[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2005/2006

REKLAMA
REKLAMA

I runda eliminacyjna - 12-13 lipca, 19-20 lipca
(Losowanie - 24 czerwca 2005, 12:00 - Nyon)

Liverpool FC 3-0 Llansantffraid FC
Gerrard 8, 21, 89
FC Haka 1-0 Pjunik Erewan
Pasoja 26
HB Tórshavn 2-4 FBK Kaunas
á Lag 29, 66 - Velička 2, 25, Klimek 35, Zelmikas 67
FC Levadia Tallin 1-0 Dinamo Tbilisi
Nahk 45 (k)
ND Gorica 2-0 KF Tirana
Mladen Kovačevič 66, Birsa 82
Kajrat Ałmaty 2-0 FC Artmedia Bratysława
Fomienko 39, Artiemow 70
Neftçı Baku 2-0 FH (Hafnarfjörður)
Məmmədov 20, Mišura 90
FK Rabotnički (Skopje) 6-0 Skonto Ryga
Kralevski 30, Ignatov 56 (k), Nuhiji 65, 84, Trajčov 69, Maznov 76
Glentoran FC 1-2 Shelbourne FC
Ward 77 - Jason Byrne 55, 65 (k)
Dinamo Mińsk 1-1 AS Anórthossis Ammochóstou
Lencewicz 58 - Frousos 44
Sliema Wanderers FC 1-4 Sheriff Tiraspol
Daniel Bogdanović 72 - Epureanu 21, 62, Kuczuk 25, Florescu 51
Ta'Qali
Football 1991 Dudelange 0-1 HŠK Zrinjski (Mostar)
Boris Marić 15

Llansantffraid FC 0-3 Liverpool FC
Cissé 26, Gerrard 82, 83
Wrexham
Pjunik Erewan 2-2 FC Haka
Paczajan 3, Diawara 30 - Mattila 38, Fowler 63
FBK Kaunas 4-0 HB Tórshavn
Velička 44, Rimkevičius 63, 82, Zelmikas 90
Wilno
Dinamo Tbilisi 2-0 FC Levadia Tallin
Mełkadze 48, Orbeładze 50
KF Tirana 3-0 ND Gorica
Rraklli 38, Dabulla 42, Salihi 47
FC Artmedia Bratysława 4-1 Kajrat Ałmaty
pd.
Borbély 22, Tchuř 52, Kozák 94 (k), Staňo 120 - Bogomołow 91
Senec
FH (Hafnarfjörður) 1-2 Neftçı Baku
Borgvardt 60 - Mišura 51, Nəbiyev 75
Skonto Ryga 1-0 FK Rabotnički (Skopje)
Pieriepłotkin 90
Shelbourne FC 4-1 Glentoran FC
Heary 13, Jason Byrne 32 (k), 71, Crowe 58 - McCann 21
AS Anórthossis Ammochóstou 1-0 Dinamo Mińsk
Samaras 71
Stróvolos
Sheriff Tiraspol 2-0 Sliema Wanderers FC
Derme 78, Cociş 83
HŠK Zrinjski (Mostar) 0-4 Football 1991 Dudelange
pd.
Gruszczyński 90, 105, Di Gregorio 96, Hug 112

II runda eliminacyjna - 26-27 lipca, 2-3 sierpnia
(Losowanie - 24 czerwca 2005, 12:00 - Nyon)

FBK Kaunas 1-3 Liverpool FC
Barevičius 21 - Cissé 27, Carragher 30, Gerrard 55 (k)
Dinamo Tbilisi 0-2 Brøndbyernes IF
Skoubo 59, Elmander 83
FK Partizan (Belgrad) 1-0 Sheriff Tiraspol
Odita 63
Debreceni VSC 3-0 HNK Hajduk (Split)
Igor Bogdanović 26, 40, Kerekes 58
FC Artmedia Bratysława 5-0 Celtic FC
Halenár 43, 90, Vaščák 57, Mikulič 77, 79
KF Tirana 0-2 CSKA Sofia
Gueye 89, Gargorow 90
RSC Anderlecht 5-0 Neftçı Baku
Tihinen 21, Jestrović 24, Mbo Mpenza 32, Goor 35, Vanderhaeghe 77
Vålerengens IF 1-0 FC Haka
Freddy dos Santos 50 (k)
FK Rabotnički (Skopje) 1-1 Łokomotiw Moskwa
Nuhiji 12 - Syczow 90
Football 1991 Dudelange 1-6 SK Rapid Wiedeń
Martine 8 - Lawaree 2, 65, Akagündüz 3, 15, Hofmann 5, Kienast 84
Dynamo Kijów 2-2 FC Thun 1898
Husiew 20, Szackich 40 - Lustrinelli 38, Aegerter 66
Malmö FF 3-2 Maccabi Hajfa
Osmanovski 34, Daniel Andersson 49, Mattisson 69 - Harazi 2, Colautti 44
Shelbourne FC 0-0 Steaua Bukareszt
AS Anórthossis Ammochóstou 3-1 Trabzonspor Kulübü
Nikolaou 25, Frousos 83, Citaiszwili 90 - Fatih Tekke 75
Stróvolos

Liverpool FC 2-0 FBK Kaunas
Gerrard 77, Cissé 86
Brøndbyernes IF 3-1 Dinamo Tbilisi
Lorentzen 9, Aładaszwili 42 (s), Kamper 86 - Iaszwili 65
Sheriff Tiraspol 0-1 FK Partizan (Belgrad)
Odita 74
HNK Hajduk (Split) 0-5 Debreceni VSC
Halmosi 1, 27, Kerekes 22, Sidibe 76, Kiss 90
Celtic FC 4-0 FC Artmedia Bratysława
Alan Thompson 22 (k), Hartson 45, McManus 54, Craig Beattie 82
CSKA Sofia 2-0 KF Tirana
Dah Zadi 2, Todorow 90
Neftçı Baku 1-0 RSC Anderlecht
Boreţ 5 (k)
FC Haka 1-4 Vålerengens IF
Lehtinen 9 - Wæhler 26, Tore André Flo 28, 74, Iversen 59
Łokomotiw Moskwa 2-0 FK Rabotnički (Skopje)
Syczow 75, Asatiani 85
SK Rapid Wiedeń 3-2 Football 1991 Dudelange
Lawaree 47, 81, Dollinger 86 - Tosun 7 (s), Gruszczyński 37
FC Thun 1898 1-0 Dynamo Kijów
Bernardi 90
Berno
Maccabi Hajfa 2-2 Malmö FF
Colautti 10, Arbitman 60 - Afonso Alves 21, Abelsson 88
Tel-Awiw
Steaua Bukareszt 4-1 Shelbourne FC
Nicoliţă 18, Iacob 27, Diniţă 61, Opriţa 90 (k) - Jason Byrne 38
Trabzonspor Kulübü 1-0 AS Anórthossis Ammochóstou
Fatih Tekke 40

III runda eliminacyjna - 9-10 sierpnia, 23-24 sierpnia
(Losowanie - 29 lipca 2005, 12:00 - Nyon)

Wisła Kraków 3-1 Panathinaïkós AÓ 9 sierpnia, 20:45 (12 000)
Paweł Brożek 13, Uche 52, Frankowski 70 - Olisadebe 4
FC Basel 1893 2-1 SV Werder Bremen 1899
Degen 27, Rossi 52 - Klose 73
FC Artmedia Bratysława 0-0 FK Partizan (Belgrad)
Szachtar Donieck 0-2 FC Internazionale Milano
Martins 68, Adriano 79
Steaua Bukareszt 1-1 Rosenborg BK
Iacob 30 - Helstad 85
Manchester United FC 3-0 Debreceni VSC
Rooney 7, Van Nistelrooij 49, Cristiano Ronaldo 63
Malmö FF 0-1 FC Thun 1898
Pimenta 34
Everton FC 1-2 Villarreal CF
James Beattie 42 - Figueroa 27, Josico 45
CSKA Sofia 1-3 Liverpool FC
Petyr Dimitrow 45 - Cissé 25, Morientes 31, 58
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 0-1 Udinese Calcio
Iaquinta 29 (k)
Vålerengens IF 1-0 Club Brugge KV
Iversen 56
SK Rapid Wiedeń 1-1 Łokomotiw Moskwa
Valachovič 75 (k) - Samiedow 10
RSC Anderlecht 2-1 SK Slavia Praga
Goor 7, Mbo Mpenza 38 - Jarolím 21
AS Anórthossis Ammochóstou 1-2 Rangers FC
Frousos 72 - Nacho Novo 64, Ricksen 71
Stróvolos
Brøndbyernes IF 2-2 AFC Ajax
Skoubo 33, Escudé 90 (s) - Rosenberg 30, Babel 73
Real Betis Balompié 1-0 AS Monaco FC
Edú 90

Panathinaïkós AÓ 4-1 Wisła Kraków 23 sierpnia, 20:45 (60 000)
pd.
Morris 62, Olisadebe 65, Papadopoulos 87, Kotzios 114 - Sobolewski 78
SV Werder Bremen 1899 3-0 FC Basel 1893
Klasnić 65, 73, Borowski 68 (k)
FC Internazionale Milano 1-1 Szachtar Donieck
Recoba 12 - Elano 25
Rosenborg BK 3-2 Steaua Bukareszt
Solli 38, Ødegaard 57, Rădoi 60 (s) - Rădoi 74, Iacob 76
Debreceni VSC 0-3 Manchester United FC
Heinze 20, 60, Richardson 65
Budapeszt
Villarreal CF 2-1 Everton FC
Sorín 20, Forlán 90 - Arteta 69
Udinese Calcio 3-2 Sporting Clube de Portugal (Lizbona)
Iaquinta 23 (k), Natali 35, Barreto 90 - Douala 39, Pinilla 90
Club Brugge KV 1-0 Vålerengens IF
pd. k. 4-3
Balaban 79
SK Slavia Praga 0-2 RSC Anderlecht
Akin Serhat 77, Mbo Mpenza 85
Rangers FC 2-0 AS Anórthossis Ammochóstou
Buffel 38, Pršo 57
AFC Ajax 3-1 Brøndbyernes IF
Babel 50, Sneijder 80, 89 - Elmander 44
AS Monaco FC 2-2 Real Betis Balompié
Gerard 33, Maoulida 63 - Oliveira 17, 77
FK Partizan (Belgrad) 0-0 FC Artmedia Bratysława
pd. k. 3-4
Liverpool FC 0-1 CSKA Sofia
Ilijew 16
FC Thun 1898 3-0 Malmö FF
Bernardi 25, Lustrinelli 40, 65
Berno
Łokomotiw Moskwa 0-1 SK Rapid Wiedeń
Valachovič 85

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2005, 16:00 - Monaco)

SK Rapid Wiedeń 0-1 FC Bayern München 14 września
Guerrero Gonzáles 60
Club Brugge KV 1-2 Juventus FC 14 września
Yulu-Matondo 85 - Nedvěd 66, Trezeguet 75

Kolejka 2 - 27-28 września

Juventus FC 3-0 SK Rapid Wiedeń 27 września
Trezeguet 27, Mutu 82, Ibrahimović 85
FC Bayern München 1-0 Club Brugge KV 27 września
Demichelis 32

Kolejka 3 - 18-19 października

FC Bayern München 2-1 Juventus FC 18 października
Deisler 32, Demichelis 39 - Ibrahimović 90
SK Rapid Wiedeń 0-1 Club Brugge KV 18 października
Balaban 75

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Club Brugge KV 3-2 SK Rapid Wiedeń 2 listopada
Portillo 9, Balaban 25, Verheyen 63 - Kincl 1, Hofmann 81
Juventus FC 2-1 FC Bayern München 2 listopada
Trezeguet 62, 85 - Deisler 66

Kolejka 5 - 22-23 listopada

FC Bayern München 4-0 SK Rapid Wiedeń 22 listopada
Deisler 21, Karimi 54, Makaay 72, 77
Juventus FC 1-0 Club Brugge KV 22 listopada
Del Piero 80

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Club Brugge KV 1-1 FC Bayern München 7 grudnia
Portillo 32 - Pizarro Bosio 21
SK Rapid Wiedeń 1-3 Juventus FC 7 grudnia
Kincl 52 - Del Piero 35, 45, Ibrahimović 42

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Juventus FC 6 15 5 0 1 12-5 3 0 0 6-1 2 0 1 6-4
2.  FC Bayern München 6 13 4 1 1 10-4 3 0 0 7-1 1 1 1 3-3
3.  Club Brugge KV 6 7 2 1 3 6-7 1 1 1 5-5 1 0 2 1-2
4.  SK Rapid Wiedeń 6 0 0 0 6 3-15 0 0 3 1-5 0 0 3 2-10

Grupa B
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2005, 16:00 - Monaco)

AC Sparta Praga 1-1 AFC Ajax 14 września
Matušovič 66 - Sneijder 90
Arsenal FC 2-1 FC Thun 1898 14 września
Gilberto 51, Bergkamp 90 - Nelson Ferreira 53

Kolejka 2 - 27-28 września

FC Thun 1898 1-0 AC Sparta Praga 27 września
Hodzic 89
Berno
AFC Ajax 1-2 Arsenal FC 27 września
Rosenberg 71 - Ljungberg 2, Pirès 69 (k)

Kolejka 3 - 18-19 października

AFC Ajax 2-0 FC Thun 1898 18 października
Anastasiou 36, 55
AC Sparta Praga 0-2 Arsenal FC 18 października
Henry 21, 74

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Arsenal FC 3-0 AC Sparta Praga 2 listopada
Henry 23, Van Persie 82, 86
FC Thun 1898 2-4 AFC Ajax 2 listopada
Lustrinelli 56, Pimenta 74 - Sneijder 27, Anastasiou 63, De Jong 90, Boukhari 90
Berno

Kolejka 5 - 22-23 listopada

AFC Ajax 2-1 AC Sparta Praga 22 listopada
De Jong 68, 89 - Martin Petráš 90
FC Thun 1898 0-1 Arsenal FC 22 listopada
Pirès 88 (k)
Berno

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Arsenal FC 0-0 AFC Ajax 7 grudnia
AC Sparta Praga 0-0 FC Thun 1898 7 grudnia

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arsenal FC 6 16 5 1 0 10-2 2 1 0 5-1 3 0 0 5-1
2.  AFC Ajax 6 11 3 2 1 10-6 2 0 1 5-3 1 2 0 5-3
3.  FC Thun 1898 6 4 1 1 4 4-9 1 0 2 3-5 0 1 2 1-4
4.  AC Sparta Praga 6 2 0 2 4 2-9 0 2 1 1-3 0 0 3 1-6

Grupa C
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2005, 16:00 - Monaco)

Udinese Calcio 3-0 Panathinaïkós AÓ 14 września
Iaquinta 28, 73, 76
SV Werder Bremen 1899 0-2 FC Barcelona 14 września
Deco 13, Ronaldinho 76 (k)

Kolejka 2 - 27-28 września

FC Barcelona 4-1 Udinese Calcio 27 września
Ronaldinho 13, 32, 90 (k), Deco 41 - Felipe 24
Panathinaïkós AÓ 2-1 SV Werder Bremen 1899 27 września
Ezequiel González 5 (k), Mantzios 8 - Klose 41

Kolejka 3 - 18-19 października

Panathinaïkós AÓ 0-0 FC Barcelona 18 października
Udinese Calcio 1-1 SV Werder Bremen 1899 18 października
Di Natale 86 - Felipe 64 (s)

Kolejka 4 - 1-2 listopada

FC Barcelona 5-0 Panathinaïkós AÓ 2 listopada
Van Bommel 1, Eto'o 14, 40, 65, Messi 34
SV Werder Bremen 1899 4-3 Udinese Calcio 2 listopada
Klose 15, Baumann 24, Micoud 51, 67 - Di Natale 54, 57, Schulz 60 (s)

Kolejka 5 - 22-23 listopada

FC Barcelona 3-1 SV Werder Bremen 1899 22 listopada
Gabri 14, Ronaldinho 26, Larsson 71 - Borowski 22 (k)
Panathinaïkós AÓ 1-2 Udinese Calcio 22 listopada
Charalambidis 45 - Iaquinta 81, Candela 83

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

SV Werder Bremen 1899 5-1 Panathinaïkós AÓ 7 grudnia
Micoud 2 (k), Valdéz 28, 31, Klose 51, Frings 90 - Morris 53
Udinese Calcio 0-2 FC Barcelona 7 grudnia
Ezquerro 85, Iniesta 90

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 16 5 1 0 16-2 3 0 0 12-2 2 1 0 4-0
2.  SV Werder Bremen 1899 6 7 2 1 3 12-12 2 0 1 9-6 0 1 2 3-6 2 4 1 1 0 5-4
3.  Udinese Calcio 6 7 2 1 3 10-12 1 1 1 4-3 1 0 2 6-9 2 1 0 1 1 4-5
4.  Panathinaïkós AÓ 6 4 1 1 4 4-16 1 1 1 3-3 0 0 3 1-13

Grupa D
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2005, 16:00 - Monaco)

Villarreal CF 0-0 Manchester United FC 14 września
SL e Benfica 1-0 LOSC Lille Métropole 14 września
Miccoli 90

Kolejka 2 - 27-28 września

LOSC Lille Métropole 0-0 Villarreal CF 27 września
Saint-Denis
Manchester United FC 2-1 SL e Benfica 27 września
Giggs 39, Van Nistelrooij 85 - Simão 59

Kolejka 3 - 18-19 października

Manchester United FC 0-0 LOSC Lille Métropole 18 października
Villarreal CF 1-1 SL e Benfica 18 października
Riquelme 72 (k) - Manuel Fernandes 77

Kolejka 4 - 1-2 listopada

SL e Benfica 0-1 Villarreal CF 2 listopada
Senna 81
LOSC Lille Métropole 1-0 Manchester United FC 2 listopada
Ačimovič 38
Saint-Denis

Kolejka 5 - 22-23 listopada

LOSC Lille Métropole 0-0 SL e Benfica 22 listopada
Saint-Denis
Manchester United FC 0-0 Villarreal CF 22 listopada

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

SL e Benfica 2-1 Manchester United FC 7 grudnia
Geovanni 16, Beto 34 - Scholes 6
Villarreal CF 1-0 LOSC Lille Métropole 7 grudnia
Guayre 67

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Villarreal CF 6 10 2 4 0 3-1 1 2 0 2-1 1 2 0 1-0
2.  SL e Benfica 6 8 2 2 2 5-5 2 0 1 3-2 0 2 1 2-3
3.  LOSC Lille Métropole 6 6 1 3 2 1-2 1 2 0 1-0 0 1 2 0-2 2 4 1 1 0 1-0
4.  Manchester United FC 6 6 1 3 2 3-4 1 2 0 2-1 0 1 2 1-3 2 1 0 1 1 0-1

Grupa E
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2005, 16:00 - Monaco)

AC Milan 3-1 Fenerbahçe SK 13 września
Kaká 18, 87, Szewczenko 89 - Alex 63 (k)
PSV Eindhoven 1-0 FC Schalke 04 13 września
Vennegoor of Hesselink 33

Kolejka 2 - 27-28 września

FC Schalke 04 2-2 AC Milan 28 września
Larsen 3, Hamit Altintop 70 - Seedorf 1, Szewczenko 59
Fenerbahçe SK 3-0 PSV Eindhoven 28 września
Alex 40 (k), 68, Appiah 90

Kolejka 3 - 18-19 października

Fenerbahçe SK 3-3 FC Schalke 04 19 października
Fábio Luciano 14, Márcio Nobre 73, Appiah 79 - Lincoln 59, 62, Kuranyi 77
AC Milan 0-0 PSV Eindhoven 19 października

Kolejka 4 - 1-2 listopada

PSV Eindhoven 1-0 AC Milan 1 listopada
Farfán 12
FC Schalke 04 2-0 Fenerbahçe SK 1 listopada
Kuranyi 32, Sand 90

Kolejka 5 - 22-23 listopada

Fenerbahçe SK 0-4 AC Milan 23 listopada
Szewczenko 16, 52, 70, 76
FC Schalke 04 3-0 PSV Eindhoven 23 listopada
Kobiaszwili 18 (k), 72, 79 (k)

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

AC Milan 3-2 FC Schalke 04 6 grudnia
Pirlo 42, Kaká 52, 60 - Poulsen 44, Lincoln 66
PSV Eindhoven 2-0 Fenerbahçe SK 6 grudnia
Cocu 14, Farfán 85

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AC Milan 6 11 3 2 1 12-6 2 1 0 6-3 1 1 1 6-3
2.  PSV Eindhoven 6 10 3 1 2 4-6 3 0 0 4-0 0 1 2 0-6
3.  FC Schalke 04 6 8 2 2 2 12-9 2 1 0 7-2 0 1 2 5-7
4.  Fenerbahçe SK 6 4 1 1 4 7-14 1 1 1 6-7 0 0 3 1-7

Grupa F
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2005, 16:00 - Monaco)

Olympique Lyonnais 3-0 Real Madrid CF 13 września
Carew 21, Juninho Pernambucano 26, Wiltord 31
Olympiakós SFP (Pireus) 1-3 Rosenborg BK 13 września
Lago 19 (s) - Skjelbred 42, Mavrogenidis 48 (s), Storflor 90

Kolejka 2 - 27-28 września

Rosenborg BK 0-1 Olympique Lyonnais 28 września
Cris 45
Real Madrid CF 2-1 Olympiakós SFP (Pireus) 28 września
Raúl 9, Soldado 86 - Kafes 48

Kolejka 3 - 18-19 października

Real Madrid CF 4-1 Rosenborg BK 19 października
Woodgate 48, Raúl 52, Iván Helguera 68, Beckham 82 - Strand 40
Olympique Lyonnais 2-1 Olympiakós SFP (Pireus) 19 października
Juninho Pernambucano 4, Govou 89 - Kafes 86

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Olympiakós SFP (Pireus) 1-4 Olympique Lyonnais 1 listopada
Babangida 3 - Juninho Pernambucano 41, Carew 44, 57, Diarra 55
Rosenborg BK 0-2 Real Madrid CF 1 listopada
Dorsin 26 (s), Guti 41

Kolejka 5 - 22-23 listopada

Real Madrid CF 1-1 Olympique Lyonnais 23 listopada
Guti 41 - Carew 72
Rosenborg BK 1-1 Olympiakós SFP (Pireus) 23 listopada
Helstad 88 - Rivaldo 25

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Olympique Lyonnais 2-1 Rosenborg BK 6 grudnia
Benzema 33, Fred 90 - Braaten 68
Olympiakós SFP (Pireus) 2-1 Real Madrid CF 6 grudnia
Erol Bulut 50, Rivaldo 87 - Sergio Ramos 7

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olympique Lyonnais 6 16 5 1 0 13-4 3 0 0 7-2 2 1 0 6-2
2.  Real Madrid CF 6 10 3 1 2 10-8 2 1 0 7-3 1 0 2 3-5
3.  Rosenborg BK 6 4 1 1 4 6-11 0 1 2 1-4 1 0 2 5-7 2 4 1 1 0 4-2
4.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 4 1 1 4 7-13 1 0 2 4-8 0 1 2 3-5 2 1 0 1 1 2-4

Grupa G
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2005, 16:00 - Monaco)

Chelsea FC 1-0 RSC Anderlecht 13 września
Lampard 19
Real Betis Balompié 1-2 Liverpool FC 13 września
Arzu 51 - Sinama-Pongolle 2, Luis García 14

Kolejka 2 - 27-28 września

Liverpool FC 0-0 Chelsea FC 28 września
RSC Anderlecht 0-1 Real Betis Balompié 28 września
Oliveira 69

Kolejka 3 - 18-19 października

RSC Anderlecht 0-1 Liverpool FC 19 października
Cissé 20
Chelsea FC 4-0 Real Betis Balompié 19 października
Drogba 24, Ricardo Carvalho 44, Joe Cole 59, Crespo 64

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Real Betis Balompié 1-0 Chelsea FC 1 listopada
Dani 28
Liverpool FC 3-0 RSC Anderlecht 1 listopada
Morientes 34, Luis García 61, Cissé 89

Kolejka 5 - 22-23 listopada

RSC Anderlecht 0-2 Chelsea FC 23 listopada
Crespo 8, Ricardo Carvalho 15
Liverpool FC 0-0 Real Betis Balompié 23 listopada

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Real Betis Balompié 0-1 RSC Anderlecht 6 grudnia
Kompany 44
Chelsea FC 0-0 Liverpool FC 6 grudnia

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Liverpool FC 6 12 3 3 0 6-1 1 2 0 3-0 2 1 0 3-1
2.  Chelsea FC 6 11 3 2 1 7-1 2 1 0 5-0 1 1 1 2-1
3.  Real Betis Balompié 6 7 2 1 3 3-7 1 0 2 2-3 1 1 1 1-4
4.  RSC Anderlecht 6 3 1 0 5 1-8 0 0 3 0-4 1 0 2 1-4

Grupa H
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2005, 16:00 - Monaco)

Rangers FC 3-2 FC Porto 13 września
Løvenkrands 35, Pršo 59, Kyrgiakos 85 - Pepe 47, 71
FC Artmedia Bratysława 0-1 FC Internazionale Milano 13 września
Cruz 17

Kolejka 2 - 27-28 września

FC Internazionale Milano 1-0 Rangers FC 28 września
Pizarro Cortés 49
mecz bez udziału publiczności
FC Porto 2-3 FC Artmedia Bratysława 28 września
Lucho González 32, Diego 39 - Peter Petráš 45, Kozák 54, Borbély 74

Kolejka 3 - 18-19 października

FC Porto 2-0 FC Internazionale Milano 19 października
Materazzi 22 (s), McCarthy 35
Rangers FC 0-0 FC Artmedia Bratysława 19 października

Kolejka 4 - 1-2 listopada

FC Artmedia Bratysława 2-2 Rangers FC 1 listopada
Borbély 8, Kozák 59 - Pršo 3, Steven Thompson 44
FC Internazionale Milano 2-1 FC Porto 1 listopada
Cruz 75 (k), 82 - Hugo Almeida 16
mecz bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 22-23 listopada

FC Internazionale Milano 4-0 FC Artmedia Bratysława 23 listopada
Figo 28, Adriano 41, 59, 74
mecz bez udziału publiczności
FC Porto 1-1 Rangers FC 23 listopada
Lisandro López 60 - McCormack 83

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

FC Artmedia Bratysława 0-0 FC Porto 6 grudnia
Rangers FC 1-1 FC Internazionale Milano 6 grudnia
Løvenkrands 38 - Adriano 30

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Internazionale Milano 6 13 4 1 1 9-4 3 0 0 7-1 1 1 1 2-3
2.  Rangers FC 6 7 1 4 1 7-7 1 2 0 4-3 0 2 1 3-4
3.  FC Artmedia Bratysława 6 6 1 3 2 5-9 0 2 1 2-3 1 1 1 3-6
4.  FC Porto 6 5 1 2 3 8-9 1 1 1 5-4 0 1 2 3-5

1/8 finału - 21-22 lutego, 7-8 marca
(Losowanie - 16 grudnia 2005, 12:00 - Nyon)

Chelsea FC 1-2 FC Barcelona 22 lutego
Motta 59 (s) - Terry 72 (s), Eto'o 80
Real Madrid CF 0-1 Arsenal FC 21 lutego
Henry 47
SV Werder Bremen 1899 3-2 Juventus FC 22 lutego
Schulz 39, Borowski 87, Micoud 90 - Nedvěd 73, Trezeguet 82
FC Bayern München 1-1 AC Milan 21 lutego
Ballack 23 - Szewczenko 58 (k)
PSV Eindhoven 0-1 Olympique Lyonnais 21 lutego
Juninho Pernambucano 65
AFC Ajax 2-2 FC Internazionale Milano 22 lutego
Huntelaar 16, Rosales 20 - Stanković 49, Cruz 86
SL e Benfica 1-0 Liverpool FC 21 lutego
Luisão 84
Rangers FC 2-2 Villarreal CF 22 lutego
Løvenkrands 22, Peña 82 (s) - Riquelme 8 (k), Forlán 35

FC Barcelona 1-1 Chelsea FC 7 marca
Ronaldinho 78 - Lampard 90 (k)
Arsenal FC 0-0 Real Madrid CF 8 marca
Juventus FC 2-1 SV Werder Bremen 1899 7 marca
Trezeguet 65, Emerson 88 - Micoud 13
AC Milan 4-1 FC Bayern München 8 marca
Inzaghi 8, 47, Szewczenko 25, Kaká 59 - Ismaël 35
Olympique Lyonnais 4-0 PSV Eindhoven 8 marca
Tiago 26, 45, Wiltord 71, Fred 90
FC Internazionale Milano 1-0 AFC Ajax 14 marca
Stanković 57
Liverpool FC 0-2 SL e Benfica 8 marca
Simão 36, Miccoli 89
Villarreal CF 1-1 Rangers FC 7 marca
Arruabarrena 49 - Løvenkrands 12

1/4 finału - 28-29 marca, 4-5 kwietnia
(Losowanie - 10 marca 2006, 12:45 - Paryż, Hôtel de Ville)

Arsenal FC 2-0 Juventus FC 28 marca
Fabregas 40, Henry 69
Olympique Lyonnais 0-0 AC Milan 29 marca
FC Internazionale Milano 2-1 Villarreal CF 29 marca
Adriano 7, Martins 54 - Forlán 1
SL e Benfica 0-0 FC Barcelona 28 marca

Juventus FC 0-0 Arsenal FC 5 kwietnia
AC Milan 3-1 Olympique Lyonnais 4 kwietnia
Inzaghi 25, 88, Szewczenko 90 - Diarra 31
Villarreal CF 1-0 FC Internazionale Milano 4 kwietnia
Arruabarrena 58
FC Barcelona 2-0 SL e Benfica 5 kwietnia
Ronaldinho 19, Eto'o 89

1/2 finału - 18-19 kwietnia, 25-26 kwietnia
(Losowanie - 10 marca 2006, 12:45 - Paryż, Hôtel de Ville)

AC Milan 0-1 FC Barcelona 18 kwietnia
Giuly 57
Arsenal FC 1-0 Villarreal CF 19 kwietnia
Touré 41

FC Barcelona 0-0 AC Milan 26 kwietnia
Villarreal CF 0-0 Arsenal FC 25 kwietnia

Finał - 17 maja

FC Barcelona 2-1 Arsenal FC
Eto'o 76, Belletti 81 - Campbell 37
Saint-Denis, Stade de France

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas