[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Oświęcim
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Oświęcim 18 42 13 3 2 62-15 6 3 0 27-8 7 0 2 35-7
2.  LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 18 38 12 2 4 31-17 8 0 1 17-6 4 2 3 14-11
3.  LKS Przecieszyn 18 29 9 2 7 40-28 5 1 3 20-14 4 1 4 20-14
4.  LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 18 27 8 3 7 31-28 6 1 2 20-11 2 2 5 11-17
5.  LKS Bobrek 18 23 7 2 9 24-36 3 1 5 13-24 4 1 4 11-12
6.  LKS Palczowice 18 21 5 6 7 32-38 4 2 3 20-20 1 4 4 12-18
7.  Solavia Grojec 18 20 5 5 8 24-47 3 4 2 15-19 2 1 6 9-28
8.  Puls Broszkowice 18 19 4 7 7 28-43 2 3 4 13-25 2 4 3 15-18
9.  LKS Harmęże 18 18 4 6 8 26-33 4 3 2 18-11 0 3 6 8-22
10.  Soła Łęki 18 14 4 2 12 31-44 2 1 6 13-15 2 1 6 18-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Unia Oświęcim    3-1 1-1 1-1 2-0 3-2 7-0 2-2 3-1 5-0 
 2 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)2-1     2-1 1-0 0-2 2-1 3-0 3-0 1-0 3-1 
 3 LKS Przecieszyn0-3 0-4     3-1 3-0 3-0 1-1 1-3 4-0 5-2 
 4 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)0-2 3-0 3-1     0-2 1-1 2-1 1-0 5-0 5-4 
 5 LKS Bobrek0-8 0-3* 1-4 0-2     4-2 1-2 4-1 0-0 3-2 
 6 LKS Palczowice1-5 3-2 2-0 2-4 1-3     5-1 2-2 2-1 2-2 
 7 Solavia Grojec0-7 0-0 1-3 3-1 1-0 3-3     2-2 2-2 3-1 
 8 Puls Broszkowice0-7 2-2 1-6 1-0 1-1 0-0 2-3     4-3 2-3 
 9 LKS Harmęże3-0 0-1 3-0 1-1 3-1 2-2 3-1 2-2     1-3 
 10 Soła Łęki1-2 0-1 0-4 5-1 1-2 0-1 4-0 1-3 1-1     

Kolejka 1 - 22 sierpnia

Unia Oświęcim 2-2 Puls Broszkowice
LKS Harmęże 0-1 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
LKS Bobrek 1-2 Solavia Grojec
LKS Palczowice 2-2 Soła Łęki
LKS Przecieszyn 3-1 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)

Kolejka 2 - 29 sierpnia

Puls Broszkowice 1-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Soła Łęki 0-4 LKS Przecieszyn
Solavia Grojec 3-3 LKS Palczowice
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 0-2 LKS Bobrek
Unia Oświęcim 3-1 LKS Harmęże

Kolejka 3 - 5 września

LKS Harmęże 2-2 Puls Broszkowice
LKS Bobrek 0-8 Unia Oświęcim
LKS Palczowice 3-2 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
LKS Przecieszyn 1-1 Solavia Grojec
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 5-4 Soła Łęki

Kolejka 4 - 12 września

Puls Broszkowice 2-3 Soła Łęki
Solavia Grojec 3-1 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 2-1 LKS Przecieszyn
Unia Oświęcim 3-2 LKS Palczowice
LKS Harmęże 3-1 LKS Bobrek

Kolejka 5 - 19 września

LKS Bobrek 4-1 Puls Broszkowice
LKS Palczowice 2-1 LKS Harmęże
LKS Przecieszyn 0-3 Unia Oświęcim
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 3-0 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
Soła Łęki 4-0 Solavia Grojec

Kolejka 6 - 26 września

Puls Broszkowice 2-3 Solavia Grojec
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 3-1 Soła Łęki
Unia Oświęcim 1-1 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
LKS Harmęże 3-0 LKS Przecieszyn
LKS Bobrek 4-2 LKS Palczowice

Kolejka 7 - 3 października

LKS Palczowice 2-2 Puls Broszkowice
LKS Przecieszyn 3-0 LKS Bobrek
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 5-0 LKS Harmęże
Soła Łęki 1-2 Unia Oświęcim
Solavia Grojec 0-0 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)

Kolejka 8 - 10 października

Puls Broszkowice 2-2 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
Unia Oświęcim 7-0 Solavia Grojec
LKS Harmęże 1-3 Soła Łęki
LKS Bobrek 0-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
LKS Palczowice 2-0 LKS Przecieszyn

Kolejka 9 - 17 października

LKS Przecieszyn 1-3 Puls Broszkowice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-1 LKS Palczowice
Soła Łęki 1-2 LKS Bobrek
Solavia Grojec 2-2 LKS Harmęże
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 2-1 Unia Oświęcim

Kolejka 10 - 24 kwietnia

Puls Broszkowice 0-7 Unia Oświęcim
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 1-0 LKS Harmęże
Solavia Grojec 1-0 LKS Bobrek
Soła Łęki 0-1 LKS Palczowice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 3-1 LKS Przecieszyn

Kolejka 11 - 1 maja

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-0 Puls Broszkowice
LKS Przecieszyn 5-2 Soła Łęki
LKS Palczowice 5-1 Solavia Grojec
LKS Bobrek 0-3 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
(wo)
na boisku 0-2
LKS Harmęże 3-0 Unia Oświęcim

Kolejka 12 - 8 maja

Puls Broszkowice 4-3 LKS Harmęże
Unia Oświęcim 2-0 LKS Bobrek
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 2-1 LKS Palczowice
Solavia Grojec 1-3 LKS Przecieszyn
Soła Łęki 5-1 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)

Kolejka 13 - 15 maja

Soła Łęki 1-3 Puls Broszkowice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 2-1 Solavia Grojec
LKS Przecieszyn 0-4 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
LKS Palczowice 1-5 Unia Oświęcim
LKS Bobrek 0-0 LKS Harmęże

Kolejka 14 - 22 maja

Puls Broszkowice 1-1 LKS Bobrek
LKS Harmęże 2-2 LKS Palczowice
Unia Oświęcim 1-1 LKS Przecieszyn
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 1-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Solavia Grojec 3-1 Soła Łęki 26 maja

Kolejka 15 - 29 maja

Solavia Grojec 2-2 Puls Broszkowice
Soła Łęki 0-1 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 0-2 Unia Oświęcim
LKS Przecieszyn 4-0 LKS Harmęże
LKS Palczowice 1-3 LKS Bobrek

Kolejka 16 - 5 czerwca

Puls Broszkowice 0-0 LKS Palczowice
LKS Bobrek 1-4 LKS Przecieszyn
LKS Harmęże 1-1 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Unia Oświęcim 5-0 Soła Łęki
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 3-0 Solavia Grojec

Kolejka 17 - 12 czerwca

LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 3-0 Puls Broszkowice
Solavia Grojec 0-7 Unia Oświęcim
Soła Łęki 1-1 LKS Harmęże
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 0-2 LKS Bobrek
LKS Przecieszyn 3-0 LKS Palczowice

Kolejka 18 - 19 czerwca

Puls Broszkowice 1-6 LKS Przecieszyn
LKS Palczowice 2-4 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
LKS Bobrek 3-2 Soła Łęki
LKS Harmęże 3-1 Solavia Grojec
Unia Oświęcim 3-1 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)

Klasa A 2004/2005 (Oświęcim)

Klasa C 2004/2005 (Oświęcim)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas