[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Koszalin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Karsibór 28 61 19 4 5 89-38 10 3 1 57-22 9 1 4 32-16
2.  Pogoń Wierzchowo 28 52 17 1 10 58-45 14 0 0 42-13 3 1 10 16-32
3.  Wiarus Żółtnica 28 48 15 3 10 86-56 10 2 2 50-21 5 1 8 36-35
4.  Pionier 95 Borne Sulinowo 28 46 14 4 10 74-69 9 3 2 35-18 5 1 8 39-51
5.  Wspólni Różewo 28 45 14 3 11 88-60 11 0 3 58-22 3 3 8 30-38 2 6 2 0 0 8-3
6.  Bytyń Nakielno 28 45 14 3 11 62-55 11 1 2 44-19 3 2 9 18-36 2 0 0 0 2 3-8
7.  Strażak/Wielim Gwda Wielka 28 43 13 4 11 56-46 8 3 3 30-17 5 1 8 26-29 2 6 2 0 0 3-1
8.  Granit Marcelin 28 43 12 7 9 63-37 9 3 2 48-15 3 4 7 15-22 2 0 0 0 2 1-3
9.  Huragan Bierzwnica 28 41 13 2 13 53-56 9 1 4 30-17 4 1 9 23-39
10.  Mechanik Turowo 28 39 12 3 13 58-73 11 1 2 41-23 1 2 11 17-50
11.  Błękitni Trzesieka 28 33 10 3 15 44-64 8 0 6 31-29 2 3 9 13-35
12.  Grom Giżyno 28 32 10 2 16 46-81 8 2 4 24-23 2 0 12 22-58
13.  Leśnik Trzcinno 28 31 9 4 15 50-70 7 3 4 38-23 2 1 11 12-47
14.  Orzeł Gudowo 28 30 9 3 16 40-68 7 0 7 23-26 2 3 9 17-42
15.  Drawa II/Sokół Suliszewo 28 16 4 4 20 39-88 3 3 8 28-39 1 1 12 11-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 LZS Karsibór    6-0 2-2 6-3 3-2 2-1 5-2 2-1 3-0 9-1 6-0 0-6 2-2 2-2 9-0 
 2 Pogoń Wierzchowo2-0     4-0 6-2 3-2 5-2 2-0 1-0 4-3 2-0 1-0 4-2 3-0* 4-2 1-0 
 3 Wiarus Żółtnica2-1 3-0     8-2 3-3 2-3 1-0 2-2 2-3 5-2 2-1 5-1 6-2 4-1 5-0 
 4 Pionier 95 Borne Sulinowo0-3 1-0 3-2     5-0 1-1 3-0 2-2 7-3 3-1 1-1 3-2 1-2 2-0 3-1 
 5 Wspólni Różewo0-2 2-0 3-2 4-5     3-1 4-3 5-2 3-0 2-0 4-0 12-0 8-1 1-2 7-4 
 6 Bytyń Nakielno2-0 1-0 4-3 3-2 2-5     2-2 1-0 2-0 7-1 1-2 4-3 5-1 3-0* 7-0 
 7 Strażak/Wielim Gwda Wielka1-0 6-1 1-0 0-1 3-2 1-0     2-1 1-2 4-4 5-0 0-2 2-0 2-2 2-2 
 8 Granit Marcelin2-2 1-1 7-3 8-1 0-2 6-0 0-1     4-1 3-0* 1-1 4-1 5-1 6-1 1-0 
 9 Huragan Bierzwnica1-2 1-4 5-1 1-0 2-1 1-3 3-1 0-0     3-0 5-1 2-1 1-2 2-1 3-0 
 10 Mechanik Turowo1-3 3-2 0-2 5-4 3-3 3-1 3-2 2-0 3-2     5-3 3-1 3-0* 4-0 3-0* 
 11 Błękitni Trzesieka1-5 4-3 0-2 1-5 2-1 1-0 3-5 0-2 3-1 2-3     3-0* 2-0 6-2 3-0* 
 12 Grom Giżyno1-3 1-0 0-5 3-2 3-6 4-0 0-1 2-2 3-2 2-0 2-1     2-1 0-0 1-0 
 13 Leśnik Trzcinno2-3 0-2 2-1 4-4 2-1 2-2 1-4 2-0 1-2 5-3 1-1 9-0     3-0* 4-0 
 14 Orzeł Gudowo0-1 0-2 2-8 0-4 5-0 3-1 2-0 0-1 1-2 3-2 1-0 2-1 4-0     0-4 
 15 Drawa II/Sokół Suliszewo1-7 3-1 2-5 2-4 2-2 2-3 0-5 1-2 2-2 0-0 0-2 7-2 3-0 3-4     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Pauza: Błękitni Trzesieka.
 
Strażak/Wielim Gwda Wielka 4-4 Mechanik Turowo
Bytyń Nakielno 7-0 Drawa II/Sokół Suliszewo
Pionier 95 Borne Sulinowo 7-3 Huragan Bierzwnica
Leśnik Trzcinno 0-2 Pogoń Wierzchowo
Granit Marcelin 6-1 Orzeł Gudowo
Wiarus Żółtnica 3-3 Wspólni Różewo
Grom Giżyno 1-3 LZS Karsibór

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Pauza: Granit Marcelin.
 
Wiarus Żółtnica 5-0 Drawa II/Sokół Suliszewo
Bytyń Nakielno 1-0 Pogoń Wierzchowo
Leśnik Trzcinno 1-1 Błękitni Trzesieka
Strażak/Wielim Gwda Wielka 3-2 Wspólni Różewo
Mechanik Turowo 3-2 Huragan Bierzwnica
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-3 LZS Karsibór
Grom Giżyno 0-0 Orzeł Gudowo

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Pauza: Bytyń Nakielno.
 
Wspólni Różewo 2-0 Mechanik Turowo
Błękitni Trzesieka 3-1 Huragan Bierzwnica
Orzeł Gudowo 2-8 Wiarus Żółtnica
Leśnik Trzcinno 2-0 Granit Marcelin
Drawa II/Sokół Suliszewo 2-4 Pionier 95 Borne Sulinowo
LZS Karsibór 5-2 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Pogoń Wierzchowo 4-2 Grom Giżyno

Kolejka 4 - 1 września

Pauza: Grom Giżyno.
 
Bytyń Nakielno 5-1 Leśnik Trzcinno
Granit Marcelin 1-1 Błękitni Trzesieka
Strażak/Wielim Gwda Wielka 2-2 Drawa II/Sokół Suliszewo
Huragan Bierzwnica 2-1 Wspólni Różewo
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-0 Orzeł Gudowo
Wiarus Żółtnica 3-0 Pogoń Wierzchowo
Mechanik Turowo 1-3 LZS Karsibór

Kolejka 5 - 8 września

Pauza: Wiarus Żółtnica.
 
Błękitni Trzesieka 2-1 Wspólni Różewo
Drawa II/Sokół Suliszewo 0-0 Mechanik Turowo
Granit Marcelin 6-0 Bytyń Nakielno
Pogoń Wierzchowo 6-2 Pionier 95 Borne Sulinowo
Orzeł Gudowo 2-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka
LZS Karsibór 3-0 Huragan Bierzwnica
Leśnik Trzcinno 9-0 Grom Giżyno

Kolejka 6 - 15 września

Pauza: Pionier 95 Borne Sulinowo.
 
Bytyń Nakielno 1-2 Błękitni Trzesieka
Grom Giżyno 2-2 Granit Marcelin
Wspólni Różewo 0-2 LZS Karsibór
Wiarus Żółtnica 6-2 Leśnik Trzcinno
Huragan Bierzwnica 3-0 Drawa II/Sokół Suliszewo
Mechanik Turowo 4-0 Orzeł Gudowo
Strażak/Wielim Gwda Wielka 6-1 Pogoń Wierzchowo

Kolejka 7 - 22 września

Pauza: Strażak/Wielim Gwda Wielka.
 
Błękitni Trzesieka 1-5 LZS Karsibór
Leśnik Trzcinno 4-4 Pionier 95 Borne Sulinowo
Bytyń Nakielno 4-3 Grom Giżyno
Orzeł Gudowo 1-2 Huragan Bierzwnica
Drawa II/Sokół Suliszewo 2-2 Wspólni Różewo
Granit Marcelin 7-3 Wiarus Żółtnica
Pogoń Wierzchowo 2-0 Mechanik Turowo

Kolejka 8 - 29 września

Pauza: Mechanik Turowo.
 
LZS Karsibór 9-0 Drawa II/Sokół Suliszewo
Wspólni Różewo 1-2 Orzeł Gudowo
Wiarus Żółtnica 2-3 Bytyń Nakielno
Strażak/Wielim Gwda Wielka 2-0 Leśnik Trzcinno
Grom Giżyno 2-1 Błękitni Trzesieka
Huragan Bierzwnica 1-4 Pogoń Wierzchowo
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-2 Granit Marcelin

Kolejka 9 - 6 października

Pauza: Huragan Bierzwnica.
 
Pogoń Wierzchowo 3-2 Wspólni Różewo
Bytyń Nakielno 3-2 Pionier 95 Borne Sulinowo
Orzeł Gudowo 0-1 LZS Karsibór
Grom Giżyno 0-5 Wiarus Żółtnica
Granit Marcelin 0-1 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Błękitni Trzesieka 3-0 Drawa II/Sokół Suliszewo
(wo)
Leśnik Trzcinno 5-3 Mechanik Turowo

Kolejka 10 - 13 października

Pauza: Wspólni Różewo.
 
Mechanik Turowo 2-0 Granit Marcelin
LZS Karsibór 6-0 Pogoń Wierzchowo
Drawa II/Sokół Suliszewo 3-4 Orzeł Gudowo
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-2 Grom Giżyno
Huragan Bierzwnica 1-2 Leśnik Trzcinno
Strażak/Wielim Gwda Wielka 1-0 Bytyń Nakielno
Wiarus Żółtnica 2-1 Błękitni Trzesieka

Kolejka 11 - 20 października

Pauza: LZS Karsibór.
 
Granit Marcelin 4-1 Huragan Bierzwnica
Leśnik Trzcinno 2-1 Wspólni Różewo
Pogoń Wierzchowo 1-0 Drawa II/Sokół Suliszewo
Wiarus Żółtnica 8-2 Pionier 95 Borne Sulinowo
Błękitni Trzesieka 6-2 Orzeł Gudowo
Bytyń Nakielno 7-1 Mechanik Turowo
Grom Giżyno 0-1 Strażak/Wielim Gwda Wielka

Kolejka 12 - 27 października

Pauza: Drawa II/Sokół Suliszewo.
 
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-1 Błękitni Trzesieka
Orzeł Gudowo 0-2 Pogoń Wierzchowo
Strażak/Wielim Gwda Wielka 1-0 Wiarus Żółtnica
Wspólni Różewo 5-2 Granit Marcelin
Huragan Bierzwnica 1-3 Bytyń Nakielno
Mechanik Turowo 3-1 Grom Giżyno
LZS Karsibór 2-2 Leśnik Trzcinno

Kolejka 13 - 3 listopada

Pauza: Orzeł Gudowo.
 
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Wiarus Żółtnica 5-2 Mechanik Turowo
Grom Giżyno 3-2 Huragan Bierzwnica
Granit Marcelin 2-2 LZS Karsibór
Leśnik Trzcinno 4-0 Drawa II/Sokół Suliszewo
Bytyń Nakielno 2-5 Wspólni Różewo
Błękitni Trzesieka 4-3 Pogoń Wierzchowo

Kolejka 14 - 10 listopada

Pauza: Pogoń Wierzchowo.
 
Drawa II/Sokół Suliszewo 1-2 Granit Marcelin
Wspólni Różewo 12-0 Grom Giżyno
LZS Karsibór 2-1 Bytyń Nakielno
Huragan Bierzwnica 5-1 Wiarus Żółtnica
Mechanik Turowo 5-4 Pionier 95 Borne Sulinowo
Strażak/Wielim Gwda Wielka 5-0 Błękitni Trzesieka
Orzeł Gudowo 4-0 Leśnik Trzcinno

Kolejka 15 - 17 listopada

Pauza: Leśnik Trzcinno.
 
Huragan Bierzwnica 3-1 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Orzeł Gudowo 3-1 Bytyń Nakielno
Mechanik Turowo 5-3 Błękitni Trzesieka
Drawa II/Sokół Suliszewo 7-2 Grom Giżyno
LZS Karsibór 2-2 Wiarus Żółtnica
Wspólni Różewo 4-5 Pionier 95 Borne Sulinowo
Pogoń Wierzchowo 1-0 Granit Marcelin

Kolejka 16 - 23 marca

Pauza: Bytyń Nakielno.
 
Wiarus Żółtnica 4-1 Orzeł Gudowo
Granit Marcelin 5-1 Leśnik Trzcinno
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-1 Drawa II/Sokół Suliszewo
Strażak/Wielim Gwda Wielka 1-0 LZS Karsibór
Grom Giżyno 1-0 Pogoń Wierzchowo
Mechanik Turowo 3-3 Wspólni Różewo
Huragan Bierzwnica 5-1 Błękitni Trzesieka

Kolejka 17 - 30 marca

Pauza: Grom Giżyno.
 
Orzeł Gudowo 0-4 Pionier 95 Borne Sulinowo
Pogoń Wierzchowo 4-0 Wiarus Żółtnica
LZS Karsibór 9-1 Mechanik Turowo
Leśnik Trzcinno 2-2 Bytyń Nakielno
Błękitni Trzesieka 0-2 Granit Marcelin
Drawa II/Sokół Suliszewo 0-5 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Wspólni Różewo 3-0 Huragan Bierzwnica

Kolejka 18 - 6 kwietnia

Pauza: Wiarus Żółtnica.
 
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-0 Pogoń Wierzchowo
Strażak/Wielim Gwda Wielka 2-2 Orzeł Gudowo
Huragan Bierzwnica 1-2 LZS Karsibór
Grom Giżyno 2-1 Leśnik Trzcinno
Wspólni Różewo 4-0 Błękitni Trzesieka
Mechanik Turowo 3-0 Drawa II/Sokół Suliszewo 23 kwietnia
(wo)
Bytyń Nakielno 1-0 Granit Marcelin

Kolejka 19 - 13 kwietnia

Pauza: Pionier 95 Borne Sulinowo.
 
Leśnik Trzcinno 2-1 Wiarus Żółtnica
Drawa II/Sokół Suliszewo 2-2 Huragan Bierzwnica
Orzeł Gudowo 3-2 Mechanik Turowo
Pogoń Wierzchowo 2-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Błękitni Trzesieka 1-0 Bytyń Nakielno
Granit Marcelin 4-1 Grom Giżyno
LZS Karsibór 3-2 Wspólni Różewo

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Pauza: Granit Marcelin.
 
Huragan Bierzwnica 3-0 Mechanik Turowo
LZS Karsibór 6-3 Pionier 95 Borne Sulinowo
Orzeł Gudowo 2-1 Grom Giżyno
Drawa II/Sokół Suliszewo 2-5 Wiarus Żółtnica
Pogoń Wierzchowo 5-2 Bytyń Nakielno
Błękitni Trzesieka 2-0 Leśnik Trzcinno 16 marca
Wspólni Różewo 4-3 Strażak/Wielim Gwda Wielka

Kolejka 21 - 27 kwietnia

Pauza: Strażak/Wielim Gwda Wielka.
 
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-2 Leśnik Trzcinno
Grom Giżyno 4-0 Bytyń Nakielno
Huragan Bierzwnica 2-1 Orzeł Gudowo
Wspólni Różewo 7-4 Drawa II/Sokół Suliszewo
Wiarus Żółtnica 2-2 Granit Marcelin
Mechanik Turowo 3-2 Pogoń Wierzchowo
LZS Karsibór 6-0 Błękitni Trzesieka

Kolejka 22 - 1 maja

Pauza: Mechanik Turowo.
 
Leśnik Trzcinno 1-4 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Błękitni Trzesieka 3-0 Grom Giżyno
(wo)
Na boisku 4-2 (4-1)
Pogoń Wierzchowo 4-3 Huragan Bierzwnica
Granit Marcelin 8-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Drawa II/Sokół Suliszewo 1-7 LZS Karsibór
Orzeł Gudowo 5-0 Wspólni Różewo
Bytyń Nakielno 4-3 Wiarus Żółtnica

Kolejka 23 - 3-4 maja

Pauza: Huragan Bierzwnica.
 
LZS Karsibór 2-2 Orzeł Gudowo
Wiarus Żółtnica 5-1 Grom Giżyno
Strażak/Wielim Gwda Wielka 2-1 Granit Marcelin
Drawa II/Sokół Suliszewo 0-2 Błękitni Trzesieka
Mechanik Turowo 3-0 Leśnik Trzcinno
(wo)
Na boisku 4-2 (4-1)
Wspólni Różewo 2-0 Pogoń Wierzchowo
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-1 Bytyń Nakielno

Kolejka 24 - 11 maja

Pauza: Wspólni Różewo.
 
Grom Giżyno 3-2 Pionier 95 Borne Sulinowo
Leśnik Trzcinno 1-2 Huragan Bierzwnica
Bytyń Nakielno 2-2 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Błękitni Trzesieka 0-2 Wiarus Żółtnica
Granit Marcelin 3-0 Mechanik Turowo
(wo)
Na boisku 0-2 (0-2)
Pogoń Wierzchowo 2-0 LZS Karsibór
Orzeł Gudowo 0-4 Drawa II/Sokół Suliszewo

Kolejka 25 - 18 maja

Pauza: LZS Karsibór.
 
Mechanik Turowo 3-1 Bytyń Nakielno
Strażak/Wielim Gwda Wielka 0-2 Grom Giżyno
Huragan Bierzwnica 0-0 Granit Marcelin
Wspólni Różewo 8-1 Leśnik Trzcinno
Drawa II/Sokół Suliszewo 3-1 Pogoń Wierzchowo
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-2 Wiarus Żółtnica
Orzeł Gudowo 1-0 Błękitni Trzesieka

Kolejka 26 - 25 maja

Pauza: Drawa II/Sokół Suliszewo.
 
Bytyń Nakielno 2-0 Huragan Bierzwnica
Grom Giżyno 2-0 Mechanik Turowo
Leśnik Trzcinno 2-3 LZS Karsibór
Błękitni Trzesieka 1-5 Pionier 95 Borne Sulinowo
Pogoń Wierzchowo 4-2 Orzeł Gudowo
Wiarus Żółtnica 1-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Granit Marcelin 0-2 Wspólni Różewo

Kolejka 27 - 1 czerwca

Pauza: Orzeł Gudowo.
 
Huragan Bierzwnica 2-1 Grom Giżyno
LZS Karsibór 2-1 Granit Marcelin
Drawa II/Sokół Suliszewo 3-0 Leśnik Trzcinno
Wspólni Różewo 3-1 Bytyń Nakielno
Pogoń Wierzchowo 1-0 Błękitni Trzesieka
Strażak/Wielim Gwda Wielka 0-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Mechanik Turowo 0-2 Wiarus Żółtnica

Kolejka 28 - 8 czerwca

Pauza: Pogoń Wierzchowo.
 
Błękitni Trzesieka 3-5 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Leśnik Trzcinno 3-0 Orzeł Gudowo
(wo)
Granit Marcelin 1-0 Drawa II/Sokół Suliszewo
Grom Giżyno 3-6 Wspólni Różewo
Bytyń Nakielno 2-0 LZS Karsibór
Wiarus Żółtnica 2-3 Huragan Bierzwnica
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-1 Mechanik Turowo

Kolejka 29 - 15 czerwca

Pauza: Błękitni Trzesieka.
 
Pogoń Wierzchowo 3-0 Leśnik Trzcinno
(wo)
Orzeł Gudowo 0-1 Granit Marcelin
Wspólni Różewo 3-2 Wiarus Żółtnica
LZS Karsibór 0-6 Grom Giżyno
Mechanik Turowo 3-2 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Drawa II/Sokół Suliszewo 2-3 Bytyń Nakielno
Huragan Bierzwnica 1-0 Pionier 95 Borne Sulinowo

Kolejka 30 - 22 czerwca

Pauza: Leśnik Trzcinno.
 
Wiarus Żółtnica 2-1 LZS Karsibór
Pionier 95 Borne Sulinowo 5-0 Wspólni Różewo
Granit Marcelin 1-1 Pogoń Wierzchowo
Strażak/Wielim Gwda Wielka 1-2 Huragan Bierzwnica
Bytyń Nakielno 3-0 Orzeł Gudowo
(wo)
Błękitni Trzesieka 2-3 Mechanik Turowo
Grom Giżyno 1-0 Drawa II/Sokół Suliszewo

Liga okręgowa 2002/2003 (Koszalin (północ))

Klasa A 2002/2003 (Koszalin I)

Autor: Robert Szychowski
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas