[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA Intertoto 2005

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 18-19 czerwca, 25-26 czerwca
(Losowanie - 11 kwietnia 2005, 12:00 - House of European Football, Nyon)

FK Smederevo 0-1 FK Pobeda (Prilep)
Ristovski 49
Beitar Jerozolima 4-3 FK Sileks (Kratovo)
Ben-Shoshan 17, 48, 80, Brochyan 61 - Siniąa Jovanovski 2, Ristić 28, Arsovski 71
Tel-Awiw
Valletta FC 0-5 FK Budućnost (Podgorica)
Nikola Vujović 8, 30, Sekulić 16, 70, 76
Corradino
NK Slaven (Koprivnica) 1-0 NK Drava Ptuj
Dodik 83
AÉ Olympiakós Lefkossías 0-5 Gloria Bistrița
Pereş 23, 30, 59, Chibulcutean 69, Bucur 89
CFR Cluj 3-2 Vėtra Wilno
Tilincă 2, 12, Anca 11 (k) - ©ernas 9, Arturas Steąko 85
Dinamo Tirana 2-1 NK Varteks (Varaľdin)
Maurinho 7, Qorri 16 - Novinić 90
Karvan İK Yevlax 1-2 Lech Poznań 19 czerwca, 17:00 (4500)
Muzıka 63 - Gajtkowski 25, Mowlik 82 (k)
Baku
Rànger's FC 1-1 SK Sturm Graz
Norberto Urbani 35 - Rabihou 70
Vasas SC 0-0 FK Z«S Dubnica nad Váhom
Ararat Erewan 1-3 Neuchâtel Xamax FC
Nawojan 27 - Griffiths 2, 32, Juan Muñoz 90
Lombard Pápa FC 2-1 WIT Georgia Tbilisi
Tibor Sabo 60, 90 - Ebanoidze 90
Nieman Grodno 0-1 FC Zlín
Lukaątík 49
Mińsk
Tiligul Tiraspol 0-3 Pogoń Szczecin 18 czerwca, 17:30 (300)
KaĽmierczak 45, Parzy 84, Michalski 90
Kiszyniów
FC Victoria Rosport 1-2 IFK Göteborg
Görres 70 - Marcus Berg 55, Jonathan Berg 80
Luxembourg
FC Inter Turku 0-0 ÍA (Akranes)
Bangor City FC 1-2 Dinaburg Daugavpils
Eltermanis 44 (s) - Sokoļskis 5, Vaļuąkins 67
Rhyl
®algiris Wilno 1-0 Lisburn Distillery FC
Lemeľis 54
Bohemian FC 1-0 KAA Gent
Anthony Grant 49
JK Trans Narva 0-2 KSC Lokeren
Grétarsson 2, Vukomanović 68
Tallin
Skála 0-2 Tampere United
Hynynen 57, 67

FK Pobeda (Prilep) 2-1 FK Smederevo
Vladimir Vujović 75, Kapinkovski 82 - Divić 16
FK Sileks (Kratovo) 1-2 Beitar Jerozolima
Ristić 30 - Brochyan 37, Moshe 90
FK Budućnost (Podgorica) 2-2 Valletta FC
Sekulić 1, 62 - Massimo Grima 21 (k), Agius 80
NK Drava Ptuj 0-1 NK Slaven (Koprivnica)
©aranović 90
Maribor
Gloria Bistrița 11-0 AÉ Olympiakós Lefkossías
Bucur 7, 64, 78, Pereş 12, 19, 33, Negrean 27, 29, 35, Szekely 76, Bozeşan 90 (k)
Vėtra Wilno 1-4 CFR Cluj
Butrimavičius 37 - Dan 3, Anca 31, Jula 86 (k), Tilincă 90
NK Varteks (Varaľdin) 4-1 Dinamo Tirana
Benko 32, 53, 74, 90 (k) - Goudiaby 12
Lech Poznań 2-0 Karvan İK Yevlax 25 czerwca, 20:00 (2000)
Wachowicz 60, Scherfchen 79
SK Sturm Graz 5-0 Rànger's FC
Filipović 26, Rabihou 33, Jürgen Säumel 43, ©arac 79, 82
FK Z«S Dubnica nad Váhom 2-0 Vasas SC
Kiąka 21, Tesák 49
Neuchâtel Xamax FC 6-0 Ararat Erewan
Baumann 14, Oppliger 17, Maraninchi 36, Doudin 39, Griffiths 64, Cordonnier 86
Genewa
WIT Georgia Tbilisi 0-1 Lombard Pápa FC
Hercegfalvi 50
FC Zlín 0-0 Nieman Grodno
Pogoń Szczecin 6-2 Tiligul Tiraspol 25 czerwca, 20:00 (2500)
Batata 22, 24, Milar Decuadra 27 (k), Bugaj 52, Stroenco 88 (s), Kowal 90 - Cuzneţov 36, Bacal 70
IFK Göteborg 3-1 FC Victoria Rosport
Dennis Jonsson 1, 80, Marcus Berg 89 - Gaspar Morais 19
ÍA (Akranes) 0-4 FC Inter Turku
Lehtonen 24, Ilo 65, Reynisson 75 (s), Petrescu 81
Dinaburg Daugavpils 2-0 Bangor City FC
Sokoļskis 13, Atherton 56 (s)
Lisburn Distillery FC 0-1 ®algiris Wilno
Szyło 48
Ballyskeagh
KAA Gent 3-1 Bohemian FC
Jbari 1, Håkonsen 11, Vrancken 60 - Desmond Byrne 75
KSC Lokeren 0-1 JK Trans Narva
Tarassenkov 27
Westerlo
Tampere United 1-0 Skála
Räsänen 67

II runda - 2-3 lipca, 9-10 lipca
(Losowanie - 11 kwietnia 2005, 12:00 - House of European Football, Nyon)

RC Deportivo de La Coruña 3-0 FK Budućnost (Podgorica)
Xisco 5, Sergio 81, Héctor 86
AS Saint-Étienne Loire 1-1 Neuchâtel Xamax FC
Sablé 75 - Lombardo 57
KSC Lokeren 1-4 BSC Young Boys Berno
Deschacht 70 - Steinsson 4, Neri 25, Varela 49, Häberli 67
Westerlo
VfL Wolfsburg 2-2 SK Sturm Graz
Karhan 50, D'Alessandro 54 - Filipović 53, Mudżiri 80
Tampere United 1-0 Royal Charleroi SC
Hynynen 25
FC Slovan Liberec 5-1 Beitar Jerozolima
Holoąko 28, Zápotočný 48, Slepička 55, 90, Doąek 83 - Ben-Shoshan 66
RC Lens 2-1 Lech Poznań 3 lipca, 18:00 (27 500)
Jussiê 19, Gillet 44 - Gajtkowski 67
CFR Cluj 1-0 Athletic Club de Bilbao
Tilincă 36
SK Sigma Ołomuniec 1-0 Pogoń Szczecin 2 lipca, 19:00 (3097)
Babnič 35
Hamburger SV 4-1 FK Pobeda (Prilep)
Demel 49, Trochowski 62, Laas 67, Takyi 70 - Popovski 44
BB Ankaraspor Kulübü 0-4 FK Z«S Dubnica nad Váhom
Drľík 16, Kopačka 29 (k), Adam 35, Iľvolt 90
NK Slaven (Koprivnica) 3-2 Gloria Bistrița
Vručina 45, ©aranović 60, Musa 81 (k) - Pereş 31 (k), Bucur 70
NK Varteks (Varaľdin) 4-3 FC Inter Turku
Benko 4, 90, Halilović 55, ©afarić 85 - N'Gal 9, 75, Ilo 14
KAA Gent 1-0 FC Zlín
Martens 50
Lombard Pápa FC 2-3 IFK Göteborg
Tibor Sabo 18, Herczeg 64 - Selaković 65 (k), Marcus Berg 79, Wendt 90
®algiris Wilno 2-0 Dinaburg Daugavpils
Jasaitis 65, Lemeľis 70

FK Budućnost (Podgorica) 2-1 RC Deportivo de La Coruña
Sekulić 65, Nikola Vukčević 87 - Acuña 90 (k)
Neuchâtel Xamax FC 1-2 AS Saint-Étienne Loire
Maraninchi 80 - Mazure 60, Feindouno 70
Genewa
BSC Young Boys Berno 2-1 KSC Lokeren
Steinsson 79, Sermeter 82 (k) - Grétarsson 63 (k)
SK Sturm Graz 1-3 VfL Wolfsburg
Neukirchner 68 - Petrow 12 (k), 78, Menseguez 90
Royal Charleroi SC 0-0 Tampere United
Beitar Jerozolima 1-2 FC Slovan Liberec
Ben-Shoshan 59 - Dort 52, Holenda 87
Tel-Awiw
Lech Poznań 0-1 RC Lens 10 lipca, 18:00 (10 000)
Jussiê 11
Athletic Club de Bilbao 1-0 CFR Cluj
pd. k. 3-5
Javi González 36
Pogoń Szczecin 0-0 SK Sigma Ołomuniec 9 lipca, 18:00 (8000)
FK Pobeda (Prilep) 1-4 Hamburger SV
Ristovski 32 - Emile Mpenza 38, Beinlich 65, Karl 76, Lauth 90
Skopje
FK Z«S Dubnica nad Váhom 0-1 BB Ankaraspor Kulübü
Jabá 74
Gloria Bistrița 0-1 NK Slaven (Koprivnica)
Musa 65 (k)
FC Inter Turku 2-2 NK Varteks (Varaľdin)
N'Gal 17, 58 - Jolić 27, Mohorović 90
FC Zlín 0-0 KAA Gent
IFK Göteborg 1-0 Lombard Pápa FC
Marcus Berg 90
Dinaburg Daugavpils 2-1 ®algiris Wilno
Čugunovs 16, Ziziļevs 18 - Jasaitis 47 (k)

III runda - 16-17 lipca, 23-24 lipca
(Losowanie - 11 kwietnia 2005, 12:00 - House of European Football, Nyon)

SS Lazio 3-0 Tampere United
Belleri 28, Rocchi 29, di Canio 48
BSC Young Boys Berno 2-3 Olympique de Marseille
Raimondi 61, Hakan Yakin 74 - Oruma 15, Niang 35, Taiwo 82
FK Z«S Dubnica nad Váhom 1-3 Newcastle United FC
Tesák 42 - Chopra 4, N'Zogbia 6, Milner 70
UD Leiria 0-1 Hamburger SV
Trochowski 57
KAA Gent 0-0 València CF
AÓ Egáleo 1-3 ®algiris Wilno
Saganas 85 - Lemeľis 16, Morinas 60, Jaąurek 67
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-1 SK Sigma Ołomuniec
Kringe 8 - König 43
Roda JC Kerkrade 0-0 FC Slovan Liberec
CFR Cluj 1-1 AS Saint-Étienne Loire
Tilincă 3 - Piquionne 37
RC Deportivo de La Coruña 1-0 NK Slaven (Koprivnica)
Rubén 73
IFK Göteborg 0-2 VfL Wolfsburg
D'Alessandro 33, Franz 51
NK Varteks (Varaľdin) 1-1 RC Lens
Plantić 90 - Cousin 60

Tampere United 1-1 SS Lazio
Wiss 88 - Muzzi 90
Olympique de Marseille 2-1 BSC Young Boys Berno
Luyindula 69 (k), Nasri 83 - Raimondi 43
Newcastle United FC 2-0 FK Z«S Dubnica nad Váhom
Shearer 70, 90
Hamburger SV 2-0 UD Leiria
Barbarez 50 (k), Lauth 76
València CF 2-0 KAA Gent
Villa 6, Kluivert 78
®algiris Wilno 2-3 AÓ Egáleo
Lemeľis 3, Morinas 32 - Saganas 40, Chloros 46 (k), 50 (k)
SK Sigma Ołomuniec 0-0 BV Borussia 1909 (Dortmund)
FC Slovan Liberec 1-1 Roda JC Kerkrade
Doąek 80 - Sérgio 38
AS Saint-Étienne Loire 2-2 CFR Cluj
Sablé 50, Dabo 88 - Coroian 23 (k), Tilincă 65
NK Slaven (Koprivnica) 0-3 RC Deportivo de La Coruña
Rubén 18, Víctor 46 (k), Diego Tristán 80
VfL Wolfsburg 2-0 IFK Göteborg
D'Alessandro 24, Klimowicz 76
RC Lens 4-1 NK Varteks (Varaľdin)
Lachor 47, Lacourt 58, Thomert 66, Cousin 90 - Vukman 71

1/2 finału - 27 lipca, 3 sierpnia
(Losowanie - 11 lipca 2005 - House of European Football, Nyon)

RC Deportivo de La Coruña 2-1 Newcastle United FC
Rubén 11, Jorge Andrade 57 - Bowyer 47
VfL Wolfsburg 0-0 RC Lens
SS Lazio 1-1 Olympique de Marseille
di Canio 42 - Méïté 70
®algiris Wilno 1-2 CFR Cluj
Osipowicz 74 - Dan 38, Anca 78
València CF 4-0 Roda JC Kerkrade
Rufete 36, 41, 50, Moretti 83
SK Sigma Ołomuniec 0-1 Hamburger SV
van der Vaart 49

Newcastle United FC 1-2 RC Deportivo de La Coruña
Milner 39 - Jorge Andrade 45, Munitis 47
RC Lens 4-0 VfL Wolfsburg
Dindané 42, Keita 48, Jemaa 89, 90
Olympique de Marseille 3-0 SS Lazio
Niang 60, Mendoza 61, Ribéry 65
CFR Cluj 5-1 ®algiris Wilno
Tilincă 11, Jula 45 (k), Coroian 49, Minteuan 57, Anca 72 - Jokąas 80
Roda JC Kerkrade 0-0 València CF
Hamburger SV 3-0 SK Sigma Ołomuniec
Lauth 30, 81, van der Vaart 56

Finał - 9 sierpnia, 23 sierpnia
(Losowanie - 11 lipca 2005 - House of European Football, Nyon)

Hamburger SV 1-0 València CF
Barbarez 51
CFR Cluj 1-1 RC Lens
Turcu 57 - Lachor 24
RC Deportivo de La Coruña 2-0 Olympique de Marseille
Rubén 67, Iván Carril 87

València CF 0-0 Hamburger SV
Hamburger SV awansował do I rundy Pucharu UEFA
RC Lens 3-1 CFR Cluj
Vitorino 38, Coulibaly 76, Cousin 78 - Dorinel Munteanu 88
RC Lens awansował do I rundy Pucharu UEFA
Olympique de Marseille 5-1 RC Deportivo de La Coruña
Ribéry 5, Méïté 65, Mendoza 74, Niang 88, Oruma 90 - Jorge Andrade 9
Olympique de Marseille awansował do I rundy Pucharu UEFA

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas