrena/Grot Rymań
Wrzos Wrzosowo 4-2 Drzewiarz Krosino
Wicher R±bino 5-2 Olimp Go¶cino
Derby Kar¶cino 2-6 Contra Rusinowo
Orzeł Lubiechowo 1-0 Saturn G±ski
Graf Bukówko 3-0 Aksa/Ikar Krosino

Liga okręgowa 2002/2003 (Koszalin (południe))

Autor: Robert Szychowski
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas