[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA 2005/2006

I runda eliminacyjna - 14 lipca, 28 lipca
(Losowanie - 24 czerwca 2005, 14:00 - Nyon)

Ekranas Poniewież 0-2 Cork City FC
O'Donovan 25, O'Callaghan 90
Esbjerg fB 1-2 FC Flora Tallin
Berglund 90 - Sirevičius 57, Sidorenkov 60
Linfield FC 1-0 FK Ventspils
Mouncey 6
Portadown F&AC 1-2 Viking FK
Arkins 90 (k) - Østenstad 53 (k), Kopteff 79
Tallinna VMK 1-1 Myllykosken Pallo-47
Teever 37 - Kuparinen 77
AC Allianssi 3-0 CS Pétange
Vajanne 34, Cleaver 42, Jon Poulsen 85
Longford Town FC 2-0 Carmarthen Town AFC
Paisley 35, Barry Ferguson 54
Rhyl FC 2-1 Atlantas Kłajpeda
Hunt 11, 70 - Žvingilas 77
FC Etzella Ettelbruck 0-4 Keflavík
Hörður Sveinsson 17, 59, 76, 80
ÍBV (Vestmannaeyjar) 1-1 B36 Tórshavn
Pétur Óskar Sigurðsson 25 - Midjord 7
NSÍ Runavík 0-3 Metalurgs Lipawa
Jónstein Petersen 23 (s), Karlsons 67, Grebis 77
Toftir
UE Sant Julià 0-5 Rapid Bukareszt
Niculae 10, 34, 66, Felix Alvarez Blázquez 62 (s), Vasilache 76
Andorra la Vella
Birkirkara FC 0-2 APÓEL (Nikozja)
Georgiou 72, Jovanović 79
Ta'Qali
SP Domagnano 0-5 NK Domžale
Stevanovič 15, Zavrl 48, Nikezić 69, 86, Kačičnik 81
Serravalle
AS Omónia Lefkossías 3-0 Hibernians FC
Mguni 30, Kozlej 47, Vakouftsis 85 (k)
KS Elbasani 1-1 FK Vardar (Skopje)
Klevis Dalipi 28 - Tričkovski 66
Teuta Durrës 3-1 NK Široki Brijeg
Mancaku 32, 58, Xhafaj 48 - Abramović 82
FK Baškimi (Kumanovo) 3-0 NK Žepče
(wo)
Skopje / w drużynie NK Žepče grał nieuprawniony zawodnik (Iljko Tomić) - na boisku 0-0
Ferencvárosi TC 0-2 MTZ-RIPO Mińsk
Mchitarjan 38, Taraszczik 90
1.FSV Mainz 05 4-0 Mika Asztarak
Ruman 8, Auer 36, 67, Noveski 58
Frankfurt nad Menem
FK Bakı 1-0 MŠK Žilina
Sultanov 78
Nistru Otaci 3-1 Xəzər-Lənkəran
Pancovici 12, Maţiura 69 (k), Blajco 88 - Ramazanov 25
Kiszyniów
FC Vaduz 2-0 Dacia Chișinău
Gohouri 53, Gaspar 71
Bananc Erewan 2-3 Lokomotiwi Tbilisi
Hakobjan 82, Karabakcjan 89 - Aławerdaszwili 41, Kebadze 48, Giorgi Oniani 53 (k)
Torpedo Kutaisi 0-1 BATE Borysów
Baga 26 (k)
Tbilisi

Cork City FC 0-1 Ekranas Poniewież
Klimavičius 60
FC Flora Tallin 0-6 Esbjerg fB
Jakob Poulsen 15, Kristiansen 16, Berglund 23, Andreasen 41, Murcy 55, 86
FK Ventspils 2-1 Linfield FC
Rechwiaszwili 39, Rimkus 90 - Peter Thompson 8
Viking FK 1-0 Portadown F&AC
Nhleko 57
Myllykosken Pallo-47 1-0 Tallinna VMK
Rimas 57 (s)
CS Pétange 1-1 AC Allianssi
Kefert 55 - Jon Poulsen 63
Esch-sur-Alzette
Carmarthen Town AFC 5-1 Longford Town FC
Danny Thomas 15, 75, Gary Lloyd 49, 54 (k), Cotterrall 80 - Myler 20 (k)
Newtown
Atlantas Kłajpeda 3-2 Rhyl FC
Laurišas 14 (k), 68, Petreikis 78 - Stones 33, Gary Powell 62
Keflavík 2-0 FC Etzella Ettelbruck
Hörður Sveinsson 76, Gunnar Kristinsson 84
Reykjavík
B36 Tórshavn 2-1 ÍBV (Vestmannaeyjar)
Mørkøre 1, Midjord 59 - Jeffs 41
Metalurgs Lipawa 3-0 NSÍ Runavík
Dobrecovs 4, 35, Kļava 81
Rapid Bukareszt 5-0 UE Sant Julià
Buga 1, 14, 20, 29, Măldărăşanu 80
APÓEL (Nikozja) 4-0 Birkirkara FC
Kaklamanos 38, 50, Neophytou 52, Georgiou 90
NK Domžale 3-0 SP Domagnano
Juninho 20, Nikezić 50, Zeljkovič 80 (k)
Hibernians FC 0-3 AS Omónia Lefkossías
Grozdanovski 5, 63, Vakouftsis 43 (k)
Ta'Qali
FK Vardar (Skopje) 0-0 KS Elbasani
NK Široki Brijeg 3-0 Teuta Durrës
Medvid 33, Erceg 43, Wagner 70
NK Žepče 1-1 FK Baškimi (Kumanovo)
Mešić 80 - Gjurcevski 49
Zenica
MTZ-RIPO Mińsk 1-2 Ferencvárosi TC
Koncewoj 48 - Lipcsei 45, Rósa 90
Mika Asztarak 0-0 1.FSV Mainz 05
Erewan
MŠK Žilina 3-1 FK Bakı
Straka 7, Čišovský 38, Labant 85 - Štolcers 68
Xəzər-Lənkəran 1-2 Nistru Otaci
Samir Əliyev 72 - Lichioiu 19, 40
Baku
Dacia Chișinău 1-0 FC Vaduz
Vladimir Japalău 63
Lokomotiwi Tbilisi 0-2 Bananc Erewan
Hakobjan 22, Chaczatrjan 81
BATE Borysów 5-0 Torpedo Kutaisi
Mołosz 10, Lebiediew 21, 36, Rubnienko 38, 43

II runda eliminacyjna - 11 sierpnia, 25 sierpnia
(Losowanie - 29 lipca 2005, 14:00 - Nyon)

Grasshopper-Club Zurych 1-0 Wisła Płock 11 sierpnia, 19:30 (3600)
Eduardo 68
Legia Warszawa 0-1 FC Zürich 11 sierpnia, 20:00 (7000)
Rafael de Araújo 90
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-1 FK Dukla Bańska Bystrzyca 11 sierpnia, 18:00 (2500)
Rocki 46, Wozniak 56 (s), Porázik 68, Ślusarski 83 - Bažík 72
NK Inter (Zaprešić) 1-3 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Pecelj 41 - Žigić 20, 49, Pantelić 80
FK Baškimi (Kumanovo) 0-5 Maccabi Petach Tikwa
Maqomedov 5, Toema 13, Mashiach 22 (k), Ederi 70, Sarsour 90
Skopje
Dinamo Bukareszt 3-1 AS Omónia Lefkossías
Vlad Munteanu 12 (k), Zicu 25, 43 - Konnafis 4
OFK (Belgrad) 2-1 Łokomotiw Płowdiw
Kirovski 32, Ivanović 39 - Martin Kamburow 55
APÓEL (Nikozja) 1-0 Maccabi Tel Awiw
Neophytou 65
Liteks Łowecz 1-0 HNK Rijeka
Żelew 83
FC Vaduz 0-1 Beşiktaş JK
Okan Buruk 12
Rapid Bukareszt 3-0 FK Vardar (Skopje)
Niculae 44, 50, Măldărăşanu 67
NK Publikum (Celje) 1-0 Lewski Sofia
Beršnjak 68
FK Zeta (Golubovci) 0-1 NK Široki Brijeg
Erceg 90
Podgorica
Ashdod SC 2-2 NK Domžale
Rajović 18, Dika Dika 34 - Stevanovič 2, Jhonnes 25
Tel-Awiw
Krylja Sowietow Samara 2-0 BATE Borysów
Adamu 8, Husin 76 (k)
FC Sopron 0-3 Metałurh Donieck
Szyszczenko 52, Ołeksijenko 87, 90
Nistru Otaci 0-2 Grazer AK
Schrott 54, Ehmann 57
Kiszyniów
MŠK Žilina 1-2 FK Austria Wiedeń
Bartoš 40 - Šebo 90, Linz 90
SV Pasching 2-2 Zienit Sankt Petersburg
Chaile 33, Wisio 87 - Kierżakow 15, Arszawin 73
MTZ-RIPO Mińsk 1-1 FK Teplice
Koncewoj 70 - Rilke 34
Bananc Erewan 2-4 Dnipro Dniepropietrowsk
Hakobjan 24, 43 - Jezerśkyj 49, Kornilenko 82, 83, Bałabanow 85
Halmstads BK 1-1 Linfield FC
Andreas Johansson 32 - Kearney 73
FC Midtjylland 2-1 B36 Tórshavn
Kristensen 39, 71 - Højsted 79
SK Brann 0-0 AC Allianssi
Metalurgs Lipawa 2-3 KRC Genk
Kalonas 16, Dobrecovs 83 (k) - Vandenbergh 47, Daerden 59, Stojanović 81
Rhyl FC 0-1 Viking FK
Kopteff 19
Myllykosken Pallo-47 0-0 Dundee United FC
FC København 2-0 Carmarthen Town AFC
Álvaro Santos 48, Gravgaard 55
1.FSV Mainz 05 2-0 Keflavík
Auer 10, Babatz 70 (k)
Frankfurt nad Menem
Djurgårdens IF 1-1 Cork City FC
Amoah 81 - Fenn 8
Esbjerg fB 0-1 Tromsø IL
Strand 10

Wisła Płock 3-2 Grasshopper-Club Zurych 25 sierpnia, 18:00 (5000)
Gęsior 35, 38, Zilić 69 - Antônio 30, Eduardo 83
FC Zürich 4-1 Legia Warszawa 25 sierpnia, 20:00 (9600)
Keita 25, 64, Dzemaili 29, César 79 (k) - Szałachowski 18
FK Dukla Bańska Bystrzyca 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 25 sierpnia, 18:00 (4000)
FK Crvena zvezda (Belgrad) 4-0 NK Inter (Zaprešić)
Janković 6, Pantelić 41, 85, Žigić 45
Maccabi Petach Tikwa 6-0 FK Baškimi (Kumanovo)
Golan 9, 40, 89, Ganon 42, Sarsour 63, 67
Tel-Awiw
AS Omónia Lefkossías 2-1 Dinamo Bukareszt
Kaiafas 29, Stelios Christou 31 - Niculescu 55
Łokomotiw Płowdiw 1-0 OFK (Belgrad)
Stojnew 76
Burgas
Maccabi Tel Awiw 2-2 APÓEL (Nikozja)
pd.
Nimni 63, Mesika 117 - Makridis 93, Neophytou 96
HNK Rijeka 2-1 Liteks Łowecz
Krpan 64, Rendulić 90 - Caillet 44 (k)
Beşiktaş JK 5-1 FC Vaduz
Ailton 35, Ahmed Hasan 61, Ahmet Dursun 83 (k), Adem Dursun 89, Pancu 90 - Gaspar 28
FK Vardar (Skopje) 1-1 Rapid Bukareszt
Naumov 40 - Vasilache 53
Lewski Sofia 3-0 NK Publikum (Celje)
Jowow 41, 64, Domowczijski 69
NK Široki Brijeg 4-2 FK Zeta (Golubovci)
Lukačević 16, Juričić 18, Ronielle 26, Bubalo 64 - Vuković 4, 44
NK Domžale 1-1 Ashdod SC
Nikezić 90 - Ebiede 70
BATE Borysów 0-2 Krylja Sowietow Samara
Bułyga 5, Winogradow 50
Metałurh Donieck 2-1 FC Sopron
Zotow 56, Ołeksijenko 90 (k) - Florea 88 (s)
Grazer AK 1-0 Nistru Otaci
Junuzović 33
FK Austria Wiedeń 2-2 MŠK Žilina
Linz 65, 70 - Čišovský 26, Gottwald 31
Zienit Sankt Petersburg 1-1 SV Pasching
Spiwak 11 (k) - Gilewicz 88
FK Teplice 2-1 MTZ-RIPO Mińsk
Rilke 55, Mašek 90 - Mchitarjan 70
Dnipro Dniepropietrowsk 4-0 Bananc Erewan
Szełajew 10 (k), 45, Rykun 32, Bałabanow 70
Linfield FC 2-4 Halmstads BK
Mouncey 54, Glenn Ferguson 82 - Thorvaldsson 9, Jönsson 33, Preko 45, Djuric 74
B36 Tórshavn 2-2 FC Midtjylland
Midjord 4, Mørkøre 85 - Pimpong 17, Dennis Sørensen 35
AC Allianssi 0-2 SK Brann
Ludvigsen 58, Miller 88
KRC Genk 3-0 Metalurgs Lipawa
Vandenbergh 6, Daerden 18, Stojanović 28
Viking FK 2-1 Rhyl FC
Nhleko 8, 26 - Adamson 36
Dundee United FC 2-2 Myllykosken Pallo-47
Kerr 14, Samuel 28 - Adriano I 72 (k), 80
Carmarthen Town AFC 0-2 FC København
Peter Møller 37, 39
Cardiff
Keflavík 0-2 1.FSV Mainz 05
Thurk 26, Geißler 85
Reykjavík
Cork City FC 0-0 Djurgårdens IF
Tromsø IL 0-1 Esbjerg fB
pd. k. 3-2
Lucena 17

I runda - 15 września, 29 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2005, 13:00 - Monaco)

Vitória SC Guimarães 3-0 Wisła Kraków 15 września, 21:30 (15 000)
Cléber 24 (k), Mário Sérgio 70, Benachour 71
RC Lens 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 15 września, 20:00 (20 000)
Vitorino 13 - Lachor 14 (s)
AJ Auxerre 2-1 Lewski Sofia
Poyet 55, Pieroni 84 - Bardon 34
Hamburger SV 1-1 FC København
Van der Vaart 37 - Van Heerden 40
SK Slavia Praga 2-0 Cork City FC
Hrdlička 62, Piták 79
PAÓK 1-1 Metałurh Donieck
Salpingidis 25 - Szyszczenko 66
Dinamo Bukareszt 5-1 Everton FC
Niculescu 27, Zicu 51, Florentin Petre 74, Bratu 76, 90 - Yobo 30
Grasshopper-Club Zurych 1-1 Myllykosken Pallo-47
Salatic 1 - Manso 19
FK Crvena zvezda (Belgrad) 0-0 SC Braga
KFC Germinal Beerschot Antwerpen 0-0 Olympique de Marseille
TSV Bayer 04 Leverkusen 0-1 CSKA Sofia
Jordan Todorow 15
CSKA Moskwa 3-1 FC Midtjylland
Gusiew 21, Daniel Carvalho 76, 79 - Pimpong 24
Vitória FC Setúbal 1-1 UC Sampdoria
Fábio 46 - Flachi 14
Sevilla FC 0-0 1.FSV Mainz 05
FC Basel 1893 5-0 NK Široki Brijeg
Delgado 10, 78, 88, Ergić 70, Adelino Eduardo 85
Feyenoord Rotterdam 1-1 Rapid Bukareszt
Kuijt 40 - Vasilache 74 (k)
Hibernian FC 0-0 Dnipro Dniepropietrowsk
Stade Rennais FC 3-1 CA Osasuna
Frei 27, 74, Hadji 84 - Milošević 52
Krylja Sowietow Samara 5-3 AZ (Alkmaar)
Leílton 11, Adamu 44, Kowba 49, Husin 63, Bober 90 - Vlaar 18, Perez 56, Van Galen 85
VfB Stuttgart 1893 2-0 NK Domžale
Tomasson 6, Gentner 88
Vålerengens IF 0-3 Steaua Bukareszt
Rădoi 24, Iacob 35, Goian 74
Grazer AK 0-2 RC Strasbourg
Pagis 1, Lacour 45
SK Brann 1-2 Łokomotiw Moskwa
Winters 45 - Ruopolo 71, Lebiedienko 77
US Città di Palermo 2-1 AS Anórthossis Ammochóstou
Corini 5, Brienza 30 (k) - Kecbaja 76
Halmstads BK 1-2 Sporting Clube de Portugal (Lizbona)
Thorvaldsson 42 (k) - Wender 44, Deivid 47
Middlesbrough FC 2-0 AÓ Xánthi
Boateng 28, Viduka 83
Maccabi Petach Tikwa 0-2 FK Partizan (Belgrad)
Vukčević 33, Radonjić 46
Tel-Awiw
AS Roma 5-1 AS Áris (Saloniki)
Aquilani 1, Panucci 22, 43, Montella 27, Totti 53 - Sanjurjo 39
Beşiktaş JK 0-1 Malmö FF
Afonso Alves 70
Liteks Łowecz 2-2 KRC Genk
Wenkow 65, Novakovič 90 - Daerden 53, Stojanović 85
FC Baník Ostrawa 2-0 sc Heerenveen
Klimpl 28, Magera 45 (k)
APÓEL (Nikozja) 0-1 Hertha BSC Berlin
Marcelinho 90 (k)
FK Teplice 1-1 RCD Espanyol
Jirsák 48 - Luis García 82
AS Monaco FC 2-0 Willem II Tilburg
Kapo 24, Adebayor 47
Viking FK 1-0 FK Austria Wiedeń
Mambo Mumba 71
Brøndbyernes IF 2-0 FC Zürich
Skoubo 46, Dan Anton Johansen 72
Tromsø IL 1-0 Galatasaray SK
Szekeres 77
Bolton Wanderers FC 2-1 Łokomotiw Płowdiw
Diouf 72, Borgetti 90 - Jančevski 27
Szachtar Donieck 4-1 Debreceni VSC
Elano 1, Brandão 36, 45 (k), Worobiej 72 - Sidibe 88
Zienit Sankt Petersburg 0-0 AÉK (Ateny)

Wisła Kraków 0-1 Vitória SC Guimarães 29 września, 20:30 (15 500)
Saganowski 82
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-4 RC Lens 29 września, 18:30 (5000)
Sedláček 57 (k), Sáblík 79 - Cousin 23, 54, Dindané 30, Lachor 90
Lewski Sofia 1-0 AJ Auxerre
Kopriwarow 28
FC København 0-1 Hamburger SV
Van der Vaart 89 (k)
Cork City FC 1-2 SK Slavia Praga
O'Callaghan 73 (k) - Piták 28, Vlček 59
Metałurh Donieck 2-2 PAÓK
Kosyrin 39, Szyszczenko 57 - Salpingidis 42, Konstantinidis 46
Everton FC 1-0 Dinamo Bukareszt
Cahill 28
Myllykosken Pallo-47 0-3 Grasshopper-Club Zurych
Touré 75, Salatic 80, Rogério 86
Vantaa
SC Braga 1-1 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Jaime 86 - Purović 11
Olympique de Marseille 0-0 KFC Germinal Beerschot Antwerpen
pd. k. 4-1
CSKA Sofia 1-0 TSV Bayer 04 Leverkusen
Hdiouad 67
FC Midtjylland 1-3 CSKA Moskwa
David Nielsen 14 - Daniel Carvalho 61, 77, Samodin 76
UC Sampdoria 1-0 Vitória FC Setúbal
Gasbarroni 7
1.FSV Mainz 05 0-2 Sevilla FC
Kanouté 9, 40
Frankfurt nad Menem
NK Široki Brijeg 0-1 FC Basel 1893
Petrić 8
Rapid Bukareszt 1-0 Feyenoord Rotterdam
Buga 29
Dnipro Dniepropietrowsk 5-1 Hibernian FC
Nazarenko 1, Szerszun 26, Szełajew 39 (k), Melaszczenko 86, 90 - Riordan 10
CA Osasuna 0-0 Stade Rennais FC
AZ (Alkmaar) 3-1 Krylja Sowietow Samara
Van Galen 44, Koevermans 79, Landzaat 84 (k) - Adamu 15
NK Domžale 1-0 VfB Stuttgart 1893
Stevanovič 16
Steaua Bukareszt 3-1 Vålerengens IF
Dică 30, Boştină 41, Iacob 48 - Hulsker 55
Konstanca
RC Strasbourg 5-0 Grazer AK
Haggui 5, Alexander Farnerud 40, Pontus Farnerud 50, Le Pen 59, Abd-Rabbo 68
Łokomotiw Moskwa 3-2 SK Brann
Łośkow 61, Asatiani 77, Bilaletdinow 90 - McAallister 47, Miller 74
AS Anórthossis Ammochóstou 0-4 US Città di Palermo
Caracciolo 5, Makinwa 46, 69, Santana 53
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-3 Halmstads BK
pd.
Wender 34, Žvirgždauskas 103 (s) - Thorvaldsson 15, Žvirgždauskas 89, Ingelsten 113
AÓ Xánthi 0-0 Middlesbrough FC
FK Partizan (Belgrad) 2-5 Maccabi Petach Tikwa
Radonjić 12, 43 - Mashiach 3, Golan 20, 45, 48, Lomić 86 (s)
AS Áris (Saloniki) 0-0 AS Roma
Malmö FF 1-4 Beşiktaş JK
Afonso Alves 61 - Youla 28, 53, Ali Güneş 34, Tümer Metin 90
KRC Genk 0-1 Liteks Łowecz
Sandrinho 56
sc Heerenveen 5-0 FC Baník Ostrawa
Samaras 3, Lasse Nilsson 45, Huntelaar 60, 67, Uğur Yıldırım 66
Hertha BSC Berlin 3-1 APÓEL (Nikozja)
Marcelinho 15, Nando Rafael 25, Cairo 52 - Makridis 76
RCD Espanyol 2-0 FK Teplice
Fredson 80, Jofre 89
Willem II Tilburg 1-3 AS Monaco FC
Hadouir 84 - Maicon 47, Adebayor 54, Chevantón 89
FK Austria Wiedeń 2-1 Viking FK
Rushfeldt 21, Lasnik 47 - Nygaard 12
FC Zürich 2-1 Brøndbyernes IF
Rafael de Araújo 15, 80 - Elmander 42
Galatasaray SK 1-1 Tromsø IL
Hakan Şükür 76 - Ademolu 33
Łokomotiw Płowdiw 1-2 Bolton Wanderers FC
Georgi Iljiew 52 - Tunczew 79 (s), Nolan 86
Burgas
Debreceni VSC 0-2 Szachtar Donieck
Brandão 18, Elano 24
AÉK (Ateny) 0-1 Zienit Sankt Petersburg
Arszawin 89

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 20 października
(Losowanie - 4 października 2005, 12:00 - Nyon)

CSKA Sofia 0-1 Hamburger SV
Beinlich 57
Viking FK 1-0 AS Monaco FC
Nhleko 18

Kolejka 2 - 3 listopada

Hamburger SV 2-0 Viking FK
Van der Vaart 21, Lauth 66
SK Slavia Praga 4-2 CSKA Sofia
Fořt 5, 75, Vlček 36, Piták 56 - Gyrgorow 10, Sakalijew 58

Kolejka 3 - 24 listopada

AS Monaco FC 2-0 Hamburger SV
Adebayor 44, Veigneau 90
Viking FK 2-2 SK Slavia Praga
Nhleko 26, Gaarde 55 - Vlček 51, Piták 81

Kolejka 4 - 30 listopada-1 grudnia

SK Slavia Praga 0-2 AS Monaco FC
Maoulida 11, 71
CSKA Sofia 2-0 Viking FK
Janew 35 (k), Dah Zadi 47

Kolejka 5 - 14-15 grudnia

AS Monaco FC 2-1 CSKA Sofia
Kapo 50, Squillaci 75 - Welizar Dimitrow 84
Hamburger SV 2-0 SK Slavia Praga
Barbarez 9, Emile Mpenza 57

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AS Monaco FC 4 9 3 0 1 6-2 2 0 0 4-1 1 0 1 2-1 1 3 1 0 0 2-0
2.  Hamburger SV 4 9 3 0 1 5-2 2 0 0 4-0 1 0 1 1-2 1 0 0 0 1 0-2
3.  SK Slavia Praga 4 4 1 1 2 6-8 1 0 1 4-4 0 1 1 2-4 1 1 0 1 0 2-2
4.  Viking FK 4 4 1 1 2 3-6 1 1 0 3-2 0 0 2 0-4 1 1 0 1 0 2-2
5.  CSKA Sofia 4 3 1 0 3 5-7 1 0 1 2-1 0 0 2 3-6

Grupa B
 
Kolejka 1 - 20 października
(Losowanie - 4 października 2005, 12:00 - Nyon)

Łokomotiw Moskwa 0-1 RCD Espanyol 19 października
Tamudo 53
Maccabi Petach Tikwa 1-2 US Città di Palermo
Golan 45 - Brienza 11, Terlizzi 77
Tel-Awiw

Kolejka 2 - 3 listopada

US Città di Palermo 0-0 Łokomotiw Moskwa
Brøndbyernes IF 2-0 Maccabi Petach Tikwa
Lantz 67, Absalonsen 83

Kolejka 3 - 24 listopada

Łokomotiw Moskwa 4-2 Brøndbyernes IF 23 listopada
Łośkow 60, 65, 84, Lebiedienko 63 - Retov 11, Skoubo 28
RCD Espanyol 1-1 US Città di Palermo
Moisés 90 - Mariano Nicolás González 45

Kolejka 4 - 30 listopada-1 grudnia

Brøndbyernes IF 1-1 RCD Espanyol
Skoubo 66 - Tamudo 42
Maccabi Petach Tikwa 0-4 Łokomotiw Moskwa
Łośkow 27, Lebiedienko 47, 48, Ruopolo 52
Tel-Awiw

Kolejka 5 - 14-15 grudnia

RCD Espanyol 1-0 Maccabi Petach Tikwa
Pochettino 83
US Città di Palermo 3-0 Brøndbyernes IF
Makinwa 24, Rinaudo 44, 88

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  US Città di Palermo 4 8 2 2 0 6-2 1 1 0 3-0 1 1 0 3-2 1 1 0 1 0 1-1
2.  RCD Espanyol 4 8 2 2 0 4-2 1 1 0 2-1 1 1 0 2-1 1 1 0 1 0 1-1
3.  Łokomotiw Moskwa 4 7 2 1 1 8-3 1 0 1 4-3 1 1 0 4-0
4.  Brøndbyernes IF 4 4 1 1 2 5-8 1 1 0 3-1 0 0 2 2-7
5.  Maccabi Petach Tikwa 4 0 0 0 4 1-9 0 0 2 1-6 0 0 2 0-3

Grupa C
 
Kolejka 1 - 20 października
(Losowanie - 4 października 2005, 12:00 - Nyon)

Steaua Bukareszt 4-0 RC Lens
Iacob 13, Goian 16, Dică 43, 63
Halmstads BK 0-1 Hertha BSC Berlin
Neuendorf 67
Göteborg

Kolejka 2 - 3 listopada

RC Lens 5-0 Halmstads BK
Cousin 16, 23, 47, Jemaa 73, Lachor 90
UC Sampdoria 0-0 Steaua Bukareszt

Kolejka 3 - 24 listopada

Hertha BSC Berlin 0-0 RC Lens
Halmstads BK 1-3 UC Sampdoria
Djuric 17 - Volpi 31, Diana 66, Bonazzoli 86
Göteborg

Kolejka 4 - 30 listopada-1 grudnia

UC Sampdoria 0-0 Hertha BSC Berlin
Steaua Bukareszt 3-0 Halmstads BK
Rădoi 11, Goian 63, Iacob 71

Kolejka 5 - 14-15 grudnia

Hertha BSC Berlin 0-0 Steaua Bukareszt
RC Lens 2-1 UC Sampdoria
Thomert 10, Jemaa 90 - Flachi 23

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Steaua Bukareszt 4 8 2 2 0 7-0 2 0 0 7-0 0 2 0 0-0
2.  RC Lens 4 7 2 1 1 7-5 2 0 0 7-1 0 1 1 0-4
3.  Hertha BSC Berlin 4 6 1 3 0 1-0 0 2 0 0-0 1 1 0 1-0
4.  UC Sampdoria 4 5 1 2 1 4-3 0 2 0 0-0 1 0 1 4-3
5.  Halmstads BK 4 0 0 0 4 1-12 0 0 2 1-4 0 0 2 0-8

Grupa D
 
Kolejka 1 - 20 października
(Losowanie - 4 października 2005, 12:00 - Nyon)

Grasshopper-Club Zurych 0-1 Middlesbrough FC
Hasselbaink 10
Dnipro Dniepropietrowsk 1-2 AZ (Alkmaar)
Matiuchin 70 - Arweładze 14, Sektioui 52

Kolejka 2 - 3 listopada

Middlesbrough FC 3-0 Dnipro Dniepropietrowsk
Ayegbeni 36, Viduka 50, 56
Liteks Łowecz 2-1 Grasshopper-Club Zurych
Novakovič 13, Sandrinho 81 - Antônio 90

Kolejka 3 - 24 listopada

AZ (Alkmaar) 0-0 Middlesbrough FC
Dnipro Dniepropietrowsk 0-2 Liteks Łowecz
Novakovič 72, Nazarenko 90 (s)

Kolejka 4 - 30 listopada-1 grudnia

Liteks Łowecz 0-2 AZ (Alkmaar)
Van Galen 10, Sektioui 82
Grasshopper-Club Zurych 2-3 Dnipro Dniepropietrowsk
Touré 85, Renggli 90 - Nazarenko 39, Krawczenko 62, Mychajlenko 83

Kolejka 5 - 14-15 grudnia

AZ (Alkmaar) 1-0 Grasshopper-Club Zurych
Koevermans 70
Middlesbrough FC 2-0 Liteks Łowecz
Maccarone 80, 86

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Middlesbrough FC 4 10 3 1 0 6-0 2 0 0 5-0 1 1 0 1-0 1 1 0 1 0 0-0
2.  AZ (Alkmaar) 4 10 3 1 0 5-1 1 1 0 1-0 2 0 0 4-1 1 1 0 1 0 0-0
3.  Liteks Łowecz 4 6 2 0 2 4-5 1 0 1 2-3 1 0 1 2-2
4.  Dnipro Dniepropietrowsk 4 3 1 0 3 4-9 0 0 2 1-4 1 0 1 3-5
5.  Grasshopper-Club Zurych 4 0 0 0 4 3-7 0 0 2 2-4 0 0 2 1-3

Grupa E
 
Kolejka 1 - 20 października
(Losowanie - 4 października 2005, 12:00 - Nyon)

FC Basel 1893 0-2 RC Strasbourg
Diané 15, Boka 25
Tromsø IL 1-2 AS Roma
Årst 42 - Kuffour 35, Cufré 84

Kolejka 2 - 3 listopada

RC Strasbourg 2-0 Tromsø IL
Pagis 38, Arrache 66
FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-2 FC Basel 1893
Purović 25 - Delgado 30 (k), Rossi 88

Kolejka 3 - 24 listopada

AS Roma 1-1 RC Strasbourg
Cassano 72 - Bellaïd 51
Tromsø IL 3-1 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Kibebe 22, Årst 37, 74 (k) - Žigić 24

Kolejka 4 - 30 listopada-1 grudnia

FK Crvena zvezda (Belgrad) 3-1 AS Roma
Žigić 37, 86, Purović 77 - Nonda 23
FC Basel 1893 4-3 Tromsø IL
Petrić 17, Delgado 61, Chipperfield 67, Degen 75 - Strand 2, 29, Årst 19

Kolejka 5 - 14-15 grudnia

AS Roma 3-1 FC Basel 1893
Rodrigo Taddei 14, Totti 45, Nonda 49 - Petrić 78
RC Strasbourg 2-2 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Gameiro 79, 90 - Basta 34, Đokaj 64

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  RC Strasbourg 4 8 2 2 0 7-3 1 1 0 4-2 1 1 0 3-1
2.  AS Roma 4 7 2 1 1 7-6 1 1 0 4-2 1 0 1 3-4
3.  FC Basel 1893 4 6 2 0 2 7-9 1 0 1 4-5 1 0 1 3-4
4.  FK Crvena zvezda (Belgrad) 4 4 1 1 2 7-8 1 0 1 4-3 0 1 1 3-5
5.  Tromsø IL 4 3 1 0 3 7-9 1 0 1 4-3 0 0 2 3-6

Grupa F
 
Kolejka 1 - 20 października
(Losowanie - 4 października 2005, 12:00 - Nyon)

Dinamo Bukareszt 0-0 sc Heerenveen
CSKA Moskwa 1-2 Olympique de Marseille
Vágner Love 80 - Lamouchi 23, Niang 38

Kolejka 2 - 3 listopada

sc Heerenveen 0-0 CSKA Moskwa
Lewski Sofia 1-0 Dinamo Bukareszt
Emil Angełow 90

Kolejka 3 - 24 listopada

Olympique de Marseille 1-0 sc Heerenveen
Taiwo 88 (k)
CSKA Moskwa 2-1 Lewski Sofia
Vágner Love 49, 73 - Domowczijski 90

Kolejka 4 - 30 listopada-1 grudnia

Lewski Sofia 1-0 Olympique de Marseille
Jowow 56
Dinamo Bukareszt 1-0 CSKA Moskwa
Vlad Munteanu 72

Kolejka 5 - 14-15 grudnia

Olympique de Marseille 2-1 Dinamo Bukareszt
Cesar 39, Delfim 45 - Niculescu 52
sc Heerenveen 2-1 Lewski Sofia
Samaras 54, André Hanssen 90 - Mirosław Iwanow 52

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olympique de Marseille 4 9 3 0 1 5-3 2 0 0 3-1 1 0 1 2-2
2.  Lewski Sofia 4 6 2 0 2 4-4 2 0 0 2-0 0 0 2 2-4
3.  sc Heerenveen 4 5 1 2 1 2-2 1 1 0 2-1 0 1 1 0-1
4.  CSKA Moskwa 4 4 1 1 2 3-4 1 0 1 3-3 0 1 1 0-1 1 0 0 0 1 0-1
5.  Dinamo Bukareszt 4 4 1 1 2 2-3 1 1 0 1-0 0 0 2 1-3 1 3 1 0 0 1-0

Grupa G
 
Kolejka 1 - 20 października
(Losowanie - 4 października 2005, 12:00 - Nyon)

Stade Rennais FC 0-2 VfB Stuttgart 1893
Tomasson 87, Ljuboja 90 (k)
Szachtar Donieck 1-0 PAÓK
Brandão 68 (k)

Kolejka 2 - 3 listopada

VfB Stuttgart 1893 0-2 Szachtar Donieck
Fernandinho 31, Marica 88
Rapid Bukareszt 2-0 Stade Rennais FC
Niculae 42, Buga 67

Kolejka 3 - 24 listopada

PAÓK 1-2 VfB Stuttgart 1893
Karipidis 48 - Ljuboja 85, 90
Szachtar Donieck 0-1 Rapid Bukareszt
Măldărăşanu 87

Kolejka 4 - 30 listopada-1 grudnia

Rapid Bukareszt 1-0 PAÓK
Măldărăşanu 45
Stade Rennais FC 0-1 Szachtar Donieck
Elano 38 (k)

Kolejka 5 - 14-15 grudnia

PAÓK 5-1 Stade Rennais FC
Rochat 4 (s), Christodoulopoulos 38, Giasoumis 79, 89, Salpingidis 83 (k) - Briand 70
VfB Stuttgart 1893 2-1 Rapid Bukareszt
Gómez 20, 37 - Burdujan 80

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rapid Bukareszt 4 9 3 0 1 5-2 2 0 0 3-0 1 0 1 2-2 2 3 1 0 1 2-2
2.  Szachtar Donieck 4 9 3 0 1 4-1 1 0 1 1-1 2 0 0 3-0 2 3 1 0 1 2-1
3.  VfB Stuttgart 1893 4 9 3 0 1 6-4 1 0 1 2-3 2 0 0 4-1 2 3 1 0 1 2-3
4.  PAÓK 4 3 1 0 3 6-5 1 0 1 6-3 0 0 2 0-2
5.  Stade Rennais FC 4 0 0 0 4 1-10 0 0 2 0-3 0 0 2 1-7

Grupa H
 
Kolejka 1 - 20 października
(Losowanie - 4 października 2005, 12:00 - Nyon)

Beşiktaş JK 1-1 Bolton Wanderers FC
Ailton 7 - Borgetti 29
Zienit Sankt Petersburg 2-1 Vitória SC Guimarães
Spiwak 39 (k), Arszawin 54 - Neca 59

Kolejka 2 - 3 listopada

Bolton Wanderers FC 1-0 Zienit Sankt Petersburg
Nolan 24
Sevilla FC 3-0 Beşiktaş JK
Saviola 64, Kanouté 65, 89

Kolejka 3 - 24 listopada

Vitória SC Guimarães 1-1 Bolton Wanderers FC
Saganowski 85 - Vaz Té 87
Zienit Sankt Petersburg 2-1 Sevilla FC
Kierżakow 11, 88 - Saviola 90

Kolejka 4 - 30 listopada-1 grudnia

Sevilla FC 3-1 Vitória SC Guimarães
Saviola 10, 27, Adriano II 39 - Benachour 44
Beşiktaş JK 1-1 Zienit Sankt Petersburg
İbrahim Akın 25 - Horszkow 30

Kolejka 5 - 14-15 grudnia

Vitória SC Guimarães 1-3 Beşiktaş JK
Saganowski 12 - İbrahim Toraman 9, 60, Youla 18
Bolton Wanderers FC 1-1 Sevilla FC
N'Gotty 65 - Adriano II 74

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sevilla FC 4 7 2 1 1 8-4 2 0 0 6-1 0 1 1 2-3 1 0 0 0 1 1-2
2.  Zienit Sankt Petersburg 4 7 2 1 1 5-4 2 0 0 4-2 0 1 1 1-2 1 3 1 0 0 2-1
3.  Bolton Wanderers FC 4 6 1 3 0 4-3 1 1 0 2-1 0 2 0 2-2
4.  Beşiktaş JK 4 5 1 2 1 5-6 0 2 0 2-2 1 0 1 3-4
5.  Vitória SC Guimarães 4 1 0 1 3 4-9 0 1 1 2-4 0 0 2 2-5

III runda - 15-16 lutego, 23 lutego
(Losowanie - 16 grudnia 2005, 13:00 - Nyon)

Liteks Łowecz 0-2 RC Strasbourg
Le Pen 2, Diané 82
VfB Stuttgart 1893 1-2 Middlesbrough FC
Ljuboja 86 - Hasselbaink 20, Parnaby 46
SK Slavia Praga 2-1 US Città di Palermo
Jarolím 28, Barzagli 49 (s) - Conteh 40
sc Heerenveen 1-3 Steaua Bukareszt
Bruggink 24 - Dică 29, Goian 76, Paraschiv 78
Łokomotiw Moskwa 0-1 Sevilla FC
Jordi 75
Bolton Wanderers FC 0-0 Olympique de Marseille
Hertha BSC Berlin 0-1 Rapid Bukareszt
Negru 68 (k)
FC Basel 1893 1-0 AS Monaco FC
Degen 78
Udinese Calcio 3-0 RC Lens
Di Natale 36, Barreto 61, 82
Rosenborg BK 0-2 Zienit Sankt Petersburg
Arszawin 22, Kierżakow 32
Club Brugge KV 1-2 AS Roma
Portillo 61 - Vanaudenaerde 44 (s), Perrotta 74
FC Schalke 04 2-1 RCD Espanyol
Bordon 67, Ernst 88 - Luis García 34
LOSC Lille Métropole 3-2 Szachtar Donieck
Fauvergue 19, Dernis 57, Odemwingie 77 - Brandão 89, Marica 90
FC Thun 1898 1-0 Hamburger SV
Adriano 30
Berno
Real Betis Balompié 2-0 AZ (Alkmaar)
Tardelli 70, Robert 79
FC Artmedia Bratysława 0-1 Lewski Sofia
Emil Angełow 9
Trnawa

RC Strasbourg 0-0 Liteks Łowecz
Middlesbrough FC 0-1 VfB Stuttgart 1893
Tiffert 13
US Città di Palermo 1-0 SK Slavia Praga
Godeas 51
Steaua Bukareszt 0-1 sc Heerenveen
Bruggink 85
Sevilla FC 2-0 Łokomotiw Moskwa
Maresca 34, Puerta 90
Olympique de Marseille 2-1 Bolton Wanderers FC
Ribéry 45, Ben-Haïm 68 (s) - Giannakopoulos 25
Rapid Bukareszt 2-0 Hertha BSC Berlin
Niculae 53, Buga 74
AS Monaco FC 1-1 FC Basel 1893
Vieri 21 (k) - Majstorović 56
RC Lens 1-0 Udinese Calcio
Frau 55
Zienit Sankt Petersburg 2-1 Rosenborg BK
Kierżakow 55, Dienisow 86 - Riseth 45
AS Roma 2-1 Club Brugge KV
Mancini 55, Bovo 71 - Verheyen 60
RCD Espanyol 0-3 FC Schalke 04
Kuranyi 54, Sand 70, Lincoln 73
Szachtar Donieck 0-0 LOSC Lille Métropole
Hamburger SV 2-0 FC Thun 1898
Van Buyten 2, 33
AZ (Alkmaar) 2-1 Real Betis Balompié
pd.
Arweładze 26, Jaliens 35 - Melli 94
Lewski Sofia 2-0 FC Artmedia Bratysława
Emil Angełow 14, 27

IV runda - 9 marca, 16 marca
(Losowanie - 16 grudnia 2005, 13:00 - Nyon)

Rapid Bukareszt 2-0 Hamburger SV
Niculae 45, Buga 88
FC Basel 1893 2-0 RC Strasbourg
Delgado 8, Kuzmanovic 89
Middlesbrough FC 1-0 AS Roma
Ayegbeni 12 (k)
Steaua Bukareszt 0-0 Real Betis Balompié
US Città di Palermo 1-0 FC Schalke 04
Brienza 15
Olympique de Marseille 0-1 Zienit Sankt Petersburg
Arszawin 51
Udinese Calcio 0-0 Lewski Sofia
LOSC Lille Métropole 1-0 Sevilla FC
Dernis 24

Hamburger SV 3-1 Rapid Bukareszt 15 marca
Lauth 24, Barbarez 36, Van der Vaart 63 - Buga 51
RC Strasbourg 2-2 FC Basel 1893
Carlier 11, Kanté 78 - Adelino Eduardo 3, 26
AS Roma 2-1 Middlesbrough FC 15 marca
Mancini 43, 66 (k) - Hasselbaink 32
Real Betis Balompié 0-3 Steaua Bukareszt
Nicoliţă 54, 82, Iacob 78
FC Schalke 04 3-0 US Città di Palermo
Kobiaszwili 44 (k), Larsen 72, Azaouagh 80
Zienit Sankt Petersburg 1-1 Olympique de Marseille
Kierżakow 69 - Déhu 74
Lewski Sofia 2-1 Udinese Calcio
Borimirow 51, Tomašić 63 - Tissone 22
Sevilla FC 2-0 LOSC Lille Métropole 15 marca
Kanouté 29, Luís Fabiano 45

1/4 finału - 30 marca, 6 kwietnia
(Losowanie - 17 marca 2006, 13:00 - Eindhoven, Evoluon)

Sevilla FC 4-1 Zienit Sankt Petersburg
Saviola 15, 80, Martí 56 (k), Adriano II 90 - Kierżakow 45
FC Basel 1893 2-0 Middlesbrough FC
Delgado 43, Degen 45
Rapid Bukareszt 1-1 Steaua Bukareszt
Moldovan 50 - Nicoliţă 5
Lewski Sofia 1-3 FC Schalke 04
Borimirow 6 - Varela Rodríguez 48, Lincoln 69, Asamoah 79

Zienit Sankt Petersburg 1-1 Sevilla FC
Hyun Young-Min 50 - Kepa 66
Middlesbrough FC 4-1 FC Basel 1893
Viduka 33, 57, Hasselbaink 79, Maccarone 90 - Adelino Eduardo 23
Steaua Bukareszt 0-0 Rapid Bukareszt
FC Schalke 04 1-1 Lewski Sofia
Lincoln 58 - Emil Angełow 24

1/2 finału - 20 kwietnia, 27 kwietnia
(Losowanie - 17 marca 2006, 13:00 - Eindhoven, Evoluon)

FC Schalke 04 0-0 Sevilla FC
Steaua Bukareszt 1-0 Middlesbrough FC
Dică 30

Sevilla FC 1-0 FC Schalke 04
pd.
Puerta 101
Middlesbrough FC 4-2 Steaua Bukareszt
Maccarone 33, 89, Viduka 64, Riggott 73 - Dică 16, Goian 24

Finał - 10 maja

Sevilla FC 4-0 Middlesbrough FC
Luís Fabiano 27, Maresca 78, 84, Kanouté 89
Eindhoven, Philips Stadion

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas